Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Az elsőt szültem1

mercedes30
Létrehozva: 2003. június 7. 17:25
Sziasztok!

Én tulajdonképpen nem egy kérdéssel indítom a topicot, henem mert az elsőt várom1-ben már jónéhányan életet adtunk várva-várt gyermekeinknek, és továbbra is szeretnénk együtt maradni. Ez tehát legyen a "kiöregedett" elsőt várók fóruma, és mindenki másé, akit érdekel!
  1. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2006. június 14. 14:526676.

    Sziasztok!

    Berczy, Magdus: Látom itt Ti tartjátok a frontot 

    Magdus: Mizu Ákossal, füle azóta rendben van? Most nálunk is van némi fülgyulladás, de ma viszem vissza a dokihoz, remélem rendben lesz.

    Hogy megy a beszoktatás?

    Nálunk nagyjából most ért le a gyerek arra a szitre, hogy nem mindig utálja a bölcsödét. Mivel most megint kihagyott bő 1 hetet, ismét vár rám némi reggeli gyerektuszkolás.

    Kb. 2 hete beköltöztünk az új lakásba, mostmár elmondhatom, hogy szinte minden a helyén van, nem kevés fáradtságunkba került. Persze ezzel is voltak gondok, és nyilván lesznek is. Ma pl annyi, hogy lakcímbejelentő-kártyáért mentünk, és az ocsmányirodában derült ki, hogy olyan cím, hogy 31/D nem létezik. Úgyhogy némi huzavona után megegyeztünk egy másik elnevezésben, ahogyan nekik van nyilvántartva. Szörnyűűűűű ez a bürokráciaaaaa

    Babusom jól van, nagyjából a 22-23 héten tartunk. Elvileg némileg kímélnem kellene magam, de a körülmények mikor kímélnek egy kismamát a mai világban?! A terhesgondozást is jól megbonyolították, hogy minél többször kelljen kéretőzni, és minél több kört kelljen futni.

    Sajnos millió a meló, életjelet megadtam, úgyhogy megyek, és várom a Tiéteket. Merre jártok Többiek?! Pusszantás

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. Torolt_felhasznalo_724192
    Torolt_felhasznalo_724192
    2006. május 6. 00:516676.

    Szia Magdus!

    Előbb elfelejtettem mondani. Mi is jártunk 6 nap beszoktatást a bölcsibe de katasztrófa hejzet volt és ki vettem Lucát.Olyan volt mint egy gyerek megörző semmi pedagógiai gyerek szeretett.Semmi kontaktus nem volt agyerekekkel. Idegileg kiborultam szeptembertől másikba kezdünk.Itt már alaposabban körbe jártam mindent.

    Mára ennyit remélem mihamarabb ír valaki!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. Torolt_felhasznalo_724192
    Torolt_felhasznalo_724192
    2006. május 6. 00:466675.

    Sziasztok!

    Nincs nagy látogatás erre az oldalra se baj én most írok nektek!

    Képzeljétek úgy össze szedte Luca ezt a hasmenéses járványt. 39 láza volt és hasmenése olyan volt csak a kádba lehetet le venni a pelust. A háta közepe is kakis volt. Megijedtem nagyon mert ismerős anyukákkal beszéltem mindenkinek ilyen vírusos fertőzése volt csak a kórházba kötötek ki. Még így szerencsések is voltunk. 5 napig tartott ez a jó kis buli.

    Így nekünk is kijutott. 

    Mi is voltunk már fülészeten de én már csak maszekon viszem a gyereket mert engem is így megijesztettek. Magán rendelésen műszerrel mérik meg a gyerek fülét ami nem fáj és megmondja mi a hejzet. Mikor kell szúrni. Mi csak a fog növés időszakába jártunk fül orvoshoz nem volt komoly baja.

    A hugomék is a husvétott a korházba töltöték be fulladt a kisfia gége hurutja volt. Mire 3-nap után haza jöttek a korházba össze szedték a hányás hasmenést. Mindenkitől csak a betegségeket lehet hallani.

    Sziasztok

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_456010 (6674)
    2006-04-28  21:32
  4. Torolt_felhasznalo_456010
    Torolt_felhasznalo_456010
    2006. Április 28. 21:326674.
    Sziasztok!

