Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Jan.1.Norbi-csa pat toborzó

Torolt_felhasznalo_515552
Torolt_felhasznalo_515552
Létrehozva: 2006. december 28. 08:56
Vagy inkább jan.2.legyen? Teljesen mindegy szerintem. Nem a dátum a meghatározó, hanem amit a fejben eldöntünk. Nagyné Eszti vagyok, 35/170/100. Nincs konkrét célom, (vagy kellene kijelölni valamit?) csak valamennyit leadni ebből az elefántméretből. remélem együtt sikerül. Amit már most megtettem, előszedtem a norbis tornakazit. Sok sikert mindenkinek egy szűkebb (KIZÁRÓLAG RUHAMÉRETBEN ) jövőért!!
  1. Torolt_felhasznalo_471510
    Torolt_felhasznalo_471510
    2009. Április 19. 18:1227776.
    Szép hetet Mindenkinek! Csütörtök körül jövök legközelebb.. De csak jót halljak ám!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_413754 (27774)
     
  2. Torolt_felhasznalo_471510
    Torolt_felhasznalo_471510
    2009. Április 19. 18:0927775.
    Szia ))

    Nehogy rossz érzésed legyen a vacsorák miatt.
    Egyébként én is úgy érzem, hogy nagyon oda kell figyelnem, meg nagyon meg kéne nyomnom a diétát. Pároméknál voltam egész hétvégén, és többet ettem. Délelőtt még nápolyiztam is. Megint odáig jutottam, hogy hétköznap elég jól birom, hétvégén meg elgyengülök És ennek így nincs értelme.
    És rossz az is hogy otthon tele van a konyha finomságokkal. Mindenhol beléjük botlok. A másik, meg hogy a mama állandóan piszkál, hogy egyek már rendesen. Meg hogy kenyér nélkül nem lehet jóllakni párizsivel meg uborkával például. Én meg hiába magyarázom neki, hogy nem is vagyok éhes..
    Ja, és tegnap voltam a szépségszalonban. Kíváncsiságból ráálltam a mérlegre és 73,5 kg-ot mutatott. Szóval híztam is.. Ezt a rendszertelen evésnek tudom be, meg a húsvéti kajálásoknak. És a mozgás mellőzésének.
    Remélem a jövő hét ilyen szempontból már jobb lesz. De aztán hétvégén meg dupla névnap lesz (páromé és enyém). Ráadásul én sütöm neki a tortát. Mondjuk magamnak is csinálok norbisat, de azért bizti nehéz lesz.. De úgy érzem, hogy muszály kibírni, mert mindjárt itt a nyár, és olyan jó lenne még pár kilóval könnyebb lenni..
    Na, nem panaszkodom többet, összeszedem magam, és mosolyogva indulok neki a feladatnak
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_413754 (27773)
     
  3. Torolt_felhasznalo_413754
    Torolt_felhasznalo_413754
    2009. Április 19. 10:2527774.

    Verácska, nagyon aranyosak és szépek vagytok!!!!

    Én is úgy szeretnék már babázni, dehát, ha így haladok.....

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_740137 (27770)
     
  4. Torolt_felhasznalo_413754
    Torolt_felhasznalo_413754
    2009. Április 19. 10:1427773.

    Aztaaaaaaaaaaaa, Zita, te ekkora halakat fogsz???!!!! Nem semmi! Ügyes vagy! És nem azért mondom, de az alakoddal sincs semmi baj!

    És a futás miatt is megdícsérlek! Csak így tovább! A lényeg, hogy ne legyél elégedetlen, és ne erőltesd, ha ne megy, csak annyit fuss, amennyit bírsz, és mindig becsüld meg, amit elértél. Idővel egyre többet fogsz bírni, majd meglátod! Az a lényeg, hogy ne add fel, és ne kényszer legyen, találj benne örömet, ez az egyetlen módja annak, hogy tartósan beépüljön a sport a mindennapokba!

    Aricom, foglalkoztat vmi, ami miatt nem megy az evés? A sorok közül mintha azt olvastam volna ki, hogy nem teljesen kerek a világ...

    Az ivással anno nekem is voltak gondjaim, brutálisan keveset ittam. Aztán volt egy időszak, amikor tudatosan odafigyeltem, mondhatni erőltettem, és ma már nincs gond, mert annyira megszoktam, hogy inni kell, hogy magamtól nyúlok a vizes-üveg után.

