Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Belezúgtam?

Torolt_felhasznalo_324231
Torolt_felhasznalo_324231
Létrehozva: 2006. december 18. 11:29

Nem értem magam.

Házasságban élek, gyermekem van, sosem foglalkoztam senkivel a férjemen kívül.

Pár hete egy céges rendezvényen az egyik kollégám felkért táncolni és innentől úgy nem vagyok ura önmagamnak.

Napjában többször kapom magamat azon, hogy rá gondolok, hogy "érzem" ahogy akkor rám nézett, ahogy hozzám ért. 

Ő egyedülálló, a férjemet ismeri.

Fogalmam sincs, hogy ki akar-e kezdeni velem, azért viselkedett így... egyszerűen nem értem, mivel érte el, hogy állandóan rá gondolok...

Közvetlen munkakapcsolatban nemv vagyunk, nem is találkozunk minden nap.

Nem akarok balhét a házasságomban, de képtelen vagyok kezelni ezt az érzést. Úgy érzem magam, mint egy tinilány, akihez először  volt kedves egy férfi... 

Segítsetek! HOgy tudnám túltenni magam ezen? 

  1. 2011. január 8. 10:225301.
    Bocsáss meg, biztos vagy benne, hogy ő is akar még valamit tőled, ha "elbizonytalanodik", ha kifogásokat keres stb. Nekem úgy tünik Te csak egy "mindig kéznél" vagy, ha ő akarja, de a neje az első. Talán ezen kellene elgondolkodnod, és azon mit is vártál egy nős hapsitól, akinek úgy néz ki a családja fontosabb!
    előzmény:
    ötöslottó (5299)
    2011-01-07  18:59
  2. Torolt_felhasznalo_324231
    Torolt_felhasznalo_324231
    2011. január 8. 10:055300.

    Sziasztok!

     

    Csak beköszönök és szeretnék Mindannyiótoknak boldog új évet kívánni!

     

    Nagyon örülök, hogy még mindig él a topic!

     

    Mikor elindítottam, nem hittem volna, hogy mind a topic, mind az én bonyolult történetem létzezni fog négy év múlva is... és azt sem, hogy ilyen sokan járunk hasonló cipőben...

     

    Mindent összevetve végülis örülök neki. :)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  3. 2011. január 7. 18:595299.

    Mi pedig még küzdünk egymással,vagy egymásért,már nem is tudom.

    Mindíg előrukkol valamivel.

    A tegnapi példán megint fennakadtam.Egész héten azt terveztük,mikor tud jönni, számolta mikor lehetünk együtt "úgy " is.

    Aztán a nagy nap előtti este már bizonytalanabbul beszélt, de majd hív,és ha tud akkor jön, de a fazon,akire hivatkozott volna nem jelentkezett,nincs menőkéje.( A neje szabin van)

    Én már ebből tudtam,hogy akkor ennyi lesz.

    Aztán másnap hívott,hogy bent van a városban, de a kollega későn jött,utána pedig bejöttek a nejével,mert neki dolga volt, a neje pedig jött vele,és minyő szerencse,így a neje autójával jöttek,és az övéből nem fogy az üzemanyag.

    Nos,erre én kifakadtam,hogy ha vmit akar,akkor megoldja, meg nem képes mellettünk kiállni,mikor még ő volt azon,hogy ma velem legyen...fejmosás.

    És mi volt a válasz?

    Ő nem is tervezte a mai napot!!

    Hát ezzel befogta a számat,erre nem tudtam mit lépni,ezzel meglepett,mert ez nem így igaz,és azt is azonnal tudtam,hogy ezt csak úgy rávágta,mert tudja,jogosan mondom én a magamét,mert nem volt elég bátor,hogy oda áll a neje elé, és azt mondja, most bemegyek a városba, elintézem a dolgomat.Slussz-passz,ennyi.Oké,jogos ketten jöttek egy autóval,így is szokták, ő is spórolt...meg amúgy sem lett volna a nap az igazi,mert volt melója is. De mégis!

    Ma aztán rákérdeztem, azt mondta, persze,akart ő jönni,a mai nap,amikor úgy volt itt,hogy itthon volt  a gyerek nem pótolja  a kettesben eltöltött délelőttöt, de ez most így jött ki.

