Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Veszprémi babavárók

Palino
Létrehozva: 2007. Április 24. 16:50

Sziasztok, 13 hetes kismama vagyok és szeretném megkísérelni a lehetetlent,  nyitni egy harmadik itteni kismamás topicot 

Tudom csatlakozzak a meglevőkhöz, de nem szeretnék, mert a kismamákban már mindenkinek van 1-2 babája és rég visszament dolgozni, én meg még pocakosnak is kezdő vagyok, a veszprémi babásoknál szintén ez a helyzet és a legtöbben nem is veszprémiek.

Én pedig szeretnék itteni barátnőket hogy legyen társaságom amikor már otthon leszek, még baba nélkül és már babával, akár így a neten keresztül akár személyesen.

Szóval ha vagytok még hasonló cipőben, és van kedvetek írjatok nekem.

Puszi: Palino

  1. Torolt_felhasznalo_969492
    Torolt_felhasznalo_969492
    2008. szeptember 7. 20:1423201.

    SZiasztok!

     

    Zsuzsi: grati a 2  újabb foghoz! Mi még csak a 4-kel szenvedtünk, mert mára kijött! Már 2 "mutáns" fogunk van felül is!

    Misi nevében is köszi a köszöntést! Amúgy csokitortát csináltam neki! Mára el is fogyott!

     

    BNiko: SZegény Pankus! Jobbulást neki!Remélem ez "csak" a 3napos láz és semmi komolyabb!

     

    Voltak a tesómék, felköszönteni Miát és Misit! Mia kapott 1 overált télre!  Tök szép! Bár én mondtam hogy ez kell majd, de ezzel cseppet se könnyítettem mg a dolgukat, de ügyik voltak és találtak!

    És ma kihasználva a jó időt voltunk strandolni! ÉS képzeljétek a kisebb vízbe Mia elesett és a víz alá került!Azonnal kikaptuk így nem lett baja és vizet se nyelt !Én baromira megijedtem, de Misi megtartota hideg vérét és inkább Ő nyugtatta Miát! Sirdogált és nem akart a vízbe visszamenni, már attól féltem hogy kész ennyi volt a "imádjuk a vizet" , de hál'isten Mia is megnyugodott és már ment is vissza pancsolni, mint ha mi sem történt volna! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. 2008. szeptember 7. 19:3323200.

    Sziasztok!

     

    Nem tudom mit kaphattunk el de Pankus ma is lázas volt adtam neki kúpot de amint múlik a hatása megint megy fel 38 fölé De ma már csak 2x volt hasmenése.

     

     

    Kagu: Misinek boldog szülinapot!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. 2008. szeptember 7. 14:2523199.
    Az előbb írt You SMS-t, hogy jól vannak, a sebe gyógyulgat, és hogy Vivi már ügyesen szopizik. Kedden mehetnek haza!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. 2008. szeptember 7. 10:5323198.
    Boldog szülinapot Misinek! Milyen tortát csináltál?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_969492 (23196)
    2008-09-06  22:34
  5. 2008. szeptember 7. 10:5323197.

    Pankusnak jobbulást! Remélem ma már jobban van!

     

     

    Hosszú és küzdelmes napok után megérkezett Olivér 17. és 18. foga. Hát őszintén szólva nem volt semmi. Nagyon fájhatott neki, mert ki sem szállt a szájából, kérte, hogy kenjem be. De tegnap este éreztem, hogy felül már mindkettő kibújt, és szerintem alul is meglesz 1-2 napon belül. 

     

     

    Most elmentek a fiúk csavarogni. Tegnap együtt csavarogtunk, ruhákat vettünk, meg néztünk Olivérnek. Tök jókat láttam a C&A-ban.

     

     

    Ma meg elmentek játékboltba, meg nekem néznek ajit a 30. szülinapomra. Igaz, még 3 hónap, de Szabi biztosra megy.

    előzmény:
    belloniko (23195)
    2008-09-06  22:30
  6. Torolt_felhasznalo_969492
    Torolt_felhasznalo_969492
    2008. szeptember 6. 22:3423196.

    Sziasztok!

