Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Maple syrup,beavertai l

Bogie
Létrehozva: 2006. október 12. 19:56

.....ebbe minden belefér

Ui: fotokat kerem a bem.oldalatokra/fotoalbumba tenni, akit erdekel az majd ott megnezi Igen, tudom ez a lassunk vilagot csatorna, de itt inkabb irjunk/olvassunk vilagot   

 

 

  1. 2008. december 13. 04:217101.
    Koszi, hogy megirtad, csak kivancsisagbol kerdeztem, mert en nem vagyok erdekelt, ugyanis az en munkaviszonyom M.O-on meg 7 ev sincs, akkor amikor a fiam szuletett meg nem volt Gyes vagy Gyed (ami)  se, csak 3 honap szulesi szabadsag.
    előzmény:
    brampton (7096)
    2008-12-12  05:10
  2. 2008. december 12. 21:087100.
    Szervuszok lanyok.Nallunk mar meg jott a Mikulsa is az udvarba.most vitte ki Istvan. Tegnap Bementem a home depot-ba. Es ott talaltam ra erre az aranyos kis Rudolfra.Jol le volt arazva.Megvettem,de elszoltam magam,hogy van Mikulas is.erre Jamikem elkezdett sajnalkozni,hogy Rudolf melle igazan illene.        hat igy ma megvettuk azt is.
    előzmény:
    Bogie (7095)
    2008-12-12  02:49
  3. 2008. december 12. 14:457099.
    Ne mond,hogy nem voltal,hoanyolva.De irtam,te igazoltamn hianyzol,mert a ho biztos,sok,es kell takaritani,.Meg amugy is te azert jossz.Nem ugy,mint Lina,es Donna. Es mind az akinek a neve nem jut az eszembe.Mint pl D.Ilike.Aki azt irja most mar van sajat gepe,es jon.Azota be sem nezett.Na szoval ijeneket emlegettem.na meg irtam is nekik.De sehol semmi.Igy fogalmam nincs mi lehet az ok.De latod Bogi irja az nlc nem engedi  be. Nallam meg semmi gond.Lehet nalluk is baj van. Na meg ne sertodj itt nekem.mert sirni fogok megint. Szoval akkor sikerult kolbaszt sutnod,ami jol meg is sult.Ez a lenyeg. Lanyok megyek.mert nallunk is mindig be ut a menko igy karacsony tajan.Tegnap szgeny istvan osszejott egy nagy Bagojjal az orszaguton.kepzelhehitek.A szelvedonek annyi.Es ugy jpott haza.Mint a pokhalo olyan lett.Meg nem tudom,mi van vele.mert ejjel ert haza.De remelem minden rendbenlessz.Es ott talalom ot az ablakosnal. Szoval nem valai jo lett a tegnapi napunk.szegeny ugy meg ijedt.raadasul nagy dog lehetett.meg a masik kocsira is rapattant ami ment mogotte.Azt is megrongalta mert az le is allt. Hat Most izgulok azert.de remelem siman hazaert.   Sziasztok.    Szep napot nektek.
    előzmény:
    kirandulas (7098)
    2008-12-12  11:21
  4. 2008. december 12. 11:217098.

    Szia!

     

    Nem irtam en a napokban a masik forumra sem mert idom nem engedte. Annyi meg belefer hogy jovok olvasni, itt is olvasok mindenap, oszt lattom hogy hianyolva nem vagyok igy megnyugodva tovabb allokA tegnapi napom is egy rohanas volt, kora delutan felhivtam Martat es ugy tiz perc utan letettem mert a kajam mar eget a tuzhelyen. A heten meg a sultkolbaszt is 'jol megsutottem'. Akor viszont hivatalos telefonokat inteztem es a kozben a kolbaszt meg hagytam magara. Mire eszbe kaptam a kolbasz mar jo szines volt, mikor a ferjem hazajot mondtam neki ez pont olyan ahogy O szereti jol meg van sutve es nem veres biztosan, szoval panaszt nem akarok hallaniSzegenykem tenyleg nem szolt egy szot sem

    előzmény:
    WestHill (7090)
    2008-12-11  03:29
  5. 2008. december 12. 11:147097.