    Tehát igazam volt.

     Amúgy pedig megvagyunk,bár az én erőm már erőteljesen fogy , egyre kevesebb a türelem felé,bár ő még kérne belőle. 

    Hát,nem tudom... 

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  4. 2011. január 7. 17:295298.
    köszi kriszta, ez nagyon talált! :)
    előzmény:
    *kriszta* (5297)
    2011-01-07  17:27
  5. 2011. január 7. 17:275297.

    Bocs, Lányok de muszáj ide ezt elküldenem, annyira tetszik:

     

    "Amíg csupán lopjuk magunknak egymást:
    csak lopott holmi lesz, mi rég miénk,
    vezekelünk a rég megérdemelt nász
    visszaeső kis bűnözőiként,
    akié vagy, elvesz naponta tőlem,
    s ha néha visszakaplak egy napig:
    megint sután, csak félig-ismerősen
    puhatolom felejtett titkaid,
    heteken át, míg várom folytatását
    egy-két lopott órának, meglopok
    minden varázst, mit új találkozás ád."

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  6. 2011. január 7. 17:115296.
    Köszi a bíztatást:)
    Tényleg így alakult, azért kíváncsi lennék, ha nem hívnám mikor keresne...Ha hívom mindig felveszi, ha nem jó akkor is. CSak nem akarom, hogy úgy érezze, folyton zaklatom.
    előzmény:
    ötöslottó (5292)
    2011-01-07  16:43
  7. 2011. január 7. 17:085295.

    Pontosan nem tudom mikor vált el, de nem friss a dolog, azóta volt már egy-két kapcsolata, úgy tudom, bár ilyesmiről nem nagyon beszélünk..

    Igazad van, én is folyton ide lyukadok ki: élvezzem ami most van, aztán majd meglátjuk..

     

    Hogy otthon mi nem klappol? Hát azt hiszem a szikra hiányzik. Amúgy tök jól működünk mint család, csak elmúlt a lángolás.. Gondolom ezért is volt olyan könnyű belemenni egy ilyen zűrös kapcsolatba..

    előzmény:
    virág*** (5290)
    2011-01-07  15:10
  8. 2011. január 7. 16:525294.

    Egyenlőre kivárok, persze hétfői tali szóba sem jöhet.

     

    Szerintem ő fog keresni, úgy "véletlenül". Egyszerűen látni akarja rajtam a hatást, hogy hogy érzem magam. Szerinted?

    Kicsit nehéz lesz a feje fölött átnézni mert 2 m magas, de igyekszem!

    előzmény:
    virág*** (5287)
    2011-01-07  15:01
  9. 2011. január 7. 16:475293.

    Szia regi,

     

    Nem, biztos hogy nem találkozom vele hétfőn, az tuti.

    A hétvégén jegelem magam, aztán majd meglátjuk...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_892905 (5289)
    2011-01-07  15:08
  10. 2011. január 7. 16:435292.

    Ha nem szeretne veled beszélni,találkozni,megtehetné,hogy nem reagál a hívásodra., de nem hinném,hogy ez így van.

    Gondolom,azért alakul ez így ki,mert ő a szabad, ő bármikor hívható,te pedig csak akkor,amikor neked jó.

    Esetleg adj meg neki egy megfelelő időpontot,hogy ekkor és ekkor kereshet ,és meglátod,megteszi-e? (Persze,hogy igen!!)

    Ez kialakult szokás kérdése ,ne csinálj belőle ügyet! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_892905 (5288)
    2011-01-07  15:06
  11. 2011. január 7. 16:425291.

    Szia dinamiqs!

     

    Köszönöm a kemény kritikát, vártam hasonlót.

     

    Ez a pasi minden, csak nem hülye.

    Nem voltak semmilyen zavaró körülményei, egyszerűen érzésem szerint visszakozott.

    Az egész "kapcsolatunk" erről szól. Néha napokon keresztül rohanunk egymás felé néha pedig menekülünk egymás elől.

    Ha valaki egy találkozó előtt 25 perccel nem veszi fel a telefont, annak oka van. Ha pedig bármi közbejön, lehet értesíteni a másik felet időben bármilyen módon, elég egy sms is.

