Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

01.08.-tól 90 napos,jössz?

Ajna
Létrehozva: 2007. január 4. 21:33

Sziasztok!

Tudom, tudom, rengeteg fogyókúrás topic nyílt, akár ilyen 90 napos diétás....de megnéztem, mostanában nem keresett senki sorstársakat, így nincs kihez csatlakozni!

Hétfőtől kezdeném, mert a héten még volt befizetett kajám, na meg erőt, recepteket, és sorstársakat keresek. Be kell valljam, lusta disznó vagyok, hamar feladok sok mindent, így ha többen vagyunk talán könnyebb kitartani.

Kolleganőmmel már elhatároztuk elkezdjük, egyik nap én, másik nap Ő hozza az aznapi kaját....de félek valamelyikünk így is ki fog dölni.  

Szóval tapasztalatokat, élményeket, gondokat szeretnék itt megosztani....és remélem 90 nap után együtt örülhetünk a sikernek.

NOS???? Te jössz fogyózni?   

  1. 2007. szeptember 5. 18:295751.

    Sziasztok!

    Jöttem látogatóba. Nem hiszem, hogy újra elkezdem, mert szerintem nincs hozzá lelkierőm.  

    Fitness bérletet akarok venni, ezt most nagyon elhatároztam. Na meg mást is, megyek szépülni is, mert elég volt az itthon létből. Annak aki nem tudja, vagy nem emlékszik, van két gézengúz lányom, a kicsi 16 hónapos, a nagy 4,5 éves. Múszály kimozdulnom, ha lehet olyan helyre, ami nem gyerek program.  

    A súlyomat tartom, továbbra is 58 kg vagyok (65 kg-ról), ami még igen-igen messzi van az álom kg-tól, de azért igyekszek.  

    előzmény:
    Ajna (5749)
    2007-09-05  13:05
  2. 2007. szeptember 5. 13:485750.

    én is sokat agyaltam már rajta.

    Nekem ez a 90 napos is csak először működött normálisan, másodszor már nem   Én inkább egy új kúra híve vagyok, az mindig újabb lelkesedést ad  

    Úgyhogy keresgessünk valami jót!  

    előzmény:
    Ajna (5749)
    2007-09-05  13:05
  3. 2007. szeptember 5. 13:055749.

    Én azon voltam múlt héten, hogy majd 09.01-én kezdem.
    Ehhez képest múlt héten nem sokat ettem és naponként lement fél kiló...igen ám, de szombaton párom szüli napja volt és kaja hegyekben, sütikével karöltve, amiből még mindig volt ma reggel.
    Így hiába ment le 1,5 kg, hétfő óta megint fent van a mérleg nyelve az egekben.  

    Tegnap egy fürt szöllöt ettem ebédre, de este csak meg ettem a maradék gulyás levest.
    Ma eddig csak egy kávét ittam és most ettem meg egy adag görög salit, gyrossal (csak pitában).
    Este grill csirke vár....így mára a fehérje nap meg volt.  

    Bár nem tudom, hogy konkrétan a 90 naposat akarom-e újból vagy csak simán odafigyelve az adagra és, hogy a napjaim azonosak legyenk, ha ebédre szénhidrát akkor vacsira is, ha fehérje akkor szintén.
    Kötöttséget nem tudom, hogy most tudnám-e ismételni?!

    Erika.....Te hogy gondolod?
    Vagy nézzünk valami más kis kúrát és csináljuk azt együtt?

    előzmény:
    *Erika* (5748)
    2007-09-05  07:49
  4. 2007. szeptember 5. 07:495748.

    Szia!

     

    Kezdhetjük. Épp tegnap fogant meg bennem is a gondolat, miután 5 percenként nyitogattam a hűtőajtót...valahogy olyanom volt, hogy édesre sósat ettem volna, aztán egy joghurtot, aztán egy almát, tegnap tutira megettem vagy 3 napi kajamennyiséget  

    Szóval minél hamarabb kellene kezdeni, én már a mai napban is benne vagyok  

    előzmény:
    Ajna (5747)
    2007-09-04  21:39
  5. 2007. szeptember 4. 21:395747.

