Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Az esküvő költségei

d.panka
Létrehozva: 2003. május 27. 14:52
Ha mostanában volt az esküvőtök, biztosan tudjátok, hogy milyen sokba került. Eléggé meg vagyok döbbenve, mert a vendéglőben, ahol a vacsora helyszíne lesz, azt mondták, egy 50 literes hordó sört 28. 000. -Ft-ért számolnak fel nekünk (Arany Ászok). Egy korsó tehát 280. -Ft. Megkérdeztem valakit, aki a nagykerből a boltjába hozat ilyet, egy hordó 10. 800. -Ft-ba kerül. Majdnem 200%-os haszonnal dolgozik a vendéglős! És ez csak a sör, a tömény italt és a borokat, meg az ásványvizet még nem is tudom. Szerintetek ez normális, vagy nagyon nyerészkedni akar rajtunk?
  1. 2007. január 31. 08:50329.
    Sziasztok! Szeretnélek titeket bátorítani, hogy igenis, megéri megházasodni. Íme a házasságunk gyümölcse: 2006. november 8-án született 56 cm-rel és 3380 g-mal.    
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. 2007. január 27. 22:29328.

    sziasztok

     

    ma én is voltam a   kiállításon, gyönyörű ruhák voltak, d e csak nagyon kevés ami közelít az én elképzeléseimhez, ráadásúl olyan drága  a  kölcsönzés.. szóval én inkább varratni szeretném.

    tehát , ha valaki tud olyasvalakit aki nagyon jó fűzőt tud varrni , az szuper lenne....

    ezenkivűl budán keresek olyan éttermet , panziót ahol megoldható lenne a fogadás-vaccsora és ahol van szabad tér is , mert juliusban gondolom elég meleg lesz, no meg   cigis vendégek miatt is jobb. olyan 3800-5600 Ft / fő körül gondolkodunk.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. Torolt_felhasznalo_412387
    Torolt_felhasznalo_412387
    2006. június 21. 12:04327.

    Szaisztok,

    Bár látom, hogy elég régóta beszélgettek szeretnék csatlakozni és tanácsokat, segítséget kérni. Októberben lesz az esküvőnk kb. 60 fő Miskolcon. Ha valalki tud miskolci éttermet, fotóst zenészt, kérem ossza meg velem a tapasztalatait. Na meg az árakat.

    Most kezdtem csak a szervezést (múlt héten volt az eljegyzés  &nbsp és még teljesen tapasztalatlan vagyok az árak tekintetében. Azt mondjuk tudom hogy nem fogok 100 ezret fizetni a ruháért, meg kétszer annyit a dekorosnak  .

    Szóval ha tudtok segíteni miskolci árakkal, címekkel, praktikus tanácsokkal akkor légyszi....

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top