Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Mit tegyünk 50 év felett

Torolt_felhasznalo_394761
Torolt_felhasznalo_394761
Létrehozva: 2007. január 19. 12:01
Tedd szívedre a kezed ,hogy megteszel mindent hogy boldog legyél jól nézzél ki.Vidám boldog ötven évesek legyenek  és törödjenek többet az alakjukkal, öltözködjenek és nevessenek sokat.Hiszen azt szokták mondani a vidámság ,nevetés fiatalit.Vagy te ,hogy gondolod írd meg a véleményedet várom.    
  1. Torolt_felhasznalo_87976
    Torolt_felhasznalo_87976
    2010. július 5. 08:2447176.
    Tesi!

    Ja, én mindenkitől kérdeztem még korábban!!
    Igy tőled is jöhet a válasz bármikor.

    Pusza: Kata
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_87976 (47175)
     
  2. Torolt_felhasznalo_87976
    Torolt_felhasznalo_87976
    2010. július 5. 08:2447175.
    Tesi!

    Most ébresztettél rá, hogy amit én bukó alatt értek, azt ti másképpen értitek, s így már Lala válaszát is értem.
    Az én tetőtéri ablakaim nem alul buknak, hanem középen!!
    Ja, hogy azt nem irtam, hogy ez tetőtéri ablak!!!
    Nem olyan, mint amilyen mondjuk a lakótelepi ablakok.
    Szóval. ha ezt kinyitom - megbuktatom - az ablak a keret közepén fordul, a ig alul és felül is nyitva, középen maga az ablak.Na, ide hogyan lehet hálót szerelni? Persze, lehet, hogy az ilyen "bukó" ablakot árulóknál kellene körülnéznem?
    Milyen jó, hogy irtam, irtatok, s megindulnak a gondolatok.

    Pusza és nagyon köszönöm: Kata
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_900303 (47173)
     
  3. Torolt_felhasznalo_900303
    Torolt_felhasznalo_900303
    2010. július 5. 08:0847174.
    Édes Andikám!

    Kívánok neked is nagyon kellemes hetet, még majd jövök bővebben, megyek zsugázni. Puszi Nyuszika
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_698449 (47165)
     
  4. Torolt_felhasznalo_900303
    Torolt_felhasznalo_900303
    2010. július 5. 08:0747173.
    Tesi!
    Igaz nem tőlem kérdezed, de gondolom az ablakok befele nyilnak a háló meg kívül van.

    Igaz Lala????
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_900303 (47172)
     
  5. Torolt_felhasznalo_900303
    Torolt_felhasznalo_900303
    2010. július 5. 08:0647172.
    Tesikém szia!

    Nos neked is elmult az aranyélet. De gondolom, hogy a nyár folyamán még szakítani tudsz majd számodra egy pár napot, ami szintén ugyan ilyen kellemes lesz, mint az olaszországi, meg a balcsis fürdés.
    Jönnek megint lassacskán a határidők.

    Kívánok stressz mentes hetet. Nyuszótesi
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_87976 (47167)
     
  6. Torolt_felhasznalo_900303
    Torolt_felhasznalo_900303
    2010. július 5. 08:0447171.
    Ágica szia!

    Tényleg már nagyon hiányoztál. Nem akartalak csesztetni, hogy mi a fene van, mert egyszer olvastam, hogy rossz a gép. Hát el sem tudom képzelni, hogy ne jöjjek naponta bekukucskálni.
    Viszont Édesanyánál a három nap nagyon jó volt. S hát megvallom, valahogy most a számítógép eszembe sem jutott.

    Legyen kellemes napod. S gyere, ha tudsz. Puszi Nyuszika
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_770969 (47161)
     
  7. Torolt_felhasznalo_900303
    Torolt_felhasznalo_900303
    2010. július 5. 08:0247170.
    Lalám!
    Látom már jó korán keltél. Milyen érzés. Gondolom jó szar. Bakker. Viszont ott lesznek a picinyeid. Nagy öröm lesz, ha meglátnak téged. Látom a szemeimmel. Megjött az ovónéni.
    Janikával már mi is vártunk. Megyünk mi is az ovcsiba. Ott nagyon jó lenni.
    Legyen szép, s kevésbé fáradt napod. Puszi Nyuszika
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_646671 (47160)
     
  8. Torolt_felhasznalo_900303
    Torolt_felhasznalo_900303
    2010. július 5. 07:5647169.
    Szép jó reggelt Mindenkinek!