    Szep jo reggelt lanyok! Hozzok egy kis ebreszto itokat (mindenki azt kepzelje a cseszebe amit eppen szeretne inni)

     

    Bogie, koszonom hogy hianyoltal, Csipogonak meg azt hogy nem !

    Nalam is anyu volt az aki ragaszkodot a magyar csatornakhoz, ujsaghoz, stb. Apja nagyon jol elvolt, hamar feltalalta magat itt. Akor most nalatok Full House van, de csodalatos dolog is az!! Hogy allsz a vasarlasal?!

    En a tegnap elmentem venni egy szempilla spiralt(mascara) a Christian Dior-nal.  Szoval megerkezek, szet nezek es eljovok miutan ott hagytam egy valag penztUgye akor mar parfumot is akartam venni, igy gyorsan a Midnight Poison ajandek kosarat megvettem es vettem egy Miss Dior Cherie kosarat is meg a ferjemnek is vettem egyet mert mar feltem ugy eljonni hogy neki nem veszek semmitOszt csodalkozok hogy nevszerint ismernek ebben az uzletbenHaza jottem es gyorsan kotottem biztositast a nagy truckra mert meg nem volt rajta es mink meg dolgozunk vele. Jelen pillanatban 4 db. kocsink van, mondtam a biztositonal hogy titokban car dealership-et akarok nyitni azert gyujtom az autokat. Nevetet a csaj egy jot Rengeteget dolgounk nincs idonk semmire, havunk is volt a heten, meg ugy minden. A Luminat kell vigyem autoszerelohoz mert a kipufogo nagyon puffog es igy nem lehet emission testre vinni. Utana meg a safety-t is megcsinalom a jovoheten es irany eladasra teszem mert a negy auto mar nekunk is sok.

    előzmény:
    Bogie (7088)
    2008-12-10  04:24
  6. 2008. december 12. 05:107096.

    ha beirod a keresobe akkor kiadja melyik topicban szokott lenni es ott irni is tudsz neki

     

     

    Westhill

    a nyugdij [megprobalom ertelmesen leirni remelem sikerul]

    szoval Canada es Magyarorszag alairt valmi egyezmenyt?? mit nem tudom a reszleteket a lenyeg  amibe en is beleestem akik 1951 elott szulettek es min 20 evuk volt azok  56- 57 evesen elmehettek nyugdijba [mert kulonben 60 a noknek] na en beleestem ebbe de az eveket beszamitjak amit itt dolgoztam  azaz dolgozom meg most is nekem is kb fel ev hianyzott a 20 evhez  a 68 elott szuletett gyerekekert is adnak idot  a betegallomany es gyes [a 3 ev] idoben beleszamit penzben nem  nekem 43 ev 176 napot igazoltak osszesen[az ausztriaban eltoltott ido hianyzik mert ott  feketen dolgoztam de igy is boven megvan az idom amit itt dolgozok azert az idoert nem jar semmi  azt majd itt fizetik  remelem itt meg az otthon ledolgozott eveket is figyelembe veszik  mert ha igen akkor  full nyugdijat kapok  mert azt itt magyaraztak 40-re van bontva es ahany ev annyi a resz pl 36 ev akkor a 40-bol csak 36 -ot kap ez a nyugdij 2 reszbol van de ezt mindenki tudja az egyik egyforma a masik a munkaban eltoltott ido utani arany  ami duhit a ferjeme meg mindig itt van Ottawaban egyszerre adtuk be aztan az ove sehol  Ja es aferfiaknak beszamit a katonaido otthoni nyugdijba  az ipari tanulo iskola is

    előzmény:
    nekezd (7094)
    2008-12-11  09:10
  7. 2008. december 12. 02:497095.

