Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Ellenállni....

Torolt_felhasznalo_4190
Torolt_felhasznalo_4190
Létrehozva: 2007. február 5. 18:32
Sziasztok!
Régóta fórumozok,és úgy tapasztaltam,hogy nagyon segítőkészek vagytok...Eddig nem nagyon fordultam a problémáimmal a fórumozókhoz,de úgy érzem ezt is meg kell próbálnom....
Arról lenne szó,hogy azt hiszem étkezési zavaraim vannak...vagy valami hasonló...
Az előzmények:28 éves koromig azt sem tudtam mi az a fogyókúra,166 cm-es magasságomhoz 50 kg testsúly párosult.Ezt mindig tartottam,mondjuk az igazat megvallva semmit nem tettem érte,egyszerűen csak sokat dolgoztam,jöttem-mentem,aktív voltam.Olyan kimondott „kemény fenekű” voltam..:-))Sportolni már nem sportoltam,előtte versenyszerűen tornáztam,de egy sérülés miatt abba kellett hagynom.
28 éves koromban(most 31 vagyok)beteg lettem...Nagyon...1 év "pokol" kezdődött,(hál 'Istennek túl vagyok rajta),jött a kezeléseket kísérő depresszió,gyógyszerek...Azt még hozzáteszem,hogy amikor kiderült a betegségem azonnal abbahagytam a dohányzást,olyan helyzetben,amikor más inkább rá szokik...Picit el is szigetelődtem a kezelés miatt,sokat voltam otthon,egyedül is,és olyankor elég sokat ettem...nasit is...
...és elkezdtek jönni a kilók...először csak 1-2 aztán 5.....észrevétlenül....
Az evés örömforrássá vált számomra..és olyan,mintha sohasem laknék jól…..Jelenleg 15 kg plusz van rajtam,de ha így folytatom……
Jelenleg teljesen rendben vagyok egészségileg,de egyszerűen az evésről,a finom kajákról nem tudok lemondani...Ezt azért ne úgy képzeljétek,hogy megállás nélkül zabálok,vagy drasztikus módszerekhez folyamodok(hányás ilyesmi soha!)csak már nagyon sokszor azt mondtam,hogy most elég,és akkor diéta,de egyszerűen nem megy...fizikailag képes vagyok rosszul lenni....ezen azért vagyok ennyire kiakadva,mert az akaraterőmmel soha nem volt baj...a cigit letettem 11 év után egyik napról másikra...és a kezelések alatt is példaképként állítottak a többi beteg elé,hogy így kell csinálni......
A történethez még az is hozzátartozik,hogy jelenleg nincs munkahelyem,sokat vagyok itthon,és keveset mozgok….
Amiért írtam ma nektek,az a ma délutáni „incidens”.Megint megfogadtam,hogy diéta,kevesebb kalória…csirkemellet pároltam,savanyúkáposztával ettem,aztán nem bírtam ki és ettem egy csomó csokit…egyszerűen NEM BÍRTAM LETENNI…..
Szerintetek mit tehetnék azért,hogy leküzdjem az édesség,vagy a finom falatok iránti vágyam…Ti hogyan csináljátok?...Hogyan tudnám fokozatosan lecsökkenteni az evést,vagy mivel tudnám pótolni a nasit?
Ha van ötletetek,kíváncsian várom…mert nagyon szeretnék változtatni…..és biztos fogok is…csak egy kis biztatás kellene….vagy nemtudom mi…
  1. Torolt_felhasznalo_45751
    Torolt_felhasznalo_45751
    2007. augusztus 24. 11:341376.
    syasztok, én az ugrókötéllel vagyok így... vagy nincs rá időm vagy egy idő után megunom csak akkor jó számomra ha közben szól a zene... 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_598737 (1375)
    2007-08-24  11:09
  2. Torolt_felhasznalo_598737
    Torolt_felhasznalo_598737
    2007. augusztus 24. 11:091375.

