Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Zepter, Bioptron óvakodjat

Torolt_felhasznalo_455971
Torolt_felhasznalo_455971
Létrehozva: 2006. november 29. 19:37

Miskolci vagyok, itt is hódít a Bipotron lámpa. Eddig el voltam mellette, nem foglalkoztam a kereskedőivel, gondoltam ők is békén hagynak engem. Sajnos tévedtem. Összeakadtam G.-né Katalinnal. Egy közeli ismerősömet, akinek bőrfesték hiányos az arcbőre (hegek után) azzal eteti hónapok óta, hogy meggyógyítja. Szegény már nagyon sok helyen megfordult (BP. SOTE, Cegléd, Hatvan., Miskolc stb) de egyetlen orvos sem vállalta, akármennyit igért is nekik, nem tartották volna erkölcsösnek elvenni a pénzét és cserbenhagyni. Ez az asszony sajnos nem ilyen, (pedagógiai diplomája van), az összes egészségügyis szerinte direkt nem gyógyít, csak hogy visszajárjunk hozzájuk.

Szerinte hiteles gyógyulások:

- a mentőben a megállt szívet újraindítja, 

- a féléves agyhalottat újraélesztette, aki ma már szintén Zepteres eladó, 

- az Alzheimer és a Parkinsont kórt is gyógyítja (szegény Reagen elnök ha tudta volna, de Michael J. Fox még nem késett el, szóljunk neki) 

- újszülöttek lázgörcsét lehúzza

- a vérnyomást beállítja - ha magas csökkenti, ha alacsony megemeli

- az agyvérzés utáni bénultságot megszünteti 

- a levest megízesíti, a vízet megnyugtatja (ívó és fürdőt is) 

Néhány példa a hölgy üzletfeleiből:

- fiatal anyuka (32 éves), fiatalember (19 éves) baleset utáni kómájukat gyógyítatja egy-egy 400 ezer forintos lámpával (mondván az agyat is újraéleszti)

- Down-kóros fiút (80 éves nyugdíjas anyukájával él) szintén rábeszélte a lámpa megvásárlására. 

Akkor szakadt el a cérna, amikor a 56 éves Parkinson-kóros édesanyámat is megpróbálta becserkészni. Én rögtön ellenkeztem, erre (a hátam mögött természetesen) megvádolt ez a becsületes kisvállalkozó, hogy azért nem veszem meg a lámpát, mert örökségvadász vagyok.

Szívesen fogadom mindkét oldal véleményét, mert meg kell állítani az ilyen lelkiismeret nélküli kufárokat.

  1. 2007. május 24. 18:0076.
    Múltkor egy kórházban egy kérdőív kitöltéssel "nyertem". Menjek ide és ide ekkor és ekkor, átvenni az ajándékot és egy 2 személyre szóló fényterápia.
    Majd mikor odaértem a Zepterhez közölték, hogy hallgassak végig egy 1 órás előadást és potom 720.000 Ft-ért vehetek egy asztali bioptron lámpát és egy levegőtisztítót. A srácra már úgy ordítottam rá, aki "velem foglalkozott", hogy nem, nem érdekel, hagyjon békén. Átadott egy névjegyet, hogy 2 nap múlva hívjam (azóta is hívom), hogy meggondoltam e magam és csak havi 10.000 Ft 5 évig, nem sok, gondoljam meg. Majd 2 percig kezelt a lámpával . És kaptam az egészég jegyében nem dohányzóként egy hamutartót ajándékba
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_455971 (1)
    2006-11-29  19:37
  2. 2006. november 30. 19:0475.

    Az a legnagyobb baj, hogy van aki ezeket el is hiszi, hogy ezekre jó a lámpa.

    Biztosan jó a bőrbetegségekre, hegekre, izületekre, de azért újra nem éleszt.  Akkor nem kellenének orvosok, megvilágítanák a lámpával a haldoklót , és minden rendbe. Még tb-t sem kellene fizetni. 

