Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Ha a férfi a fiatalabb

Torolt_felhasznalo_514296
Torolt_felhasznalo_514296
Létrehozva: 2006. november 13. 09:22

Sziasztok!

Még sohasem beszélgettem ilyen fórumon keresztül, most úgy gondoltam belevágok. Elmúltam 30 éves és pár hónapja megismerkedtem egy 10 évvel fiatalabb fiúval. Nem rögtön, de azt hiszem beleszerettem. Nem egy Don Juan típus, nem nagyon foglalkoztatják a külsőségek, de mellette ápolt. Nagyon érett gondolkodású, sok mindenben azonos hullámhosszon vagyunk. Amikor még csak beszélgettünk, mondta, hogy sok köztünk a korkülönbség, de szerintem áthidalható. Miért van az, hogy a társdalom, nehezen fogadja el, ha a nő az idősebb, de az természetesebb, ha a férfi, tíz-húsz vagy akár harminc évvel idősebb a nőnél? A környezetemben ismerek néhány olyan párt, ahol a nő az idősebb, és nagyon harmonikus a kapcsolatuk, van gyerekük is.

Kíváncsian várom a hozzászólásokat. 

  1. 2014. március 30. 22:29102.

    Nem akarok senkit elkeseríteni aki olyan kapcsolatban él ahol a férfi a fiatalabb, de én pont azt a tábort erősítem, ahol ez nem vált be.

     

    Nálunk a volt párom 3 évvel volt fiatalabb. 1,5 együtt töltött év után azt mondta hogy még bulizni, élni akar, nem akar senkitől függeni. (hozzáteszem egyáltalán nem voltam ráakaszkodva, sosem volt számonkérés és társaik). tanácstalan volt, mert azt mondta hogy tudja hogy meg fogja bánni ha szakítunk.

     

    végül én vetettem véget ennek a szenvedésnek, mert kikészültem idegileg. tudtam hogy én mást akarok, már lassacskán összeköltözést, komolyabb dolgokat terveznék. ő meg bulikat, haverokat.

    eleinte én is azt hittem hogy ő mennyire komoly gondolkodású, de később kibukott hogy nem eléggé. 

      

     

    De személy szerint én is ismerek 3 olyan párt is, ahol a nő az idősebb, és már nagyon régóta együtt vannak, és minden jó köztük. 

Címlap

top