Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Ellenállni....

Torolt_felhasznalo_4190
Torolt_felhasznalo_4190
Létrehozva: 2007. február 5. 18:32
Sziasztok!
Régóta fórumozok,és úgy tapasztaltam,hogy nagyon segítőkészek vagytok...Eddig nem nagyon fordultam a problémáimmal a fórumozókhoz,de úgy érzem ezt is meg kell próbálnom....
Arról lenne szó,hogy azt hiszem étkezési zavaraim vannak...vagy valami hasonló...
Az előzmények:28 éves koromig azt sem tudtam mi az a fogyókúra,166 cm-es magasságomhoz 50 kg testsúly párosult.Ezt mindig tartottam,mondjuk az igazat megvallva semmit nem tettem érte,egyszerűen csak sokat dolgoztam,jöttem-mentem,aktív voltam.Olyan kimondott „kemény fenekű” voltam..:-))Sportolni már nem sportoltam,előtte versenyszerűen tornáztam,de egy sérülés miatt abba kellett hagynom.
28 éves koromban(most 31 vagyok)beteg lettem...Nagyon...1 év "pokol" kezdődött,(hál 'Istennek túl vagyok rajta),jött a kezeléseket kísérő depresszió,gyógyszerek...Azt még hozzáteszem,hogy amikor kiderült a betegségem azonnal abbahagytam a dohányzást,olyan helyzetben,amikor más inkább rá szokik...Picit el is szigetelődtem a kezelés miatt,sokat voltam otthon,egyedül is,és olyankor elég sokat ettem...nasit is...
...és elkezdtek jönni a kilók...először csak 1-2 aztán 5.....észrevétlenül....
Az evés örömforrássá vált számomra..és olyan,mintha sohasem laknék jól…..Jelenleg 15 kg plusz van rajtam,de ha így folytatom……
Jelenleg teljesen rendben vagyok egészségileg,de egyszerűen az evésről,a finom kajákról nem tudok lemondani...Ezt azért ne úgy képzeljétek,hogy megállás nélkül zabálok,vagy drasztikus módszerekhez folyamodok(hányás ilyesmi soha!)csak már nagyon sokszor azt mondtam,hogy most elég,és akkor diéta,de egyszerűen nem megy...fizikailag képes vagyok rosszul lenni....ezen azért vagyok ennyire kiakadva,mert az akaraterőmmel soha nem volt baj...a cigit letettem 11 év után egyik napról másikra...és a kezelések alatt is példaképként állítottak a többi beteg elé,hogy így kell csinálni......
A történethez még az is hozzátartozik,hogy jelenleg nincs munkahelyem,sokat vagyok itthon,és keveset mozgok….
Amiért írtam ma nektek,az a ma délutáni „incidens”.Megint megfogadtam,hogy diéta,kevesebb kalória…csirkemellet pároltam,savanyúkáposztával ettem,aztán nem bírtam ki és ettem egy csomó csokit…egyszerűen NEM BÍRTAM LETENNI…..
Szerintetek mit tehetnék azért,hogy leküzdjem az édesség,vagy a finom falatok iránti vágyam…Ti hogyan csináljátok?...Hogyan tudnám fokozatosan lecsökkenteni az evést,vagy mivel tudnám pótolni a nasit?
Ha van ötletetek,kíváncsian várom…mert nagyon szeretnék változtatni…..és biztos fogok is…csak egy kis biztatás kellene….vagy nemtudom mi…
  1. Torolt_felhasznalo_4190
    Torolt_felhasznalo_4190
    2007. október 13. 07:441401.
    Sziasztok Csajok!!! :-))))
    Visszatértem, délután lesz időm, és írok egy hosszabbat..:-) Minden rendben van, remélem veletek is, visszaolvasok majd mindent és írok is, de csak délután, mert most rohanok...Hogy hova? Suliba...:-))) Délután elmesélek mindent.....
    Puszi mindenkinek!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_823606 (1400)
    2007-10-12  22:45
  2. Torolt_felhasznalo_823606
    Torolt_felhasznalo_823606
    2007. október 12. 22:451400.

    Sziasztok!

