Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Az elsőt szültem1

mercedes30
Létrehozva: 2003. június 7. 17:25
Sziasztok!

Én tulajdonképpen nem egy kérdéssel indítom a topicot, henem mert az elsőt várom1-ben már jónéhányan életet adtunk várva-várt gyermekeinknek, és továbbra is szeretnénk együtt maradni. Ez tehát legyen a "kiöregedett" elsőt várók fóruma, és mindenki másé, akit érdekel!
  1. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2005. május 28. 19:196552.
    Hatalmas pussssz Szandráéknak:-)))*********

    Most nézem a képeket, de már bezsongtam a gondolattól, hogy mindjárt babás hangulatban leszek.
    Nemsemmi szülésed volt. . . hát nem is tudom, hogy mit mondhatnék. Óriási GRATULÁCIÓM!!!:-))) Jó egészséget, sok-sok-sok boldogságot!

    Éééés ÍRJ!!!!!!!*******************
    előzmény:
    hszandra (6551)
     
  2. 2005. május 28. 14:396551.
    Sziasztok!

    Raktam fel pár új képet a fiúkról, akit érdekel megnézheti :-))

    Szandra
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. 2005. május 27. 23:106550.
    Ja Zoli rakott fel valamilyen képet, de holnap én is fogok.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. 2005. május 27. 23:056549.
    Visszatértem nagy nehezen, mert annyi e-mailem volt, hogy alig győztem :-))

    Visszaolvasni még nem volt időm, igaz nem sok mindent kell. Nagyon elfoglalt mindenki, de írás után elolvasom kivel mi van.

    Először is Peggy, köszi, hogy bejelentetted a nagy hírt. :-))

    Kedden volt ugye az utolsó vizsgám Veszprémben. Zoli vitt el, Balázs is elkísért minket. Előtte még voltam NST-n ahol Bencét (utólag már tudom) alig bírtam felébreszteni. Elvileg nagy fájásom nem volt, de végig keményedett a hasam. A vizsgát megírtam, és úgy éreztem elég sz@r lett (végül 3-ast kaptam), aztán elmetnünk még vásárolni, meg hazafelé Balázsnak meg volt ígérve, hogy megállunk a Balatonnál. Ott még egy jót sétáltunk, semmit nem éreztem még. 8 óra elmúlt mire hazaértünk, Balit gyorsan lefektettük, és én is mentem aludni, mert hulla voltam. Éjjel éreztem, hogy fájdogál a hasam, de olyankor fordultam egyet, és jobb lett. Balázs fél 7-kor felébredt (még szerencse), és nem tudtam visszaaltatni. Elmentem WC-re, és nagyon kicsi vért vettem észre. Na gondoltam itt valami lesz. Zolit riasztottam (Mi anyuéknál voltunk még, ő meg itthon. Azon a héten jöttünk volna haza, mert hétfőn lett kész minden, meg már nem kellett feküdnöm. ), aztán lassan elkezdett fájni, de nem volt olyan erős, csak elég gyakran jött. Na akkor már biztos voltam, hogy meglesz a kistesó. Balázstól elköszöntem, és 1/2 8 körül indultunk. Még el akartam menni pénzt tölteni a telefonomra, de a többiek nem engedték. 8 óra elmúlt mire beértünk, akkor már 2-3 perces fájásokat mértünk az autóban. Igazság szerint ezek is kibírhatók voltak. Amikor odaértünk a dokim pont jött szembe, mondta, hogy még felmegy a 3-ra. Mondtam neki, hogy vérzek, mert akkor már rendesen véreztem. Erre inkább visszajött, és megvizsgált. A méhszáj teljesen eltűnt, semmire nem volt idő, egyből mennem kellett a szülőágyra. A doki még kiszólt Zolinak, hogy 10 perc múlva meglesz a baba. A szülőágyon még leborotváltak gyorsan (a beöntés elmaradt), aztán már nyomhattam is, és 8. 15-re megszületett Bence, 3250g-mal és 51 cm-rel. A kitolásnál kicsit megijedtem, mert Balázsnál ennyire nem fájt ez a rész, de ő nem is volt ekkora. Még véresen is odaadták, aztán ruhában már Zoli hozta vissza. Ja, ő majdnem lemaradt a szülésről, annyira gyors volt minden, de szerencse beért. A papírokat is utólag írtam alá. Jó szobába kerültem, gyorsan elment az 5 nap. Balázs 1 nap kivételével minden nap jött utánam, így azért könnyebb volt.

