Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Súlykontroll-pr ogram

Torolt_felhasznalo_195562
Torolt_felhasznalo_195562
Létrehozva: 2007. március 15. 20:36

Most olvasom az új Béres Alexandra könyvet.Nagyon tetszik az alapötlet:mozgás-pszicho-diéta=életmód váltás,változtatás.Nem ígér csodákat,nincs mellé beszélés.Érthető,olvasmányos.A speciális táblázatig és annak használatáig még nem jutottam,majd kiderül.. 

 

  1. Torolt_felhasznalo_672843
    Torolt_felhasznalo_672843
    2010. február 10. 10:045976.

    sziasztok!


     


    nekem köpölyözés volt és úgy néztem ki utána mint akit agyonvertek. legalábbis azt hiszem ez a köpölyözés ilyen vákummal csinálják, na mindegy ezt ne engedd!!!


    tegnap lemondta a csaj a mérést, mert a férje nem ért haza időben így nem tudott eljönni. na mindegy, majd ma jön hozzám és itt centit mérünk, remélem nem lesz több. egyre nehezebben állom meg, hogy ne egyek édességet.   kemény. most pl. kis fánkokat ettem porcukorral és lekvárral.... no comment.....


    meg kell állnom, hogy ne egyek édességet, mert iszonyú hamar visszahízok....  


    az a baj, hogy mivel itthon vagyok és nem mindig tudunk lemenni sétálni, így a konyha felé kanyarodok és eszek ezt-azt, szóval így nem lesz jó. már várnám a jó időt és akkor már többet tudnánk menni sétálni, de így hogy két hete nincs letúrva a hó a járdákról és nem fér el a babakocsi csak egy ember tyúklépésben így elég nehéz közlekedni  ilyenkor hol van az a sok munkás akik elvileg rendben tartják a várost, tény és való virágot ültetni melegben egyszerűbb, de télen havat lapátolni. de gondolom a pénzt meg megkapják.....


    és még ráadásul megint havazást mond, akkor mi lesz????


    jók legyetek és kitartást!!!


    pusz


    a.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_923890 (5975)
     
  2. Torolt_felhasznalo_923890
    Torolt_felhasznalo_923890
    2010. február 8. 11:585975.
    Szia Hajni szerintem ha jó az a masszőr aki csinálja a 10 alkalmas kezelés alatt sikerül megszabadulni jópár kilótól és ami a lényeg legalább 4-6 cm általában eltünik. A lényeg, hogy minden érintett területen csinálja és a masszázskrém vagy olaj nagyon fontos, hogy milyen. Ha lehetőséged van rá olyat keress ahol valami plusz is jár mellé mint pl, testtekercslés, fáslizás, agyagpakolás stb. Az agyagpakolás az nagyon tuti dolog szerintem nekem legalábbis nagyon tetszik ,mert kisimítja a bőrt a felesleges vizet is kiszívja és nagyon jó hatással van a narancsbőrre. Főként akkor szupi, ha a pakolásban van valami kifejezett erre a célra kialakított olaj. Szerintem érdemes de Hajni mivel Te elég sovány vagy legalábbis nem 10-20 kilótól kell megszabadulnod vigyázz ne okozzon csalódást, ha nem ennyi megy le. A másik tapasztalatom az az ha nincs izomláz has comb tájékon az első -második kezelés után akkor ne is feszegesd a dolgot a masszőrrel, Ha jól meggyúr mint az én tanárom akkor másnap olyan mint egy szupi torna után.
    Köpölyt ne engedj, mert nem tesz jót a kötőszöveteknek.

    Mindent összevetve érdemes kipróbálni kérlek majd számolj be róla ha mész

    Igen a kispasik már nagyok Atika 17 lesz nemsokára Gábor meg 15 én meg hát öregszem

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_429926 (5974)
     
  3. Torolt_felhasznalo_429926
    Torolt_felhasznalo_429926
    2010. február 8. 11:305974.
    Sziasztok!

    ezek szerint nem csak én gyengültem el. Volt valami a levegőben. ;-) Nekem is könnyebben mennek a hétköznapok, főleg ilyenkor amikor délutánra megyek, mert általában 3-4 óra körül jön rám az édesség ehetnék, de így, hogy meló van, így hamar elterelődik a gondolatom, vagy fel sem merül.