    Sziasztok )))))

    Na lanyok, van egy tutti mandulas kifli receptem, de meg ne sussetek, mert tutti, hogy kokemeny csuzli lovedek ami kijon a sutobol Huuuu hat a netrol szedtem le, de soha tobbet ilyet nem csinalok, ugy csinaltam mindent ahogy irva volt, aztan egy jo nagy sz@r lett belole. Nem is emlekszem ra, hogy mikor jartam  igy utoljara.   Na nem baj, majd sutok sok finomat, bevalt recepteket, nem ilyent.....

    Brampton, hat hallod a paradicsomos kaposzta itt sem meno.....en szeretem, ferjem megeszi egyszer (ha muszaj) es annyi...Anyukam meg ugye mindig porkoltet akar valakire nagyon emlekeztet

    Westhill ))))Sajnalom, hogy nem tudtam tovabb lenni az este, de egyfolytaban csorgott a telefon az este.....azutan is, hogy elkoszontem toled. Fel a fejjel ))))))) elmulik a december is es utana mar varjuk a tavaszt, a szebb idoket a kellemesebb napokat )))

    Csipikem, itt is hideg lesz most, hetvegere minusz 4 fokot mondanak, de napos idot......na azert megfagyni nem koll ))))) Nekem meg nincs a fam sehol se, illetve bekesen pihen a dobozaban, talan szombaton lesz ra idom es kedvem is, hogy felrakjam meg a haz diszeket is. Itt eleg sokan vannak a mallokban, meg minden boltban....mindenutt sorallas van. 

    Nekezd )) jo latni teged is neha )))) orulok mindig ha latom a soraidat. Sajnos a Toyotarol en nem tudok semmit, nem lattam beirast tole mar tobb mint egy eve.....bar attol meg biztosan itt van az nlc-n.........remelem sikerul megtalalnod ot. 

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. 2008. december 11. 09:107094.

    Sziasztok! Beszoktem a babamtol , remelem, nem csinal bajt, amig gyorsan irok nektek par szot!

    Sokszor gondolok ratok, de olvasni es irni nincs idom :(

    Kerlek titeket, hogy irjatok meg nekem Toyota Kati elerhetoseget, ha valaki tudja, nagy szuksegem lenne ra most. Please!

    Koszonom .

    Mindenkinek szep napot !

    előzmény:
    csipogo (7091)
    2008-12-11  04:20
  9. 2008. december 11. 04:517093.

    Brampton, hogy van ez a nyugdijjal, ossze van vonva a M.O-i es az itt ledolgozott evek? Miert van igy? Hiszen M.o. csak azt fizeti ki amit ott dolgoztal, vagy az itteni nyugdijnal jarsz jobban?

     

    Hat ami a paradicsomos kaposztat illeti, valahogy nekem sem tartozik a kedvenceim koze, anyosom szerette, es amikor itt voltak latogatoba akkor foztem talan ketszer, se elotte se utana, de valahogy nem hianyzik a menurol. 

    előzmény:
    brampton (7092)
    2008-12-11  04:23
  10. 2008. december 11. 04:237092.

    Megvagyok koszonom mindenkinek aki hianyol   majdnem mindennap jovok de nem hiszitek el 10-bol talan 2x sikerul irni  most is millio betu szam van a tetejen allandoan  csak egy kis csik jon ki es marha soka ott van aztan mergembe lekapcsolom a porkolt fozes meg mindig tema de a heten foztem paradicsomos kaposztat   mondom az apjuknak embor csinalok  kaposztat  azt mondja nem is emlekszik hogy nez ki   meg hanytuk vetettuk miota itt elunk nem foztem paradicsomos kaposztat    ette ette de  nem volt porkolt ize ugyhogy meg mindig van egy adag a hutobe   rohangaltam ajandekokat nezni  venni  mar csak csomagolok [mar elkezdtem de lassan megy meg csinaltam a fat en is  [ki kellett kotni a plafonhoz meg a falhoz mert a macsekok piszkosul elvezik a csungo bungo dolgokat es felek ledontik [kizarni meg nincs szivem ] inkabb a damil  nem latni mert jo vekony  de hat miert van horgasz a hazban  nem???

