Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Mykee számtech topikja

Mykee
Létrehozva: 2007. Április 4. 14:49
Helló mindenkinek!

Ahogyan megígértem, igyekszem a számítástechnika alapjait és rejtelmeit megosztani veletek, hogy jobban érthető legyen mindenki számára.

Ígérem nem lesz nehéz, és próbálom színesen, hétköznapi nyelven átadni, amit tudok.

Ha bármi nem lenne tiszta, vagy kérdés, esetleg kiegészítés lenne, szívesen várom, hogy teljesebbé, érthetőbbé váljon a dolog.

Azért tettem a Szórakozzunk csoportba, hogy ne tanulásnak, inkább szórakozásnak vegyük, hiszen a számítógép erről is szólhat.

Remélem sikerül megérteni az alapokat, amiből már ki lehet indulni, például webszerkesztőnek, grafikusnak, videósnak, uram bocsá' programozónak vagy rendszergazdának.

Megpróbálok tematikusan haladni, tehát nem elsősorban segítségkérő topiknak szánom, de arról is lehet szó. Azért lépcsőzetesen, hogy felépítsem az egészet, és ne ugráljunk témák és problémák között.

Na vágjunk bele.
  1. 2012. július 27. 19:20356.
    A fórumátalakulás óta megváltoztak a linkek, ezért a második könyv (tehát a folytatás) itt található!
  2. 2010. december 14. 11:28355.
    Elmondhatom, hogy ismerek párat én is, de ez már más topikba tartozik.
    előzmény:
    unikum (354)
    2010-12-08  16:37
  3. 2010. december 8. 16:37354.
    ...no lám,......milyen sokfajta örömszerzési lehetőség létezik
    előzmény:
    Mykee (353)
    2010-12-08  16:09
  4. 2010. december 8. 16:09353.

    Hogyne tudnám, milyen veszélyes helyek ezek, de így is kell hozzájuk állni.  Pl. ott vagyok fészbúkon is, és van jó pár weblapom, úgyhogy ezek után már nehéz lesz bárhová is elmenekülnöm. 

    Az öröm okozást én is szívesen művelem, de ez egy másik topik, ezért csak örülök ennek, ha kaphatom.   

    előzmény:
    unikum (352)
    2010-12-07  15:29
  5. 2010. december 7. 15:29352.

    Veszélyes hely (az iwiw is ), óvatosan kell vele bánni, mint minden közösségi oldallal :))

     

    Olyan sok embernek segítessz itt,..... örülök, ha én is örömet szerezhettem Neked ! 

    előzmény:
    Mykee (351)
    2010-12-06  22:18

Címlap

top