Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

FLAVONMAX!!!

anibalk
Létrehozva: 2006. október 26. 19:21

Sziasztok!

Ma hallottam erről az étrendkiegészítőről! (flavonmax) Van valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban? Állítólag nagyon jó, van gyerekeknek és felnőtteknek is.

Ha valaki már használja ezt a terméket, írja meg jó vagy rossz tapasztalatát.

Köszönöm:Ancsa

  1. Torolt_felhasznalo_655584
    Torolt_felhasznalo_655584
    2007. július 27. 16:20126.

    A hozzászólásaidból azt veszem ki, hogy téged nem is érdekel, mit válaszolok. Azt gondolom,nem érdekel a termék sem. A tanácsaimmal és írásaimmal segíteni szerettem volna, nem pedig -ahogy te mondod- a levegőbe beszélni. Olyat én amúgy sem szoktam.

    Azt, hogy a termék mennyire jó, igazolják a fogyasztók tapasztalatai. Akik egyre többen lesznek. Ha te semmit nem hiszel el, minek kérdezel. Az érveim sem elegendőek. Megadtam a lehetőséget a részletesebb tájékozódásra is. Ezeket a forrásokat nem saját magam igazolására adtam meg, hanem azért, mert olyan részletességgel belekérdezel mindenbe, amilyen részletességgel én nem tudok választ adni.

    Minden esetre én továbbra is hiszek a Flavonban, nekem jó tapasztalataim vannak vele kapcsolatban és továbbra is fenntartom a véleményemet, miszerint az, hogy ki hogyan és mit tesz magáért, az egészségéért, saját szuverén joga. Ezennel a veled való vitát lezárom.

    előzmény:
    dorka68 (125)
    2007-07-27  15:54
  2. Torolt_felhasznalo_540291
    Torolt_felhasznalo_540291
    2007. július 27. 15:54125.

    Miert en hivjam fel a ceget a Te allitasaid igazolasara.

    Ha Te allitasz valamit es en ketelkedek, akkor a civilizalt vita szabalyai szerint vagy igazolod az allitasodat, vagy feladod az allaspontodat. Vagy hiteltelenne valsz, aki a levegobe beszel.

    pl: az a fontos, hogy együtt jelen vannak az antioxidánsok

    Miert? Honnan lehet ezt tudni, milyen tenyek, adatok tamasztjak ala?

    u.i.: az, hogy a ceg reklambrosurajaban, vagy weboldalan azt olvastam, az nem erv

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_655584 (122)
    2007-07-27  13:13
  3. Torolt_felhasznalo_540291
    Torolt_felhasznalo_540291
    2007. július 27. 15:50124.

    Ha annyiba kerülne, mint ha ugyanannyi gyümölcsöt vennénk, abban mi lenne a jó? Kinek érné úgy megvenni?

    Ez az! En igy gondolom, es ehhez, vagy ennek megcafolashoz keresek adatokat. Ugy tunik, te hiszel az ellenkezojeben, de neked nincsenek adataid.

     sok gyümölcsöt megenni és megvenni amennyinek az EGYÜTTES tápanyagtartalma benne van egy üvegben (35-40 kg gyümölcs).

    NEM. Biztosan nincs benne a tapanyagtartalma. Esetleg a szinanyagtartalma, de ebben is ketelkedek.

    A vorosbor keszitesnek a kidobott szolohejban meg rengeteg szinanyag marad... ha azt egy vegyeszerrel kioldom, azert meg nem allithatom rola, hogy a szolo tapanyagtartalmat tettem a vegyszeres kivonatomba. A szolo tapanyagtartalmanak 98%-a az a mustban van, en egy mellektermekbol a festekanyagot vontam ki.

    Nem tudod túladagolni. Maximum hasmenésed lesz...   nem a tuladagolastol, csak azert mert sokat ettel belole. :-)))

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_655584 (122)
    2007-07-27  13:13
  4. Torolt_felhasznalo_655584
    Torolt_felhasznalo_655584
    2007. július 27. 13:22123.
    előzmény:
    dorka68 (121)
    2007-07-27  00:32
  5. Torolt_felhasznalo_655584
    Torolt_felhasznalo_655584
    2007. július 27. 13:13122.

