Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Súlykontroll-pr ogram

Torolt_felhasznalo_195562
Torolt_felhasznalo_195562
Létrehozva: 2007. március 15. 20:36

Most olvasom az új Béres Alexandra könyvet.Nagyon tetszik az alapötlet:mozgás-pszicho-diéta=életmód váltás,változtatás.Nem ígér csodákat,nincs mellé beszélés.Érthető,olvasmányos.A speciális táblázatig és annak használatáig még nem jutottam,majd kiderül.. 

 

  1. Torolt_felhasznalo_923890
    Torolt_felhasznalo_923890
    2010. Április 14. 03:066026.
    Sziasztok Csajok

    Andi szerintem szupi a második hely is és azért az a közel 7 kiló is nagyon jó.

    A kert és a házikó majd alakul szépen lassan, egyébként még nem vagy semmivel sem elkésve a veteményesedben.

    Látod Hajni mennni fog ez a közösségi élet. Csak lesz majd hamarosan valami szőke herceg fehér lovon.

    Hát igen egyáltalán nincs most erő valahogy a szervezet elfárad ám ebbe a megterhelő munkába fogyás-hízás neki sem és nekem sem megy könnyen.

    Az első hetet 95-ről-90.8 kilóval zártam. Napi 5 étkezés és nem vagyok éhes, persze kell önuralom, de nem az éhség miatt hanem csak úgy passzióbl nem kell eszegetni, na ez még annyira nem megy tegnap is ettem este csokit és egyebeket no mindegy most aztán jól megsokkkoltam a szervezetem lehet a héten egy deka sem megy le.

    Egyébként ezzel a napi 5 kajával az ember tényleg nem éhes

    Andi próbálj nasizni müzliszeletet nem olyan sok minden van benne és azért a diétába berakható

    Itt is esik az eső. Jó lenne már ha abbamaradna.

    Pussz nektek
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_672843 (6025)
     
  2. Torolt_felhasznalo_672843
    Torolt_felhasznalo_672843
    2010. Április 13. 20:306025.
    sziasztok!

    én is próbálom rávenni magam, de visszatértem a reggeli tejeskv kekszemhez, szóval végem. azért próbálok nem annyi édességet enni, meg sokat enni, már mennék ki de állandóan esik az eső, így nem lehet

    Látod Hajni, csak vannak azért jó bulik, jó röpizést! én is szerettem röpizni, bár kb. 15 éve nem csináltam... kiváncsi lennék menne-e még?

    most tornán sem voltam, mert tegnap a Szinetár-Berecki Zoli koncertjén voltunk, szuper volt, nagyon jól éreztem magam, le a kalappal, amit ők ketten csinálnak a színpadon, csak ajánlani tudom mindenkinek, magával ragadó

    holnap meg nem tudom eljutok-e megint tornára, mert Gábornak lehet, hogy dolgoznia kell, anyu meg nem tud a cseppre vigyázni mert ő is dolgozik. szóval majd kiderül.

    holnap mennem kell a városba mert találkozok egy barátnőmmel, meg mennem kell mert képeket hívattam elő, meg még mennem kell a postára is, szóval minden egyszerre.

    kitartást nektek,

    pusz
    a.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_429926 (6024)
     
  3. Torolt_felhasznalo_429926
    Torolt_felhasznalo_429926
    2010. Április 12. 17:586024.
    Sziasztok!

    Dejó, itt van mindenki! ami most már csak hármonkat jelent! ((( Soul, gyere te is!!!!

    Hú Tündi, nem irígyellek. Nem értem, akármerre nézek, mindenkinek olyan nehezen megy most a fogyás. Van olyan barátnőm nem is egy aki már régebben fogyot, hihetetlenül ügyes volt, most meg csak szenved. Magamon pont enniyre vagyok kiakadva, régen olyan erős voltam. Tündi te meg pláne! Hogyan csináltuk?

    Andi neked azért mindenképp gratulálok a 2. helyhez, ne add fel te sem.