    Gondolom, hogy a Zepteres üzletkötőknek is van főnöke. Szólni kell.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_455971 (1)
    2006-11-29  19:37
  3. Torolt_felhasznalo_865958
    Torolt_felhasznalo_865958
    2006. november 30. 17:5674.
    Teljes mertekig igazad van,megertelek.,en meg sosem talalkoztam zepteres hazalokkal,a mi lampank egy kiallitasrol szarmazik,ott pedig nem volt ilyen tapasztalat.
    Szerintem valoban erdemes felkeresni a zeptert,mert ha esetleg amit a holgy eload nem az o uzletpolitikajuk,akkor talan tesznek valamit.
    Viszont ha a zepter valoban az ilyesfajta megkozelites hive akkor meg meg is dicserik majd a holgyet,hogy jol vegzi a munkajat. 
    Nem akartam beleszolni,igazabol csak a sajat velemenyemet szerettem volna megosztani veletek,de komolyan banto volt ahogy tegnap a fizika tudasom emiatt meg lett kerdojelezve 
    A zaklatasnak ellen kell allni,ha maskepp nem megy el kell kuldeni melegebb eghajlatra,nekem ez egyszer bevallt a jehovasokkal,akik napi szinten zaklattak,hogy ugyan terjek mar meg.     
    Na de ha egyszer nem akarom hat nem akarom. 
    Sok sikert neked az ugy lezarasahoz.Tika
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_455971 (73)
    2006-11-30  16:58
  4. Torolt_felhasznalo_455971
    Torolt_felhasznalo_455971
    2006. november 30. 16:5873.

    Kedves tika!

    Nem a Bioptron lámpát szidom, mert még nem próbáltam ki, mivel szerencsére egészséges vagyok (pedig a hölgy szerint komoly gondok vannak velem is - 32 éves férfi, 88 kg, semmi káros szenvedély). Az üzletpolitikájukkal szemben van ellenérzésem, miszerint, mindegy, hogy ki árulja, mindegy, hogy milyen módszerrel, első a forgalom.

    A Zepter megkeresése a következő lépés a terveim között, amennyiben, még zaklat és rossz híremet kelti a hölgy.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_865958 (51)
    2006-11-29  21:38
  5. 2006. november 30. 08:0972.
    Elképesztő dolgok jelennek itt meg leírva! Meggyógyítani betegségeket, amire az orvos csak széttárja a karját! Perasze, lehetne ajánlani megoldásként politikusainknak, kórház helyett, és mindenki egészséges lehetne! Ismét mondom, nem vitatkozom, sok olyat írnak le a lámpáról, ami nem igaz, állítva, ők meggyógyultak tőle!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_455971 (1)
    2006-11-29  19:37
  6. 2006. november 30. 07:0071.

    Nekem évek óta van lámpám, és a lámpához járó kiegészítő krémek,folyadékok,Oxi sray. Több betegségre használom jó eredménnyel. Legutóbb a karomon lévő ekcémát gyógyította meg, (több mint 30 éve előjövő problémám) 1 hét alatt.
    Kérdezem Én! A gyógyszerek,amit az orvos felír mindenkinek egyformán hat? Késve hiszem!Itt olyanok osztogatják a jó tanácsokat, akik még közelről sem láttak ilyen  lámpát, nem hogy tapasztalatot szereztek volna róla.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. 2006. november 30. 00:3070.

    Egy árva hanggal nem állítottam, hogy orvos lennék, vagy hogy az ekcéma vagy a vitiligo gyógyítható. A pikkelysömörről pedig nem is beszéltem. Ne adj olyat a szájamba, kérlek, amit nem mondtam. Az ekcéma tünetmentessé tehető, az biztos, tudom magamról. Vitiligo ügyben csak annyit tudok írni, amit az előbb is, ha gondolod, megkeresem az orvoscsapat elérhetőségét, akik ennek a kellemetlen betegségnek a kezelésével próbálkoznak.

    Ha te orvos vagy, egészségedre. De ne vitasd el a jogomat, hogy orvosi szakirodalmat olvassak, és az ott olvasottakat megjegyezzem és felhasználjam.  Van annyi IQ-m és tudásom, hogy mérlegelni tudjam a kapott információkat. Mivel az Evolite klinikai kipróbálásában tesztalany voltam, jogomban áll elmondani, amit ott tapasztaltam. Pláne, hogy anyukám volt az egyik laborvezető, úgyhogy ő ráadásul szakemberként nyilatkozik ez ügyben. A gyógyulási vagy tünetmentesítési százalék pedig jóval nagyobb az általad leírtnál.