    A hetem nem volt túl jó, ha jól számolom, három este is többet ettem, mint kellett volna... Csak azt nem értem, hogy ha már előre tudom, hogy utána inkább rosszul fogom érezni  magam, mint jól, akkor miért csinálom mégis???

    És napok óta csokizhatnékom van...

    Jó lenne, ha nem szaladna el velem a ló rossz irányba, mert mostanában már tényleg egészen jól érzem magam a bőrömben, és megint napi szinten dícsérgetnek. A következő 8 hetet meg kéne nyomni, hogy tényleg bombanő legyek a szülinapomon.

    Képzeljétek, múltkor már meséltem, hogy olyan fura viszonyom lett a hússal a 21 napos húsmentesség után... Most úgy döntöttem, hogy önszántamból megint vega leszek egy ideig. A 21 nap alatt olyan jó, tiszta érzésem volt, nem tudom elmagyarázni... vágyom megint arra érzésre, és szerintem fogytam is. Bár, lehet, hogy ez az egész csak psziché...

    Na, megyek, meglesem a legifjabb Vera-gyerkőcöt...

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. Torolt_felhasznalo_471510
    Torolt_felhasznalo_471510
    2009. Április 19. 10:0727772.
    Törökmániás, most néztem a sós krokodilt is nagyon jó... Lehet kipróbálom a jövő héten..
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_471510 (27771)
     
  6. Torolt_felhasznalo_471510
    Torolt_felhasznalo_471510
    2009. Április 19. 10:0527771.
    Vera, megnéztem Nagyon-nagyon-nagyon aranyosak vagytok! Mindannyian.. Anna, Bálint Hogy fogadták? Örültek a kistesónak? Nem féltékenyek? Emlékszem, én nagyon az voltam..
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_740137 (27770)
     
  7. Torolt_felhasznalo_740137
    Torolt_felhasznalo_740137
    2009. Április 19. 00:2827770.
    Leróttam tartozásom. Irány lesekedni!     
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_515552 (1)
     
  8. Torolt_felhasznalo_471510
    Torolt_felhasznalo_471510
    2009. Április 17. 20:4927769.

    Én is keveset iszom. Próbálok mondjuk odafigyelni. Főztem teát, es flakonban felvittem a szobámba, hogy szem előtt legyen.

    Jó hétvégét!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_200576 (27767)
     
  9. Torolt_felhasznalo_200576
    Torolt_felhasznalo_200576
    2009. Április 17. 20:3927768.
    Jó hétvégét!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_471510 (27766)
     
  10. Torolt_felhasznalo_200576
    Torolt_felhasznalo_200576
    2009. Április 17. 20:3827767.
    Jujj, csajok, ti olyan ügyesek vagytok, hogy az csak na!

    Én is kezdem élvezni a tavaszt.

    A kajára odafigyelek, de mostanában valahogy nem tudok rendesen enni. Inkább akkor eszek amikor rámjön. Igaz nem sokat mindenki ezt mondja.
    De hát ez van.
    A másik amivel gondban vagyok az az ivás. Nagyon kevés folyadékot iszom, mert elfelejtem.
    Na ezen kell változtatnom, de szépen haladok, mert tavasz van és szép az idő...
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_471510 (27765)
     
  11. Torolt_felhasznalo_471510
    Torolt_felhasznalo_471510
    2009. Április 17. 20:3727766.

    Szia

    Úgy elfáradtam ma. A horgászatban.. Vagyis nem egészen abban. Hajnalban már fent voltam, aztán buszozás.. Hogy mennyire kimerítő tud lenni. Fogtam 3 halat is. Rakok fel ide képet..

    Egyébként ma sok szénhidrátot ettem. Mondjuk horgászati napokon ez így szokott lenni. 2 tk graham szendvicset, 3 körül krumplis tésztát és estefelé aranygaluskát. Azt hiszem ezzel kimerítettem az egész heti szénhidrátadagomat!

