Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Február 1-től-bombanő lesz

Torolt_felhasznalo_615556
Torolt_felhasznalo_615556
Létrehozva: 2007. január 21. 11:40

Sziasztok! 

Én arra az elhatározásra jutottam, hogy február 1-től betartom minden követelésemet. Lefogytam 13kg-ot másfél éve, és a megmaradt zsírpárnákat kell eltüntetnem. Mozgás, étkezési-módszerváltás. Tarts velem, akármilyen fogyókúrát vagy edzésprogramot csinálsz, és számolj be aznapi teendőidről, idővel az eredményekről. Én a narancsbőr elleni harcomat is követni fogom. Kitartás!

Tarts velem!!!! 

Anna

  1. Torolt_felhasznalo_678095
    Torolt_felhasznalo_678095
    2007. július 29. 22:431176.

    MERCI Ancsa, szuper vagy!

    Csak átfutottam a listát - friss fejjel holnap jobban átnézem.

    Azért jó volna tudni, ezek mit is jelentenek a mi hétköznapi nyelvünkön, pl. hogy

    "A teljes kiőrlésű lisztben az ásványi anyagok közül megtalálható a magnézium, amelyre a jól működő fehérje-, szénhidrát- és zsíranyagcseréhez van szükség, s amely az ideg- és izomműködést is szabályozza."
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_615556 (1174)
    2007-07-29  15:36
  2. Torolt_felhasznalo_678095
    Torolt_felhasznalo_678095
    2007. július 29. 22:401175.
    Helló Ancsa!

    Hmmm... tánc, otthoni torna, súlyzózás, hullahopp karika... elismerésem. Rólad aztán igazán érdekes példát venni - ilyen emberkékre van szükség ezen a fórumon .

    Tényleg bámulatos az elszántság és az elán, amiért ennyi mindenre hajlandó vagy a .... milyen célból is? Fogyni szeretnél? Sokat/keveset? Örömet okoz a mozgás? Ez biztos, hiszen ilyen intenzíven másként nem is lehet.

    Azért vigyázz ám magadra - a mértékletesség nemcsak az étkezésben, de a mozgásban is érvényes (azok a kék-zöld árnyalatok kicsit bajlóslóan hangzik...)



    Személy szerint mindig mozogtam valamit, több-kevesebb rendszerességgel, és most az elmúlt pár hónapban lement pár kiló. Elég magas csaj vagyok, ahhoz képest a mostani 68 kilóval elégedett is. A lényeg, hogy vissza ne jöjjenek a mufurc fölöslegek, no és mindamellett jól érezzem magam a bőrömben. Ezért figyelek oda a kajálásra. Szerintem Te is nagyon tudatosan állítod össze a napi ételeidet, max. azt vettem észre, hogy az óvodákból jól ismert és a felnőttkorra is szerintem abszolút ajánlható tízórai és uszonna nálad talán hiányzik. Reggel 10-11 körül bármi könnyű rágcsálnivaló jöhet, legyen az egy barack, alma, kis keksz, vagy a konyhában felbontott gabonapehely. Du. 4 körül pedig szintén teszek valamit a pocakomba, hogy estére már ne kérjen olyan sokat.

    Egyelőre ennyit, kicsit hosszabb lett, mint terveztem, de úgy örültem a hosszú válaszodnak.

    Szóval ha nem titok, mi áll az aktív mozgás hátterében nálad?
    Jó éjt, illetve kellemes hétfőt!



    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_615556 (1173)
    2007-07-29  15:28
  3. Torolt_felhasznalo_615556
    Torolt_felhasznalo_615556
    2007. július 29. 15:361174.
  4. Torolt_felhasznalo_615556
    Torolt_felhasznalo_615556
    2007. július 29. 15:281173.

    Szia Toncsi!