    Felhívtad a céget?Megnézted a honlapot? És az általam ajánlott kiadványt ? Ajánlom figyelmedbe annak az irodalomjegyzékét a kutatásos kérdésedre válaszolva..

    Lehet,hogy én sem voltam elég világos, ezért bocsánat. Mi biztosan drágábban jutunk gyümölcshöz a boltokban, mint amennyiért a flavon-gyártók. Biztosan annak is oka van, hogy a színanyag koncentrátum ennyibe kerül és nem többe. Sokakanak ez is megterhelő kiadás. Ha annyiba kerülne, mint ha ugyanannyi gyümölcsöt vennénk, abban mi lenne a jó? Kinek érné úgy megvenni? A gyártással kapcsolatban pedig azt hiszem,nem én vagyok az illetékes, keresd meg a főnökséget. Biztosan örülni fognak egy ilyen lelkes érdeklődőnek.

    Ez nem kivonat!

     Sokan azért fogyasztják a lekvárt, mert nincs módjukban azt a sok gyümölcsöt megenni és megvenni amennyinek az EGYÜTTES tápanyagtartalma benne van egy üvegben (35-40 kg gyümölcs). És itt-újra mondom- az a fontos, hogy együtt jelen vannak az antioxidánsok. Ha ugyanezt a kedvező összetételt csupán gyümölcsök útján szeretnéd elérni, akkor enned kéne minden nap mondjuk homoktövisbogyót, fekete szedret, bodzát, fekete ribizlit stb. Lehetőleg ezek keverékét. Megteszed?

    Az antioxidáns nem úgy viselkedik,mint a vitamin. Nem tudod túladagolni. Maximum hasmenésed lesz, ha mondjuk megeszel egy egész üveg lekvárt, no de ki enne meg együltő helyében 7500 forintnyi lekvárt, amikor le van írva, hogy mennyi a javasolt napi fogyasztás?

     

    előzmény:
    dorka68 (121)
    2007-07-27  00:32
  6. Torolt_felhasznalo_540291
    Torolt_felhasznalo_540291
    2007. július 27. 00:32121.

    Erre pedig vannak kutatási eredmények.

    Publikaltak is oket valahol? Nagyon kivancsian olvasnam!

    Az itt felhasznált gyümölcsültetvények folyamatos vizsgálatoknak vannak alávetve.

    Mit vizsgalnak es hol lehet megtalalni a vizsgalat eredmenyet? Ugye az, hogy valamit vizsgalnak, onmagaban csak azt jelenti, hogy valamilyen jellemzojet (amit mernek) ismerik. lehet jo, vagy lehet rossz is...

    Az antioxidánsok kívánatos napi mennyiségéről fogalmam sincs, de azt tudom,hogy minél többet juttatok be, annál jobb

    Jobol is megart a sok. Ez egy nagyon fontos kerdes lenne pedig: mennyi szukseges ezekbol az anyagokbol, es honnan lehet tudni, hogy annyi szukseges?

    Azt, hogy mennyiért kapja a cég a gyümölcsöket azt én nem tudom, de nem is érdekel.

    Nem voltam eleg vilagos? Arra gondoltam, hogy mindenkeppen olcsobb kell legyen a gyumolcsot megvenni, mint a feldolgozott kivonatot. Miert vennek kivonatot, amikor az ugyanannyit tartalmazo gyumolcs olcsobb, es finomabb, es sok mas hasznos anyag is benne van, ami a kivonatban mar nincsen.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_655584 (120)
    2007-07-26  23:58
  7. Torolt_felhasznalo_655584
    Torolt_felhasznalo_655584
    2007. július 26. 23:58120.

    Kedves Dorka!

     

    Ajánlom figyelmedbe a Gész Gaál és Sziklás Kft. -t. Ők mindent szabatosan tudnak a termékről. Én ennyire atomjaira bontva nem tudom megmondani az összetételt.  Az elérhetőségeket megtalálod a www.flavonmax.hu-n. A honlapon megtalálsz minőségi tanúsítványt (OÉTI, TÜV), sok egyéb infot a termékről. Máskülönben arra is van lehetőséged, hogy személyesen kérdezz tőlük: szeptember 8-án a Budapesti Kongresszusi Központban 10-16 óráig. Mindenkit szeretettel várnak!

