Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Krém ízületi fájdalmakra

Lianna
Létrehozva: 2006. december 15. 08:36
Sziasztok!
Anyósomnak nagyon fájnak az ízületei, már jó pár féle kence-ficét kipróbált. A kérdésem az, hogy tudnátok e ajánlani valamit jót, ami nektek használt? Tudom,hogy a gyógyfürdő is jó lenne, de ilyen helyre nem megy.

Várok minden ötletet!
Köszönöm

(igen, ez ma már a második topicom, több nem lesz ígérem
  1. 2016. február 9. 13:3328.

    Üdvözletem! Én egy ideje az Arany menta krémet használom és nagyon jó tapasztalataim vannak vele kapcsolatban. Nagyon nehezen tudtam elaludni az ízületi fájdalmaim miatt, és ha el is aludtam, többször ráébredtem éjszaka. Sok ismerősömet megkérdeztem én is, milyen krémekkel van jó tapasztalatuk. Sok fajtát ajánlottak és őszinte leszek a felét sem próbáltam ki, mert közben megtaláltam az Arany mentát a Herbadoctortól. Bátran merem ajánlani! Én már elhasználtam egy tégellyel és megrendeltem tőlük a következőt is. Remélem tudtam segíteni.

  2. 2006. december 15. 13:4327.

    Persze, de a Te izületeid nem is fájhatnak! A Te korodban!? Mindenesetre ha én lennék az izületed, én nem fájnék!

    Gyuriur

    előzmény:
    pocka (18)
    2006-12-15  09:23

Címlap

top