    Jó hétvégét!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_413754 (27764)
     
  12. Torolt_felhasznalo_471510
    Torolt_felhasznalo_471510
    2009. Április 16. 09:3427765.
    Jó reggelt

    Nem volt lelkiismeret furdalásom a fagyitól, sőt, még vacsiztam is egy narancsot.
    Ma reggel meg voltam futni, vagy valami olyasmi. 12 perc haladás, nem?
    Holnap reggel megyek a páromhoz, már annyira be vagyok zsongva. És megyünk horgászni is. Nemrég kezdtem, de annyira szeretem. Megnyugtat, jó ülni kint a szabadban és még fogni is szoktam, többet mint a párocskám :D Egyébként ez is sport, nem? :D még kiderül, hogy aktív sportoló vagyok :D

    Szép napot és ugyanilyen nagy lelkesedést!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_413754 (27764)
     
  13. Torolt_felhasznalo_413754
    Torolt_felhasznalo_413754
    2009. Április 16. 09:2527764.

    Jó reggelt!

    Zitus, tegnap este elfelejtettem mondani, hogy nehogy már két gombóc fagyiból gondot csinálj!

    Az életet élvezni kell!!!! :D

    Szép napot!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_471510 (27762)
     
  14. Torolt_felhasznalo_413754
    Torolt_felhasznalo_413754
    2009. Április 15. 22:5627763.
    Monya, a POWER megérkezett! :D :D Este 8kor értem haza, de 1/4 9kor már rajtam volt a futócipő, futottam egy félórácskát, és annyira jól esett!!! Hálás vagyok, hogy tavaly ősszel se orkánerejű szél, se szemerkélő eső, télen se a mínusz 5 fok se rettentett el, mert most, hogy itt a jó idő, egyenesen húz a szívem futni, egyáltalán nem kínszenvedés már a sport, sőt!!! Nah, megyek, mert kimaradt a vacsora, és eléggé éhes vagyok. Inkább lefekszem, mielőtt ennék vmi finomat. :D Nézek egy kis Szellemekkel suttogót, aztán szunya...
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_471510 (27762)
     
  15. Torolt_felhasznalo_471510
    Torolt_felhasznalo_471510
    2009. Április 15. 21:1927762.
    Nemrég értem haza.. Jelentem, nem ásványvizeztem délután. Cukrászdában voltunk, és ettem 2 gombóc fagyit. De emiatt a vacsit kihagytam.. Futni már ne megyek, nagyon sötét van. De összeszedem magam és tornázok picit. A kresz jó volt, nagyon jó fej az oktató is. Holnap lesz a következő óra..

    Monya, nagyon ügyes vagy. Most belőled merítek erőt..

    Egyébként a tesóm túrázni van a Pilisben. Én emiatt irigykedem. Én is akartam menni, de az egyik haverjával van, és azt mondta, hogy nem mehetek velük. Mert hogy nem fognak ott engem pátyolgatni és nem bírnám.. Rendes,mi? Amúgy a kresz miatt sem tudnék menni.. Na mindegy, de akkor is idegesítő. Pedig most ráérnék, semmi gondom sincs

    Jó éjt!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_413754 (27761)
     
  16. Torolt_felhasznalo_413754
    Torolt_felhasznalo_413754
    2009. Április 15. 14:2627761.

    Azt hittem, hogy legalább egy kis izomlázam lesz ettől a "kis" bicajozástól, de hihhhetetlen, mert meg sem érzem...

    Bár régen is nagy bicajos voltam, és úgy tűnik, hogy a futástól most is egészen jó karban vannak a lábaim...

    Én is mindig zenére futok, nekem is volt egy füllhallgatóm, ami állandóan kiesett, de alapvetően fülhallgató-kompatibils a fülem, mert a többivel nem volt gond. :D

    Jajjj, de irigylem tesódat Szeged miatt!!! Életem legszebb (leggondtalanabb) éveit töltöttem ott, és hát a város maga is gyönyörű.

    Pár éve egyszer Szerelmemmel kitaláltuk (vasárnap este 10kor....), hogy mi lenne, ha leugranánk... annyit meséltem már neki Szegedről, hogy kíváncsi volt... Mire észrevettem már úton is voltunk... :D Lementünk, sétáltunk egyet, megmutattam neki az ottani életem főbb állomásait, aztán játszottunk egyet egy játszótéren a Tisza-parton, beültünk a Bociba egy tejbegrízre, aztán hazajöttünk, mert reggel munka volt. Istenem, de szép idők is voltak.....

