Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Gobelinről szabadon

PirosC3
Létrehozva: 2006. november 12. 18:49

 Kedves lányok, asszonyok és esetleg férfiak, 

akik ebbe a gyönyörű hobbiba kezdtetek szívesen várlak bennteket ide egy kötetlen beszélgetésre a gobelinezésről és minden másról is. Lehet, hogy halva született a kezdeményezésem, de arra gondoltam, hogy létezik a Mer2 által nyitott GOBELIN-esek hol vagytok topic ami szigorúan szakmai topic de nincs szándékom versengeni a fent említett topiccal csak szeretenék teret engedni egymás megismerésének is, illetve egy kis pletyózásnak. Jó lenne ha tudna párhuzamosan futni a két topic itt beszélnénk meg azt ami nem feltétlenül szakmai, de elszeretnénk mondani a többieknek is. 

  1. 2009. január 10. 12:437351.

    Sziasztok Lányok!

    Nagyon el vagyunk tünedezve.

    Találtam egy jó kis letöltőset, kirakom ide mert free minták vannak benne.

     

    http://rapidlibrary.com/index.php?q=cross+stitch&filetype=

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_729780 (7350)
    2009-01-07  13:05
  2. Torolt_felhasznalo_729780
    Torolt_felhasznalo_729780
    2009. január 7. 13:057350.

    Szuper nem mondom.A postáról ennyit.

     Derin nagyon köszönöm az ajándékokat. nem is írtam le a lányoknak részletesen inkább majd megmutatom. a fényképezéssel vagyok lemaradva rendesen, de igyekszem pótolni.

     

    Monci jövő héten újabb csomagot küldök. (irul-pirul)

     

    derin az a link nagyon hasznos lehet. Biztosan megkönnyíti az otthoni nyelvtanulást. 

    előzmény:
    derine (7349)
    2009-01-06  22:24
  3. 2009. január 6. 22:247349.

    Hát ez kész téboly ez a posta, karácsony elötti héten hétfőn adtam fel sürgősségivel. Kb 120 km-re vagyunk egymástól.

     

    De csakhogy megkaptad.

    Persze nyugodtan mutasd meg.

    Puszillak.

     

    Nyomom az angolt, holnap órám lesz, találtam egy jó kis szótárat, a keresett szót, ha rákattintok a hangszóróra kiejti. Rá vagyok kattanva rendesen.

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_729780 (7348)
    2009-01-06  20:08
  4. Torolt_felhasznalo_729780
    Torolt_felhasznalo_729780
    2009. január 6. 20:087348.

    Sziasztok!

     

    Moncikám, hát persze hogy felteheted!! Szerintem írtam is. Vagy csak akartam? Nem is tudom?

     

    Derin, tegnap jött meg a csomagod. Nagyon, nagyon köszönöm. Remélem készül majd kép is előbb vagy utóbb és akkor megoszthatom az örömömet a többiekkel is. Megleptél, mert én nem is emlékeztem arra hogy PIf re jelentkeztem Nálad. Nekem viszont még restanciáim vannak e téren.

     

    Lányok bekapott a családom valami vírust. Hányós hasmanéses. Szuper. Apánkat kapta el leginkább, pedig Ő ellenálló szokott lenni. Vasárnap tetőzött, de hétfőn már elmentünk dolgozni. Hát mit mondjak nem vagyok a csúcson egyáltalán. Kúráljuk magunkat. Sok tea és egy kevés házipálinkaa biztos siker miatt

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. Torolt_felhasznalo_423207
    Torolt_felhasznalo_423207
    2009. január 4. 16:347347.

    hogy miket ehet?..hat ebben nincsenek szigoritasok...amit nem szeretnek neki adni, az tapszer....de egyik nap betty a szajahoz tartott egy szaloncukrot es lenyalogatta rola a csokit...ha nagyon muszaj lesz, majd fozogetek neki itthon, uveges babakajat se akarok neki adni, mert en magam se ennem meg oket....