    Jó hosszú lett, elnézést. A 2 gyerekes mindennapokról majd holnap írok.

    Jó éjt mindenkinek!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. 2005. május 27. 19:156548.
    Sziasztok!

    Hétfő óta itthon vagyunk, de eddig nem volt net. Ma megcsináltam, és így végre tudok jönni mesélni. Este, ha elalszanak a gyerekek, jövök és mindent elmesélek.

    Addig is puszi mindenkinek és köszönöm a gratulákat.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. Torolt_felhasznalo_456010
    Torolt_felhasznalo_456010
    2005. május 21. 19:006547.
    Szia mindenkinek!

    Szandrának szívből gratulálok! Az utsó vizsgát már nem bírta odabent a kisfiad:)
    Sok sok boldogságot és örömöt kívánok.

    Dorcesz
    Nagyon sajnálom, hogy így rátok jár a rúd mostanában. A fiadnak sok sok gyógyító puszi. . . . .

    Folli
    :) Remélhetőleg a babaprojekt győz:)

    Berczy
    Nekem is gondjaim voltak az alvással, már totál kivoltam a három hónapja tartó nem alvástól. Felhívtam egy kis fecsejre a védőnőt, adjon tanácsot. Kiderült, hogy rosszul csinálom: főzeléket ebédre és vacsira kell adni, nem pedig ebédre és uzsira. Mondta, hogy valszínű az a baj, hogy már nem elég Ákosnak (aki mellesleg most 9 hónaposan 9, 34 kg, 73 cm:) az esti tejecske. Mondta, hogy tömjem meg a pociját főzelékkel, aztán meg mehet a tejecske. Én mondjuk úgy csinálom, hogy főzelék, pici szünet, fürdés, tejecske. Aztán addig hagyom, hogy fennlegyen, amíg csak el nem kókad:), aztán még megkínálom egy kis cicivel. Így már 2 napja átalussza az éjszakát. 5, fél 6 körül kel.

    Nem lehet, hogy nálatok is hasonló a baj?

    Képzeljétek! Ákos már kapaszkodva lépked:)

    Mindenkinek sok puszi

    Magdi
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2005. május 20. 07:466546.
    . . . Csatlakozom Szandra: Nagyon sok boldogságot kívánok Nektek és a lehetőségekhez képest sok pihenést! Millió pussz!

    Folli: Örülök, hogy jelentkeztél, és látom, hogy tul. képpen minden rendben van, tehát csak időhiányod volt. Milyen bölibe viszed Gabit?
    Tényleg borzasztóan okos legényke lett belőle. Az ember nem győz néha tátott szájjal csodálkozni, ha megszólalnak:-)

    Nálunk sajnos csupa rossz dolgok vannak, úgyhogy nem is részletezem. Csak annyit, hogy a fiam még mindig beteg, az orvosok semmire nem mennek vele, én pedig egyre tanácstalanabb vagyok.

    Viszont ma felhívok egy csajt, aki árulja a veszprémi lakását. Körbejárom a témát, hátha sikerül végre visszaköltöznünk. Jó lenne, mert 2 napig reggel a párommal bejártam, ő dolgozni, én a fiacskámmal a mamihoz, dokikhoz. . ésatöbbi. A két nap alatt olyan lettem, mint a facsart citrom. Ez a bejárás borzalmas.
    Minden tiszteletem Vikinek ezúton is:-)

    Megyek, indul a nap, takarítás, főzés. . ésatöbbi. De legalább PÉNTEK van:-)

