Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Zepter, Bioptron óvakodjat

Torolt_felhasznalo_455971
Torolt_felhasznalo_455971
Létrehozva: 2006. november 29. 19:37

Miskolci vagyok, itt is hódít a Bipotron lámpa. Eddig el voltam mellette, nem foglalkoztam a kereskedőivel, gondoltam ők is békén hagynak engem. Sajnos tévedtem. Összeakadtam G.-né Katalinnal. Egy közeli ismerősömet, akinek bőrfesték hiányos az arcbőre (hegek után) azzal eteti hónapok óta, hogy meggyógyítja. Szegény már nagyon sok helyen megfordult (BP. SOTE, Cegléd, Hatvan., Miskolc stb) de egyetlen orvos sem vállalta, akármennyit igért is nekik, nem tartották volna erkölcsösnek elvenni a pénzét és cserbenhagyni. Ez az asszony sajnos nem ilyen, (pedagógiai diplomája van), az összes egészségügyis szerinte direkt nem gyógyít, csak hogy visszajárjunk hozzájuk.

Szerinte hiteles gyógyulások:

- a mentőben a megállt szívet újraindítja, 

- a féléves agyhalottat újraélesztette, aki ma már szintén Zepteres eladó, 

- az Alzheimer és a Parkinsont kórt is gyógyítja (szegény Reagen elnök ha tudta volna, de Michael J. Fox még nem késett el, szóljunk neki) 

- újszülöttek lázgörcsét lehúzza

- a vérnyomást beállítja - ha magas csökkenti, ha alacsony megemeli

- az agyvérzés utáni bénultságot megszünteti 

- a levest megízesíti, a vízet megnyugtatja (ívó és fürdőt is) 

Néhány példa a hölgy üzletfeleiből:

- fiatal anyuka (32 éves), fiatalember (19 éves) baleset utáni kómájukat gyógyítatja egy-egy 400 ezer forintos lámpával (mondván az agyat is újraéleszti)

- Down-kóros fiút (80 éves nyugdíjas anyukájával él) szintén rábeszélte a lámpa megvásárlására. 

Akkor szakadt el a cérna, amikor a 56 éves Parkinson-kóros édesanyámat is megpróbálta becserkészni. Én rögtön ellenkeztem, erre (a hátam mögött természetesen) megvádolt ez a becsületes kisvállalkozó, hogy azért nem veszem meg a lámpát, mert örökségvadász vagyok.

Szívesen fogadom mindkét oldal véleményét, mert meg kell állítani az ilyen lelkiismeret nélküli kufárokat.

  1. 2014. március 17. 16:30183.

    Szia Edóka,

    Igen, rosacea kezelésére is jó a lámpa, de fontos, hogy óvatosan kell alkalmazni. lehetőleg nagyobb távolságból (kb 30 centi), hideg színnel, és maximum 2 percig.

     

     

    előzmény:
    Edóka22 (171)
    2009-03-22  16:07
  2. 2014. február 10. 08:44182.
    Régen volt néhány nagyotmondó sales-es, de a lámpát arra kell használni, amire való: megelőzésre és a gyógyítás gyorsítására. És tudtommal nem csak otthon használják, hanem sok kórházban is. Ez azért nem lehet véletlen, legalábbis szerintem...
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_770932 (174)
    2009-08-11  07:26
  3. 2014. január 31. 17:03181.

    2-3 hete meghúztam egy izmot a lábamban spinning közben (lecsúszott a lábam a pedálról). Pihentettem és használtam közben a Bioptron lámpát. Zseniális hatással volt már pár nap után is. Mostanában elég rossz idő volt, én meg meteopata vagyok, ezért a fényterápiában hiszek. Valóban jó a téli depresszióra, nekem legalábbis használt, hogy a nagy szürkeségben egy kis fényt kapok. Ajánlom Nektek is, hogy „csináljatok magatoknak napsütést” Szép, fényes napot Nektek! 

    előzmény:
    ritteranna86 (180)
    2014-01-16  14:56
  4. 2014. január 16. 14:56180.

    Abban valóban igazad van, hogy az eladó etikátlanul viselkedett. Ha teljesen reális, amit leírsz, akkor ez nagyon szomorú. Ennek ellenére én használom már egy ideje a Bioptront és nekem működik. Alapvetően érdeklődtem már a téma iránt, amikor megismertem, így én mentem utána.

     

    A bőröm regenerelására használom általában és nagyon meg tudja nyugtatni, meg a kisebb sebekre is jótékony hatással van. A baj az, ha egy-két incidens miatt elítélik a terméket is, ezzel is megfosztva magukat a jótékony hatásától.

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_455971 (1)
    2006-11-29  19:37
  5. 2009. augusztus 11. 19:48179.
    :))))))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_222083 (177)
    2009-08-11  13:22
  6. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. augusztus 11. 13:23178.
    na azért...
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_222083 (177)
    2009-08-11  13:22
  7. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. augusztus 11. 13:22177.

    - ez a csodálkozás a hsz elküldésére vonatkozik - most írom harmadszor a választ, ha most sem küldi el, világgá megyek...az oldal szerint online vagyok, mégis amikor küldeném a hsz-t, bejelentkeztet újra, s aztán a nagy semmi...

     

    na szóval: a belsejét már egy ideje én is a Ciffel csinálom, a külsejére eddig nem mertem

    most hogy olvastam a hsz-odat, befújtam a zsíroldóval - hát mit mondjak...a Salamoné nem ragyogott így

    előzmény:
    buksi2008 (176)
    2009-08-11  09:44

Címlap

top