Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Terhesség legelső tünetei

Torolt_felhasznalo_473893
Torolt_felhasznalo_473893
Létrehozva: 2006. november 22. 14:54

Sziasztok!

A terhebeeséstől számítva, hány nap múlva jelentkeznek az első terhességi tünetek és mik azok?

Köszi

  1. 2019. november 25. 16:59140.

    Szia.Nekem is hasonló tüneteim vannak.


    2 napig volt meg a mensim.A melleim érzékenyek hason nem is tudok nagyon aludni,a hasam fáj,mintha el rontottam volna vagy fel lennék puffadva nem is tudom már melyik.Tesztet csináltam kb.egy hete (még mensi előtt)mert hányingerem volt két napig és a szagokra is érzékeny voltam/vagyok,a tenyeremen is szagokat éreztem,a melleim is mintha nagyobbak lennének,és kicsit barnábbak is,de a teszt negativ lett.


    Esetleg valaki tudja hogy ez mitől lehet??


    21 éves vagyok,és 2 éve próbálkozunk párommal.

    előzmény:
    linduska19970831 (137)
    2017-02-21  09:52
  2. 2018. november 6. 18:36139.

    Sziasztok. 


    19 éves vagyok és tegnap este egy nagyon picit, épp hogy bevéreztem. Azt hittem hogy meg fog jönni a havim mivel 2 napja késik... De ma egésznap nem jött meg és még a vérzés is elmúlt ...  Egy éve a babával is probalkozunk de még nem jött össze.... Mitől vérezhettem be és miért nem jött még meg a bajom? Valaki járt már igy?

  3. 2018. március 29. 23:54138.

    Sziasztok .


    Sajnos nekem az a gondom hogy érzékenyek a melleim .Nem tudok hason aludni emiatt.


    Nem tudom lehetek e terhes ??


    Bár gyógyszert szedek ...


    Ja és a hasam alja is érzékeny. Ráadásul 3 napig volt meg és alig ...tudnátok adni tanácsot???


     

  4. 2017. február 21. 09:52137.

    Sziasztok ! Most járok itt először..:) olvasgattam a hozzászólásokat és én nekem is lenne pár kérdésem  Nos .. Januárban abba hagytam a fogamzásgátló szedését .. Januar 3 an jott meg utoljara viszont Februar 3 an nem jott meg pedig mindig pontosan megszokott jonni ... Most vagyok. Februar 21 enel. Csinaltam mar 2 tesztet is de mind2 ő negativ lett :( .volt hogy 2 napig hanyingerrel keltem szagundor  a Tegnapi nap óta olyan erzesem van mint ha elrontottam volna a gyomrom tarsult hozza gyomor eges gyomorsav a mellbimbom nagyon erzekeny lett es sotetebb szinuek a hasam az idonkent ugy faj mintha megakarna jonni .. Szerintetetek baba van a hatterben ?:):):) 

  5. 2016. szeptember 2. 18:11136.

    Szia hasonlo szituba vagyok én is nekem is 2 napos mensim volt utána 2-3 napra rá barnáztam egyszer azota semmi esetleg nálad azotta kiderült  h miért volt ? 


     

    előzmény:
    melcsi75 (135)
    2016-07-18  18:24
  6. 2016. július 18. 18:24135.

    Sziasztok! Nekem megjött 2 napig rendes menszim volt aztán elmúlt ,mire vélhetem ezt szerintetek lehetek terhes teszteljek?köszi ha válaszoltok

  7. 2015. szeptember 22. 10:12134.

    Szia Enikő,


     


    Előre bocsátom, a találgatásaim mind csak találgatások, nem voltam még terhes - csak épp az első babán kezdtünk el dolgozni most szeptemberben.


     


    Nos érdekes a helyzet.


    Azt irod a menstruációkor voltatok együtt védekezés nélkül és csak akkor? Ha szeptember 2 és mult szombaton csináltad a tesztet eltelt több mint 2 hét szóval absolut nem csoda hogy pozitiv.


    Ha előtte hetekben is voltatok együtt védekezés nélkül akkor elképzelhető hogy még 'idősebb a terhesség', csak akkor még volt egy mestruációd. Ahogy a netet kolvastam, furcsaság ez de előfordul. Ugyanannyira mint a menstruáció alatti teherbeesés.


    Szóval, így is úgy is furcsaság történt veled :) Kérdés hogy melyik..


    Van saját nőgyógyászod? Ha igen felhivnám elomondanám neki dióhéjban a dolgot aztán majd mondja ő mikor menj.


    Vagy, vannak azok a profi digitális tesztek amik jelzik 1-2 / 2-3 számokkal hogy kb mennyi idős a baba.


    Ezeket tudom mondani.. És gratulálok!! :)

    előzmény:
    Enikö (133)
    2015-09-21  14:30
  8. 2015. szeptember 21. 14:30133.

    Sziasztok .


    Egy kis segítsčget szeretnék kérni tőletek .


    33 éves vagyok van mar két lányom , de egyikőjüknel sem tapasztaltam ilyet . Szeptember 2-an jött meg a menstruaciom , 4 napig tartott aznap este együtt voltunk a párommal nem védekeztunk . A lényeg hogy , múlt hét péntek körül egyszerűen felfujodtam mint egy béka :-) de komolyan szombatra elkezdett fájni a bal mellem , kérlek ne mondja senki azt , hogy Peteérés mert tudom hogy nem az . Szóval szombaton nem tudom miert csináltam egy tesztet ráadásul napközben , nem is első vizeletbol es igaz halványan de két csíkocska jelent meg . 


