Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

61-esek ide

Torolt_felhasznalo_622589
Torolt_felhasznalo_622589
Létrehozva: 2006. október 18. 22:57

Sziasztok!

Nézelődöm, nézelődöm de nem találom a 61-ben születtek topikot. Hahóóó Mi is vagyunk! Vagyunk?

Szerettel várom a korombelieket egy kis beszélgetésre.

Üdv. Mindenkinek

 

  1. 2006. november 16. 09:25201.
    Hajráááá Táncosok!!!!! 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_622589 (200)
    2006-11-15  22:08
  2. Torolt_felhasznalo_622589
    Torolt_felhasznalo_622589
    2006. november 15. 22:08200.

    Sziasztok!

    Igen egy kicsit akadozik minden,én is .Olyan izgatott vagyok hogy még tanfolyamot szervezgetek végre lenne tanár aki lejönne táncit tanítani most már csak az a kérdés össze tudok e rántani egy csapatot szóval nagyon izgulos vagyok úgy szeretnémm ha sikerülne.ja és nem csak én azért vagyunk már egy páran.

    Úgye szoritotok nekem !

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_650024 (199)
    2006-11-15  21:56
  3. 2006. november 15. 21:56199.

    Sziasztok!

    Gondoltam, bekukkantok. Egész nap nem volt internet!  Remélem holnap lesz rendesen, mert vért ontok!!!

    Most puszi és szép álmokat Mindenkinek!!!  Holnap találkozunk!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. Torolt_felhasznalo_622589
    Torolt_felhasznalo_622589
    2006. november 15. 11:58198.

    Szia Csilla!

    Bocsi hogy elvesztem de néha összejönnek a dolgok, kicsit későn értem tegnap haza igy már nem ültem géphez.

    Remélem sikerül a rendrakás és rájössz a probléma nyitjára

    néha nem is tudatosul az emberbe csak jóval később hogy mi volt a baj.Vagy valami beszélgetés közben egyszerűen bekattan.

    Nagyon furi tud lenni az egész.

    ÜdvRr

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_650024 (196)
    2006-11-13  23:16
  5. 2006. november 14. 08:02197.

    Üdv. Mindenkinek!

    Az Én szemem is ragadóban, de már ugy gondoltam feltétlen adok életjelt magamról.

    Munka: Kedden kezdtem. Csütörtökig mindketten ájuldoztunk. Az ügyvéd úr attól, hogy milyen ügyi vagyok Én meg a dicséretétől. Gondoltam, hogy nem marad igy, ezért a péntek már nem sikerült ilyen fergetegesre. Lecsösszintette azt a hölgyet aki nem mutatta meg, hogy pl. a tényállásokat honnan kell, hogy előkotorjam. Szegény mindenben segit, de tudni kell, hogy mindenki be van havazva. Aztán olyan az ügyvéd úr, hogy szerintem 3-an kellenénk neki egyszerre, hogy dolgozzunk. Pl. az Én munkám amit este meg éjszaka rádiktál /ráhadar/ a magnóra azt irjam le, készítsem postára, inditsam a z útjára, aztán mikor délután megérkezik, akkor pedig azt folytassam, majd amikor jönnek az új páciensek akkor diktál, ha lediktálta folytathatom a magnót. Tegnap este fél 7-kor megkérdezte, hogy a postát el tudnám vinni. Mondtam, hogy persze elviszem, igaz a buszom 5 perc mulva indulna, mert hogy tegnap busszal voltam.  Végül egy ügyvédjelölt vitte el, majd ma megbeszéljük, hogy hogy lesz. Hát a buszozás nekem is érdekes volt. 12.35-kor indultam, azzal nem volt nagy gond. Sikerült a első ülésre elhelyezkednem, igaz egy jó megtermett úriemberrel kellett osztoznom, de túléltem. Aztán este. dögmelegbe a busz leghátulján, bepárásodott üvegeke, jobb oldalt utaztak a fák, bal oldalt a házak a fényekkel, a padlót nézve Én szédültem, ugyhogy jönnek a gondok. A férjem várt a busznál, mondtam ha nem akarja, hogy telepakoljam az autót levegőzzünk egy picit.