    Puszi mégegyszer Szandráéknak:-) Nagyon örülök Nektek

    Móni
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. Torolt_felhasznalo_904136
    Torolt_felhasznalo_904136
    2005. május 19. 22:036545.
    Fantasztikus a hír :-))))
    Gratulálok Szandra :-)))
    Sok boldogságot a második fiadhoz :-))))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. Torolt_felhasznalo_743000
    Torolt_felhasznalo_743000
    2005. május 19. 14:196544.
    Sziasztok!
    Köszönöm a jókívánságokat így utólag!
    Szandra, örülök hogy minden oké Veletek, gratulálunk és várjuk majd a beszámolót!
    Én sulizok ezerrel, néha nem sok sikerrel:(( de azért haladok.
    Gabi szeptembertől bölcsis lesz én meg vagy újra terhes, vagy megyek dolgozni:) bár ez még elég bizonytalan.
    Ma galambokat etettünk egy közeli téren Gabival, és odajött egy ilyen különleges madár, még soha nem láttam ilyet azelőtt. Hangosan töprengek, hogy "vajon milyen madár lehetett ez?" Erre Gabi magabiztosan: "éhes!"
    Ezzel csak annyit akartam mondani, hogy Gabi fejlődik, nagyon okos, sokat beszél, alig lehet lelőni, és annyira aranyos, szófogadó gyerek, hogy magam is meg vagyok lepődve néha:)))
    Majd próbálok most már gyakrabban jönni, meg visszaolvasni is.
    Puszi mindenkinek: Andi
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. Torolt_felhasznalo_724192
    Torolt_felhasznalo_724192
    2005. május 18. 22:246543.
    Szia Szandra!
    Nagyon jó egészséget sok tejcsit kívánok nektek!
    Várjuk a beszámolót!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. Torolt_felhasznalo_358937
    Torolt_felhasznalo_358937
    2005. május 18. 11:576542.
    Sziasztok!

    Csak egy gyors hír:
    Szandra Bence fia ma megszületett, 51 cm és 3200gramm, jól vannak mindketten, rohamtempóban jött a lurkó:-)

    Peggy
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. Torolt_felhasznalo_724192
    Torolt_felhasznalo_724192
    2005. május 15. 22:256541.
    Sziasztok!
    Náthánk rendbe jött szerintem nem is volt az. csak az orra csorgott de nem volt igazán más baja. Aludni továbra se sokat alszunk. Van hogy felsíkt és tovább alszik van hogy csak szopizni szeretne. Mikor vissza tenném a kuckójába akkor ordítani kezd, tanácstalan vagyok. Lehet hogy éhes lenne azért szopizna sokat még mindíg keveset eszik még a 3-óránkénti szopizásról nem tudom leszoktzatni. Szoval ezért nem érek rá le ülni a géphez mert rosszul alszik.
    Remélem mindenki jól van!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_858420 (6539)
     
  13. 2005. május 13. 22:036540.
    Sziasztok!

    Én megvagyok, csak tanulok ezerrel, meg most hulla vagyok, ma volt 1 szigorlatom és egy vizsgám. Megvan 3 vizsgám + a szigorlat. Még 1 van keddre, aztán jöhet a kismanó :-)) Egyébként ma töltöttük a 37. hetet, Majd jelentkezem részletesebben is, de most megyek aludni.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2005. május 10. 18:246539.
    Sziasztok!

    Mindenki hogy eltűnt:-(((

    Magdus: Jobban van már Ákos?

    Sajnos nálunk szinte semmit nem változott a helyzet. Már bő 1 hónapja némi hullámzással fennáll a hurutus betegség. Igaz, hogy ehhez 1 hete bőséges hasmenés is társult:-((( Már nagyon tanácstalan vagyok, már azt sem tudom, hogy melyiket kezeljem. . . a gyógyszerek csak ártanak, és újabb bajokat okoznak.

    Sunny: Mizu? Jobban van már a lelked?

    Folli: Merre jársz? Talán a suli foglal le ennyire?

    Szandra: Hogy állsz?!:-)))) Hogy vagy?

    Berczy: Nálatok mi a helyzet a náthával? Elmúlt már? Alszatok már éjjelente?

    Jelentkezzetek Lányok! Olyan kár lenne ezért a fórumért. Pussz! Sziasztok!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. Torolt_felhasznalo_456010
    Torolt_felhasznalo_456010
    2005. május 4. 11:106538.
    Sziasztok!
    Végre én is tudok írni egy kicsit. Ákos amióta beteg volt többször is felébred éjszaka és csak találgatni tudok, miért. Melege van? Foga vagy hasa fáj? Néha nem is elégszik meg a vízzel, tejecske kell neki, de aztán az sem mindíg nyugtatja meg:( Igazából már lassan 2 hónapja nem alszom rendesen éjszaka. Átlagban kb 2, 3, esetleg 4 órát alszom, de az már nagy szó. No de félre panaszáradat.
    Ákos 10-én 9!!!! hónapos lesz. Már nő a második foga is:) Olyan édes amikor nevet és kilátszik:)

    Jómadár
    Megnéztem a képeket és mondhatom csuda aranyosak a babáid. Remélhetőleg a féltékenység nemsokára elmúlik a fiadnál, hozzászokik, hogy a hugicát is kell szeretni:)
    Tényleg klassz lehet a tengerparton sétálni.

