Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Az elsőt szültem1

mercedes30
Létrehozva: 2003. június 7. 17:25
Sziasztok!

Én tulajdonképpen nem egy kérdéssel indítom a topicot, henem mert az elsőt várom1-ben már jónéhányan életet adtunk várva-várt gyermekeinknek, és továbbra is szeretnénk együtt maradni. Ez tehát legyen a "kiöregedett" elsőt várók fóruma, és mindenki másé, akit érdekel!
  1. Torolt_felhasznalo_456010
    Torolt_felhasznalo_456010
    2005. augusztus 22. 19:496627.

    Köszönjük a jókívánságokat.

    tettem fel egy tortás képet.

    puszi

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2005. augusztus 18. 07:026626.

    Jaj, a fene... ezt akartam én is írni, csak lemaradt:

     

    NAGYON BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT Ákosbabának!** 

    Most sajnos mennem is kell vár a munka.

     

    Szia Szandra! De jó Téged újra látni. Ha visszajövök, innen folytatom:-)))) Balázsnak legõszintébb gratulációm a pelus elhagyásához!*****

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. 2005. augusztus 18. 00:136625.

    Sziasztok!

    Délután írtam egy csomót, de valamiért nem küldte el   Megpróbálom összeszedni miket írtam, de most biztos rövidebb lesz.

    Dorcesz, én azt hittem már "vígan" dolgozol. Nem irigyellek a dolog miatt. Írd majd meg, miket csinált Danó a bölcsiben, hogyan sikerült a beszoktatás. Na és, hogy milyen újra munkába állni. A vírusok továbbálltak?

    Magdus, nagyon boldog szülinapot Ákosnak! Pont tegnap néztem, hogy elmúlt 1 éves. Majdnem megfeledkeztünk szegényrõl. A pelenkázás meg sajnos ebben a korban ilyen. Mi is küzdöttünk, aztán egy idõ után vége lett. Türelem, bár tudom könnyú mondani de más megoldás nincs. Küzdeni kell vele, és valahogy ráadni. Ha meg van segítség akkor ketten.

    Mi egyébként jól vagyunk. Bence holnap (vagyis már ma) 3 hónapos, de mindenki többnek nézi. Kis húsgombóc a drága, dehát imád szopni. Nagyon jó kisfiú, már 5 hetes kora óta végigalussza az éjszakát. Nagyokat mosolyog már, és "beszélget". Formálja a kis száját, és ha kijön valami nahg nagyon örül. Ha rámosolygok mindig visszamosolyog. Ma meg kicsit kacagott is. Nagyon imádom. Balázsnak már nincs pelusa. Nappal semmi gond, minden szépen megy a bilibe. Éjjel viszont néha becsurog a pisi, de nem engedi feltenni a pelust, meg már nem is nagyon akarom. Na meg volt már sok éjszaka, hogy nem történt baleset. Talán egyszer majd felébred rá, ha érzi. Beszélni nagyon szépen beszél, néha el sem hisszük miket mond. Ragozás is nagyon jól megy a személyes névmásokat is jól használja. Verseket, mondokákat, énekeket mond. Mindent megjegyez, és fülel nagyon. Imádja az öccsét, állandóan ölelgetné, puszilgatná, meg cipelni is szeretné.

    Na ennyi jutott most eszembe. Többiek merre vannak? Jómadár Katiék most hol laknak? Aki tud, adjon életjelet!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2005. augusztus 15. 11:006624.

    Sziasztok!

     

    Írok egy gyorsat.

     

    Magdus: Én nem nyaraltam, az elmúlt 2 hetet bölcsibe szoktatásra "pazaroltam". Ennyi is volt a szabim. Ma még nem dolgoztam, mert igazoltan (részben igazoltan, mert 1 napra nem adnak táppénzt) vagyok távol. Szombaton volt egy nagyon durva gyomorrontásos vírusa a fiacskámnak (bár ez a doki részérõl is csak sacc..., voltunk vele ügyeleten... láz, hányás, rosszullét...brrr).