    Hamarosan itt lesz egy barátnőm és indulunk stepre, ketten könnyebb. :D A súlyom most stagnál, de ezt is iszonyú nehezen bírom tartani, próbálok lendületet szerezni.
    Képzeljétek múlt héten voltam céges röpin, nagyon jól éreztem magam, ahhoz képest, hogy 12 éve nem röplabdáztam egész jól ment. Jó volt a társaság is, nagyon feldobott. Holnap megint megyek, alig várom.

    Ez az idő viszont lehangoló ismét. :S Hol van a napfény???

    puszi
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_672843 (6023)
     
  4. Torolt_felhasznalo_672843
    Torolt_felhasznalo_672843
    2010. Április 12. 14:136023.
    sziasztok!

    itt vagyok már én is!

    2. helyezett lettem 80,5 kg-mal 6,8 kg fogytam, a csaj 1 kgmal fogyott többet, így ő nyerte meg a 20 e ftos termékeket. én kaptam egy oklevelt. na meg mondták, hogy vegyek még shaket meg rostot, de már nem vettem semmit sem, mert nincs rá pénzem, majd nem eszek annyit, bár ezt mostanában nem tarottam be. sőt inkább elengedtem magam, nem is nagyon merek mérlegre állni, a pilates is kimaradt. voltunk a telken is kint, rendbe szedtem a házat, meg veteményeztem is de még kell. azt még nem tudom mikor, de minél hamarabb kellene. van zöldség, répa, borsó, hagyma, pari, azt hiszem ennyi. de még majd akarok vetni mást is.

    most majd elkezdem az edzésmesteres diétát, illetve főzést, mert május 2-re le kéne még fogyni pár kg.-ot.

    hajrá nektek, nyárra jó lenne, ha 60-sal kezdődne a súlyom

    Hajni mozdulj ki, most már itt a jobb idő, menj el futni, úszni, moziba stb. jó lesz!!

    pusz
    a.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_923890 (6022)
     
  5. Torolt_felhasznalo_923890
    Torolt_felhasznalo_923890
    2010. Április 8. 14:536022.
    Sziasztok Csajok

    Rég nem voltam én sem, mert jött a húsvét és a mindennapi teendők kint is. Sok volt egy kicsit mostanában. Hajni tessék eljárni valamerre keresni valami pasit, mert most már én fogok feladni valami hírdetést és keresek neked valami jó partyt. Egyébként hidd el a pénztelenség is az oka. Mi is eddig minden éveben a barátokkal családostól főztünk valamit vagy valamerre elmentünk, de az idén valahogy senki nem szorgalmata ezt az egészet, mert az embereknek nincs pénzük menni semerre. De azért neked kötelező valakit most már kereseni. Keress a melóhelyen valami pasit és lasszóval fogd meg most már végre.

    Andi mi lett a mérés eredménye no meg a versenyé is? Jó lenne ha mondanál valamit. Kiskerttel mi van? Tudtok benne olgozgatni? Most már elkell kezdeni veteményezni, hogy időben legyen a kertben ez is az is.


    Képzeljétek vettem egy új mérleget, mert a régi már 100 éves volt és érdekes dolgokat méregetett, na de inkább hagytam volna mert az új mérleg meg hülye. Olyan súlyokat mér hogy a hajam égnek áll tőle.

    Most pl, 94 kiló vagyok rajta és ami a lényeg tuti tényleg annyi vagyok, mert iszonyatosan nézek ki

    Most 1 hete elkezdtem méregetni a CH-t a fehérjét és a kalóriát így tengetem napjaim kicsit macerás de jó legalábbis remélem bár most két kilóval több vagyok mint az induló így muszáj várnom mert az új mérleg szerint akarom majd mérni magam.

    Hajni egyenlőre nem tudok futni, mert akkora a feleslegem, hogy nagyon elkezdtek a 4-5 km után fájni a lábaim. Várok még elérem a 85 kilót és akkor majd elkezdek futni,.


    FEL A FEJJEL LÁNYOK ITT A TAVASZ ÉS MI NYÁRRA SZÉPEK LESZÜNK ÉS VÉKONYAK!!!!!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_429926 (6021)
     
  6. Torolt_felhasznalo_429926
    Torolt_felhasznalo_429926
    2010. Április 6. 10:116021.
    Sziasztok!

    Már megint nem voltam egy darabig.
    Hogyan telt a húsvét? Tündi a fájdalom az izületeidben elmúlt?

