Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Víztisztít berendezés minő

Torolt_felhasznalo_544624
Torolt_felhasznalo_544624
Létrehozva: 2006. november 10. 23:55
Üdvözlöm az ide látogatókat!
Talán valaki tudna végre megfelelő tanácsot adni.
Szeretném megoldani a csapvíz megfelelő tisztítását,egy valóban minőségi berendezéssel.
Hosszú hónapok óta próbálok találni egy komoly minőséget képviselő rendszert,de úgylátszik Magyarországon csak szerencselovagok vannak,akik összevissza hazudozva megpróbálják rásózni a gagyijukat az érdeklődőkre.
Több tucat honlapot átböngésztem, több ezer fórummal együtt,és igy jutottam erre a következtetésre.

Elöször is kizárólag fordított ozmózis elvén működő berendezést kerestem,mert véleményem szerint csak az a számomra megfelelő!
Gyógyszervegyész lévén vannak ismereteim a működéséről,és hát eléggé beleástam magam a témába.DE...

Röviden a tapasztalataimról:
Eddig nem találtam olyan céget ahol megfelelő tájékoztatást kaptam volna,hogy az általuk forgalmazott terméket ki gyártja pontosan?
Hol gyártják?
Mi a pontos típusa?
Mi az amit beszerelnek valójában?
Rendelkeznek-e valamilyen komolyabb minőségvizsgáló szervezet minősítésével?
Jöttek nekem ANTSZ engedélyszámmal,csak mikor megnéztem az eredeti engedélyt mindíg kiderült,vagy nem arra szólt amit Ők árulnak,vagy nem is minősíthető reverz osmozis technológiának,vagy ARZÉN és NITRÁT eltávolításárs nem alkalmas kitételt tartalmazott.

Egyébként abszolúte hidegen hagyna az ANTSZ engedélye,hiszen szerintük a vezetékes víz is megfelelő!

A többség mind ugyanazt árulja eltérő megnevezéssel.
A legnagyobb megdöbbenésem akkor, volt miután rájöttem az eredeti amerikainak titulált készülékek egytől egyig KINAI gagyigyártóktól származnak!Van egy tartomány ahol erre specializált üzemek vannak.
Más más néven gyakorlatilag ugyanazt gyátják.
Az eredeti honlapjukon a fényképeken látható készülékeken amerikai zászló van,tehát előre tervezett megtévesztés.
A másik trükk,hogy némelyik Amerikában létrehozott egy céget, és igy titulálják eredeti amerikainak.
Vettem a fáradtságot,hogy ennek mind alaposan utánnajárjak.

Hátha van olyan ember aki tud ajánlani egy magyarországon levő céget aki ezektől eltérően valóban minőséget árul!
Kezdem azt hinni nincs ilyen.
A megoldás persze az is lehetne ha kintről rendelném meg de akkor le kell mondjak garanciákról,nics szervízháttér,stb.
Tud valaki tippet adni?

Kérem azokat akik szerint nem kell tisztítani a vizet ne akarjanak lebeszélni,nem az Ő okosságukra van szükségem!
Több ezer fórumos oldalt átböngésztem már.
Előre köszönöm a jószándékú tanácsokat!
  1. Torolt_felhasznalo_540291
    Torolt_felhasznalo_540291
    2007. március 5. 13:29151.

    Nos én is egy tévhitben éltem eleddig.
    Hasznos anyagok a vízben? Valóban vannak. Egy baj van velük: szervetlen kötésben vannak jelen. Magyarul a kálcium tablettában miért van hordozó anyag? Mert csak úgy képes beépülni a szervezetbe, szerves kötés kell hozzá.

    Jobb, ha tudod: most elsz tevhitben.

    1. ez nem igaz, butasag.

    2. ha igaz lenne, akkor a mergekre igaz, tehat azoktol sem kell felni, nem szivodnak fel.

    A logika cimu dolgot erdemes neha elovenni, es alkalmazni, ha van otthon.

    előzmény:
    cichlid (135)
    2007-03-04  21:47
  2. Torolt_felhasznalo_540291
    Torolt_felhasznalo_540291
    2007. március 5. 13:26150.

    klór
    nehézfémek
    Hormonok (fogamzásgátlók hormonjai, amit lányaink kipössentenek, de vízművek nem tiszít)

    gyógyszermaradványok (mire a vízművek még mindíg nem rendelkezik megoldással)

    Különböző vírusok (lásd kalici miskolcon, ezek után találjam ki mitől van csak úgy a gyereknek hasmenése)

    Arzén, nitrit, nitrát, egyéb finomságok...