    Én mindíg tisztelem a másik felet, és én is elvárom ugyanezt. Lehet, hogy régimódi vagyok.... 

     

    előzmény:
    dinamiqs (5280)
    2011-01-07  12:28
  12. 2011. január 7. 15:105290.

    Szóval elvált! Hát, azért így már más a "gyerek fekvése".

    Nagyon sokmindent akarhat....amit csupán az idő fog eldönteni.Kérdés az is, hogy mikor vált? ha friss, akkor lehet, hogy szándékos a "foglalt nővel" való viszony. Kezdetnek nem rossz, kötelezettségektől mentes, ám önigazolásnak és búfelejtésnek szuper!

    Szóval, így még csak találgatni lehetne, aminek semmi értelme.

    Az is lehet, hogy neked is csak rövid fellángolás lesz az egész, aztán jó lesz visszamenni a megszokott és jólbevált kis otthonihoz.

    Addig is élvezd a "boldogság-görcsöket" és a Vele való pillanatokat. A többi alakul.

    És ünneprontó sem akarok lenni és ha nem akarsz róla beszélni, nem kell,  azonban kíváncsi lennék, hogy otthon a férjeddel mi nem klappol? Milyen a kapcsolatotok?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_892905 (5281)
    2011-01-07  13:26
  13. 2011. január 7. 15:085289.
    és mit csinálsz? találkozol vele hétfőn?
    jön még egy végtelen hosszú két napos hétvége.lesz min agyalnod:-)
    előzmény:
    *kriszta* (5275)
    2011-01-07  10:52
  14. 2011. január 7. 15:065288.

    szia ötöslottó!

     

    Köszi a hozzászólást! 

    meglátjuk mi lesz.. várok.. egyellőre az a szitu, hogy többnyire - egyre inkább - én hívom. Így alakult. Eleinte azt mondta, hívjam én, gondolom tekintettel a körülményekre, szóval töbnyire én keresem, és már kezdem magam hülyén érezni emiatt. folyton azon agyalok, ha én nem keresem, keresne-e. nem tudom mit csináljak. ha egyszer csak eltűnnék, lehet, hogy félreértené, de így soha nem tudom meg igazán akar-e velem lenni, vagy csak azért, mert én "zaklatom". Persze amikor együtt vagyunk akkor ez a téma hülyeségnek tűnik, hogy egyáltalán megfordult a fejemben, mégis folyton ezen rágódok.

     

    a férjemmel egyébként annyi változott, hogy úgy érzem vele csalom meg a pasimat:-) jó kis szitu nem? próbálok olyen lenni, mint eddig, nem akarom megbántani, hiszen nem érdemli meg, ez az én bulim, de nagyon nehéz.. folyton rá gondolok, és közben észreveszem magamon, hogy nem tudok úgy odafigyelni a dolgokra mint azelőtt, tudod,m int amikor szerelmes vagy :-)

    előzmény:
    ötöslottó (5284)
    2011-01-07  13:42
  15. 2011. január 7. 15:015287.

    Az ember szerelmetes dühében hajlamos másként megítélni a dolgokat, vagy egyszerűen csak észre nem venni olyasmiket, amik őt zavarnák az álmodozásban....:)

    Nem állítom azt, hogy már akkor tudta, egyszerűen csak nem zárta ki a lehetőségét, hogy "elfelejti". DE, ha valami fontos, azt ugye nem felejti el az ember. és ha úgy látja, hogy nem ér oda egy "fontos" helyre, akkor odaszól....

    Ilyen szempontból jogos a haragod.

    Azt kellene észrevenned, hogy számára nem volt annyira fontos ez a találkozó, mint számodra. Kicsit játszadozott veled. És ha hagyod, továbbra is ezt fogja tenni.(lásd hétfőn 3-kor). nem biztos, hogy akkor sem megy el, de kiatlál valami újabb kis játékoskát....az ilyen emberek nagyon találékonyak ám, vérükben van a játszadozás. Mint a macskáéban, ha egeret talál.

    Na, ezekért a dolgokért néznék át a fején. Nem érdemli meg a dühödet (azt hiszem, ezt már írtam:) )

    előzmény:
    *kriszta* (5277)
    2011-01-07  12:01
  16. 2011. január 7. 13:435286.

    REG !!