    Sziasztok !

    a hullahopp egyelőre pihen, mivel minden nap elég zűrös volt a meló, délután a tornákon példamutató lelkesedéssel vettem részt, viszont estére már általában hulla voltam, igy .... a hopp a sarokban várja a 7végét  

    Gabi ! kiköltöztek már a tesódék ? vagy lassacskán hurcolkodnak ? mivel ebben a melegben még gyorsan megszáradna a friss festésed  

    hol vannak a többiek ? tudsz róluk valamit ?

    érezd jól magad a 7végén, és ha van egy kis időd irjál

    addig is puszi

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_45751 (1374)
    2007-08-23  10:37
  3. Torolt_felhasznalo_45751
    Torolt_felhasznalo_45751
    2007. augusztus 23. 10:371374.

    syasztok 

    szerintem ez a legnehezebb feladat.lehet szó személyről vagy tárgyról,ruháról,de legfőképp ételről. Ami nagyon finom és ízletes de fogyókúrázoknak nem ajánlott szinte mindig az a legjobb számunkra.vagyis lenne mert kisért és csábít  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. Torolt_felhasznalo_823606
    Torolt_felhasznalo_823606
    2007. augusztus 22. 16:141373.

    Sziasztok!

    Megvagyok én is, még élek, sőt ma kifejezetten jó napom volt a melóhelyen. Az ügyfelek rendesen hálálkodtak, és hasonlók.

    Még mielőtt elfelejteném: hullahopp. Azt mondják a tapasztaltak, hogy akkor hatásos, ha meg van töltve (pl rizzsel). Ebben saját tapasztalatom nincs mert nekem egy kb 15 éves karikám van, ami még olyan jófajta nehéz műanyag, nem szétszedhető... Azzal kapcs viszont van saját tapasztalatom, hogy a lila foltok gyorsan elmúlnak!!! Szóval semmi kifogás, egy hét múlva már nem lesz olyan makacs az a karika! Kicsiket mozogj, eleinte nekem harántterpeszben jött be, mostanában már lazán végigsétálom vele a félórát anélkül hogy egyszer is leesne... Rá fogsz érezni és meglátod mennyire klassz, hatásos!

    Ági! Milyen volt a szalonnasütés? Mennyire sikerült ellenállni? Tesssék meggyónni, ha vétkeztél:D

    Nekem ez a délelőtti műszak felér egy fogyikúrával, egy perc szabadidő sincs, max wc-re megyek ki... Viszont ma is jól elfáradtam, úgyhogy mozdulni nem nagyon van kedvem... 4kor kelek, és nagyon nehezen aludtam el tegnap is, tegnapelőtt is, pedig nem jellemző... szóval most kicsit ki vagyok ütve... További szép napot nektek, igyekszem jönni holnap is!!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_598737 (1372)
    2007-08-22  14:57
  5. Torolt_felhasznalo_598737
    Torolt_felhasznalo_598737
    2007. augusztus 22. 14:571372.

    sziasztok !

    Gabi ! remélem, ha van egy picinyke időd, azért jelentkezel ! vagy halálra dolgoztatnak az új helyeden ?

    mondjuk mostanában én sem unatkozom, de remélem, h a hét hátralevő részén már nem lesz ilyen sok meló nálunk sem.

    tegnap a step őrületesen jó volt - szerintem még a szaunában sem izzadok ennyire ! alig birunk kitámolyogni, de utána fantasztikus !!!

    még mindig számitok a tanácsaidra hulla-hopp ügyben  !

    puszi

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_598737 (1371)
    2007-08-21  15:08
  6. Torolt_felhasznalo_598737
    Torolt_felhasznalo_598737
    2007. augusztus 21. 15:081371.

    sziasztok !

    olyan klasszul telt a 7vége, h picit bánatos voltam ma reggel, mikor beültem a gép elé. pedig akkor még csak sejtésem volt arról, h milyen szörnyű napunk lesz !