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_471510 (27760)
     
  17. Torolt_felhasznalo_471510
    Torolt_felhasznalo_471510
    2009. Április 15. 13:0527760.
    Nem semmi vagy remélem engem is lassan elfog a mozgás utáni vágy. Tudom, csak az első hét a nehéz..
    4kor megyek ma be Kalocsára, találkozom az egyik barátnőmmel, beülünk valahova (csak ásványvizezni fogok), aztán meg 6kor kresz. Nem tudom, hogy meddig fog tartani. Ha nem lesz sötét, ma is elmegyek futni. Vagyis próbálkozom vele Ha nem, majd tornázok valamit..

    Arra gondoltam, hogy lehet jobb lenne úgy futni, hogy közben zenét hallgatok. Csak az a bökkenő, hogy valami probléma van velem. Ill. a fülemmel. Egyszerűen nem marad benne a fülhallgató. Mindig kiesik kb. 2 lépés után. És érzem is, hogy nem passzol a fülembe. Eddig 3 különbözőt próbáltam, de egyik sem jó.. Van egy vastag hajpántom, lehet ráhúzom a fülemre, hátha segít valamit..

    Nem vagyok normális. Mostanában tisztára Edward Cullen őrült vagyok. Az Alkonyat regényből :D Tegnap megrendeltem a 2.részt, az Újholdat. 23-án jelenik meg, már alig várom, hogy kihozza a futár. És ahogy böngésztem a neten, megláttam, hogy megvan a 3-4 rész kalózfordításban. Milyen jó lenne megszerezni. Próbálkozom vele..

    Ezen a héten van még netem, utána csak csütörtöktől vasárnapig lesz. Az öcsém Szegeden tanul, és viszi magával a modemet.. De addig is leírom, hogy miket eszem.. Hátha ez segít kicsit, hogy ne nassoljak, jo? :D
    R: 2 szelet sonka+uborka + retek, E: hagymakrémleves
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_413754 (27759)
     
  18. Torolt_felhasznalo_413754
    Torolt_felhasznalo_413754
    2009. Április 15. 09:1927759.

    Hahóóó!

    Gratulálok!!!

    Remélem nem vagy elkeseredve, hogy "csak" 8 percet sikerült, anno én is valahol így kezdtem.

    Az a lényeg, hogy ne add fel, és fokozatosan egyre többet fogsz bírni!

    Hidd el nekem, nálam jobban senki nem utálta, meg nem bírta a futást, és láss csodát, hova jutottam!!!!

    Ha tudok vmiben segíteni, szólj!

    És, hogy tovább ösztönözzelek, hétfőn biztos, ami biztos letekertem még 20 km-t. :D

    Tegnap viszont este kicsit túllőttem a célon, visszajöttem, totálisan rámtört a depresszió, és szerintem többet ettem, mint előtte négy napig összesen. :o

    Na, de sebaj, ilyen kis balesetek bármikor előfordulnak. :D Bár azért jó lenne kigyógyulni ebből a bánatevésből.

    Mostanában egyébként tök jól érzem magam a bőrömben, érzem, hogy jó felé haladok. És igaz, hogy néha megbillenek, de alapvetően jó az irány.

    Zitus, veled tartok, fogjunk össze, nagyjából ugyanott tartunk, és nekem is 65 kg az álomsúly. Úgyhogy akkor csapjunk bele!!!! :D 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_471510 (27758)
     
  19. Torolt_felhasznalo_471510
    Torolt_felhasznalo_471510
    2009. Április 15. 07:4527758.
    Jó reggelt!

    Képzeljétek, voltam tegnap futni. Bírtam kemény 8 percig.. Nem semmi..

    Hahó, Bungics, merre vagy? Hogy állsz az émv-vel? És a husvéti bűnözéssel?

    Törökmániásról tudtok valamit? Sikerült valami utat találnia nyárra?

    Monya, ösztönzően hatott, amit írtál. Nem fogok beletörődni ebbe a 72 kgba, ha törik-ha szakad leszek én 65 kg :D
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_471510 (27757)
     
  20. Torolt_felhasznalo_471510
    Torolt_felhasznalo_471510
    2009. Április 14. 14:2527757.
    Sziasztok

    Illatoztam tegnap, de nagyon szemfüles voltam. A parfümömet nyomtam a tesóm és a párom kezébe is, nehogy keveredjenek a szagok. Aztán elmenekültünk itthonról a dunapartra. Sétáltunk meg ilyenek, nagyon jó volt.