    Úgy néz ki nem várt pénz áll a házhoz, úgyhogy abból lehet beruházok egy cellulitmasszázs kúrára. Hatásos az, nem? Annyit várok tőle, hogy a diéta mellet segítsen abban, hogy ne legyen a combom ennyire göröngyös. Szerintetek? Tündi, te mint szakavatott? Masszázsra és mellé infraszunára gondoltam.
    Ja, néztem az új képeidet az iwiwen, mekkora fiaid vannak! Helyes srácok, büszke lehetsz rájuk.

    Andi szerintem így sem lesz gondod a mérlegelésnél ha pedig tényleg írnak étrendet csak könnyebb lesz betartani.

    Szép napot, sőt hetet nektek! Puszi
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_923890 (5973)
     
  4. Torolt_felhasznalo_923890
    Torolt_felhasznalo_923890
    2010. február 8. 07:195973.
    Sziasztok CSajok!

    Hát a hétvégém nekem sem volt maga a tökély, annyit vétkeztem de ez van mától kemény leszek. Végül is hétköznap egész ügyes vagyok általában nem is csalok, és azt gondolom ha hétköznap jól haladok akkor egy kis hétvégi csalás belefér.

    Hajni ne légy depis, lehet pont ettől voltál, hogy készült megjönni nem? Majd ha elmúlik szerintem várj még egy hetet a kezdéssel.

    Andi szerintem nyárra tuti meglesz az a 67 azt én is elértem már tavaly a 69-et és januárban közel 90 ről indultam el.

    Szép napot nektek
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_672843 (5972)
     
  5. Torolt_felhasznalo_672843
    Torolt_felhasznalo_672843
    2010. február 7. 19:235972.

    sziasztok!


    hát ez a hét nekem sem volt túl fényes, sajna nem igazán azt ettem amit lehetne. kedden kell megint mennem mérésre, és elég égés lesz, ha híztam és nem fogytam  úgyhogy jövő héttől megírom az egész hétre a menümet és persze kérek recepteket édességre meg salátákra meg hasonlókra, mert nem lesz ez így jó 


    szóval nyárra el kellene érnem a 65-67 kg-ot.  


    kitartás nektek!!!! és fel a fejjel.  


    pusz


    a.


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_429926 (5971)
     
  6. Torolt_felhasznalo_429926
    Torolt_felhasznalo_429926
    2010. február 7. 18:495971.
    Sziasztok!

    Hogy telt a hétvége?

    Olyan ügyik vagytok! Bár nekem lenne ennyi erőm, de nincs. Hadd ne mondjam, hogy holnap újra elkezdem az első szakaszt, gondolom ebből nyilvévaló, hogy nem sikerült tartóztatnom magam a hétévégn. Pedig kiderült, miért csak annyi ment le. Megjött... Valószínű visszatartottam nem kevés vizet is... Nem számítottam rá, ugyanis fél éve várom... Soha többet nem szedek fogamzásgátlót... :S

    Pusz nektek! És bocs a depiségért, de gondoltam azért beköszönök!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_923890 (5970)
     
  7. Torolt_felhasznalo_923890
    Torolt_felhasznalo_923890
    2010. február 5. 03:485970.
    Sziasztok Csajok!

    Andi ez fantasztikus nem semmi nagy nagy grat érte. Csak most már tényleg ügyesen okosan, nehogy baj legyen.

    Hajni semmi depi hamarosan itt a tavasz és ne add fel menni fog az csak a kevésből kevés megy le tudod!!!

    Én is teljesítettem ügyesen a gyümi és víznapomat. Most már egész jól állok. 97-ről lementem már 88 ra épp most mértem magam.

    Hát akkor hajrá nekünk.

    Andi édes a bébid.

    Hajni nem feladni kitartás és a centik a lényegek tudod.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_672843 (5969)
     
  8. Torolt_felhasznalo_672843
    Torolt_felhasznalo_672843
    2010. február 4. 16:425969.

    sziasztok!


    Hajni nem a kiló számít igazából, hanem a centi, ha már lazább a nadrágot akkor jól haladsz!! 


