Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Mit tegyünk 50 év felett

Torolt_felhasznalo_394761
Torolt_felhasznalo_394761
Létrehozva: 2007. január 19. 12:01
Tedd szívedre a kezed ,hogy megteszel mindent hogy boldog legyél jól nézzél ki.Vidám boldog ötven évesek legyenek  és törödjenek többet az alakjukkal, öltözködjenek és nevessenek sokat.Hiszen azt szokták mondani a vidámság ,nevetés fiatalit.Vagy te ,hogy gondolod írd meg a véleményedet várom.    
  1. Torolt_felhasznalo_661285
    Torolt_felhasznalo_661285
    2010. július 6. 00:0347201.
    Mindenkinek nagyon jó éjszakát és szép álmokat kívánok:János                                                       
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_394761 (1)
     
  2. Torolt_felhasznalo_506023
    Torolt_felhasznalo_506023
    2010. július 5. 23:0847200.
    wellnesscafe.hu/naplo_config.php
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_646671 (47199)
     
  3. Torolt_felhasznalo_646671
    Torolt_felhasznalo_646671
    2010. július 5. 23:0147199.

    Ki tudja a naplók címét??


    Pusz! Lala

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_646671 (47198)
     
  4. Torolt_felhasznalo_646671
    Torolt_felhasznalo_646671
    2010. július 5. 23:0047198.

    Clarikám,


    édesem, ilyenkor magaddal kell cseverészni. Tudod, néha az is jó! Látod, most én is írom a hsz-eket sorban, pedig senki nincs itt. Jó lenne pedig dumcsizni valakivel. De hát ez van.


    Az esküvői menüdtől hiztam 2-kg-ot, csak attól, hogy elolvastam. Nem is szabad ilyenkor fogyozni. Isten őrizz!! Én egyszer csináltam ilyent, és már másnap bántam. Azóta bizony minden esküvőt tisztességel végig eszem.


    Puszi, Lala

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_506023 (47190)
     
  5. Torolt_felhasznalo_646671
    Torolt_felhasznalo_646671
    2010. július 5. 22:5847197.

    Emikém,


    jó időtöltést ott falun! Gondolom oda mentek!!! Tudod, hogy itt nem felejt el téged senki!!


    Puszika, Lala

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_237092 (47188)
     
  6. Torolt_felhasznalo_646671
    Torolt_felhasznalo_646671
    2010. július 5. 22:5747196.

    Szia Janikám!


     


    Örülök, hogy téged is látlak! A fáradtságot ki lehet pihenni!! Holnapra már hült helye lesz!! Ugye?? Merre jártál??


    Puszikállak, Lala

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_661285 (47189)
     
  7. Torolt_felhasznalo_646671
    Torolt_felhasznalo_646671
    2010. július 5. 22:5447195.

    Nyuszókám, kis ovisom!


     


    Úgy volt, ahogy láttad: bicajjal mentem dolgozni, és a gyerekek már a kerítésnél megláttak, és futottak hozzám kiabálva, hogy, szia, de jó hogy megjöttél, és kórusba kiabálták a nevemet. Hát elbőgtem magamat!!


    Viszont ügyeletes voltam, és amilyen a formám, egyik kislányért nem jöttek, mert az apukája balesetet szenvedett, anyukája nem tudott jönni - szóval a lényeg, hogy fé 8-ra értem haza. (nincs nagy baj a kislány apukájával!!)


    Puszikállak Nyihogikám!! (amikor megláttam, hogy ezt írtad, először azt hittem, hogy valami vietnami név. Ott vannak iyen Ngyem Kim Taingok.


    Ezt onnan tudom, hogy 16 évesen egy építőtáborban néztem a vietnámi fiúkat, ahogy ping-pongoztak. Ahogy pattogott a lapba, úgy mondogattam én, hogy "táing, táing, táing"  Egyszer csak oda jött egy gyönyörű vietnámi egyetemista fiú, és kérdezte, hogy honnan tudom a nevét, és miért mondogatom. Kiderült ez a neve. Ngyem Kim Táing. Persze én mondtam, hogy csak a labdapattogás hangját utánnozom. Na, lett is belőle egy cuki kis szerelem!De szép is volt!!