    Remélem jól vagytok, és csak mindenki elfoglalt.... Én a héten harmadjára próbálok írni, előző két alkalommal lefagyott a gépem... most viszont van időm, a barátnőm gépe előtt ülök, és várom hogy elkészüljön, mert megyünk bulizni  Nálam a szokásos a helyzet, lakásfelújítás nagyon lassan, de haladgat, melóba kezdek belelátni, de sajna most folyamatos elbocsátások vannak, szóval nem érezhetem magam biztonságban egy pillanatig sem... de ezt most inkább nem részletezem... remélem Macs, neked sikerül lassacskán elrendezni a dolgaidat a munkahelyen.  Mozgással nem tudom ti hogy vagytok, én még mindig kevesebbet tornázok, mint amennyit szeretnék, de a kalóriaégetés megvan... a karomra meg aztán különösen gyúrok:D... a festék levakarása a falról szépen kerekíti majd a vállam remélem... na ennyi mára, mert divattanácsokat osztogatunk közben Írjatok, nehogy egyedül maradjak!!!! Puszi!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_598737 (1398)
    2007-10-05  13:03
  3. Torolt_felhasznalo_568027
    Torolt_felhasznalo_568027
    2007. október 7. 16:421399.

    Szia silver76!

    Most olvastam csak bele a történetedbe,nem tudom milyen betegséged volt,de ahogy írtad,nagyon nagy "gödör"-ből jöhettél ki.

    Egy valamit viszont kivülállóként látokrős az akaratod,tudsz küzdeni.

    Ha ezt Te is érzed,akkor meg fogod csinálni azt is,hogy újra önmagad légy.

    Itt nem csak a fogyásról van szó,hanem az életedről is.

    Van,amikor azt hiszed,ennél rosszabb már nem lehet,csapás-csapás után,de (tudom ez most sovány vigasz)ez mind az erődet növeli!!!

    Gondold csak el:élsz!!!Ennél semmi sem fontosabb,a többi már gyerekjáték lesz.

    Szívesen megtudnék Rólad többet is,úgy könnyebb segíteni.Addig is csak annyit üzenek neked:

    Keress sok-sok pozitív embert,akik akár ismernek,akár nem ,biztatnak és hisznek benned!És higgy Te is magadban!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_4190 (1)
    2007-02-05  18:32
  4. Torolt_felhasznalo_598737
    Torolt_felhasznalo_598737
    2007. október 5. 13:031398.

    Sziasztok !

    Szerintem olyan sok minden fért bele a 7végédbe, h az csoda lett volna, ha még tornázol is !

    magamról csak annyit, h végül sikerült elhagynom a régi területet - nem volt könnyű és nem tett jót az idegeimnek /sok-sok évvel ezelőtt éreztem hasonlót, h ahogy egyre idesebb leszek úgy nő a gombóc torkomban  / viszont sajnos az új helyen még nem sikerült a rendszereimet csatasorba állitani, igy nem tudok feljönni a fórumra - most is csak kiturtam az egyik kolléganőmet, h ne higyjétek, h teljesen eltűntem  

    még egy rövid hir rólam: hétfő óta végre elkezdtem a régóta tervezett léböjtömet /mindig igy szokott lenni, h kell egy-két hónap ahhoz, h valóban belevágjak  / egyelőre nem megy rosszul, remélem nagyon tisztulok vele, mert viszont fogyni nem nagyon sikerült  , de nem is az a cél, ugye  /

    nem tudom, mikor tudok legközelebb jönni, de nagyon igyekszem majd - addig is puszi, és irjatok

    macs

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_823606 (1397)
    2007-09-30  19:11
  5. Torolt_felhasznalo_823606
    Torolt_felhasznalo_823606
    2007. szeptember 30. 19:111397.

    Helló Csajok!

    Hát Macska, elhiszem hogy ideges vagy... de remélem holnapra lecsillapodnak a kedélyek, és már minden okés lesz... Írj majd mi lett ebből.

    Én megint jó fáradt vagyok,  kicsit felhúztam magam tegnap (meg ma) én is, mert nem tudok haladni a lakásfelújítással... pihenésre meg ne is gondoljak... Igaz, hónapok óta először péntek este egy nagyon jó barátnőmmel elmentünk bulizni, és hát elég jól sikerült  Délutános voltam, de sebaj, meló után beültünk a kocsiba és mentünk szórakozni. Enyhén voltam fáradt, de egy kv után már egész jól bírtam, annyira, hogy kb 6kor aludtunk el végül... Annyit énekeltünk, hogy már fájt a torkom, reggel meg 9 körül kelnünk kellett. És mi várt itthon? Hogy délután vigyáznom kell a tesóm gyerekeire... szóval marha pihentető szombatom volt... este fél9kor bedőltem az ágyba és aludtam mondjuk ma reggel fél9ig. Aztán ma folytattam a festés előkészítését a szobámnak, tulkép amit nagyon meg akartam vele csinálni a hétvégén, azzal kész is vagyok, de jól elfáradtam.... Úgyhogy a hétvégén semmit nem tornáztam... holnap ha jó idő lesz viszont bringázok egyet, az tuti.