    Nagyon meglepődtem mert saját magamat is hülyének tartottam , hogy ilyen korán tesztelek. De mind1 .


    majd alig akartam hinni a szememnek , persze nem hittem el ezert ma a munkahelyemrol ki szaladtam a gyógyszertárban es vettem meg egyet azt is napközben csináltam meg es szinten halványan de az is pozitív lett . Most akkor nem értem alig lehetek pár napos terhes ezt meg nem is kellene ki mutatnia nem ?!?!? Vagy mar a múlt hónapban teherbe estem csak meg menstrusltam ? Komolyan nem voltam meg ilyen helyzetben  pedig mar eddig összesen 5-szor voltam terhes. Azt sem tudom hogy mit csináljak menjek orvoshoz vagy meg ne ?!?! Vagy varjak meg a köv menszeszig ami persze nem fog meg jönni ugy hogy igazából csak az idő miatt ! Október 2-a körül kellene neki megjönni . 


    Valami tanácsot kaphatnek tőletek ??? Előre is köszönöm ..


     

  9. 2015. május 28. 03:03132.

    Hát, ha a pároddal kettőtöknek annyi eszetek sincs, mint egy közepesen mély tálnyi molylepkének, akkor jobb is, ha nem szaporodtok! 


    Abban a pár sorban, amit sikerült bepötyögnöd, lehet, h benne van az egyszerű megoldás, amiért az a szerencsétlen- aki nagyon rosszat tehetett előző életében, hogy hozzátok kell majd megszületnie -még nem érkezett meg!


    Az van, hogy vagy lesz vki más oly "nagylelkű" (b@lf@sz) és elmondja, hol a bökkenő, vagy doki fogja elmagyarázni, de én TUTI nem segítek, mert így is túltermelés van butából!


    Dorcsi, inkább folytasd a fogamzásgátló szedését, hidd el, jobban jár a világ és a büntiben lévő is megkönnyebbülhet!

    előzmény:
    Dorcsi0094 (131)
    2015-05-27  14:53
  10. 2015. május 27. 14:53131.

    Sziasztok  én 6 évig szedtem fogamzásgtlót (rigevidont) .... Most márciusban döntőttünk úgy párommal hogy babát akarunk .... Tehát március óta nem védekezünk és szinte minden nap próbálkozunk és most máj. 10-én kellett volna meg jönni e eddig nem volt késés és minden normálisan volt .... Csináltam már 4 különböző  tesztet is és  reggel és mind negatív..... Nem érzek semmi féle elő jelét hogy várandós lennék .....  

  11. 2015. május 27. 08:50130.

    Mimi111!


    Nem a teszttől függ a terhességed.A legolcsóbb patikában kapható teszt is kimutatja a terhességet(nálam kb a ciklus 40.napján lett nagyon erős pozitív).Ha genetikai ok miatt ment el a babád,akkor azt sajnos nem tudod megakadályozni.Ha hormonális gond volt,annak van jele(pl barnás pecsételés-progeszteron hiány miatt,de ez sem jelent azonnali vetélést stb).Ezen pedig lehet segíteni.

    előzmény:
    Mimi111 (129)
    2015-05-26  15:11
  12. 2015. május 26. 15:11129.

    Sziasztok!


    Gondoltam érdemes itt is megkérdezni a véleményeket! Az első terhességemnél három hetesen rendesen, pszichésen éreztem hogy nem vagyok egyedül. Vettem 10 db terhességi tesztet. Akkor öt fajta volt épp a helyi patikában de mivel biztos voltam benne így mindegyikből amennyi csak volt vettem kettőt! Ugyanabból a reggeli pisiből 10-ből mindössze egy mutatta ki, hogy az vagyok. Ezután elmentem orvoshoz, aki szintén csak haza küldött azzal hogy menjek majd vissza két három hét múlva mert lehet hogy az de ő még nem érez semmit. Sajnos azt a babát elvesztettem. Most késik a menszim, de fogalmam sincs milyen tesztet vegyek mert azóta azt a fajtát természetesen már nem árusítják!?Ha tud valaki segítsen!!! Köszönöm!

  13. 2015. január 21. 17:42128.

    Sziasztok! Olyan kérdésem lenne hogy egy hete úgy érzem, mintha terhes lennék, tegnap kellett volna megjönnie, tegnap előtt este csináltam egy tesztet az negatív lett. Most később kezdtem el görcsölni mensi előtt mint egyébként szoktam. Ugyanúgy émelygek, hányingerem van fáj a fejem, és néha érzem a gyomor savam is, ugyanezt éreztem első terhességnél. Lehetséges ha reggel csinálok egy tesztet az pozitív lesz? Köszönöm a válaszokat.

  14. 2014. január 16. 17:59127.
    Kedves Vivienn, az üzim vége ezek szerint lemaradt, drukkolok, hogy neked is pozitív legyen a teszted :)
    előzmény:
    vivienn41 (124)
    2014-01-16  10:34

Címlap

top