    mondanom sem kell, a sejtésem valósággá vált, csak pillanatokra tudtam kiszaladni a legfontosabbak miatt  , viszont úgy döntöttem, h Rátok szakitok időt, még ha túlóráznom is kéne    

    az egyik legnagyobb hirem: sikerült végre becserkésznünk egy hulla-hopp karikát - mit mondjak ? sokat nevettünk, és rengeteget hajolgattunk, igy biztos megvolt a testmozgás is, de a karika egyelőre jobban érzi magát a földön  

    van rá ötletetek, hogyan lehet rávenni, h fennmaradjon a derekamon ? mikor könnyebb ? ha üres, v ha van benne valami ? és mi és mennyi ?

    persze tudom, h sokat kell gyakorolni, de már a bokám lila-zöld és attól féltem, h letörik egy darab a csontból, annyiszor esett rá ....

    mostmár tényleg dolgoznom kell, de holnap remélem már nyugisabb lesz egy kicsit és akkor több időm lesz

    addig is pusz

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_645785 (1370)
    2007-08-21  13:10
  7. Torolt_felhasznalo_645785
    Torolt_felhasznalo_645785
    2007. augusztus 21. 13:101370.

    Sziasztok! 

     

    Látom ti rendben vagytok, még ha antiszociálisak is .

    Én viszont csak társaságban létezem, társaságfüggő vagyok. Tegnap viszont nemet mondtam én is a tüzijátékra, nem is tudom miért. Nem kellett volna messzire mennünk, de nem akaródzott a tömegben nyomorogni. És a gyerekek miatt sem tűnt jó ötletnek, nélkülük meg nem érzem jól magam. Egész nap takarítottam, lehet, hogy azért esett jól egy kis lustulás 

    és megint beleestem abba a hibába, amibe többé nem szeretnékttem, dugig a gyomrom, rosszul voltam utána magamtól is meg a bűntudat . 

    De ma...a változatosság kedvéért szalonnát sütünk .nem baj visszafogom magam 

    Próbálok sűrűbben jönni, bár megkezdődik az utolsó évem a fősulin és nagyon bele akarok húzni(hátha felvesznek utána egyetemre&nbsp

    Sziasztok

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. Torolt_felhasznalo_823606
    Torolt_felhasznalo_823606
    2007. augusztus 20. 18:211369.

    Sziasztok!

    Na kinek hogy telt a hosszú hétvégéje?

    Macska, én csatlakozom hozzád, sógorom szó szerint azt mondta amit te magadra, hogy antiszociális vagyok Hívtak kirándulni ugyanis, én meg nem voltam hajlandó kimozdulni... Ismerőseim meg a Tiszához invitáltak, de marhára nem volt kedvem autókázni a 20ai csúcsban... meg egyáltalán, kellett egy kis egyedüllét... most ennyi, mert meg kell szerelnem a +billenty+űzetet, beragadt a + úgy látszik, nem ++győzöm törölgetni, a végére fel is adtam mint látjátok holnap+ próbálok többet írni... feltéve hogy lesz kinek, szóval gyertek!!!!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_598737 (1368)
    2007-08-17  10:52
  9. Torolt_felhasznalo_598737
    Torolt_felhasznalo_598737
    2007. augusztus 17. 10:521368.

    hali !

    én tegnap tényleg elmentem tornázni, és tökéletesen olyan volt, mint azt előre vártam: dőlt rólam a viz, és remegett a lábam - még egy picit aggódtam is, h hogy megyek haza a kocsival   mondjuk gyalog sztem nem is tudtam volna  

    nálatok szerveznek valami ünnepséget / parádét ?

    mi azt hiszem, teljesen kihagyjuk a pesti bulikat, egy picit antiszociális vagyok: jobb szeretek a természetben kettesben   

    remélem klassz időnk lesz !

    puszi nektek és nagyon jó 7végét /ha addig már nem találkoznánk /

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_823606 (1367)
    2007-08-17  10:36
  10. Torolt_felhasznalo_823606
    Torolt_felhasznalo_823606
    2007. augusztus 17. 10:361367.

    Helló!