    Melyik csapvizben mennyi van ezekbol?

    Ha mindben ugyanannyi, akkor eleg egy adatsor is, ha viszont valtozo, akkor me kene adni a helyet is, ahol ezt pucolni kell.

    Lehet az is, hogy idoben nem egyenletes, es csak neha, alkami szennyezesrol van szo?

    előzmény:
    cichlid (135)
    2007-03-04  21:19
  3. 2007. március 5. 13:25149.
    Sajnálom az Édesapádat,tegyetek is meg mindent az egészségéért.

    Valószínűleg akkor azt is tudod,hogy a nehézfémek,súlyosan rákkeltő vegyületek.
    Pont az ilyen nehézfémeket nem szűri ki,sok minden mással együtt a Get és hasonló elven működő szűrők.
    előzmény:
    Gabry3l (144)
    2007-03-05  13:10
  4. 2007. március 5. 13:23148.
    na mennem kell még este jövök és keresek róla több infót!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. 2007. március 5. 13:21147.
    A ketyere nagyon is megbízható, akitől mi vettük az nekünk elmondta, hogy kell használni, mennyi idő után kell lecserélni a készüléket és miket szűr ki, minek a segítségével!
    előzmény:
    Öko (145)
    2007-03-05  13:16
  6. 2007. március 5. 13:18146.
    "nem akármilyen humbuk cég termékét használjuk!!"



    Nem szívesen keserítelek el,De pontosan HUMBUK cég!
    előzmény:
    Gabry3l (144)
    2007-03-05  13:10
  7. 2007. március 5. 13:16145.
    OK!

    A honlapot sem lehet megtalálni.
    Ennyire bizalomgerjesztő a ketyere is.
    Aki ilyet használ,legalább már megpróbált tenni valamit az egészségéért.
    Sajna a forgalmazók nem mondják el az igazságot,mit és milyen mértékben képes kiszűrni,honnan tudod mikor telítődött a szűrő,mit old olyankor vissza.
    Trihalogénmetán vegyületek több ezerszeresen vannak a szűrt vízben ilyenkor.
    Mivel nem tudod mi és mennyi volt a vízben azt sem tudhatod mikor telítődött.
    Csak ezt elfelejtik közölni a nagyon kedves termékforgalmazók!
    előzmény:
    Gabry3l (143)
    2007-03-05  13:08
  8. 2007. március 5. 13:10144.

    És még egy dolog, ami nagyon fontos!!!

    Édesapámat rákkal műtötték lassan hét éve, és így nem akármilyen humbuk cég termékét használjuk!! Odafigyelünk erre, az étkezésre és minden más tényezőre körülöttünk!!!!!

    előzmény:
    Öko (141)
    2007-03-05  12:54
  9. 2007. március 5. 13:08143.
    Ja igen a másik egyáltalán nem ajánlottam, hogy gyere és lépj be, mert kihagyhatatlan ajánlataink vannak! és stb... és csak mint egy használója tapasztalatot írtam!
    előzmény:
    Öko (141)
    2007-03-05  12:54
  10. 2007. március 5. 13:06142.

    Én egy HASZNÁLÓJA vagyok, arról nem tehetek, hogy valami idióta forgalmazója így tette fel az internetre!!!!!!!!!

    És különbenis csak a víztisztító képe miatt tettem fel!!!!

    Ja és itt az igazi cím és telefonszám!!!

    http://www.get_kft.tudakozo.hu/

     

     

    előzmény:
    Öko (141)
    2007-03-05  12:54
  11. 2007. március 5. 12:54141.
    Bizalomgerjesztő? az oldal

    Valami név

    A GET Kft. független termékforgalmazója.

    1111 Valamiváros, Valami utca 1111.

    tel- 12-345-678 mobil tel: 06-70-1234567 E-mail

    Természetesen az egészségért!

    Az MLM rendszert itt nem kedveljük.

    Figyelmesen nézzétek a telefonszámokat is!!!
    előzmény:
    Gabry3l (140)
    2007-03-05  12:40
  12. 2007. március 5. 12:40140.

    Sziasztok!

    Mi itthon a Get ivóvíztisztitót használjuk már évek óta! Persze időnként le kell cserélni! De egyáltalán nem érezni azt a klóros ízt benne és a szine is szép tiszta átlátszó! Teljesen olyan, mintha szénsavmentes ásványvizet innék!