    Nektek milyen hétvégétek volt? Ági, merre jársz?

    Gyertek meséljetek!!! Szió

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_598737 (1396)
    2007-09-26  14:59
  6. Torolt_felhasznalo_598737
    Torolt_felhasznalo_598737
    2007. szeptember 26. 14:591396.

    SZIASZTOK !

    bocsi a hosszú hallgatásért, de a múlt héten "kicsit" húzós volt a melóhely, aztán hétfőn pedig kulmináltak a dolgok: kb nyár óta tervezem/szervezem/várom, hogy bankon belül átmehessek egy másik főosztályra. az elvi jóváhagyás már rég megvolt, csak a gépes fejlesztésekre kellett várni. aztán pénteken kiderült, h elsejétől mehetek, azt hittem, h minden sinen van, de még ma is várom a fejleményeket, h mi lesz. részletesen nem tudom leirni, de ez nem az első munkahelyem, többször mentem már át más területre, de igy még soha nem vesztem össze a fönökeimmel   lehet, h az is bonyolitja a helyzetet, h a jelenlegi/volt fönökömmel hosszú évek óta jóban voltunk, igy sokkal jobban tudtunk veszekedni is   a lényeg az volt, h ő azt várta, h én személyesen beszéljek vele, én pedig tudtam, h ő hónapokkal ezelőtt már jóváhagyta a távozásomat, igy értelmetlennek tűnt, hogy most elkezdjek erről beszélni vele - mint barát. na jó nem bonyolitom, azt gondolom, h a fő probléma az, h összekutyulja a fönök-barát kapcsolatot, én pedig nem akarok még a végén is lemenni békába.

    az hogy ilyen hosszan és össze-vissza irtam, gondolom érzékelteti, h milyen zűrös a helyzet, de azt hiszem, már igy túl sokáig untattalak vele benneteket.

    azt természetesen mondanom sem kell, h én nem az a tipus vagyok, aki ha ideges, akkor nem tud enni. sőt  !  

    remélem Ági kilábaltál már a betegségből, a tanulás miatt pedig ne idegeskedj, mert totál felesleges. nekem az jött inkább be, h próbáltam nem sokkal előre gondolni, mert akkor elkezd görcsölni az ember. próbálj lazitani, és arra koncentrálni, ami éppen előtted van. és persze max. igaza van a Gabinak, a mozgás segit az agynak is !!!

    mostmár abbahagyom, gyertek Ti is !

    puszi

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_823606 (1395)
    2007-09-26  08:32
  7. Torolt_felhasznalo_823606
    Torolt_felhasznalo_823606
    2007. szeptember 26. 08:321395.

    helló-bellló!

    Ági, ne lógasd az orrod!!! Bár elhiszem hogy nehéz dolgod van, de fel a fejjel, túl leszel rajta! Tudom hogy marha kevés az időd, de szerintem egy kis mozgás után az agyad is jobban fogna, és jobban éreznéd magad fizikailag is...  Nem gondolok órás tornákra, csak hogy néha egy negyedórára felállj a könyv mellól, és csinálj egy pár nyújtógyakorlatot. Tuti nem ezen az időn fog múlni a tanulás sikere... vagy max jót tesz Amúgy én se fogadtam meg soha másnak a tanácsát, amikor vizsgákra készültem, mindig csak arra koncentráltam, hogy a lehető legtöbb időt fordítsam tanulásra, de mostmár tudom hogy hülyeség volt, ha engedtem volna néha egy kis kikapxsolódást magamnak, lehet jobban jártam volna... na mindegy. Persze neked van ezer más dolgod is a tanulás mellett, de szerintem segítene egy pici torna.. na jó, nem ismétlem folyt magam.

    Remélem lábalsz kifelé a megfdázásból te is, nekem van egy tuti tippem, de nem fogod díjazni...  A múlt héten, mikor én is jó náthás voltam, egyik hajnalban munkába menet el kezdett szakadni az eső, de olyan szinten, hogy esernyő ide v oda, sz..rá áztunk. A cipőm csónakként funkcionált, a gatyám meg combközépig vizes volt, csavarni lehetett belőle a vizet. Na így ültem fél délelőtt az irodában, mire megszáradtam. Két nap múlva kutya bajom sem volt.... Pedig azt hittem hogy jól visszaesek és lázasan fogok fetrengeni egy hétig... na azért szerintem ettől az élménytől kíméld meg magad inkább a fokhagyma...