    Látom még mindíg nem táltosodtunk meg, no de sebaj, én azért néha írogatok.
    Berczy!
    Megkésve bár, de boldog szülinapot Lucának. Nagy dolog, hogy ennyi idősen hordja zokszó nélkül a szemüveget, le a kalappal.

    Dorcesz!
    Ha van egy kis időd írj, hogy vagytok. Remélem minden a legnagyobb rendben.

    Nálunk mostanában itthon nagy a felfordulás, kosz és rendetlenség. Persze próbáltam fekészülni arra, ha délelőttönkén tanfolyamon leszek du meg Ákival, itthoni dolgokra nem igen marad idő. Csináltam beosztást, nagyjából mikor mit kéne csinálni. Ez addig ment is, amíg Áki le nem betegedett. Azóta meg szinte álandóan itthon van. 1 hét bölcsi, 2 hét itthon. Jelenleg 2 és fél hete itthon van. 5 nap bölcsi után elkezdett folyni az orra. A dadusok mondták, vigyem nyugodtan, reggel jól porszívózzam ki, napközben majd ők törölgetik. Ha semmi más nincs ne maradjon otthon. Csütörtök éjszaka már köhögött. Irány a doki néni. Húsvét vasárnap irány a Madarász utcai ügyelet fülfájással. Na!! Lányok!!! Nem volt semmi. Doki néni mondja, hogy középfül gyulladás és fel kell szúrni. Mire én gyanútlanul, köszönjük azt nem. Fú micsoda veszekedés kerekedett a dologból.....De a lényeg, hogy nem hagytam és utána beigazolódott, hogy nekem volt igazam. Ünnepek után lementünk a doki néninkhez és mondta, hogy igazam van. Ma már jó antibiotikumok vannak, csak nagyon extrém esetekben kell a tűhöz nyúlni. Sajna vannak még, akik rögtön szúrnának. Most őszintén! Nem egyszerűb felírni egy gyógyszert és ellátni némi jótanáccsal anyukát, mint 1) veszekedni vele, ráijeszteni mindenféle "agyára húzódhat" és más ilyen dumákkal, 2) felszúrni egy 20 hónapos kisgyerek fülét!!!!!!! Hát őszintén! Milyen GYEREK orvos az ilyen?! Hazafelé ott bőgtem a kocsiba az idegességtől, hogy veszekednem kellett, meg, hogy mikkel ijesztgetett a dokinő. Szóval, ha ilyen helyzetbe kerültök, gondoljátok meg mit engedtek és mit nem. Persze elfogadom, hogy van amikor nincs más lehetőség.
    No ennyit erről.
    Remélem mindenkit messze elkerül a betegség.
    Jó lenne, ha többen is írnátok.
    Puszi mindenkinek
    Magdi
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_724192 (6672)
    2006-03-29  23:23
  5. 2006. Április 3. 17:596673.
    Sziasztok!Az előbb véletlenül elírtam. PAMPERS kódokat keresek. Ha esetleg lenne valakinek elfekvőben a következők közül:Active Baby Midi és Maxi pelusok VONALKÓDJAI:
    Midi 3-as:
    óriás csomi: 4015400115410
    jumbó pack: 4015400109167; 2006 szeptembertől: 4015400140030
    Maxi 4-es:
    óriás csomi: 4015400115489;
    jumbó pack: 4015400109198; 2006 szeptembertől: 4015400140702 Akinek van kérem dobjon egy mailt:ritka113@freemail.huTudok érte adni libero bélyeget, dm vagy rossmann pontot vagy amit szeretnél. előre is köszi
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. Torolt_felhasznalo_724192
    Torolt_felhasznalo_724192
    2006. március 29. 23:236672.

    Sziasztok!

    Nem is mertem gondolni, hogy valaki is ránéz erre az oldalra most tanába. Mert amikor benéztem, csak amit én írtam az volt az utolsó. Most tanába nem tudtam géphez jutni mindig volt valami.  

     Luca 03, 16-volt 2, éves. Mi is hétfőtől kezdjük a bölcsi beszoktatást. Előre félek tőle. Vissza akartam menni a munkahelyemre de most nem akarják, hogy menjek csak jövőre.

