Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Szeretnék gyereket ám!

manochka
Létrehozva: 2003. július 2. 12:13
Sziasztok! Nektek talán elcsépelt a téma, de én most tartok itt. Már 4 éve együtt vagyok a párommal. Úgy éltünk, mint a giccses amerikai filmekben. Boldogan, izgalmasan. De én egyre türelmetlenebbül szeretnék gyereket. Ő pedig még nem. Persze én arra várok, hogy majd ő is érezze azt a vágyat egy baba után, amit én. De úgy érzem (((el sem hiszem, hogy ezt én mondom))), hogy fogy az időm. Lassan 30 leszek, és még esküvőről sem beszéltünk soha a nagy boldogságban. Mi legyen? Kezdjek pánikolni? Vagy mégse? Mondjatok okosat, kérlek!
  1. Torolt_felhasznalo_693737
    Torolt_felhasznalo_693737
    2006. november 12. 16:136326.

    Hahó

    Nem tudom mi történt a csajjal de most meg elkezdte nyelni az almát is meg a barackot is  . Már legalább 3 kanál egy nap!!!

    Márti eszméletlen aranyosak a lányok a kidőltek fotón!! Vince sokat nőtt és az arca is változott olyan nagyfiús lett.

    Zsebi nagyon drukkolok a holnapi kezdéshez! Vigyázz magadra remélem nem lesz semmi gond! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_304799 (6325)
    2006-11-11  09:57
  2. Torolt_felhasznalo_304799
    Torolt_felhasznalo_304799
    2006. november 11. 09:576325.
    Nyugi, mire észbekapsz, már Mesi is beszélni fog, akkor néha vissza fogod sírni, mikor még csendben volt

    Gyümölcspürét vagy lét adsz Mesinek? Lehet, ha gyümölcslét kapna pohárból, az tetszene neki. De tényleg nem annyira sürgős a dolog
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_693737 (6324)
    2006-11-11  08:02
  3. Torolt_felhasznalo_693737
    Torolt_felhasznalo_693737
    2006. november 11. 08:026324.

    Szia

    Nem kaptam meg a privit  ?!

    Nagyon irigykedem már Zsófi miatt. Olyan jó lehet hogy végre elmondja mi van a kis buksiban!  

    Ma óránként kelt éjcaka  . Ritka rosszul aludt pedig már olyan szépen kezeltük a fogzását...

    Még mindíg szájzár... 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_304799 (6323)
    2006-11-09  07:36
  4. Torolt_felhasznalo_304799
    Torolt_felhasznalo_304799
    2006. november 9. 07:366323.
    Jó reggelt!

    Kinga, ha szájzárat kap, akkor hagyd még a kanalazást, nem lesz semmi baja, ha továbbra is csak anyatejet kap Minél jobban erőlteted, annál inkább ellenkezni fog és csak feszültség meg sírás lesz a vége. Törpe még, de nem buta, tudja, mi a jó neki 6 hónaposan lehet elkezdeni a hozzátáplálást, de nem kötelező. 1-2 hónap múlva már azon fogsz aggódni, hogy mindent felfal, ami a keze ügyébe kerül, úgyhogy nyugi

    Álldogáláshoz gratula! Ahogy erősödik, egyre többet fog állni, Zsófi pl. hamarabb tudott felállni, mint mászni Azt hiszem, úgy 5 hónapos lehetett, mikor először kinyomta magát állásba, 8 hósan már stabilan állt. ehhez képest viszonylag későn, 13 hónaposan indult el. Mindenesetre el lehet kezdeni az egy polccal feljebb pakolást

    Eredmények: a szövettan már megvan, szerintem írtam is, az azt mutatta, hogy a csomó áttét. De azon kívül még csak MR-ről MR-re járunk, nem tudják eldönteni, hogy a májamon a folt áttét-e. Sőt a múltkori MR alapján nincs is megnagyobbodva, pedig szept. végén a Radiológiai Klinikán azzal kezdték. A fene sem érti Tegnap este kivételesen csak 20 perc csúszás volt, igaz, most 40 percig mágneseztek, most nagyon vonzó vagyok
    Holnap reggel labor, hétfőn meg kezdődik a kemo.