    Puszikállak, Lala

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_900303 (47170)
     
  8. Torolt_felhasznalo_646671
    Torolt_felhasznalo_646671
    2010. július 5. 22:4747194.

    Andika,


    ez előbb el sem köszöntem tőled, bocsi, csak véletlenül rányomtam, hogy mehet.


    szóval Puszika - Lala

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_900303 (47170)
     
  9. Torolt_felhasznalo_646671
    Torolt_felhasznalo_646671
    2010. július 5. 22:4647193.

    Andikám,


    tényleg, most hogy írod, eszembe jut, hogy milyen rég sírtam a fürcsizés közben. Bakker, hát ez nagyon jó!!   A tengerben nem sírtam, nem gondoltam semmi rosszra.


    az első napokban ugyan kicsit veszekedtünk, de annyira elszoktunk az ilyen 24 órás együtt léttől, hogy ilyenkor újra meg kell szokni a másikat.


    Hazafele azt mondta a párom, hogy egész jó velem nyaralni, csak jó lenne, ha kevesebbet majréznék. (pl. mindig szóltam, ha az autóval 140 felett ment. Szerinte ez majrézás. Meg ugye nem mertem sokáig a tenger vízbe bele menni. Olyan sziklás volt a part, hogy eleinte nekem félelmetes volt)


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_698449 (47165)
     
  10. Torolt_felhasznalo_646671
    Torolt_felhasznalo_646671
    2010. július 5. 22:4047192.

    Katácskám,


    tudod, ez a nem alvás nálam időnként előjön. tegnap volt egy ilyen éjszakám, de reggelre kialudtam magam. Hajnali 6-kor kaptam sms-t a munkahelyemről, hogy hányra kell mennem, mert még azt sem tudtam. :-) elolvastam, a másik oldalamra fordultam, és aludtam tovább.


    Ja, most már értem, hogy mi a gondod azzal az ablakkal. szerintem arra nem lehet szúnyoghálót tenni, hisz az ablak nyitáskor kimegy az egyenes szintből. Vagy úgy lehetne, hogy ívben keretet csinálni kívülre, és arra rászabni a szúnyoghálót. Ilyet láttam már!


    Puszi, Lala

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_87976 (47168)
     
  11. Torolt_felhasznalo_646671
    Torolt_felhasznalo_646671
    2010. július 5. 22:3747191.

    Ágicám!


    Nekem meg a vállam fáj a hülye légkonditól!! Igyekszem megtalálni a naplót, mert én a bk-n nem vagyok fent, a facebook meg nekem nehézkes, talán az iwiw-re is pakolhatok képeket.


     na - legalább túl vagy a hét első napján!!!


    Puszillak, Lala


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_770969 (47161)
     
  12. Torolt_felhasznalo_506023
    Torolt_felhasznalo_506023
    2010. július 5. 21:3147190.

    Jó napot kívánok, mi a helyzet most tudok jönni, más nem ér rá??? Vagy gondoltátok most majd én bepotolom a hiányzásokat???  De ha nincs kivel csevegni????!!!!ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ


    Clari 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_661285 (47189)
     
  13. Torolt_felhasznalo_661285
    Torolt_felhasznalo_661285
    2010. július 5. 20:0247189.
    Kedveseim! Mindenkit szeretettel köszöntök. Jelentem visszaérkeztem!!  Megvagyok épségben. Az autóvezetés sikeresen véget ért.  A hangulatom is kielégítő. Az a baj, hogy nagyon fáradt vagyok. Iparkodni fogok, hogy visszaolvassak és képbe kerüljek. Puszi mindenkinek:János
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_394761 (1)
     
  14. Torolt_felhasznalo_237092
    Torolt_felhasznalo_237092
    2010. július 5. 14:2247188.
    Sziasztok!!!!


    Kellemes szep napot es hetet kivanok en is mindenkinek

    Holnap reggel ujra elmegyunk, elore lathatolag 10 napig nem leszek.


    Katikam sajnalom,hogy ilyen hamar elfelejtettel

    Puszi mindenkinek Emike
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_87976 (47186)
     
  15. Torolt_felhasznalo_506023
    Torolt_felhasznalo_506023
    2010. július 5. 09:5547187.

    Szép jó napot mindenkinek!


    Hát megvolt az esküvő.Jól éreztük magunkat (az anyóst leszámítva).Nagyon szép volt a pár, és a kaja is nagyon fini volt.Félre tettem a fogyit, ettem rendesen mindenből.



    A menű:mindaféle esküvőn Tyúkhúsleves,  Rántott hús,sajttal sonkával töltött csibe mell, natúr hús,és csirkecomb töltve,Rizibizi hasáb burgi és főtt burgi,savanyú.Sok apró süti, és nagyon fini torták.



    Levest csak picit ettem, fél tányér.Minden húsit megkostoltam, de köretet nem nagyon,inkább savanyúval potóltam. 2 szelet tortát ettem, meg nagyon pici apró sütit.Amugy se voltak nagyra vágva olyan falatnyik de még azókat is elfeleztük a párommal.Táncolni nem táncoltam,de nagyon sokat beszélgettünk ismerkedtünk.