     

    Rólad is szívesen hallanék már!! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  17. 2011. január 7. 13:435285.
    Vagy igazából nem is akarja megcsalni a társát, a hiúságának meg elég a tudat, hogy megkaphatná a csajt, ha akarná, így felesleges lenne tovább mennie :)
    előzmény:
    virág*** (5276)
    2011-01-07  11:30
  18. 2011. január 7. 13:425284.

    Szia Regi!!

     

    Végre már valakinek szabad a pasija..

    Ha rendesen belemásztok, majd jön idővel az a szitu,amiben én csücsülök.

    Szóval majd ő kér tőled választ a kérdéseire, és ő akar majd döntésre bírni,ha szeretne veled maradni.

    Idővel ,ha eldől mit szeretnétek egymástól,lesz -e belőle igazi szerelem, majd ráérsz gondolkodni rajta,boríts -e vagy nem.

    Addig gyűjtsd a tapasztalatokat, és a lepkéket a hasadban!

    A férjeddel azóta változik a viszonyod?

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_892905 (5281)
    2011-01-07  13:26
  19. 2011. január 7. 13:355283.

    Szia Vercsi!!

     

    Én is emlékszem ám rád!

    Bizonytalan,határozatlan pasi igenis létezik, itt van az enyém,élő példa.

    A te esetedben az a bajom,hogy "igazi" kapcsolat valójában nincs köztetek,nem élitek meg együtt a mindennapokat,nem tudod,hogy áll a pénzhez, hogyan viselkedik,ha rossz passzban van,ha nem sikerül a munkában valami,nem látod az arcát a reakcióit,  nem tudod,milyen ha igazán örül neked,ahogy feltép egy csomagolást egy ajándékon..,hogy  mennyire jó hozzá bújni.,vagy  szexelni vele,szóval nem ismeritek egymást,csak van egy majdnem virtuális szerelem,amit felruházol egy valós kapcsolatra jellemző tulajdonságokkal.

    Jó,bagoly mondja,ezt anno is megvitattuk,tudod, de ne pazarold rá az energiádat,érzéseidet!

    Tudom,nehezen hiszed el,de jön majd más, aki melletted lesz.. csak el kell hinned,hogy nem csak ő létezik.

    Ugye,nem haragszol ,hogy ezt írtam? 

     

    előzmény:
    vercsi63 (5261)
    2011-01-06  22:18
  20. 2011. január 7. 13:315282.
    Tudom mit érzel... Irigylem a virág józan gondolkodását. De ha egyszer már elkaptak az érzelmek, sajnos a józan ész nem engedelmeskedik.. Tudod mit kellene tenned, és pont az ellenkezőjét teszed. Sajna én nem tudok Neked okos tanácsot adni jelen állapotomban.
    előzmény:
    *kriszta* (5266)
    2011-01-07  08:53
  21. 2011. január 7. 13:265281.

    Beletrafáltál Virág,

    már nyakig benne vagyok. ő egyébként elvált...

    szóval én vagyok a szűk keresztmetszet. De én is így gondolom, ahogy Te. Most ott tartunk, hogy jól érezzük magunkat, ennyi..

    Még túl korai bármit mondani, bármin gondolkodni. a kérdésedre a válasz: még nem. CSak az a baj, hogy amikor rá gondolok, görcsbe rándul a gyomrom, állandóan a telefont lesem... ismerős, úgy 20 éves korodból?:)

    előzmény:
    virág*** (5267)
    2011-01-07  09:18
  22. 2011. január 7. 12:285280.

    Ne haragudj, de szerintem te felfujod a dolgot. Egyertelmu, ha nem veszi fel a telefont, zavaro korulmenyek vannak, es ebbol mar sejteni lehet, hogy ugrik, amit megbeszeltetek.

     

    Ha te ettol a plafonon vagy, megsertodsz, akkor jobb, ha veled senki nem kezd szeretoi viszonyba, mert az elso problemas szituacional kiakadsz. 

     

    pardony 

    előzmény:
    *kriszta* (5275)
    2011-01-07  10:52
  23. 2011. január 7. 12:245279.
    ami szerintem nema ellenallas volt a reszerol, amit idovel megtortel.
    előzmény:
    dinamiqs (5278)
    2011-01-07  12:22
  24. 2011. január 7. 12:225278.