    Nekem is a nyuszis gaponapehely-golyócskák a kedvenceim, főleg azért mert laktózérzékeny vagyok és azt a fajta laktózmentes tejet, amit iszom, csak ritkán lehet kapni, viszont ezeket a golyókat magában is élvezet enni. Kedvencem viszont (tejjel) a kutyás, tányéralakú csokis g.pehely :-)

    Valóban mértékkel csipegetek, ha valamit nagyon megkívánok, de így hogy nincs itthon csoki, nincs ami bűnbe vigyen. Itthon könnyű, mert szüleim -a rám való tekintettel- nem vesznek bűnös ételeket, csak ami belefér. Bár...kinek mi a bűnös.

    Én sem tartok be semmiféle követendő fogyokúrát. Sokat kipróbáltam, és ugyan hatni nem hatottak, hálás vagyok nekik, mert nagyon sokat tanultam belőlük. Így saját magam számára állítottam fel szabályokat, amiket igyekszem tartani. Ezekből a diétákból rájöttem, hogy mi az ami jó a szervezetemnek, kitől fogyok és mitől nem. Rájöttem, hogy ha nem eszek rendesen reggel, rosszul leszek és legyőzhetetlen éhség tör rám este. Ezért barnakenyeret szoktam enni, 2 szeletet szalámival (semmi piros színű) paradicsommal vagy paprikával. Néha az említett g.pelyhet. Ebédre sose figyelek oda. Mármint azért figyelem, hogy ne tocsogjon a zsírba, de pl ma rántott hús volt krumplival. Ez nekem belefér bőven. Főleg hogy másfél óra takarításon vagyok túl, és terv szerint ugyanennyi torna előtt állok:-). Vacsira meg...hát ami van és amit ebből kívánok. Mint említettem nincsenek egészségtelen ételek, mint rágcsák, fagyi, csoki, fehér kenyér....mostanába pl Hamlett tallérokat eszem kaukázusi kefírrel. Nagyon finom. Suli alatt meg almát majszolgatok ha késő délutánig benn kell lennem. Vagy körtét.

    Én anno a tánc által kezdtem el fogyni, de a térdem miatt abba kellett hagynom. A nagy fogyás az otthoni mozgásnak köszönhető. Akkoriban nem szerettem a fitness termeket, ezért újságokban leírt gyakszikat csináltam, ill. Bíró Ica 4. best of kaziját. Ezt még ma is használom, nagyon jó!!!

    Mostanába (jó pár hónapja) lépcsőgépet használok (mini stepper) ill. Rubint Réka 1. és 3. DVD-jét csinálom. Mindkettőt dicsérhetem. Na meg a steppert is :-P. Hasra pedig Ab king Pro-zom, vagy magamtól kreált feladatokat csinálok, emellett karra súlyzózom, hogy az "integető izmomat" eltüntessem :-))))) Ezen a héten mindezeket -szombat kivételével-sikerült betartanom. Most hogy a csípőcsontomról (azaz a bőrömről) a kék-zöld árnyalatok eltűntek, újra kezdem a hullahopp karikát. Igaz nem fa és nem hatalmas, de elég nehéz. Remélem beválik.

    Te mennyit szeretnél fogyni, ill. mennyit fogytál? Vagy csak formálódni szeretnél? Bocs hogy bőlére ereszettem :-)

    Szép vasárnapot!!  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. Torolt_felhasznalo_678095
    Torolt_felhasznalo_678095
    2007. július 29. 12:121172.


    Hahó Mindenki!

    Egy kérdés, mielőtt hozzálátok anyu utánozhatatlan vasárnapi ebédjéhez:

    van köztetek olyan, aki a teljes kiőrlésű gabonákról tudna részletekkel szolgálni?

    Ha van két percem, utánanézek a neten, de hátha van köztetek egy szakértő a témában. Már arra is gondoltam, hogy sütök kenyeret ilyen gabonából...

    Ötlet, vélemény?