    Visszamenni dolgozni kicsi jó és nagyon rossz, de majd megszokom. Viszont a bölirõl még nem sok jót tudok mesélni. A vége felé úgy tûnt (csüt-péntek táján), hogy ezt nem fogja a fiacskám bírni, de a gondozónõnk szerint jól haladunk. Hát õ tudja. Viszont itthon szörnyû a helyzet, wcre sem tudok elmenni, üvölt utánam, egész álló nap: Anyaaa, Anyaa... Viszont valóban már a 2 hét beszoktatás alatt is sokat fejlõdött a személyisége és a szókincse. Szinte el sem hiszem. 2 hét alatt legalább 15 új szó:-)))

     

    Mennem kell, visííííííííííííííííííííííííííííííít. Puszi

     

    Ja, még annyi Magdusnak, hogy sajnos az idõ hoz csak változást... nálunk is hasonlóképpen zajlik még a mai napig is a dolog... ja, mert hogy teljes visszaesés van nálunk a munkábaállásom óta. Pár napja alakul vmi. Szóval kitartás... vagy drága up and go pelus, nálunk az segített kicsit.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. Torolt_felhasznalo_456010
    Torolt_felhasznalo_456010
    2005. augusztus 14. 01:166623.

    Sziasztok!

    Micsoda újítások az oldalon!!!!: Gondolom ezerrel nyaraltok, meg ilyesmi. Mindenki eltûnt. Én már megint alvás helyett írok. Már egy hete apa szabin van. Persze csak kirándulgatunk. Esetleg jövõre a nyaralásra is fussa majd. Már NAGYON várom. Ákos 1 éves lett!!!! Ez a nap is eljött Már elértem, hogy ha éjszaka felkel megelégszik a vízzel is és simán visszaalszik. De persze még felkel Ha mostanában mégiscsak errefele jártok, kérlek adjatok tanácsot egy sarkallatos probléma megoldásában. Mint azt már korábban talán írtam Ákos nem mindíg hagyja magát pelenkázni. Már akkor tiltakozik, ha a hátára fektetem, és mindenáron fel akar ülni, vagy oldalra fordul, majd négykézlábazik a pelenkázón. Mivel már ez az ötödik hónap, hogy nem alszom rendesen, néha érthetõ, hogy türelmetlen vagyok, rosszul viselem a dolgot, de mivel mégsem vagyok egy született hárpia utána mindíg szarul érzem magam. Mindíg valami érdekeset adok a kezébe, hogy elfoglalja magát, vagy bohóckodom. Ritkán igaz, de van, hogy nem jön be. Nálatok hogy volt ez. Mi a jó módszer? Mit csináljak, ha megint "kifarol" a pelusból. Hagyjam  egy picit, aztán újra? (ma pl ezt próbáltam, de nem jött be) Tudom, hogy több türelem kéne, de mostanában valahogy nincs.

    Nem tudtok jó könyveket hasonló "problémákra"? Szivesen okosodnék.  Köszi. (író, könyvcím) vagy esetleg weboldal is jó, ahol gyermeknevelésrõl lehet olvasni. 

    Van a Baross utcában az 1.Klinika közelében egy Fakopáncs nevü bolt, telis-tele fajátékokkal. Ajánlom a figyelmetekbe. Nagyon klassz hely. Mindíg lehet találni pénztárca kímélõ és mégis értelmes, jópofa bigyókat a babónak. Áki ajándékai is onnan kerültek ki