    Én teljesen próbálok átállni az egészséges kajákra, mármint lisztből teljeskiörlésű, sűrítéshez zabpehely liszt, méz és bio nádcukor cukor helyett, és kenyér is tönköly teljes kiörlésű, ja és nincs margarin csak teavaj, és nincs csoki csak szezámos mézes szelet, ezt a dm-ben lehet kapni. szóval vhogy így és naponta 5x enni, ebből 2x van a shakem. nagyon régen nem ettem se csokit se kekszet és nem is hiányzik. szóval egész jó haladok, bár néha egy kis somlóit bevágnék de majd arra is kiötlök vmit. 


    pusz nektek


    a.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_429926 (5968)
     
  9. Torolt_felhasznalo_429926
    Torolt_felhasznalo_429926
    2010. február 3. 17:485968.
    Sziasztok!

    Andi ez tök szép eredmény, na látod, megy ez neked! Azért vigyázz magadra! Tündinek is megmonta a doki, hogy szénhidrátra is szükség van. Bár ezt tudjuk jól, csak hát az optimális mennyiséget elég nehéz behatárolni. :D

    Engem nem kel lfélteni, éhenhalni nem fogok, ahhoz túlságosan is szeretek enni. Ráadásul én tök elkedvetlenedtem ma reggel. Most telt le az első szakasz, bár ettem közepes indexűt is szinte minden nap és alig változott az eredmény. Nem mondom, hogy elrontottam valamit, mert cukrot, lisztet nem ettem egyáltalán, csak többre számítottam. 70.7ről indultam és reggel 70,1 kg voltam. Ez lósz@r eredmény. Próbálom nem feladni, bár ez a halálvárta hangulatom továbbra is megvan, csak talán nem olyan erős, mint a hétvégén volt.

    Na, nem is nyomasztalak titeket tovább. Holnap vlószínű nem jelentkezem, mert bennt hagyom a gépemet a cégnél, mert Bp-re megyek meló után.

    Puszi és szép estét!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_672843 (5967)
     
  10. Torolt_felhasznalo_672843
    Torolt_felhasznalo_672843
    2010. február 3. 12:225967.

    sziasztok!


    tegnap voltam mérésen, és fogytam 6kg-ot!!! 88-ról indultam és 82 vagyok ruhában!!! mondjuk a testzsírom az nagyon magas 41% de le is ment rólam 8 cm összesítve. szerencsére érzem is a nadrágomon mert már öv kell bele, amúgy teljesen lecsúszna a fenekemig    


    szóval csak így tovább!!!


    tegnap megint csatlakoztam az orif...mehez tudjátok a kozmetikumokat árulnak svéd cég. már régen én rendeltem tőlük de most megint vannak jó cuccaik és nem tudtam kitől rendelni így pont kapóra jött, hogy múltkor a tecsóban osztogatak tombolát és nyertem is vele egy csomagot. sampon+testápoló van benne. így most egy 1000 a belépő és 25%-kal kevesebbé kapom a termékeket. van egy iszonyú jó illatú férfi parfümjük Gábornak márciusra névnapjára azt megveszem. G a neve.


    szóval ennyi, most szédnézek a neten, receptekért. vettem egy tök jó könyvet horvát ilona wellness ételek 99 recept van benne. semmi fehérliszt meg cukor, csak méz és zabpehelyliszt. szóval lecseréli amik végülis leginkább túlzott mennyiségben a hízást okozza. na még nézzek ilyen recepteket.


    jók legyetek!! én azért nem szeretem a telet, mert ilyenkor lefagy a járdákra a hó és úgy csúszik, ráadásul nem tudom benne tolni a babakocsit, mert nincs tisztítva semmi nálunk így csak a nagy fagyott hó van mindenfelé.....  jó lenne már ha jönne a tavasz.


    kitartás nektek!!! 


    pusz


    a.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_923890 (5966)
     
  11. Torolt_felhasznalo_923890
    Torolt_felhasznalo_923890
    2010. február 3. 07:235966.
    Ja én 90 kiló voltam február 1-jén.