    Én nem merek ráállni a mérlegre, mert tuti híztam legalább 1 kg-ot. De ma már megint erős az elhatározás. Teázom, meg ebédre ettem hagymakrémlevest. Vacsi meg vagy zabkorpa lesz vagy alma meg joghurt.

    Monya, nagyon ügyi vagy Mindenért.. fogyás, mozgás, diéta, kávé, stb... :D
    Lehet én is elmegyek ma futni.. Bár szemerkélt az eső az előbb, majd meglátom milyen lesz az út estefelé..

    Aric, a barátnőm is szeretne babát, pár hónapja próbálkoznak. Bár nekik kicsit nehezebb, különböző problémák léptek fel, de azért... csak fel a fejjel
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_413754 (27756)
     
  21. Torolt_felhasznalo_413754
    Torolt_felhasznalo_413754
    2009. Április 13. 10:1127756.

    Helló Lányok!

    Illatoztok már? :D

    Tegnap el is felejtettem mondani... Vasárnap óta megint ehetek húst, meg ihatok kávét... És tudjátok mi a fura? Azt hittem, hogy ész nélkül fogom rávetni magam a húsra, de nem... nagyon nem... kicsit durvának hangzik, de szinte kínszenvedés enni belőle, egy-két falatnál több nem is megy, pedig most aztán tényleg vannak finom falatok. És a kávénak is olyan szokatlan íze van...

    Lehet, hogy tényleg igaz az a nézet, hogy 21 nap alatt le lehet szokni bizonyos dolgokról? :o

    Most azon gondolkodom, hogy édességgel is ki kéne ezt próbálni. :D Bár az utóbbi egy-két hétben édességet se nagyon ettem.

    Szép napot mindenkinek!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_413754 (27754)
     
  22. Torolt_felhasznalo_200576
    Torolt_felhasznalo_200576
    2009. Április 12. 20:1227755.
    Sziasztok!

    Kellemes Húsvéti Ünnepeket!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_413754 (27754)
     
  23. Torolt_felhasznalo_413754
    Torolt_felhasznalo_413754
    2009. Április 12. 19:3327754.

    Helló Zitus!

    Hááát, nemtom, hogy mondjam-e, hogy hogy állok a húsvéti diétával... remélem, ösztönző lesz, nem pedig bűntudat-erősítő...

    Nagyon jól állok, bár az igazsághoz hozzátartozik, hogy elég ideges voltam a napokban, úgyhogy extrán nem megy az evés...

    Tegnap reggel 70,2 voltam, szerintem azóta már hatossal kezdődik a súlyom, jupijupijéééé!

    Kedden megyek vissza Pestre, úgyhogy legközelebb szerdán reggel állok mérlegre. Hát, kíváncsi leszek... Amúgy itthon mindenki "hüledezett", hogy mennyire le vagyok fogyva. Pedig kg-ban még mindig több vagyok egy-két kg-val, mint az októberi balesetem előtt...

    Tegnap futni voltam, ma meg letekertem 15 km-t. Tök büszke vagyok, mert 40 perc alatt sikerült, pedig odafelé elég nagy szembe-szél volt. Azt hiszem holnap is bicaj lesz terítéken, futni otthon is tudok.

    Kellemes húsvétot!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_471510 (27753)
     
  24. Torolt_felhasznalo_471510
    Torolt_felhasznalo_471510
    2009. Április 12. 08:5827753.
    Sziasztok!

    Aric, én is szurkolok ám Nektek Voltam babázni az unokahugomnál (8 hónapos), nagyon aranyos, jó kisfiú. Én is szeretnék.. Na de talán majd 3 év múlva. Ill. a terv szerint..

    Monya, hogy állsz a husvéti diétával? Én péntek-szombat ettem sok sütit és teleraktam a halászlevet tésztával. Ja, és túrós tésztát is ettem, meg 1 szelet rántott halat.. Szóval most kicsit bűntudatom van.. Na de mindegy, matól odafigyelek.

    Kellemes ünnepeket mindenkinek!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_200576 (27752)
     
  25. Torolt_felhasznalo_200576
    Torolt_felhasznalo_200576
    2009. Április 9. 20:0927752.
    Hát igen, már a fél 5-sel jöttem is haza. Nagyon jó volt, én még sohasem voltam.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_413754 (27751)
     

Címlap

top