Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Súlykontroll-pr ogram

Torolt_felhasznalo_195562
Torolt_felhasznalo_195562
Létrehozva: 2007. március 15. 20:36

Most olvasom az új Béres Alexandra könyvet.Nagyon tetszik az alapötlet:mozgás-pszicho-diéta=életmód váltás,változtatás.Nem ígér csodákat,nincs mellé beszélés.Érthető,olvasmányos.A speciális táblázatig és annak használatáig még nem jutottam,majd kiderül.. 

 

  1. Torolt_felhasznalo_672843
    Torolt_felhasznalo_672843
    2010. március 11. 15:256001.
    sziasztok!

    Igen Tündi, köszi a kérdést szerencsére jól vagyunk

    Ez az idő kegyetlen, egyszer hétágra süt a nap, bár lefagy a fejem, most meg szakad a hó és majd "megsülök". igazodjon ki ezen vki???? nem csoda ha az embernek néha szét esik a feje....

    most nagyon el kezdtem nyomulni, mint szépségtanácsadónő, azt hiszem írtam korábban, hogy elkezdtem vele foglalkozni, az ori....lammel, hátha így vkinek ismerős a név. nektek is nagyon szívesen segítek és be tudlak benneteket léptetni és tudtok egy kis mellékest keresni vele, persze ha elhatározzátok magatokat és egy kicsit foglalkoztok vele!!! ha érdekel vkit bővebben, írjatok a ceery@freemail.hu emailemre és le fogom telepítettni a skyepot is és így ingyen tudunk majd beszélni, így azért könnyebb!!!

    kitartást nektek továbbra is, tegnap voltam pilatesen, nagyon light óra volt. sajna pénteken nem tudok menni, mert Gábor dolgozik este, de lehet, hogy jönnek át barátnőmék.. egy kis csevejre.

    puszi
    a.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_923890 (6000)
     
  2. Torolt_felhasznalo_923890
    Torolt_felhasznalo_923890
    2010. március 10. 07:086000.
    Szia Andi nahát ez nagyon szupi most már én is befogom magam a futásra nevezni, de majd csak a jövő héttől, mert most még nagyon hideg van. Valahogy nekem más nem megy a bici sem az igazi valahogy nem köt le még akkorsem ha megy mellé a zene. Arra gondoltam, ha elérem a 85-öt akkor van itt a faluban hétfőn és csütörtökön sima szálkásító aerobic torna majd arra elmegyek és a maradék napokon pedig futni fogok vasárnap kivételével. De addig nem akarok amíg ennyi kiló vagyok, mert érzem, hogy most még nem menne. Egyébként is egy kicsit helyre kell hozzam magam bekell melegítsek a futással mert tuti nem menne egy perc mozgás sem most.

    Kár, hogy nem laksz a közelemben jó lenne valaki akivel az ember együtt küzdhet sokkal könnyebb lenne az tuti.

    Sajnos ez van. Itt nincsenek ilyen tornák se konditerem ahol lehetne mozogni lgalább valamit. Csak az itthoni mozgás marad. 10 km-re innen van egy konditerem oda jár a kicsi fiam de ott meg a pasik egyben vannak a csajokkal hát szeritnem nagyon gáz.

    Jó lenne már valami masszírozandó kuncsaft is majd csinálok valami hirdető lapot hátha kedvet kap valaki a fogyasztó vagy frissítő masszázsra.

    Andi kicsikéd jól van? Mostanában nem írsz róla ebből arra következtetek, hogy minden oké nálatok.

    További szép napot nektek

    Hajni, Rea gyertek Ti is közénk. Hajrá nekünk mert jön a tavasz.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_672843 (5999)
     
  3. Torolt_felhasznalo_672843
    Torolt_felhasznalo_672843
    2010. március 9. 13:025999.
    sziasztok!

    Látod, látod Hajni, ott vannak ám a barátok!!!! hajrá és mindent bele!

