Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Szeretnék gyereket ám!

manochka
Létrehozva: 2003. július 2. 12:13
Sziasztok! Nektek talán elcsépelt a téma, de én most tartok itt. Már 4 éve együtt vagyok a párommal. Úgy éltünk, mint a giccses amerikai filmekben. Boldogan, izgalmasan. De én egyre türelmetlenebbül szeretnék gyereket. Ő pedig még nem. Persze én arra várok, hogy majd ő is érezze azt a vágyat egy baba után, amit én. De úgy érzem (((el sem hiszem, hogy ezt én mondom))), hogy fogy az időm. Lassan 30 leszek, és még esküvőről sem beszéltünk soha a nagy boldogságban. Mi legyen? Kezdjek pánikolni? Vagy mégse? Mondjatok okosat, kérlek!
  1. Torolt_felhasznalo_304799
    Torolt_felhasznalo_304799
    2007. május 30. 09:346426.
    Igazad van, a sértődés általában nem vezet semmi jóra, sőt a végén az ember már nem tud normálisan beszélgetést kezdeményezni a témában, mert már úgy áll neki, hogy "mert ő biztos nem akarja és milyen önző stb".

    Köszi a drukkot!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_628404 (6425)
    2007-05-30  09:10
  2. Torolt_felhasznalo_628404
    Torolt_felhasznalo_628404
    2007. május 30. 09:106425.
    Szia, sorstárs!

    Sokáig én is úgy gondoltam, ahogy Te. De aztán rengeteg olyan párt megismertem, ahol a lányok hozták fel a témát és lobbiztak a gyerekért és aztán apuka beleegyezett. Miután megszületett a baba egytől-egyig jött a rácsodálkozás, hogy jé, ez ennyire jó dolog, sokkal hamarabb kellett volna.

    Fogd fel ezt úgy mint bármelyik másik témát, döntést, amit te kezdeményezel....Nagy balgaság lenne besértődni és várni, hogy a párod magától kezdeményezzen. A pasik 90%-a nem mondja ezt magától........ez egyszerű genetikai adottság, ahogy zsebi is írta ők mások!

    Zsebi, nagyon szurkolok ám Neked a gyógyulásért és hogy akkor legyen baba, amikor Te akarod!
    előzmény:
    crete (6421)
    2007-05-29  10:21
  3. Torolt_felhasznalo_304799
    Torolt_felhasznalo_304799
    2007. május 30. 08:566424.
    Jaj, csajok, drukkoljatok, 6 napja késik és állandóan éhes vagyok, pont, mint amikor terhes vagyok Zsófi 2 napja simogatja a hasamat és mondogatja, hogy baba, ha én tényleg terhes vagyok, nem tudom, mit csinálok
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. Torolt_felhasznalo_304799
    Torolt_felhasznalo_304799
    2007. május 29. 18:116423.
    Természetesen nem "ahhol", hanem ahhoz...

    Hívott apa 1 órája, hogy elindul haza, de be kell ugrania volt kollégájához, mert elromlott a számítógépük. 4 hét múlva jön a babájuk, erre szegény apuci eltörte a lábát...

    Mi meg felállítottuk és hétvégén feltöltöttük a medencét, most várjuk, hogy a nap felmelegítse a vizét. Természetesen mióta megtelt, minden nap esik...
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_304799 (6422)
    2007-05-29  10:30
  5. Torolt_felhasznalo_304799
    Torolt_felhasznalo_304799
    2007. május 29. 10:306422.
    Nálunk még mindketten tök gyerekesen tudunk viselkedni, de én nem bánom! Hol van az megírva,hogy csak komolyan lehet gyereket nevelni?

    Mindjárt írom priviben, hogy hol lakunk...