    A munka érdekes és nem könnyű, de ezt azt hiszem elmondható minden helyre ahol most kezd az ember, tehát ettől nem vagyok megijjedve, csak hát Én is maximalista vagyok és azonnal szeretnék mindennek, mindenkinek megfelelni. Ez nem jó, de Én már ilyennek vesztem. A véglegesítésről még nincs szó, hiszen még 5 napot dolgoztam. Aztán nem tudom mennyiért érné meg, mert a mostani próbaidős fizuval nem. Mivel soha nem dolgoztam még ilyen 5 órás munkaidőbeosztásban ami estébe nyúlik, bár ez az ügyvd urat nem hiszem, hogy érdekli, ez az Én egyéni problémám, igy nem is tudom mennyit kérhetnék. Azt hiszem irtam régebben, hogy havi 15 ezer a bérlet az autó 20 fölötti.

    Még nagyon kell szoknom, hogy délelőtt kell főznöm, eddig legtöbbet munkaidő után tettem. Ráadásul tegnap volt annyi kaja, hogy a nagylánnyal mondtuk is, hogy ma nem kell főzni. Hát mondhatom,  hogy csak volt. Most agyalhatok.

    Na pussz Nektek, ha tudok jövök.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_622589 (192)
    2006-11-13  22:27
  6. 2006. november 13. 23:16196.

    Húúú, köszi a bíztatást!!! Valóban "rendet kell tenni" magamban és magam körül is. Most nagyon nehéz a helyzet, mert egy pereskedés van kilátásban, ami még el sem kezdődött, de már erősen próbára teszi az idegeimet. /na meg a férjemét is/

    De az biztos, hogy ezt a betegséget valami belső egyensúlyzavar okozza! Na, ezen gondolkodom holnap, meg beszélek is magammal!

    A hastánc nekem is tetszik! Sajna az egyik gyógyszertől úgy meghíztam, hogy nem ismerek magamra! Már lecserélték, de amíg kissé le nem faragok magamból, nem nagyon kezdek komolyabb mozgásba. Attól is kifulladok, ha felmegyek a lépcsőn.   Szóval csak óvatosan tornázgatok...

    Most viszont fájó szívvel, de elköszönök, mert a kicsi férjem már aludni megy, én meg kísérem, mert ő is kivan...Sajna... Rokkant család! 

    Jóéjt, holnap jövök!

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_622589 (194)
    2006-11-13  23:04
  7. Torolt_felhasznalo_622589
    Torolt_felhasznalo_622589
    2006. november 13. 23:14195.

    Muszáj elköszönnöm mert leragad a szemem na nem most hanem majd reggel.

    Jó éjszakát szép álmokat!

    üdv RR

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_650024 (193)
    2006-11-13  22:42
  8. Torolt_felhasznalo_622589
    Torolt_felhasznalo_622589
    2006. november 13. 23:04194.

    A körzeti doki mondta aztán szépen be is utalt a idegdokihoz akivel jól elbeszélgettünk miután felsorolta a varázsszereit,és mindegyikre elmondtam hogy mért nem és hogy nekem mia hozzá látásom.Ő tovább utalt mondván hogy nem vagyok hajlandó együtt működni. Érdekes módon a harmadik felfogta miről beszélek és azt mondta amit te hogy amig ilyen erősen tudom tartani magam nem lesz baj és jobb mint ha szedálnak már csak azért is mert megértette hogy valami okból kifolyólag nagyon rosszul reagálok a gyógyszerekre.Tehát probáljam megoldani amit tudok ha nem megy akkor jöhet az egyébb segítség.

    Na a feszültségek és egyébb gerinc problémák miatt na meg zöldhályog és sorolhatnám a különböző csodákat amire szerintük mind mind életem végéig kéne szednem a különböző gyógyszereket szóval igen nehéz volt olyan mozgás formát találnom ami oldja a feszültséget nyúgtat és mégis elég mozgalmas,hát így akadtam csupa véletlenül egy hirdetésre ami hastáncról szólt elmentem és azóta is táncizok már amikor van elég pénzem hogy járjak.De muszáj keritenem rá mert ha nem megyek akkor gyógyszerre költöm egy idő után úgyan azt.