    Köszi csajok előre is,

    T
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_615556 (1)
    2007-01-21  11:40
  6. Torolt_felhasznalo_678095
    Torolt_felhasznalo_678095
    2007. július 29. 12:071171.
    Helló Ancsa!

    Wow! Éljenek a gabonapelyhek - a csokisak, fahéjasak, kerekek, szögletesek, joghurtosak, finomak.... Milyen jó érzés sorstársra találni! Én is így vagyok, ahogy írod: reggelire valami könnyűt és gyorsat kívánok. Most épp a nesquick csokis golyók csábítanak el, mert az unokahugom azt kért egyik reggelire, és hát a maradékot is meg kell ennie valakinek .

    Gratulálok a csokimentes napjaidhoz! Jól hangzik a 6. nap - remélem, kitartasz.
    Szívem szerint a "mindent lehet mértékkel" elvet követem, úgyhogy anélkül, hogy bűnbe vinnélek, ha már úgy érzed, hogy nem bírod tovább, sztem egy ici-pici kocka csokoládé belefér, és akkor a szervezeted sem érzi mártítságnak a megvonást.

    A fogyókúra nálam nemigen vált be - inkább életmódbeli váltásnak, odafigyelésnek nevezném a dolgot. Kaja naponta 4-szer/5-ször, legyen benne mindenféle, amiket a "egészségesnek" tartanak - zöldség, gyümölcs, fehérje, rostok, szénhidrát, stb. - és persze az elmaradhatatlan mozgás. Én korábban fitness-terembe járatm, mostanában biciklizem.

    Neked milyen tapasztalataid vannak? Igazán kíváncsi vagyok rá!!

    További kellemes vasárnapot!
    Toncsi



    Ja, és nálam a munka és a szerelem - ez a kettő a legjobb diéta


    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_615556 (1170)
    2007-07-28  10:13
  7. Torolt_felhasznalo_615556
    Torolt_felhasznalo_615556
    2007. július 28. 10:131170.

    Szia Toncsi!

    Úgy látom, nemcsak én fordulok csokis gabonapelyhekhez :-) Én reggelente szoktam enni, vagy ha nagyon kívánom a csokit. Már ez a 6. nap, hogy nem ettem csokit. És hogy minden nap mozogtam valamit. Ma nem reggel, inkább délután akarok DVD-zni egyet.

    Te milyen fogyókúrát követsz? Van vmi tapasztalatod ezekkel a divat diétákkal kapcsolatban? Vagy saját magad által felállított "szabályokat" követed? Én az utóbbit teszem. Milyen mozgásformát művelsz?

    Szép napot!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. Torolt_felhasznalo_678095
    Torolt_felhasznalo_678095
    2007. július 27. 23:561169.
    Sziasztok Lányok!

    Ezen a nyári péntek estén, kis kakaós gabonapehely-golyóbisokat majszolgatva, jobb dolgom sem akad, minthogy életemben először fórumot olvasgassak. Mit mondjak: szórakoztatóbb mint gondoltam

    Ha már a téma - egészséges életmód, tudatos táplálkozás, mozgás - úgyis érdekel, szívesen olvasom/követem, ki hogy boldogul ezen a téren. Panaszkodni nem szeretnék, de ha pár jó tippet elles az ember lánya, akkor már megérte.

    Ígérem, én sem tartom magamban a használható ötleteket, buzdító gondolatokat.

    A következő bejegyzésig mindenkinek szép álmokat,

    Toncsi
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_615556 (1)
    2007-01-21  11:40
  9. Torolt_felhasznalo_95061
    Torolt_felhasznalo_95061
    2007. július 22. 18:541168.

    Sziasztok!

    tényleg nagy a csend, pedig  a nagy melegben lehetne a hűvös szobában a gép mellett pötyögni Már amennyi hűvös a szoba..Náluj az erkélyen 35 fok van nappal,most kb 30..lehúzott redőnyök mellett... Igyekszem kizárnia  melgeet, de nem sok sikerrel..