    Remélem nemsokára sûrûbben írtok

    Jó nyaralást, pihenést

    üdv mindenkinek

    Magdus

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. Torolt_felhasznalo_724192
    Torolt_felhasznalo_724192
    2005. július 29. 23:436622.
    Sziasztok!
    Magdus !A fogzás nálunk még eddig nem ment simán.
    Múlthéten hőemelkedése volt Lucának és a torka piros volt. Doki néni mondta hogy szerinte a fogzás miatt van torok fül fájás és erős hasmenés. Nekünk volt minden eddig már. De végre kinőt 2-napja a felső szemfogak egyszerre. Alvás nem változott többszőr fent vagyunk ugyan úgy. Jelszó anya cici gyer-gyer!
    Most éppen pupilla tágítással küszködünk ebben a napsütésbe utcára nem nagyon tudunk menni. Hétfőn viszem szegedre szem vizsgálatra addig cseppentenikell.
    Ákos nagyon ügyes lesz belőle járás!
    Mindenkinek jó hétvégét!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_456010 (6621)
     
  7. Torolt_felhasznalo_456010
    Torolt_felhasznalo_456010
    2005. július 26. 12:546621.
    Sziasztok
    Mi is beálltunk a sorba a lázzal járó torokgyuszkóval. Közben Ákos negyedik foga is kibújt. Érekesség: mindenkitől azt hallom, hogy ha a fogak nőnek könnyebben elkap mindenfélét a gyerkőc. A dokinéni aszonta, hogy nem, hanem a betegeskedés miatt beindul a fognövekedés?!
    Ákos tegnap előtt elindult!!!! Azt játszottuk, hogy apától anyáig és forditva séta egyedül (2, 3 lépés) aztán gondol egyet megfordult és irány toronyiránt:) persze nem jut messzire, de akkor is. Tegnap kutyust kergetett anyukámnál, fogta a kezemet, egyszer csak elengedte és usgyi:) még nincs is egy éves
    hú felébredt a poronyt
    mindenkinek jobbulást
    szép napot
    puszi
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. Torolt_felhasznalo_724192
    Torolt_felhasznalo_724192
    2005. július 24. 00:476620.
    Szia Köszi a receptet. készülök sütni minden nap, de nem jutok oda. Most találtam még nem lejárt húsvéti nyuszikat, azokat valami sütibe akarom hasznosítani.

    A balesetek vagy betegségek mindig megrázzák az embert. Az egyik ismerősömnek a 16-éves lánya most halt meg agyvérzésbe előszőr drogosnak hitték. Aztán megalapították az erek nem fejlőttek ki időzített bomba volt a fejébe. Nem tudok napirendre térni.
    Nekünk is jól sikerült a kerti parti. Holnap is megyünk kristóf napra húgom kisfiáék hoz. Remélem nem fog esni.

    Tegnap Lucának rossz napja volt mindent lefejelt az orra és a homloka kék-zöld kicsi monoklija lett a szüleim ma elájultak mikor meglátták és a térdén ragtapasz. Mit csinálunk a gyerekkel.
    A foga még nincs kint, de nagyon fehér az ínye nem tudom még meddig küszködünk szemfogakkal (2)

    Gyógyulást nektek!
    Legyen szép napotok.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_743000 (6619)
     
  9. Torolt_felhasznalo_743000
    Torolt_felhasznalo_743000
    2005. július 23. 12:026619.
    Jobbulást Nektek! Mi már haladunk, besűrűsödött Gabi orra, alig kap levegőt, de különösebben nem érdekli, rosszabb mint valaha. . . :)))
    A buli jól sikerült, csak mikor hazaindultunk láttunk egy nagyon ostoba balesetet, ami kicsit felkavart. Szerencsére nem volt nagyon durva, de borzasztó ideges lettem, hogy ilyen apróságokon múlik az élet. . . :(( Aztán a mentők kb. 10-15 perc alatt értek ki. . . nekem elég soknak tűnt. Na nem borzolom a kedélyeket tovább, inkább beírom a pogi-receptet. Aki ki szeretné próbálni, annak mondom, hogy szerintem elbír több margarint is, nekem kicsit száraznak tűnt, de majd meglátjátok.

