Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Jan.1.Norbi-csa pat toborzó

Torolt_felhasznalo_515552
Torolt_felhasznalo_515552
Létrehozva: 2006. december 28. 08:56
Vagy inkább jan.2.legyen? Teljesen mindegy szerintem. Nem a dátum a meghatározó, hanem amit a fejben eldöntünk. Nagyné Eszti vagyok, 35/170/100. Nincs konkrét célom, (vagy kellene kijelölni valamit?) csak valamennyit leadni ebből az elefántméretből. remélem együtt sikerül. Amit már most megtettem, előszedtem a norbis tornakazit. Sok sikert mindenkinek egy szűkebb (KIZÁRÓLAG RUHAMÉRETBEN ) jövőért!!
  1. Torolt_felhasznalo_515552
    Torolt_felhasznalo_515552
    2006. december 29. 10:5126.
    a norbi szakácskönyvből olvastam ki (nem az enyémből, én sajnáltam rá kiadni annyi pénzt) a kókuszgolyó receptjét: buza vagy zabkorpából készítette, reszeltalmával, kókusszal és valami isteni. De tényleg. Nekem is vannak édességes rohamaim. Van egy barátnőm, napokon belül lesz internete, őt is beszervezem, na ő képes befalni egy egész csokigyárat Szeretne fogyni, de ,de, de. Mondtam neki, nincs appelláta, jössz és kész. És így ennyi duci csajjal könnyebben is fog menni.

    Én még nem voltam szaunában, pedig de jó méregtelenítő

    Aki már elkezdte, annak kitartást, aki majd 2án kezdi, annak nem agyonzabálni ám magad
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_247150 (19)
    2006-12-29  10:05
  2. Torolt_felhasznalo_665721
    Torolt_felhasznalo_665721
    2006. december 29. 10:5025.

    Szia Bodza!

    ha hozzám hasonlóan reszketsz egy falat édességért, akkor íme 1-2 ötlet, amit alkalmazok:

    1. up date 1-es édességek (norbi rúd, linzer, habos puding, zselés szaloncukor)  ez már így ö nmagában számomra maga a mámor..:-)

    aztán: túrót, joghurtot összekeversz pár csepp vanilia aromával, és egy ek kókuszreszelékkel. fél órára beteszed a fagyasztóba, és kész a vaniliás, kókuszos fagyiszerű izé! naggyon finom!! és 1-es mind..

    ez este nem enni szénhdrátot, számomra ezekkel oldódott meg..mert ezeket lehet enni!!:-))

    naaaa???? 

    Panni

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_247150 (19)
    2006-12-29  10:05
  3. Torolt_felhasznalo_247150
    Torolt_felhasznalo_247150
    2006. december 29. 10:4924.

    Szia trezka!

    Ki fogom próbálni! Főleg a joghurtos-fahéjas-almás tetszett, a kakaós hamlet sem lehet rossz, de valahogy nekem a hamlet uncsi egy idő után. Délelőtt szoktam én is majszolgatni a munkahelyen, de pl felvágottal vagy tejföllel nekem olyan kemény...nem mondom, szoktam enni, de nem ez az első gondolatom  

    Én olyat szoktam még csinálni, hogy gyümijoghurtot összekeverek sovány túróval + ha kell, fahéjat vagy édestőt teszek bele, az is naon finiiiii!

    Minden ilyen édesség recept jöhet, mert tényleg heti több alkalommal "szorulok rá", hogy kielégítsem efféle vágyaimat azért, hogy aztán a hétvégi franciakrémes-túrákat elkerüljem  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_456183 (22)
    2006-12-29  10:36
  4. Torolt_felhasznalo_665721
    Torolt_felhasznalo_665721
    2006. december 29. 10:3923.

