Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Down-Up

Torolt_felhasznalo_972439
Torolt_felhasznalo_972439
Létrehozva: 2003. június 29. 19:52
Sziasztok

Bár úgy tünik érdektelenség miatt eltűnik mindig a Down szindrómával kapcsolatban a topik, azért már két babának és szüleinek sikerült némi kapaszkodót találni.

Ne haragudjatok, ha időről-időre megjelenek majd a témával, de nyilván lesznek olyanok az utánunk jövők között akik itt kerülhetnek kapcsolatba első alkalommal egy Down szindrómás gyermeket nevelő családdal. Keresik a továbblépés lehetőségeit, a napi gondokra a kérdésekre a választ.

Mi itt leszünk szívesen segitünk ha tudunk, amennyiben nem akkor, megtaláljuk a másokhoz vezető kijárt utat.

Zoli
  1. 2006. november 24. 15:1077.
    Szia Bemate!

    Nem tudom, Zoli mennyire gyakran jár erre mostanában, voltak gépproblémái az elmúlt időben.
    A levelezőlista viszont működik, szeretettel várunk, ha csatlakoznál. Ehhez annyi szükséges, hogy elküldd nekem priviben a mailcímedet, akkor fel tudlak iratni.
    A levelezőlistát Zoli hozta létre sorstársaknak és segítőknek. Sokan vagyunk már, az ország minden részéből, így konkrét ügyben is mindig akad valaki, aki tud segíteni.
    Én személyesen is szívesen segítek, ha tudok, elég sok érintett családot ismerek. Kereshetsz priviben is, ha gondolod.
    Minden jót nektek!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_788908 (76)
    2006-11-24  11:57

Címlap

top