    Meló óta fogytam kb 5-6 kilót. Tegnap voltam soppingolni hugommal sé vettem egy szoknyácskát, M-eset!!! Pedig a fenekem és combom még mindig nem az igazi. Kolleganőm mondta,h menjek vele futni,mert ő minden nap szokott a margit szigeten, ha nem jut el tornázni. Lehet majd rászánom magam,ha már ilyen kedvesen ajánlotta. Ja,vettem tegnap futócipőt is,bár még most sztem futni a régit használom,ne a szép kis új kopjon Meg vettem térdnacit is sportoláshoz

    Egy hét múlva indulunk görögbe. Hát bombanő nem lettem,de hála a munkának most viszonylag ki vagyok békülve a külsőmmel. Bár majd ki tudja mi lesz,ha fotókat is látok magamról bikiniben 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. Torolt_felhasznalo_413754
    Torolt_felhasznalo_413754
    2007. június 29. 14:511167.
    Tied lehet a dvd.  
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_615556 (1165)
    2007-06-25  09:40
  11. Torolt_felhasznalo_615556
    Torolt_felhasznalo_615556
    2007. június 26. 09:371166.

    Sziasztok!

    Olvastam a cikket, azaz láttam a cikket a Level-diétáról. Én is és testvérem is megcsinálta, de egyikünknek sem hatott. Pedig még mozogtam is mellette. Viszont az összes terméket, amit lehetett enni benne, megutáltam:-)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. Torolt_felhasznalo_615556
    Torolt_felhasznalo_615556
    2007. június 25. 09:401165.

    Sziasztok!

    Hát megint elcsendesült itt az élet. Nem csak itt, velem sem történt túl sok minden. Igyekszem lefaragni a pluszokat, továbbra is:-) Ma megmértem magam és 1 cm mínusszal büszkélkedhetek, a comb, has, derék tájékon, ja és a karomnál is, csípőmből 0.5 cm ment le. Örülök neki. Ezek szerint nem hiába mozgok annyit. Érdekes módon mostanába nem kín a mozgás. Könnyebben rá tudom magam venni. Tegnap délután a Forma-1-es magazin alatt:-) tapostam (hajrá Hamilton) és este futottam barátnőmmel. Felvezetőnek gyorsgyaloglás, amíg kiértünk a gátra onnan, 2 perc futás, 2 perc séta, 6X. A végén gyaloglás. Ha bírja a lábam, holnap megismételjük. Ma megint jóga lesz. Nagyon szuper!!!!!! Szóval most is taposáshoz készülődök, hiszen lassan itt a borhetek, és a rokonokkal való szembesülés. Na meg a bikinivel :-)

    Egyébként az új Wellnessben olvastam olyan jégkrémekről és fagyikról, amik hűsítenek, de kalóriaszegények. Én a dobozosból azt a fajtát, amin 30%-kal (azt hiszem) kevesebb a cukor, nem szeretem, de volt mellette két jégkrém (nem akarom a nevét leírni, hátha reklámnak minősül) ami vizes, tehát szomjoltó, de kevés kalória van benne. És még finomak is. Ajánlom, ha nem tudtok ellenállni. Mégis jobb egy 69kcal-ás, vagy 91kcal-ás, mint egy 300kcal-ás :-)

    Legyen szép napotok! És írjatok! 