    Fokhagymás-diós pogácsa
    Hozzávalók: 25 dkg finom liszt, 25 dkg tehén túró, 20 dkg margarin, 5 dkg darált dió, 1 tojás, 2 gerezd fokhagyma, bors. 1 mokkás kanál só. A tészta nyújtásához kevés liszt A tetejére 20 dkg durvára vágott dió és 1 tojás.
    A hozzávalókból sima tésztát gyúrunk, cipóvá formáljuk, és folpackba csomagolva egy éjszakára hűtőbe tesszük. Másnap jól lisztezett gyúródeszkán félujjnyi vastagra nyújtjuk, felvert tojással bekenjük, és a diót rászórjuk. Kisebb pogácsaszaggatóval kiszaggatjuk és előmelegített sütőben 180 fokon sütjük.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_724192 (6618)
     
  10. Torolt_felhasznalo_724192
    Torolt_felhasznalo_724192
    2005. július 23. 00:066618.
    Sziasztok!
    foli szerencsétekvolt akertipartinjóidővolt!
    Biztos finom volt a pogi a receptet szivesen megnézném. Nálunk holnap lessz ha az idő kibírja.

    Betegséget ne is emlísd éjjel hőemelkedése volt Lucának nőnek a szemfogak felül és a torka picit piros szép északánk volt.
    Amúgy isrosszul alszik.
    Szép napot mindenkinek!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. Torolt_felhasznalo_743000
    Torolt_felhasznalo_743000
    2005. július 22. 15:276617.
    Sehol senki Lányok?? Mindenki nyaral??

    Mi nem sokára elindulunk Anyukám szülinapját ünnepelni, kertipartit terveztünk, de nem tudom mi lesz belőle. . .
    Várom a pogikat, hogy kisüljenek, csináltam ilyen újfajtát, fokhagymás-diósat. Hát furi, de szerintem jó:))
    Gabi sajnos betegeskedik, tegnap egész délután prüszkölt, folyik az orra folyamatosan, és most hogy aludt, úgy éreztem egy kicsit meleg is. Valaki mindig megbetegszik a családi bulikra:((

    Nyaralóktól várjuk a friss képeket és az élménybeszámolókat, aki meg otthon van az írjon!
    Csók
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. 2005. július 15. 23:576616.
    bocs a duplázásért
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. 2005. július 15. 23:556615.
    Sziasztok!

    Előlkeröltünk mi is. Nem direkt tüntünk ám el, csak volt egy nagy vihar, és tönkrement a netünk. 2 napja sikerült Zolinak megcsinálnia. Azt hittem sokkal több mindnent kell visszaolvasnom, de sajna nem.

    Először is boldog szülinapot mindenkinek akirő llemaradtam. Utólag is sok boldogságot nekik!

    Most nem nagyon tudok maradni, mert kissé fáradt vagyok. Jól vagyunk, Bence csak nő. Az utcán nem hiszik el, hogy csak 2 hónapos. Balázs neg már igazi úriember.

    Holnap írok bővebben, meg reagálok is.

    Addig is sok puszi mindenkinek!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. 2005. július 15. 23:556614.
    Sziasztok!

    Előlkeröltünk mi is. Nem direkt tüntünk ám el, csak volt egy nagy vihar, és tönkrement a netünk. 2 napja sikerült Zolinak megcsinálnia. Azt hittem sokkal több mindnent kell visszaolvasnom, de sajna nem.

    Először is boldog szülinapot mindenkinek akirő llemaradtam. Utólag is sok boldogságot nekik!

    Most nem nagyon tudok maradni, mert kissé fáradt vagyok. Jól vagyunk, Bence csak nő. Az utcán nem hiszik el, hogy csak 2 hónapos. Balázs neg már igazi úriember.

    Holnap írok bővebben, meg reagálok is.