    De viszont arra is rájöttem ilyen idős gyerekeknek a sajátkorosztályú gyerekre van szüksége. Én már uncsi vagyok neki. Most hogy sikerült a bölcsibe bejutni nagy nehézségek árán. Annyira nincs, bölcsőde sokat meg szüntettek. Várakozó listán voltunk. 6 fő -nek kellene jutni egy gondozóra, de 10-12-jut. Nem a legjobbak a körülmények. Ezért el vagyok keseredve. Azért is mert be adtam de majd látjuk hogy bírja. Most egyenlőre még nem helyezkedek el addig csak délig járhatunk. Délután együtt leszünk. Képzeljétek még szeret szopizni nem tudtam le szoktatni. Este kicsit cicizik, aztán mondja, tegyem a helyére utána, máris alszik. Amúgy elég rossz evő pedig nem látszik rajta 13kg 94cm.

    A szemüveget hordja most már álandóan ügyes nagyon. Pedig mennyire el voltam keseredve. 

    Dorcesz jó egészséget kívánok nektek a pocaklakóddal vigyázz nagyon rá.

    Magdus azt elhiszem a párod szerelme a gyermeketek mert nálunk is ez a helyzet. Ilyen apukáknál a második gyerek nem kérdés csak addig még nincs. Gyorsan kell cselekedni.

    Minden jót mindenkinek most én is fogok írni!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_456010 (6669)
    2006-03-21  12:49
  7. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2006. március 29. 17:386671.
    Az első kép Baburól
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2006. március 29. 13:096670.

    Sziasztok!

    Magdus: Nem irigyellek. Sajnos ez nálunk akkor is így volt (mármint az, hogy már öltözés közben jön a sírás), ha kihagytunk 1-2 hetet betegeskedés miatt. Mostmár úgy vagyok vele, hogy csak a lehető legrövidebb ideig tartom otthon, és csak ha nagyon muszáj, mert keserves a visszatérés.

    Remélem azért azóta javult a helyzet, hiszen már több mint egy hete írtál.... (de okos vagyok, .. mert az aztán marha sok idő...)

    Kérdésedre válaszolva: Nem terveztük a babót, ill. terv nem készült, de egyre többet beszéltünk róla. Api egyébként is hajlott már rá. Fiacskám sem menetrendszerűen jött, én pl. halálra rémültem, nem is tudtam igazán örülni első pillanatban, de neki fülig ért a szája.

    Nem vagyok biztos abban, hogy erre a "nosza babára fel" mondatra kéne várj, mert szerintem ez igen kevés férfi száját hagyta el az utóbbi párezer évben. Attól függetlenül még örülhet a váratlan gólyának.

    Veszprémbe költözünk (vissza). Itt dolgozunk, úgyhogy ez nagy könnyebbség lesz. Persze addig még van aggódnivalóm, hogy minden összejöjjön. A fura elrendezés miatt sok bútort le kell cseréljünk, így az utóbbi napok bútornézéssel teltek... katasztrofálisan drága minden. Kissé el is keseredtem, hogy mi fog kimaradni. Lesz, ami lesz.... (ez elég pozitív hozzáállás, nem?!)

    Írj, ha géphez jutsz... és egy kis időhöz.

    Sajnos most neki kell pattanjak egy azonnalsürgősfontosdemostazonnal munkának. Az időjárás minden undormánya ellenére szép napot kívánok Mindenkinek!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_456010 (6669)
    2006-03-21  12:49
  9. Torolt_felhasznalo_456010
    Torolt_felhasznalo_456010
    2006. március 21. 12:496669.
    ja és tettem fel néhány új képet
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. Torolt_felhasznalo_456010
    Torolt_felhasznalo_456010
    2006. március 21. 12:406668.
    Hűűűűűű!

    Szívből gratulálok!!!!!! A főnökség meg le van sajnálva

    Most két hétig itthon volt Ákos tüdögyulladással. Közben nekem elkezdődött az angol, úgyhogy a nagyi vigyázott az én kis csibészemre kisebb nagyobb sikerrel Tegnap volt először Ákos élesben bölcsibe. Reggel, amikor mondtam neki, hova megyünk, magához vette a babáját és el sem engedte többet. VÉGIG FOGTA A KEZEM a bölcsiig. Tulajdonképpen jó kedve volt, amíg át nem adtam a dadusnak. Akkor nagyon keservesen elkezdett sírni.
    Ma már a vetkőzés közben sírva fakad. Ma nem vittem korán, mert nincs suli, de így is szörnyű volt. Remélem hamar megszereti szegénykém a bölcsit. A dadusok igazán nagyon aranyosak és a csoportba járó babák is nyugisak, már amennyire én láttam.