    Viszont érdekes módon azóta nincs gerinc bántalmam nem magas a szemnyomásom és közlekedem egyedül.igaz a szemésznek a mai napig nem valottam be hogy nem használom a csöppeket de az ellenőrzésre szépen járokmindig mondja is hogy úgye milyen szépen beállt be de ha tudná hogy semmi köze nincs hozzá a cseppeknek valószinüleg nem hinné el .Na szóval lényeg a lényeg néz körül egy kicsit magadban rakj rendet halgatozz mit súg a szíved mire vágyik a lelked és rá fogsz jönni mivel tudsz segiteni a dokinak és együtt csodákra lesztek képesek

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_650024 (193)
    2006-11-13  22:42
  9. 2006. november 13. 22:42193.

    Tetszik ez a megoldás, hogy nem adod fel! Én is azt csináltam, meg most is próbálom, hogy célokat tűzök ki. Pontosabban fogalmazva támpontokat keresek, ahol meg lehet bújni. Pl. Tudom, hogy két saroknyira van egy kapualj, ahova beállhatok, vagy van egy fás rész, ahol akár a földre is leülhetek, ha akarok. Én is tárgyalgatok magammal,egész jó társaság... 

    Milyen doki mondta,hogy baj lesz? Akinek ilyen akaratereje van, meg ilyen jól,ügyesen mozgolódik, annak nem kell segítség, segít magán.

    Azt írod, a tánc segített. Ez mit jelent? Eljártál valahová, vagy otthon táncolgattál?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_622589 (191)
    2006-11-13  19:53
  10. Torolt_felhasznalo_622589
    Torolt_felhasznalo_622589
    2006. november 13. 22:27192.

    Szia Liza!

    Hogy megy a munka? Milyen, érdekes, van valami hír arról véglegesítenek-e?

    előzmény:
    Liza (183)
    2006-11-11  20:31
  11. Torolt_felhasznalo_622589
    Torolt_felhasznalo_622589
    2006. november 13. 19:53191.

    Volt nekem is szerencsém hogy a buszról vittek be a dokihoz.De attól én újrabuszra szálltam csak mindig igyekszem valami megnyugtató célt találni lehetőleg közel ha közlekedem mindig közel az ajtóhoz vagy nyitott ablakhoz állok engem szerencsére ez megnyugtat.A metron leszállok akár menet közben is tudom hogy egy megállónyi távolság átlag két perc ezzel szoktam nyugtatni magam. kicsit lökött vagyok mindig kitüzök magamnak célokat és szépen meg is beszélem magammal hiába van aki ilyen hülyével is szóba áll De nem hagyom magam és csinálok mindent csak sokkal nagyobb erőfeszítést igényel mint másnak.

    Egyébként a tánc ami nagyon sokat segített testileg is meglelkileg is. Azóta ég és föld a különbség. A bevásárló központokba pedig csak akkor megyek a nincsenek sokan.Igaz fenyeget a doki hogy ha nem kezdek valami kezelésre járni rosszabb lesz de én úgy vettem észre akkor volt rosszabb amikor kezeltek.Szóvalpróbálom a magam modján megoldani ebben nem lehet tanácsot adni mert mindenk maga tudja miben bizik jobban az orvosokban a természet gyógyászokban vagy abban ha eléggé figyel a saját testének jelzéseire akkor kap választ ami jó. Én az utóbbira esküszöm.Igy aztán kicsit többet foglalkozom magammal,de szinte mindent meg oldunk én meg én 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_650024 (190)
    2006-11-13  09:14
  12. 2006. november 13. 09:14190.

    Szia!

    Na, ez a "megpróbálom egyedül" érdekelne. Hogyan tudtad kivitelezni? Egy szerűen akarattal? Erőltetted magad,hogy menni tudj?

    Én is megpróbáltam, de nem messze tőlünk annyira megszédültem, hogy egy fűzfába kapaszkodtam bele, nehogy elessek! Jelzem, nagy látvány lehettem, ahogy ott függeszkedtem!  Aztán összeszedtem magam,elindultam visszafelé. Nem nagyon ment,leintettem egy autót, megkértem,hogy vigyen el egy saroknyit, mert rosszul vagyok. Pesten ritka, hogy valaki segítsen, malacom volt... Azóta eléggé óvatos vagyok!