    Addig is sok puszi mindenkinek!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. Torolt_felhasznalo_416427
    Torolt_felhasznalo_416427
    2005. július 15. 18:086613.
    sziasztok,
    ha van monori, vagy monor környéki köztetek, akkor: baba-mama klubot szeretnék indítani augusztus második felétől a műv. házban, ez jelenleg erősen szervezés alatt áll (tárgyalásban vagyok) :))
    szeretném, ha egy jó kis társaság gyűlne össze, ahol megbeszélhetjük az aktuális problémáinkat a gyermeknevelés vagy az anyaság, stb. terén, szakemberek segítségével, vagy csak úgy, egymás között. .
    akit érdekel, privit írjon, hogy tudjam értesíteni, ha végre beindultunk. .

    egy egy hónapos gyerkőc édesanyja, Coty

    Ui. boldog babázást kívánok mindenkinek!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. Torolt_felhasznalo_743000
    Torolt_felhasznalo_743000
    2005. július 13. 22:576612.
    Sziasztok!

    Danó, Napsi, Kitti hármasnak utólag is nagyon-nagyon boldog születésnapot kívánunk!!!! Majd írjatok, hogy volt-e party, meg milyen ajándékokat kaptatok!

    Berczy, Nektek van egy félig kitöltött sor a táblában, email címet kérek, meg lakóhelyet, meg hogy hol vannak képek rólatok, és akkor ha akarjátok akkor felvételt nyertek az excel táblánkba:))

    Nálam vége a sulinak, most volt az utsó vizsgám, de még olyan hihetetlen, ki is takarítottam meg minden, semmi dolgom, olyan feleslegesnek érzem magam. . . . :))

    Ha minden jól megy, holnap indulunk a Balatonra, de lehet hogy semmi nem lesz belőle, annyira úútálom ezt a szeszélyes időjárást, majd meglátom reggel milyen hangulatom lesz.

    Mindenkinek puszi, ha összeszedtem magam, jelentkezünk!!
    Csók
    Andi
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. Torolt_felhasznalo_456010
    Torolt_felhasznalo_456010
    2005. július 13. 12:406611.
    Szia Berczy
    A listát néztem, nem vagytok rajta, ezért gondoltam, amit gondoltam:) Írd meg Follinak privibe a baba paramétereit, de ezt majd Folli úgyis elmondja, és ti is rajta lesztek.
    Ugye Folli?

    igen, én is napsütéses szép napot kívánok mindenkinek.

    :)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. Torolt_felhasznalo_724192
    Torolt_felhasznalo_724192
    2005. július 12. 23:346610.
    Szia Magdus!
    Az énlányomis 2004, 03, 16, -ánszületett vagyis osztozunka 2004-en.
    Tegnapviszonlag jólaludtunk3-kor keltünk először aztán 5-kor 6-kor8-kor . Egy kis szopi aztán alvás. Most lessz 16-án 16-hónapos és még mindíg imádja. Kitartás párperc aztán lehet aluditovább!
    Essőmentes szépnapot kívánok!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_456010 (6609)
     
  19. Torolt_felhasznalo_456010
    Torolt_felhasznalo_456010
    2005. július 11. 12:446609.
    Sziasztok!
    Berczy!
    Egy szavam sem lehet hozzátok képest, általában csak kétszer kel fel Ákos. Most már megtanultam elfogadni a helyzetet. Eddig sokszor voltam türelmetlen, és sajnáltam magam, de rájöttem, hogy sok mindent meg kell tanulnom, legfőképpen türelmesnek lennem:)

    Jómadár
    Nagyon ügyesek a gyermekeid, ilyen hosszú utat ilyen jól viselni. . . . Mit tudtatok csinálni a repülőn?

    Napsinak és Danónak boldog szülinapot!!!!

    Most nézem csak mi uraljuk egyedül a 2004-es évet:) Egyedül Ákos született a társaságból azévben:)
    Képzeljétek már kibújt a harmadik foga és már készülődik a negyedik is. Csak egy kezemet fogja és szinte rohan. Már az utcán is sétáltunk így:) Viszont már szinte egy percre sem tudom magára hagyni, mert pillanatok alaltt feltornázza magát a kanapéra lejönni viszont még csak fejjel előre tud. . .