    Kívánom, hogy mindenki jól érezze magát akár a munkahelyén, akár máshol. Köszönöm a teát. Fincsi volt. Kezdődnek a szorgalmas hétköznapok, amik remélem mindenkinek sok szépet tartogatnak. Puszi Nyuszika
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_646671 (47160)
     
  9. Torolt_felhasznalo_87976
    Torolt_felhasznalo_87976
    2010. július 5. 07:5147168.
    Lalácska!

    Nagyon kipihented magad, s azért nem tudsz aludni? Vagy talán nehéz átállni az éjszakai bulizás után az alvásra?

    Na, azért ne nagyon szokjál hozzá a hajnali kuvikkoláshoz!!

    Pusza: Kata
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_646671 (47160)
     
  10. Torolt_felhasznalo_87976
    Torolt_felhasznalo_87976
    2010. július 5. 07:5047167.
    Lalácska!


    Köszönöm, hogy megírtad a nálatok lévő módit. De én még igy sem tudom elképzelni. Na, én egy antiműszaki vagyok, így ez nem is csoda.
    Ha kivülről rajta a háló, hogy tudod nyitni?
    Na, mélyedek bele, mert úgy sem fogom megérteni.

    Pusza és köszönöm: Kata
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_646671 (47160)
     
  11. Torolt_felhasznalo_87976
    Torolt_felhasznalo_87976
    2010. július 5. 07:4847166.
    Jó Reggelt, Szép Hetet!!!

    Itt a reggeli - kicsit megkésett - kávé és teáim sok szeretettel
    Kata

    János! Itt egy talpalt estére, mert szerintem haza jössz már ma
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_394761 (1)
     
  12. Torolt_felhasznalo_698449
    Torolt_felhasznalo_698449
    2010. július 5. 07:2847165.

    MIndenkinek kezdődjön jól a hete!


    Lal jó, hogy megjöttél, hamar elszállt ez a pár hét.


    Fürdőkádat nem sirod tele ugye, most , hogy pihentél?Ott nem potyogott semmi a tengerbe a szemedből nem is gondoltál semmi rosszra ami a leled nyomta eddig?


    Szép helyen jártál, biztos etted a tenger gyümölcseit.Van valami érdekes gyümölcs arrafele ami nálunk nincs? Nem volt hosszú a 3 hét egy helyen vagy kirándulgattatok?


    Képek jöhetnek privibe is ha nem tudod betenni vagy ez gond?


    Örülnék neki legalább utaznék kicsit én is.


    Lég üdvözölve 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_394761 (1)
     
  13. Torolt_felhasznalo_698449
    Torolt_felhasznalo_698449
    2010. július 5. 07:2547164.

    Trucsikám én si olvastam , hogy milyen gondokkal küzdesz, de ha már valaki a kezedben adja az aranykulcsocskát a megoldáshoz akkor minek ismételjek nem igaz?


    Esetleg arra biztatlak, hogy fekete szúnyoghálót vegyél az természetes ahogy átlátsz rajt nem zavar a fehérség.Nekem is ez van de sokkal jobb mint a másik..nálunk keretre tették régen de van ragasztott is és persze minden konnektroba szúnyogirtó ami szuper.


    Állitólag Balcsin annyi szúnyog van, hogy alig van nép nem jönnek a vendégek és este 6 után nem lehet kint maradni a kertben.


    Vagy kentd be magad vékonyan szúnyogirtóval, akkor sem támadnak meg.Jujj útálom én is őket de hál isten nem nagyon szeretik a vérem.


     


    Jól sikerült igen, én nem ettem de párom igen kó kukta.-persze ő beletesz mindent én meg kispórolok, hogy ne hizzunk.Backon, vörösbor, lecsó alap stb.