    Na megyek én is dolgomra, Macs, gyere mesélni, Ági kitartás  és jobbulást! Puszi 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_645785 (1394)
    2007-09-24  15:00
  8. Torolt_felhasznalo_645785
    Torolt_felhasznalo_645785
    2007. szeptember 24. 15:001394.

    Sziasztok!

    Sajna engem is elért a nátha, most már szagokat sem érzek, lassan egyáltalán nem kapok levegőt az orromon, szóval eléggé rosszul érzem magam .De a többiek már gyógyulgatnak, nehéz kimászni ebböl a megfázásból. Nincs valami jó kis házipraktikátok?mondjuk olyan mint a reszelt retek mézzel . Msot az sem baj, ha büdi, amit meg kell ennem, úgysem fogom érezni a szagát .

    Na de nem sajnáltatom itt magam. Főleg hogy nagyon rossz vagyok mostanában...egyáltalán nem tornázom. Sajna mostanában örülök, hogy élek, mert úgy érzem, hogy az angol miatt összecsapnak a fejem felett a hullámok..állandóan gyomorgörccsel ébredek, ha a vizsgákra meg a szakdogára gonolok...hogy fogom megcsinálni, mikor a heti házikkal meg olvasnivalókkal is teljesen el vagyok maradva?

    Ne haragudjatok, hogy ilyen nyávogósra sikerült ma. Most tényleg eléggé sötéten látom az előttem álló hónapokat.Szeretnék már túllenni az egészen és "csak" dolgozni . Meg lefogyni végre . De addig még hízni is fogok a sok stressz miatt . 

    Sajna kreatív receptek most nem jutnak eszembe, zsiborog az egyész fejem. De a karfiolt tepsiben megsütve sok-sok sajttal és tejföllel meg egy szelet fűszeres csirkemellel nem utasítanám vissza. .

    Na megyek és kidugítom az orrom

    sziasztok 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_823606 (1393)
    2007-09-19  18:15
  9. Torolt_felhasznalo_823606
    Torolt_felhasznalo_823606
    2007. szeptember 19. 18:151393.

    heló Csajok+! Macska, örülök hogy előkerülték!!!!

    A gépem még mindig kiborító, úgyhogy rövid leszek... bocs ha sok plusz jel lesz a hsz-emben:...

    A dió szedés tök jól hangzik, ha az árába belegondolok, akkor meg aztán végképp... nagyon hasznos dolog több szempontból: családi program, mozgás, takarékosság... tök jó

    Sajna torna nálam sem mindennapos, olyan dög vagyok du-ra, hogy nincs energiám hozzá minden nap. Ma mondjuk elég jól va+gyok, úgyhogy lehet hogy még egy rövid jógát bevállalok. De a délelőttös műszakot amúgy elég nehezen viselem, kajálni nem nagyon van idő, jó ha egy szendvicset bedobok munka közben, meg egy kv-t, úgyhogy mikor hazajövök ált zabálással kezdem... jó ez túlzás, de jól belakmározok azért, és utána nem nagyon bírok tornázni... azért próbálom beiktatni, ha nem is annyiszor ahányszor szeretném.

    Ági, nálad mi a helyzet?  Olyan régen írtatok már vmi jó receptet! Főztetek vmi különlegeset mostanában? Én napok óta a főzeléket kívántam, úgyhogy ma paradicsomos káposztafőzelék volt tükörtojással.   Marha jól esett mit mondjak

    Na megyek emberi fejet kihozni magamból, a szerda du az arc és hajápolásé Sziasztok!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_598737 (1392)
    2007-09-18  10:32
  10. Torolt_felhasznalo_598737
    Torolt_felhasznalo_598737
    2007. szeptember 18. 10:321392.

    Sziasztok lányok !

    már nem tudom, mikor voltam utoljára : a múlt héten otthon voltam betegácsin, előtte pedig annyi melónk volt, h nem csoda, h lebetegedtem  

    egyébként semmi komoly, de nagyon jó volt otthon !!!!

    gyógyuljatok meg Ti is mielőbb !

    mostanában a torna kicsit elmaradt, viszont sokat gyalogoltunk: leszedtük a dió termést - igaz, h nem a mienk, hanem a patak- parti fákról szüreteltünk, de nem mi voltunk egyedül, sőt, már egy része jól meg volt kopasztva, mire mi odaértünk, de igy is lett legalább 15 kiló dió. persze a töréshez még nem volt lelkivilágunk: még hagyjuk egy kicsit száradni   de igazán nagy buli volt: csak akkor jöttünk rá, h milyen messze mentünk és milyen nehéz a dió, amikor csak mentünk, mentünk és még mindig a világvégén voltunk  akkor az uram rázenditett  - hiába, a katonaságnál azt tanitották, h masirozáshoz jól illik a nóta !

