Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Barna foltok az arcon

Maramia
Létrehozva: 2007. január 23. 22:45
Kedves Mindenki!  Ha valaki tud valamilyen hatásos ellenszert (krémet, kozmetikai kezelést, st.) az arcon éktelenkedő pigmentfoltokra, akkor nagyon sokat segítene nekem. Nekem már vagy két éve csúfítja ilyen  a homlokomat.  Amennyire visszaemlékszem egy szoláriumban történt "napozás után jött ki" a homlokomon.  Eddig kétfajta krémet próbáltam ki, mindegyik Ilcsi nénis volt. Az egyik egy oxigénes krém a másik pedig kövirózsa habkrém volt, de egyik sem segített. Van valakinek hasonló története, tapasztalata? Esetleg valamilyen gyógyír a fent említett problémára?Érdeklődve várok minden hozzászólást! Kozmetikusok véleménye is felettébb érdekel!!Üdv.Maramia
  1. 2012. január 20. 09:0431.
    Csinálok mikrodermabráziót is, de jobban bevált a kojicsavas hámlasztás. Otthonra post treatment kit-et adok, amiben van c-vitaminos enzimes pakolás, halványító szérum, glikolsavas lemosó tápláló éjszakai krém ill. természetesen szélesspektrumú fényvédő. Kiegészítésképp, a nagyon intenzív foltokra bleaching szérumot is visznek a vendégeim, amiben hidrokinon van. Általában 4-6 kezeléstől eltűnnek a foltok.
    előzmény:
    dani zsuzsanna (29)
    2012-01-18  20:41
  2. 2012. január 19. 16:1730.
    szaiasztok,próbáljátok meg a Health& Beauty pigmentfolthalványító krémet és van még ilyen szappan és arclemosójuk is.ez egy izraeli holt tengeri naturkozmetikum,csodás cuccaik vannak 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  3. 2012. január 18. 20:4129.

    mikrodermoabrázió

    most voltam...

    hogy teljesen eltűnjön,nagyon nézd meg kihez mész,milyen gépet használ

    minnél erősebb a gép annál jobban lehozza a hármréteget

    elsőre a folt eltűnéshez több alkalom kell majd,közte fényvédőkrém és nulla szoli..vagy én úgy csináltam hogy szolizáshoz takartam az arcom

    a naptól ,szolitól újra előjön a szeplő

     

    ha bírod finanszírozni,a kezelések közti időben is kend az arcot olyan termékkel ami öregségi foltok ellen van.ma már sokfajta ilyen krém létezik,és hidratálás fontos

     

    kombinálhatod mikrodermoabrázió és ipl villanófény kezelés,de ezt is csak komoly helyen végeztesd,mert nem mindegy a gép hogy van beállítva!!és az fontos

    előzmény:
    Maramia (1)
    2007-01-23  22:45
  4. 2012. január 18. 20:2828.
    Szijasztok!! barna foltokra a legjobbak a mélyhámlasztó kezelések és fontos a fényvédelem utánnuk. De akár   egy mikrodermabráziós vagy egy hidroabráziós kúra is elhalványítja a pigment foltokat.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  5. 2011. június 14. 19:4427.

    Sziasztok!

    Itt elég sok problémát kivesézek, nézzétek meg, hátha segít nektek. Az oldalra folyamatosan töltöm fel az új bejegyzéseket: Neszesszer

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     

Címlap

top