    Tündi neked nagy gratula, ügyes vagy! kár, hogy nem itt laksz a környékünkön és állandó vendéged lennék egy masszázsra

    Csütörtökön megye mérésre megint, hát.... no comment, rákaptam a kinder tejszeletre, nem kéne.. és a többiről nem is beszélek.....

    szerdán megyek megint pilatesre, és most nagyon elkezdek dolgozni a szépségtanácsadóságommal, mert szombaton voltam egy szuper csapattal együtt és olyan eredményeket értek el olyan emberek, akikből ki sem néznéd. na én úgy gondoltam, hogy ezt én is meg tudom csinálni, van is hozzá segítségem.... így menni fog....



    jók legyetek

    pusz
    a.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_923890 (5998)
     
  4. Torolt_felhasznalo_923890
    Torolt_felhasznalo_923890
    2010. március 9. 07:025998.
    Sziasztok cSajok

    Na Hajni akkor tényleg jól telt a hétvégéd nagyon szuper lehetett. LÁtod sokszor az ember nem is tudja mennyien szeretik csak amikor mellette vannak akkor jön rá hogy hány embernek fontos.

    Hát akkor hajrá fogyi. Andi tessék nem csalni. Hajni akkor jó hangolódást neked a hétre

    A múltkori léböjttel leadott 3.6 kiló megvan pedig a vizsga óta nem diétáztam.

    Ma belevágok egy ötnapos tisztító krumplikúrába. Remélem sikerül hiszen a krumpli az életem mindenféle formában. Nagyon klasszúl hangzanak azok a kaják amiket enni kell, remélem nem lesz gond.

    Szép napot nektek
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_429926 (5997)
     
  5. Torolt_felhasznalo_429926
    Torolt_felhasznalo_429926
    2010. március 8. 09:555997.
    Sziasztok!

    Vagyok, Ti pedig nagyon ügyik! Csak így tovább.

    Pilatesért andi nagyon irígyellek, ahova én jártam ott megszűnt ez az óra, kevesen voltunk, pedig messze az egyik legjobb órájuk volt a step mellett. Majd lehet keresek én is egy helyet ahova néha lejárok pilatesre is.

    Tündi ez azért merész terv június 20-ig, de támogatunk. De ez legalább ösztönző neked és a férjednek is ez a legjobb ajándék. És óriási gratula a sikeres vizsgákért!!!

    Rea, én még nem is gratuláltam azt hiszem az új munkádhoz! Milyen az élet eddig Bp-en, ott aztán lehet pörögni. Remélem beválik az edzéspartner és ti is tudjátok majd ösztönözni egymást.

    Ami engem illet most új erőre kaptam. Tündi egyébként igazad van, agyon buliztam magam!

    Képzeljétek mekkora meglepetésben volt részem! Szombaton a barátnőkkel terveztük, hogy megünnepeljük a 30. szülinapomat. Arra a helyre hívtam őket ahol szilvesztereztünk, gondoltam jó ötlet akkor most beváltani az akkori tombolanyereményemet. Lehet nem mondtam akkor, nyertem egy 5ezer forintos fogyasztást. Mivel mással mint a szülinapom évével a 80assal. :D Amire viszont nem számítottam, hogy meglepibulit szerveztek nekem a barátnőim. Mindenki ott volt aki számít és valaha közel állt hozzám. Otthoni barátok, gyermekkori barátom, 2 szuper csajszi a fősuliról, munkatársak páran, és 1-2 ismerős. Ráadásul a Londonban élő 2 barátnőm is összeült és velük skype-on beszélgettem. Hihetetlen volt! Életem legnagyobb meglepetése. Beszélgettünk, ittunk majd egy hatalmasat partiztunk bár oda már nem jött el mindenki. Reggel értem haza.
    Na, és ekkor döntöttem el végleg, hogy ideje összeszednem magam. Ennyi ember csak miattam eljött és így szeret akkor ideje nekem is jobban szeretnem magam és összekapnom magam. Ez a hét ráhangolódás lesz a váltásra, nem megy egyről a kettőre ráadásul most vasárnap még nagybátyámék is jönnek köszönteni, biztos az a nap sem lesz diétás, de márc.15től belevágok én is és nyárig leadom azt a plusz 7 kilót.