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_622589 (189)
    2006-11-13  08:42
  13. Torolt_felhasznalo_622589
    Torolt_felhasznalo_622589
    2006. november 13. 08:42189.

    Tudok közlekedni de ha muszáj akkor leszállok és gyaloglok ez föleg tömeg esetén fordul elő.    A kocsival szerencsére semmi gondom így inkább azzal járok vagy gyalog.ha meg  bkv akkor beleszámolom az időbe hogy esetleg le kell szállnom. De öszintén szólva ha lehet nem megyek egyedül.Kicsit nevetnek is hogy a párom általában kisér mindenhova de nem érdekel nem nagyon szoktam senki orrára kötni hogy miért.

     a kocsival csak akkor van baj ha árok parton vagy valahol töltésen, vizparton állunk meg akkor bizony hiába szállok ki nézem meg hogy messze van akkor is félek.ez elég muris tud lenni nevetek is magamon. Sajnos nemtudom hogy mik ezek a fóbiák de nem is foglalkozomvele túl sokat tudom mikor mire számithatok hogy tudom elkerülni inkább vigyázok és kész.

    Amíg lehet igyekszem kézben tartani remélem rosszabb nem lesz addig meg nem csinálok belőle ügyet. Azt mondtam a dokinak is mindenkinek vannak hepjei az enyém ez. Mert hogy szerintük mindenféle csoda bogyót kéne szedni én meg nem akarok. mert volt benne részem hogy addig kezeltek hogy a végén a wcre is kisérő kellett. Na akkor lett elegem az egészből és kidobtam az összeset a szemétbe és azt mondtam megpróbálom egyedül.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_650024 (188)
    2006-11-12  23:12
  14. 2006. november 12. 23:12188.

    Beírtam a nevet, tényleg gyönyörű képek!

    Ezek szerint neked is megvan a magad baja! Amit leírsz, nem semmi. Kinn állni az esőben! Élvezhette a család!

    Biztosan kérdeztem már, te közlekedni tudsz ugye? Nekem ez a nagy gondom, fel nem szállok semmire! Persze ahogy írom, még gyalog se vagyok egy világjáró. Szerintem levegőtlen helyeken mindenkinek elege van egy idő után, legyen bármilyen egészséges.

    Nálatok is ilyen jó kis változékony idő volt? Hol sütött, hol meg olyan sötét volt,mint éjjel. Annak azért örülök, hogy ez nem hó formájában hullott alá.

    Amíg nem voltam itthon, a szomszéd szép rendet rakott a teraszomon. Legalább azt se nekem kellett.  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_622589 (187)
    2006-11-12  23:01
  15. Torolt_felhasznalo_622589
    Torolt_felhasznalo_622589
    2006. november 12. 23:01187.

    Szia Elveszetke!

    Már igenigen hiányoltunk! a képet a google beirva megtalálod pár egyéb csodával ha beirod a keresőbe Charles h. White.

    érdemes mert hihetetlen dolgai vannak.

    A buli az jó ötlet benne vagyok úgy hogy gyorsan gyógyulj légyszi mert viszket a talpam és szerintem a tudat hogy bulizunk ha jobban vagy fog is segíteni a gyógyulásban.Én pénteken voltam eggyen ami számomra nagy szó mert én se birom igazán a tömeget és a zárt helyet igaz nem is voltunk csak két óra hosszat ennyi időt általában kibirok ha nem túl szűk a hely és van elég levegő.Utána már általában cikissé válik a helyzet és menekülöre fogom mielőtt orvost kell hívni. Ígyekszem amennyire lehet kézben tartani a dolgot nem mindig sikerül, a nyáron bizony előfordult hogy a nyaralóba ahol voltunk rám tört és akkor  egész éjszaka kinn áltunk a szakadó esőbe mert nem tudtam vissza menni a házba.Szóval nagyon megértelek. A szülinapi jókívánságot köszönöm,és igazán előfordulhatnál többször.

    üdv RR

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_650024 (185)
    2006-11-12  22:15
  16. 2006. november 12. 22:24186.
    Az ígért képek: Ausztria, Bad Blumau. Itt voltunk pár napot. Nagyon szép hely és nagyon jól éreztük magunkat!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. 2006. november 12. 22:15185.