    Monya! Nem válaszoltál az E-mailemre. Mi legyen?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. Torolt_felhasznalo_55757
    Torolt_felhasznalo_55757
    2007. június 24. 11:371164.
    Sziasztok
    Hát én nagyon fura módon kerültem ide... Volt ma a freemail-en egy cikk a kapcsolatfüggőségről... Igencsak magamra ismertem, sőt a barátnőimre is!!! Rákerestem erre a szóra, és idevetett, hozzátok... Mostanában kezdek fatalista lenni... főleg mióta olvastam az Alkimistát Tudom, hogy vannak nekem rendelt üzenetek... Ma, itt egy olyan mondatot találtam, ami olyan hatással volt rám, mint amikor valakit fejbevágnak egy nagykalapáccsal. Rhodesianamber "billentyűjéből" származik, és így szól: Ne elemezd a problémákat, hanem oldd meg!!! Persze az igazán nagy dolgok mindig egyszerűek, és köztudottak, de ez nekem most vízválasztó lesz... Köszi Neki, és Nektek... Ja, és fogynom sem ártana))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. Torolt_felhasznalo_95061
    Torolt_felhasznalo_95061
    2007. június 17. 22:261163.
    KÖszi mindenkinek
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. Torolt_felhasznalo_413754
    Torolt_felhasznalo_413754
    2007. június 16. 20:051162.
    Óriási gratula a munkához doktornemszöszi!!!!  
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. Torolt_felhasznalo_615556
    Torolt_felhasznalo_615556
    2007. június 16. 14:451161.

    Sziasztok!

    Gratulálok asztika!!!!!!!!!!! Nagyon jó!!! Én is találtam melót, igaz csak pár órás, de diákmelónak tökéletes. Testvéreméknél voltam edzeni, jó kis hasgépük van. Nehéz lenne leírni, de még most is érzem a hatását. Ma vagyunk egy évesek a párommal. Hihetetlen  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. Torolt_felhasznalo_95061
    Torolt_felhasznalo_95061
    2007. június 13. 21:451160.

    Sziasztok!

     

    Nagyon behalt a topic Sajnálom,mert imádok veletek dumálni.Gondoltam megirom a nagy hirt: az iroda,ahol voltam interjún végül felvett. Már 2 napot dolgoztam.Elég fárasztó,máris utálok dolgozni najó,ez igy nem igaz,de biztos sok időnek kell eltelnie,mire meg bírom majd szokni.

    Na,de egész nap szaladgálok,úgyhogy legalább a mozgás megvan,közben viszont sajjnos alig eszem és ráálltam a dolgozó emberek rossz szokására:napközben semmi,este nagy kaja... De amint megszokom magát a melót,igyekszem majd erre is odafigyelni.

    Mindenkinek puszi!!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. Torolt_felhasznalo_152908
    Torolt_felhasznalo_152908
    2007. június 6. 19:351159.
    Kedves ancsa013!

    3 nap alatt ténylegesen tényleg nem nagyon lehet fogyni, ezt az említett cikkben is leírják. Az Anita tulajdonképpen nem fogyókúrát írt, hanem egy káliumgazdag, és rostszegény étrendet, ami kihajt némi vizet, illetve a béltartalom ürül, ezért egy átmeneti testsúlycsökkenés létrejön. Szerintem ez nem igazán szükséges, de hölgyek oldaláról nagy erre az igény.

    Ez néhány gyümölcs-zöldségnapnak felel meg, különösebb ártalma nincs egészséges ember számára. A gondok az 1-2 esetleg 3 kg minusz felett jönnek, amikor az izomszövet is elkezd lebontódni, tehát ha 1-2 hét alatt 4-5-esetleg 10 kg -okat fogyunk. Ettől függetlenül igazad van, ez nem annyira hasznos, nekem nem tetszett igazán az ötlet.

    Üdvözlettel
    Tihanyi András
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_615556 (1158)
    2007-06-06  19:16
  19. Torolt_felhasznalo_615556
    Torolt_felhasznalo_615556
    2007. június 6. 19:161158.
    Most olvastam itt ezt a 3 napos gyors diétát. Ilyen lelkiismeretes emberek tiltakoznak ezek ellen mint pl Tihanyi András, mégis felkerül egy ilyen cikk? Jó, nem olvastam végig, de 3 nap alatt 3 kg? Ezután a szörnyű betegség után, tudom mivel jár ha 3 nap alatt lemegy 2 kg. A másfél literes palackot nem bírtam megemelni....
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. Torolt_felhasznalo_95061
    Torolt_felhasznalo_95061
    2007. június 4. 21:171157.