    Itt egy oldal, ahol utána lehet olvasni! : http://www.cegbox.hu/harmonia/?pos=2

    és az első képen látszik az ivóvíztisztító

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. 2007. március 5. 12:26139.
    eimrow:

    a világ ásványvíz forgalmazása 3 nagy cég kezében van, szerinted mekkora biznisz? Szerintem még embert is ölnek érte ha kell.

    Hogy kik fogyasszák az Eviánt? Azok akik benyalják a marketingjét keményen.

    Gelccser víz meg ilyenek. Ja és már elfogyott az összes gleccser európában, mert mind megisszuk
    Ezek szerintem tök logikus dolgok, csak alapvetően senki nem gondolja végig.
    Ásványvíz mint tisztítást nem igénylő víz? Amióta ilyen mértékben van szennyezve a környezet, szerinted ez alól kivételek az ásványvízek a föld alatt? A talajvíz ezeket nem éri? A talajvíz által bemosott műtrágyák, növényvédőszereke, ipariszennyezés, nem érinti ezeket a természetes vízforrásokat?

    A nagy ásványvíz forgalmatzók szerinted miért találták ki, hogy ők "gleccser" vizet árulnak? Merta arra még azt mondhatják, hogy tiszta, ugyanis már a laikus ember is elgondolkodik azon, hogy a föld alatt lévő víztartalékok ugyan mitől maradnának tiszták, ilyen mértékű környezetszennyezés mellett?

    Csak ugye a gleccservíz elmélet is dőlni látszik Érdekes még sosem fogyott el

    Nekem kicsit a bögyömbe vannak az ásványvízgyártók, lásd a fenti cikkeket. Ezeket én már régebben olvastam. Nem véletlen hogy megoldást akarok otthonra vízügyben.

    üdv
    cichlid
    előzmény:
    eimrow (137)
    2007-03-05  09:21
  14. Torolt_felhasznalo_746089
    Torolt_felhasznalo_746089
    2007. március 5. 11:35138.
    Egészen alacsony koncentrációban is tüdő- és hólyagrák okozó az arzénos ivóvíz


    A legcsekélyebb mennyiségű arzénszennyezés is áldozatokat szed - mondják a kutatók.

    Hosszú távon fogyasztva már 3 ppb (3 részecske a milliárdból vagy 3 mikrogramm a víz egy literjében) az ivóvízben is 1 ezrelékre növeli a rákkockázatot (1000 emberből 1 valószínűleg emiatt lesz rákos). Az EPA (az USA Környezetvédelmi Hatósága) ugyanakkor az 1 tízezrelék nagyságú rákkockázatot engedi meg - azaz, ha 10 000-ből legfeljebb egy embert érint a megbetegedés.).


    Jelenleg az EU és a WHO a 10 ppb arzénszintet fogadja el egészségügyi határértéknek az ivóvízben. (Magyarországon is ez az érvényes határérték, de a Dél-Alföldön ennél jóval magasabb értékeket mérnek. Ennek oka a természeti adottságokban keresendő: a talajvíz több arzént tartalmaz, mint másutt.)

    Az USA-ban viszont az 1942-ben elfogadott és máig érvényben volt egészségügyi határérték 50 ppb. Ez az érték minden száz ember közül 1-nél daganat kialakulását kockáztatja.

    Clinton egyik utolsó döntése volt, hogy igazodva a fejlett országok arzénszint-szabályozásához, 10 ppb-ben maximálja az ivóvíz arzéntartalmát. Bush hivatalba lépése után utasította az EPA-t, vizsgálja újra, mennyi a megengedhető, az egészségre még nem ártalmas arzénmennyiség az ivóvízben, és addig is halassza el a 10 ppb-s szabályozás életbe léptetését.

    A települési önkormányzatoknak, az ivóvízszolgáltatóknak - és a nagy arzénszennyező, műveléssel felhagyott bányák tulajdonosainak kellene ugyanis állnia a 10 ppb-s szintet kielégítő szűrőberendezések felszerelésének, üzemeltetésének költségeit, ami becslések szerint évi 180 millió dollárra rúghat.

    A környezetvédelmi előírás a művelés alól kivont bányák ártalmatlanítására az ivóvíz-szabványon alapszik: minél kevesebb szennyezést enged meg az új, szigorúbb szabvány, annál költségesebb módszerekkel kell az ártalmatlanítást elvégezni.