    Szép napok kívánok lelkes, kedves up date csapat!!:-))

    Jól van, gyűlünk, kedves "titokban fogyózók"...!!! ..dehát nem lehet máshogy??!!!:-)

    Igazad van a nem túl olcsósággal kapcsolatban..vettem tegnap (és ma is kora reggel..) egy up date linzer csmagot. 1-es ugye, tehát lehet tömni. Én roppant mód édesszájú vagyok, ha holnaptól csak csoki lenne, vígan ellennék örökre...6 db van benne, amit megpróbálok 2 napra beosztani..de 500 ft körül van:-(( namármost: ha kevesebb cigit szívok, akkor egy héten veszek két dobozzal. Ha nem, akkor nem..erre jutottam...:-) A kenyeret szinte teljesen száműztem , mert vastag vaj nélkül nem tudom megenni, akkor meg inkább nem eszem. Marag a felvágott, és a tejfölös túróval töltött paprika hajó..:-) ezt szem reggelente általában. Próbáljátok ki, nagyon fini! Egy kanál túró, e kanál tejföl (én pirosat eszem, azt szeretem és kész!:-) összekerevve, félbevágok egy paprikát, vagy egy paradicsomot kibelezek, és beletöltöm. Két ilyen hajótól jól lakom, és rendkívüli módon up date!!! 

    A párom először kiröhögött, és nekiállt piritóst sütni, mert hogy úgyis enni fogok kolbásszal...aztán megette a hajókáimat, mert "Te, ez meg tök jó!" felkiáltással ízlett neki..naja, nesze nekem diéta!:-)

    Holnap tornázom, előre sajog mindenem, mert a héten bizony nem sikerült megmoccannom...

    Később még jelentkezem, most egy kis munka..:-)

    legyen szép a napotok, és olyan, amilyennek reggel elterveztétek! Jók vagyunk LÁnyok!!! 

    Panni

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_515552 (17)
    2006-12-29  07:22
  5. Torolt_felhasznalo_456183
    Torolt_felhasznalo_456183
    2006. december 29. 10:3622.

    Szia Bodza!

    Van pár receptem akut édeeséghiány esetére:

    Hamletet vékonyan megkensz margarinnal, és megszórod kakaóporral+süssinával( por alakúval)

    2 pohár natúr joghurt+fahéj+édesítő és vékonyra vágott almát teszel bele

    Nálunk még a lányom is eszi, pedig neki nem is kell fogynia 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_247150 (19)
    2006-12-29  10:05
  6. Torolt_felhasznalo_165743
    Torolt_felhasznalo_165743
    2006. december 29. 10:3621.
    Sziasztok! nekem nem kell fogynom(165/52),viszont Norbizom.Szeretnék csapattag lenni és segíteni nektek,ha lehet? 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_515552 (1)
    2006-12-28  08:56
  7. Torolt_felhasznalo_807032
    Torolt_felhasznalo_807032
    2006. december 29. 10:1520.

    Jó reggelt mindenkinek!!

     

      Nekem az a nehéz, ha a páromnak főzök... Kér rendes fehérlisztes palacsintát, nekem meg belecsöpög a nyálam. Betartani annyira nem nehéz, ha már kicsit belerázódtál.  

     off: itt nem lehet valami könyvjelző-félét beállítani, hogy tudjam hol tartok?

     

    Bogi

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_247150 (19)
    2006-12-29  10:05
  8. Torolt_felhasznalo_247150
    Torolt_felhasznalo_247150
    2006. december 29. 10:0519.

    Jó reggelt Csapattársak!  

    Ugye milyen jó ezt kimondani: "csapattársak"? Máris jobban érzem magam!

    Jelentem, megvolt a tegnap említett, reggeli abszolút nettósított (semmi ruha, hajgumi, zokni &nbsp mérlegelés, és a mai nap boldogsága, hogy nem híztam a karácsony alatt!!! Pedig csúszott le egy s más   Íme a teljes adataim hát: 27/165/90,5 (a fél kilók is fontosak... &nbsp

    A teljes kiőrlésű liszttel/kenyérrel kapcsolatban igazat adok, én már kb 1,5 éve eszem kizrólag a Ceres sütő teljes kiőrlésű szeletelt kenyerét (amit említettél, ilyen előre csomagolt, 35 dkg egy csomag), és egyrészt nagyon laktató, nekem 1 szelet elég bőven (és csak reggelire eszek kenyeret), és sokáig eláll anélkül, hogy rádszáradna. Sőt, én már úgy szoktam, h ha több zacsival veszek, lefagyasztom alufóliába tekerve, úgy friss marad és ha kiengedem, jó puha, friss kenyeret kapok. AJÁNLOM ÉN IS MINDENKINEK!