    Na, a mai nap kipipálható mind kaja mind evédügyileg.
    reggelire tks szendvicset ettem, tizóraira egy almát, aztán ebédre ismét szendvicset,mert nem volt időm rendes kaját csinálni. Aztán vacsira csináltam görög salit, gyrosos husival. Páromnak  persze plusz sült krumplival 

    Délután elővettem az új dvdt, gondoltam belenézek,hogy milyen. Aztán meg úgy voltam vele,hogy nézés helyett csinálom is. Igaz nem csináltam végig,de kb jó fél órát mozogtam rá. A Kiképzést -Military fitness-t csináltam meg. Olyasmi,mint a kickbox, jó ütesmes, sterbinszky zene megy alatta, szuper, aztán az aerob után vannak lábemelések, felülések,fekvőtámaszok. Na,ez utóbbikat már nem csináltam meg, összesen ugyanis több mnint egy órás a torna. De nekem nagyon bejött!

    Aztán ezzel nem ért véget már a torna. Este ugyanis jött párom, aztán mondta,hogy avassuk fel a múltheti kosárlasztit. persze megint akkor kezdett el esni az eső,mikor leértünk... Én nem akartam kosarazni, így a görkorit húztam fel inkább és elkorizgattam kb megállás nélkül egy fél órát. Szuper volt! Imááááádok korizni! és kedek belejönni a görkoriba 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. Torolt_felhasznalo_95061
    Torolt_felhasznalo_95061
    2007. június 4. 12:401156.

    Jaj, jobbulást neked! Lakótársunk is elkapott valami ilyet, azon szurkoltam, nehogy elkapjam tőle. Nálunk tavaly a koliban volt nagy járvány, még a tvben is volt róla szó. Rossz volt Miskolcon a viz, volt benne valami baci, és elég volt inni egy decit belőle, már el is kapta az ember. Ráadásul pont vizsgaidőszakban... Én nem kaptam el szerencsére,de kb a koli fele lebetegedett, annak a fele meg rházba is került a kiszáradás miatt...

    Én tegnap el is felejtettem mesélni- pedig így is teleírtam egy oldalt..- hogy voltunk a tescoban és voltak megint akciós tornadvdk és végre megvettem a norbi gladiátoros+military dvdt. Erre vadászok kb egy éve Még nem teszteltem, de majd elmesélem milyen. Igaz 1990 volt,de két dvd és 3 tornasor van benne!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_615556 (1155)
    2007-06-04  11:16
  22. Torolt_felhasznalo_615556
    Torolt_felhasznalo_615556
    2007. június 4. 11:161155.

    Sziasztok!

