Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Autóreklámozás/ új autó

Torolt_felhasznalo_359572
Torolt_felhasznalo_359572
Létrehozva: 2007. január 31. 08:42
Jó reggelt mindenkinek!
Mostanában egyre több olyan autót látok ami reklámoz egy bizonyos céget.
Én az Il Ferro Kft honlapját néztem meg, ahol azt írja, hogy ha rajtuk keresztül vásároljuk az autót, akár a törlesztés 100 %.-át átvállalják. Nyilván vannak feltételek amiknek meg kell felelni, illetve be kell tartani ahhoz hogy működőképes legyen a dolog. Ezt nem részletezem, utánajártam, tisztában vagyok vele.
A kérdésem/kérésem az lenne, hogy akinek van ilyen irányú tapasztalata, kérem szépen ossza meg velem.
Szeretném tudni milyen hátrányai lehetnek, illetve mire kell vigyázni, odafigyelni.
Előre is köszönöm!
  1. 2015. február 28. 14:5629.

    Szerintem is rendeben van az autó bérlés, hosszú vagy rövidtávra is, vagy bármilyen alkalomra, mi is szoktunk élni a lehetőséggel, ha jobban körbenéz az ember van választás bőven minden felé...

  2. 2013. május 9. 15:2828.
    Sziasztok szerintem gondolkodjatok el az autóbérlésen! Manapság nem biztos, hogy megéri ha a saját tulajdonodban vannak az értékeid... Értendő ez ingatlanra és ingóságra is szerintem. Nyugaton sincs senkinek saját háza például... 
    előzmény:
    kupikriszt (27)
    2007-02-01  07:57
  3. 2007. február 1. 07:5727.
    Így igaz!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_359572 (26)
    2007-01-31  14:18

Címlap

top