    Rosarugoza - Boldog Szülinapot kívánok, ha kissé megkésve is! A torta gyönyörű volt! A gyünyörű tájképet melyik oldalon találtad?

    Én is imádom a romantikus képeket, elvarázsolnak, apró kis mesék... Mondanom sem kell, kissé romantikus lélek vagyok.

    Liza-örülök, hogy találtál munkát! Remélem tetszeni fog hosszú távon is.

    Ahogy olvasom, úgy látom sokmindenben egyformák vagyunk mi itt a topikon. Pl. én sem szoktam reggelizni. Valamint imádok táncolni! A férjem viszont nem. Szerintem jöjjünk össze, aztán csapjunk egy jó kis pasizós-táncos estet!  Mondjuk előbb én még ki kell hogy lábaljak a pánikból. Kísérettel már mozgok, de egyedül... Ez még egy kis időbe telik. Pedig nagggyon szeretnék dolgozni.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. 2006. november 12. 17:44184.
    Sziasztok! Külhonban voltam, de visszaolvasom a topikot, aztán mesélek is. Ha tudok, teszek fel képeket. Nagyon szép volt! Ja, Ausztria.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. 2006. november 11. 20:31183.

    Megint elkerültük egymást.

    Showműsorok, itt nálunk nemnagyon vannak. Azt mondhatom, hogy a város részéről sincs rá igény. Régebben volt olyan, hogy szüreti mulatság, ami egész napos volt és este egy táncos összejövetellel záródott, de annyira nem volt igény az esti rendezvényekre, hogy nem érte meg a rendezőknek, igy természtesen abba maradt. Aug. 20-án városi ünnepség van, ami ingyenes. Ott aztán van tömeg, na de kiből áll a tömeg. Most mi is felmentünk a kispicurkánkkal meg a lányaink táncoltak, de megnéztük Őket és jöttünk haza. Nétáncos rendezvényen viszont minden ott vagyok, mostmár kispicurral.

    Te milyen munkaidőbeosztásban dolgozol. Minden nap, vagy Te osztod be az idődet?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_622589 (182)
    2006-11-11  20:01
  20. Torolt_felhasznalo_622589
    Torolt_felhasznalo_622589
    2006. november 11. 20:01182.

    szia!

    Hát szerinted hogy érzi magát egy férfi ember ahol hastáncos van. Elárulom jól!  Egyébként  szereti ő is,és szivesen nézi most már mint lassan hozzá értő is látja nem csak mint férfi. Ami egyébként rettentően érdekes.

    Igen  a szervezés egy kicsit meglepett,mert egy kicsit gyors volt számomra.Bár ez nem igaz mert egy éve mondogatták hogy menjek csak eddig mindig csak kérdezték hogy nem e szeretnék most meg nem kérdezték csak egyszerűen leszervezték és szóltak hogy este ott a helyem várnak. Ez volt inkább a meglepő mert nem barát volt hanem valaki az ügyfeleim közül

    Ti nem szoktatok járni   show műsorokra? Nem is érdekel?

     

    előzmény:
    Liza (181)
    2006-11-11  14:09
  21. 2006. november 11. 14:09181.
    Na tessék mindig vágytál szórakozni, aztán meg mikor ott volt a lehetőség kicsit megtántorodtál és lám jól sikerült. És a párod hogy érezte magát, mert irtad, hogy nem egy szórakozós fajta. Vagy nem jól emlékszem? Inkább sétálni nem szeret?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_622589 (180)
    2006-11-11  12:05
  22. Torolt_felhasznalo_622589
    Torolt_felhasznalo_622589
    2006. november 11. 12:05180.

    Sziasztok!

    Bocsi bocsi csak elvoltam havazva tegnap előtt. Tegnap meg napközben rohangáltam estére meg tetszik nem tetszik alapon beszerveztek egy bulit. Hát így utólag rettentő hálás vagyok a szervezőnek mert nagyon jól éreztük magunkat. Évek óta nem voltunk így el a párommal :Igazi  élőzene volt felépett egy hastáncos Lány hihetetlen tudással, és volt egy bolgár néptánc csoport rettentő aranyosak szóval tényleg nagyon jó volt és látványos az egész. Persze a csak a műsor idejéig voltunk mert így is nagyon későn értünk haza de megérte.