    Márti jelszavát átküldöm priviben, nagyon édesek a gyerkőcök!

    Ma itt aludtunk anyuéknál, már ha ezt alvásnak lehet nevezni Fél 11 volt, mire Zsófi elaludt, pedig 9kor kelt és csak 1 órát aludt délután. Hajnali 4kor felébredtem arra, hogy apukám ment dolgozni, fél 6kor csörgött a mobilom, hogy ébreszteni kell apát, na azóta fent vagyok.

    Zsófi egyre többet beszél, a legújabb, hogy az elefántra mondja, hogy lef Leginkább az állatokat utánozza, de bármit elmagyaráz és ha nem értjük meg elsőre, akkor nagyon türelmesen magyaráz tovább Tegnap este már hahotázva röhögött, apa megtanította rá Kicsinek (mintha most olyan nagy lenne ) is imádtam, de most, hogy nyílik az értelme és egyre okosabb, még jobban szeretem. Tényleg ez a legszebb kor, bár a hisztiket néha kihagynám

    Na most már abbahagyom, így is sokat írtam...

    Pussz!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_693737 (6322)
    2006-11-08  18:31
  5. Torolt_felhasznalo_693737
    Torolt_felhasznalo_693737
    2006. november 8. 18:316322.
    Sziasztok

    Márti  elfelejtettem a jelszavadat  nem tudom megnézni a képeket .Mi van  sziveddel? Vincét már hétkor leteszed! ? Napközben alszik?

    Zsebi apa nagyon szerethet   így könnyen túl lesztek rajta. És milyenek az eredményeid? Nem is biztos hogy olyan sokat kell várni a tesóra az asszisztensnőnknek egy éve derült ki hogy melrákja van ma már túl van a kemon ( műtét is volt) és a sugárkezelésen.

    Mesike épp próbálkozik a felállással... Apjába kapaszkodik és nyomja magát, hihetetlen!!Mondjuk nem bírja sokáig . Egy hete kezdett felülni és most ácsingózna.... Megpróbáltam a hozzátáplálást.. lányok már lassan sírógörcsöm van. Semmit nem fogad el teljes szájzár. Ha almát adok a kezébe egy darabba akkor azt nyalogatja szopogatja. De ha kanállal próbálkozom kész vége.  Száj becsuk és nem lehet beletenni semmit. Már oda jutottam hogy amikor ordít az éhségtől akkor belapátolok neki.. (alma, barack sütőtök) lenyeli nem köpi ki de a száját nem nyitja ki. Még úgy látszik elég neki a tej 4 óráig is kibírja vele... Én meg már komolyan  nem tudom mit csináljak.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. Torolt_felhasznalo_304799
    Torolt_felhasznalo_304799
    2006. november 8. 07:376321.
    Nekem is jobban tetszik

    Hát nem egyszerű akkor Vince alvása...

    Kértél időpontot?

    Ma megyünk megint MR-re, már nagyon unom... Anyuék elviszik Zsófit, úgyhogy még csak nem is itthon alszunk.

    Képeket megnéztem, hihetetlen, hogy már ekkorák a gyerkőcök De nagyon édesek
    előzmény:
    bocila (6320)
    2006-11-06  21:34
  7. 2006. november 6. 21:346320.

    Zsebi, nagyon jó lett a hajad, nekem jobban tetszik, mint a régi frizurád   

    Vince 7-kor fekszik, sokszor már előtte negyed órával... de képtelenség tovább ébren tartani, ha nem fektetem le ekkor, folyamatosan torka szakadtából ordít, amíg el nem kezdem fürdetni. Ha megkezdjük a szokásos procedúrát, egy csapásra jókedvű lesz, tudja, hogy mindjárt alhat  

    Ma megint fáj a szívem (vagy a fene tudja, mi), úgyhogy holnap mégiscsak kérek egy időpontot ...