    Bocs, hogy hosszú lettem, de egy felejthetetlen hétévégn vagyok túl!

    Puszi, szép napot!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_923890 (5996)
     
  6. Torolt_felhasznalo_923890
    Torolt_felhasznalo_923890
    2010. március 8. 08:025996.
    Sziasztok Csajok itt vagyok én is.

    Csak ez a Wellness néha napokig nem enged be azt írja nem jó a felh. név és a jelszó. Aztán eltelik pár nap és beenged. Andi az a lényeg, hogy nem híztál, majd szép lassan lemegy. Én sem töröm annyira magam, most eldöntöttem, hogy valamit fogok mindennap mozogni és heti 1 lé és heti egy gyüminapot fogok tartani. Azzal is eredményre kell jussak szerintem. Kenyeret ígyis csak tk-t eszek vagy sok magvast ilyeneket bár nem sokat átlag heti egyet ami fél kilós szeletekben lefagyasztottam és kiveszek belőle ha kell. A gyors fogyásnak nincs semmi értelme június 20-ra szeretnék lefogyni 70 kilóra akkor lesz Apa szülinapja és addigra szeretném ezt adni neki ajándékba. remélem sikerül.

    Rea mi van hogy tetszik a pesti élet? Melótéren mi a helyzet?

    Tegnap levizsgáztam így mától képzett Masszőr vagyok:
    -relaxáló arcmasszázs
    -frissítő lábmasszázs
    -frissítő testmasszázs
    -alakformáló fogyasztómasszázs
    -kozmetikai nyirokmassszázs

    hát ezeket végezhetem

    Már van 1 vendégem heti két alkalommal a frissítő testre

    Jók legyetek pussz nektek

    Hajni merre vagy? Agyon buliztad magad?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_672843 (5995)
     
  7. Torolt_felhasznalo_672843
    Torolt_felhasznalo_672843
    2010. március 7. 21:305995.
    sziasztok!

    igen, szerintem is jó lesz, bár a programost és most fogja küldeni. de a receptkönyv és a motivációs gyakorlatok már itt vannak.

    nagyon jó, hogy van edzőpartnered, nekem is kéne egy akivel el tudok járni majd edzőterembe, mert kell az egyiknek azt választottam. ha nem akkor majd én eljárok egyedül ide Egerbe. most pilatesre kezdtem járni jövő héten már 3x akarok menni, remélem összejön.

    bár szerdán lehet, hogy megyünk Miskolcra vásárolni és akkor is van egy óra, azt lehet, hogy kihagyom, de pénteken lehet hogy akkor 2 órán fogok részt venni, egy pilatesen meg fittballon.

    jók legyetek kitartás!

    többiek merre jártok?

    pusz
    a.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_445342 (5994)
     
  8. Torolt_felhasznalo_445342
    Torolt_felhasznalo_445342
    2010. március 7. 09:515994.
    Sziasztok!
    Ceery, én is megrendeltem annó az edzésmestert. meséltem is nektek róla. Szerintem jó dolog. Én is azzal edzek azóta is. Mondjuk most kicsit abbahagytam, de most találtam edzőpartnert, és vele fogok újra elkezdeni edzeni.
    Jó kis program szerintem. Meggyőző.
    Puszi nektek!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_672843 (5986)
     
  9. Torolt_felhasznalo_672843
    Torolt_felhasznalo_672843
    2010. március 5. 14:465993.

    sziasztok!


    minden okés nálunk szerencsére. nagyon jó volt a pilates ma is megyek.  


    a fogyásom most megállt, ez betudható a csokiknak amiket közben ettem, de szerencsére nem híztam hanem stagnálok.


    március végéig van a fogyi verseny és jó lenne megnyerni ehhez még van 3 hetem kb. bár nem tudom hogy hogy állnak a többiek rajtam kivül még 5en vannak versenyben.