    Az, hogy szerinted nem használ a polarizált fény bizonyos bőrbetegségek, sebek stb esetében, az a szíved joga. A dokumentáció mást mond. Én sem vitatkozom, nem szokásom. Tényeket közlök, vagy elfogadod, vagy nem, a tények attól tények maradnak. Sok orvos fogadta anyuék jegyzőkönyveit is hitetlenkedve, aztán a betegek vizsgálata meggyőzte őket. Volt ellenzője a feltalálónak elég, elhiheted. Ezért is került ki Svájcba a licenc.

    Ahelyett, hogy a jóindulatú (és nem hülyeségeket összevissza írogat&oacute embereket psizkálod, inkább az MLM-ügynököknek meg a sárkányfűárusoknak kéne tartogatnod az indulataidat. De ez csak egy tanács. Sok orvos féltékeny a tudására, pedig nem kéne. Nem az okos paciensen kell kibukni, hanem az ostobát tanítgatni. Tudod, sok orvosjelölt addig nem lett orvos, míg az én órámon túl nem esett... Medikusként, érdekes, egynek se volt kioktató stílusa, hanem jöttek pitizni segítségért, mert jobban tudtam az anatómiát, mint ők...

    Kicsit csapongó voltam, tudd be a késői időpontnak. Nekünk inkább össze kéne tartanunk, nem egymást piszkálni.

    előzmény:
    agnese (40)
    2006-11-29  21:23
  8. 2006. november 29. 23:4569.
    sziasztok!
    hbelus! amit irtal tenyleg vicces, vagy inkabb nagyon is elszomorito...
    viszont, nekunk van lampank, es igy leirom a tapasztalatainkat.

    allergia. anyukam allergias (volt), tenyleg nagyon durvan, volt, amikor nem kapott levegot. az "ideny" elott egy-masfel honappal elkezdi lampazni az orr- es arcureget, es tenyleg nem tusszog, nem folyik a szeme es az orra.

    gyulladas (foginy, torok..stb.) , tenyleg jo. nekunk bejott a fajdalomcsillapito hatas is, pl. fejfajas.

    muteti sebek: gyorsabban gyogyult a hely, es szebb lett, mint a tobbieke. ertsd: vekonyabb pl.

    es amit meg hallottam, es szinten lattam, hogy igaz: koromgomba, pattanasos bor kezelese.
    ennyi.

    mondjuk, azt hiszem, az is szamit, hogy az ember hisz-e benne.

    (nem tudom, mennyibe kerul most, mert a mienk mar regi, de a 400ezer kicsit horrorisztikusan hangzik.)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_455971 (1)
    2006-11-29  19:37
  9. Torolt_felhasznalo_689205
    Torolt_felhasznalo_689205
    2006. november 29. 23:2668.

    Szia!

     

    Én úgy gondolom, hogy az illető ügynöknek súlyos agyi problémái lehetnek, amin már a lámpa sem segít. 

    Nem kell mindennek bedőlni természetesen, az a legjobb, ha az ember maga jár utána a dolgoknak, ha felkelti esetleg az érdeklődését.

    Én nem vagyok ügynök, de hallottam a Bipotron lámpa jótékony hatásairól, ill. egészségügyit végeztem és a Sportkórházban is dolgoztam egy ideig. Nos, ott használták ezt a lámpát, gondolom lehettek jótékony hatásai.

    Biztos vannak olyan ügynökök, akik mindent bevetnek, csodákról regélnek, csak hogy becserkésszenek valakit. Szerintem az ilyen erőszakos típusoknak azt kell mondani, hogyha a fejedhez vágják, hogy "örökségvadász" vagy, hogy ő meg csak a jutalékra hajt.