     

    szerintem ez a tejcsokkenes attol is van, hogy egyszeruen nincs idom enni sem, mire mindegyik gyereket kiszolgalom, este van es nem is ettem meg semmit sem....most is mar 15.34 van, es meg ott tartok, hogy kenneth-et etetem, nemreg jottem le vele az emeletrol...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_729780 (7340)
    2009-01-03  15:43
  6. Torolt_felhasznalo_423207
    Torolt_felhasznalo_423207
    2009. január 4. 16:307346.

    kencsibencsi egyenlore meg csak tejcsit kap, de pl. cumisuvegbol a lefagyasztott tejet el sem fogadja....marpedig nekem eleg keves mar a tejem....az a baj, hogy nagyon hullik a hajam es az jar mindig a fejemben, ha nem szoptatok, nem fog hullani a hajam sem es visszafogyhatok a normal meretemre es valoszinuleg ilyen psiches behatasai vannak ennek a tejcsokkenesnek....mondjuk kencsibencsi allandoan a szajaban matat es mindent megrag, ezert nem tudom eldonteni, hogy azert e mert ehes vagy azert, mert jonnek a fogai....de ha eppen jollakott es elengedi a mellemet, a kovetkezo lepes, hogy mar ragja is az oklet...

    vettem neki mult heten babayoghurtot, hat 2 nap probalkoztunk vele, de nem szerette....tegnap este a ferjem adott neki megint es fel dobozzal benyomott belole es meg reklamalta is, hogy gyorsabban azzal a kanallal....

    tapszert nem szeretnek neki adni semmifelekeppen....

    olyan gondolataim is vannak, hogy napkozben alig eszik ez a gyermek es ha meg mast is adok neki tejen kivul, akkor meg kevesebb lesz a tejem, mert jollakik massal es tolem meg nem szivja ki...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_681427 (7344)
    2009-01-04  15:15
  7. Torolt_felhasznalo_423207
    Torolt_felhasznalo_423207
    2009. január 4. 16:207345.

    sziasztok lanyok, olyan jo, hogy mind irtatok egy keveset....koszonjuk kencsibencsinek a dicsereteket....majd teszek meg fel kepet, mar itt vannak a gepen....vbar valami tortent a kameraval, mert sok kep nem sikerult, illetve kencsibencsi is mindig ficankol es nem lesznek jok a kepei....

     

    ma vegre sikerult aludnom kencsibencsi nelul 2 orat....nem alszik a draga ejszaka, felorankent ebred es en mar tiszta beteg vagyok ettol, hogy nem tudok nyugodtan aludni....ma pl. vegig hajnalban hadonaszott, csukva a szeme es csapkod, aztan par pillanatig lenyugszik es megint kezdi a csapkodast...

     

    tegnap addig jutottam, hogy az anyukamnak szant rozsaknak az anyagat kivagtam, meg bejelolgettem, de aztan tehettem is felre....2x fel orat aludt kenneth, mindig felebresztette sean...

    szerdan mar mennek suliba, akkor kicsit tobb nyugi lesz itthon....delutantol meg megint orultek haza lesz.....kezdesnek en is viszme oket mindne reggel suliba, mert a ferjem ejszakas a messzibb korhazban....

     

    na megyek, kencsibencsi ehes....

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. Torolt_felhasznalo_681427
    Torolt_felhasznalo_681427
    2009. január 4. 15:157344.

    Szisztok!

     

    Boldog, bökögetésben gazdag új évet kívánok!

     

    Valami gubanc volt itt a rendszerben, nem is láttam, hogy írtatok...

    Máig nekem is nagy szabadság volt, holnap viszont vissza kell szokni a szürke hétköznapokba. Most, hogy itthon voltam, megpróbáltam a sok elmaradt dologgal utolérni magam. El sem hiszem, hogy utoljára december 19.-én volt tű a kezemben. Már nagyon varrhatnékom van!

    Mutatok is pár dolgot ami decemberig elkészült. 

     

    Úgy látom, szegény Bora sem kapta meg amit küldtem neki. Azt hittem elsőbségivel hamarabb odaér....

     

    Derine: Megkaptam amit küldtél! Köszönöm!

    Kitti már komoly kis hölgy! Biztos nagy öröm volt nézni, hogy örült a karácsonyfának, ajándékoknak.