    Tettem fel új képeket a bemre!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_304799 (6319)
    2006-11-03  20:09
  8. Torolt_felhasznalo_304799
    Torolt_felhasznalo_304799
    2006. november 3. 20:096319.
    Megbeszéltük a családdal, hogy az idén csak a gyerekeknek veszünk ajándékot. Szüleink szerint ez ránk is vonatkozik, mert mi is gyerekek vagyunk, úgyhogy most megint törhetjük a fejünket, hogy mit vegyünk nekik, nem szeretek úgy ajándékot kapni, hogy nem adok.

    Két gyerkőc még simán jöhet, csak akkor költözni kell, 2 szobában nem férünk el. Bár ha a csemetéknek átengedjük a nappalit, akkor talán Csak én mindig is kis korkülönbséget terveztem, erre tessék, akár 6-7 év is lehet a gyerekek között, azt meg pont nem akartam, úgy vagyok vele, épp elég az iskolakezdés a "nagynak", nem kell még mellé egy trónfosztó is... Na majd kiderül, úgyis a nődoki szava dönt ebben

    1 hete nem dobog a szived?

    Vince igazán lehetne anyabarátabb... Mikor fekszik le, hogy ilyen korán kel?

    Boldog feledik szülinapot Mesinek! Mit kapott gyüminek, almát? Hogy ízlett neki?

    Mutatok képet az új hajamról

    Jó hétvégét mindenkinek!
    előzmény:
    bocila (6318)
    2006-11-02  20:51
  9. 2006. november 2. 20:516318.

    Zsebi, ezek szuper hírek!!!!!  Ma reggel gondoltam Rád, arra, hogy ma mész a dokihoz, és szorítottam nagyon!

    Látod-látod, elhamarkodottan kértél sapkát mindenkitől, mostmár tessék gondolkodni az igazi karácsonyi ajándékokon is   

    Apa előtt meg le a kalappal, annyira jó, hogy ennyire szeret, segít, támogat! Komolyan megható!

    Babátok meg lesz még, tudom!  Tudom, hogy nagyon nehéz beletörődni, hogy most későbbre halasztódott a dolog, de gondolj arra, hogy pár év múlva szinte újrakezditek a babázást, és lehet, úgy belejöttök, hogy még két gyerkőcöt is bevállaltok majd, csak hogy a kis korkülönbséget is ki tudjátok próbálni  

    Nálunk semmi extra, időpontot kéne kérni a kardiológiára, de egy hete nem volt szívdobogásom, úgyhogy most kivárok, nincs kedvem a semmiért 24 óráig drótokkal járni-kelni. A várakozó álláspontról a házidokit még nem tájékoztattam  

    Megyek, Vince csak két reggel kápráztatott el a 7 órás keléssel, azóta masszívan tartja az 5.15-öt, sőt, az őraállítás után 3 napig a 4.15-öt...  Ergó marha álmos vagyok  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_304799 (6317)
    2006-11-02  19:38
  10. Torolt_felhasznalo_304799
    Torolt_felhasznalo_304799
    2006. november 2. 19:386317.
    Hali!

    Csak gyorsan írok, aztán mgyünk fürdetni.

    Voltunk ma a dokinéninél, nov.13-án kezdődik a kemo. Valami D-betűs nevű cuccot adnak, nem fog kihullani a hajam, nem vágja tönkre a vérképet, max. hányinger lesz a mellékhatás Első éjjel bent kell maradni, utána is kéne, de mivel van Zsófi, belementek, hogy reggelente bemegyek, fél óra, míg lefolyik az infúzió, utána jöhetek haza
    Ennek örömére (mm hogy megmarad a hajam) ma gyorsan le is vágattam, sőt apa is, aki még az esküvőre sem volt hajlandó megválni a copfjától, most ő is rövid hajjal pompázik

    Rákérdeztem dokinéninél a későbbi babavállalásra is, azt mondta, jó sokáig ne is gondoljunk rá