    Liza remélem be fog válni a munkahely.

    Csillával nem tudom mi van nagyon eltünt.

    Mártika te is hiányzol hol vagy?

    előzmény:
    Liza (179)
    2006-11-11  07:52
  23. 2006. november 11. 07:52179.

    Hát hiába jövök Én ide beszélgetni.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. 2006. november 10. 09:36178.

    rosarugoza: Mit lehet tudni rólad? Már nem vagy napok óta hiába jövök a nap bármely időszakában.

    És Veled Csillus?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_622589 (1)
    2006-10-18  22:57
  25. 2006. november 9. 20:22177.

    Szijó!

    Már harmadik délután, hogy dolgozom. Eddig nem rossz, kár hogy csak délután, mert hát ugye ha már utazni kell érte akkor legalább lenne egész napos. Az ügyvéd úr ma is azt mondta, hogy meg van elégedve a gépelésemmel, s annak gyorsaságával. Elsősorban Ő Neki kell, hogy dolgozzak. Kézírásomat szépségesnek tartja, ugyhogy annyi dicséretet kaptam, amit egyébként jól esik hallani de nem szeretem. Aztán mondta, hogy majd meglátom egy hónap után már hogy mennyire belelátok mindenbe /jelzem két hetes próbaidőn vagyok/ Hát nem tudom mi lesz a vége.

    Nekünk is volt egy Tappancs nevü kutyusunk /palotapincsi amelyek csavargós fajták/ és egyik csavizás alkalmával elütötte az autó.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_349861 (176)
    2006-11-09  15:01
  26. Torolt_felhasznalo_349861
    Torolt_felhasznalo_349861
    2006. november 9. 15:01176.
    Szep napot mindenkinek  neztem hogy othon milyen szep az ido itt nalunk is kicsit huvos van, de nem baj mert sut a nap ma foztem pujkabol porkoltet rizsel, de en egyebkent nagyon fozelekes vagyok nyaron a lecso meg a tokporkolt a kedvencem  nalatok mi ujsag,  remelem megoldodik a munkad jo iranyba  liza)) a kiskutyam tapikam most rokonoknal van 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  27. 2006. november 8. 22:38175.

    Ó Neked is. Köszi a képet ------> cserébe

    Gyere holnap is.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_349861 (174)
    2006-11-08  22:36
  28. Torolt_felhasznalo_349861
    Torolt_felhasznalo_349861
    2006. november 8. 22:36174.
    Mindenkinek joeszakat szepalmokat  
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  29. 2006. november 8. 22:23173.
    Hát igen korán keltem, nem is sokat láttam az bizti, ezért hamar ki is kapcsoltam a gépet és még akartam pihenni, de ha Én egyszer már kiszállok az ágyból akkor nem tudok visszaaludni. Elutazott a férjem Németországba és elvittem a munkahelyére 4.15-kor. Most se sokkal látok már többet mint reggel, ugyhogy nem is tudom meddig bírom.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_622589 (171)
    2006-11-08  21:45
  30. 2006. november 8. 22:22172.
    Ó köszönöm jól vagyok. Második napja, vagyis délutánonkét 5 órás elfoglaltságban egy ügyvédi irodában dolgozom. Kb. 2 hét próbaidő mindkét fél részéről, aztán majd meglátjuk. Pörgés van, de az nem baj, itt hátrány, hogy utaznom kell és nem mindegy, hogy mennyiért: Az sem lenne hátrány ha 8 óra lenne, mert hát közeledek ám Én is a nyugdíjkorhatárhozés hát jó lenne gyüjteni az éveket. Igaz most decemberben lesz 30 éve, hogy dolgozom.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_349861 (170)
    2006-11-08  21:12
  31. Torolt_felhasznalo_622589
    Torolt_felhasznalo_622589
    2006. november 8. 21:45171.

    Sziasztok!

    Ma valaki nagyon korán kelt, juj nem is tudom hogy lehet ilyen korán már látni.