    A kutyáknak főzem, zöldséges rizst, hússal.


    Süti elfogyott kicsit elégett az alja a felének.-hát ennyi az őj sötőről de nem hiszem, hogy a sütő hibás.Nem akarok megtanulni sütni..mi nem eszünk ilyen cukros lisztesz tojásos dolgokat brrr még az kellene.


    Nem felejtettem ám el a prószareceptet..de úgy gondolom megpróbálom egyszer a tepsist és akkor már pontosan leirom mennyi krumpli mennyi kefir.Nyáron úgy sem sütögetsz.


    Magadról nem sokat irsz..majdnem semmit.


    Pusza

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_87976 (47155)
     
  14. Torolt_felhasznalo_698449
    Torolt_felhasznalo_698449
    2010. július 5. 07:1647163.

    Erzsike majd kipihened magad, habár számitásaim szerint nemsokára már kellene hazautaznod a balcsiról 


    Jól elértettem  de sebaj a lényeg..hogy mész pihizni.


    Napal ülj be egy fotelba ebéd után és aludj de ülve 15 percet.Többet ér mint az egész éjszakai alvás.-.engem jobban pihentet.


     


    Egyszer csak vége lesz ennek a rémálomnak is  abban bizz.


    Puszika

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_415320 (47162)
     
  15. Torolt_felhasznalo_415320
    Torolt_felhasznalo_415320
    2010. július 5. 06:1047162.
    Szép jó reggelt mindenkinek.

    Ágica, jó, hogy itt vagy mostanában, hiányoztál, hogy nem volt géped.
    Köszi a kávét, elvettem 1 csészével, hogy felébredjek, már én is fenn vagok fél 5 óta.

    Indul itt is a hét, de utána két hét szünet. Végre. Már krónikus fáradtság szindrómám van, vagyis nem tudok aludni és napközben állandóan fáradt vagyok. Van-e erre valami patikaszer?
    Lala, valóban szép helyen jártál, ha leéred a naplódat, pár képet tegyél fel légy szives.

    Kata, 200 méterre van tőlünk a strand, 4-6 emeletes ágyas szobákban leszünk elszállásolva, és a vonat olcsóbb, mint ha valakivel autóval mennénk. Fenyvesen, a Mária utcában lesz a szállás.

    Mindenkinek szép napot kívánok.

    Erzsike


    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_770969 (47161)
     
  16. Torolt_felhasznalo_770969
    Torolt_felhasznalo_770969
    2010. július 5. 06:0047161.

    JJóóó reggelt mindenkinek                          már egy órája fent vagyok.


    Indul a hét---értekezlettel 
    Lala jó volt neked ,biztosan csoda szép helyeken jártál,azért majd kiséreld meg a fotókat ..ha nem itt a bk-n
    Emike irásában megtalálod a belépést a naplókhoz...nekem sikerült.

    Rohadtul fáj a derekam...melegem van -kitakarózok aztán megfázik.


    Kata h.napló nélkül kell boldogulnom,mert lusta vagyok írni+cipelni...mindig azt mondtam eddig...azért van a fejem...de ugy látszik az már nem elég kissé zavaros mostanában.
    Legyen jó napotok...megyek zuhanyozni mert csupa víz vagyok,és a végén még elkések,hiába keltem korán.
    Ágica

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_646671 (47160)
     
  17. Torolt_felhasznalo_646671
    Torolt_felhasznalo_646671
    2010. július 5. 02:5147160.

    Katácském!


    Nálunk a bukóablakon úgy van szúnyogháló, hogy kívülre tette a párom,a külső ablakkeretre. Van olyan is, hogy lehúzhatós szúyogháló. Szerintem teljesen jó megoldható.


    Puszi, én vezetek a nem - alvásban! Lala


     


    Holvá tegyek fényképeket, ha nincs album?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_87976 (47159)
     
  18. Torolt_felhasznalo_87976
    Torolt_felhasznalo_87976
    2010. július 5. 00:0247159.
    Szép Álmokat Mindenkinek!!

    Pusza : Kata


    Még egy utolsó kérdés: Tudtok valamit Seniorról? Mostanában annyit jár az eszemben, hiszen itt van az ő ideje!! Lassan lesznek a különböző átúszó tavi bajnokságok!!