    Jó lenne ha Ti is ideírnátok, hogy hánykilók vagytok, mert csak így lesz hiteles a fogyink.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_923890 (5965)
     
  12. Torolt_felhasznalo_923890
    Torolt_felhasznalo_923890
    2010. február 3. 07:225965.
    Sziasztok Csajok!

    Tegnap nem tudtam jönni egyszerűen nem engedett belépni a rendszer, szerinte rossz volt a jelszavam. De ma már tökéletes a jelszó. Na mindegy ez van.

    Rea mi van veled jöhetnél sűrűbben.

    Soul te is merre jársz amiért nem tudsz közénk jönni legalább egy kicsit?

    Andi voltál mérlegelni? Tuti ettől a méregtelenítéstől sok minden kiment és lement rólad? Hánykiló hogy állsz vagy majd pénteken mész?
    Kiváncsi leszek.

    Hajni vigyázz magadra egyébként tegnapelőtt pont így voltam én is egyszerűen nem is tudom talán az idő vagy nem is tudom, de én is alig akartam még élni is. Hú már tényleg jó lenne egy kis tavasz. Pedig én nagyon szeretem e telet és a havat, de valahogy most nincs hozzá már kedvem. Máskor mintha hamarabb eltelt volna a tél.

    Bár még 1 kicsit várhat a tavasz, mert azt szeretném, hogy amire lekell venni a nagykabátot már valahogy kinézzek.

    Február 1-jén megmértem magam, de március 1-jén lesz csak a kövi mérés. El is dugtam a mérleget jó messzire.

    Hajni nagyon vigyázz bár te Szandizol nem lehet nagy baj, képzeld a könyököm a lábam mindenem elkezdett a másfél heti ch mentes kajától fájni elmentem a dokihoz és jól lecseszett, hogy ilyen normálatlan vagyok, mert így nem lehet fogyózni. Azt mondta ha így haladok olyan köszvényes leszek mint állat. Na így akkor most ch csökkentett diétám abbamaradt.

    Szépen visszatértem az általam már egyszer bevált 90 naposhoz. Hát ma így gyüminapom van.

    Hú de hosszú lettem szép napot neketek.

    Ja és érdekes hétfő óta nem ch-zom és nem ettem húst ilyeneket és érdekeks már nem fájnak az izületeim
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_429926 (5964)
     
  13. Torolt_felhasznalo_429926
    Torolt_felhasznalo_429926
    2010. február 1. 19:285964.
    Sziasztok!

    Rea utólag is isten éltessen! Hogy telt a szülinapod?

    Kitartás csajok még ha nehezen is mennek le a kilók illetve, hogy ez a méregtelenítő szakasz ilyen kemény! A cél lebegjen a szemünk előtt és az az érzés, hog milyen jó lesz ha elérjük!

    Sikerült megállnom szombaton és nem ettem a pizzából, egyedül a sajtba csipkedtem bele amikor reszeltük. Bár szombaton nem sikerült lemennem tornára, de tegnap még lementem, 4 torna volt a héten, el sem hiszem, rég volt ilyen, és jól is esett. Ez a hét már keményebb lesz, mert majd mennem kell csütörtökön Bpre fogdokihoz és holnap meg kosármeccs, de próbálom beilleszteni valahogy.
    Nem tudom hogyan vagytok vele, de már annyira elegem van nekem a télből, a hidegből, esküszöm nektek tegnap már élni sem volt kedvem. Bár a hidegre rátesz egy lapáttal, hogy a munkahelyen nagy a nyomás rajtam és nem tudom megéri-e. :S

    Szép estét, gyertek ,erősítsük egymást! :D
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_672843 (5963)
     
  14. Torolt_felhasznalo_672843
    Torolt_felhasznalo_672843
    2010. február 1. 12:515963.

    sziasztok!


    Rea boldog szülinapot kívánok én is  


    eltelt a múlt hét és hétvégén sajna bűnöztem ettem egy házi készítésű hamburgert, meg egy hot-dogot rengeteg zöldséggel, meg vasárnap két fasírtot meg egy kis sütit. de ettől függetlenül ment le rólam pár kg. mondjuk nagy része víz, viszont kisebb lett a hasam. ha minden igaz holnap vagy pénteken megy mérésre, kiváncsi leszek rá 


    Hajni grat a tornához, nagyon ügyes vagy csak így tovább!!!