     

    Ma 2en Miával vagyunk itthon. Misi elment "partizni". Hadd menjen csak, 1x 25 éves az ember. sütöttem neki tortát. Sztem tök finom lett! És mivel megmaradt a tavalyi 24-ről a 2-es azt rátettem és még 5 szál gyertyát. De úgy sikerült ráraknom, hogy 1 bizonyos pontból úgy néz ki mint ha keresztet raktam volna ki!

     

    Zoé nagyon tündér!

     

    Gyuresz is imádnivaló!

     

    BNiko: Pankusnak megy a gyógypuszi!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. 2008. szeptember 6. 22:3023195.

    Gyurka Mint valami kis herceg, trónol a fotelban, nagyon tündér.

     

    Képzeljétek Pankusnak egész este  hasmenése volt vagy 10x legalább, már tiszta piri szegénykémnek a popsija. Ráadásul felment a láza is 38,3ig, adtam neki kúpot de most lefekvés előtt mikor mértem újra 37,9 volt neki.

    előzmény:
    Péke (23194)
    2008-09-06  20:26
  8. 2008. szeptember 6. 20:2623194.

    SOK BOLDOG 1. SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNUNK JÁZMINNAK!!!

    VIVI

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. 2008. szeptember 6. 18:1023193.

    Jázmin nagyon boldog első szülinapot kívánunk neked

     

    Zoé nagyon édesa grimaszolós sem semmi de a szemcsis

    előzmény:
    gumibogyus (23192)
    2008-09-06  15:52
  10. 2008. szeptember 6. 15:5223192.

    Jázminnak nagyon boldog 1. szülinapot kívánunk!!

    Vivi nagyon édes, nekem a homlokráncolós kép tetszik nagyon

    A beszólások mint mindenkit, minket is elérnek. A baj csak az, hogy én mindig "csúnyán" szólok vissza. Múltkor (bár ez nem Zoéval kapcsolatos), tekertem fel bicóval anyuékhoz, és egy buzi-böszme nő megelőzött kocsival, majd közvetlenül előttem bevágott egy üres parkolóhelyre. Szerencséje, hogy épp nyugis pillanatomban kapott el és nem szálltam le kirángatni a kocsiból (na jó, ezt nem csináltam volna meg), "csak" beszóltam neki: A kurva anyád hülye köcsög!" Utána olyan szívdobogásom volt, hogy csak na. Nagyon fel tudom magam húzni, és olyankor nagyon szabadszájú tudok lenni (csak nem mondom azt magamra, hogy közönséges  )

    De volt már olyan is, hogy nyáron a dög melegben csak egy body volt Zoén, és egy öreg néni megkérdezte, hogy miért nem adok rá zoknit

    Teszek fel képeket, ha sikerül!

    Egyébként túléltem a tegnapi peches napot

    Megyek, megnézem a képeket!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. Torolt_felhasznalo_575871
    Torolt_felhasznalo_575871
    2008. szeptember 6. 10:0423191.
    Jázminnak mi is nagyon boldog szülinapot kívánunk!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. Torolt_felhasznalo_575871
    Torolt_felhasznalo_575871
    2008. szeptember 6. 10:0323190.

    Sziasztok!

     

    Vivien, nagyon szép baba! Gratulálunk mégegyszer! (hogy meggyűrődött a kis füle) 

     

    Zsuzsi minket is folyton cseszeget a rokonság, főleg anyós a szobatisztaság miatt. Mondjuk mi már próbálkozunk, mert a Fanni néha szól, hogy pisilnie vagy kakilnia kell. Sokszor magától ráül a bilire és mondja, hogy pisil vagy kakil persze ruhástól. Csak még nem tudja elengedni ha ráül a bilire. Párszor azért már sikerült belepisilnie.

    Mondjuk még szerintem sincsenek lekésve semmiről. Anyu párjának a lányának a fia márciusban volt 2 éves, és ő is most kezd szobatiszta lenni.

     

    A beszólókkal meg nekem is az a bajom, hogy mindig utólag jut eszembe, hogy mit kellett volna mondanom. Mondjuk mióta megvan a Fanni kezdek bunkóbb lenni, ha valaki pl. betolakszik elénk, vagy a járdán nem megy arébb, hogy elférjünk hangosan teszem a megjegyzéseket.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. Torolt_felhasznalo_969492
    Torolt_felhasznalo_969492
    2008. szeptember 6. 09:5323189.