    Sziasztok!

    Tudom, látom, nem járt erre már senki július óta....azért így a nagy nyári élmények után, az eső beköszöntével szívesen feléleszteném ezt a topicot.

    Speciel én személy szerint, megint itt állok +4 kg-al a hasamon és a fenekemen.
    Mélymelegre megint elkezdtem járni, és a kajabevitelemre is odafigyelek, de.....most valahogy nincs erőm a 90 naposat elkezdeni. Lehet, hogy csak a csapat és a löket hiányozna hozzá?

    Nos!!!!!!!!!!!!!!?????????????

    Lehet privi leveleket fogok írni?  

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. 2007. június 11. 16:535746.

    Háát Azért majd sütök azt is, ma vakondtúrást csináltam az uramnak. Azt kívánt a drága... Mindjárt jön is haza, meglepi lesz

    Léböjt? És az jó? Én nem hiszem, h bírnám, hogy nem ehetek semmit se...

    Ne hagyd magad!

    Dolgozz a kilók ellen!!! Hajrááááá

    üdv

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_144191 (5745)
    2007-06-11  15:43
  7. Torolt_felhasznalo_144191
    Torolt_felhasznalo_144191
    2007. június 11. 15:435745.

    Sziasztok!

    Ejnye-bejnye! A kuglófkirálynő címeddel így mi lesz?

    Én sajnos 2 kg híjján mindent visszaszedtem. Elvileg holnap érkezik a Neera-m, tehát szerdától éljen a léböjt!

     

    előzmény:
    algir (5737)
    2007-06-04  18:25
  8. 2007. június 8. 12:545744.

    Gratula!

    A képeket várom, biztos sok embernek ad erőt!! Már ha sokan olvassák a fórumot

    Én most ettem meg egy nagy tál popcornt, de olyan jól esett. Örülök, hogy ilyeneket is ehetek és mégsem hízok. Persze ilyenkor este próbálok keveset enni, v inkább csak gyümölcsöt!

    üdv

    előzmény:
    Ancsika2 (5741)
    2007-06-08  10:21
  9. 2007. június 8. 10:265743.
    Képzeljétek tegnap vettem 2 halászgatyót, és a férjem megjegyezte amikor felpróbáltam őket neki, hogy sokkal kisebb a hátsóm! Még szép! De olyan jólesett hallani!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. 2007. június 8. 10:245742.

    Szia!

    Na végre hogy bejelentkeztél!  

    Szerintem 5 kg-ot simán leadsz. Itt a nyár, jön a sok gyümi és olcsóbb lett a zöldség is!  

    A férjednek lement 20 kg!!! Elismerésem!

    Puszka és így tovább nekünk!  

    előzmény:
    potika (5740)
    2007-06-06  10:52
  11. 2007. június 8. 10:215741.

    Helló!  

    Én is sajnálom hogy nem pörög a "fórumunk".

    Értettem a mondatodat!  

    Igen, valószínű hogy picit összeszűkült a gyomrunk, de szerintem sokkal tudatosabbak is lettünk. Különben nekem is sokkal több jött volna vissza húsvét után. Most hogy megint elkezdtem nagyon-nagy lendületet adott, hogy ismét sikerélményeim vannak, és fél kiló hijján már elértem a legalacsonyabb súlyomat, ami az előző 90 naposnál a legutolsó víznap után volt.

    Képzeld, eddig Én valahogy a cseresznyét és meggyet soha életem folyamán nem ettem meg. Ez sokaknak furcsa, de valahogy undorodtam tőle.  Tegnap anyumék hoztak egy láda cserkót, és gyümicentrifugával kipréseltem 3 dl levet, és reggelire megittam! Ez már eredmény!   

    Tettem fel kétszer is képet magamról, amint éppen somlóit eszem! De csináltam magamnak fürdőruhás fotót is anno 3 nézetből, na azt már nem mertem feltenni.  