    Na, a hétvégét azt én is marhára várom hasonlóan ahogy te, én sem tervezek semmi extrát, de jó lesz kicsit elszakadni a melótól, mert még nagyon akörül forog az agyam akkkor is, ha épp nem vagyok benn... a közelekedés okés, az utsó buszom 10.40kor jön, szóval azt simán elérem, fél12re már ágyban is voltam tegnap.

    A kutyukról nem tudok semmit, akik elvitték mind azt mondták kertes házba viszik őket, remélem jól megy soruk

    A torna nekem tegnap kimaradt, és úgy tűnik már ma sem fogok, mert most marha éhes vagyok, úgyhogy mindjárt tízóraizok, és mire a kaja leér már kezdhetek készülődni, szóval nem lesz időm... bár lehet hogy pár felülés még bele fog férni... viszont egész délelőtt kocsit takarítottam, annak a porszívózása meg felér valami tornamutatvánnyal, úgyhogy nincs lelkifurdi...

    na megyek kajálni, további szép napot mindenkinek, és jó hétvégét!! puszi

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_598737 (1366)
    2007-08-16  15:56
  11. Torolt_felhasznalo_598737
    Torolt_felhasznalo_598737
    2007. augusztus 16. 15:561366.

    sziasztok !

    ill, szia Gabi !

    amikor ilyen sokáig dolgozol, akkor a hazaközlekedésed megoldott ? vagy olyankor kocsival mész ?

    egyébként gratulálok, a végén tényleg beleszoksz, mint kiskutya az ugatásba !  

    tényleg! a kiskutyák /akik már gondolom marhára nem kicsik  / jó helyre kerültek ?

    húú, de csapongok !

    na mindegy, biztos a meleg teszi !

    a lényeg, h ma megyek tornázni, már alig várom, mert mostanában úgy érzem, h egy nagy dunyha van a derekam köré tekerve, és ezen valahogy a step nem sokat javit .

    már alig várom ezt a jó kis hosszú 7végét ! bár sok mindent nem tervezek, de azt izgatottan várom  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_823606 (1365)
    2007-08-15  21:03
  12. Torolt_felhasznalo_823606
    Torolt_felhasznalo_823606
    2007. augusztus 15. 21:031365.

    sziasztok!

    még a munkahelyről írok... 10ig vagyok, no comment

    Jól hangzik a soproni kirándulás   tényleg szupi lehetett, gyönyörű környék. Az őzikéről jut eszembe, én mostanában kétszer láttam rókát, szaladni előttünk az úton, tök szépek voltak. És őzikéhez is volt szerencsém, ő annyira nem érezte szerencsésnek szerintem, mert alig találta meg a drótkerítésen a lyukat, ahol elszökhet előlünk... nem akartam ijesztgetni (meg a kocsit összetörni...) szóval kb 5km/h-val haladtam mögötte jó sokáig... nagyon szép volt!

    Amúgy ma tök jó napom volt idebenn, nem kellett telefonos segítséget igénybevennem ez nagyon jónak számít:D

    De mostmár bezárom a netet, elvileg nem nagyon használhatnám....

    puszi, írjatok!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_598737 (1364)
    2007-08-15  10:13
  13. Torolt_felhasznalo_598737
    Torolt_felhasznalo_598737
    2007. augusztus 15. 10:131364.

    Sziasztok !

    remélem, mára már visszaáll a régi rend, és lesz egy pici időm magamra is  

    Ági! a pajzsmirigyes tudásodat tényleg megoszthatnád velünk is: az enyém állitólag alul termel, de a vérképem jó, csak éppen a bögöket szoktam évente ellenőrztetni ultrahanggal, h nem változnak-e. /remélem, nem !/ aztán h még mit kellene csinálnom, azt nem tudom.

    A nyaralásról röviden: szuper volt ! kicsit hosszabban: őrületesen szuper volt !!!