    Tündi nektek is csak így tovább, nekem még nem lehet húst ennem csak halat de azt is 1x a héten. csak kíbírom még ezt a hetet és utána már több mindent lehet megint enni.


    jók legyetek, majd írok eredményt ha megvan.


    pusz


    a.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_445342 (5962)
     
  15. Torolt_felhasznalo_445342
    Torolt_felhasznalo_445342
    2010. január 31. 10:095962.
    Köszönöm szépen Tünde! Megkaptam a képeslapot. Köszi! :-)
    Puszi nektek!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_923890 (5961)
     
  16. Torolt_felhasznalo_923890
    Torolt_felhasznalo_923890
    2010. január 30. 14:065961.
    Ja ha holnap véletlen nem jönnék akkor REA nagyon sok boldog szülionapot neked
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_923890 (5960)
     
  17. Torolt_felhasznalo_923890
    Torolt_felhasznalo_923890
    2010. január 30. 14:055960.
    Sziasztok Csajok

    Andi hú akkor ez egy nagyon kemény diéta, de ha bírod és megvan az eredménye akkor az nagyon szupi grat hozzá. Lassan letelik az egy hét és akkor már ehetsz kicsit változatosabban is.

    Hajni hát nem nagyon remekelt tényleg a fiam a központival magyar 26 pont amit jónak gondolok tőle a matek hát az sajna csak 5 pont lett. Hát ez van remélem azért felveszik majd

    Hajni ügyi vagy a tornával nagyon szupin bírod. Nekünk is megy a ch megvonás és nagyon jól bírom a husit egyébként is imádom. Aztán majd tuti megunom.

    Hát nyárra szeretném a célom elérni mindenképp de most nagyon nehezen akar menni, persze az okát azt nem tudom, de ha most majd sikerül elérnem akkor arra fogok törekedni, hogy meg is tartsam.

    Hajni képzeld azt olvastam egy cikkban, ha valaki mozog akkor 4.1 kcal azaz 1 gramm szénhidrátot éget el.
    Ez szerintem tök szupi neked akkor

    Rendeltem ma ketoncsíkot kiváncsi leszek mire ideér már lilul-e vagy még fehér lesz. Állítólag kell egy hét mire lilulni kezd. Akkor kezdődik a zsírégetés

    Itt szakad a hóü már piros jelzés van kiadva puszz nektek
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_672843 (5958)
     
  18. Torolt_felhasznalo_429926
    Torolt_felhasznalo_429926
    2010. január 30. 12:045959.
    Sziasztok!

    Andi ügyes vagy, csak így tovább!!! A kitartás meghozza a gyümölcsét!!! Ma este én is kemény próba elé leszek állítva, én is egy pizzasütős estére megyek az egyik barátnőmhöz, leszünk jópáran, dvdzünk, iszogatunk és ők eszegetnek! :D Majd előtt bevacsorázok, hogy kisebb legyen a kísértés.
    Szerencsére a héten már 3szor voltam tornázni is. Mára terveztem még egyet, de itt annyi hó lehullott, na és még mindig szakad, hogy nincs kedvem elmenni az edzőteremig, talán majd holnap!

    Van valami programotok a hétvégére?

    Tündi, te merre jársz?

    Puszi
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_672843 (5958)
     
  19. Torolt_felhasznalo_672843
    Torolt_felhasznalo_672843
    2010. január 28. 10:255958.

    sziasztok!


    visszatértem. igen elég kemény a tisztítókúra, de ahhoz képest egész jól bírom. tegnap voltunk vendégségben pizza volt, házi, na meg söröcske, borocska és ja még kakaós tekercs, az is házi!! és én nem ettem semmit csak sima vizet ittam és zöld teát ittam még. ennyi!!! baromi nehéz volt kibírni, mert olyan illatok terjengtek az alakásban, azt hittem végem lesz, de kibírtam és nagyon is büszke vagyok magamra!!! amúgy érzem, hogy fogytam. majd jövő héten elején megyek mérésre 


    a lényeg ennyi, kemény amúgy nagyon, de mivel a shaket iszom meg a fehérjeport szedem, így nem vagyok vészesen éhes. 


    tornának meg a pilatest javasolák, így oda fogok majd márciustól járni, szerencsére van kismama kedvezményük is 


    pusz


    szép napot nektek csajok!!!  


    a.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_429926 (5957)
     
  20. Torolt_felhasznalo_429926
    Torolt_felhasznalo_429926
    2010. január 27. 19:355957.
    Sziasztok!

    Tegnap nagyon sok volt a munka nem tudtam bejelentkezni, de legalább ti írtatok!