    Sziasztok!

     

    Jázminnak boldog 1. szülinapot!

     

      Vivikét meg mégegyszer isten hozta a nagyvilágon!

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. Torolt_felhasznalo_854561
    Torolt_felhasznalo_854561
    2008. szeptember 6. 08:1923188.

    Zszuzsi mondanám, hogy kár az ilyenekkel foglalkozni, de én is ezen agyalnék egy ilyen beszólás után.

    Szerintem Olivérrel még nem vagy elkésve a szobatisztaságot illetően. Igazából általában tényleg tavasszal/nyáron szokták elkezdeni, mert akkor lehet pelus nélkül rohangálni és a gyerek felfedezheti, hogy ő miként is pisil. Viszont Olivér még nyáron kicsi volt hozzá, és azt mondom, hogy ráértek 2 és fél éves kora után elkezdeni. Még talán könnyebben is fog menni a dolog, hiszen sokkal okosabb lesz addigra.

     

    Az ehhez hasonló beszólásokkal én sem tudok mit kezdeni, persze utána már jár az agyam, hogy ezt, meg ezt kellett volna mondanom, de akkor már késő bánat.

     

    Egyébként is mindenki foglalkozzon a saját dolgával. 

     

    Kagu fel a fejjel még sok-sok baleset vár ránk. Remélem csak kisebb horzsolások és koppanások! 

    előzmény:
    GZsuzsi (23185)
    2008-09-06  08:01
  15. Torolt_felhasznalo_854561
    Torolt_felhasznalo_854561
    2008. szeptember 6. 08:1423187.

    Tényleg milyen kis picurka Viven, de nagyon formás!

     

    Gratulálok az újdonsült családnak!

    előzmény:
    youandme (23181)
    2008-09-05  22:56
  16. Torolt_felhasznalo_854561
    Torolt_felhasznalo_854561
    2008. szeptember 6. 08:1223186.
    Kedves Jázmin Boldog Születésnapot!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. 2008. szeptember 6. 08:0123185.

    Nyár elején egy nő szólt be az utcán, hogy miért nem adok sapkát Olivérre /mindig levette akkor még a fejéről/.

     

    A babakocsi miatt a postán a biztonsági őr tett megjegyzést, meg egy idős nő az utcán stb. Nem tudom tényleg, hogy kinek mi köze hozzá.

     

    A szobatisztaságra Olivér még nem nagyon mutat hajlandóságot, így én is a jövő tavaszra, nyárra gondoltam. Tudom, hogy van, aki korábban kezdi, mert egyszerűen igénye van rá a gyereknek, de Olivér még csak most jutott el odfa, hogy szól, ha kakilt, mert zavarja. Eddig nem is idegesítette, ha benne ül, én is mindig csak a szaga miatt vettem észre.

     

    Belloniko, tényleg tök jól reagáltad le a dolgot! És ráadásul lehet, hogy az a nő is csak azt gondolta, hogy Pankus fiatalabb. Persze köze akor sincs hozzá. Na meg persze a hanyattvágós-hisztizéssel kéne inkább foglalkoznia.
     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_854561 (23175)
    2008-09-05  20:51
  18. 2008. szeptember 6. 07:3223184.
    NAGYON BOLDOG 1. SZÜLETÉSNAPOT JÁZMINNAK!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. 2008. szeptember 6. 07:3123183.
    Egy gyönyörűség! Nagyon sok boldogságot és jó egészséget Nektek!!!
    előzmény:
    youandme (23181)
    2008-09-05  22:56
  20. 2008. szeptember 5. 23:2923182.

    Jajj Vivi egy kis tündér A nyelv kidugós kép

    Sok boldogságot és egészséget kívánok nektek,és ezúton is puszit küldök mindkettőjüknek.

    előzmény:
    youandme (23181)
    2008-09-05  22:56
  21. 2008. szeptember 5. 22:5623181.

    Sziasztok

     

    Ági párja vagyok. Ma 10 óra 38 perckor megszületett Vivien. 2.750 g, 52 cm, mind a gyermek, mind az anya jól van, egészségesek.

    Töltök fel pár képet.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. Torolt_felhasznalo_969492
    Torolt_felhasznalo_969492
    2008. szeptember 5. 22:1823180.

    Hali!

