Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Az elsőt szültem1

mercedes30
Létrehozva: 2003. június 7. 17:25
Sziasztok!

Én tulajdonképpen nem egy kérdéssel indítom a topicot, henem mert az elsőt várom1-ben már jónéhányan életet adtunk várva-várt gyermekeinknek, és továbbra is szeretnénk együtt maradni. Ez tehát legyen a "kiöregedett" elsőt várók fóruma, és mindenki másé, akit érdekel!
  1. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2007. július 5. 15:576711.
    Borzasztóan sajnálom Őszinte részvétem.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_456010 (6710)
    2007-06-19  22:33
  2. Torolt_felhasznalo_456010
    Torolt_felhasznalo_456010
    2007. június 19. 22:336710.
    Sziasztok!
    Ne haragudjatok, hogy ilyen régen nem jelentkeztem, de februárban szörnyű tragédia ért minket. Apa nincs többé. Hirtelen elkapott egy kórokozót, pneomococcus, agyhártyagyulladást okozott. Semmi látványos tünet, ami figyelmeztethetett volna minket. Az egész család influenzás volt. Apa két nap pihenő után visszament dolgozni. Pár napon belül ....
    Utólag kiderült, hogy lábon hordott ki egy tüdőgyulladást, amiről mit sem tudott és a legyengült, túlhajszolt szervezetével könnyen megbirkózott a betegség.
    Azért írok erre az oldalra ilyen szomorú dolgokról, hogy okuljatok belőle. Figyeljetek jobban oda magatokra és párotokra.
    Vigyázzatok magatokra
    Magdus
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. Torolt_felhasznalo_724192
    Torolt_felhasznalo_724192
    2006. december 26. 01:046709.

    Sziasztok!

    Boldog karácsonyt mindenkinek! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_456010 (6708)
    2006-12-25  17:47
  4. Torolt_felhasznalo_456010
    Torolt_felhasznalo_456010
    2006. december 25. 17:476708.
    sziasztok!

    Mindenkinek boldog Karácsonyt kívánok!!!! Mellé azt is, hogy tudjatok pihenni legalább egy icipicit.
    Na szép, szóval mindannyian betegek vagytok....
    .. akkor mi se lógjunk már ki a sorból. Áki péntek óta csúnyán köhög és picit megy a hasa. Orvos még nem látta, de ha szerdáig nem javul a méztől, citromtól (tea és a fenistil cseppektől, irány a doki.
    Gyerekek! Két év alatt 6 kg híztam (vissza)Persze ez a Karácsonyi időszak sem kedvez az alakomnak. Most elég szarul érzem magam a bőrömben (persze ez evés közben nem jut eszembe) Megfogadtam, hogy nem teszek újévi fogadalmat, viszont azért mindent megteszek, hogy erőm legyen nem annyit enni, amennyi csak belém fér.

    Szóval mégegyszer: Boldog, békés, nyugodt Karácsonyt

    üdv
    Magdi
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2006. december 21. 10:066707.
    ... és a jókívánságaim mellé egy kép is jár
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2006. december 21. 10:056706.
    Szia!

    Bocs, de nem mindig jön össze, hogy akkor írjak, amikor szeretnék. Rebusnak hörghurutja volt, amit a bátyjától kapott el. Nagyon megviselte Őt is, minket is. Aztán én is elkaptam, amit Te is írtál, ezt a jó kis hányós, hasmenős vírust. Fura, de csak én este bele (hálistennek persze), pedig máshonnan nem jöhetett, csak az oviból... máshova nem járok. De ünnepekre már nem akartam betegséget, így Dani kedden volt utoljára.
    Sajnos Rebus ennek ellenére éjszaka nagyon szürcsög mégis, de ez már lehet, hogy a szoba levegője miatt van.

    Most mennem is kell, mert mára terveztem az egyik süti elkészítését (a neve: Nagyon csokis süti... nagyon egyszerű, remélem jó is). Lassan hangolódok. Mi minden évben elkövetjük azt a hibát (mióta gyerekünk van), hogy már november végén kezdünk hangolódni (karácsonyi dalok, díszek, tervezgetés), és tényleg elszáll minden kedvünk a végére. Remélem még visszajön.