    A dolgos anyukáknak jó munkát kívánok. A többieknek meg jó pihenést
    és szép nyarat.

    Üdv
    Magdi
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. Torolt_felhasznalo_724192
    Torolt_felhasznalo_724192
    2005. július 9. 00:136608.
    Sziasztok!
    Régen nem jelentkeztem, mert a gépünk teljesen meghalt. Már mikor állítólag jó volt akkor nem tudtam a fórumba lépni. Sokat küszködtünk most se az igazi újat, kell, hogy vegyünk.
    Magdus legutóbb kérdezted tőlem, hogy alszunk és vacsizunk eleget.
    Még most se alszunk igazán zökkenőmentesen3-4-szer fent, vagyunk és szopizunk.
    Már azt elértük hogy szól anya gyer-gyer cici! Most éppen a szemfogai nőnek most is van riadó éjjel. Vacsizni nem mindig eszik jól nincs nagyon kedvence csak paradicsom szőlő dinnye főzelékek csak ritkán finomak 5-6 kanál. Csak a cici az igazi. Most voltunk tanácsadáson 15-hónaposon akkor megkérdezte dr-nő mitől, van ilyen jó súlyba 12kg 82cm Luca. Meglepődött hogy a tejtől, utál enni.

    Napsinak boldog szülinapot kívánok! Olvastam milyen okos kiscsajszi. Egyszer írtad szokott segíteni, teregetni, most nekem is Luca segít aogatja a csipeszt imád sepregetni, felmosni.
    Minden jót mindenkinek most csak ennyit tudok írni mert mennem kell, remélem most már tudok jönni már nagyon hiányoztatok!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2005. július 8. 18:316607.
    Nagyon Boldog Születésnapot Drága Napsika baba!:-))))) Sok-sok boldogságot kívánok!

    Dorci
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. Torolt_felhasznalo_248684
    Torolt_felhasznalo_248684
    2005. július 5. 09:076606.
    Sziasztok,
    Felfedeztem egy új web oldalt ahol nagyon különleges és főleg új szupi francia babatermékeket mutatnak be. Lehet regisztrálni is és akkor küldik folyamatosan az újdonságokról az infot. Nagyon segítőkész volt a csaj akivel emailt váltottam. És ami a legjobb van egy új szuper masinájuk ami mindent csinál. Cumisüveget melegít, sterilizál, párol zöldséget, összeaprítja szóval valóban szupi.
    Látogassatok el a lapra regisztráljatok ti is.
    Üdv.
    Márta
    http://www. hfimpex. com/
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2005. július 2. 16:156605.
    Most látom, hogy jött e-mail Follitól. Nyitom és köszönöm:-))))))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2005. július 2. 16:136604.
    Arany vagy:-)))) Köszönjük.
    Hát hogyha nem jössz (de azért remélem bepillantasz), mi is nagyon boldog születésnapot kívánunk Napsikának!:-)))***
    Én sem valószínű, hogy túl gyakran leszek jövőhéttől (bár most üzent a főnököm, hogy szabin lesz, mire megyek. . ez talán jó hír:-)))

    Ti (akik itt bölisek vagytok) tudjátok a legjobban, hogy várhatóan mennyi időm lesz jönni:-)))), talán jobban, mint én. Azért remélem látlak majd Titeket, olyan jó volt nem egyedül lenni ebben az igencsak röpke 2 évben:-))) Pusszantás
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_904136 (6603)
     
  25. Torolt_felhasznalo_904136
    Torolt_felhasznalo_904136
    2005. július 2. 13:076603.
    Sziasztok!
    A jövő héten (és holnap) nem nagyon lesz időm jelentkezni, így előre boldog szülinapot kívánok Danónak és minden fórumbébinek, aki Napsihoz képest pár nap különbséggel született.
    Jövő utáni héten már bővebben fogok írni.
    Mindenkinek minden jót addig is!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top