    A Norbi kenyere sem rossz, de az azoknak jó, akik kevés kenyeret esznek amúgy is, mert szerintem elég borsos az ára, a 7 szelet asszem 399 ft és nem annyira nagyon finom (nem rossz, de...).

    Nekem egyetleg bánatom van: olyan szinten vagyok édességfüggő, hogy már a tortabevonó is felüdülést jelent, ha más nincs itthon   De megpróbálom én is visszafogni magam és inkább inni (persze nem alkoholt &nbsp vagy mozogni egyet, de előrebocsátom, ez az egyetlen gyenge pontom: este nem enni szénhidtátot. Van még így ezzel valaki közületek?

    Napsugaras pénteket, már várom a délutánt, szaunázunk picit  

    Pusszantás Csajszik,

    Bodza

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. Torolt_felhasznalo_635101
    Torolt_felhasznalo_635101
    2006. december 29. 09:2818.

    Sziasztok!

    Én is szeretnék belépni a csapatba.

    52 éves vagyok, 168 cm magas és 94 kiló.

    A Norbi módszert már én is próbáltam / ill. próbálgatom / több kevesebb sikerrel.

    Sokszor a kitartás és a " nógatás " hiányzik.

    Marika

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_515552 (1)
    2006-12-28  08:56
  10. Torolt_felhasznalo_515552
    Torolt_felhasznalo_515552
    2006. december 29. 07:2217.
    Sziasztok csapat: Ildikó, Timi, Panni, Popo,Gabeszka, He0629, Bodza, Trezka, Miffy, Zuziat!!!Mert mi már egy csapat vagyunk!!Hát ennél nagyobb meglepetést, hogy már ennyien vagyunk Ez szuppper Mérlegelés megvolt, akkor irány a hűtő Ez vicc akart lenni, nehogy elrohanjatok

    Ami nálam be szokott jönni előző fogyókúráim alatt az a teljes kiőrlésű lisztből készült kenyér, amit a tescoban szoktam venni, előre csomagolt szendvicskenyér, és a győri ceres pékség gyártja. Le fogom majd fényképezni, és felrakom a bemoldalamra.

    Az életmódváltás nem egy olcsó mulatság, épp ezért szerintem nem kell mereven ragaszkodnunk a kifejezetten norbis ételekhez, mármint a norbis cimkével ellátott ételekhez. Ha tudunk helyettesíteni valamit, akkor azt tegyük is meg, de úgy hogy a többiekkel is megosztjuk a tapasztalatot.

    Én is titokban fogok fogyózni, nem szeretném azt látni, hogy na már megint nem sikerült neki. De ilyen társaság mellett, muszály sikerülnie!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. Torolt_felhasznalo_106858
    Torolt_felhasznalo_106858
    2006. december 28. 23:5216.

    Sziasztok!

    Én is csatlakoznék a csapathoz. Jelenlegi 86 kg vagyok, 167 centivel és 23 évvel. Még nem próbáltam a Norbis fogyókúrát, pedig már régóta megvan a könyve és sok jót hallottam róla. Már rengeteg fogyókúrát kipróbáltam és eddig az Atkinsel fogytam le a legtöbbet (14 kg), de ebből 1 év alatt sajna 8 vissza is jött. A jelenlegi rohanós életemben azonban most nem tudom azt betartani, mert azért a napi 20 g szénhidrát igen húzós.

    Így gondoltam beállok hozzátok és remélem együtt menni fog a fogyózás. Már holnaptól elkezdeném, de szilveszter estére asztalfoglalásunk van egy étterembe, így majd csak 1-től vágok neki én is.