    Az anyós végig parancsnokot játszott, meg feltünősködött, mi meg kinevettük meg ott hagytuk egyedül.Így is nagyon idegesítő volt, mert egyfolytába beszélt, és osztotta az észt.Mi meg ugy csináltunk a lányommal mintha nem hallanánk, aztán mikor már sokszor  elmondta meg szolt hogy válaszoljunk összenéztünk kinevettük és ott hagytuk, de lányok igy sem vette észre magát.Nagyon kikészített attól fáradtam el hogy nyeltem a hülyeségeit.Senki sem beszélgetett vele mindenki körösztülnézett rajta.MI vittük meg hoztuk, de még a kocsiban is ugy csinált mindha az ővé lenne és ő parancsol.DE nem engedtem előre ülni, hátra meg alig fért be   .



    De nembaj igy is jó volt, az ifjú pár volt a lényeg..   



    Majd teszek fel képeket, de a héten is sok lesz a dolgom, igy arra várni kell egy kicsit.Amugy nagyon jó volt a fotós,és volt kamerázás is, angyon sokat vett minket a lánnyal majd kiváncsi leszek a DVD-re. 


    Tegnap egész nap pihenetem, fürödtem meg sütetetm a hasam, ma reggelre meg ugy bevolt dagadva a szemem, meg aliig bírtam elindulni,ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ Most  megyek millió csók mindenkinek Clari     Jó a szemcsin mi   

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_87976 (47186)
     
  16. Torolt_felhasznalo_87976
    Torolt_felhasznalo_87976
    2010. július 5. 09:1647186.
    Nagyon kellemes hetet kívánok!

    Böbe!

    Nyanyus!

    Témari!

    Judithka!

    Zsuzsika!

    C sillagmami!

    Clarissz!!

    SEnior!


    Nektek is hasonló jókat kívánok.
    Nektek most külön nem irtam, de szeretettel gondolok Rátok. Remélem, senkit nem hagytam ki!
    János! este várlak!!
    Pusza: kata
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_394761 (1)
     
  17. Torolt_felhasznalo_87976
    Torolt_felhasznalo_87976
    2010. július 5. 09:0847185.
    Tesó!!

    Hú, nagyon belehúztatok a zsugába!!! Dodi papi nem ment dolgozni? Nem kellett korán kelned!!
    És mi az állás??

    Na, ezt én már csak este tudom meg, de azért szurkolok!! Dobáld a szúrós bunkókat!
    De ha te kapod, akkor se csüggedj!

    pusza: kata
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_900303 (47174)
     
  18. Torolt_felhasznalo_87976
    Torolt_felhasznalo_87976
    2010. július 5. 09:0747184.
    Tesi!

    Az aranyélet - ha Olaszországra gondolsz - nekem már egy hete véget ért. Mert éppen tegnap mikor kávéztuk, emlegettük, hogy majdnem akkor érkeztünk, csak egy héttel korábban.
    Érdekes, most utólag Jordánnak az volt a véleménye - s ő ilyet nem igazán szokott mondani -, hogy nem is volt olyan rossz hely. Persze, könnyű neki igy vélekedni, hiszen nem ő volt a főnövér!! Hogy nekem esetleg jobb is lehetett volna! Na, ő is csak férfiből van, gondoltam én. De azért hozzá tette, hogy "te nem biztos, hogy így vélekedsz". Így már megint a régi Jordán formáját hozta./mert ő egy ilyen pasi!!/
    Na, látod a Balcsis fürdés is lehetett volna jobb, mert ha nem kell rohanni, esetleg Jordán is bele tudta volna dugni a lábát, s nem egyedül kellett volna csak élvezkednem. De ne legyünk telhetetlenek, igaz?
    Jól látod, Tesi! Jönnek a határidő bizony, s most megint negyedév lesz, ami több cég bevallását jelenti. S mellette még ott a nagy cég, aminek a mérleg- és bevallás készítése is hátra van, igaz az még egy kicsit későbbi. De az nem csak tőlem függ, s így azzal azért kell majd bajlódni. Meg hát ott van könyvvizsgáló is.
    No ennyit a munkáról, s bizony ez már azt is jelenti, hogy lassan mennem is kellene.
    Köszönöm, hogy stresszmentes hetet kívánsz, bizony nagyon jó is lenne!!
    Pusza: Kata
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_900303 (47172)
     