    Sopronban volt, önellátó apartmanban a Lővérekben, remek kirándulási lehetőség a közelben és kicsit távolabb. Voltunk fürdeni is, mert szerencsére vegyes volt az időnk: volt olyan nap, amikor a Lővérekben barangoltunk, miközben esett az eső, és mi mindig arra mentünk tovább, amerre nagyobbak voltak a fák, hogy azok takarásában ne ázzunk meg /és láttunk őzikét !! kb 30 méterre volt tőlünk !!/. megnéztük a bükfürdői strandot is - jó sokan voltak, de azért kellemes volt. Sétáltunk hosszú órákat Bécsben, ÉS! elmentünk kirándulni az Alpok szélén !!! 2076 m magasan voltunk, a hegy gerincén sétáltunk, csodálatos volt  

    ennyit az ömlengésről  

    egyébként a step is szuper volt - az első órán 2 hét után "kicsit" elfáradtam, a keddin már fellépni is nehéz volt, nem hogy végigcsinálni. de megérte, mert nagyon klassz volt !

    mostmár irjatok Ti, mert nekem elfogyott a tollamból a tinta  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_823606 (1363)
    2007-08-14  08:07
  14. Torolt_felhasznalo_823606
    Torolt_felhasznalo_823606
    2007. augusztus 14. 08:071363.

    Sziasztok!

    Örülök hogy előkerültetek!!!!

    Ági! buliztatok is? Bár gondolom a gyerkőcökkel nem volt hajnalig tartó dínom-dánom... Pajzsmiriigyről milyen érdekeseket tudtál meg? Okosíts ki bennünket is

    Macska! Remélem lesz ma időd neked is mesélni, kíváncsi vagyok merre jártatok!!!

    Én a héten délutános vagyok, ami tök jó, viszonylag nyugis a melóhely, bár ez tényleg csak viszonylagos... igazi nyugi nincs . Más újságról nagyon nem tudok beszámolni, kajára nem is nagyon kell figyelnem, mert eléggé kötött, hogy mikor tudok enni az irodában... Mozgás is megy egyelőre terv szerint, és a hétvégén bringát is szereltem (!!!) úgyhogy remélem a hosszú hétvégén ki is fogom tudni majd használni... már hiányzik a tekerés, hetek óta nem voltam.

    Most mennem kell, szép napot nektek, írjatok sokat!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. Torolt_felhasznalo_598737
    Torolt_felhasznalo_598737
    2007. augusztus 13. 15:111362.

    sziasztok!

    nagyon - nagyon dühös vagyok !!!!   

    délelőtt ahogy időm engedte, elkezdtem irni Nektek, aztán persze sűrű lett a program, igy délutánra maradt a befejezés: alapos részletességgel leirtam az elmúlt 2 hét örömeit, azzal a kis bosszúsággal, h még véletlenül sem fogytam  , és gondolom mondanom sem kell, hogy amikor elküldtem, eltűnt az egész !!!!!!

    na jó, igérem, h holnap megint újrakezdem az egészet, ma viszont még sok meló van, és sajnos muszáj foglalkoznom vele  

    addig is puszi !

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_645785 (1361)
    2007-08-12  20:59
  16. Torolt_felhasznalo_645785
    Torolt_felhasznalo_645785
    2007. augusztus 12. 20:591361.

    Szia!

    Én még vagyok, bár már csak ritkán . Nagyon sok dolgom van mostanában, nem tudom eddig mit csináltam, de mostanában sosem érek rá .

    Viszont a hasam szépen laposodik, aminek szerfelett örülök, pláne, hogy nem is diétázom .

    Zajlik az élet, tegnap esküvőn voltunk, odafele menet gyorshajtásért megbüntettek , nem unatkozunk. És te Gabi? Mizujs mostanában nálad?

    Amúgy elkezdtem behatóbban tanulmányozni a pajzsmirigyemet, sok érdekes dolgot megtudtam.

    Nagyon oda kell rá figyelni, még annak is aki nem beteg.

     Na jó éjt  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_823606 (1360)
    2007-08-12  16:09
  17. Torolt_felhasznalo_823606
    Torolt_felhasznalo_823606
    2007. augusztus 12. 16:091360.
    hahó! Sehol senki??? Remélem ha Macska visszajön szabiról idevonz másokat is
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. Torolt_felhasznalo_823606
    Torolt_felhasznalo_823606
    2007. augusztus 6. 18:561359.