    Az antioxidánsok kívánatos napi mennyiségéről fogalmam sincs, de azt tudom,hogy minél többet juttatok be, annál jobb és jelenleg ennél a terméknél több antioxidánst tartalmazó étrendkiegészítőről nincs tudomásom itthon. A lekvár ajánlott adagolása egyébként szerepel a termék dobozán.

    Ha a flavonoidokról részletesebben szeretnél olvasni, ajánlom figyelmedbe Dr. Dinya Zoltán: A flavonoidok bemutatása, alkalmazási területei c. kiadványát. A prof. világhírű kutatóorvosa a témának.

    Ami az anyagi oldalát illeti:

    Első kérdésem :Mi/ki  garantálja a boltban vásárolt jó minőségűnek nevezett gyümölcsök eredetét? Az itt felhasznált gyümölcsültetvények folyamatos vizsgálatoknak vannak alávetve. Azt, hogy mennyiért kapja a cég a gyümölcsöket azt én nem tudom, de nem is érdekel. Egyébként ezügyben is fordulj hozzájuk!

    A lekvár nem kivonat, hanem növényi színanyag koncentrátum, és  olyan újfajta eljárással készítik, melynek során legkevésbé sérülnek az anitoxidánsok. Nincs hőkezeléssel tartósítva. A világon az egyik legmagasabb antioxidáns tartalmú készítményéről beszélünk, tehát valamit biztosan jól csinálnak.

    Mivel a gyümölcsöt nem eredeti, hanem lekvár formában eszem (sok más gyümölccsel együtt), persze, hogy nem helyettesítheti a friss gyümölcsöt, viszont nem is ez a célja. Az antioxidánsok együttes alkalmazása eredményesebb, mint azok külön-külön történő bevitele. Itt ezen van a hangsúly, hogy egyszerre együtt van jelen annyiféle tápanyag, amely a mai tudás szerint a legjobb  a szervezetnek. Erre pedig vannak kutatási eredmények.

     

     

    előzmény:
    dorka68 (119)
    2007-07-24  19:43
  8. Torolt_felhasznalo_540291
    Torolt_felhasznalo_540291
    2007. július 24. 19:43119.

    A Flavon nem csak egyszerűen egy antioxidáns tartalmú készítmény, hanem azokat olyan arányban tartalmazza, amelyek a legoptimálisabban fejtik ki hatásukat a szervezetben, tehát nem én totózom ki, hogy miből mennyit kell ennem ahhoz, hogy egészséges legyek.

    Ennek az allitasnak mi az alapja?
    Tudja egyaltalan valaki, hogy melyik antioxidansbol mennyi az optimalis? Hol olvashato ez?

    Tudja-e valaki, hogy a keszitmenyben melyikbol mennyi talalhato? Hol olvashato ez az adat? (a lista is erdekelne az 1200 fele osszetevorol es nem csak a nevuk, hanem a mennyiseguk is)

    Szamolnek en, nagyion szeretek szamolni, mindig valami erdekes dolog jon ki belole, csak kerem az adatokat es a forrasukat...

    Az anyagi oldala: a keszitmenyt gyumolcsbol csinaljak, feldolgozzak a megvasarolt gyumolcsot, kivonatoljak, csomagoljak, szallitjak, reklamozzak, stb... hogyan lehet olcsobb a keszitmeny, mint az az adag gyumolcs, amibol keszult?

    Lehet, hogy ez a gyumolcsipar mellektermekebol, hulladekabol keszul? Felre ne ertsd, ezt nem pejorativan irom, hanem kivancsian.
    Nem ertem, hogy a minosegi gyumolcsok iparilag feldolgozva, surritve tartositva hogyan lehetnek olcsobbak, mint a kiindulasi anyag, a nyers gyumolcs.

    Az ugye nyilvanvalo, hogy a feldolgozas, tarolas soran bizonyos anyagok lebomlanak, nem lesz minden benne, ami a friss gyumolcsben ott volt...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_655584 (118)
    2007-07-24  18:37
  9. Torolt_felhasznalo_655584
    Torolt_felhasznalo_655584
    2007. július 24. 18:37118.