    Most visszatérve rátok
    Nálatok hogy ment a második gyerek kérdés? Arra gondolok, hogy mind a ketten egyformán akartátok? Nálunk Ákosnál egy kicsit határozottnak kellett lennem, de mióta megszületett Zsolt állandóan mondogatja, hogy nem is gondolta volna, hogy ennyire fogja szeretni és hogy mennyire szerelmes az ő picike fiába Egyszer felhoztam a második baba témát és akkor úgy nyilatkozott életem párja, hogy ő is szeretne, de majd csak akkor, ha az anyagi helyzetünk kicsit rózsásabb lesz. Én azt szeretném, ha most ő mondaná, hogy: Nosza, babára fel
    És mondjuk az sem lenne baj, ha nem akkor szólna, amikor már betöltöttük a 40-et

    Hová is költöztök? Már elfelejtettem, pedig már biztosan írtad.

    Többiek!!! Gyertek ti is csicseregni kicsit. Nem tud vki vmit Sunny-ról?

    Puszi és Dorcesz vigyázz magatokra
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_858420 (6667)
    2006-03-18  17:40
  11. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2006. március 18. 17:406667.

    Sziasztok!

    Magdus: Néha megvagyok  Mizu? Hogy áll a bölcsizés? Ez a téma nálunk is kész rémálom. Előfordul, hogy 2 egész napot bent tölt, aztán 1-2 hetet otthon, és ez így megy szeptember óta. Irigylem azt, akinek ez gördülékenyen megy. Remélem Nektek csak az eleje ilyen nehézkes. Talán pont nem volt szerencsétek.

    Mi jól vagyunk, többnyire. Miután a fiam átesett mindenféle betegségen, majd én is, szinte folyamatos a betegeskedés, de igyekszem pozitívan hozzáállni a dolgokhoz, márcsak 2.5 hónap és költözés, még 30 hét és kettes számú baburól is beszámolhatok  , remélem mostmár minden rendben lesz. Eddig nem akartam mondani, mert féltem, hogy elkiabálom, de a minap voltam dokinál, és bíztató volt, amit mondott. Leállhatok a hormontablettáról lassacskán. Ez a terhesség is vérzéssel kezdődött, ezért ügyelet, ott aztán kaptam a képembe a dokitól, hogy képzelem én ezt.... nem is részletezem. Visszatértem a régi orvosomhoz, és most minden rendben.

    Kisfőnöknek még nem szóltam, mert a fiamnál is rosszul reagált, most forrni fog az agya, kissé terhesellenes... vagy csak velem kapcsolatban?!...

    Lányok!!!! Jelentkezzetek! Nagyon kíváncsi lennék, hogy kivel mi lehet. Én is csak ritkán írok ugyan, de azért próbálkozom majd máskor is. Gyerteeeeeek!!!! Szép napot! (Magdus: Feltétlen írj, hogy hogy alakultak a dolgok, nagyon kíváncsi vagyok)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_456010 (6666)
    2006-03-07  12:40
  12. Torolt_felhasznalo_456010
    Torolt_felhasznalo_456010
    2006. március 7. 12:406666.
    Sziasztok!

    Szia Dorcesz!
    Legalább te megvagy

    Sikerült múlt héten elkezdenünk a bölcsit. Tulajdonképpen sikeresen. Főleg az elején, amikor csak pár órára mentünk és még én is ott voltam, nagyon tetszett Ákinak. Játszott, gyerekek vették körül és még fini ebédet is kapott... Pénteken délután viszont már köhögött, hétvégén ügyelet és most itthon vagyunk... No comment.

    Remélem nektek jobban alakul a hét

    Üdv mindenkinek

    Magdi
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_858420 (6665)
    2006-02-26  09:59
  13. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2006. február 26. 09:596665.

    Szia Magdus!