    nektek hajrá és kitartást! én is próbálok kitartani. már nagyon várom, hogy kapjak pénzt mert nincs és be kellene vásárolni, Gábor is még csak később fog kapni, addig esszük ami a hűtőben van, ami nem sok...


    pusz


    a.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_429926 (5992)
     
  10. Torolt_felhasznalo_429926
    Torolt_felhasznalo_429926
    2010. március 3. 21:015992.
    Sziasztok!

    Tündi ügyes legyél, én nagyon szorítok a férjed pedig adja neked a motivációt amikor elgyengülsz. Hajrá.
    Én úgy tervezem, hogy várok vasárnapig bármi nagyszabásúba kezdeni. Szombaton ugyanis bulizni megyünk, megünnepeljük a barátokkal, hogy tripla X-es lettem :D ehhez nekem szándékomban áll alkoholt inni ami nem épp diétás és aznap este a mennyiségre sem szeretnék feltétlen odafigyelni. Addig lecsekkolom azokat a masszázsokat is most már tényleg átküldöm neked lecsekkolni.
    Egyszer lennék én is újra 65kiló, kevesebb nem is szeretnék lenni. ha belegondolok, hogy 63 kilósan is dundinak láttam magam! Hú, szörnyű az önképem.
    Ja, Tündi, egyetértek, egy pali jól jönne már! Küldjed kupidót vagy akit kell. :D Biztos nekem is nagyobb lenne akkor a kitartásom. Meg közben arra is rájöttem, hogy mivel egyedül vagyok és olyan kis mennyiséget nem feltétlenül lehet főzni így többez is eszem, hogy ne kellejen a drága ételt kidobni. Én meg csak hízom.. Kész!
    Na mindegy, ne mkezdek ebbe bele megint! Csak pozitívan! Nyáron bomba jól nézünk majd ki (újra)!

    Puszi
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_923890 (5991)
     
  11. Torolt_felhasznalo_923890
    Torolt_felhasznalo_923890
    2010. március 3. 03:315991.
    Sziasztok Drágáim!

    Hajni nagyon szívesen! Jövőre is. Ma már kezdődik a meló nem irígyellek érte. Meglátod ha megjön végre a tavasz akkor nem leszel depis, már csak valami pasit kellene szerezned. Majd arra küldöm Kupidót a nyilával hátha segít rajtad

    Most jutottam el arra a szintre, hogy kell fogyóznom agyilag. Kellett hozzá kemény két hónap nem értem miért de remélem most már menni fog és megsem állok 75 ig. Nagyon szupi lenne, már csak 16 kilót kell fogynom hozzá. Remélem június 19-ig meglesz mert akkor ballag a kicsi fiam és jó lenne addigra újra jól kinézni. Tudjátok mit mondott Apa, hogy most kicsit szomorú, mert tavaly nyáron annyira büszke volt rám és mindenkinek büszkélkdett és dicsekedett vele, hogy az ő felesége hogy lefogyott és most meg szinte többet is szedtem vissza mint amennyiről tavaly indultam. Ez egy kicsit szíven ütött de nem rossz értelemben, hanem hogy örülöt és tetszett neki a dolog bár annyira nem mondogatta sosem (talán ez is volt a baj) na de mindegy most már neki durálom magam és neki vágok 1000-el az egésznek. Talán majd meglátjátok az is segíteni fog, hogy már hamarosan jó idő lesz és én akkor kint elfoglalom magam és akkor nem kell a kaja és mozogni is többet lehet. Viszont ha sikerül mégegyszer lefogyni akkor úgy fogok rá vigyázni mint valami nagy nagy kincsre, mert ez tényleg az amikor az ember hónapokig küzd és aztán pár hónap alatt elveszíti azt amit nehezen szerzett meg. Tegnap már futni is elmentem bár azt mindennek lehetett nevezni de futásnak nem de legalább már megtettem az első lépéseket

    Andi milyen volt a pilátesz voltál hétfőn? Kicsikéd hogy van nem vagytok betegek?