    Zöldbab projekt azt hiszem hétvégére marad, holnap padlizsánkrémet készítek, szegénykém lassan megrohad.
    Andi ez a tisztítókura azért keménynek hangzik, hogyan bírod? De biztosan hatásos. Ezen gondolkodtam én is, hogy hát gyümölcs nap ide vagy oda ennél jobban is méregteleníthetnék. :D Lehet péntekre beiktatok egy hasonlót. Annyiban megszegtem az első szakaszt, hogy torna előtt banánturmixot ittam, Ebből gyorsan nyerek energiát és nem kell a reggeli miatt hajnalban kelni. Ma is lementem zsírégető tornára, ha lesz erőm holnap is lenézek a 9órásra.

    Csajok én olyan büszke lennék magunkra ha mindannyian elérnénk a célunkat. tegyünk azért, hogy az össz súlvesztésünk a lehető legtöbb legyen. Hogy elmondhassuk, ennyit fogytunk x hónap alatt. ;-)

    Soul is jöhetne, csatlakozhatna, már ha van még feleslege, olyan régen beszéltünk vele itt.

    Tündi, azt többfelől hallom, hogy a matek felvételi nehéz volt, ennek tükrében akkor valószínű másé sem lett olyan jó, szóval esélyetek mindenképp van!


    Puszi mára4 Szép estét!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_672843 (5956)
     
  21. Torolt_felhasznalo_672843
    Torolt_felhasznalo_672843
    2010. január 26. 14:335956.

    sziasztok!


    itt vagyok, csak nem neteztem.


    remélem azért sikerül a fiadnak a felvételi, mikor én felvételiztem én is elcsesztem a matekot.  


    szóval elkezdtem a versenyt, már mútl héten a shaket ittam, meg a rost tablettát, meg vitamint szedtem, de akkor még lehetett húst is enni, meg lightos kajákat, tojást, ilyeneket. de most hétfőtől tisztítókúrát csinálok, és itt csak párolt zöldséget és gyümit lehet enni, csak párolva és ezen kivül semmi mást. ezt egy hétig. utána már több mindent lehet, pl. tojást is. ami nekem nagy megváltás, és a 3. héttől lehet enni amit összeállít nekem menüt.


    majd még később folytatom mert jöttek hozzám.


    pusz


    a.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_923890 (5955)
     
  22. Torolt_felhasznalo_923890
    Torolt_felhasznalo_923890
    2010. január 26. 05:265955.
    Sziasztok Csajok

    Hát Hajni akkor Te ügyesebb voltál mint én, mert a betervezett bicizés a szülői értekezlet miatt elmaradt ami ha hiszitek ha nem 5-1/2 9-ig tartott. Hát mikor haza jöttem már nem volt hozzá kedvem

    Hajni a spenótot nagyon utálom, de a csirkemell jöhet. Képzeld annak ellenére, hogy úgy indultam az ebédnek hogy hú meg ha isteni párosítás a párolt zöldbab és a pörkölt semmi extrát nem csináltam csak az egyik multiban vettem a múlt héten 5000.-ért egy ilyen pároló edényt és abban kevés sóval megpároltam a babot és a pöri mellé szedtem. Tényleg isteni volt.

    Póbáld ki. Szerintem ma rántott husi lesz tojás salival hiszen itt a majonéz és a sovány tejföl megengedett.

    Remélem ma már tekerni is fogok tudni.