    a fogyásom változatlan, = a 0-val, de legalább nem hizom, ez is eredmény ! a héten már megvettem az új bérletet és maxra ki fogom használni   tegnap valahogy sikerült túlélnem a step-et, magam is csodálkozom rajta, h nem hagytam abba !

    most visszamerülök a melóba, mert persze megint kevesebben vagyunk  

    irjatok, igyekszem én sem eltűnni ! igérem  

    macs

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_823606 (1391)
    2007-09-16  14:22
  11. Torolt_felhasznalo_823606
    Torolt_felhasznalo_823606
    2007. szeptember 16. 14:221391.

    Szia Ági!

    El is hiszem hogy kész vagy... nem lehet könnyű a gyerkőcök mellett a suli...  Egészségetek? Hogy van már a férjed? Én a múltkori vizes cipős napoknak köszönhetően a változatosság kedvéért jó náthás vagyok... nem érzem magam nagyon rosszul, csak épp folyt az orromat kell fújni. És kicsit fura hangon kommunikálok az ügyfelekkel. Ma azért tornáztam egyet, mert már kezdett lelkifurdim lenni, ez a hónap nagyon gáz nekem... pénteken du-os voltam, aludtam 5 órát, szombaton vissza melózni, jól ki voltam ütve, hazajöttem, ettem és lefeküdtem pihenni, aztán este felketem vacsizni,majd visszafeküdtem aludni És ez a hét ugyanilyen lesz. Ma mondjuk egyedül vagyok itthon, úgyhogy tudom azt csinálni amit akarok (=mosás, főzés, vasalás...., na jó belefért a torna is, meg most a net ). Viszont a felújításra nálam nem tudom mikor fog sor kerülni... megint rossz időt mond... a héten a tesómat már megfenyegettem, hogy rámoljanak ki mostmár tényleg a szobából, mert a héten el fogom kezdeni levakarni a falat, megígérte hogy hétvégén kipakolnak, de akkor igencsak bele kell húniuk, mert tegnap este jó sok cuccot itt hagytak még, és ma nem jártak erre egyelőre... de annyira most nem vagyok emiatt kiakadva, mert a hét elején tuti nem lesz időm belefogni. Meg még a festéket is meg kellene venni:D

    Kaja ügyben hogy állsz? Én nem dicsekedhetek most nagyon az egészséges táplálkozásommal... melóhelyen szendvicsezek, ithhon meg falok... akár éjjel fél12kor is, ha du-os vagyok... Macska merre jársz, gyere támogatni bennünket 

    Na most lelépek, igyekszek gyakrabban jönni, de a gépem egy katasztrófa, ráférne egy karbantartás már, mert sokszor nincs kedvem bekapcsolni, mikor tudom hogy sietnem kellene és ezzel meg kínlódni kell....  

    Sulinoz kitartást neked Ági, a többieknek meg üzenem, hogy jöjjjenek máááár....

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_645785 (1390)
    2007-09-14  13:10
  12. Torolt_felhasznalo_645785
    Torolt_felhasznalo_645785
    2007. szeptember 14. 13:101390.

    Szia!

    A dága férjem még mindíg nem jött rendbe rendesen, még köhög, és hasonló dolgokat csinál Csak a gyerekek el ne kapják, azon izgulok. Nem semmi anyagilag két gyerek betegsége, meg hát szegénykék...Bár a kicsi a foga miatt így is köszködik, nem hiányzik még ez is hozzá.

    A cipőm nekem is ladikká alakul esőzéskor. Viszont én nem kell, hogy kimennjek szakadó esőbe, szerencsére. Elnapolhatom hetelhetem hónapolhatom ezt a vásárlási mizériát. Még én mgam sem szeretek vásárolni menni magammal, mert nagyon nehezen találok olyan ruhadarabokat, amik otthon is tetszenek magamon. De múlt héten sikerült vennem egy pólót, ami nagyon tetszik most is. Végre egyszer .

    A suli iszonyat, szó szerint. Reggel 9-től este 7-ig megállás nélül nyomjuk. Még 9 alkalom és lesz két szigorlatom meg vagy 2 kollokviumom. És írjam a szakdogát..... Jövő hétre 50 oldalt kell olvasnom angolul, persze ezt nem tudom gyerekek mellett kivitelezni, éjszakázni sem tudok. Elég lesz a vizsgákra ébren maradnom. Ennyi nagyjából mostanában a helyzet.