    Nagyon ügyes dolgokat kötöttél! Valamikor én is kötöttem sokat, de valahogy elmaradt mióta hímzek. 

     

    Csilla: Nagyon ügyes vagy, hogy ennyi mindent készítettél! A biscornut felismertem. Nekem is vannak mintáim, de még nem volt alkalmam belekezdeni.  Most is annyi tervem van, csak az idő kevés. Föltehetem a képet?

     

    Bora: Hát persze, hogy gyere! Mindenki elfoglalt, megértjük, hogy nem sikerül mindig írni. Bálintod, hogy van? Mostanában lesz három éves, vagy rosszul emlékszem?

     

    Ola: Olyan édes Kenneth! Szívesen megdögönyözném. El is hiszem, hogy kevés időd van. Hogy vagytok? Picurid szopizik csak, vagy már kostolgat mást is? Hatalmas baba lehet, el sem tudom képzelni, hogy birod cipelni naphosszat a kis popóját. 

     

    Kattaa: Neked is kívánok egy kicsit kevesebb bolondokházát és egy kicsit több szabadidőt! Meg persze több időt együtt a pároddal! 

    Lassan én is ott fogok tartani, hogy majd netről kell mindent megrendeljek. Kedvenc boltom megszünt a nyáron, a többiben meg soha nincs semmi amit keresek... Tudtok egy jó lelőhelyet?

     

    Tinki: Üdvözöllek én is! Gyere nyugodtan és kérdezz! Biztos lesz itt mindig valaki aki segít. Ola már mindent elmondott. Szerintem csak addig bonyolult amíg belekezdesz, a többi már menni fog. Majd mutasd meg mit varrsz. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. Torolt_felhasznalo_729780
    Torolt_felhasznalo_729780
    2009. január 4. 13:567343.

    Szia Derin! Nem kaptam levelet Tőled. A posta teljesen lelassult szerintem. Monci is csak azért kapta meg mert a cégünknek a GLS szállít és én azzal szoktam a csomagját elküldeni. Ezzel másnap délelőtt menetrendszerint megérkezik hozzá. Tegnap kaptam egy emailt amiben egy kedves hölgy érdeklődött h megérkezett-e a több hete megrendelt mintázó sodrófám. Nagyon szép kézműves munka. Karácsonyi mézest és egyéb kekszeket lehet vele mintázni. Karácsony után jött meg az értesítője, vagy szilveszter előtt? Még a postán van. Szóval nem lep meg. Sajna ez ilyenkor így működik.

     

    Kitti baba nagyon komoly hölgyecske lett. Nem tudom jól gondolom-e, de náluk jön a második bébi, vagy a másik fiadéknál az első? Bocsi de eltévedtem egy kicsit.

    Deinr felteszem a közösbe a blogom linkjét, de addig is csak azt kell a google keresőbe beírni, h "Csilla böködéje. " Örülök, ha meglátogatsz. Igaz kicsit elmaradoztak most ünnepek alatt a képek és a bejegyzések. Jó pár ajándékomról még képet sem készítettem úgy adtam át őket.

    Bizony zoknit!! Mit zoknit, zoknikatÉn hihetetlenül fázós lábú vagyok de mióta kötöttem magamnak is 3 pár gyapjúzoknit, nincs ilyen gondom. Nálunk a Müllerben lehet nagyon klassz gyapjút , kifejezetten zoknigyapjút venni. 1o dkg bőven elegendő 1 pár zokninak 38-39-es lábra. 10 éve nem kötöttem kb és amikor jöttek a hideg napok bekattant, hogy ZOKNI. Anyósom ,Eszeterünk is kapott karácsonyra, most meg a férjemét kötöm. Persze Ő nem munkába hordja, mert oda ritkán megy bakancsbanJa és ezek a fonalak moshatóak 40fokig és centrifugálhatóak, nem csomósodik szóval klassz.

    na sok vagyok puszi.

    előzmény:
    derine (7341)
    2009-01-03  20:22
  10. 2009. január 3. 20:287342.

    A kis hercegnőm, és a leendő anyuka.

    Pocaklakó köszönöm jól van, a mamájával együtt.  Sajna nem mutatta meg magát a vizsgálaton, hogy Nóra lesz-e vagy Ádám.