     

    Ááááá ez a beleszólásos dolog! Minket a cumi miatt baszogat mindenki!!!!! De olyan idegen is akot se elötte se azóta nem láttam!!! Én ilyenkor nyelek egyet majd lenézek Miára majd azt mondom: Mia mond a bácsinak/néninek, ha kell neki a cumi akkor vegyen magának! Vagy ha olyan akkor elmesélem, hogy én speckó nyugodtabban alszok este, mert a cumi hatására tuti vesz levegőt! Mert azért én még parázok , mert 17 hónapos volt a nagynéném..........( bocsi de se kimondani, se leírni nem szeretem ezt a szót, de szerintem tudjátok mi lett vele )!

    És azt olvastam hogy akinek volt a családba annak nőnek az esélyek.

     

    képzeljétek. Mia lábára ráesett 1 bögre. Én már csak a nagy sírásra lettem figyelmes, azt se tudtam hogy melyik lába fáj! Majd 1-2 perc múlva a jobb lába nagyujja tiszta piros volt! Szegényemet alig tudtam megnyugtatni.  Egyre több a baleset mióta megy. Mi lesz még itt???? 

     

    Amúgy Mia sem aludt jól az éjjel! Felsírt és mikor megint elaludt egész éjjel forgolódott és megint felsírt!

    Kívételesem ma 15 perc alatt elaludt! Rekord!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. Torolt_felhasznalo_337264
    Torolt_felhasznalo_337264
    2008. szeptember 5. 21:3723179.

    Komolyan nem értem az embereket, hogy milyen jogon gondolják azt, hogy jó ötlet ismeretlen emberek életébe beleszólni. Nekem szerencsére még nem volt ilyan Jázminnal kapcsolatban, de Samunál volt már, hogy télen egy nyanya rámszólt, hogy miért nem húzok csizmát a lábára, mert megfázik

     

    BNiki: olyan jó, hogy ilyen fappáns dolgok azonnal eszedbe jutnak én tuti nem tudnék köpni nyelni és max percekkel később jutna eszembe valami. Eddig 1X volt életemben, hogy egy köcsög p..sztnak meg tudtam mondani a magamét úgy, hogy nyertesen jöjjek ki az ügyből. Még mindig érzem a siker ízét, ha rágondolok.

     

    Mindezektől függetlenül senkinek semmi köze, hogy ki meddig hordaj a gyerekét babakocsiban vagy mit ad neki. Mit mondana az a hülye, ha pl egy ilyen beszólása után közölnék vele, hogy az adott kisgyerek pl rokkant és nem tud járni vagy valami hasonló. Á nem is bosszankodom.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. 2008. szeptember 5. 21:1623178.

    Csajok valaki megmondja nekem hol tudom megnézni a képeket? Az is elég ha belinkelizek

     

    Amúgy nekünk is nagyon rossz napunk volt, bár azért közel sem ennyire. Panka szinte egész éjjel nem aludt. Fél 1 től 5ig sétálgattam vele,mert ha leraktam sírt. Így legalább apa tudott aludni... Ebből adódóan ma egész nap kész szerencsétlenség voltam....

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  25. 2008. szeptember 5. 21:1123177.

    Sziasztok!

     

    Zsuzsi szerintem senkinek semmi köze ahhoz hogy tolod-e vagy nem vagy hogy bilizik-e vagy sem. 

    Múltkor nekem beszólt egy nő a boltban hogy egy ekkora gyereket nem kéne édességgel tömni (vettem Pankának 1 túrórudit heti max 2őt kap csoki nélkül) kedvesen mosolyogva közöltem vele hogy ha ismerném sem lennék kíváncsi a véleményére nem hogy így. Kb 2-3 nap múlva újra találkoztam a nővel a boltban aki a kb 5-6 éves lányával volt. A kislány állt előttem a sorban és szó szerint hanyattvágta magát annyira hiztizett. Amikor a nő hátrafordult ismét kedvesen rámosolyogtam,mondanom sem kell eléggé zavarban volt. Ez egész jó kis elégtétel volt

     

    Én is szeretnélek már megismerni titeket, bár be kell vallanom hogy nekem annyira ismerős vagy valahonnan, de még nem jöttem rá honnan

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
8 9 10 11 12

Címlap

top