    180 millió vagy 80 millió dollárt kell-e ráfordítani évente az ivóvíz arzénmentesítésére - ez itt a kérdés. Ez az, amiért az ipari és a bányatulajdonos lobbi harcba szállt a Bush kormányzatnál - ha már muszáj csökkenteni az 50 ppb-s - nemzetközi viszonylatban is elfogadhatatlanul magas - arzéntartalom-határértéket. Az utóbbi becsült összeg (a 80 millió dolláros költség) arra az esetre érvényes, ha az ipari és bányalobbi nyomására a környezetvédelmi hatóság beérné a 20 ppb-s határértékkel.

    Az USA Nemzeti Tudományos Akadémiája mint független intézmény megerősítette Clinton döntését: kijelentette, nem csak hogy sürgős korrigálásra szorul az 1942-ben beállított 50 ppb-s arzénhatárérték, hanem a lehető legalacsonyabbra kell leszorítani az ivóvíz arzénszennyezettségét, mert a legcsekélyebb is egészségkárosító tényező.

    Az akadémia neves egyetemek kémikus, orvos, epidemiológus (a megbetegedések tömeges jellegét vizsgáló, abból következtetéseket levonó szakember) szakértőiből álló bizottsága jelentésében kiemelte: biztonságot - az EPA által előírt alacsony, tízezrelékes nagyságrendű rákkockázatot csak a zéróhoz közelítő arzéntartalom tud garantálni.

    Ez azt jelenti, hogy ha nem tartjuk megengedhetőnek, hogy több ember betegedjen meg az arzéntól daganatos betegségben, mint legfeljebb minden tízezredik, akkor a 0-hoz közeli szintre kell leszorítani az ivóvíz arzéntartalmát.

    A bizottság jelentése szerint azoknak az embereknek, akik napi rendszerességgel fogyasztanak olyan ivóvizet (ivásra, főzésre), amely literenként 3 mikrogramm (3 ppb) arzént tartalmaz, a kockázata, hogy megbetegednek tüdőrákban vagy hólyagrákban életük folyamán: 1 az 1000-hez.

    Azoknak, akik literenként 5 mikrogramm arzént tartalmazó vizet fogyasztanak: 1,5 az 1000-hez a kockázatuk.

    Azok közül, akik literenként 10 mikrogramm arzént tartalmazó vizet fogyasztanak, több, mint 3 fő várhatja azt, hogy emiatt élete folyamán megbetegedhet tüdő- vagy hólyagrákban. (Magyarországra ez az egészségügyi határérték érvényes - bár nem tudják mindenütt betartani...
    előzmény:
    dorka68 (125)
    2007-03-04  18:13
  15. Torolt_felhasznalo_746089
    Torolt_felhasznalo_746089
    2007. március 5. 11:21137.
    "Szerinted miért árulják aranyárban pl. az Eviant, vagy más forrásvizet"

    Még hiszel a mesékben?
    Szerinted van a francia alpokban annyi forrásvíz,amennyit naponta palackoznak az Evianból?
    Most a PET palackról nem is szólva.
    Más forrásvíz?pld.Nestlé?
    Érdekes:
    – természetes Forrásvíz vagy mesterséges Kútvíz –

    A Nestlé Waters (Nestlé S.A.) globális üzleti szereplő marketing megfontolásból fogyasztóvédelmi-, természetvédelmi- és környezeti neveléstani szempontból is figyelemreméltó problémát példáz. A magyarországi Nestlé Aquarel természetes forrásvíz, a PET csomagoláson jelölt káli-medencei „Cédrus-forrásból” kerül a fogyasztóközönség elé http://www.nestle-aquarel.com/uk/a-3_decouvrez_sources.htm. A valóságban a Cédrus--forrás nem létezik, és a palackozott víz nem forrásvíz, hanem egy technológiailag épített kútvíz. Nem Cédrus-forrás, hanem Urán kút, amely egy a földkérgi urán-kutatófúrásból maradt hátra. A Nestlé Waters kútja nem egy természetes, önmagától felszínre törő Forrásvíz, hanem egy 256.5 méter mélyről felszivattyúzott és 3.7 km hosszú speciális vezetéken a csomagoló üzemhez vezetett kútvíz. Így a fogyasztók téves információt kapnak a vásárolt termékről, az iskolában a tanárok is hibásan értelmezik a fenntartható fejlődés szemléletéhez szükséges természeti és technológiai alapfogalmakat, megnevezéseket.