    Mártika nagyon finomat főzhettél és milyen jó ötletett adtál vele azt hiszem holnap én is azt főzök.

     

    előzmény:
    Liza (168)
    2006-11-08  05:08
  32. Torolt_felhasznalo_349861
    Torolt_felhasznalo_349861
    2006. november 8. 21:12170.
    Szia szep estet  koszonom nagyon gyorsan megy az ido az ido eleg szeszejes ma eset altalaba hidegvan de azert napot is lattok   unokazok mindennap en furdetek mert este dolgozik a kislanyom 6 tol 10 ig ma zoldbabfozelek volt fasirozottal elkoltozzunk egy nagyobb lakasba mert ez mar pici ugynezki hogy december 1 elsejetol  ha jo idovan sokat setalokha van idom olvasgatok  de most a kedvencem az internet es te hogy vagy? csilla sincs? talan beteg? vagy van mas elfoglaltsaga
    előzmény:
    Liza (169)
    2006-11-08  20:10
  33. 2006. november 8. 20:10169.

    Szia Mártika!

    Látom, most gépközelben vagy. Hogy telt a mai napod? Mit ténykedtél, mi finomat főztél a családnak?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_349861 (167)
    2006-11-07  21:07
  34. 2006. november 8. 05:08168.

    Hát van kire büszknek lenned. Annyira édes, hogy olyan más mint az Én kis unokám. Igazán ugy megnézegetnék közelről is egy ilyen kis tüneményt.

    Milyen érdekes amit irsz, amire már rosarugoza is válaszolt.

    A magyar nép barátságos? Hát tényleg el kell akkor látogatnom más országokba.  Ha Erdélyből jönnek hozzánk, vajon Ők mit mondanak, mert szerintem messze elmaradunk Tőlük.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_349861 (164)
    2006-11-07  18:36
  35. Torolt_felhasznalo_349861
    Torolt_felhasznalo_349861
    2006. november 7. 21:07167.

    Nagyon koszonom es teleg igyvan mi baratsagossak es vendegszereto nep vagyunk  

    az angolok is imadnak hozzank jonni es a magyar eteleknek nincs parja 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_622589 (165)
    2006-11-07  20:59
  36. Torolt_felhasznalo_622589
    Torolt_felhasznalo_622589
    2006. november 7. 21:03166.
    Úgy látszik nem viccből mondják hogy a magyar az iegen barátságos nép de mi nem is vesszük észre csak ha nem vagyunk itthon milyen furi nem?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_349861 (163)
    2006-11-07  18:34
  37. Torolt_felhasznalo_622589
    Torolt_felhasznalo_622589
    2006. november 7. 20:59165.

    győztél ezeket a képeket nem lehet lekörözni.

    Tündériek!! Gratula csodaszép baba.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_349861 (164)
    2006-11-07  18:36
  38. Torolt_felhasznalo_349861
    Torolt_felhasznalo_349861
    2006. november 7. 18:36164.
    Most lemaradt 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  39. Torolt_felhasznalo_349861
    Torolt_felhasznalo_349861
    2006. november 7. 18:34163.

    Szia 

     szep estet mindenkinek 

    A kep valami gyonyoru szoktam olvasgatni amit irtok remmelem mar jobban vagy es tudc nagyokat setalni En joerzem magam mert a csaladommal vagyok es persze  az unokammal, de nemtudnek itt ellni itt olyan huvosek az emberek a nok apolatlanok telen is papucsba jarnak mezitlab es legtobbszor eleg szaraz hideg van en szabad idombe olvasgatok de inkabb unokazom fozok jokat a csaladnaksetalok sokat kuldok kepet a kis mikulasrol az unokam

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_622589 (162)
    2006-11-07  18:15
  40. Torolt_felhasznalo_622589
    Torolt_felhasznalo_622589
    2006. november 7. 18:15162.

    Nagyon szépen köszönöm a jókivánságot. Jó hogy felétek szép idő van itt három napja fúj meg lehet kettyenni tőle.

    Küldök nektek egy meseszép képet ti is gyönyörködjetek.

    tegnap kaptam egy pár címet mert imádom  a romantikus dolgokat, gondoltam megosztom veletek is hátha teszik.