    Szinte szó szerint velünk is ilyenek történtek. Remélem mostmár Áki jól van. Ugyanezeken a átkozott betegségeken mentünk át mi is, én és a fiam... én sem maradhatok ki a jóból. Persze ez nem a legjobb kezdet, ha még a bölcsiben sem voltatok. Talán sikerül úgy indítanotok, amikor a többiek már letudták a legtöbb nyavalyát, így bemehettek, amikor már mindenki egészséges  Na, ezt jól elmondtam.

    A munkaügy által támogatott angoltanfolyamról betűről betűre ugyanezt hallottam egy másik kismamától. Tehát a helyzet mindenhol ugyanaz, tök mindegy hol vagy, az általános nézet, hogy támogatott tanfolyamról azonnali hatállyal mindenkit le kell beszélni... jó erőszakosan, hátha az hatásos. Jól tetted, hogy nem hagytad magad.

    Később visszanézek, remélem még ma, mert melóból nemigen tudok, már szinte hetente vagyok táppénzen, és nem győzöm mindig behozni a lemaradásaimat.

    Én is szívesen látnék mindenkit a fórumról, vajon kivel mi lehet.

    Pusszantás.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_456010 (6664)
    2006-02-22  13:44
  14. Torolt_felhasznalo_456010
    Torolt_felhasznalo_456010
    2006. február 22. 13:446664.
    Sziasztok lányok!
    Megtöröm kicsit ezt a nagy csendet, hátha kedvetek lesz írni picit, mi van veletek és a babákkal.

    Nekünk már 3 hete el kellett volna kezdenünk a beszoktatást a bölcsibe. Még a közelébe se mentünk, de minden héten újabb és újabb baci üti fel nálunk a fejét. Volt sima nátha, aztán lett kötöhártya gyulladás, aztán mandula gyulladás, most meg hasmenés hányás. Nekem meg 03.08-án el kell kezdenem egy tanfolyamot.
    Áki kap immunerősítőt is, de egyenlőre nem erősít

    Képzeljétek! Kiharcoltam a munkaügyi kp-tól egy angol yelvtanfolyamot. Szó szerint harcolnom kellett érte. Mindenhol és mindenkitől azt hallom, hogy a kismamák résztvehetnek a mk által indított tanfolyamokon, de amikor jelentkezni próbáltam úgy elhajtottak volna, ha nem vagyok résen, mint a pinty. Elküldtek vmi tanácsadó emberkéhez, aki egy hosszú monológ után levezette, hogy nekem úri passzió lenne angolt tanulni. ccc. Miután összelapátoltam magam felhívtam a Munkaügyi Minisztériumot, hogy tájékozódjam, akkor most mihez is van jogom. Persze ott megnyugtattak, hogy biztos csak a pénzhiány miatt akartak leépíteni. Szóval jelentkezzem csak nyugodtan.
    A lényeg, hogy sikerült. Persze azután meg küzdhettem a lelkiismeretemmel, hogy Ákit bölcsibe kell adnom...
    Már látom rajta, hogy hiányzik neki a gyerektársaság, így megnyugodtam, de most meg betegeskedünk.
    Párom rengeteget dolgozik, csóri tök fáradt és ő is álandóan beteg. Persze dokihoz nem megy, nekem kell házi kuruzslással valamelyest könnyiteni a kínjain.
    Anyukám az év végén eltörte az egyik kezét. Anyósomnak 2 hete sikerült ugyanez.
    Ez a helyzet velünk.
    Azért hogy jót is írjak:
    Áki már szinte mindent mond, és képzeljétek! Énekel. Úgy imádom.

    A repertoárban szerepel a télapó itt van, a mókuska, a csiga biga és még néhány. Ja! És ha megkérdezzük: hogy hívják, mondja, hogy Bjennej Ákosz
    És még csak másfél éves!!!!

    Remélem meghoztam a kedvet az íráshoz.
    Szép napot mindenkinek
    Üdv
    Magdus
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. Torolt_felhasznalo_724192
    Torolt_felhasznalo_724192
    2005. december 26. 21:566663.

    Sziasztok!

    Látom mindenki el van veszve!

    Tavaj ilyenkor sokkal többen voltunk itt!

    Esetleg más oldalra jártok?

    Mindenkinek nagyon boldog karácsonyt kívánok!