    Ja levizsgáztam elméletből és most fogok vasárnap gyakorlatból így ha sikerül már vasárnaptól végzett masszőr leszek. Remélem menni fog

    Szép napot nektek

    Bocsi hogy hosszú lettem
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_429926 (5990)
     
  12. Torolt_felhasznalo_429926
    Torolt_felhasznalo_429926
    2010. március 2. 16:165990.
    Tündi, köszi a képeslapot!

    Puszi
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  13. Torolt_felhasznalo_429926
    Torolt_felhasznalo_429926
    2010. március 1. 08:285989.
    Sziasztok!
    Bocs az eltűnésért, de kicsit antiszoc voltam és szerdától pedig síelni voltunk.
    Rea jó, hogy te is benéztél, most már maradj is!!!

    Andi szépen haladsz, ha pedig be-be csúszik némi édesség akkor is menni fognak lefelé azok a kilók max egy kicsit lassabban, de legalább nem érzed azt, hogy minden jóról le kellett mondanod.

    Tündi, hogy sikerült az írásbeli? Kíváncsi vagyok mibe fogsz bele megint. :D Szorítok, hogy hatékony legyen!

    Én sehogy sem állok, de most nem is izgat annyira, holnap amúgy is étterembe megyünk a családdal, 7végén pedig a barátnőkkel buli, úgyhogy majdutána kezdek bele a fogyiba, szerintem semmit nem követek, majd egyszerűen odafigyelek mit eszek és nem viszek túlzásba semmit. Meglátjuk mire lesz ez elég, ha kevés akkor majd beleerősítek. Na meg újra rendesen nekilátok tornázni, heti 4 lesz a cél. Ebből semmiképp nem szeretnék engedni.

    Tündi még nem tudom milyen masszázsra megyek, nézelődöm, hamarosan küldöm véleményezésre, mert a mostani fizuból már be akarok ruházni erre.

    Andi, szerintem még él az a citromail-es cím, 1-2 hónapja én is lecsekkoltam.

    Most mennem kell a városba, mert rengeteg a dolgom, szerencsére dolgozni csak szerdán megyek először. még jelentkezem.

    puszi
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_672843 (5988)
     
  14. Torolt_felhasznalo_672843
    Torolt_felhasznalo_672843
    2010. február 26. 15:035988.

    sziasztok!


    szorítok, ügyes leszel   


    Én ma ettem két kis linzert meg egy lottó csokit, meg tésztát szósszal. kint voltunk a tecsoba és szerencsére nem áztam el, utána kezdett esni az eső. azt mondják az embereknek nincs pénzük, tele volt a tecso!!!! és teli bevásárlókosarakat tologattak!!! szóval erről ennyit. én csak egy hátizsákba pakoltam egy kicsibe és szerencsére kézbe nem kellett vinni semmit, így egész jól feljöttem most a gyerekkel a 3-ra gyalog mivel nuku lift a házban.....


    szóval mára a séta megvolt.


    mondtam hogy hétfőn megyek pilatesre? szóval megyek 6-ra remélem jó tanár lesz.


    jó hétvégét nektek is  remélem már ki fog sütni a nap és nem fog esni az eső. most úgyis végig egyedül leszek, mert Gábor megy Pestre az MTA-ba boros buli lesz. ma meg két csoport is van, így éjjel fog hazaérni.


     


    pusz


    a.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_923890 (5987)
     
  15. Torolt_felhasznalo_923890
    Torolt_felhasznalo_923890
    2010. február 26. 07:205987.
    Szia Andi!

    Hát remélem használni fog ez az edzésmester ha már fizettél érte. Már olvastam róla én is.

    Vasárnaptól valamibe belekezdek amiről egyenlőre nem sokat akarok beszélni, mert nem tudom, hogy sikerül-e. Remélem, mert ha ezzel nem tudok elindulni a fogyás útján és nem kapok kellő lendületet tőle, akkor nem tudom mi lesz most már.