    Mártika mesélj nekünk egy kicsit milyen ott az élet? Mit látsz, Mit tapasztalsz hazai szemmel.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_349861 (161)
    2006-11-05  23:57
  41. Torolt_felhasznalo_349861
    Torolt_felhasznalo_349861
    2006. november 5. 23:57161.
    Koszonom hogy hianyoltok, kicsit csak olvasgattam ,aztan atattam a gepet a csaladnak dellelott voltunk templomba meg egy jonagyot setaltunk eleg normalis ido volt nem volt olyan hideg es szepen sututt a nap es isten elltesse a szulletesnaposat
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  42. Torolt_felhasznalo_622589
    Torolt_felhasznalo_622589
    2006. november 5. 22:34160.
    Jó éjt szép álmokat!
    előzmény:
    Liza (159)
    2006-11-05  22:24
  43. 2006. november 5. 22:24159.

    Elköszönök, jó éjt, holnap is benézek.

    Szijóka

    előzmény:
    Liza (158)
    2006-11-05  22:19
  44. 2006. november 5. 22:19158.
    Hát a gép. Maradnék még, de a kedvesem szerintem meg pihenne, mert neki munka holnap.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_622589 (157)
    2006-11-05  22:16
  45. Torolt_felhasznalo_622589
    Torolt_felhasznalo_622589
    2006. november 5. 22:16157.

    hát akkor szép jó éjszakát ha mész csicsilni!

    Mi nem kellett senkinek?

    előzmény:
    Liza (156)
    2006-11-05  22:10
  46. 2006. november 5. 22:10156.

    Nincs miért visszaszámolnod, ugysem látszol annyinak

    Lassan én meg már megyek, mert elég régóta görnyedek a gép mellett. Nem kellett senkinek

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_622589 (155)
    2006-11-05  21:50
  47. Torolt_felhasznalo_622589
    Torolt_felhasznalo_622589
    2006. november 5. 21:50155.
    Vagyok már!! Úgy látszik a többi 61-es már eljutott oda hogy nem kell bevallani a korunkat,én is megfogadtam hogy mostantól elkezdem a vissza felé számolást.
    előzmény:
    Liza (154)
    2006-11-05  20:46
  48. 2006. november 5. 20:46154.

    Most mííííííír nem jöttetek????????

    Mártika olyan rég voltál már, pedig ma is zöldecske voltál. Láttalak ám és vártalak.

    Most + szomorkodjak tovább. Na igy jártam. Majd legközelebb. Kár, hogy nem találnak ránk mások. Nem létezik, hogy csak 4-en születtek 61-ben,nekem volt egy csomó osztálytársam aki szintén 61-ben született  Igaz volt olyan is aki 57-58-ban 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  49. Torolt_felhasznalo_622589
    Torolt_felhasznalo_622589
    2006. november 4. 22:50153.

    Dobos tortából van csinálva egy kosár amit tele raktak gyümölcsökkel nagyon klassz úgy örültem neki.a füle meg a teteje égetett cukor az alja a torta.

    neki álltam befejezni ezer éve elkezdett puloveremet most már csak össze kell állítani meg a nyakát megkötni,és lesz egy klassz téli Pulcsim úgy is kellet volna venni most így spóroltam egy kicsit.

    azon gondolkozom hogy meg kéne tanulni flittert varrni milyen jó lenne ha meg tudnám csinálni a ruhácskámat remélem rájövök hogy kell mindenesetre jövő héten utána nézekvalahol flitternek meg rojtnak

    előzmény:
    Liza (152)
    2006-11-04  20:29
  50. 2006. november 4. 20:29152.

    Én nem a jelszavad kértem, mert már láttam a bemlapod, csak azt kérdeztem, hogy miért jelszavasítottad?

    Hát Én nekem az se lenne akivel menjek táncolni, mármint a párom nélkül, de nem is mennék.

     

    Gyönyörúséges az a szülinapi torta. Miből van, az, meg hogy is van. Hát néztem egy pár percig. Izesítés? /gondolom gyümölcsös/ Nagyon tetszik, szerintem mentem is, majd jó lesz ötletet meríteni belőle.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_622589 (151)
    2006-11-04  20:02

Címlap

top