    Vagy akár Senior!! Ha jársz erre, kérlek ,írj egy kukkot legalább!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_394761 (1)
     
  19. Torolt_felhasznalo_87976
    Torolt_felhasznalo_87976
    2010. július 4. 23:5947158.
    Ágica!

    Nahát ,gratulálok!! Ez a pin kódos esetedet nem irigylem!!
    Neked a naplózás nem vált be? Na mondjuk hogy hova irtam, nekem is kell keresni, de legalább van egy fix hely, ahol ugyan nehézségek árán, de megtalálom a hozzáféréseket. Ja, már látom, miért nem jó ez a naplózás neked? Ha három is van belőle!!!
    Na, akkor maradjunk annyiban, hogy kapsz egy hatalmasat, s akkor nem kell három db belőle. Igaz, azt a hónod alatt nem hordhatod, de legalább egy helyen megtalálsz mindent.
    Bizony a meleg és a szúnyogok nálunk is itt vannak. Nem véletlen, hogy kérdeztem a szúnyoghálóról?
    Most is összes ablak zárva, igy szúnyog - már - nincs, de hőguta annál inkább. Levegő? Az micsoda? Már egy hete nem ismerem. Mifelénk nem jár - Gáborom jóvoltából!!
    És a szunyog irtást meg ne is említsük!! Korábbi években annyira dicsértem az önkormányzatot, mert mindig időben irtották a dögöket. Idén még semmi nem volt, de az Önkormányzat körüli park csodás. Mint már irtam, parkolni nem lehet, igaz a piac is ott van. Ha vásárolsz, cipekedj. Ja, miért akarok kocsival a piacra menni? Jár ott villamos is!! Na, nem folytatom tovább, mert még a végén ide irom a polgár mester úr nevét is, a pártját nem is kell említenem!!

    Ágica!
    Mi lett az ebéd? CSili-vili a lakás? Pusza: Kata
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_770969 (47134)
     
  20. Torolt_felhasznalo_87976
    Torolt_felhasznalo_87976
    2010. július 4. 23:5147157.
    Marcsikám!

    Hát a hogy csudába nem gondoskodnék!!
    És ez messze van a gondoskodástól, ugye tudod!!
    Aztán azért azt a padlót inkább csak tisztogassad, mint hogy fogdossad!!!
    Az alváshoz valami segítséget még nem próbáltál? Nem is biztos, hogy itt orvosságra gondolnék, hanem minden más egyébre. Persze, ha már semmi nem segít, bizony marad az orvosság. Mert ha nem pihened ki magad, minden bajod előjöhet, még olyan is, ami eddig nem volt.
    Ezt most tényleg tapasztalatból mondom, mert Olaszországban rengeteget aludtam, a szokásos mért értékeim teljesen normálisak lettek. Itthon már van minden, és a nem alvás miatt megint kúsznak felfelé. Most csak a nem alvásra fogom, persze az idegeskedés is sokban hozzájárul ezekhez.
    Szóval, talán ha többet tudnál aludni, egy kicsivel könnyebb lenne.
    Hát majd utamat teszem feléd, viszem a fekete madár fogó hálómat, megfogom, s beteszem az autómban. Elmegyek vele az ország másik felére, s ott engedem szabadon.
    De azért egy hatalmas ölelést küldök igy éjfél közeledtével!
    Pusza: Kata
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_752339 (47138)
     
  21. Torolt_felhasznalo_87976
    Torolt_felhasznalo_87976
    2010. július 4. 23:4647156.
    Emike!

    Akkor Te most merre? Még most is esik?