    Andi, hétvégén voltatok a telken vagy most családozás volt?

    Pakskat, szerintem ha tetszik a diéta ami bár ad kötöttséget, de azért nem szabja meg pontosan mit egyél nap mint nap, akkor próbáld ki. Szerintem is hatásos!

    Nekem elég unalmasan telt a hosszú hétévége. Szombaton még elfoglaltam magam, vasárnap pedig nagybátyáméknál voltunk, ott jól éreztem magam, de más semmi. Barátnőimmel sem találktam és ezen a héten sem fogok, mert délutános leszek. Szóval extrán magányosan érzem most magam és már ez ott tart, hogy el nem tudom képzelni, hogy ez megváltozzon. Pedig alapjában véve én optimistának tartom magam.

    Bocs a hangulatlehúzásért! Szép napot Nektek!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_672843 (6020)
     
  7. Torolt_felhasznalo_672843
    Torolt_felhasznalo_672843
    2010. március 31. 13:476020.
    sziasztok!

    ma megyek mérésre és ma lesz az eredményhirdetés is. remélem nem égek le, hogy még felszedtem pár kg-ot. kiváncsi leszek. bár a héten nem jutok el pilatesre, hétfőn sem voltam. helyette aludtam egyet... egy kicsit fáradt vagyok mostanában, most lesz lassan fél éve, hogy nem aludtam át teljesen egy éjszakát egy kicsit megvisel. és néha kidőlök....

    hajrá nektek, mi keddtől kezdünk egy kis életmód váltásba Gáborral, mert én a keresztelőig még fogyni szeretnék, meg ő is persze a bringázás miatt.... szóval nagyon oda fogok figyelni a cukor és a szénhidrát bevitelre és főzni fogok majdnem mindennap vmi egészségeset, van pár jó receptem. meg a mozgást kell feltúrbóznom, sajna még mindig akkora a hasam, mint aki 5 hónapos terhes onnan nem akar menni le a háj...

    na pusz
    kitartás nektek

    ja tegnap voltunk a telken, egy keveset tudtam csak ültetni, mert Pimpike nagyon nyűgös volt. így nem sokra haladtam, remélem vasárnap jó idő lesz és akkor haladnék meg neki kell ugranom a kis ház kitakarításának is.

    pusz
    a.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_923890 (6019)
     
  8. Torolt_felhasznalo_923890
    Torolt_felhasznalo_923890
    2010. március 31. 07:076019.
    Sziasztok csajok

    Szia Pakskat nekünk nincs ilyen probléma de ettől függetlenül nyugodtan kipróbálhatod ezt a diétát. Ezt Te magad állítod össze és azokat amiket nem szeretsz vagy nem eheted azokat kihagyod. Én pár éve talán kettő fogytam vele 21 néhány kilót.


    Sziasztok Csajszik sajna most nem tudok menni futni nagyon fáj a lábam talán az izületeimnek nem tett jót ez a hírtelen mozgás. Most majd kicsit lassabb tempóra váltok.

    Most a level diétát csinálom 5 napig, hogy elinduljon valami lefelé

    Pussz netkek
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_9766 (6018)
     
  9. Torolt_felhasznalo_9766
    Torolt_felhasznalo_9766
    2010. március 29. 14:116018.
    reklám miatt törölve

    Tekla
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_195562 (1)
     
  10. Torolt_felhasznalo_429926
    Torolt_felhasznalo_429926
    2010. március 28. 11:096017.
    Sziasztok!

    De jó, hogy mindketten írtatok!

    Andi ez szuper, hogy kiköltöztök a panelől egy kisházba! Még ha tényleg lesz vele munka, akkor is egy házikó. Mostnatól te is kertészkedhetsz és termelheted magatoknak a zöldséget! Szuper!