    Linarol nem tudok semmit de a hetvegen azt hiszem felhivom  ha sikerul  lehet hogy a mamaja megjott?

    emlekeztek tavaly telen a kocsim ajtaja?? na kezdodik megint   ma is masztam a masik oldalrol feltem kinyitni

    kora reggel torna mutatvanyok

     jon a szulinapom nemsokara [par het] de isten uccse nem varom  

    a nyugdijamrol jott ertesites 43 ev 176 nap elfogadott munkaido de kezdik a fizetest rovidesen a ferjemmel egy nap kezdtuk el es az ove meg itt kovalyog Canadaban [marmint a papir] neki meg sehol semmi nem erkezett haza most majd annak kell utana nezni  ki ul rajta

    előzmény:
    WestHill (7090)
    2008-12-11  03:29
  11. 2008. december 11. 04:207091.
    Szervusz.Vegre.Hat remelem megoldodik a problemad.Es nem fog bantani sokaig.Ne legyel szomoru.Jamikem megjovohet pentekig jar ikolaba.Az az 19-ig.Es aztan csak majd 5-en kezdenek.Addig vegre itthon lessz. Koszonom szpen.kepzeld majdnem visszavittem ezt a csodas fat.mert az uzletben meglattam osszerakva.Es nem tetszett.de nem is igy nezett ki.Aztan megmenekult,mert nem talaltam a blokkot.Igy mradt.Csak aztan lepostem meg,amikor elovettuk.es kezdtem kialakitani.hogy ez egy nagyon szep fa. Nagyon orulok,most mar,hogy nem tudtam viszavinni.Ilyen  szep fnk meg nem volt. Ma meg talaltam ra a Dollaramaban olyan aranyos bekebeli karacsonyfadiszt.Mit amit meg anyukamek is raktak a fara. Hat meg is vettem.Egy szep mikulas.es egy maci mikulas.hat olyan aranyosak.Hogy nem lehetett otthagyni.Amugy is az osszes diszt a fara a Dollaramabol vettem.Olyan csodas diszeket arulnak,hogy szedegetes kozben jottem ra,hogy en biz mashol egy darabot nem veszek.A vegen minden onnan jott,olyan szep kulonleges diszeket arultak.es sokszor 6-8 dbosokat is kilehetett fogni.Most mar lealltam.mert eddig folyton vettem meg valamit a fara.mert ugye olyan meg nincs.Most mar nem veszek semmi. Egy ket kivetellel minden disz arany,es piros sznben pompazik.Istvan meg nem latta.Majd jon o is hazafele,es biztos fog neki tetszeni.Ugy szretnem,ha neki is tetszene.de biztos fog.Ma is maratoni beszelgetesekey fojtattunk.Folyton vigasztal.es mondja a terveit.Olyan drga.Neki meg mndig van olyan otlete.Amit ott majd megvalositunk.Mondtam mar neki,hagyja,hisz meg el sem tudunk innen szabadulni egy darabig ugy nez ki.De o bizik a szebb jovoben.Hat legalabb o bizik.Lanyok ma voltunkJamikemmel picit szetnezni.Hat el voltam ajulva.A mallok uresek szinte,mg az uzletek is.maskor ijenkor nem fersz oda semmihez.Hat a Sears is szinte ures volt delutan 5-korul jartunk arra.Es egy halom jo dolgot fillerekert adnak,csak,hogy vigyek.az ar rogyasig minden fele.de az emberek szinte ures kezzel jottek mentek,meg igy is.Pedig nemsokara karacsony. Ma meg a baratnom leptt meg.felhivott telefonon,hogy Obama lemondott.majd ki esett a telefon a kezembol.Persze felre ertette a TV-et.Nem Obama mondott le,O szolitotta fel a korrupt nem tudom mi a neve pacakot,hogy Mondjon le! Ez a suket meg felre ertette.jajj.En meg hivtam Istvant,hogy igaz.Az meg csak halklgat,hogy o ugyen nem hall semmit.Pedig ott van. Hat persze,hogy nem,csak  ha valaki fel fullel hall valamit.hat ez lessz belolle. Na azert a neten utanna neztem,es megertettema lenyeget.Ma ugy csusztak itt az utak.hogy nemtudom,de sok kocsi jart rosszul.Egy a mi utcankban is a jardan kotott ki egy faval szemben.de a busz meg nemtudott meg allni a pirosnal.En meg csak vartam,mi lessz.Nem mrtem elindulni.Mert lattam csszik.hat felig b is fordult az utcankba,mire meg allt.En meg iszkoltam,mert akkor meg lattam esetleg nekem is johet .Aztan ket kocsi sem tudott megallni a kovekezo lampanal.szinten kereszben.igy vartam,hogy menjenek az utbol.Addig nem indultam el.oke csuszott.de ha valki normalisan vezetett megtudott allni.en is megtudtam. Felek a reggeltol,mert most meg tukorfenyesre daraltak az uttestet a homarok.Es holnap megint lessz tancolas az uton biztos.Csak egyet nem ertek meg.Snow Rout az utcank.azt jelenti napkozben meg lehet allni,de ejjelre nem  lehet az uton a haz elott parkolni,mert takaritjak az utat.hat mar tavaj is,meg az iden is nem ejel,nepkozben jonnek.Amikor pl en is ot allok.igy aztan nem pakaritjak el a havat elottunk.mert hat ott a kocsim.de miert nem ejjel jonnek,ha mar ugy sem lehet megallni az uton.azert nem lehet megallni,hogy ok tudkanak takaritani. Ugye nem maradsz le te is.Gyere,es ne legyel szomoru.remelem meg tudsz oldani mindent.Es a problemad karacsonyig megoldodik.es nem leszel  kedvetlen.Ebony biztos segit vigasztalni.- itt - 23 fok van.  Szep estet nektek.szervusz.
    előzmény:
    WestHill (7090)
    2008-12-11  03:29
  12. 2008. december 11. 03:297090.

