Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

FM parfüm ki ismeri?

floryka
Létrehozva: 2006. december 14. 08:12
Sziasztok!

A minap megkeresett az egyik ismerősöm ezekkel a parfümökkel, hogy mennyire jók, és szálljak be az értékesítésbe. Mivel nem ismerem ezeket a termékeket, így nem mondtam se igent se nemet. Azt állította hogy ezek a termékek 95%-ban ugyanazok mint az eredeti, megvásárolta a cég az előállítás jogát minden illat esetében azzal a kikötéssel, hogy 100%-ban nem lehet ugyanaz, és nem árulhatják ugyanolyan üvegben. Egyébként ugyanolyan anyagokat használnak fel az előállítás során, tehát nem szintetikusak. Én ezt azért kétkedve fogadom, mert nehezen hiszem azt hogy ennyire bagóért adhatóak lennének a nem szintetikus úton előállított illatok, bár nem vagyok szakértő a témában.
Nektek mi a véleményetek róla? Ismeri valaki közületek, esetleg használja is ezeket a termékeket?
  1. 2019. december 7. 11:50228.

    2019-et írunk és az FM mai napig töretlenül dolgozik azon, hogy kielégítse vásárlói igényét. Én személy szerint imádom, használom, és ajánlom. Saját webshoppal rendelkezem és amíg tudom teszem a dolgom ezen az úton 🙏🙂

  2. 2015. március 14. 16:45227.

    Én több éve foglalkozok és használom az FM parfümöket!


    Sokkal erössebb mint a drogériás parfümök!mivel ezek 20%os parfümolajjal rendelkeznek!söt vannak HOT osak is ami +§%os


     


    Balog Éva

    előzmény:
    floryka (1)
    2006-12-14  08:12

Címlap

top