    Tündi akkor biztos van valami a levegőben, ha mindketten "szenvedünk", sőt a barátnőim is panaszkodtak, hogy folyton ennének. Mondjuk nálad bejátszik a nagylány dolog is. Ma tervezem, hogy tornázom egyet vagy itthon vagy elmegyek stepre.

    Az előadás jó volt! Nem a nagyszínházban voltunk, hanem Fehérváron van egy kisebb kamaraterem is. Ezer éve nem voltam itt és nem emlékeztem rá, hogy itt ennyire családias a légkör, a színészek nem voltak hangosítva, szinte ott ültünk közöttük!

    Szép vasárnapot! Puszi
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_923890 (6016)
     
  11. Torolt_felhasznalo_923890
    Torolt_felhasznalo_923890
    2010. március 28. 09:466016.
    Sziasztok Csajok

    Hajni jó volt a színház? Én is ennék általában most 1000-el mindig. De próbálom én is tartani magam. Igyekszem a napi mozgást is megejteni, bár most nagylány vagyok és annyira szenvedtem két nap, hogy semmi nem volt de ma már lehet tekeerek kicsit.

    Igen egy barátnőmmel fogadtunk úgy mint Ti, verseny június 30-ig én 15 ő 10 kilót akar leadni. 5000 forintos ajándék a tét.

    Andi ez tök jó akkor meglesz ott a mozgás meglátod. Hajolgatás lótás futás majd megmozgatja a testedet szépen.

    Én itthon voltam vagyok a hétvégén nem megyünk sehová sem.

    Sok puszi nektek jók legyetek
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_672843 (6015)
     
  12. Torolt_felhasznalo_672843
    Torolt_felhasznalo_672843
    2010. március 27. 19:046015.
    sziasztok!

    Hajni boldog névnapot! lemaradtam.

    hát én nem mondog a kajálásról semmit sem
    és pilatesre sem tudtam menni, mert Gábornak dolgoznia kellett és jövő héten is úgy néz ki mindig lesz vmi programja, metszenie kell, csoportja lesz. így nem tudok menni egyáltalán..... úgyhogy akkor nyakamba veszem a várost és megyünk sétálni, na meg itthon előbányászom a dvd-ket és próbálok tornázni, míg Dani alszik.

    nektek csak így tovább.



    viszont nagy hírem van, állagmegóvás címen szereztünk egy telket kis házzal itt Egerben egy külterületi részen, így rendbe kell tenni a kecót, de nagyon tetszik, van egy csomó gyümölcsfa, szőlő, és már ültetni szeretnék borsót meg ilyen zöldségeket, hogy ne kelljen drága pénzen megvenni. szóval gazdálkodok egy kicsit, így valószínű, hogy nem sokat leszünk mostanába hétvégén itthon. amint kisüt a nap, már megyünk is. lesz mit csinálni, és kint is tudunk aludni, egy kis alpesi faház van rajta, nem nagy, de 3-an elférünk benne

    és van nyársalóhely, így tudunk kint baráti bulikat is szervezni
    ügyesek legyetek

    pusz
    a.



    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_429926 (6014)
     
  13. Torolt_felhasznalo_429926
    Torolt_felhasznalo_429926
    2010. március 27. 13:536014.
    Sziasztok!

    Köszönöm szépen!

    Andi, végezetetk a lomtatalnítással? Sokat pakoltatok? Milyen volt a pénteki pilates?

    Tündi ügyi vagy, hogy újra elkezdtél futni és még este is mozogsz!!! Meg lesz at eredménye biztosan. Milyen fogadást kötöttél és kivel? Akkor most téged is van ami extrán motivál!

    Őszintén szólva az utóbbi pár napban olyan éhes vagyok és megennék egy fél disznót is, de tartom magam. A lelkiismeretem tiszta, mert se lisztet, se cukrot nem ettem. Fehér rizst sem akartam enni, de tegnap mégis úgy hozta a sors, hogy az ebédeltem, vagyis rakott kelt, de ez talán még belefér és a mai pár szem aszalt szilva is. Így próbálom a cukrot kiváltani, valamelyik nap pl mazsolát ettem. Ugye ez azért még nem akkora vétek. Pénteken ismét voltam spinningen, nagyon jól eset bár a lábaim így másnapra dög fáradtak.