    Kívánok Nektek Nagyon Boldog Karácsonyt (szilveszter előtt meg még úgyis benézek... remélem engem a család)! Pussssz
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_724192 (6705)
    2006-12-13  00:57
  7. Torolt_felhasznalo_724192
    Torolt_felhasznalo_724192
    2006. december 13. 00:576705.

    Szia!

    Mi bajotok Van?

    Kébzeld mi is össze szedtünk hasmenéses hányós vírust.Pesten voltunk a kórházba 3-napig és gondolom onnan hoztuk haza. Mit ne mondjak ki vette az összes erőmet.Gyorsan leadtam pár kg.

    Lessz időd akkor írjál!

    Magdus veletek mi van.?

    Sok puszi mindenkinek

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_858420 (6704)
    2006-12-06  19:00
  8. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2006. december 6. 19:006704.
    Sziasztok. Csak pillre. Dani után Rebus is lebetegedett, úgyhogy le vagyunk strapálva. Holnap folytatom, ha Dani oviban lesz, és Rebus hajlandó lesz aludni, válaszolok a kérdésekre is. Köszi az érdeklődést, jól esik nagyon. Pussz
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. Torolt_felhasznalo_724192
    Torolt_felhasznalo_724192
    2006. november 16. 10:106703.

    Szia!Magdus! 

    Örülök hogy hallok rólad és kiváncsi voltam milyen a bölcsi és hogy bírjátok. Mi bölcsinkbe is mindíg betegek a gyerekek de szerencsénk volt eddig. Csak egyszer voltunk 1 hétig náthások.De a dr nénink mondta ha egyszer be jutna a bölcsibe akkor szerinte mindenki otthon maradna még a gondozó nők is mert ott mindíg mindenki taknyos.

    Mi is kérdeztük Lucát kistesstvérrel kapcsolatosan mondta hogy szeretne de a cicit nem adjuk oda neki Azóta minden nap kérdezi   van -e már picibaba a hasamba.

    Gyógyulást kívánok nektek. Én nem szoktam beteg lenni de 2 hete biciklivel mentünk nagyon hideg volt iszonyuan fujt a szél és aztán esett a hó.Jó kis arc és homloküreg gyulladást kaptam most rövid hullámra járok.Azota kocsival megyünk mindenhova. Pedig itt a városba egyszerűbb a bicaj. Gyorsabb mindenhol az ajtóban lehet parkolni nincs parkoló jegy stb.

    Dorcesz remélem ti is jól vagytok?

    Mindenkinek sok puszi!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_456010 (6702)
    2006-11-15  21:47
  10. Torolt_felhasznalo_456010
    Torolt_felhasznalo_456010
    2006. november 15. 21:476702.
    Sziasztok!
    Először is szívből gratulálok Dorcesznek a kislányodhoz!!!! Megnéztem a képeket is. Olyan szép gyerekeid vannak! Ha van egy kis időd, írj az uncsi hétköznapokról, mert érdekel, hogy milyen az élet két gyerkőccel, hogy lehet bírni, hogy éjszaka is "ügyelsz" és nappal is helyt kell állnod. Van időd napközben kicsit ledőlni? Engem is nagyon aggaszt, hogyha lenne kistesó, Ákikám hogyan reagálna. Szóval nagyon érdekel minden...

    Másodsorban sűrű bocsánat, hogy így eltűntem, de olyan mértékben le vagyok strapálva, hogy nem jutok el a gépig. Ákos 9 körül, jobb esetben, lefekszik, aztán kezdek neki a házinak, tanulni már nem igen jut időm, csak úgy ragad az órán, meg néha a metrón bele-bele nézek, és akkor.
    Ismét elöntött a vasalatlan hegy, a port bizonyos helyeken már észre sem veszem A középfok, kijelenthetem így két hónap elteltével sokkal nehezebb, mint az alapfok volt. Sokkal többet kéne tanulni stb, stb, stb. persze az is sok, hogy szinte egyhuzamban február óta majd minden nap 5 órát tanulok, de februárban vége, aztán már csak az itthoni dolgokra koncentrálok

    Ákos most éppen megint beteg. A bölcsiszünet után még volt egy egész jó hónapunk, aztán hirtelen 3 hétre lebetegedett. Egy hét bölcsi után, most megint itthon van. Ma kétszr hányt is. Szegény kicsikém...

    Na ez egy picit lehangolóra sikeredett, de legközelebb vidámabb dolgokról írok, jó.

    Mindenkinek puszi

    Magdi

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top