    Ezért felhívásunk célja, hogy
    - a természeti erőforrások fokozott kiaknázása korában a Forrás, mint természet-társadalmi fundamentum tartsa meg abszolút helyét a törvényalkotásban, az ivóvíz-politikában, a környezeti nevelésben és az érintett üzleti szereplők felelős vállalati kommunikációjában.
    - a Nestlé Waters a csomagolt ásványvíz termékein ne használja a Forrásvíz elnevezést, és ennek megfelelően módosítsa a WET http://www.projectwet.org iskolai-, környezeti nevelési- és képzési programját.
    A cél elérése érdekében kezdeményezünk média megjelenést, társadalmi egyeztetést és szakmai fórumot.

    Köveskál, 2006.8.31. Eötvös Károly Közhasznú Alapítvány


    Aztán a következő,kit vígasztal az,hogy a PET palackból mérgező vegyületek oldódnak,de a gyártók szerint határérték alatt?
    Kinek a határértéke?
    Mikor mérték,mennyi ideje van a palackban a víz,mire az aztalodra kerük?
    Mert a palackozás dátuma nincs feltüntetve.
    Biztos láttál tűző napsütésben Ásványvizes palackokat feltornyozva tárolni.
    Lehetne még folytatni,most csak a kérdésedre válaszoltam.
    [/Mérgező Antimon].
    előzmény:
    eimrow (137)
    2007-03-05  09:21
  16. 2007. március 5. 09:21137.

    Szerinted miért árulják aranyárban pl. az Eviant, vagy más forrásvizet????? Mindenféle tisztítás nélkül... biztosan az öngyilkosjelöltek isszák, mert nincs benne hasznos ásványi anyag, csak káros... 

    Nehogy beleköss abba, hogy a forrásvíz/ásványvíz nem azonos minőségű a vezetékes vízzel. Ez abszolút magától értetődő. De sok helyen (pl. Mátrában) a vezetékes víz is forrásvíz, csak még tisztítják is.

    előzmény:
    cichlid (135)
    2007-03-04  21:47
  17. Torolt_felhasznalo_746089
    Torolt_felhasznalo_746089
    2007. március 4. 22:31136.
    Igazán örülök annak,hogy lehet értelmesen véleményt cserélni.

    Van egy lényeges dolog a fordított ozmózissal kapcsolatban,utánna lehet nézni és meggyőződhet bárki arról,hogy pontosan milyen anyagokat,milyen mértékben képes kiszűrni.
    Tehát ez nem lehet vita tárgya.A világon mindenhol használják ahol pld.gyártástechnológiához elengedhetetlen a nagytisztaságú víz.Ha Öko idelátogat biztosan szakértelemmel,érthetően tud nyilatkozni erről.
    Ő erről a témáról írta a szakdolgozatát.
    Én már ismerem személyesen is,hiszen igazából az Ő szakértő segitsége és ajánlása alapján/a topic indító bölcs észrevételeit felhasználva/választottam ki azokat a berendezéseket,amire szükségem volt.
    Hogy ezt ki hogyan itéli meg nem érdekel igazán.
    Viszont nagyon lényeges volt a számomra,hogy olyan legyen ami valóban azt tudja amit állítanak róla.

    Amint azt már előttem is leírták páran és jómagam is írtam,fontos a minőség,hogy ne hadováljanak össze vissza,hivatkozva engedélyekre,minősítésekre,amiről azután kiderül,kamu az egész.
    Az internet világában minden kideríthető.Egy cégről is.
    Valótlant állít, azért hogy rád sózza a termékét,vagy korrekt információk alapján hozod meg a döntésedet.
    Ez olyan mintha akarsz venni egy TV-t és kiderül arról amit a kereskedő ajánlott,hogy semmi sem igaz amit mondott róla.
    Megveszed?
    Viszont ha hozzáértő segítséget,pontos ellenőrizhető adatokat kapsz,akkor már dönthetsz,mit akarsz,megbízható készüléket ami azt tudja amit állítanak róla,vagy egy ismeretlen származású vacakot sóznak rád.
    Ilyen egyszerű az egész.
    előzmény:
    cichlid (135)
    2007-03-04  21:47
  18. 2007. március 4. 21:47135.
    Nos én is egy tévhitben éltem eleddig
    Hasznos anyagok a vízben? Valóban vannak. Egy baj van velük: szervetlen kötésben vannak jelen. Magyarul a kálcium tablettában miért van hordozó anyag? Mert csak úgy képes beépülni a szervezetbe, szerves kötés kell hozzá. Ha nem így lenne, akkor elég lenne elnyalogatni egy darab kalciumsót és viszlát csontritkulás. Ja és a legszebb, hogy a kalcium például még így hordozó anyaggal is csak 20-40%-ban képes beépülni. Akkor pl. vízzel milyen hatékonysága lehet?