  19. Torolt_felhasznalo_87976
    Torolt_felhasznalo_87976
    2010. július 5. 08:5947183.
    Tesikém!

    Neked is szép napot, s kicsit a hétvége élményeit éld át újra, hacsak felidézve is!!
    Janikával te ma nem mész óvcsiba, ugye tudod? Vagy ha igen, akkor először le kell menned érte Tárnokra, mert ma még biztosan ott lesz. Lehet, hogy még holnap is, de ezt én kétlem.
    Nem akartam okoskodni.
    Pusza: Kata
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_900303 (47170)
     
  20. Torolt_felhasznalo_87976
    Torolt_felhasznalo_87976
    2010. július 5. 08:5747182.
    Andi!

    A kérdéseidet én is támogatom.
    Nagyon szeretnék sok-sok infóhoz jutni, hogy mi is történt Lalánkkal!!

    Pusza: Kata


    Lalácska!!

    Látod, hogy mennyire szeretnénk tudni rólad mindent!! Ugye tudod, hogy ezt most miért is irtam?
    Óriási pusszants a fekete buksidra: Kata
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_698449 (47165)
     
  21. Torolt_felhasznalo_87976
    Torolt_felhasznalo_87976
    2010. július 5. 08:5547181.
    folyt.

    Hát egyre kevesebbet tudok írni, mert nem látom. Nektek is így van?
    Szóval, a kutyák tényleg nagyon aranyosak. A vizsla még mindig akkorát harap - persze, csupa szeretetből -, hogy összekarmolva jöttem haza. Már akkora, hogy ahogy két lábra áll, már eléri a fülemet, s naná, hogy mindig kapok egy hatalmas nyalós puszikát.
    Aztán a kicsi meg nagyon is érzi, hogy őt jobban szeretem. Olyan kis hízelkedős, hogy le sem tudtam magamról vakarni. Na, nem is akartam. Ő is imádja a fülemet, s a puszikat csak is oda adja. Náluk is rengeteg szúnyog volt, igy menekültem a lakásba.
    Aztán hétvégén még dolgoztam is egyet, mert Jordánnak a cégét kellett megcsinálni, hogy képben legyen ezzel a negyedévével.
    Aztán hozzá kellene fognom az enyémhez is, de be is kell mennem.
    Na, lassan cihelődök is.
    Kérdezz, ha valamit még szeretnél tudni.

    Pusza: Kata
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_87976 (47180)
     
  22. Torolt_felhasznalo_87976
    Torolt_felhasznalo_87976
    2010. július 5. 08:5147180.
    Andi!

    Jaj, csak szövegelek, s már nem látom, mit is irok.

    Szóval akkor jól sikerült a hétvége!! Végre!!! Megérdemelted, hogy egy kis jóban legyen részed. No és még, hogy a főzés nem is a Te dolgod volt!!
    Igy aztán már tényleg szuper lehetett.
    Van új sütőd? Akkor bizony fogd arra, hogy a süti nem olyan lett, mint amilyennek gondoltad.
    Igen, a receptre én türelmesen várok. Mert ugye látod, hogy volt idő, amikor Tesikém nem is tudta elképzelni, hogy nekem van konyhám. Na, ez enyhe tulzás!! Tesi nem egészen igy fogalmazott.
    Tényleg nem sütök, s ha igen, akkor biztosan nem gyúrt tésztából, mert azt én nem tudok.
    Nem írok magamról? Mit szeretnél tudni.
    Amikor ketten vagyunk, hallgatunk. Most a hétvégén itt volt Gáborka - ilyenkor zajlik az élet. Szerencsére, ilyenben nincs részed, nem tudhatod. Persze, nem titok ám!!
    Kutyázást -már mint az iskolába járást- lányomék intézik, igy ilyen dolgom nincs.
    Tudod, a vasárnapi kávézás nem maradhat el, s akkor dumcsizok.
    Tegnap ugyan átgurultam egy órácskára lányomékhoz. Hát nem tudd meg, hogy a két kutya hogy örült!! Lányom rájuk is szólt, hogy "nem kell annyira örülni ám!.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_698449 (47164)
     