    Na jó éjt mindenkinek, pussz!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. Torolt_felhasznalo_693737
    Torolt_felhasznalo_693737
    2006. október 30. 13:316316.
    Sziasztok!!
    Mesi vééégre alszik.
    Zsebi óriási drukk a kemora! Túl leszel rajta hamar aztán jövő ilyenkor már nem is emlékszünk rá!!!
    Márti milyen a kütyüs vizsgálat? Jól hangzik! VInce rászokott a 7 órási alvásra?
    Belyus nagyon szépen megnőtt Zsófid!
    Mesoka elindult.. mászik ezerrel persze hátrafelé ahogy Vince nagyon vicces. Eccer csücsült , négykézlábazásból véletlenül de nem bírta sokáig eldőlt mint a krumliszsák ( de egy percig nagyon büszke volt magára). NAgyon szeret úszni élvezkedik a medencében.Pénteken lesz fél éves alig várom már akkor kap majd gyümit .
    Lányok kell valamelyikőtöknek iwiw meghívó?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. Torolt_felhasznalo_304799
    Torolt_felhasznalo_304799
    2006. október 27. 18:206315.
    Megjött apa, elköszönök.

    Jó hétvégét mindenkinek, pihenjetek sokat. Vince meg tartsa meg jó szokását és aludjon 7ig

    Puszi!

    (már nem is vagyok annyira betojva... asszem...)
    előzmény:
    bocila (6314)
    2006-10-27  18:01
  13. 2006. október 27. 18:016314.

    Szorítok jövő héten nagyon!!!!

    Elhiszem, hogy félsz, én is nagyon félnék  . Gondolj arra, hogy muszáj, és ha korábban kezditek, korábban túl leszel rajta!

    ((((Zsebi))))

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_304799 (6313)
    2006-10-27  17:47
  14. Torolt_felhasznalo_304799
    Torolt_felhasznalo_304799
    2006. október 27. 17:476313.
    Szóval akkor hozzátok költöztek az álommanóink tegnap este! Zsófi nem aludt egész nap, fél 6-kor kidőlt, aludt 2 órát, ennek köszönhetően negyed 1-kor sikerült is letenni aludni. Aztán felébredt fél 6-kor, nem is aludt vissza, csak nagyon keveseket egyszerre, azt is kézben. Mondjuk nem csoda, jön 3 szemfoga egyszerre + 38.3-at mértem nála tegnap este, éljenek az oltások Ma aztán aludt fél 12-től fél 5-ig, nem tudom, mi lesz este. De legalább úgy ébredt, hogy nem volt lázas és egy üveg őszibarackos mangót is betermelt

    Dokinénit azt hittem, meséltem, de látom, hogy nem. Felhívtam, mondtam neki, hogy csináljunk valamit, mert nő és fáj a csomóm, berendelt jövő csütörtökre, elkezdjük a kemót. Nagyon be vagyok tojva...
    előzmény:
    bocila (6312)
    2006-10-27  17:27
  15. 2006. október 27. 17:276312.

     Zsebi, mi újság, beszéltél a dokinénivel?

    Én ma szert tettem a kardiológiai beutalóra, jövő héten kérek időpontot...

    Vince ma reggel 7-ig aludt, piros betűs ünnepként tartom számon a mai napot!  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_304799 (6311)
    2006-10-25  16:56
  16. Torolt_felhasznalo_304799
    Torolt_felhasznalo_304799
    2006. október 25. 16:566311.
    Húúúúúúúúúúúúú Engem az is megviselt, hogy fél 3-tól negyed 4-ig ringatni kellett Zsófit, nehezen aludt vissza, most jön ki rajta az oltás

    Apa elhozta a biopszia eredményét, holnap felhívom a dokinénit, hogy valamit csináljunk, nem bírok még 2 hétig várni...

    Kinga, kaptál homeos bogyót?
    előzmény:
    bocila (6310)
    2006-10-25  13:40
  17. 2006. október 25. 13:406310.

    4.13-kor keltünk    

    Délelőtt zöldkártyát intéztünk a Corsára, most megyek Dóriért, viszem furulyára, utána vissza az oviba Lilláért, aztán a szokásos esti rutin egyedül (apa Szegeden egész héten), de ha levegőhöz jutok, jövök!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_304799 (6309)
    2006-10-25  09:10
  18. Torolt_felhasznalo_304799
    Torolt_felhasznalo_304799
    2006. október 25. 09:106309.
    Jóreggelt!