    Majd megkérem a férjemet hogy csináljon rólam képeket, és akkor felteszem. Okszi?  

    Tényleg látványos a különbség, sőt már a frizurámon is változtattam!  

    Köszi a gratulációt és a drukkolást!  

    Üdv  

    előzmény:
    algir (5739)
    2007-06-06  10:02
  12. 2007. június 6. 10:525740.
    Sziasztok!

    Bejelentkezem én is!

    Szóval:
    63-64 kg között ingadozom éppen, de nem baj, mert a súlymegtartásban ez nagyon fontos, hogy egy kicsit szokja a szervezet a helyzetet. Még 5 kg-t kellene leadnom.
    A férjem is tartja a súlyát, lement az a 20 kg, és továbbra is hősiesen kitart a diétában.

    Puszi mindenkinek, aki még itt van, és hősiesen kitart!

    Csak így tovább!

    Puszika
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. 2007. június 6. 10:025739.

    Sajnálom, h nem pörög úgy a fórum, mint az elején, pedig biztos sokan közülünk odafigyelnek arra, h mit is esznek.

    Én is kb ilyesmi korokra számítok ezen események kapcsán. (húú, milyen mondtaot fabrikáltam..)

    Ma még csak egy 3az1ben kv-t ittam, de ezzel el leszek délig. Észrevettem, hogy kevesebbet eszek, mióta csináltam a szétválasztós diétát. Biztos összeszűkült vmennyire a gyomrom.  Ami jóó!

    Remélem majd beszámolsz a leadott kilókról!!!!

    Ha jól emlékszem, Te is csináltam előtte fotót, esetleg van már utána fotó magadról? Kiváncsi lennék, h mennyire alakultál át. Biztos nagy a különbség! GRATULÁLOK!! És KITARTÁS! Mert MEGÉRI!

    üdv

    előzmény:
    Ancsika2 (5738)
    2007-06-05  08:35
  14. 2007. június 5. 08:355738.

    Na nem baj, akkor is gratulálok!  Valóban olyasmire gondoltam, vagy talán hogy megkérték a kacsód! Még akkor ráértek egy kicsit, Én 28 voltam amikor férjhez mentem, és 30 amikor jött a baba.

    Én pedig azért vagyok boldog, mert vége a stagnálásnak, és örülök hogy újra belevágtam. A tegnapi gyüminap után ismét fél kiló mínusz, tehát elseje óta 1 kg. És hol van még a vége??!!

    Üdv 

    előzmény:
    algir (5737)
    2007-06-04  18:25
  15. 2007. június 4. 18:255737.

    Kuglófot mostanában nem sütöttem, de annál több muffint.   Az álmom egy profi fényképezőgép, és tegnap meg is vettük. Hűűű, hát én nagyon boldog vagyok vele. Vele kelek és fekszek..

    A baba projekt még várat magára (márha erre gondoltál ) Előbb még férjhez kellene menni, de nem fülik hozzá a fogam, pedig a nyáron töltöm a 25-öt, a párom meg sokkal többet Na, jó, nem olyan sokkal többet

    Üdv

    előzmény:
    Ancsika2 (5735)
    2007-06-04  08:36
  16. 2007. június 4. 08:385736.

    Üdv a többi olvasónak is, és kellemes nyarat!  

    Remélem mindenki jól van!  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. 2007. június 4. 08:365735.

    Helló!

    Köszi a gratulációt! Tegnap CH nap volt és tortát sütöttem, de ennek ellenére reggel 0,5 kg elveszett!  Nem bánom!

    Jó ha tartod a súlyod! A kuglóf is menő még nálatok?  

    Én is tekertem egy kicsit, de a torna sajnos megszűnik itt a szomszédban. Mondjuk amúgy is rég tudtam menni sajnos, de majd valamit kitalálok!

    Mi történt!? Vááú! Csak nem!  Oszd meg velünk is a beteljesült álmodat légyszi!   Mindenesetre gratulálok!