    Ja és tetézve a nyári felújításainkat, még lett még egy csőtörésünk a fürdőben, kád ki, csöveket cserélni kellett, csempe leverve, úgyhogy én nagyon ki vagyok az évre . Remélem már csak jó dolgok fognak történni velünk. Pá és vigyázz magadra.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_823606 (1388)
    2007-09-13  10:36
  13. Torolt_felhasznalo_925261
    Torolt_felhasznalo_925261
    2007. szeptember 14. 10:471389.
    Van aminek nem tudok ellenállni
    http://www.youtube.com/watch?v=9x7eXUrAu8w
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. Torolt_felhasznalo_823606
    Torolt_felhasznalo_823606
    2007. szeptember 13. 10:361388.

    Sziasztok!

    Bocs Ági, hogy csak most válaszolok, de a netem is kínlódott egész héten (gyakorlatilag nem volt és ma is csak hosszas próbálkozás után sikerült kapcsolatot létesítenem....), az iirodából nem nagyon tudok írni, plusz semmire nincs időm a héten... Ráadásul szombaton is dolgozni kell...

    Amúgy mostmár sokkal jobban vagyok, de azért nem mondanám teljesnek a gyógyulást. Ez az undorító esős idő (ami már ma nincs szerencsére) elvette az életkedvemet is, az összes cipőm beázik, akartam venni újat, de először a fizut is későn kaptuk meg (mármint utsó pill-ban), aztán amikor fel akartam venni zsét, az automata kifogyott, tegnap meg elmentem délelőtt itth körülnézni, de nem kaptam a lábamra semmit... szóval csöppet ideg voltam, mire a buszhoz kiértem már vizes volt a zoknim... na de ma sem tudok elm+enni körülnézni, remélem a héten száraz idő lesz, és akkor jöv hét ha délelőtt dolgozok meló után lesz időm kicsit bámészkodni.

    Milyen volt az angol óra? Én is csak felejtek, elő kéne venni a könyveket legalább, de nem bírom rászánni magam. A tornát is eléggé hanyagoltam az elmúlt két hétben, bár arra már rá tudom venni magam, de a múlt hét teljesen kimaradt, hogy nem voltam valami fitt. Ti hogy tartjátok magatokat? Macs? Merre jársz?

    Na most megyek, remélem el tudom ezt küldeni... puszi és írjatok!!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_645785 (1387)
    2007-09-08  20:59
  15. Torolt_felhasznalo_645785
    Torolt_felhasznalo_645785
    2007. szeptember 8. 20:591387.

    Szia!

    Csak nem megfáztál? A férjem is lázasan fekszik, nemsokára én is sorra kerülök, bár próbálom kerülni őt, kevés sikerrel . Minél hamarabb gyógyulj meg, persze ezeket a nyavajákat legjobb kifeküdni. Talán a munkahelyeden sem bánják, ha bevackolsz valami kis zugba . Ez persze csak vicc akart lenni.

    Megcentiztem egész testem a barátnőmmel és kiderült, hogy iszonyat dagi vagyok, de arányos. Szóval minden rosszban van valami jó 

    Hétfőn megyek iskolába, teljesen elfelejtettem már angolul, szurkoljatok, hogy ne égjek be már az első nap. Bár az lenne fura, ha véletlenül egyszer nem csinálnék magamból hülyét. Nagyon kis nyomi tudok lenni .

    Megyek lefekszem mindenkinek jó éjt és Gabi sok vitamin és fekvés!Jobbulást  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_823606 (1386)
    2007-09-06  18:02
  16. Torolt_felhasznalo_823606
    Torolt_felhasznalo_823606
    2007. szeptember 6. 18:021386.
    hahó, Csajok! hová lett mindenki? Remélem ti jól vagytok, én most kezdek gyógyulni, egy pár napja még lázasan feküdtem... mármint munkaidő után.... gyertek meséljetek!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. Torolt_felhasznalo_810518
    Torolt_felhasznalo_810518
    2007. augusztus 31. 22:371385.

    Sziasztok!

    Olvastam az oldalt, s nagyon tetszettek a hozzászólásaitok...

    Szerintem néha tényleg nagyon nehéz dolog ellenállni a kísértésnek, s tény, hogy inkább lehet csábító egy szelet torta, mint egy óra kocogás.

    Kivéve, ha valami miatt pont a kocogs a vonzóbb. Számomra úgy a legkönnyebb a mozgásra rávennem magam, hogy pörgős zenéket válogatok össze, s így gyakorlatilag bulizom akár futás, biciklizés vagy tornázás alatt. Mindenkinek szívből ajálom a válzotatos zenék kipróbálását!