    Majd jövő hét közepes táján beszámolok a dolog alakulásáról ha lesz egyáltalán miről.

    Andi a feél kiló minusz az nagyon szupi, szépen lassan haladva lehet majd könnyebben megtartani amit az ember elért.

    Szép hétvégét nektek (neked)

    Vasárnap szoríts légyszi, mert írásbeli vizsga masszázsból.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_672843 (5986)
     
  16. Torolt_felhasznalo_672843
    Torolt_felhasznalo_672843
    2010. február 25. 20:285986.

    sziasztok!


    él még a valakiket citromailes email címünk?


    fogytam fél kg-ot és 1,-1,5 cm is lement innen onnan. de még messze vagyok a céltól.


    most megrendeltem egy edzésmester kurzust a nagy titkot, hogy kell edzeni meg miket kell enni. videokat fog küldeni a csaj, meg recepteket meg ilyenek, kiváncsi leszek. a honlap címe www.edzesmester.com


    szóval egy vasam sincs.  


    ma ettem édességet, sőt vmelyik nap ettem sütit is, na ezeket nem szabad mert csak felesleges cukor bevitel.


    holnap megyek a tecsoba a gyerkőccel pár dolgot vásárolni, főleg zöldség keveréket meg salátát. jövő héttől az urammal megint csak salátát meg párolt zöldséget meg gyümit fogunk enni, mármint leginkább ő meg én (már amikor) 


    és jövő héten elkezdek járni pilatesre is, szerencsére nem messze tőlünk nyílt egy ilyen torna terem és ott tart egy csaj órákat. kiváncsi leszek rá, remélem jó lesz, mert nem akarok bejárni a város másik szegletébe tornára. így hamarabb hazaérnék gyalog is.


    Rea melóhelyzet?


    Hajni, Tündi írjatok! ki hogy halad?


    nagyon kiváncsi vagyok erre az edzés programra, egy vagyon volt.


    pusz


    a.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_923890 (5985)
     
  17. Torolt_felhasznalo_923890
    Torolt_felhasznalo_923890
    2010. február 22. 12:215985.
    sziasztok Csajok

    Rea ez nagyon nagyon jó hír végre, hogy meló van kilátásba. Nagyon hamar megfogod szokni pestet majd meglátod. Azért itt nagyon sok lehetőség van bár nem túl nagy pénzekért. De legalább lehetőség van

    Hajni hogy sikertült a második első szakasz?
    Van már valami ötlet a pénz elköltésére?

    Andi sajnos én is így vagyok, még mindig 94 kiló vagyok, de mától ezen a héten egy leveskúrát tartok ezzel és gyógyteákkal méregtelenítek aztán a jövő héttől ch csökkentetten fogok tovább élni.

    Remélem sikerül lefogyni neked is és nekem is. Ha mégegyszer sikerülne nagyon nagyon vigyáznék arra amit nagyon nagyon nehezen ér el az ember csak az a baj ,hogy akkor nem számít pár kiló aztán majd holnap majd a jövő hét és itt van megint küzdhetek azért, hogy ne follyak szét

    Jó lenne ha Soul is jönne végre.

    Szép hetet mindenkinek itt nagyon fúj a szél és ezáltal nagyon hideg van
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_672843 (5984)
     
  18. Torolt_felhasznalo_672843
    Torolt_felhasznalo_672843
    2010. február 21. 20:185984.

    sziasztok!