    Mindenkinek saját joga eldönteni, hogy miben hisz, miben nem. Én személyesen a flavonoidokkal foglalkozó egyik legjobb világhírű professzortól hallottam előadást, meggyőzött. Sajnos ma annyi mindennel bombáznak bennünket, hogy nehéz kiszűrni azt, ami tényleg jó.

    A fekete csokiban, zöld teában, és cseresznyében is természetesen megvannak bizonyos flavonoidok, de add csak össze, hogy ha egy nap mindháromból annyit eszel, hogy tényleg elegendő mennyiségű flavonoid jusson a szervezetedbe, akkor naponta mennyit kell költened rá? Én nem azt állítottam, hogy máshonnan, azaz csupán a gyümölcsöket fogyasztva nem juthatsz hozzá az antoixidánsokhozés egyéb szükséges vitaminokhoz, csak azt,hogy minimum másfél kg gyümölcsöt és zöldséget meg kell enned a jobbik fajtából ahhoz, hogy fedezd a tápanyagigényedet. Az sem mindegy, milyen gyümölcsöt fogyasztasz, még ha az jobb minőségű is. A sötétebb gyümölcsök tartalmazzák ugyanis a legtöbb antioxidánst.

    A Flavon nem csak egyszerűen egy antioxidáns tartalmú készítmény, hanem azokat olyan arányban tartalmazza, amelyek a legoptimálisabban fejtik ki hatásukat a szervezetben, tehát nem én totózom ki, hogy miből mennyit kell ennem ahhoz, hogy egészséges legyek. Máskülönben kb. 1200 összetevője van, ami magában foglal sokféle vitamint, nyomelemet is. Én úgy gondolom, hogy napi szintre lebontva igazán jobban jövök ki anyagilag, mintha mindent gyümölcs-zöldség formában vennék meg. De számolj csak utána. Ezt azoknak találták ki, akik egészségesebben szeretnének élni. Mindegy, hogy gazdag vagy szegény. A gyümölcs is mindenkinek ugyanannyiba kerül.

    Mindemellett, én is szeretem a zöldséget-gyümölcsöt, amikor tudom,fogyasztom is. Elsősorban a nagymama kertjéből, és főleg ilyenkor nyáron.

    előzmény:
    dorka68 (115)
    2007-07-24  00:09
  10. Torolt_felhasznalo_891341
    Torolt_felhasznalo_891341
    2007. július 24. 12:44117.

    Kedves Dorka!

    Igazad van, vannak flavonoidok a naponta bevitt táplálékunkban.

    Ennek a terméknek az egyedisége a hét gyümölcs együttes hatásában rejlik!

    előzmény:
    dorka68 (116)
    2007-07-24  05:09
  11. Torolt_felhasznalo_540291
    Torolt_felhasznalo_540291
    2007. július 24. 05:09116.

    Vacsora utan kibontottam egy szelet monosegi fekete csokoladet: mit latok? Tele van flavonoidokkal... :-))) a cseresznyemben is voltak...

    A zold tea amit delutan ittam is tele van veluk.... es a vorosborban is vannak...

    mit kell itt kiegesziteni?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. Torolt_felhasznalo_540291
    Torolt_felhasznalo_540291
    2007. július 24. 00:09115.

    Nagyon jol, meggyozen hangzik amit irsz, de attol felek, hogy nem igaz.

    Szerintem ma tobbfele es jobb minosegu zoldseget es gyumolcsot tud egy tudatos, odafigyelo vasarlo a kosaraba tenni, es nem csak szezonban, hanem egesz even keresztul.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_655584 (114)
    2007-07-23  23:36
  13. Torolt_felhasznalo_655584
    Torolt_felhasznalo_655584
    2007. július 23. 23:36114.

    Sziasztok!

     

    Ha kicsit jobban belegondoltok,nem is kell azon meglepődni, hogy ennek a lekvárnak egyre több a jótékony hatása. Rengeteg kutatást és tanulmányt megnézegettem a zöldségfélék és gyümölcsök tápanyag-, vitamintartalmának változásával kapcsolatban. Amíg dédanyáinknak még semmiféle táplálékkiegészítő nem kellett ahhoz, hogy az egészséget magukhoz vegyék zöldség-gyümölcs formában, addig nekünk már számolnunk kell egy csomó minőségromlással. Ennek a fő okai a nem természetes úton való termesztés, az elhasznált talajok, kényszerérlelések, különböző vegyi hatások, talajmérgezések...Szükségszerűen megváltoztak a gyümölcsök belülről. Sajnos már az ízük sem a régi. Végre az okosak összeállítottak nekünk egy antioxidáns-készítményt a legellenállóbb gyümölcs-zöldségek színanyagából. Az antioxidánsok kiváló keveréke ez a termék, és tudnunk kell azt is, hogy ha valamely vitamin nem megfelelő arányban kerül a szervezetünkbe, az rontja az összes többi vitamin hatását is.