    Este színházba megyek anyuval és utána lehet még egy barátnőmmel is összefutok, szerencsére van programom!

    Nektek van valami program a hétvégére?


    Puszi
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_923890 (6013)
     
  14. Torolt_felhasznalo_923890
    Torolt_felhasznalo_923890
    2010. március 27. 09:096013.
    Sziasztok

    Hajni nagyon sok boldog névnapot kívánok neked!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_923890 (6012)
     
  15. Torolt_felhasznalo_923890
    Torolt_felhasznalo_923890
    2010. március 26. 06:256012.
    Sziasztok CSajok itt vagyok csak bocsi kint vagyogatok a krtben az udvaron és most kicsit sűrűek a napjaim.

    Igen Hajni járok futni és mindennap mellé még vagy bicizek vagy taposok este fél órát. Nagyon tutin érzem tőle magam. És mintha a fogyás is bindult volna.

    Én is kötöttem egy fogadást és ez most ngem is doppingol

    Ügyesk legyünk és nyárra lefogyunk.

    Pussz nektek szerintem a jövő héttől már leszek, mert addigra készen leszek a kinti dolgokkal.

    Vigyázzatok magatokra.

    Soul és Rea jó lenne ha néha jönnétek

    Andi mit csinál már a kicsikéd? Ügyes kisbaba?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_429926 (6011)
     
  16. Torolt_felhasznalo_429926
    Torolt_felhasznalo_429926
    2010. március 23. 21:036011.
    sziasztok!

    Csak keményen csajok!


    Tündi, voltál végül futni? Itt olyan bűn rossz idő volt reggel, ködös, de szerencsére mire jöttem dolgozni már kisütött a nap!

    Andi gratula a pilateshez!

    Bár ma egy kicsit gyenge voltam. Nem ettem semmi olyat ami gáz lenne, de nem is voltam túl diétás, pl tízóraira ettem mazsolát is az alma és a korpovt mellé és a vacsim is főtt gersli volt és csináltam rá egy kis szószt, hogy ne legyen olyan száraz ricottából (tej, ricotta, tojás egyveleg) plusz egy grill csirkecomb. Enneél visszafogottabban is nyomhatnám ha meg akarom úszni a paradicsomozást. De holnap tornázom egyet, megvettem BA legújabb (tavaly novemberi talán ) dvdjét, kíváncsi vagyok rá!

    Jó éjt!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_672843 (6010)
     
  17. Torolt_felhasznalo_672843
    Torolt_felhasznalo_672843
    2010. március 23. 18:066010.
    sziasztok!

    bekeményítek

    tegnap voltam pilatesen nagyon jó volt! szerdán sajna nem tudok menni, mert megyünk anyuhoz pakolni, lomtalanítás van! de úgy néz ki pénteken tudok menni! remélem összejön!

    holnap már megyünk sétálni, mert ma nem voltunk kint.

    pusz
    a.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_923890 (6009)
     
  18. Torolt_felhasznalo_923890
    Torolt_felhasznalo_923890
    2010. március 23. 06:546009.
    Andi biztos nem te leszel az utsó most egy kicsit keményíts be és menni fog
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_672843 (6007)
     
  19. Torolt_felhasznalo_923890
    Torolt_felhasznalo_923890
    2010. március 23. 06:526008.
    Sziasztok Csajok

    Látod Hajni ez már haladás jó ha van társ úgy könnyebb az tuti.

    Andi szeritnem sem kell a kicsikéd mellett erőltetned a dolgot ha nem kötelező örülj és élvezd ki minden pillanatát annak ami megadatott kevés időnek amit velük lehetünk.

    Mától megyek futni mese nincs. Elmegyek ha végeztem az állatoknál, nem hagyom estére, mert akkor már kint bent tökre fáradt vagyok és akkor nem megy. Majd meglátom. Este megírom.

