Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Yasminelle fogamzásgátló

Torolt_felhasznalo_716397
Torolt_felhasznalo_716397
Létrehozva: 2006. október 20. 20:52

Sziasztok!

 

Azért nyitottam ezt a topic-ot, hogy minnél több információhoz juthassunk a Schering YASMINELLE™ (1 doboz ára: 2500Ft/21db tabletta) nevű fogamzásgátló tablettájával kapcsolatban..

Én szerdán voltam nőgyógyásznál és ezt írta föl nekem.. Eddig minden rendben, semmi mellékhatását nem érzem..

Az árára sokan azt mondják húzós.. De azthiszem a biztonság megért ennyit.. Én nagyon bízom ebbe a gyógyszerbe.. és Ti?! Hogy vagytok ezekkel?  

Ha bárki használja vagy véleménye van ezzel kapcsolatban az írjon.. vagy csak úgy bármilyen fogamzásgátlóról amit ajánl illetve amit nem ajánl,

 

köszike 



----------------------------

A fórumon, így ebben a topikban is, a fogamzásgátlók és egyéb gyógyszerek adásvétele szigorúan tilos!

Címlap

top