     

    Üdv: Ancsi

    előzmény:
    algir (5734)
    2007-06-03  21:32
  18. 2007. június 3. 21:325734.

    Gratula az elvesztett kilókhoz!! Biztos még fog lemenni, mert kitartó vagy! Csak így lehet ezt csinálni!

    Én szerencsére még mindig tartom a súlyom. 57-58, max néha 58.5 kg vagyok, ha nagyon bezabáltam, mint pl ma is. Sok gyümit eszek, mint pl ma is..

    Este próbálok nem túl sokat enni, és ha nem vagyok éhes, megszokásból vagy csak azért mert "vacsora" idő van, nem eszem.

    Cukrot szinte alig, max a délelőtti kávés tejbe egy picit, de legtöbbször mézet használok.

    Csokit, gumicukrot eszek változatlanul, de azért próbálok aznap mozogni. Szerintem sokat ért, h tartottam szigorúan, mivel vhogy tényleg kitisztult a szerveztem és kicsit át is alakultam.

    Szép estét Nektek! Nekem ez a mai nap egy ÁLOM! Ezért érdemes volt élni!

    Üdv,

    algir

    előzmény:
    Ancsika2 (5733)
    2007-06-02  07:35
  19. 2007. június 2. 07:355733.

    Sziasztok!

    Igen!!! Június.

    Én is merek kicsit lazábban öltözködni, a régi ruháim kezdenek okésak lenni. Nagyon jó hogy stagnáltam eddig, (12,5 kg stabil mínusz) de tegnaptól egy fórumozó "társunkkal" újra kezdtem. Tehát Ma 89. nap és keményítő!

    Mit szóltok? Nem akartok testileg vagy lelkileg csatlakozni?  

    Igazad van Ajna!  Köszönöm!  

    előzmény:
    Ajna (5732)
    2007-06-01  20:41
  20. 2007. június 1. 20:415732.

    Sziasztok!

    Ma már június.....tudjátok, hogy egyre jobban röpködnek most már lefelé rólunk a ruha darabok?!
    Ami jó is meg nem is.
    Ami eddig ott volt, most nincs, de még mindig van, amit le lehet adni......  .....na jó....most kicsit pesszimista és fáradt vagyok.

    De a súlyom maradt 81 kg....azért ennek is örülni kell, hisz nem megy vissza, a leadott 10 kg azért meg van!  

    Algir is ennek örül.....és egyben gratula is.

    Ancsika sajnálom....de tényleg ebben a korban már minden nap egy ajándék. Vagy csak én hiszem ezt?!

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. 2007. május 25. 08:525731.

    Sziasztok kedves sorstársak!   

    Én is jól eltüntem , mert láttam hogy szegény topikunk nem nagyon pörög!  

    Sajnálom Ajna a történteket. Nekem a nagyim távozott el kedden, de Ő már 87 éves volt. Holnap lesz a temetése.  

    Ajna: jó költözködést! Abba tényleg le lehet izzadni! És amilyen meleg van szauna sem szükséges.

    Beszi: csak így tovább! Ügyin kitartottál a spinning mellett, a kezdeti nehézség ellenére is! Gratula, csak így tovább!

    Algir: neked is gratula az állandósult kilókhoz!  

    Nekem is egyébként marad a súlyom, (a sok kerti party ellenére) és nagyon örülök neki. A gyümit reggel ismét eszem, így remélem azért a nyáron pár kilót elvesztek!

    Kismamák, fogynivágyók és elégedettek: puszi és kitartás  

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. 2007. május 24. 22:585730.

    Állandósultak a kilóim 58 at tartom!!! ÚGY ÖRÜLÖK? MINT A SICC!!!

    üdv,

    algir

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. 2007. május 21. 21:525729.

    Szia!

    A mindmegette oldalát mazsolázhatod nyugodtan, bár most nekem is igen csak kellett keresgélni, hisz átrendezték és a húsvétkor indult verseny miatt kicsit macerás volt megtalálni, de....meg van!

    http://www.mindmegette.hu/index.php?apps=cikk&cikk=12381
    ez a fogyókúra lényege

    http://www.mindmegette.hu/index.php?apps=cikk&cikk=12388
    itt pedig segítség, receptek külön vannak szedve

    Élvezetet kívánok a receptek válogatásában, elkészítésében és a sikeres fogyásban.   