     

    Én továbbra is fogyasztója vagyok a Flavonmaxnak. Hiszek is benne, de máskülönben ha nem hinnék, akkor józan eszemmel is belátnám,hogy csak használhat nekem. Nagyon jó lenne,ha több egészséges ember lenne körülöttünk, és sajnos könnyű elveszni a különböző csodaszerek rengetegében. Nem könnyű a megfeleő segítséget megtalálni. Én szerencsésnek érzem magam, hogy megtalált a Flavon, és szívből kívánom, hogy minél többen érezzetek hasonlóan! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. 2007. július 23. 16:02113.

    Ez sokkal jobb - by MAXVAL:

    Tavaly súlyos talprákot diagnosztizáltak nálam, mely néhány hónap leforgása alatt áttevődött a fülemre. A fülrák az orvostudomány megoldatlan rejtélye: 101 %-ban halálos kimenetelű. Éppen a teraszon ülve végrenmet diktáltam, amikor a felső szomszédtól a fejemre esett egy darab 350 mg-os extrudált kakukkcsőr drazsé. Éppen kurvaanyádozni készültem a szomszédot, amikor hirtelen pezsgést hallottam: hónapok óta először éreztem, hogy normálisan mozog a fülem. Másnap az orvos megállapította, hogy fülrákomnak semmi nyoma, sőt kiderült: visszanőtt az évekkel ezelott kivett bal vesém. Kezelőorvosom azóta felakasztotta magát, mert képtelen volt együtt élni azzal a gondolattal, hogy egy félórás tanfolyamot végighallgatott független termékterjesztő többet tud az emberi testről, mint ő."

       

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_891341 (112)
    2007-07-23  15:55
  15. Torolt_felhasznalo_891341
    Torolt_felhasznalo_891341
    2007. július 23. 15:55112.

    Sziasztok!

    Mi is fogyasztói vagyunk a Flavonmax és Flavon Kidsnek, és tapasztaljuk jótékony hatását!

    Amire kitérnék ezzel kapcsolatban az anyósóm példája, ő pánikbeteg, és a depresszió határán volt, 1 üveg elhasználása után letette az antidepresszánsokat, még az esti altatóra sincs szüksége.

    Jó egészséget mindenkinek!

    Tünde

    előzmény:
    anibalk (1)
    2006-10-26  19:21
  16. Torolt_felhasznalo_908915
    Torolt_felhasznalo_908915
    2007. július 6. 11:42111.
     
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. 2007. július 6. 10:56110.

    Kivanok, hogy nektek jó hatassal legyen.
    előzmény:
    élizaveta (109)
    2007-07-06  10:54
  18. 2007. július 6. 10:54109.

    Ez a baj, aki rákos volt, vagy most rákos, bedül mindennek. Sajnos én is ezt csinaltam, persze bizonyos kereten belül. Csak meg egyszer, tapasztalatombol beszelek. Én anno Szupradin szedtem, meg Phalmato Vitax is, ezeknek ereztem jó hatasat, ís most is élek. Meg macsakakarom.
    Akkor ez vot "divat". Az ota sok minden kiprobaltam, amid vegre felfogtam, hogy vannak annal egyszerübb is olcsobb dolgok. De ezek talan csak hitet erösitek a gyógyulásban.
    előzmény:
    angela85 (106)
    2007-07-06  09:53
  19. Torolt_felhasznalo_500637
    Torolt_felhasznalo_500637
    2007. július 6. 10:47108.

    Sziasztok!
    Én fogyasztom a flavonmaxot.
    Sőt a családomban mindenki! Nekem a gyomorsav problémámat oldotta meg.
    A kislányomnak a székletét tette rendbe.
    Nekünk megérte!
    előzmény:
    anibalk (1)
    2006-10-26  19:21
  20. 2007. július 6. 10:44107.