    Szia Vercsi, tegnap este olvastalak, emlekeztem is rad, de ugy gondoltam, jobb, ha visszaolvaslak. Persze, nem olvastam el ujra mindent, amit anno irtal, de arra eleg volt, hogy osszealljon a kep.

     

    Idokozben Virag az 5364. hsz-ben nagyjabol leirta, amit en is irtam volna.

     

    A magam reszerol annyit tennek hozza - aminek nem fogsz orulni - hogy vegtelenul onzonek tartalak. Persze, az leginkabb a romantikus regenyekben szerepel, hogy valaki lemond a masikrol, mert annyira szereti, de neha az eletben is megtortenik. Illetve, meg kellene tortennie.

     

    Nalad azt latom, hogy nagyon nehezen vetted le a labarol a pasit, nagyon kitarto vagy, es elkeseredetten kuzdesz erte, mikozben o sosem altatott azzal, hogy valaha is veled akarna elni. Az utalasai a "veled lenni"-re nem arra utalnak, amit a szo valodi ertelmeben jelent, hanem hogy ebben a jelenlegi pozicioban akar megtartani. Gyakorlatilag flortolget veled, kiegeszited, szinesited a kis eletet a jelenleteddel, de tobbet nem akar toled, mert ragaszkodik a csaladjahoz.

     

    Ha visszaolvasod sajat magad, remelhetoleg te is fogod latni, szinte napra pontosan egy evvel ezelott is itt tartottal, es korabban is csak arrol irtal, hogy mennyire keveset beszeltek, munkara, kimerultsegre hivatkozik, ami szerintem nem ellenallas volt a reszerol, amit idovel megtortel.

     

    Ne haragudj, de nekem egyaltalan nem szimpatikus, hogy egy elvileg allhatatos, de a gyakorlatban elbuko nos embert folyamatosan arra kenyszeritesz, ami a te sajat leirasod alapjan allando lelkivalsagban tartja, meg akkor is, amikor abba is kepes "belebetegedni", amikor teged kell nelkuloznie. Persze, tudom, akarata ellenere senkit nem lehet arra kenyszeriteni, amit o tesz, csak bizonyara o is ugy van ezzel, mint Oscar Wilde, aki azt mondja, mindennek ellent tudok allni, csak a kisertesnek nem.

     

    Nem ugy ertem, hogy te ezt a szent ember bunbe vitted, felre ne erts. Csak a legelejen tudomasul kellett volna venned, hogy pont az, ami miatt szereted, hogy nem hazug, hogy alapvetoen nem csalo - de megis itt tart - abba te keverted bele, pedig o sokaig kuzdott ellene, es hiaba minden odaadasod es szereteted, te tonkre is tetted/teszed ezt az embert. Mert neked egyszeruen kell, barmi aron.

     

    Tanacsom nincs, de oszinten szolva, barmit is tudnek tanacsolni, az eleve azzal kezdodne, hogy hagyd beken vegre. Kicsit belehalna, aztan osszeszedne magat, es az onbecsuleset is.

     

    Ami a szerelmet illeti, hidd el, ez nem az, aki valoban szerelemmel szereti a masikat, az lep. Harom ev utan egyre valoszinutlenebb, hogy erre sor kerulne, bar nalatok ez a harom ev inkabb ketto, mert az elso evben alig erintkeztetek egymassal, ha jol remlik. Arrol nem beszelve, hogy sosem allt szandekaban boritani, amikor kiborultal, valamivel megnyugtatott - nem gondolom, hogy nem volt oszinte - de nem lepett.

     

    Bocs.

    előzmény:
    vercsi63 (5261)
    2011-01-06  22:18
  25. 2011. január 7. 12:015277.

    Szóval ezzel arra akarsz rávezetni, hogy amikor a tegnapi találkozót megbeszéltük ő már akkor tudta, hogy nem fog eljönni????!!!

    Na szép...

     

    Tudod, Téged nem virágnak hanem Napsugárnak kellene hívni, megvilágosítod az én sötét, dühös gondolataimat.

    Jó veled beszélgetni, ezt jó értelemben mondom!!!

    előzmény:
    virág*** (5276)
    2011-01-07  11:30

Címlap

top