    Sunny
    Milyen ügyes a nagylányod:) Én is udvarias kisfiút szeretnék nevelni Ákosból. Remélem össze is fog jönni. Én mindenesetre mindent meg fogok tenni ezért:)

    Hszandra
    Én is boldog szülinapot kívánok Balázsnak. Nagyon klassz bulit csináltatok.
    Hogyan ünnepeltétek az 1 éves szülinapját?
    Nagy kalappal a vizsgáidhoz és remélhetőleg a kistesó még a pocakodból szurkolja végig:)

    Folli
    Utólagosan boldog névnapot.

    Dorcesz
    Hogy van a fiad? Nincs szerencsétek az orvosokkal. A vér az agyamba szökik, ha ilyen emberekről (?) olvasok, hallok. Főleg ha még gyermekgyógyászok is. Én is mostanában beszéltem a férjemmel arról, hogy ha egy mód van rá, nem engedjük semelyik manduláját kivenni Ákosnak, sem fülét felszúrni. Én úgy gondolom mindíg van más megoldás, bár én könnyen beszélek, hiszen nekem kiskoromban nem voltak ilyen gondjaim. Remélem Ákos is ilyen stamm gyerkőc lesz.

    Berczy
    Nektek is javulást kívánok. Most egy cipőben járunk a nemalvás miatt. . . .
    Remélem Luca hamar meggyógyul.

    Hiszti:
    Ákos mostanában elég nyűgös, főleg ha a pelenkázón a hátára fektetem. Elég nehéz átpelenkázni, öltöztetni. Dobálja magát vagy felhúzza a térdét. Nektek is volt ilyen időszakotok?

    Nem igazán tudom mit tegyek az éjszakai nem alvásokkal. Nyugodjak bele, mert nemsokára elmúlik és megint alszik éjszaka vagy hagyjam sírni? (bár ez idáig nem ment)

    Jól jönne néhány tanács, vagy tapasztalat.

    Puszi mindenkinek
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. Torolt_felhasznalo_724192
    Torolt_felhasznalo_724192
    2005. Április 30. 00:556537.
    Sziasztok!

    Én is úgy voltam az írással is mint más csak olvastam de írni nem értem rá!

    Boldog szülinapot Szanndra nektek ! Jó kis hangulatos bulit rendeztél gyerekeknek, most már élvezik és meg is értik. Ez már nem csak a felnőteknek szól mint az 1 éves szülinap.

    dorczesz!Sajnos mi is megjártuk a fül orvost csorgott Lucának az orra nem talált nála semmit szerinte a foga miatt vagy egy kicsit megfázott. De másnapra hőemelkedése lett mentünk a házi orvoshoz az szerint a torka fáj. Hát nem tudom ? Tényleg mi lehetett a baja . De az orra még kicsit csorog nagyon rosszul alszik kb. 20-szor vagyunk fent éjjel. Aztán de. 11-ig alukál. Szoval jó buli!

    Jómadár!Ez a tavasz most nem irigylésre méltó mert szinte minden nap szakad az esső. Minden sáros 10-15 fokos ingadozás.
    Lehet így fázott meg Luca?!

    Napsihoz én is csak gratulálni tudok milyen jó fej kiscsaj! Remélem pároddal alakult a kapcsolatotok!
    Gyorsan ennyit mert mennem kell már 4-szer fent volt eddig mi lesz ezután ma éjjel?
    Szép kilátások remélem vissza álunk 5-6 ébredésre. Ugyan az is megterhelő de jobb.
    Szép napos hétvégét mindenkinek!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_858420 (6536)
     
  17. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2005. Április 29. 12:476536.
    Sziasztok!