    Pussz nektek legyetek kint sokat itt a tavasz bár ma kicsit borús de a tegnapi eső nagyon kellett.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_672843 (6007)
     
  20. Torolt_felhasznalo_672843
    Torolt_felhasznalo_672843
    2010. március 22. 15:466007.
    sziasztok!

    voltam mérésen, hát nem sok jó van, híztam fél kg-ot és van ahol cm-ben is, de szerencsére van ahonnan ment is le. jövő héten lesz a vége, akkor szerdán lesz az utolsó mérés és az eredményhirdetés is. most egy csaj már -10kgnál jár. jó neki, remélem nem én leszek az utolsó első biztosan nem leszek.

    május 2-án lesz a keresztelője Daninak, addig még van időm egy kicsit még fogyni, most megint nagyon odafigyelek az evészetre, meg az ivásra, mert mostanában nem nagyon iszok eleget és ez nagyon fontos lenne!!!!!

    ma megyek pilatesre is, jók legyetek,

    Tündi nekünk sajna nincs kertünk, de ilyen jó időben vétek a négy fal között lenni, mi is megyünk mikor tudunk


    pusz
    nektek
    a.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_429926 (6006)
     
  21. Torolt_felhasznalo_429926
    Torolt_felhasznalo_429926
    2010. március 22. 12:056006.
    Sziasztok!

    Tündi jól tetted, hogy inkább kertben szorgoskodtál, minthogy a gép előtt ülj. Több haszna van. Ettő függetlenül persze felnéztem a fórumra és hiányoztál!
    Szerintem ha 1300 kcal körül eszel és majd elkezdesz futni is hamar beindul a fogyás. Egyébként igen, motiváló, hogy nem vagyok egyedül a fogyiban itthon sem és van büntetés is ha nem úgy teljesítek. Eddig jól bírom, nem kívánom az édességet, bár figyelek arra, hogy a kellő mennyiségű szénhidrát is meglegyen. Bár a szervezetem jelez, pl a minap rendesen beszédültem, ettem is a Norbi pékségben (most lebuktam :D ) egy fahéjas csigát. Elégedett vagyok abból a szempontból is, hogy a héten megvolt a 3 torna (egy nap síelés, egy Vitalitás dvd és egy spinning), ráadásul a heti elsőmöm is túl vagyok, ma is spinning volt. Fél 10kor volt vége, de még mindig melegem van. :D

    Andi ez a munka a gyerek mellett bőven elég, még ha nem is ebből fogtok meggazdagodni. Remélem a mérés azért jól végződik, nem hízással. Jó pilatesezést a hétre! Az pedig, hogy a csajt mi motiválja hagyjon hidegen, te csak magaddal törődj!

    Szép hetet! Puszi
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_672843 (6005)
     
  22. Torolt_felhasznalo_672843
    Torolt_felhasznalo_672843
    2010. március 21. 13:536005.
    sziasztok!

    én is rendes melót szeretek végezni, amiből fix fizu van. ez most csak próba részemről. el töltöm az időt vele és ismerkedek új emberekkel.

    hétfőn megyek mérésre, de most nem tartottam be semmit, így lehet, hogy még hízás is lesz egy vagyon a shakejük és nincs pénzem rá, ennyi, már várom a végét a márciusnak elvileg addig tart a fogyiverseny. hát nem én fogok nyerni. meg a csaj rengetegszer lemondta a mérést, meg csak mindig azt kérdezte van-e ez vagy az... neki ez pénz nekem meg pénzkiadás. próbálok azért nem édességet zabálni. és rendesen enni, 5x kevset naponta.

    már kezd jó idő lenni, így már többet tudunk majd menni sétálni is, meg megyek hétfőtől 3x a héten pilatesre.

    ennyi.

    remélem ti jól vagytok!

    pusz
    a.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_923890 (6004)
     
  23. Torolt_felhasznalo_923890
    Torolt_felhasznalo_923890
    2010. március 21. 06:206004.
    Sziasztok Csajok

    A kinti jó idő miatt szinte még a gépet sem kapcsoltam be napok óta. Az a helyzet, hogy a téltől egy kicsit felrázom a kinti növényeimet. Már kezdenek rügyezni nyílni és látom, hogy éled a természet. Nagyon szupi. Futni még nem voltam mert este jöttm be hulla fáradtan két nap is, de ma lehet elmegyek.

