Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Babafürdetés mindig azonos

annika1
Létrehozva: 2007. január 19. 16:49

Sziasztok!

 

Ismét inditanék egy fórumot, mert itt mindig olyan jó tanácsokat kapok..

Arra lennék kíváncsi, hogy ki hogy tudta bevezetni azt a babájánál, hogy mindig kb ugyan abban az időben fürödjön? Csak mert arra gondolok, hogy az én fiam 11 hetes, szoptatom, nem ébresztgettem napközben, ő jelez ha enni kér. Igy van hogy pl eszik du 4kor aztán meg 7kor, ezután fürdés. Igen ám, de ha úgy jön ki a lépés, hogy nem 4-kor hanem 5.kor lesz éhes, máris 9-re tolódik a fürdés, mert 5-6 körül még korai lenne szerintem. Vagy csak szerintem lenne fontos, hogy mindig kb ugyanakkor fürödjön? Ébresztgetni nem akarom, mert többnyire nyűgös lesz olyankor...

Köszi a tanácsokat előre is.

  1. Torolt_felhasznalo_733945
    Torolt_felhasznalo_733945
    2008. szeptember 19. 12:2928.

    Sziasztok,

     

    Segítsetek légyszi!

    Decemberre várom az első babámat, és tapasztalt anyukákat kérdezném, hogy milyen fürdető kádat érdemes venni. Kaptam ajándékba egy Onda kádat beépített ülő és fektető résszel. Én tartok tőle, hogy ebben kevésbé kényelmes a fürdetés, mit egy egyszerű lapos kádban. Várom a tapasztalatokat.

    Köszi 

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. 2007. január 20. 13:5527.

    Szia!

    Az én fiam most 9 hónapos, este 8-kor füredtjük minden nap, és fél 9-től 9-ig alszik. (egyelőre:-))

    Eleinte mi sem tudtunk mindig ugyanakkor fürdetni, főleg amíg szoptattam. VAgy nem volt mindig elegendő tej, vagy nem tudom, de hol ekkor aludt, hol akkor evett, hiába törekedtem rendszerre. Aztán már nem is próbáltam. Ahogy elkezdett mást enni, már jobban be lehetett tartani a dolgokat.

    Annyit azért próbáltam én is, bár ritkán ébresztettem fel, hogy fürdetés előtt már ne aludjon sokat. Igaz előfordult, de ő szerencsére szépen aludt azért még fürdetés után is. Most már ha 5 után elalszik, csak egy fél órát hagyom bólintani. Nem nyűgös ha felébresztem, játszik, aztán este jobban megy az alvás.

    előzmény:
    annika1 (1)
    2007-01-19  16:49

Címlap

top