    Crete, igazából én úgy vettem észre, hogy ahhoz, hogy egy férfi felfogja, hogy gyereke lesz/van, ahhol meg kell születnie a babának. Voltunk mi is ezerfelé uh-on, baromi büszkén mondogatta fűnek-fának, hogy neki bizony gyereke lesz, de igazából akkor fogta fel, hogy ő apa lett, mikor rátették azt a kis vörös, ordító csomagot a hasamra. A pasik máshogy működnek, na meg belénk genetikailag kódolva van az anyaság és ha ez nem így lenne, még akkor is ott van a 9 hónap, amíg egy test, egy lélek vagyunk a babával és ezzel senki és semmi nem tud versenyezni. Vannak olyan pasik, akik csak akkor tudnak valamit kezdeni a gyerekkel, mikor már értelmesen lehet vele beszélgetni... Vagyis nem vagyunk egyformák.

    Szerintem már csak azért is el kéne erről beszélgetned a pároddal, mert mi van akkor, ha ő egyáltalán nem akar gyereket? Miközben te előbb-utóbb "bekattansz", és ahogy Belyus is mesélte, mindenhol babákat és terhes nőket fogsz látni. Ez még akkor is elég sz@r, ha az ember párja "csak" egy kis időt kér még a baba előtt kettesben...
    előzmény:
    Belyus (6419)
    2007-05-29  10:21
  6. 2007. május 29. 10:216421.
    Igen.... Én is azt szeretném, hogy minden magától jöjjön, önként spontán. Hogy ő is úgy érezze hogy... Nem pedig úgy, hogy hát igen, most már muszályyyyy ezen gondolkodni, mert hát az idő az nagy úr. Nem akarom, hogy kötelezőnek érezze ezeket az érzéseket, mert én már mindjárt harminc vagyok. Csak ugye ilyenkor legyen okos az ember, és tegyen fel jó kérdéseket, hogy az a szegény férfi ember semmit se érezzen kötelezőnek. 
    előzmény:
    Belyus (6418)
    2007-05-29  10:17
  7. 2007. május 29. 10:216420.
    Na jó tényleg megyek tanulni...
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. 2007. május 29. 10:216419.
    Tegnap beszélgettünk a családdal, hogy az én férjem soha nem fog felnőni Egyébként szerintem én is sokszor gyerekesen viselkedek, de nem is akarok megváltozni
    A sajátot addig nem is fogja fel, amíg a kezében nem lesz
    előzmény:
    crete (6417)
    2007-05-29  10:12
  9. 2007. május 29. 10:176418.
    Én nem tudom mit csinálnék a helyedben. Az biztos, hogy amikor elkapott a hév akkor állandóan babákat láttam az utcán, amikor ezt a férjemnek is mondtam, mondogattam... sokszor talán túl sokat is....
    Nálunk nem volt semmilyen kezdeményezés, minden jött magától, nem volt lánykérés sem, csak észrevétlenül belecsöppentünk a családi életbe...

    Most hogy így belegondolok tényleg neked kellene kezdeményezni Hogy ő mit szeretne pár év múlva, milyen jó lenne ha, nem? ... típusú mondatokkal.... talán....
    előzmény:
    crete (6413)
    2007-05-29  09:37
  10. 2007. május 29. 10:126417.
    Néha én gondolom úgy hogy nem elég érett rá. Néha nagyon gyerekesen tud viselkedni, de egyébként normális felnőtt férfi . De azt is gondolom, hogy ha lenne egy gyereke, biztos nagyon odáig lenne érte. Mások gyerekeiért is nagyon odáig van, főleg az újszülöttekért, hogy milyen aranyos drága stb. Ebből gondolom, hogy nem úgy áll a témához, hogy pfúj... gyerek. De szerintem úgy hogy saját... úgy még nem gondolkodik, de úgy érezne utólag mint a te férjed, hogy odáig van a gyerekért. Csak az a baj, hogy ezt én már tudom, ő meg még nem...  
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_304799 (6415)
    2007-05-29  09:58
  11. 2007. május 29. 10:096416.
    Csak bekukk.

    Zsebi, akartam kérdezni, hogy ti most hol laktok? Mármint helyileg...