    Betty

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. Torolt_felhasznalo_823606
    Torolt_felhasznalo_823606
    2007. augusztus 28. 09:361384.

    Sziasztok Csajok!

    Látom senki nem érzi úgy, hogy az élet habostorta lenne...  Ági, irigyellek is meg nem is, hogy családod van... Én úgy másfél éve vagyok szingli, és ez már kezd sok lenni... másfelől meg megvan ennek is az előnye Most pl hogy délutános vagyok, délelőtt van egy kis időm amikor tényleg azt csinálok amit akarok és nem kell senkihez alkalmazkodni. Igaz annyira nem díjaztam, hogy 7kor arra keltem hogy valaki zörget (persze mire felöltöztem eltűnt...), viszont ha már felkeltem, akkor gondoltam kihasználom az időt és hullahoppoztam picit, meg jógáztam, aztán lezuhanyoztam és most tök friss vagyok Most pedig behozok egy nagy fürt szőlőt és az lesz a tízóraim Van az udvarunkon egy tőke szőlő, gőzöm nincs milyen fajta, mikor mi ideköltöztünk (úgy 20 éve..) már akkor is megvolt, semmit nem csinálunk vele, csak meg szoktuk metszeni és felkötözni, befutja az egész teraszt és rengeteg szőlő van rajta... De tényleg dugig van, hatalmas fürtökkel. Jártunkban-keltünkben pedig csipegetjük ilyenkor:D és általában még a madaraknak is marad télire...

    Macska, remélem lesz időd összeszedni a gondolataidat és írsz egy  kisregényt A lopás témáról annyit hogy sajna nálunk abszolút nem ritka, vidék ide vagy oda... Borzasztó idegesítő a tehetetlenség, merthogy (lehet írtam is...) tudjuk is ki volt, de a rendőrség sem tud semmit csinálni, mert több szemtanú többfélét látott... Na mindegy, próbáljuk magunkat nem idegesíteni ezzel. Hogy is mondják? Kétféle ember van: A-típus: a nyugodt ember, B-típus: aki agyvérzést kap az A-típusúak miatt... vagy valami ilyesmi...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_598737 (1383)
    2007-08-28  09:14
  19. Torolt_felhasznalo_598737
    Torolt_felhasznalo_598737
    2007. augusztus 28. 09:141383.

       megirtam nektek egy jó hosszú beszámolót/elmélkedést, és elszállt az egész !!!!!!!!

    és persze most időm sincs és sajnos tehetségem sincs mégegyszer ugyanazt leirni, igy visszamerülök a melóba és megpróbálom újra összeszedni a gondolataimat, és újra visszajönni

    addig is iszom egy  , hátha segit

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_645785 (1382)
    2007-08-27  17:28
  20. Torolt_felhasznalo_645785
    Torolt_felhasznalo_645785
    2007. augusztus 27. 17:281382.

    Sziasztok!

    Látom zajlik nálatok rendesen az élet, én viszont úgy érzem most kicsit le van lassulva. Az egész napos házitündérkedés kezd már az idegeimre menni, ez egy ördögi kör.Három pasival nagyon nehéz az együttélés Ide kemény érzelmek és türelem kell dögivel, mert amúgy ez a monotonság kikészíti az embert.

    Viszont a gyrmekeim tényleg annyi örömet okoznak, hogy menten vissza is szívom az előző mondataimat . Teszek fel róluk friss képeket, meg a nem éppen sovány kedvesemről is .

    Gabi nagyon gáz tényleg, hogy fényes nappal az ember semmit nem hagyhat kinn az udvaron, engem most is majd szétvet a düh, pedig nem is velem történt. És mégis milyen büntetés vár az ilyen hulladék emberekre...mert ezek csak azok szerintem 

    Nagyon irigyellek Macska a szó pozitív értelmében. Olyan jó olvasni, hogy mikor merre kirándultok meg sétálgattok!bár én is rá tudnám venni a párom hasonlóra. Mondjuk egy kis hülye faluban érdekes lenne sétálgatni . Utálok itt lakni, se egy hely , ahová mozogni lehetne járni, se kikapcsolódni, menni kell innen sürgősen 

    Na nem untatlak tovább titeket. Ja szalonnasütés elmaradt, nem is baj a kilók ugyanis szépen kúsznak vissza 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. Torolt_felhasznalo_598737
    Torolt_felhasznalo_598737
    2007. augusztus 27. 13:141381.

    szióka !