    Szandra: Én is nagyon boldog születésnapot kívánok a nagylegénynek! Lassan mi is csatlakozunk a kétévesek táborához. Alig hiszem el.
    Amit leírtál a szülinapról, azt még én is élveztem volna, nem csoda, hogy nagyon bejött neki. Ha látod azt a boldog arcot, érzed, hogy ez mindent megér. És nyilván meg is érdemelte, hiszen sosem halljuk Tőled, hogy sokat rosszalkodna. És ahogy írod, a hiszti sem vészes. Mostmár csak arra leszek kíváncsi, hogy tesókához mit szól.

    Jómadár: Te jó Téged is látni. Gondolom Nálatok azért is ilyen erős a hiszti mert tesóka is megérkezett, és ez nyilván felfokozza az érzéseket. . nála és nálatok is. Viszont még kiskorába megszokja, hogy nem csak ő van. Én nagyon szeretnék majd egy tesókát Daninak, de már egyre inkább úgy érzem, hogy a nagy korkülönbség éppen ezért nem is olyan jó. Megszokja, hogy nekünk csak ő van, és baromi nehéz lesz neki majd átállni. . . ha lesz egyáltalán testvére, ezt azért még nem mondanám biztosra.
    Irigylem a tengerpartot, néha belegondolok, amikor lent sétálgatok vele, hogy milyen más lenne nem a parkba vagy a focipályára menni, hanem egy tengerhez. . . elképzelni sem tudom. Milyen messze laktok a parttól?

    Sunny: Napsi egy igazi kis hölgy. Nagy dolog, hogy így odafigyeltek arra is, hogy jól nevelt legyen. Komolyan mondom, hogy ilyen magam körül szinte nem is látok. Én is igyekszem ebben a szellemben nevelni a fiamat, hellyel közzel össze is jön:-))))

    Sajnos még közel sem javult a gyerkőc állapota. Tegnap este megint hányt. Ma reggel voltunk fülorrgégésznél, én végtelenül tahó goromba embernél. Végülis nagy nehezen rávette magát, hogy velem is szóba álljon, így megtudtam, hogy orrmandulagyulladása van, erre kapott antibiotikumot. Néhány szót váltott velem, akkor is inkább csak kioktatott, hogy rendesen kéne tisztítani az orrát, meg miért nem adok neki antibiotikumot. . . mert ez ugye az én hatásköröm. . . Hogy a duzzadt orrmandulától semmi váladék nem jön és nem is tisztítható (teljesen semmiképpen), azt ő honnan tudhatná, mint fülorrgégész. . . ?!

    Remélem ez a gyógyszer már hatni fog, és műtétre semmi szükség nem lesz, mert azt hiszem elnézve ezt a hozzáállást, plusz a híreket a tévében. . . inkább megtagadnám ezt a lehetőséget.

    Bízom benne, hogy legalább az idő szép lesz, mert vár egy vasárnapi majálisozás ránk:-))) Mindenkinek nagyon szép hétvégét kívánok! Pussz!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. 2005. Április 28. 22:456535.
    Sziasztok!

    Köszi a gratulákat, átadom a 2 évesnek. Egyébként amióta 2 éves lett, egyre okosabb :-)) Na jó ez csak poén, de tényleg, pár napja olyan kis szófogadó lett. Segít pakolni, nics hiszti, ha fel kell jönni, türelmes stb. Remélem nem csak pár napig fog ez tartani. Egyébként Bali is nagyon illedelmes, azt, hogy köszönöm szépen olyan aranyosan mondja. A ragozásokon meg néha még mi is csodálkozunk, hogy honnan tudja ilyen jól. gondolom, ha az mber sokat beszél vele automatikus lesz a számára.

    Kati, jó hogy jelentkeztél, és örülök, hogy jól vagytok. Tényleg rohan az idő, a gyerekeken látszik főleg. Nagyon jól emlékszel még 5 hét. Június 4-re vagyok kiírva. Addig szeretnék még levizsgázni mindenből, ezért megbeszéltem a pocaklakóval, hogy bírja ki addig. Ha meg nem megy majd viszem vizsgázni :-))

    Nálunk is van hiszti, de mostanában mintha ritkább lenne. Én ilyenkor elterelem a figyelmét, vagy hagyom egy ideig. Balázs általában óvatosan lefekszik ilyenkor a földre, meg mindent ledobál. Vettem már így el tőle játékot, mert ledobta, akkor azután sírt. Aztán amikor abbahagyja olyan szépen megérti, hogy nem szabad ilyet csinálni, de néha elfelejti. Az elvett játékról tudta, hogy miért nem kapja meg, és bánta is. Néha már bocsánatot is kér. De még hisztinél is olyan keservesen tud sírni, hogy olyan neki néha ellenállni. Szerintem egy idő után rájönnek, hogy felesleges, meg okosodnak is.