    Szrea akkor zajlik az élet! Majd megszokod és milyen az új munkahely, mesélj! Merre laksz Pesten, kinyílik a világ előtted, ott aztán van lehetőség mindenre 


    többiek ki hol tart a fogyival? én még nem hallattam semerre sem stagnálok..... pénteken kell legközelebb menni, addig vmit majd csak fakítok, megint valószínű megcsinálom a tisztítókúra 2. hetét. gyümölcs, zöldség meg zabpehely stb.


    pusz


    a.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_445342 (5983)
     
  19. Torolt_felhasznalo_445342
    Torolt_felhasznalo_445342
    2010. február 21. 00:435983.
    Sziasztok!
    Nos, az utóbbi két hétben egy csomó minden történt. Eddig nem jelentkeztem, mert semmi említésre méltó nem történt. Nyavalyogni meg nem akartam. Szóval Pesten lakom. Felhívtak egy helyről, behívtak interjúra, és fel is költöztem. Immár két hete. Kicsit még fura itt. :-)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_672843 (5982)
     
  20. Torolt_felhasznalo_672843
    Torolt_felhasznalo_672843
    2010. február 19. 11:115982.

    sziasztok!


    nem egyszerű nekem sem megállni, hogy ne egyek. megint ment le egy kevés centi, de furcsa mód inkább a felső testemről és lentről combról csípőről még egy centi sem..... én ezt nem igazán értem, de onnan is megindul egyszer remélem. elővettem a régi nadrágjaimat és még a térdemig tudom őket kb. felhúzni, úgyhogy még bőven van mit leadni. a kedvenc farmeromba szeretnék beleférni, de még az is messze áll attól, hogy egyáltalán fel tudjam húzni. 


    szegény babám belázasodott és tiszta nyügike volt ma délelőtt most szerencsére alszik. a tegnapi oltás tehet róla. mondta a dr.nő hogy valószínű be fog lázasodni, adtam is neki tegnap kúpot szerencsére nem volt semmi, de ma kijött rajta. remélem hamar elmúlik.


    amúgy tegnap is bűnöztem mert torkos csütörtökön voltunk és ettem somlóit is meg rizst meg rántott csirkét. szóval ez nem volt light kaja, de még ez volt a leglightosabb amik közül lehetet választani. volt ott máj csülök stb.


    azért kitartok.....  


    nektek is kitartást, az idő amúgy iszonyú olyan, mintha Angilában élnék kint, köd köd köd és eső.....


    pusz


    a.


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_923890 (5981)
     
  21. Torolt_felhasznalo_923890
    Torolt_felhasznalo_923890
    2010. február 17. 07:305981.
    sziasztok Csajok

    Andi ha te lassan is de legalább haladsz és nagyon ügyes vagy. Az a kis képviselő sokkal rosszabbat tett volna lelkileg hidd el ha megsem eszed. Néha kell és ilyenek miatt ne is bánkódj.

    Hajni nagyon jó, hogy més sielni, legalább kicsit kikapcsolódsz szerintem.
    Lassan itt a szülinapod is ne legyél depis.

    Egyébként én is így vagyok mint Te. Egyszerűen már attól rettegek hogy jön lassan a tavasz és hogy fogok levetkőzni polóra, mert egyszerűen förtelem ahogy kinézek és mégis eszek és eszek és eszek. Pedig én nem vagyok egyedül és Apa csesztet is érte de valahogyan mégsem megy.

    Mondjuk most hétfőtől befizettem a G....L ch csökkentett kajájára ami meglepően jó ízű szerintem legalábbis ahhoz képest amire számítottam. És mivel nem túl olcsó egy hétre ezért nem nagyon vétkezek ha mégis akkor próbálok olyannal amiben vagy nincs vagy kevés ch van.

    Tehát összegzés képpen szerintem most valami az idővel vagy nem is tudom mivel van de az tuti Hajni, hogy nem attól van ez, hogy egyedül vagy. Valami a levegőben van szerintem ami ilyen negatívan hat ránk.