    Hajni ez nagyon szupi, hogy fogadtatok. Nagyon motíváló lehet. Simán lelehet adni 6-7 kilót 10 hét alatt. Csak heti 0.5-1 kilóval lemegy az.

    Azt olvastam valahol nem tudom igaz-e, hogy az alapanyagcsréden kívüli kalóriádból ha ugyanazt eszd mint eddig de reggel és ste elégetsz 500 kcalt mozgással. Futás bici stb. akkor 1 hét alatt 1 kilót fogsz fogyni, mert 1 kiló minuszhoz 7000 kcal szükséges. Pont ettől van, hogyha a szükségestől 500-al eszl kevesebbet az heti 3500 kcal azaz fél kiló fogyás. Ez nagyon szuperul hangzana. De szeritnem ezt inkább András tudná megmondani, mert én annyira nem értek hozzá. Én most megpróbálok 1300 kcal körül eszegetni egy nap csak jó lenne ha valaki összeállítaná mit egyek egy klasz kis 1300-kcalos normál étrend jó lenne, nem ilyen csíra meg egyebek amik nincsenek is itthon. Ilyen hagyományos dolgokbóll lenne jó.

    Bocsi hogy hosszú lettem. Hajni menni fog.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_429926 (6003)
     
  24. Torolt_felhasznalo_429926
    Torolt_felhasznalo_429926
    2010. március 18. 07:356003.
    Sziasztok!

    Kicsit eltűntem, bocsi.

    Most már remélhetőleg tényleg itt a tavasz, tegnap délután olyan kellemes idő volt. Kezd jobb lenni a hangulatom.

    Andi remélem bejön ez a szépségtanácsadós dolog, én az ilyet ne mtudnám csinálni. Az olyan munkát szeretem amihez be kell jönni dolgozni, elvgezni ami adódik és hazamenni. Persze vagyok olyan hülye, hogy még otthon is fellépek, de ez már az én bajom.

    Mindeki aktivizálódik azt látom. Sportoltjunk csajok. Nagy a szám, ezen a héten még nem sok mogást végeztem. Bár egy hirtelen jött indíttatásból hétfőn elmentünk Ausztriába síelni. Akkor hóesés és szél volt! Megtanultam csukott szemmel síelni! :D Azt hiszem jövőre vennem kell egy síszemüveget.

    Tündi még mindig úgy irígyellek amiatt, hogy olyan szép helyen laktok és van lehetőséged futni. Itt a vársoban semmi kedvem elmenni egy parkba szaladgálni. :S Azért ma ráveszem magam a tornára. Úgy néz ki találtam még egy motivációt a fogyihoz. Az egyik barátnőmmel megbeszéltük, hogy június 1-ig ki mennyit szeretne fogyni és ha nem sikerül akkor nekem paradicsomot neki pedig halat kell ennie. Mindkettőnknek ez a 2 "nagyon utálom" kaja. Most egy kicsit be is vagyok tojva, mert én egy mínusz 6-7 kg-ot határoztam meg. De 10 hét alatt ez csak nem lehetetlen.

    Majd jövök támogatásért. ;-)

    Szép napot nektek!!!! Puszi
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_923890 (6002)
     
  25. Torolt_felhasznalo_923890
    Torolt_felhasznalo_923890
    2010. március 14. 07:196002.
    Sziasztok Csajok

    Igen Andi már írtad valamikor amikor beléptél ebbe. ÉN is beléptem már annyi mindenbe annyi mindent csináltam, hogy csak na. Remélem csajok most már jobb idő lesz végre, mert nagyon szeretnék már elmenni futni, hogy egy kicsit összeszedjem magam és azután a tornára is el tudjak menni. Addig nem akarok még a 85-öt nem érem el. De utána belevetem magam, mert hiszem, hogy a mozgás segít. Tavaly legalábbis nagyon sokat segített nekem

    Most megyek nagyon jó hétvégét nektek még van két nap hajrá
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_672843 (6001)
     

Címlap

top