    Szobatisztaság: minden reggel amint felébred ráültetem a bilire, így a reggeli pisi odamegy, napközben kb. látom, hogy mikor kezd erőlködni akkor bili gyors elő, egyébként meg ebéd után mindig ráültetem.
    Most a balcsin a legtöbb időt mivel kinnt voltunk pelus nélkül töltötte. A 4. képen látod a szandiját, amit csak lemostam és nedvesen rá is adtam.... itt egyébként pelus nélkül van, de nem zavarta ha bepisilt, kaki meg pont akkor volt amikor puci senékkel rohangált...
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_304799 (6414)
    2007-05-29  09:47
  12. Torolt_felhasznalo_304799
    Torolt_felhasznalo_304799
    2007. május 29. 09:586415.
    Szia!

    Talán érdemes lenne 1x neked kezdeményezni egy ilyen beszélgetést, ha már magától a párod nem hozza fel a témát - ami egyébként nem meglepő
    Azt nem egészen értettem, hogy szerinted nem elég érett a gyerekvállaláshoz vagy ő mondja ezt?
    Az én férjem egyébként 26 évesen lett apa, egyáltalán nem tudott mit kezdeni a gyerekekkel, néha már más gyerekéről sem lehetett előtte beszélni, aztán mióta megszületett a lánya, már azt is mondta, hogy ha tudta volna, hogy ez ilyen jó (mm apának lenni), akkor már legalább 2 gyerekünk lenne.

    Hát sokkal okosabb most nem lettél tőlem...
    előzmény:
    crete (6413)
    2007-05-29  09:37
  13. Torolt_felhasznalo_304799
    Torolt_felhasznalo_304799
    2007. május 29. 09:476414.
    Sziasztok!

    Kinga, nagyon cuki Mesi! Hogy viselte egyébként a lagzizást? Az ordításon kívül, persze

    Belyus, munkatábor ide vagy oda, én nagyon irigyellek a Balcsi miatt! Bár nálunk is töltődik a kertben a medence, de az nem ugyanaz... Mamád már írni sem tud? Vagy betűket/szavakat mutogatni? Hátha úgy könnyebb lenne a kommunikáció vele...

    Hát nálunk könnyen lehet, hogy nem lesz több saját baba... Rákérdeztem a dokinál, hogy mennyire károsítja a petesejteket a kemo és a szavaiból úgy vettem ki (bár konkrétan rákérdezni gyáva voltam), hogy saját babáról nem nagyon kéne álmodoznunk... De ezen majd ráérünk akkor töprengeni, ha meggyógyultam, lehet, addigra már olyan öreg leszek, hogy bele sem férne az időbe...
    Hétvégét túléltem, megúsztam 39,4-es lázzal a kemót, ami annyiból jó, hogy legalább dolgozik az immunrendszerem. Kaptam szteroidot, úgyhogy megyek a kondiba gyúrni

    Új alvási rendszer van, kb. 12 órákat alszik a nő, este 10-től reggel 10-ig Volt 2 brutál éjszakánk, áttört a jobb alsó zápfoga, kb. olyan volt, mint újszülöttként, 2óránként keltem hozzá, nappal alig lézengtem csak... Most meg már én nem bírok aludni, hiányoznak a zsírpárnáim Nélkülük akármerre fordulok az ágyban, mindenhol nyom valamelyik csontom és nagyon rosszul alszok így... Ma éjjel apa még horkolt is hozzá, úgyhogy fél 7kor kegyetlenül elküldtem melózni