    Márti, meddig hagyott aludni Vince? Remélem, legalább 5:15-ig húzta a lóbőrt... az tök jó, hogy a 46 izé rendben van, a vérnyomásmérő miatt meg nem irigyellek, pocsék lehet úgy aludni, hogy óránként pumpál az az izé...

    Nini, egy Belyus és egy Zsófi! Szerintem tiszta apja a nőci! És gyönyörű! A malacos kép nagyon tuti Nem kell ám nekünk olyan sokat írni, csak néha pár sort, hogy megvagytok

    Nekünk pocsék éjszakánk volt, szerintem most üti ki a lányt a 15 hónapos oltás. Tiszta pöttyös a feneke, de nem sima pelenkakiütés, nyugtalanul alszik, éjjel fél 3-kor felsírt, negyed 4-kor tudtuk csak letenni. Napközben is nyűgös, bár tegnap a játszóházban egész jól elvolt. Félrevonult egy bébitaxival és "nem tudtok ti semmit" arccal üldögélt rajta, amíg a többi gyerek veszekedett a játékokon Hát hiába, nem egy társasági ember, pontosabban a kortársaival nem találja a hangot, csak a nagyobbakkal.
    Rajtam megint kitört a fészekrakási láz, meg vagyok őrülve egy újabb babáért, de asszem erre most nagyon sokat kell várnunk
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. 2006. október 24. 21:356308.

    Itt vagyok én is, csak végre csend van, minden gyerek alszik, és nekiálltam a 4 mosógépnyi ruha hajtogatásának  

    Belyus, Zsófi még mindig gyönyörű, sőt, egyre szebb!  Kész nő lett, mióta nem láttam!  

    Kinga, milyen volt a babaúszás? Mióta felmerült a pajzsmirígyprobléma gyanúja, rájöttem, hogy egy csomó ember ezzel küzd...

    Zsebi, miért kell újabb MR? Az előzővel nem láttak valamit? Hihetetlen, hogy ennyi ideig tartott pár sor leírása, de örüljünk annak, hogy végre meglesz az eredmény papíron is!

    Nálunk semmi extra, illetve de: ma reggel voltam a laboreredményeimért, és a 46 dologból, amit néztek (megszámoltam, tényleg ennyi volt &nbsp minden tökéletes, egyetlenegy csillag sem szerepelt a leleten (amivel az eltérést jelzik). Felhívtam a dokit, bemondtam neki az eredményeket, azt mondta, a pajzsmirígyemnek ezek szerint semmi baja  (ezt mondjuk már reggel magamtól is kitaláltam &nbsp, cserébe viszont én meg egy beutalót nyertem a kardiológiára valami Holter (ha jól emlékszem) vizsgálatra. Kapok egy kütyüt 24 órára, ami egy napon át megállás nélkül EKG-t csinál, és óránként megméri a vérnyomásom, hátha ettől okosabbak leszünk...

    Vince ma egyszer 25, egyszer meg 10 percet aludt, és este már olyan fáradt volt, hogy du. 5-től ordított. Ennek örömére este 18.40-kor már lefektettem, szerintetek hánykor fogok holnap kelni???  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. 2006. október 24. 21:096307.
    Sziasztok!

    Igen, én a dög csak olvasgatlak titeket és meg sem szólalok. Sokszor nem tudom mit írjak, ebből is látszik, hogy nem vagyok a szavak embere. Veletek örülök sírok.... ha olyanról írtok.... Szóval ezt csak azért írtam, hogy tudjátok élek én, itt a világ végén és sokszor gondolok rátok, nézem a képeket, miközben itthon nyúz engem Zsófi. Nem hagy a géphez ülni, amint leteszem a senekem, jön hozzám és húz. Állandóan menni akar, persze főleg ki az udvarra illetve utcára.
    Időm amikor alszik? Hát 1 óra semmire nem elég. Amire megmoccanok már szinte fel is ébred. Hisztis, harap, csíp ha nem tetszik neki valami, na és persze mindig pakolna... naná, hogy azt sem szabad. Állandóan menne a szomszédba, ahonnan ugye a gonosz anyja állandóan elcipeli. Mindenkivel elvan, legyen az olyan személy is akit előtte még nem látott.
    Na most azért eldugulok, egyszer írok, akkor is itt untatlak titeket a hosszú szófosásommal.... mert nem vagyok a szavak embere...