    Egy Zepteres ügynökkel engem is összehozott a sors az utcán, meghallgattam (ő normális volt), elfogadtam a szóróanyagot, aztán az interneten alaposan utánajártam a dolognak. Ezek alapján úgy döntöttem/döntöttünk, hogy veszünk ilyen lámpát (na nem 400e Ft-osat).

    Nos, az én tapasztalatom, hogy tényleg használ, jótékony hatású pl. nátha, izomhúzódás, ínhüvelygyulladás esetén. Így talán párszor már megspóroltunk pár ezer forintot, amit gyulladáscsökkentőre, vagy antibiotikumra költhettünk volna, ha nem segít.

    Szóval, nem kell mindent készpénznek venni, utána kell nézni a dolgoknak megbízható helyen és az ilyen elmebeteg ügynököket pedig erélyesen le kell rázni.

    És ez itt nem a reklám helye, csak egy hivatalos forrás a csodalámpáról, akit érdekel, hogy mire jó, ha újraélesztésre nem is.  http://www.zepter-medical.com/hu_HU/index.php?m=100

     Egyéb Zepter termékekről nincs tapasztalatom.  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_455971 (1)
    2006-11-29  19:37
  10. Torolt_felhasznalo_546887
    Torolt_felhasznalo_546887
    2006. november 29. 22:5767.

    sziasztok!

    Én Bp-en lakom.Hozzánk egy néni becsöngtetet és felajánlotta a lámpát meg a csoda hatását.Miután látta,hogy vonakodom rajta azt mondta,hogy semmi mást nem kell tennem csak menjek be a Zepter központba és kössem meg a hitel szerződést és az árát nekem minden hónapban ide adja. Nekem meg tollas a hátam!!!! 

    Akkor láttam életembe először és utoljára is miért adna bárki is nekem ma 400 ezer Ft-ot?????? Nem azt a világot éljük,hogy csak úgy dobálózzunk a pénzel.Na ehez mit szóltok?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. 2006. november 29. 22:2366.
    Ugrálnak ezek mindenen   sebaj, amíg az agyamat nem célozzák meg, addig ugráljanak.
    Aloé verás tisztítókendővel le kell törölni izzadt homlokukat, aztán majdcsak felkel a nap holnap is  
    előzmény:
    ativeclod (64)
    2006-11-29  22:15
  12. Torolt_felhasznalo_865958
    Torolt_felhasznalo_865958
    2006. november 29. 22:2365.
    Erre en mar nem is nagyon akarok es nem is tudok mit irni.
    a dologba valo hit tenyleg nagyon fontos.
    Mint mar mondtam nem vagyok zepter ugynok,de hasznalom a lampat,es szerintem ugyan ugy van jogom velemenyt irni mint neked,bar en nem vontam kerdore senki fizika tudasat.         .
    Eszembe sincs mas zepters topicokat megnezni,ezt s csak veletlenul neztem meg-es azt hiszem eleg is volt.
    Jo ejt mindenkinek. 
    előzmény:
    ativeclod (55)
    2006-11-29  21:45
  13. 2006. november 29. 22:1564.
    Ja, láboson IS!!!! De porszivón is, ez tuti. Lehet, hogy nem Zepter, hanem LUX ügynök volt, de ezt még újságban is olvastam.    
    előzmény:
    bodinier (63)
    2006-11-29  21:58
  14. 2006. november 29. 21:5863.
    A lábos tetején ugrált. Elveszítetted a fonalat  
    A lábos tetején ugrált, miután a húsleves gőzében megcsinálta a dobostortát.
    Még oly dobostorta nem érte családom ízlelőbimbaját.
    bocsánat : bimbajait    vagy bimbójait ?
    előzmény:
    ativeclod (62)
    2006-11-29  21:53
  15. 2006. november 29. 21:5362.

    És nem is ugrált az ügynök a porszívó tetején?   Asszem a Zepteres topikban olvastam, hogy a porszívó masszívságát demonstrálandó, elkezdett rajta ugrálni. Egy ilyenre komolyan befizetnék!