    Puszi nektek
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_429926 (5954)
     
  23. Torolt_felhasznalo_429926
    Torolt_felhasznalo_429926
    2010. január 25. 11:525954.
    Sziasztok!

    Ma is itt vagyok! ;-)
    Tündi, sajnálom, hogy nem sikerült jobban a felvételi, de remélem azért így is sikerült neki és felveszik.
    Ma nekem is pöri volt tervbe véve, anyu csinált marhából ,de a tegnapi gyümölcsnap után nem akarom szegény gyomromat nagyon leterheli, ezért spenótot főzök épp és csirkemellet párolok (borsos, mustáros) Ez lesz a vacsi is, mert viszonylag nagy adag a zöldség és a hús is. Igen, ez az első szakasz nem épp a sokszínűségéről híres. De legalább most csak 9 napig tart, hála annak, hogy 6-7 kilót akarok leadni. :D
    Viszont ma már túl vagyok egy spinning órán, úgyhogy eddig jó vagyok! ;-)

    Valami zöldbabos kaján én is gondolkodom a hétre. Csak simán megpárolod a pörkölthöz vagy ven benne valami csavar is, hogy ízesebb legyen?

    Kitartást mára mindenkinek!

    Puszi
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_923890 (5953)
     
  24. Torolt_felhasznalo_923890
    Torolt_felhasznalo_923890
    2010. január 25. 07:395953.
    Sziasztok Csajok!

    Hát a hétvége jó hidegen telt, nagyon hideg van kint. Apával szombaton este sétátunk egy kicsit de hamar befejeztük, mert baromi hideg volt.

    Hajni jó, hogy itt vagy, nem is akartunk kettesben maradni hidd el. :-))

    Andi mi van miért nem jelentkezel?

    Hát Hajni nem túl jól sajnos, a magyar könnyű volt, de a matek az nagyon gáz. Abból szinte alig ért el pár pontot.

    Hát majd kiderül.

    Fogyás az már beindult már újra 8-al kezdődök hála, de valahogy most nem megy a 90 nap nem tudom miért, pedig tavaly nagyon ügyesek voltunk benne.

    Hát sok sikert neked is, az sk első része az a fehérjefogyasztáson alapul leginkább ha jól emlékszem. Azok vannak 30 alatt.

    Hát most a kisfiammal mi is ezt terveztük el sok husi sajt tejtermék tojás ilyenek zöldségek és hát nagyon minimális ch. Majd leírom mindennap mit eszünk és kiváncsi leszek a sikerre.

    Ma pörköltet fogunk enni úgy hogy a disznópöri már készen van és mivel a zöldbabnak nagyon sok fehérjetartalma van azt megpárolom és azt esszük mellé köretnek. Így mivel normál pöri egy kis ch is van benne viszont a köret fehérje. Vannak itthon sajtok és tojás kolbász és sonka ilyeneket körözöttet tejet simán lehet eszegetni.

    Hát röviden ez a terv és mellé napi 1 óra bicizés majd jobb idő esetén 1 óra futás.

    Sok sikert mindannyiunknak. Ma 89 kiló vagyok mérés jövő hétfőn reggel ez alapján kiváncsi leszek az eredményre beválik-e

    Puszi nektek jók legyetek Hajni gyere sűrűbben.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_429926 (5952)
     
  25. Torolt_felhasznalo_429926
    Torolt_felhasznalo_429926
    2010. január 24. 20:555952.
    Sziasztok!

    Abban ne is reménykedjetek, hogy végleg kettesben maradtok!
    Hogyan telt a hétvége?
    Andi, mi volt pénteken, Gyerek meggyógyult már? finomak azok az italporok amiket használsz?
    Tündi, a fiadnak hogyan sikerült a felvételi? Te hogyan haladsz a fogyásban, beindult már?
    Jövök én is csatlakozni a "súlyleadókhoz". Kb 2-3 hónapja álltam utoljára mérlegen és ma éreztem, hogy újra rá kell merészkednem. 70,7 kg vagyok. GÁÁÁÁÁÁZ!!!! Kb 6-7 éve voltam utoljára ennyi. Szóval már nem kérdés, hogy fogyni akarok, nincs apelláta, nincs majd holnap. Ma tartottam egy gyümölcsnapot és holnaptól hajrá! Azt hiszem továbbra is a sk lesz nekem az alap. Eddig az vált be leginkább.

    Puszi
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_923890 (5951)
     

Címlap

top