    Szió Ági!

    Előszöris: beilleszkedéssel nincs gond, bár valszín a hét közepétől másik irodába kerülök, úgyhogy megint új emberekkel fogok megismerkedni. Tanulás... hát... lenne még mit, úgyhogy kicsit izgulok hogy mi lesz ha már nem lesz mellettem mindig segítség... de azért érzem hogy napról napra többet tudok, úgyhogy szó sincs elkeseredésről, azt hiszem más is enyhe gyomorideggel kezdte ezt a melót (persz bizti vannak kivételek...)

    Aztán: Silver, vagyis Ildikó emlékeim szerint akkor veszett el kb mikor te jöttél... nagyon sajnálom, hogy nem jelentkezik mostanában (ahogy Flagstaff, Moncsi, meg még sokan mások sem..), de én azért még mindig reménykedek, hátha egyszer kedvet kap(nak) az íráshoz és ha nem is meséli(k) el merre járt(ak) az utóbbi időben, de folytatjá(k) velünk az ellenállást!!! HALLJÁTOK???!!!

    Részemről folytatódik mindenesetre. Mostanában az a gondom, hogy mire hazajövök meló után (kb 4re szoktam hazaérni), hiába eszek benn hideget, összeszűkül a gyomrom, és egy normál adag "ebéd" után rendesen fáj a gyomrom mindig... most is ezzel küzdök, teljesen dugig vagyok, pedig egy tányér gyümilevest ettem, meg egy nagyon kis adag nokedlis csirkét (de tényleg nagyon keveset). Reggel 5kor reggelizek, és délutánig ált úgy két szendvicset eszek meg, plusz alma. Aztán ugye hazajövök tök éhesen és alig fér vmi a gyomromba... el is döntöttem hogy inkább vinni fogok magammal főtt kaját, bár már nem sokáig vagyok ilyen beosztásban, még korábbra fogok járni, úgyhogy lehet marad a hideg koszt...Na jól elelmélkedtem itt a kaja témán....  Hogy a tornáról is írjak: tartom a tervet, hétköznap ahogy engedi az időm, de legalább kétnaponta, legalább 20-30 percet szoktam hullahoppozni vagy erősíteni vagy ugrókötelezni, mikor mit, hétvégén meg mindig próbálok kiadósabb mozgást beütemezni. De tök jó, hogy neked is hiányzik a mozgás!!! Én nem gondoltam volna, hogy az ugrókötelezést lehet élvezni , meg ilyenek...

    Na most fejezem be a szövegelést, azt hiszem bepótoltam az elmúlt heti lemaradást....))

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_645785 (1358)
    2007-08-05  21:58
  19. Torolt_felhasznalo_645785
    Torolt_felhasznalo_645785
    2007. augusztus 5. 21:581358.

    Szia!

    Már vége a felújításnak, de nincs kész a ház . Millió apróbb nagyobb dolgot kellene szépíteni, venni. Csak ahhoz pénz is kell Az viszont nincs sok. De mindíg kicsi lépésekkel haladunk előre és remélem, mire megöregszünk lesz egy szépen berendezett szupi házunk szép portával . De még odébb van az. Elég volt most egy darabig a takarítás, bár kétség kívül nagyon hasznos .

    Az ellenállás? Nos őszinte leszek, nem igazán tartok be semmilyen diétát, de nem is falok. Tornázást is hanyagoltam, nem tudom miért. Nagyon rohanós napjaim vannak, én nem tudok sose unatkozni, más nem tudom, hogy csinálja. Nkem mindíg csinálnom kell valamit. De szakítani akarok minden nap 50-60 percet a tornára is, mert nagyon jó hatással volt az izmaimra és hiányzik is.

    Te hogy állsz a beilleszkedéssel? Tanulás?