    Na kaptok még képeket... A kupit ne nézzétek, még mindig felújítunk... Talán hó végére kész leszünk, főleg ilyen segítséggel

    jaj, tudom ám, mit akartam még kérdezni.... Belyus, ti hogy álltok a szobatisztasággal? Én el akarom most nyáron kezdeni Zsófinál a pelusnélküliséget, de mezítláb nem megy a fűre, csak a betonon trappol, az viszont, hogy akkor akár naponta 5-6x is lepisilje a szandiját, nekem nem igazán tetszik...
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. 2007. május 29. 09:376413.
    Sziasztok! Én is szeretnék gyereket ám.... Lassan 30 éves leszek (még az idén   és sokat gondolok rá. Persze nem vagyok lelki beteg attól, hogy még nincs, de néha már nagyon vágyom rá. Több mint két éve vagyunk együtt a párommal, és sajnos még nem került szóba közöttünk ez a téma. Ő két évvel fiatalabb nálam, és úgy gondolom, hogy nagyon még nem érett rá. Legalábbis lehet csak ő gondolja úgy. Nagyon szereti egyébként a gyerekeket, szerintem órákig el tudna játszani velük. Csak még sajátra nem nagyon érett. Több mint egy éve együtt is élünk, és nagyon jól megvagyunk együtt. Minden téren ok a kapcsolatunk, csak én néha már szeretnék többet. Nem azt hogy azonnal rohanjunk házasságot kötni stb., csak azt, hogy néha szóbakerüljenek ilyen dolgok. Csak én ezt nem igazán szeretném erőltetni. kezdeményezze ő.....   Szerintetek?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. 2007. május 29. 09:056412.
    Sziasztok!

    Zsebi nagyon örülök ennek a jó hírnek!!!!

    Babázás: lassan irigykedek rátok, nálunk úgy néz ki júliusig dől el apa munkahelye (ugyebár a kórház kft. lesz), ha marad örülünk ha nem, nem tudom mi lesz.... Lehetetlenség ezen a környéken állást találni...

    Kinga! Tuti hogy ez a gyönyörű leányzó volt a fénypont a lagzin

    Mi majd 1 hétig a balcsin voltunk, a legtöbb kép ott készült. Persze munkatábor volt ismét

    Államvizsgám júni 20 körül lesz, úgy érzem, de tényleg így van, semmit sem tudok. Ráadásul leülök a papírok elé és egyszerűen türelmem sincs olvasni...., hogy fogok én levizsgázni?!? Valami ötlet?

    Mamám ugyanúgy van, szóval tehetelen, épp hogy eszik, sajnos mi nem értjük ő mit mond, viszont az a szörnyű, hogy ő mindent megért. Modaná ő

    Na megyek, gonosz anya bekapcsolta a tv-t és Zsófi mesét néz, de egy kicsit muszály tanulnom, egyedül meg nem játszik...

    Puszi mindenkinek...
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_693737 (6411)
    2007-05-28  09:35
  16. Torolt_felhasznalo_693737
    Torolt_felhasznalo_693737
    2007. május 28. 09:356411.

    Sziasztok

    Zsebi ez nagyon jó hír Lassan akkor gondolkodhatunk az együtt babázáson .

    Zsófik csuda édesek . És már milyen nagyok!!!

    Belyus mikor lesz az államvizsga? Mamád hogy van?

    Voltunk hétvégén esküvőn. Mesike 9 ig pörgött aztán úgy elfáradt hogy fél órát ordított alvás helyett. De vitathatatlanul Ő volt az est sztárja  ( szerintem)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. Torolt_felhasznalo_304799
    Torolt_felhasznalo_304799
    2007. május 22. 15:076410.
    Kollegina, te sem mondhatnád, hogy csöppnyi gyerkőcöd van! Szerintem a te Zsófid nagyobbnak néz ki az én Zsófimnál, mindenesetre nekem nagyon tetszik

    Mikor vizsgázol? Csak hogy tudjak drukkolni...

    Mamád

    8 hónap óta először kaptam jó hírt magamról: a tegnapi uh-on megmérték és kiderült, hogy a legnagyobb tumor a májamban kisebb lett fél centivel!!! Nincs továbbterjedés se, szóval mostantól már kifelé haladhatunk ebből az egészből!