  23. Torolt_felhasznalo_87976
    Torolt_felhasznalo_87976
    2010. július 5. 08:4547179.
    Szia Andi!

    Köszönöm az arany kulcsocskát, de látod, ha rosszul fogalmaz az ember, bizony még az a kulcsocska sem jó a "zárba".
    Látom, akkor te jól megoldod a szunyogmentesítést. Nálunk is minden konektorba "dugva" van, de hiába.
    Ezeknek a szúnyogoknak ezek nem igazán használnak.
    A fekete szúnyogháló jó tipp. Igen, már valahol találkoztam vele, s nekem is nagyon tetszett. Ja, tudom, a lányoméknál van, de náluk már a kerettel egybeépített. Tudod, amikor felújították, gondoltak rá. Igaz, csak egy ablak ilyen náluk is -mert ezek aztán tényleg méreg drágák -, s többit ők is most csinálták házilag, utolag.
    Igen, valami ellen kenő szert keressek, mert engem is nagyon szeretnek.
    Talán írtam - ha igen, akkor bocsánat -, hogy szombaton a paksi sport csarnokban a zenekar még csak készülődött, pár ember lődörgött a csarnokban, igy az összes szúnyog engem talált meg. Ott ültem, ahol járt a levegő, de én mégis jó célpont voltam nekik.
    Aztán később, amikor leültem, jöttek csapatostul. Pedig akkor már majdnem tele volt a csarnok, mégis én kellettem nekik.
    Igen, Balaton tényleg nagyon tele van velük. Csütörtökön Jordán a busszal egy sövény mellett állt meg -ott volt hely-, kinyitotta a csomagteret, megmozgatta a bokrokat, naná, hogy ellepték a szúnyogok. És déli 1 órakor volt, amikor hét ágra sütött a nap!!
    Nekem a vizben szerencsém volt, ott nem találták meg még a fejemet sem.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_698449 (47164)
     
  24. Torolt_felhasznalo_87976
    Torolt_felhasznalo_87976
    2010. július 5. 08:3747178.
    Szia Dobi!

    Köszönöm a fenyvesi infót. Nem tudom, a Mária utca melyik részén lesztek, de ez az utca Fenyvestől a másik vasútállomásig húzódik. Igy azt tanácsolom, hogy valami gurulósba csomagolj, ne kelljen cipekedned.
    Hát, hogy a vonat olcsóbb-e, nem tudom. De ha többen összefogtok, beültök 4-5-en egy autóba, nem vagyok benne annyira biztos, hogy tényleg olcsóbb-e a vonat. Na, persze, ezt ti tudjátok. Pár évvel ezelőtt vonatoztam Jordánnal, s akkor is csak ide az eljére, Világosra /volt Párt üdülőben hagyta a buszt, s azért kellett lemenni, hogy az üdülőket visszahozza/, de már akkor soknak tartottam. Ezzel csak azt akarom mondani, hogy annyira nem vagyok képben.
    Vissza kell gyalogolni a strandhoz? Ott közelebb nem lesz közvetlen lejárat - a nádasban egy kis bejáró kitisztitva -, csak a strandig fel kell gyalogolni?
    Neked is szép napot, s akkor már számolhatod a napokat, hiszen mindjárt kezdődik a szabid. Azt már fél lábbal is ki lehet bírni!!

    Pusza: Kata
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_415320 (47162)
     
  25. Torolt_felhasznalo_87976
    Torolt_felhasznalo_87976
    2010. július 5. 08:3247177.
    Ágica!

    Szóval, akkor most már van jó géped? Ma megint értekezlet?Hú, de unalmas napod lehet!! Én úgy utáltam még az átkosban a minden hétfő értekezletet, csak felesleges időfecsérlésnek tartottam. Semmi nem történt csak a szófosás.
    Ezt muszáj volt igy ide írnom, bocsánat.

    Hát nemcsak a te fejeddel van ám baj, nehogy azt hidd. Szerintem, erről mindannyian ugyanúgy nyilatkoznánk, mint te.
    Én viszont inkább cipelem azt az egyetlen, jó vastag naplómat, s a nagyon fontos dolgokat bizony beírom. Igaz, a táskám jó pár kiló, huzza a vállamat, de így jobban biztonságban érzem magam, mintha csak a fejemre hagyatkoznék.
    Ágica! Képzeld egyszer Jordán mit csinált. Egy bevásárlóban a zöldséges rész környékén minden átmenet nélkül leemelte a vállamról a táskát. Először nem tudtam, ki is az és mit akar, de aztán láttam, hogy a táskám a mérlegen landolt. Ugyan már többször "tippelte" a táskám súlyát, de most aztán szembesült vele, mit is cipelek a vállamon. Na, ezek után már egy szavam sem lehet, ha nyavalygok a jobb vállamra!!
    Ezt csak azért írtam Neked, mert ismered Jordánt, s el tudod képzelni a szitut.

    Ilyen melegben a derekad hogyan tud megfázni? Na, de akkor valami csodakrémmel kenegesd, talán hamarabb rendbe jön.
    Pusza: Kata
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_770969 (47161)
     

Címlap

top