    Addig is akik csináljátok: kitartás nektek szilveszterkor!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. Torolt_felhasznalo_253305
    Torolt_felhasznalo_253305
    2006. december 28. 23:0315.

    sziasztok! én október 1. óta fogyózom, azaz inkább "életmódot" váltottam és próbálom Norbi "tanításait" követni...azóta 12 kilót fogytam és nem mondom, hogy könnyű volt, de nem is kellett sanyargatnom magam. még szeretnék 10-et. sajna most kicsit kizökkentem karácsony alatt (mondjuk az is csoda, hogy nem híztam) úgyhogy január 1-től én is szeretnék visszatérni a keményebb Norbihoz (semmi update 3as, mert sajna csak úgy megy a fogyás...) amiben tényleg tök jó lesz ha lesznek társak  úgyhogy mindenkinek nagyon sok sikert és kitartást és Boldogabb CSINOSABB Új Évet!!!!!!

    u.i.: amúgy egy "milyen csini vagy, fogytál???" kérdés minden csokinál jobb!!!! mostmár tudom... 

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. Torolt_felhasznalo_456183
    Torolt_felhasznalo_456183
    2006. december 28. 22:4614.
    sziasztok, jövök én is! Idén már lement 17kg. (norbi-módszerrel) ebből visszaszedtem 5-öt. Most vagyok 78kg. és 172cm. A célom: 60kg. 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. Torolt_felhasznalo_807032
    Torolt_felhasznalo_807032
    2006. december 28. 21:3813.

    Sziasztok!

     Akkor én is becsatlakozom hozzátok. Én is a folyamatosan ingadozók közé tartozom. Nekem Norbi módszere sokat segített, de visszaálltam, ezért a kilók is visszakúsztak. Én kb 10 kg-tól szeretnék megszabadulni.  Remélem együtt menni fog mindenkinek! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_515552 (1)
    2006-12-28  08:56
  15. Torolt_felhasznalo_756737
    Torolt_felhasznalo_756737
    2006. december 28. 20:3612.
    Hahó!
    Ha már toborzás, legyen...Üdv a csapattársaknak. Szerintem jan.1.-kezdjük rögtön a legelején. Én: 39/64/168. Nagy gond nincs, csupán szeretnék 5 kg-ot leadni és edzettebb lenni.
    Én már táplálkoztam NORBI-szerint, simán lement 3kg egy hónap alatt mozgás nélkül!!! Akkoriban még nem voltak Update-édességei, tehát lassan visszaálltam a Piros mogyorósra...
    Ingadozom, 2-3-at leadok, aztán ennek örömére vissza is szedem...
    Ma már bemelegítésként 40 percet tornáztam Norbival, de szerintem holnap reggel probléma lesz az ágyról való leszállással is...
    KITARTÁST NEKÜNK CSAJOK -akár fiúk is-, az "élményeket" megosztva hátha könnyebb lesz...
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_150412 (11)
    2006-12-28  20:14
  16. Torolt_felhasznalo_150412
    Torolt_felhasznalo_150412
    2006. december 28. 20:1411.

    Sziasztok Sorstársak! 

    Én is csatlakoznék a csapathoz. Megint január 1-et tűztem ki választóvonalként, remélem ezúttal sikerül... Adataim: 20/85/170 Célom pedig -20 kg. Jártam már párszor a közelében, de mindig visszajöttek a kilók  A diéták közül a Norbi update a legszimpibb, ez nem is diéta, életmód. És ha tényleg elhatározzuk be lehet tartani De ehhez segítenünk kell egymást, hiszen mindenkinek vannak rosszabb napjai, főleg ha nem jönnek az eredmények. Ilyenkor néhány buzdító szó csodákat tehet!

    Tehát hajrá mindenkinek!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. Torolt_felhasznalo_239681
    Torolt_felhasznalo_239681
    2006. december 28. 16:5110.
    Sziasztok csajok!

    Annyira jó benneteket olvasni,hogy nemcsak ÉN vagyok a világon ducijuci! Százezerszer voltam már 70kg és ugyanennyiszer 90kg. Szeretnék már mindíg 70kg-os lenni hiszen az annyira jó! Januártól belefogok veletek együtt és én sem szólok senkinek,mert utálom azt,hogy az egyszálbelű munkatársnőim csak úgy falják a kolbászt és a szalonnát,miközben nem híznak hanem fogynak tőle! (azért adjatok egy kis löketet) Üdv mindenkinek
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_665721 (6)
    2006-12-28  15:26
  18. Torolt_felhasznalo_247150
    Torolt_felhasznalo_247150
    2006. december 28. 16:439.