    Puszi nektek
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_429926 (5980)
     
  22. Torolt_felhasznalo_429926
    Torolt_felhasznalo_429926
    2010. február 15. 20:015980.
    Sziasztok!

    Nem tűntem el, azért túléltem azt az auditot. :D

    Annyira elegem van magamból, hogy elfogyott az akaraterőm és kitartásom. Visszaszerzem én azt valaha? Az a baj, hogy stresszes a munka, emellett nagyon rossz passzban is vagyok, hogy nincs mellettem senki és ilyen lelki állapotban igazából nem csodálom, hogy nincs kitartásom. Pedig olyan jól esett régen a mozgás és anniyra nem esett nehezemre a diéta sem. Nem tudom mi kellene, hogy visszabillenjek a régi kerékvágásba. abban bízok, hogy a tavasz végre változást hoz, több lesz a kedvem a mozgáshoz. Ráadásul képzeljétek jövő héten megyek síelni Szlovéniába pár baráttal. Nagyon várom, mert 18 éves korom óta nem volt síléc a talpamon. Ennek érdekében a héten konditerembe is le kéne nénznem. Hát meglátjuk...

    Bocs, hogy ennyit pofázok a nyűgömről, de ezzel van tele minden gondolatom.

    Hogy vagytok egyébként? Andi neked sem lehet könnyű ha az anyósod sütivel állít be hozzátok. :S Mi is tesóm pasija szülinapját ünnepeltük, persze nővérem sütött tortát, még jó, hogy csak túrós, gyümölcsös volt. Így megúsztam egy enyhe lelkiismeret furdalással. :S

    Na jó éjt nektek! Vár az üres szobám... Puszi
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_672843 (5979)
     
  23. Torolt_felhasznalo_672843
    Torolt_felhasznalo_672843
    2010. február 15. 14:145979.

    sziasztok!


    tény és való iszonyú nehéz visszatérni így nehezen is megy. azért nem tömöm magam tele csokival, de hétvégén itt volt anyósom és csinált képviselőfánkot azt nem hagyhatam ki..... na de legalább 5x 


    amúgy stagnálás van, talán karból ment le egy kevés, de has meg a többi maradt. most már lassan el kéne kezdenem tornázni is. igaz volt egy popsira gyúró 20 percem Rékával kemény volt, izomlázam is volt tőle. de amúgy jól csinálja csak én bírnám így 


    puszi


    már én is nagyon várom a tavaszt 


    a.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_923890 (5978)
     
  24. Torolt_felhasznalo_923890
    Torolt_felhasznalo_923890
    2010. február 11. 07:385978.
    Sziasztok Csajok

    Bár későn olvastam már Hajni azért szorítok neked hogy minden jól menjen a melóhelyeden. Hajni mindenképpen küld el a linkeket várom és szívesen megnézem neked

    Én is így vagyok ezzel a tavasszal, bár imádom a telet, most valahogy angyon hosszúnak tűnik nem is értem

    Hú Andi ne térj le a helyes útról, mert nagyon nehéz lesz újra ráállni. Nekem is nagyon nehezen megy egyszerűen lemegy két kiló visszajön mindkettő. Szóval nem egyszerű itt toporgok a 90 en és nem akar lefelé menni

    Szóval ez van jók legyetek Csajok

    Puszi nektek
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_429926 (5977)
     
  25. Torolt_felhasznalo_429926
    Torolt_felhasznalo_429926
    2010. február 10. 10:475977.
    Sziasztok!

    Tündi köszi a sok jó tippet, ígérem szólok és mesélek, hogy mi mellet tdöntöttem. De az is lehet miután felmértem a terepet küldök neked át pár linket, hogy melyikről mi a véleményed.

    Andi tarts ki, te legalább olyan szépen haladsz. Tartsa ez benned az erőt. Egyébként én is totál ki vagyok ettől az időtől, jöhetne már a tavasz!!! Itt is egyik másik járda úgy néz ki... na meg nem győzöm mosni a nadrágjaimat, mert felfröcsög a sár. :S

    Csajok légyszi ma szorítsatok nekem 4 -és 6 között, de lehet tovább is, mert audit lesz a melóhelyen, ma a mi csapatunk is sorrakerül és több mint valószínű, hogy engem is faggatnak majd! Most is az oktatóanyagot fogom olvasni. Na, meg közben főzőcske.

    Vigyázzatok magatokra! puszi
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_672843 (5976)
     

Címlap

top