    Megyek aludni, majd leesik a fejem. Silver, aki a témát indította, hova lett? mikor tűnt el innen? nagyon hasonló problémákkal küzdök én is 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_823606 (1357)
    2007-08-03  19:01
  20. Torolt_felhasznalo_823606
    Torolt_felhasznalo_823606
    2007. augusztus 3. 19:011357.

    hahó!

    Ági, még mindig takarítasz? Mi van az ellenállással? Én teljesen jól tartom a betervezett dolgokat kajában és mozgásban is, bár jobb lenne vmivel többet mozogni... az elmúlt hónapokhoz képest nagyon alább adtam... és hiányzik!!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. Torolt_felhasznalo_471936
    Torolt_felhasznalo_471936
    2007. augusztus 1. 16:001356.
    Szija Silver!
    Hmm...hát kemény dió az biztos. Igazából nekem is az a legfőbb gondom, hogy nem tudok nagyon lemondani az édességről, de tudom jól, hogy ha nem ennék azzal már eredményeket érhetnék el. Én olyankor,mikor nagyon rámtör a csokievési vágy, műzliszeletre "fanyalodom". Az, hogy most sokat vagy otthon biztos közrejátszik a nasizásban. Én azt tudnám javasolni, hogy ha a sérülésed engedi, akkor kezdj el valamit mozogni, úszás, futás...ilyesmik, naponta vagy két naponta, lehet, hogy attól még ugyanúgy eszel majd, de legallább nem lesz lelkifurdalásod miatta...
    Nekem nagyon sokat segít az is ha előttem van egy étrend, úgy sokkal könnyebben meg tudom állni, hogy nassoljak.
    A csokievést még az tudná korlátozni, ha egyszerűen nem vennél, de tudom hogy ez se könnyű, mert akárhol vásárolunk mindenhol igyekeznek felhívni a figyelmünket a "krémes, mennyeien lágy ízekre...stb".
    Nem tudom, hogy segítettem-e vagy sem, remélem azért egy picit jól esett, hogy reagáltam. Kitartás!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_4190 (1)
    2007-02-05  18:32
  22. Torolt_felhasznalo_823606
    Torolt_felhasznalo_823606
    2007. július 27. 21:261355.

    Szegény, nem annyira irigyellek most... De ha kész lesz, biztosan szép lesz a ház, és örülni fogsz, hogy egy időre nem kell hozzányúlni a felújított dolgokhoz... Én még mindig nem tudok hozzákezdeni a festéshez, a szoba dugig van a tesómék lomjával... de apránként csak elhordják... remélem

    Macska, már nem olvasod, de azért jó nyaralást kívánok...

    Most én is jó fáradt va!gyok, úgyhogy nem is mesélek tovább ..jó éjt!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_645785 (1353)
    2007-07-27  05:34
  23. Torolt_felhasznalo_598737
    Torolt_felhasznalo_598737
    2007. július 27. 15:311354.

    sziasztok csajszik, bocsika, nem tudtam jönni, mert elképeztő sok volt, de most SZABI !!!!!

    jövök majd, addig is pusz

    macska

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_645785 (1353)
    2007-07-27  05:34
  24. Torolt_felhasznalo_645785
    Torolt_felhasznalo_645785
    2007. július 27. 05:341353.

    Sziasztok!

    Nem is tudom mikor boruljak ki, most vagy holnap? A lakásfelújítás egy rémálom. El kellett volna mennem egy pár napra egy wellnwss-szállodába, hogy a kisujjamat se kelljen felemelnem, de hát én mindíg is mártírkodtam. Ma már a szemem se bírom kinyitni, a derekam nem hajlik, csak törik . Enni időm sincs, szóval én kész vagyok.És még két nap, utána meg takaríthatok 2 hétig, mire minden visszakerül a normális kerékvágásba.

    Nem cserélnétek velem?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  25. Torolt_felhasznalo_823606
    Torolt_felhasznalo_823606
    2007. július 25. 14:501352.
     na ja... ha az szabinak számít
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_645785 (1350)
    2007-07-25  14:39

Címlap

top