    Tavasz néha megérkezik, aztán pár nap hideg jön. Nagyon szeszélyes most ez az április, de talán a május jobb lesz.

    Szülinap. A hegyi bulit az idő miatt lefújtam, de déelőtt már bántam olyan szép idő lett. Aztán délutánra beborult, így nem volt mit bánni így is nagyon jól sikeült minden. Délelőtt amíg lement bicajozni, feldíszítettük a szobát. Az ajtóra kiírtam üvegfestéssel, hogy Balázs 2 éves, ezt mindenkinek elolvasta aki jött hozzá, meg lufikat raktunk fel, meg szerpentint. Annyira tetszett neki, csak jött, hogy huhú, és mondta, hogy szép a szoba. Olyan jó volt látni. Az ajándékok is jók lettek. Kapott szerelőasztalt, meg Fisher Price-os játékokat. Golyós csúszdát, meg a Pampers-től jött még neki táncolós bogár (gonoszul csak most adtuk neki), meg „rombolós” autót. Ezen kívül cipőt, meg ruhákat is, de azt egyből félrerakta. A tortája cicás volt, mert azt szeretett volna. Sikerült vennem olyan gyertyát ami visszagyullad, ez nagyon bejött Balázsnak. Csak úgy kacagott. Itt volt egyik barátja, meg a nővére, 3-an előkóstolták a tortát. Utána még akkorát játszottak, hogy este könnyen ment az alvás. Mivel még anyuéknál vagyunk itt volt minden. Jól járt a kisöreg, mert a házból - szomszédok, meg egy család akikkel anyuék jóban vannak - még a napján megköszöntötték. Ha otthon lettünk volna akkor ez biztos elmarad.

    Képeket majd akkor nézek, ha valami jobb internetkapcsolathoz jutok, meg rakok is fel.

    Puszi mindenkinek!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. 2005. Április 28. 20:186534.
    Szia Sunny! Nem lattam, hogy kozben irtal. Koszi, jol vagyunk, anyukam elment de jon egy neni segiteni igy eleg jol boldogulok. Szilvi nagyon jo termeszetu baba, de meg is is sokszor nehez. Meg egyelore 2x kel ejjel enni.

    Ez az "eleg jol lehet vele banni" marmint Napsival, hat ezt hogyan ered el? Neha nagyon nehezen birok Robival. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_904136 (6532)
     
  20. 2005. Április 28. 20:156533.
    Na itt vagyok. Tenyeg nagy csend van itt, par nap is eltelik es nem ir senki. En is reg jartam erre, legalabbis irni nem voltam mar reg, de olvasni azert szoktam.

    Nalunk minden nagyjabol rendben van, Robi pont ma 23 honapos es Szilvi ket es fel honapos. Robi nagyon hiszits mostanaban. Nagyon hozzaszokott anyukamhoz, mig o itt volt 3 honapig, most ot is hianyolja, meg nyilvan az is hianyzik neki hogy most mar en sem tudok vele annyit foglalkozni mint amikor anyukam itt volt segiteni. Tulvagyunk egy kis betegsegen, 4 napig volt laza es ennyi ideig szinte semmit sem aludtunk, eleg remes volt. Gennyes mandulagyulladas, parositva eros kohogessel, rengeteg orrfolyassal, hanyassal es hasmenessel. MAsfel kilot fogyott par nap alatt. Most mar megint jol eszik de eleg valogatos. :( Nalatok hogy megy a kajalas, mindent megeszik a fiokatok vagy valogat? Es a hiszti-korszak mar felutotte a fejet? Emlekszem Sunny irt az akaratos Napsirol meg az idonkenti hisztirol de mas gyerek hisztijere nem emlekszem. Ha van, akkor hogyan kezelitek? Nalunk a gyerekszobaba meg mindig van jaroka, ott tartunk par jatekot, nos oda tettuk be par alkalommal Robit amikor mar sem szep szo sem magasabb hangnem nem vezetett eredmenyre. Ott aztan kitombolta magat Robi, utana, ha mar lecsendesedett, "megbeszeltuk" ujbol azt, hogy mit tartunk jonak stb es par oraig/napig kicsit egyuttmukodobb lett de aztan minden kezdodik elolrol. Mindig elmondjuk neki egy-egy hiszti es azt koveto jarokaba teves es siras levonulasa utan, hogy apa es anya nagyon szereti ot de haragszunk es szomoruak vagyunk ha nem hallgat rank.