    Halihó!

    ;-) Naná, hogy könyörtelen valóság, sajna muszáj lesz szigorúnak lennem magamhoz. Mert hát az a baj, ha behunyom a szemem, hogy ne sokkoljon a mérleg nyelve okozta látvány, akkor nem tudom megírni, mennyi az annyi ;-) Remélem, még nem 3 számjegyű, de nagyon a közelben fog lengedezni az a fránya mérleg nyelv...

    Engem jupíííí, elengedett holnapra szabira a főnököm, mert látta, hogy dáthás vagyok és megszánt. Ezt fel kell írni, ilyen még nem történt, elküldött pihenni!!!! De van netem itthon, így jövök, írok, tervezem a jövő hetemet. Merthogy asszem, a szilveszteri mulatságokat még - bár visszafogott mértékben- megengedem magamnak, de elsejétől tűz!

    De jó, én örülök neki, hogy rokonlelkekre találtam itt!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_665721 (8)
    2006-12-28  16:14
  19. Torolt_felhasznalo_665721
    Torolt_felhasznalo_665721
    2006. december 28. 16:148.

    Sziiaa Bodza!!

    Üdv a csapatban!!!:-))

    ennyi "egy cipőben járunk" ismeretlen ismerősről álmodni sem mertem volna!!!:-))

    én holnap is gépközelben leszek (azaz dolgozom..:-) várom a könyörtelen valóságot Tőled!!:-))

    mikortól vágsz bele?

    ilyen jó csapattal sikerülni fog!!! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_247150 (7)
    2006-12-28  16:11
  20. Torolt_felhasznalo_247150
    Torolt_felhasznalo_247150
    2006. december 28. 16:117.

    Sziasztok Lányok!

    Beszállok én is, talán ez a kis csapat ad egy kis löketet nekem is  . Mivel most délután van, még nem merészkedtem rá a mérlegre a karácsonyi zaba után  , de holnap reggel jövök "updatelt" üres hassal mért adatokkal (kell egy kis önbizalom, na...), fel is töltöm majd ide a naplómba! Ami már egész biztos: 27/165.. .

    Gyerkőc még nálam sincs, de van egy párom, akit nagyon szeretek...és azt hiszem amellett, hogy a saját egészségemért és később a pici babáéért nagyon jó lenne egy jó pár kilóval kevesebbnek lenni, a kapcsolatunknak is jót tenne egy fittebb kivitel  !Már kétszer is sikerült harminc kg-ot leadnom, de mindig visszakúsztak a kilók és sajna most újra itt állok ducin, minden vágyam, hogy újra lefogyjak.

    Segítsük, bátorítsuk egymást, hiszen gondolom, nálatok is kezdetben nagy a lelkesedés, aztán ha megtorpannak a kilók, sokan feladják...ha ott fogjuk egymás kezét, akkor talán mindannyiunknak sikerül majd!

    Hajrá-hajrá!

     

    Puszcsi: Bodza

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. Torolt_felhasznalo_665721
    Torolt_felhasznalo_665721
    2006. december 28. 15:266.

    Szia Timi, Isten hozott!:-)

    Hasonlóak a "paramétereink"..:-) csk nekem nincs még gyerkőcöm, remélem egyszer lesz.

    titkon én is a 20 kiló minuszban reménykedem, de egyelőre "beérném" azzal is, ha 75 kilót mutatna a mérleg.

    Ildi, Timi: jó hogy itt vagytok, és beszámolhatunk egymásnak mindenről, erőt ad! ..amúgy teljes titokban tartom, mert utálom, mikor a kollégák szemrehányó pillantásait kell elviselnem, ha ne adj Isten egy almával a kezemben meglátnak, és jön a "te nem fogyózol véletlenül??!!..." deeee....és az azt jelenti, hogy egyáltalán nem ehetek fél évig??!! Szóval nem mondtam senkinek, otthon sem. "Csak" Nektek, itt!!:-)) 

    köszönöm a támogatást, és kitartást, türelmet kívánok!! MENNI FOG!!!