     

    zengokrisz
    Köszi kedves vagy, de mint a helyzetünk is mutatja, születünk, létezünk és távozunk....örök körforgás.
    Nálam távoztak, nálad születnek.... 

    Ma már éreztem a (fogyásomhoz szükséges) meleg jótékony hatását. Nem volt étvágyam, csak ittam, csak ittam.
    Nyáron ezért könnyebben lemegy 2-4 kg. Igaz ez csak azért van, mert nem eszem, hanem csak iszom.
    De most ez kell, hogy lejebb menjen...bár most nem zavar hogy stagnálok....elég sok olyan mozgásaim jöttek be, amit eddig nem végeztem.....kertben a virágaimat elültettem, füvet vetettem, majd gyomlálok, most a hátvágán 3 napon át lakást festettünk, nyúládoztam, hajolgattam.....olyan izomlázam volt és olyan izom csoportokról nyertem tudomást, amireől eddig csak sejtettem, hogy van nekem.  
    Na igen, a panellban eddig ilyenek nem voltak, de most már lesznek, hisz már csak alig egy hónap és bizonyára költözünk a kedvesemhez! 
    Ez is egy jó kis életmód változás, tuti ez is befolyásolja majd a kilókat....és nagyon reléme csak lefelé és nem felfelé.  
    Bár a kedvesem beidegződött 20.30-21.00 körüli vacsija nekem nem lesz jó!!!!!!!!!!! Ezt már most tudom. 

     

     

    előzmény:
    mjudti (5728)
    2007-05-21  17:43
  24. 2007. május 21. 17:435728.
    Sziasztok!

    Én már régebben csináltam ezt, akkor 1 hó alatt leugrott 10 kg, de a gyomrom nagyon kikészült.
    Most egy epeműtéttel gazdagabban, és két mésfél centis epekővel szegényebben újra bepróbálkoznék.

    DE!!!!

    NEM TALÁLOM A PAPÍROMAT, AMIN AZ INSTRUKCIÓK VOLTAK

    Tudna nekem valamelyikőtök segíteni????

    Mjudti
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  25. 2007. május 16. 22:265727.
    Sziasztok!

    Nagyon régen adtam hírt magamról, most is csak beugrok. Szóval a majdnem együtt elkezdett 90 napos nekem ápr. 15-én járt le, az álmodott 15 kg helyett 10-el lettem kevesebb. Na, elkeseredve azért nem vagyok, a fogyás így is látványos, mindenkinek feltűnt és dícsérnek.

    Én voltam a ludas, a 70-90 napot már nem nagyon tartottam, bűnöztem. Nem nasiztam csokit vagy ilyesmi csak "rendes" kaját ettem.
    Szeretném majd úrja kezdeni, de most mindenféle leterheltségem van, nem tudnék még a diétára is figyelni meg külön főzögetni. Éjszaka meg tanulok, júniusban államvizsga, szóval most másra koncentrálok. Ha úgy érzem, hogy ismét rá tudok állni agyilag is (ez fontos!), akkor folytatom. Szűsztea kapszulát szedek, nem tudom, de szerintem ennek köszönhetően nem jött vissza semmi.

    Érdekes ez az átalakulás dolog, ugyanannyi a kg-im száma, mint mikor teherbe esetem, még sem jók rám azok a ruhák, amelyeket akkor hordtam. A nadrágokba végül is elég jól sikerült visszafogyni, de felülről... nem jók a felsőim. Azt hiszem a csípővel lehet a baj.
    Mindenesetre a sötétkék kosztümömbe visszafogyam, legalább tudok miben vizsgázni.

    Ja, és spinningre azóta is járok!

    Puszi nektek! Júliusban lehet, hogy visszatérek!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top