    No eppen ez az. Energijamat probalok szinten tartani, ez idö alatt elment emergijam. Probalkoztam sok mindennel, igy vannak tapasztalataim, hogy milyen ez, ha energijam feltöltödik, vagy csökken. Egeszsegesnek embernek lehet, hogy jó, de rákosnak..................... Egyebként anni informaciot kaptam, ami van belöle. Ennek döltem be, tapasztalatom más volt. Nem vitatkozni akartam. Mind mondtam, csak egy lekvar, ami finom.
    Föleg most, mikor frissen lehet kapni.
    előzmény:
    angela85 (106)
    2007-07-06  09:53
  21. 2007. július 6. 09:53106.
    Szia!

    Nem tudom, hogy Te betegségre edted-e, vagy csak úgy, de ha nekem nem lenne semmi bajom, biztos nem venném meg ennyi pénzért, mert akkor én sem éreznék semmi változást. Meg nyilván nem jó mindenre. Amire ajánlják, arra viszont a családomban van tapasztalat, a kemoterápia tüneteit csökkentette és az nagy segítség egy rákos betegnek. Szóval szerintem ez nem átverés, hacsak nem úgy adták el Neked, hogy mindenre jó és tele leszel energiával stb.
    előzmény:
    élizaveta (104)
    2007-07-06  08:22
  22. Torolt_felhasznalo_552357
    Torolt_felhasznalo_552357
    2007. július 6. 09:43105.

    Szia,

    Mire gondolsz ezzel kapcsolatban, hogy nincs benne semmi?

    Ez nem arról szól, hogy valaki kiugrik a tolószékből, és minden megoldódik.
    Arról van szó, hogy azoknak a problémáknak a kialakulását gátolja, amik rohanó világunkban manapság a "népbetegséget" jelentik.

    Szerintem ez az illető nem megfelelően tájékoztatott vagy neki sem volt meg róla a kellő információja.

    Szerintem ne hagyd abba, a Te érdekeidet szolgálja!!!

    Üdv,
    Feri 

    előzmény:
    élizaveta (104)
    2007-07-06  08:22
  23. 2007. július 6. 08:22104.

    Sziasztok!
    Én is hasznaltam, de nekem rossz a tapasztalatom. Nincs benne semmi, most már csak a pénzemet sajnalom. De akitol vettem, többet nem jelentkezik, eltünt, ugy gondolom, ö is rá jött, hogy becsaptak.
    Mondhatom, túl draga a lekvar.
    előzmény:
    angela85 (103)
    2007-07-05  20:27
  24. 2007. július 5. 20:27103.
    Sziasztok!

    Nekem is a migrénemen segített, és alig tudom elhinni, én 4 éves korom óta hetente szenvedek tőle, nem is emlékszem milyen nem migrénesnek lenni. Eddig nem használt semmi gyógyszer, meg semmi természetgyógász "csodaszer", akupunktúrára is kétszer jártam. Ez viszont tényleg jó, pedig ebben már nem hittem, ajándékba kaptam.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  25. 2007. június 14. 09:01102.

    Sziasztok!

    Örömolvasni ennyi jó tapasztatalot a FlavonMax termékről.
    Én is csak a Flavonmax jó hatásairól tudok beszámolni, az egész családom fogyasztja, többek között a fél éves kisfiam is (FlavonKids-et).
    A férjem folyamatosan gyomorsav problémákkal küzködött, de a lekvár hatására elmúlt. A fáradékonysága teljesen megszűnt, több az energiája.
    Nekem a szülés után, mivel epidurál érzéstelenítést kaptam, szörnyű migrénes fejfájásaim lettek. Ezeket is már csak hírből ismerem.
    Kisfiam, mióta átálltunk a szilárdabb étkezésre, folyamatosan székrekedéssel küzdött. Mióta eszi a lekvárt (ő csak egy fél kiskanállal kap 2x naponta), azóta normális a széklete.

    Még csak 1 hónapja esszük a lekvárt de már érezzük jótékony hatását.

    P>

    Üdv mindenkinek, és jó egészséget!
    sszylvia

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top