    És akkor minden egyes alkalommal másolgassak? TE igy gondolod? Amikor még anno itt jobb oldalt csak egy klikk volt, s már ott is voltam a naplóknál, képeknél?
    Tudod, én a nagyon egyszerűt szeretem, s ez az állandó másolgatás nekem nagyon nem tetszik.
    Ha netán képeket tesztek fel, kérlek, vastagítsatok, kiabáljatok rám, mert én oda igy mostanában magamtól nem nézek, nem másolok, nem böngészek.
    Persze, azért köszönöm, hogy tanitgatsz.

    Pusza: Kata
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_237092 (47141)
     
  22. Torolt_felhasznalo_87976
    Torolt_felhasznalo_87976
    2010. július 4. 23:4447155.
    Andi!

    Akkor a mai napod jól sikerült? Kész a sütögetés, csirke csontok lerágása. Ti voltatok vagy hagytatok a kutyusnak is?

    És akkor hol is vetted a szépséget, a madáritatót? Csak nem megint hajnalban a piacon jártál? A virágot nem tudom megmondani, abban rám nem számíthatsz. Tényleg, talán Böbe lesz a tudora. No meg Barátosnémra is számíthatsz. Meg még egyen-ketten tudnak neked választ adni, de én nem.
    És a lusta asszony hogy dolgozott? Minden szem elfogyott a sütiből?
    Te hogyan csináltad?
    Na és akkor tényleg jó boszi voltam, sikeres volt a hétvégéd?

    Pusza: Kata
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_698449 (47143)
     
  23. Torolt_felhasznalo_87976
    Torolt_felhasznalo_87976
    2010. július 4. 23:4047154.
    Marcsika!

    Köszönöm az infót. Igen, egy átlagos ablakra lehet kapni mindenfélét. De az én kérdésem arra irányul, hogy bukó ablakra milyen megoldás lenne?

    Azért köszönöm, hogy ide figyeltél Rám, s TE vagy EGYETLEN, aki elolvastál, s vetted a fáradtságot és irtál. Köszönöm, köszönöm.

    Hogy telt a hétvégéd? Mi lett a rétesekkel? Kész lettél vele időben? Tudom, nem olvasol mindent, ezért kérdezlek ismét.

    Pusza: Kata

    Nekem már leragad a szemem, de én is veled fogok kukorékolni éjjel 2-kor. MOstanában én is ilyeneket adok elő. Talán a ma éjszaka nem igy lesz, ugyanis szombat délutánt, éjszakát Pakson töltöttem, s bizony hajnali 3-kor kerültem ágyba, de már 6-kor itt ültem és dolgoztam. Mert ugye a reggeli vasárnapi kávézást nem hagyhatom ki!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_752339 (47139)
     
  24. Torolt_felhasznalo_87976
    Torolt_felhasznalo_87976
    2010. július 4. 23:3647153.
    Szép Álmokat Mindenkinek!

    Jánosunk nincs, így mi lesz velünk angyalkái nélkül?

    Viszont megjött Lalánk!! Hát ,most aztán semmi megkülönböztetést ne essen szó, mert van közöttünk egy idén barnult cigány asszony!
    Na, aztán kérjük azokat a képeket!!

    Nyuszóka!
    Örülök, hogy nagyon jól sikerült a hétvégéd!! Azért egy kis ismertetőt a jóból lehetne?

    Csillagmami!

    Látom, te is beköszöntél. Örülök, hogy legalább ennyire futotta! Hogy telt a hétvégétek? Tünde? Joci? Mit tettetek?

    Barátosném!!
    Megint foglalt voltál a hétvégén? Vagy netán valami kis jóban volt részed?

    Emike!
    Örülök, hogy Te is megjöttél. Remélem, az esőzés nem csinált nagyobb bajt nálatok!
    Meddig maradtok?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_394761 (1)
     
  25. Torolt_felhasznalo_656375
    Torolt_felhasznalo_656375
    2010. július 4. 22:3147152.
    Sziasztok!  Lala örülök hogy itt vagy és hogy kipihented magad..már holnap dolgozol, kicsit hirtelen van az átállás Nyuszika jó volt olvasni hogy csak szép és jó történt veled..puszika. jó éjszakát és szép álmokat kívánok mindenkinek    
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_900303 (47151)
     

Címlap

top