    Panni

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_827443 (5)
    2006-12-28  15:15
  22. Torolt_felhasznalo_827443
    Torolt_felhasznalo_827443
    2006. december 28. 15:155.

    Sziasztok!

    Én is csatlakozom hozzátok. Jan 1-től szeretnék fogyózni, adataim 29/170/89. Legalább 20 kilót szeretnék fogyni, és ha lehet minél többet május végéig a 30. szülinapomig, az lenne aztán az igazi ajándék, ha addig jópár kilótól sikerülne megszabadulnom. Karácsonyra megkaptam anyukámtól a Norbi update-s zsebkönyvet, és januártól tervezem minden nap szobabiciklizni, két kicsi gyerkőc mellett nehezen megoldható a torna és ha van egy kis idő, akkor meg már fáradt vagyok. Anyukámnak van szobabiciklije, megbeszéltük, hogy minden nap megyek hozzá, ő pedig addig vigyáz a gyerkőcökre, remélem, hogy ez a mozgás is elég lesz a sikeres fogyókúrához. Még most utoljára pár napig eszek a finom falatokból, aztán teljes önmegtartóztatás  . Nagyon remélem, hogy fogom bírni és sikeres lesz a fogyókúra . Jó hogy így összejöttünk és egymást tudjuk biztatni és tanácsokkal ellátni.

    Mindenkinek kitartó és eredményes fogyózást kívánok: Timi

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_515552 (1)
    2006-12-28  08:56
  23. Torolt_felhasznalo_665721
    Torolt_felhasznalo_665721
    2006. december 28. 14:494.

    Szia Ildikó!!

    De jó, hogy itt vagy!!!:-))

    28 éves leszek, 168 centimhez 88 kg társult dec elején..

    Nekem ez a 3. hetem. 88 kilóról indultam, most 85 vagyok, úgy örülök!! Otthon tornázom Norbi Kiképzésére, Aerobzóna kazettájára, és egyszer egy héten Réka Add ÖNmagad2-re (ez nagyon jól formál, de nagyon nehéz még nekem..) Sikerül betartanom eddig az up datet is, sokkal több energiám van az az igazság, mióta nem cukorral tömöm magam..

    Úgy érzem, egész nap eszem. De csak 1-es max 2-es kajákat. A rendszeres evéstől érzem így szerintem, 3-4 óránként eszem valamit: egy joghurt, egy alma, egy "jó estét keksz"...:-)) és mégis elindult a fogyás, számomra hihetetlen!

    Te? Milyen tapasztalataid vannak? Minden érdekel!!  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_818776 (3)
    2006-12-28  14:25
  24. Torolt_felhasznalo_818776
    Torolt_felhasznalo_818776
    2006. december 28. 14:253.
    sziasztok csajok!

    jövök én is!!!
    "norbizzunk, mert rám is rám fér!!! ildikó vagyok, 28 éves 170cm magas és 92 kg.én már elkezdtem 3napja.
    és a célom május 5-ig 76kg-ra lemenni.
    nagyeszti te milyen norbis kazikra tornázol? és váltogatod őket?

    puszi ildikó
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_515552 (1)
    2006-12-28  08:56
  25. Torolt_felhasznalo_665721
    Torolt_felhasznalo_665721
    2006. december 28. 09:002.

    Kedves Életmódváltók!

    csatlakozom Hozzátok, mert szeretnék egy egészségesebb, boldogabb életet! Igen, valóban nem a dátum a lényeg..magam december első hetében vágtam bele, mérteim jelenleg 28/168/85, 88 kilóról indultam, és heti 1 kg minusz a célom. Eddig sikerült tartanom, hála az up date-nek és az akaraterőmnek! De nem dekákban mérhető az az energia és derű, ami bennem van, mióta nem csak egy önsajnáló, lutsa evőgép vagyok!!

    gyertek, csináljuk együtt!!! 

    Nagyeszti: köszi a bátorítást, és a kezdeményezést!!:-)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_515552 (1)
    2006-12-28  08:56

Címlap

top