    Kaptok képet, hogy emlékezzetek :D
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. Torolt_felhasznalo_304799
    Torolt_felhasznalo_304799
    2006. október 24. 20:476306.
    Hali, megúsztattátok a leányzót? Hogy tetszett neki?

    Holnap apa elhozza a biopszia eredményt, nov. 8-ra meg nyertem még egy MR-t, a változatosság kedvéért most fél 7-re kell menni (persze este), másfjata kontrasztanyaggal nézik meg, mi újság a májammal. És holnap végre kezemben lesz a biopszia eredménye, ma sikerült felhívni őket, közölték, hogy óóóó, az már rég készen van

    Tegnap voltam a nagyiméknál, az egyik ismerősük táltos és adott nekem energiát. Állítólag kinyírta a rákos sejteket (ezt kötve hiszem), mindenesetre a 3 hete tartó makacs hátfájásom elmúlt, már ez is valami

    Márti, mi újság? Verus, te merre jársz?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_693737 (6305)
    2006-10-22  10:53
  22. Torolt_felhasznalo_693737
    Torolt_felhasznalo_693737
    2006. október 22. 10:536305.
    Sziasztok
    Mindjárt indulunk babátúsztatni Remélem jó lesz!
    Zsebi nagyon sok eredményed van csak mindegyik negatív ennél jobb nem is lehetne! A biopsziára meg mindíg sokat kell várni hacsak nincs dokirokonod .
    Márti 5,15 belebolondulnék!!! De borzasztó aranyos lehet a hátrafelé kúszás!Gratuláloka lányoknak, nagyon jól kezdik az évet.
    Nekem pajzsmirigy alulműködésem van... Fogytál-híztál mostanában indokolatlanul sokat?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. Torolt_felhasznalo_304799
    Torolt_felhasznalo_304799
    2006. október 20. 18:566304.
    BM a helyzet magaslatán, kedden igényeltem a jogsimat, ma már kézhez is kaptam
    Arra nem jöttem rá, hogy ki írta alá az ajánlott cédulát? Mert hogy én nem, az biztos, a postás fel se csöngetett... Rejtély...
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. Torolt_felhasznalo_304799
    Torolt_felhasznalo_304799
    2006. október 20. 13:236303.
    Jézusom, 5:15? Nálunk 9 előtt nincs ébredés Jó, mondjuk mostanában fél 11-kor alszik a nőci...
    Megkukkoltam a bem.oldalad, nem is láttam még, hogy gyerekek ennyire hasonlítsanak egymásra, mint Lilla és Vince! Vagy csak nekem tűnik így? Ha igen, akkor elmegyek szemészetre, szóval lécci, mondd azt, hogy hasonlítanak!

    Pozitív hozzáállás Lehet, tényleg csak túlhajtottad magad, azért ez nem volt egy kifejezetten pihentető év nektek...

    Nálunk semmi extra, még mindig nincs biopszia eredmény, pedig már 3 és fél hete szúrtak...
    előzmény:
    bocila (6301)
    2006-10-19  10:07
  25. 2006. október 20. 12:286302.

    A változatosság kedvéért megkezdtem én is dokihoz járási kálváriámat... első nekifutásra azt mondták, valószínűleg pajzsmirígy-túlműködésem van, a tegnapi EKG nem volt 100 %-os, igazából nem tudom, mennyire volt jó vagy rossz, de nem negatív. Ma voltam laborban, eredmény kedd reggel, azzal vissza a dokihoz, aztán majd kiderül, hogy tényleg pajzsmirígy-e, vagy valami más...

    Mindenestre megnyugodtam, hogy nem szívinfarktust fogok kapni, nem azért van szívdobogásom, fáj a szívtájékom, és nem kapok levegőt. Fő a pozitív szemlélet, ugye?   

    előzmény:
    bocila (6301)
    2006-10-19  10:07

Címlap

top