    Voltunk tegnap a kortársainkkal a Városligetben, hát mit mondjak, a többiek rengeteget beszélnek, az én lánykám meg csak hallgatott és rángatott, de ezt betudom annak, hogy fáradt volt, hazafelé a szokásos 20 perc helyett 1 egész órát aludt a kocsiban, nagyon kiütötte magát...
    Múlt héten meg megütötte magát, leesett a csúszda tetejéről, cirka másfél métert zuhant, közben a csúszda lépcsőjén fejjel tompított és végül hanyatt érkezett a homokba. Hát mit mondjak, megállt bennem az ütő, de nem fogjátok elhinni, 5 perc vígasztalás után már mászott vissza a csúszdára és kutya baja nem lett! A homloka közepén van egy (most már) sárgás-zöldes folt, de ennyivel megúsztuk.
    előzmény:
    Belyus (6409)
    2007-05-17  14:22
  18. 2007. május 17. 14:226409.
    Sziasztok!

    Már megint itt vagyok! Szóval gondoltam nem teszek fel csak úgy csendesen képeket.

    Zsebi, ez a leányzó hatalmasat nőtt, kész nagylány!!!!

    Tegnap voltunk a dokinál beadtam a zárójelentést és azt mondta, hogy az egyik érték alacsonyabb a kelleténél. Ez azt jelentheti, hogy a felső légúti megbetegedések ellen nem olyan erős az immunrendszere, illetve ha nagyon szigorúan venné allergia is lehetne. Na az a lelet még nem jött meg.

    Tegnap voltunk Orfűn is, le kellett már vágni a nyaralónál a füvet, gondoltam jó idő, elkisérjük apukámat Zsófival. Tanulni mellette úgysem tudok, hát akkor valami hasznossal töltsük az időt. Annyira szeretem azt a tiszta levegőt!

    Mamámmal kapcsolatban: köszönöm a bíztatásokat, egyébként most már nem értjük hogy mit mond, és ez szinte a legrosszabb, ő mindent ért, szellemileg teljesen rendben, de mi nem tudjuk mit akar mondani.

    Na megyek tanulnom is kellene már, hisz már rémálmaim is vannak az államvizsgával kapcsolatban.

    Puszi mindenkinek.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. Torolt_felhasznalo_693737
    Torolt_felhasznalo_693737
    2007. május 16. 09:356408.

    Sziasztok

    Eltemettük a mamámat. Mesike jól megfázott ugatva köhög, fullad taknyol... Mit mondjak de hiányzott megint...

    Boldog névnapot kívánunk a lányoknak. Igaza van Zsófinak a torta az jár  és passz.

    Belyus kitartás!!!! Ne  röstelkedj a mamád miatt, nagyon jó kezekben van, vigyáznak rá!  A másik mamámat mi is be szerettük volna adni de a család nem engedi( mit fog szólni a falu....). Már borzazstó állapotban van de akkor se engedik.

    Zsebi akkor megvársz a babázással? Mert még előbb a phdét meg kéne szereznem vagy legalábbis közeledni hozzá.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. Torolt_felhasznalo_304799
    Torolt_felhasznalo_304799
    2007. május 15. 11:146407.
    Druszánknak is nagyon boldog névnapot kívánunk!

    Törpikémnek mondtam reggel, hogy ma van a boldog névnapja. Így tudja, hogy ünnep van, a szülinapot is boldog szülinapnak hívjuk, zsófiul csak "bó". Tudja, hogy ha ünnep van, akkor torta is van, tehát a következő mondata az volt, hogy "Zsó bó, aja, to?" vagyis hogy Zsófinak névnapja van, hol a torta?

    Nem akarjátok megmutatni egy természetgyógyásznak vagy homeopatának Zsófit? Ha már a "modern" orvostudomány nem tud mit kezdeni vele...