    Na de ne offoljuk szét a topikot... Bár, az is Zepter volt.  

    előzmény:
    lbor (57)
    2006-11-29  21:46
  16. 2006. november 29. 21:5261.
    Vittek ???? na neeeeeeeee.....   pofán kell csapni ezeket és tovább lépni.
    előzmény:
    lbor (57)
    2006-11-29  21:46
  17. 2006. november 29. 21:5160.
    Én nem írtam, hogy gyógyításra utalt! Te sem olvasol! De a vitiligoval nem lehet kezdeni semmit!  Azt is tudom, nem a lámpáról beszél! A tényeket közöltem!
    előzmény:
    ativeclod (47)
    2006-11-29  21:36
  18. Torolt_felhasznalo_529739
    Torolt_felhasznalo_529739
    2006. november 29. 21:5059.
     
    előzmény:
    lbor (58)
    2006-11-29  21:48
  19. 2006. november 29. 21:4858.
    Tiszta lelki terror!

    Egyszer azért még lehet beszerzek egy ilyet!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_529739 (56)
    2006-11-29  21:46
  20. 2006. november 29. 21:4657.
    Engem vittek. Előadásra. Én ökör! Két órán keresztül ment a szöveg arról, hogy micsoda jövőt lehetne építeni velük. Aztán a végén lekapták a leplet a betakart porszívóról és legalább 5 percben azt is megismerhettük.
    előzmény:
    bodinier (48)
    2006-11-29  21:37
  21. Torolt_felhasznalo_529739
    Torolt_felhasznalo_529739
    2006. november 29. 21:4656.

    SZörnyű... Szerencsére mi udvarias eladókat fogtunk ki... NEm szóltak be, nem tapsikoltak, nem lettem ügynök... Nem csoda, ha elborzadtál.

    A porszívót nagyon szeretjük, szupi. Nem bántuk meg. 

    előzmény:
    lbor (54)
    2006-11-29  21:42
  22. 2006. november 29. 21:4555.

    A hit csodákra képes...

    Nem tudom, mikor tanultál utoljára fizikát (és hányasod volt   ), de csak próbáld elképzelni, hogy a fény milyen mélyre képes behatolni a bőr alá. Aztán gondold tovább... A lámpának legfeljebb a hőhatása megy mélyebbre, akkor meg minek 200 ezres lámpa? Elég egy 100 ft-os normál izzó is a melegítéshez.   A bőrön lévő sérülések, egyebek más téma - ott tényleg hasznos lehet.

    És hogy miéirt nem a Zepterhez fordul?   Kíváncsi lennék, lenne-e eredménye. Több helyen bebizonyosodott, hgoy a Zepter cég SEMMIT nem csinál ilyen esetben. Lapozd fel az Indexen a Zepter mindenkinek c. topikot, és olvasgasd....  Addig hajkurásszák a kuncsaftot, míg el nem adták a cuccot. Utána izélnek nagy ívben mindenre. És az sem érdekli őket, ha az ügynökük (nem is egy...) ordenáré módon anyázik a topikokon. Volt már egynéhány igen jellemző tapasztalatunk...  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_865958 (51)
    2006-11-29  21:38
  23. 2006. november 29. 21:4254.
    Igen. Egy teljesen korrekt porszívó. De a körítés, az előadás, a kétpercenkénti felállva tapsolás nekem nem fért s nem is fér bele a normális beszerzés körülmnyeibe.ÉS főleg, hogy ugyanazt a cuccot üzletben is árulták, lényegesen olcsóbban. ÉS nem tiportak közben senkinek a lelkébe, aki éppen nem akart hálózati ember lenni.
    A termék mégegyszer mondom tetszik.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_529739 (46)
    2006-11-29  21:35
  24. 2006. november 29. 21:4153.

    PUVA -terápia!

    De nem biztos, hogy segit... csak esély van rá.

    én nem mertem anno vállalni.

    előzmény:
    ativeclod (47)
    2006-11-29  21:36
  25. 2006. november 29. 21:3852.
    Lehet jó, csak miért kerül 6-10x annyiba, mint az ugyanolyan tudású bolti...   EGyszerű a válasz: el kell tartani az MLM piramist.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_529739 (46)
    2006-11-29  21:35

Címlap

top