Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Nem fogyózva fogyni :)

Torolt_felhasznalo_786756
Torolt_felhasznalo_786756
Létrehozva: 2007. február 22. 09:28
Hát, egy kicsit hűtlen voltam ehhez az oldalhoz, és, ahogy elnézem, saját magamhoz is. Létezik? Hogy nekem ez nem megy?
Olyan nincs. Úgyhogy mától (tulajdonképp már 3 napja) ismét itt vagyok Veletek, de nem, én többet nem fogyókúrázom. De sok salátát és husit eszem, tésztából keveset, a nasit lehetőleg délelőttre hagyom, a napi 12 perc bringát és utána a harpy-tornát mindenképpen betartom, életem végéig. Nos? Kezdetnek nem rossz.
Akkor most mindjárt le is írom ide megint:
Új kezdősúlyom 122,7 kg.
Ez van. És ha nem megy le egy deka sem, akkor is nyugodt lehetek, hogy egészségesen élek, amennyire az én lehetőségeim megengedik, és ami nem utolsó szempont, az én férjemnek én vagyok a legszebb nő a világon, és ezen nem változtat semmi:P
Akkor lányok? Ki tart velem? Ez nem fogyókúra, csak kicsit átalakítjuk a szokásainkat, és ha közben megszabadulunk egy-két kilótól-centitől , nem fogunk sírni...Szerintem jól hangzik...
  1. Torolt_felhasznalo_495098
    Torolt_felhasznalo_495098
    2008. január 31. 09:581434.
    Sziasztok! Rég nem jártam errefele. Sok minden történt! Új munkakörbe kerültem,de még egy hónap és a lakhelyemen fogok dolgozni.
    A fogyi szünetelt egy jó ideig. De legalább nemjött vissza amit leadtam eddig
    Másfél hete újrakezdtem a tornát és a kajára figyelést.
    Újjúlt erővel vágok bele a fogyiba!!!

    Remélem lesz aki csatlakozik továbbra is ehhez a nézethez!

    Még 20 kg-ot kell leadnom, eddig 6 kg-ot sikerült.

    Üdv mindenkinek Ciluka!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. Torolt_felhasznalo_140978
    Torolt_felhasznalo_140978
    2007. november 30. 14:471433.
    Na hali!

    Sehol senki?! Hát nem volt nehéz visszaolvasnom, mióta nem voltam...
    Remélem mindenki jól van.

    Velem zajlik az élet eléggé, majd talán jövő héten lesz időm kicsit bővebben mesélni....
    Amúgy azóta nem fogytam, de nem is híztam! 69-70 körül ugrálok folyamatosan, de már nem izgat, elfogadtam ilyennek.

    Szép hétvégét mindenkinek, pussz!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. Torolt_felhasznalo_495098
    Torolt_felhasznalo_495098
    2007. november 9. 12:331432.
    Sziasztok! Hát amióta irtam nem ment lefele a súlyom, de fel sem. Dehát nem is tornázgatom. Ugyhogy stagnálok.
    Remélem nektek jobban megy.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. Torolt_felhasznalo_140978
    Torolt_felhasznalo_140978
    2007. november 6. 11:441431.
    Sziasztok Csajok!

    Csak bejelentkezek,nehogy elfelejtsetek teljesen
    Hogysmint?

    Ciluka, gratula a fogyáshoz! Balaton, Te hol tartasz?

    Én jól vagyok, kezdem összeszedni magam teljesen Remélem Ti is jól vagytok Én biztos nem fogyok mostanság (nem is mérem magam - ígéretemhez híven), mert a hétvégén is elég sokat ettünk, Anyósoméknál voltunk és hát tömtek bennünk minden jóval

    Puszi Nektek, szép napot!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. Torolt_felhasznalo_495098
    Torolt_felhasznalo_495098
    2007. október 30. 08:131430.
    Sziasztok! Új munkahelyem van és több a munka is, ugyhogy csak ritkán tudok jönni. Most összesen -7kg-nál járok. Már két hete megint nem tornáztam, mert náthás lettem. De majd megint elkezdem és akkor gyorsabban megy.
    Ha tornázom, akkor 1hét -1kg. Szóval kellene!
    Ha tudok még benézek!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. Torolt_felhasznalo_351854
    Torolt_felhasznalo_351854
    2007. október 26. 09:391429.
    Szia Csajok, jó rég nem jártam erre
    Súlyom nem változott, de elég össze-vissza eszem (napi 1-2x, és nem is egészségeseket, ami van... ).
    Sajnos a lakásfelújítás még mindig nincs kész, majdnem az összes szabadidőnket ezzel töltjük. Zöldséget a felújítás kezdete óta először tegnap vettem, és gyorskajákat eszünk vacsorára is, mert az hamar megvan tudom, ez nem jó, de már csak pár hét, és kész... Az időhiányt tetézte, hogy több éjszakai szerelés is közbejött az elmúlt hetekben (munkaidő után bent maradunk hatan, és összerakunk 8-20 db PC-t... tegnap és tegnapelőtt éjjel 1-kor végeztünk pl....).
    Cilu, Lorenza tapasztalata szerint a rántott nem hízlal - ha zöldséget és/vagy salátát eszel hozzá krumpli helyett plusz majonézt én is szoktam használni kisebb mértékben, illetve mióta van Norbi1-es majonéz, azóta többet is
    Ja, és persze gratula az autóhoz
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_495098 (1417)
    2007-10-08  12:27
  7. Torolt_felhasznalo_410381
    Torolt_felhasznalo_410381
    2007. október 25. 21:231428.

    Helló!

    Nálam is extra sok meló volt ezért nem tudtam jönni, de látom más sem hova lettetek lányok? kyra, ciluka, macska??? gyertek dumcsizni    

    Gratula az eredményekhez!!!! Nagyon ügyes vagy!

    Én úgy állok, hogy június óta -6kg-nál járok, aminek nagyon-nagyon örülök, az ütem lehetne gyorsabb, de jobb mint a semmi és már látom 1-2 ruhámon a változást, anyósom szerint az arcomon látszik már a súlyvesztés, szerintem a 10 kg már látszódni fog...

    Ti is dolgoztok szombaton? Én most bónuszként élem meg, mert nagyon sok a munka és így legalább a normál napokon nem kell éccakázni  

    Na mindenki jöjjön és meséljen!!!

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_140978 (1427)
    2007-10-17  11:28
  8. Torolt_felhasznalo_140978
    Torolt_felhasznalo_140978
    2007. október 17. 11:281427.
    Szia Balaton!

    Így legyen

    Juuujjj, nagyon ügyi vagy a -3,5 kilóval!!! Azóta hogy haladsz? Már biztos kikerekedett ez az összeg 4 kilóra...
    Szombaton egy napra megpillantottam a 69,5-öt, de sajnos, azóta sem sikerült ennyit mérni De azért örülök, mert ez egy jó előjel, hamarosan egyre többször fogom látni, reményeim szerint
    Sorry,h.mostanában ilyen ritkán jövök, ráfogom a melóra Két kollega is szabin vol és hát az sem tudtam,hol áll a fejem... De ma már jobb, márcsak 1 kollega van szabin és holnaptól teljes lesz a létszám
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_410381 (1426)
    2007-10-13  09:13

Címlap

top