    Mamát szerintem ne röstelljétek, van, hogy a családnak elfogy az energiája... Ráadásul nem is azért adtátok be, mert otthon zavart, hanem mert beteg. Egyébként meg ti tudjátok, más véleménye meg ne érdekeljen.
    előzmény:
    Belyus (6406)
    2007-05-15  09:12
  21. 2007. május 15. 09:126406.
    Sziasztok!

    Hát Zsebi nem irigyellek, kitartást kívánok ehhez a sok herce-hurcához.

    Zsófit pedig Névnapja alkalmából, Isten éltesse sokáig!


    Kinga! Mesinek utólag is boldog szülinapot kívánunk!

    Márti! Nagyon halad az idő, mekkorák már a lányok (is)!

    Rólunk: Zsófi most a változatosság kedvéért naponta egyszer hány, tegnapig lázas volt, arcüreggyulladás gyanús (bírom ezt a gyanús szót, valaki mondhatna már biztosat is. )
    Tegnap megjött a zárójelentés:
    "Tekintettel a korábbi Augmentin kezelésre a gyógyszer okozta allergia sem zárható ki, de a zajló felsőléguti infekció is okozhatta kiütéseit. ..."
    Na szóval ez is csak egy 'gyanús' mondat.

    Mamámat átvittük az idősek otthonába, mindenki röstelli, de mivel nem tud még felülni sem magától, ezért még 2 ember is kevés lenne a felügyeletére... Így talán jobb, nagynéném - a lánya - ott dolgozik, szóval bármikor rá tud nézni.
    Egyébként a ct kimutatta, hogy valamikor volt neki kétoldali agylágyulása, erre jött rá a kórházban valami agyérgörcs vagy hasonló. Így az arca fele illetve a jobb keze ideiglenesen teljesen erőtlen lett. A múlt héten már nem hagyta el magát, de egyszerűen annyira hullámzó az állapota, hogy nem tudom már mikor gyenge vagy mikor hagyja el magát.

    Na megyek, Zsófi talált 1-2 diót, azt akarja összetörni.

    Pusz mindenkinek
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. Torolt_felhasznalo_304799
    Torolt_felhasznalo_304799
    2007. május 9. 11:286405.
    Szóval most lesz jó sok kontroll vizsgálat, hasi uh, koponya MR, remélem, ez utóbbin nem találnak semmit.

    Apa hétvégén dolgozott, úgyhogy tegnap volt nálunk anyák napja. Apa meg Zsófi jöttek értem a kórházba, Maszatkánál egy csokor virág és mikor meglátott, odajött, odaadta a virágot, kaptam 2 cuppanósat és mondta, hogy bó, ennyi maradt a boldog anyáknapját-ból!
    Mamának meg a dédiknek még vittünk vasárnap virágot, az egyik dédinek nem nagyon akarta odaadni a virágot, de csak rávettük

    A változatosság kedvéért most megyek ebédeltetni, utána még jövök
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_304799 (6404)
    2007-05-09  11:22
  23. Torolt_felhasznalo_304799
    Torolt_felhasznalo_304799
    2007. május 9. 11:226404.
    Hali!

    Babázásról még egyelőre nem is álmodozok, csak arról, aki nem születhetett meg, május 8-ra vártuk volna. De most talán el tudtam engedni, jó sokáig tartott...

    21-én megyek hasi uh-ra, akkor kiderül, hogy mi újság a májammal... pill. keresek töltőt a laptophoz..
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_693737 (6403)
    2007-05-05  09:08
  24. Torolt_felhasznalo_693737
    Torolt_felhasznalo_693737
    2007. május 5. 09:086403.

    Sziasztok

    Belyus jól átnéztem az összes babás könyvet a kiütésekre de hűha... Rengeteg  minden lehet. A nagyid  melyik kórházban van?

    Zsebi örülök hogy javulsz. Mikor babaázhatsz? Egyezztessünk . Lassan majd mi is szeretnénk tesót. Zsófi egy tündéri csibész.