    szombaton mi is elmentünk a szokásos 2,5 órás sétánkra a patak partra, csakis a sport és napozás kedvéért, de olyan fáradt voltam utána, h lefeküdtem aludni     és persze a napozás sem nagyon nem látszik a bőrömön ! szóval a szombat ezzel teljesen el is ment, a vasárnap pedig az egész héten elmaradt házimunka pótlásával telt, igy ma reggel kicsit gondolkoznom kellett, h vajon milyen nap van ???

    szóval a hulla-hopp még nincs megfelelően begyakorolva  

    Anyukádat nagyon sajnálom - felháboritó, h még vidéken is ilyen a helyzet, ez régen inkább csak a nagyvárosokra volt jellemző, h ha valamit leteszel egy pillanatra, akkor nem biztos, h megtalálod ! tényleg már örülni kell annak is, h legalább az iratokat "visszaadták" - az utánjárás bosszúságát és költségét legalább nem kell megfizetni   

    Moncsinak  megbocsátunk, h átmenetileg nem jelentkezett, abban a reményben, h mielőbb lesz mellette megint kolléga, DE A TÖBBIEK TELJESEN ELHAGYTAK MINKET ??????  

    puszi, majd igyekszem még jelentkezni, de nálunk is tart még a nyári szabi , és sajnos most nem én vagyok szabin  , igy nem unatkozom  

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_823606 (1380)
    2007-08-26  21:33
  22. Torolt_felhasznalo_823606
    Torolt_felhasznalo_823606
    2007. augusztus 26. 21:331380.

    Sziasztok!

    Külön üdv az új hozzászólónak! Macska, a többiekkel nem tudom mi van, vagyis annyit tudok, hogy Moncsi mióta visszament dolgozni a szabi után, behavazódott, mert a kollegája helyett is melózik...

    Ami a festést illeti, az még várat magára... a költözés nagyon-nagyon lassan halad, néha kiakadok, olyankor elvisznek pár cuccot, de még mindig rengeteg kacat várja hogy elvigyék, vagy kidobják...

    Az ugrálásról, futásról annyit, hogy a melltartó téma nekem is gondot jelent, pedig túl nagy mellbőséggel nem dicsekedhetek azért... kéne valami jó sport melltartó, de még nem szántam rá magam erre a kiadásra. Erről jut eszembe, elég vacak volt a pénteki napom, nem részletezném, a lényeg, hogy anyunak ellopták a táskáját...  visszajött valamiért a kapuból, és a biciklijét, rajta a táskájával otthagyta a kerítésnél (benn az udvarban, nem az utcán), benyúltak érte és már vitte is a kölyök... nem ragoznám itt az eseményeket, a lényeg, hogy annyi végül volt bennük, hogy az iratokat visszadobták éjjel.

    Visszatérve a mozgás témára, én most megint a hullahoppot veszem elő leginkább, kerózni nem nagyon van se időm, se kedvem ilyen melegben. Valamelyik este tekertem 10km-t, nem annyira sportból, hanem mert spóroltam a benzinnel, de alig kaptam levegőt...  az aszfalt irtóra nyomta fel a meleget, nem tűzött ugyan már a nap, de mire hazajöttem rákvörös volt a fejem.

    Na jó, azt hiszem ennyi olvasnivaló elég lesz egyszerre nektek Szép hetet!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. Torolt_felhasznalo_598737
    Torolt_felhasznalo_598737
    2007. augusztus 24. 14:571379.

    ha már ide szántam :

    én még nem voltam, de akik járnak, nagyon szeretik  

    nálam a step a kedvenc, átmenet a futás és a nem futás között  

    és 7végeken igyekszünk kirándulni az urammal, azt is nagyon szeretem !

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_45751 (1378)
    2007-08-24  12:43
  24. Torolt_felhasznalo_45751
    Torolt_felhasznalo_45751
    2007. augusztus 24. 12:431378.
    Hát igen ha nem megy akkor marad a karika  vagy bármi más ami számodra úgymond kényelmes illetve nem fájdalmas ami a legfontosabb dolgok közé tartozik.... Én szeretnék most szeptemnertől elmenni spinningelni,csak nincs kivel... 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_598737 (1377)
    2007-08-24  12:12
  25. Torolt_felhasznalo_598737
    Torolt_felhasznalo_598737
    2007. augusztus 24. 12:121377.

    az ugrálókötél nagyon klassz, csak nincs elég szoros melltartóm, amiben nem azt érezném, h többet ártok, mint használok  

    a futással is valami hasonló a problémám. ja, és attól tartok, h nem tesz jót a gerincemnek.

    szóval megfelelő számú és komolyságú érv alapján ezeket mellőzöm  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_45751 (1376)
    2007-08-24  11:34

Címlap

top