     

    Kitti anyuka a sapka,sálban. 

    előzmény:
    derine (7341)
    2009-01-03  20:22
  11. 2009. január 3. 20:227341.

    Szia Csilla!

     

    Már hiányoztál!

     

    Lányok én hülyét kapok ettől a postától, ezek szerint Te nem kaptál semmit sem tőlem? 

     

    Nálam nem volt nagy főzőcskézés, szenteste nálam volt a vacsi, aztán másnap az egyik fiaméknál, utána nap meg a másiknál.

     

    Kittus, mikor meglátta a fát csak -ó ó ó - mondogatta, és sarkig nyitotta a szemét

     

    Csilla Te zoknit???!!! kötsz???, körkötőtűvel?, vagy öt db kötőtűvel?

    Én sapkát-sálat kötöttem a menyemnek, meg a barátnőmnek.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_729780 (7340)
    2009-01-03  15:43
  12. Torolt_felhasznalo_729780
    Torolt_felhasznalo_729780
    2009. január 3. 15:437340.

    hahóóóó újra

    MINDENKINEK BOLDOG BÉKÉS ÚJ ESZTENDŐT KÍVÁNOK!

     

    Bocsássatok meg, hogy eltűntem, de nagy hórukkmunkálatokat igényelt tőlem a karácsonyi készülődés. Kollégista gyerekeim köbméternyi mosnivalója, a sütések és a főzések teljesen lefoglaltak. Három felé is sütöttem. Anyósoméknak (nekik komplett karácsonyi menü is készült) és a sógoroméknak küldtem Győrbe sütiket. Tudjátok mamát csípőprotézissel műtötték, nem állhat még rá a lábára. Így nem tudott készülődni sem. Tamás sogoromnak pedig jól jött a sütemény. Szegénykémnek nagyon szomorú karácsonya volt, Mint mindnyájunknak egy kicsit. Nagyon hiányzott mindenkinek Vera nővérem. A január sem indul jókedvűen. 8.-án lesz halálának ekső évfordulója.

    Azért az öröm is vendégünk volt. Jó volt együtt, sokat beszélgettünk, társasoztunk. A szilveszter csendesen telt. Csak a "kicsi" volt otthon. Eszti visszament Piliscsabára, ott szilveszterezett, Petink meg a haverokkal. Én zoknit kötögettem a férjemnek aztán éjfélkor koccintottunk és mentünk aludni.

     

    Monci, örülök, hogy fényképeztél mert arra sajnos nem jutott időm. Az a kis hímzett izé  (lehet hogy ismerős de azért leírom) a biscornu. Lehet kis dísz is de eredetileg tűpárnaként funkcionál. Örülök, ha tetszettek amiket küldtem. Nagy öröm volt készíteni remélem sikerült örömet szereznem vele.

     

    Bora , micsoda kérdés. Hát persze hogy gyere!! Én sem tudtam minden nap jönni. A lényeg, hogy ne felejts el minket

     

    Derin Kitti babátok nagyon drága. Mit szólt a karácsonyfához? Biztosan tetszett neki. Pocaklakó jól van? Hogy telt az ünneped?

     

    Kata embered itthon volt karácsonykor? Nem emlékszem h olvastam volna a hsz-saidban. Nagyon fárasztó lehetett a karácsonyi és szilveszter előtti őrület a munkahelyeden. Hogy teltek az ünnepek? Tesóddal sikerült összejönnötök ünnepelni?

     

    Ola Nagggggyon édes Kenneth babátok. Szép nagy baba. Szopizik még? ÉS miket ehet ?

     

    Tinki üdv a csapatban, gyere máskor is. Hogy állsz a képeddel?  Aki erre a hobbira rákap azt csak sajnálni tudom Idő és pénzigényes.

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. Torolt_felhasznalo_729780
    Torolt_felhasznalo_729780
    2009. január 3. 15:217339.
    Hahóó!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. Torolt_felhasznalo_423207
    Torolt_felhasznalo_423207
    2008. december 31. 16:267338.