    Sok puszit küldünk:

    Bernadett és a kislányom Luca 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_456010 (6661)
    2005-12-23  10:01
  16. 2005. december 25. 09:326662.

    Mindenkinek békés, boldog karácsonyt kívánunk!

    Szandra, Zoli, Balázs, Bence

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. Torolt_felhasznalo_456010
    Torolt_felhasznalo_456010
    2005. december 23. 10:016661.
    Sziasztok!

    Most csak annyira ugrottam be, hogy boldog békés Karácsonyt, sok ajándékot és beiglit kívánjak minden mamának és babának.

    Puszi

    Magdi
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2005. december 22. 14:516660.

    Ha akarnám, se tagadhatnám, hogy sok volt az idei év nekem. A ragozásokat légyszi helyettem is javítsátok ki, hogy értelmes legyen 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2005. december 22. 14:476659.

    Sziasztok!

     

    Szandra, Brunyi: De jó, hogy Rólad is lehet hallani. Gyönyörűek a lurkók, gratula hozzájuk. Mindenkinek jó egészséget kívánok, és amiért most jöttek:

     

    Nagyon Kellemes Karácsonyi Ünnepeket és kicsit becsiccsentett Boldog Új évet 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. 2005. december 1. 20:486658.

    koszi, h szavaztal, nagyon ari vagy 

    persze, h lehet nyerni  300euro a tet (ez a havi szavazasnal). aztan majd lesz egy februarban, az eves, amikor is 2005. minden honap nyertese vesz reszt. de persze elobb meg kell "nyernunk" a nov-i szavazast.

    a Smiley, ra kell kattintani           

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_425151 (6657)
    2005-12-01  20:22
  21. Torolt_felhasznalo_425151
    Torolt_felhasznalo_425151
    2005. december 1. 20:226657.
    Sziasztok! Brunyi, szavaztam, és a "jó" Charlotte-ra! Amúgy miért fontos ez, lehet vele nyerni valamit?   Ui. Ja, hogyan kell beszúrni kis Smiley-s ikont? Nekem valamiért nem megy. :o(
    előzmény:
    brunyi (6655)
    2005-12-01  19:57
  22. 2005. december 1. 20:046656.

    Dorcesz, sajnalom ami Veled tortent!

    Foli, h Neked mennyi energiad van 

     

    Velunk mi van?

    Roxanne (2eves8h) nov-ben kezdte az ovit. az elso ket het nehez volt, de most mar szeret oviba jarni.

    Charlotte, 8honapos meg nem maszik, nem kuszik, nincsen egyetlen fogunk sem DE karattyolni nagyon tud 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. 2005. december 1. 19:576655.

    ide is beteszem, hat ha erre jar Vki, es van kedve szavazni 

    Lanyok, kerhetlek Titeteket, h szavaznatok a piciny lanykamra, Charlotte-ra.

    itt talalhato Charlotte fotoja, ahol szavazni kell:

    http://nl.baby.be/fotogalerijen/vote.php?concours=bbrieur_be&date=2005-11

    !!!! figyelj arra, h az en Charlotte-omra szavazzal. lasd a fotojat itt az NLC.!!!! 

    Charlotte neve alatti 'stem hier'. Kattints erre, amely utan megjelenik a kov. ablak: 'Lachende baby" (mosolygos baba).......itt kell beirnod az e-mailcimedet ('je e-mailadres'), ha beirtad, kattints a 'opsturen' gombra.....  az e-mailcimedre kapsz egy levelet, amelyben van egy  "kek sor", ha erre kattintasz, megerosited a szavazatodat. (!ne felejtds ezt megtenni, mert kulonben nem er a szavazasod!!)

    ha sikerult, akkor megjelenik ismet egy ablak: szavazasod megerositve, koszonjuk! ('Uw stem werd bevestigd, dank U')

    1 e-mailcimmel csak 1x lehet szavazni.

    NAGYON koszonom, ha szavazol Charlotte-ra  

         

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. Torolt_felhasznalo_743000
    Torolt_felhasznalo_743000
    2005. november 28. 08:166654.
    De jó hogy megvagytok!!!!   
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  25. 2005. november 26. 21:386653.

    rakok fel róluk egy-egy képet

    Viki gondolok rád szerdán.  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top