    Nagyjából elolvasgattam, amiket írtatok, de még túl sok erőm nincs az itt üléshez. Unokahugom elkpott vmi vírusos hasmenéses bigyót az apjától és persze, hogy nekem is el kellett kapni. Pénteken egész nap szarul voltam, este már 38 fokos lázam volt. Ez egész szombaton folytatódott. Azt a rosszullétet senkinek sem kívánom. Folyamatos láz, fejfájás, fejzúgás, olyan volt a fejem mintha több 10 kgot kéne megtartanom vele, csak feküdni tudtam és az sem segített. Aztán egész vasárnap folytatódott, bár a lázam lement, és csatlakozott mellé az egész napos WC-n ülés. Ma reggel is. Szóval az az 56kg a mérlegen most valahogy nagyon nem szimpatikus. Gyenge vagyok egy ásványvizes palackot ki sem tudok nyitni és a legtáplálóbb amit a 3 nap alatt ettem egy pár szem M&M's. Szörnyen vagyok most is. Ökölbe sem bírom szorítani a kezem. Pedig valahogy erőre kell kapnom,mert ha felmegyek az emeletre azzal kezdem hogy le kell dőljek. Megyek is.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. Torolt_felhasznalo_413754
    Torolt_felhasznalo_413754
    2007. június 3. 21:431154.
    Na amit én csináltam ma, azt nem nagyon kéne utánozni.  Reggelire babapiskótával indítottam...  aztán tízóraira megettem egy sajtos croassiant-t  . Lustálkodás közben megnéztem a 2testőrt, meg a Stahl-t, ja és csúnya dolog, de ágyban, párnák közt megettem a tegnapi csoki maradékát.   Elég nyominger voltam egész délelőtt, ciki, nem ciki, fél 12kor ledőltem szunyókálni.  Több, mint 2 órát sikerült aludni, de ettől legalább már kipihentnek éreztem magam. Ebéd gyanánt bundáskenyeret ettem, ha már tegnap úgy megkívántam.  A délután takarítással, hajmosással telt, aztán elmentem a barátnőmhöz cseresznyét szedni. A nap fénypontjaként sikerült nemcsak leszedni, hanem betermelni is belőle egy jóóó nagy adagot.  Hazafelé jövet majdnem elcsábultam, mert őrült vágyat éreztem néhány Burger-es hagymakarika iránt.  De aztán végül is ellenálltam, ez volt ma az egyetlen dícséretes cselekedetem.  A többi szégyen, de ez van, ma ezt dobta a gép.  Se lelkileg, se fizikailag (!) nem okozott örömet ez a mai nap, úgyhogy remélem, amikor legközelebb deviánskodni támadna kedvem, időben eszembe jut, hogy ne tegyem.  
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. Torolt_felhasznalo_95061
    Torolt_felhasznalo_95061
    2007. június 3. 21:051153.

    Na, ma egy sikeresnek mondható napot könyvelek el. Reggel kb 10ig nem nagyon keltem ki az ágyból így talán végre kipihentem magam. Aztán már ebédig nem is ettem, mert gondoltam 2 órán belül biztos lesz. Végül fél 1kor ettünk. Igaz,hogy 4 fogásos menü volt:húsleves, sajtos csirke törtkrumplival,görög sali és madártej. Sikerült is jól belakmároznom, de mivel utána mentünk az állomásra, majd pestre,itt boltba, így fél 8ig nem is jutott eszembe az evés. Bár volt is mit emésztenem, az tény Aztán rávettem magam és az esti film előtt lementem futni, hogy betartsam a tervet, elfutottam az örsig, ott sétáltam picit pihenésként, majd visszafutottam. Ez kb fél óra futás, 2 km táv volt. Utána mivel 10.en volt a lift, nem volt kedvem várni,így szépen felsétálam a 6.ra Aztán vacsiként ettem egy parizeres hamletet tejcsivel. Bár az nem vmi egészséges, hogy ma kb csak egyszer ettem, de az nem volt haspuffasztó legalább és mozogtam is.

    Ja és elterveztem, hogy ha júniusban sikerül betartanom a terveket, akkor veszek magamnak egy térd alá érő sportnacit. Bár lehet,hogy hamarabb sor kerül rá, ahogy magamat ismerem 

    Szóljatok rám, hogy ne írkáljam tele a fórumot 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  25. Torolt_felhasznalo_95061
    Torolt_felhasznalo_95061
    2007. június 3. 11:411152.

    Huh,ez tényleg érdekes egybeesés.,BÁr én nem hiszek az ilyen horoszkóp,bioritmus dolgokba,de fura,mikor igazat ír 

    Én meg most érzetem először azt,amit régebben írtatok,hogy vigasztalódok a nasival:mikor évf társam írt,hogy őt vették fel,összedőlt bennem a világ kb,rögtön csokira vágytam. de nem ettem,csak meglepődtem, hogy ilyen lehet,ha valaki depiből csokizik.. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_413754 (1151)
    2007-06-03  11:13

Címlap

top