    BOLDOG UJ EVET KIVANOK mindekinek

     

    kata: csoppet se izgasd magad a karacsonyi ajandekom miatt.....en se keszultem semmivel sem derinkenek.....nincs idom ra...eddig ejszaka varrogattam 1 oracskat, de legutobb kenneth mar olyan vacakul alszik ejjel, hogy inkabb en is megyek lefekudni, hogy minel tobbet alhassak, mire kezdi a cirkuszt....

    pedig lenen 3 varrnivalom is, amihez megvannak a fonalak es az anyagok is.....

    az egyik anyag snow white szinu.....mikor megkaptam, hat elamultam, ugy csillog, mint a ho....

    anyukamnak is varrnek egy rozsat vilagoskek anyagra meglepinek es betty is kinezett maganak valamit az ujsagbol...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. Torolt_felhasznalo_198016
    Torolt_felhasznalo_198016
    2008. december 31. 16:197337.

    fulladjon meg az új formátumú fórum....!!!! irtam egy hosszút, elküldtem, piros üzenet: nem adtál meg hozzászólás szöveget.

    nénéd!!!

     

    nem irom újra, csak cimszavakban a lényeget. most jöttem a melóhelyről, bolondokháza

     

    Tinky: üdvözöllek. ha ráér később, neten már tanitottam egy lányt, vhol megvan a levelezésünk, kiszedem a "szakmai" részt, szerinte kezdőnek is érthető volt. készülj fel egy dologra, mint minden kreativnál, itt is vagy megutálod vagy megszereted, középút nem lesz. nem kőbe vésett szabály, de kezdőnek a kontúros kép nem igazán ajánlott. nehéz. tapasztalataim alapján a rajzfilmfigurák sokkal nehezebbek (sokszor, persze van kivétel) mint az arc varrása

     

    Ola: nincs kész a karácsonyi ajándék. ha jó, hogy megcsinálom januári szabi alatt, és akkor küldöm, mint 2008as ajándék, akkor nekiugrok. ha nem "igazi" igy neked, 2009ben a 2009est varrom meg. elvileg januárban nem jön haza a Zur, igy varrni fogok, persze ha hazajön, akkor nem a varrótű lesz a lényeg, hanem ugrok a nyakába

     

    Andesztől megérkezett a várva várt mintafüzeteim +37 árnyalat fonal + kb 15öt kértem még. odatettem a nemlétező karácsonyfám alá, ajándék magamtól magamnak

     

    és amiért ma főleg feljöttem

    MINDENKINEK NAGYON BOLDOG (+ÁFA) ÚJ ÉVET KIVÁNOK!!! legyen annál is jobb, de minimum olyan, mint amilyen a kedvenc éved volt

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. Torolt_felhasznalo_423207
    Torolt_felhasznalo_423207
    2008. december 30. 23:387336.

    bocsi a kesoi valaszert, csak kozben fozogettem, meg furdettem, meg altattam, meg hazajott a ferjem is melobol....

     

    a kontur azt a fekete szelet jelenti a figuraknak....na hat ha ez nagyon vekony, akkor meg nehezebb lesz elsore, mert azokat egy teljes szemmel nem lehet megvarrni sajnos......illetve roppant ronda lesz.....

     

    talalkozzunk akkor ossze iwiw-en es ajd elnavigallak a kepeim kozott....

     

    meg valami, amit a kezdesrol irtal.....szoval az anyag hatuljan felszurod a tut  es kihagysz mondjuk 2 centit a szal vegebol, es ezt atoltogeted....en mindig sprolos oltesekkel varrok, ez a hatuljan igy nez ki --->IIIII....a szinen az anyagnak pedig igy nez ki---->/////

    előzmény:
    Tinki (7335)
    2008-12-30  22:30
  17. 2008. december 30. 22:307335.

    Sajnos nem tudom felrakni. kontúros? Az mit is jelent pontosan? Azt, hogy fekete széle van a figuráknak?

    Igen, fent vagyok iwiw-en.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_423207 (7334)
    2008-12-30  18:11
  18. Torolt_felhasznalo_423207
    Torolt_felhasznalo_423207
    2008. december 30. 18:117334.
    de a bemem regi frissitesu.....iwiw-en fent vagy?...mert ott viszont fent van az osszes muvem szepen sorban...
    előzmény:
    Tinki (7332)
    2008-12-30  17:53
  19. Torolt_felhasznalo_423207
    Torolt_felhasznalo_423207
    2008. december 30. 18:077333.

    konturos?...azt inkabb nem ajanlanam elsore....