    Amúgy valóban vesz fel a szervezet a vízből ásávnyi anyagokat: 5%-ot

    Hát tudod én úgy döntöttem inkább megeszem ezt az 5%-ot pluszban minőségi élelmiszerrel.

    Hogy honnan lehet tudni, hogy kiszűrik ezeket az anyagokat az ozmózis berendezések?

    1. az ozózis membrán lyukátmérője 0,0001 mikron- A legkisebb vírus 0,002. (egy külföldi gyártói honlapon olvastam) Miden más cucc, csak ennél nagyobb lehet amit szintén megszűr akkor.

    2. persze olyan termék kell, ahol ezek az értékek igazak is, ezt keresem most.

    üdv
    cichlid
    előzmény:
    eimrow (134)
    2007-03-04  21:37
  19. 2007. március 4. 21:37134.

    És honnan lehet tudni, hogy a reklámozott víztisztítók ezeket kiszűrik? pont a gy.szermaradványokat lehetetlen szűrni...

    Honnan tudod, hogy - stílusosan szólva - nem öntöd ki a vízzel együtt a gyereket is? Azaz, hogy egy csomó hasznos anyagot is eltávolítasz a vízből....

    előzmény:
    cichlid (135)
    2007-03-04  21:19
  20. 2007. március 4. 21:19135.
    Szia, én ezekben a kérdésekben próbáltam már kiművelni magam amire jutottam:

    csapvízből ami nagyon gáz hogy benne van:

    klór
    nehézfémek
    Hormonok (fogamzásgátlók hormonjai, amit lányaink kipössentenek, de vízművek nem tiszít)

    gyógyszermaradványok (mire a vízművek még mindíg nem rendelkezik megoldással)

    Különböző vírusok (lásd kalici miskolcon, ezek után találjam ki mitől van csak úgy a gyereknek hasmenése)

    Arzén, nitrit, nitrát, egyéb finomságok...

    Hogy hol kell tiszítani? Hát az logikátlan lenne, hogy ivóvízzel húzzuk le a wc-ét, tehát igazából a vízművekre ebben a kérdésben számítani nem lehet, így marad az, hogy otthon megoldom. Itt tartok én is most.

    A fent említett nem kívánatos dolgokra, eleddig csak az ozmózis eljárást találtam mint megoldást, mert az aktív szenes cuccok nem tudnak mindent kiszedni ahogy olvastam.

    Tehát itt a válasz, lehet beszélni róla

    üdv
    cichlid
    előzmény:
    eimrow (134)
    2007-03-04  21:10
  21. 2007. március 4. 21:10134.
    A lényegről nem fogsz megtudni semmit. Feltette itt a kérdést valaki, hogy hol kell a csapvizet tisztítani, és pontosan milyen "mérgeket" kell belőle eltávolítani. 0, azaz NULLA válasz érkezett rá.  Ez olyan, mint az árnyékszellemekkel való kardozás.
    előzmény:
    cichlid (133)
    2007-03-04  21:09
  22. 2007. március 4. 21:09133.
    Nem lehetne végre a lényegről beszélni?
    előzmény:
    eimrow (131)
    2007-03-04  21:01
  23. 2007. március 4. 21:07132.
    Nem vagyok kitiltott nick, sem újjáélesztve sem máshogy, azt hiszem itt már ezek szerint nem lehet normálisan fórumozni. Olvass vissza mit írtam az első hozzászólásomban, azért vagyok itt.

    vádaskodást mellőzzük, úgy látom volt már belőle elég itt.

    üdv
    cichlid
    előzmény:
    eimrow (130)
    2007-03-04  20:59
  24. 2007. március 4. 21:01131.
    Vagy nem te vagy Tibor3? - akkor bocs.    Ma nincs jó napom, árnyékra vetődtem.  
    előzmény:
    cichlid (129)
    2007-03-04  20:57
  25. 2007. március 4. 20:59130.
    Remélem sejted, hogy kitiltott nick újjáélesztése más néven mit jelent...
    előzmény:
    cichlid (129)
    2007-03-04  20:57

Címlap

top