    Milyen ido van most Magyarorszagon? Jon mar a tavasz? Itt tombol a nyar, ma is voltunk a tengerparton furdoni, illetve csak labat logatni, Robi nem nagyon szereti a vizet. A tavasz illata es a termeszet ebredese azert neha hianyzik. Itt csak sivatag van, meg forro, paras levego. Na jo, es tengerpart.

    Tettem fel ujabb kepeket, jelszo nincs. Most megyek aludni, gyertek es irjatok ti is. Puszi a babaknak, vigyazzatok magatokra!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. Torolt_felhasznalo_904136
    Torolt_felhasznalo_904136
    2005. Április 28. 20:006532.
    Szia Kati! :-)))
    Örülök, hogy megvagytok :-))) Hogy van Szilvi? Jól kijönnek egymással a testvérek? Anyukád ott van még? Hogy bírod? Milyen természetű a pici?
    Dorci, gratulálok Danóka teljesítményéhez. . . Nagyszerű dolog, hogy haladtok a szobatisztaság felé. Mi még nem, bár Napsit már zavarja a popóján a kaki, viszont bilire ülni nem nagyon hajlandó.
    Szandra, nagy gratula Balázs második szülinapjához :-))) Hogy ünnepeltetek? Mennyi van még hátra a kistesó kibújásáig?
    Mi jól vagyunk, egyre bonyolultabb nyelvtani formákat tanul Napsi, lassan-lassan ragoz mindenfélét, és illedelmesen viselkedik (kérem, köszönöm, egészségedre stb. ). Ha arra kérem, hogy hallgasson el, maradjon csendben, el is hallgat (csak módjával. . . ) Egyre jobban lehet vele bánni, bár azért akaratoskodik is.
    Most is ezt teszi, így húzok el.
    Minden jót mindenkinek, azoknak is, akiket most nem említettem :-)))
    előzmény:
    jomadar (6531)
     
  22. 2005. Április 28. 19:486531.
    Nahat, meg egy forumos baba, aki maris betoltotte a ket evet! Utolag is gratulalok es sok boldogsagot kivanok! Mintha csak a tegnap lett volna, amikor egymasnak meseltunk az elso szulesi elmenyekrol. . . Es most tessek, te is Szandra nemsokara a kezedben tarthatod a masodikat! Meg 5 het van hatra, ugye? Meselj majd a szulinaprol!

    Dorcesz, remelem meggyogyult mar Dano mano!! Sajnos nalunk is volt ez a valadekos kohoges, hanyassal kombinalva. Lehet, hogy uj dokit kell keresned, ha passzivan viselkedik. A szobatisztasaghoz nagy-nagy gratula!!

    Sunny, Napsi tudasan en is csak almelkodom. Nagyon ugyes kiscsaj, buszkek lehettek ra!

    Majd en is irok rolunk, de most szolit a fiam. . .
    előzmény:
    hszandra (6530)
     
  23. 2005. Április 28. 11:326530.
    Sziasztok!

    Sehol senki mostanában? Délután benézek, és mesélek a szülinapról.

    Addig is puszi mindenkinek!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2005. Április 23. 15:476529.
    Jááááj, ezt nem ide akartam, hanem egy másik fórumba:-))) Hehe. . . Béna. . . .

    Akkor is pussz Nektek*****
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  25. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2005. Április 23. 15:466528.
    Átjött, átjött. . . . :-)))))))))))))))))))))))))
    Nagyon aranyos, nagyon tetszik. . . cukiiii:-))))
    Macskusz Neked nagyon köszönöm, Kyrkaenek meg egy nagy gratula, mert nagyon jó lett.

    Pusssz
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top