    Márti Mesi 1 évesen kb 8,2 kg és 74 centi.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  25. Torolt_felhasznalo_304799
    Torolt_felhasznalo_304799
    2007. május 4. 14:126402.
    Sziasztok!

    Először is Mesinek boldog születésnapot!

    Kinga, részvétem a nagymamád miatt Azt hiszem, ebből a szempontból is szerencsés vagyok, még mind a 4 nagyszülőm él és jó egészségnek örvendenek, hálistennek.

    Belyus, nem csoda, hogy elfáradtál! Zsófidat nézve én is allergiára tippelnék, de nem vagyok orvos Egyébként nagyon szép kislány! Most, hogy sokat járok kórházba, két végletet látok az öregek között: vagy körmeszakadtáig ragaszkodik az életéhez, vagy meg akar halni. Nem lehet egyszerű se nektek, se neki.
    Államvizsgád mikor lesz?

    Márti, gratula a 2 iskoláshoz és a dackorszakoshoz! Először azt hittem, rosszul olvastam Vince méreteit, ugyanis Zsófi 21 hónaposan épphogy elérte a 12 kg-t, pedig nem egy sovány gyerek! Persze hogy érdekelnek ruhák! Mostanában úgyis sokat járok megint haza, majd megbeszéljük valamelyik napra, jó? Csak előbb kapjon apa fizut...
    Szvetiék küzdenek, mindig van valami, hol csőtörés, hol a férje irodája költözik, hol temetnek Liza gyönyörű és nyugis baba, Léna már pisire szobatiszta és komplett mondatokban beszél, kb. ennyit tudok róluk...

    Magunkról:
    Jól vagyunk! Pont ma voltam vérvételen, aztán beszélgettem még egy kicsit a doktornővel és rájöttem, hogy szeretek hozzá járni. Nagyon hülye vagyok?
    Leleteim jók, a nyirokcsomók nem nőnek, a múltkori májperfúzió után a májenzimjeim is javultak, talán lassan már kifelé lábalunk a kórságból. Én nem bánnám, megint nagyon rajtam van a babázhatnék...
    1,5 hétig dögrováson voltam én is, egyszerűen csak belázasodtam, a szülinapomon is orvoshoz rohangáltunk, nem nagoyn akart 38 alá menni a lázam, aztán mire elmúlt, vérszegény lettem, úgyhogy halasztani kellett a kemót, miután megkaptam megint belázasodtam, de ez már az új szer mellékhatása volt. Nem baj, túléltem

    Zsófi egy ördögfióka. Angyalbőrben. 1 hónapja mindenre az a válasz, hogy nem. Most már elég sokat beszél, mindent szajkóz, általában csak az első szótagot, de néha megtetszik neki egy szó és akkor ha nem túl hosszú, elismétli. Így tanultuk meg tegnap, hogy hátra (hátta) meg előre (elle). Jön a bal alsó leghátsó foga, nem tudom, hogy hívják, talán rágónak? Emiatt kicsit nyűgös, de a legnagyobb ludas a nyűglődésben az, hogy kb. 2 hete nem alszik délután. Na ettől én is nyűgös vagyok, mert csak olyankor tudnék én is pihenni.
    Bilizéssel még sehogy nem állunk, de majd nyáron meglátjuk, hogy mire jutunk szobatisztaság terén. Most már nem fujjol, ha bekakilt, hanem mondja, hogy kaka ott és mutogatja a fenekét
    Imád öltözködni, most is kihozta a farmerszoknyáját és bele akar bújni, moshatok. Ugyanis teljesen házfelújítás van, minden szét van bombázva, ablakcsere volt, utána tapétázás-festés plussz fürdőszoba komplett felújítás. Kb. hadiállapotok uralkodnak itthon...

    Na megyünk enni valamit, csak még mutatok képeket

    Ja, és az autóm imádom!!! Ma apa kocsijával jöttem haza, 3x fulladtam le, mire el tudtam vele indulni, annyira összenőttem már a Colttal
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top