     

    fel tudod ide rakni a kepet?

     

    a bememen fent vannak (oszevissza sorrendben, hala a megujjult  n l c-nek) a gobijaim...

    előzmény:
    Tinki (7332)
    2008-12-30  17:53
  20. 2008. december 30. 17:537332.

    Szia!

     

    Köszi, szépen a tanácsokat, pont most néztem az általad ajánlott oldalt. Az alapöltéseket megtaláltam, de arra, hogy hogy kezdjem, és hogy dolgozzam el a végeket, még nem jöttem rá.

    Van egy 22x22 cm-es gyerekképem, kacsákat ábrázol egy napocskával, sok sárga van benne ,meg világoskék. 6 szín van benne. Az túl sok?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_423207 (7328)
    2008-12-30  17:20
  21. Torolt_felhasznalo_423207
    Torolt_felhasznalo_423207
    2008. december 30. 17:347331.

    kencsibencsim tegnap volt 4 honapos....itthon merve 9 kilot mutatott a merleg es kb. 70 cm hosszu.....

     

    alma fiacskaja holnap lesz 5 honapos....es mar vannak fogacskai is....

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. Torolt_felhasznalo_423207
    Torolt_felhasznalo_423207
    2008. december 30. 17:277330.

    draga bora, derinke tolem sem kapott karacsonyi ajandekot....egyszeruen nincs idom semmire sem, mert kencsibencsi mar eszesedik es nem turi el, hogy en varrogassak vagy a gep elott uljek a jelenleteben...vele kell foglalkozzam sajnos...

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_561292 (7325)
    2008-12-25  07:43
  23. Torolt_felhasznalo_423207
    Torolt_felhasznalo_423207
    2008. december 30. 17:257329.

    hali csajok, hogy teltek az unnepek?....nalunk csak olyan unalmasan, mint egy szimpla unalmas hetvege....a ferjem dolgozott mult heten 11-tol este 7-ig....ezen a heten a messzibb korhazban van, du. 1-tol dolgozik este 9-ig.....10 ora, mire hazaer....

     

    derinke: jo lett az a gesztenyes szilvas pulyka....el is fogyott majdnem az osszes meg 24.-en este....

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. Torolt_felhasznalo_423207
    Torolt_felhasznalo_423207
    2008. december 30. 17:207328.

    www.gerygobelin.hu

     

    itt vannak oltesformak...

     

    bar en ugy kaptam a topicnyitonktol az leso gobit anno es o mutatta meg az elso lepeseket is....mivel messzi laktunk egymastol, igy a tobbire magamnak kellett rajonnom, o nem segithetett megmutatni, ha valamit nem tudtam....

     

    egyszer kell rajonni a nyitjara a dolognak es onnantol kezdve szenvedelye lesz az embernek.....jo kis koltseges szenvedely....

     

    van mar valami kezellfoghato, hogy mit akarnal varrni elsonek?.....en azt ajanlanam, hogy kevesbe szines kepet valassz elsonek, ahol mondjuk a sarga nagy teruletet kepez es ugyanigy az osszes szin, ami benne van, hogy rajojjel arra, hova kell meg 1 szem sarga, ami belelog mar a zoldbe vagy hova kell meg 2 szem rozsaszin, ami belelog a sargaba....

    előzmény:
    Tinki (7327)
    2008-12-30  16:58
  25. 2008. december 30. 16:587327.

    Sziasztok!

     

    Én még ott tartok, hogy most kaptam kedvet a gobelinkészítéshez, vagyis teljesen kezdő vagyok, most készülök első gobelinem elkészítésére. Tudnátok egy, elsősorban magyar nyelvű oldalt ajánlani, ahonnan (képek segítségével) meg lehet tanulni az alapokat? Elég sokat keresgéltem, de nem igazán találtam ilyen magyar nyelvű oldalt.

     

    Köszi előre is, annak, aki válaszol,

     

    Üdv

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top