    Sziasztok Lanyok,

     

    nekem sem okoz problemat, ha be akarok lepni egybol siman megy, mas a problemam, igy nem akarok unnepronto lenni azert  inkabb hallgatok, mindennap elolvasom, ha van mit, de maholnap valoban mindenki eltunik, mindenki dolgozik es keszul a Karacsonyra.

     

    Julikam jo hallani, ahogy Anyukadrol irsz, es orulj neki, hogy itt van veletek es most ti mentek vendegsegbe, remelhetoleg nem akkora fog lecseppenni az eg ho formajaba. Itt nalunk esett, nem sok, tegnap meg orakon keresztul az eso esett, majd megint egy vekony lepel ho, ejjel meg megfagyott, igencsak labujhegyen setaltam ma Ebony mellett.

     

    Editke szep a karacsonyfad, valoban ugy nez ki, mintha igazi volna. Meddig van meg iskola? A ferjed otthon lesz egy par napig az unnepek alatt?

     

    Kirandulas ide is johetsz neha, mert hianyolunk, hogy csak nagyon ritkan jelentkezel.

     

    Koala te is mar jobb lesz, ha beszamolsz, hogy hogy all az epitkezes es a dobozok uritese.

     

    Brampton te is hallgatsz, meg Lina is. Nem tudsz rola valamit?

     

    Elnezest, ha valakit kihagytam a regular "bandabol", de az uj lanyok teljesen elmaradtak, igy nem is reklamalom oket.

     

    Sziasztok, puszi mindenkinek 

    előzmény:
    Bogie (7088)
    2008-12-10  04:24
  13. 2008. december 10. 18:507089.
    Nahat jol van.En meg sem gondoltam.,    hogy nem lehet belepni. Mert en gond nelkul betudtam jonni eddig mindennap. En csak mar nemtudok mit irni.mert hat nem beszelgetunk.De fogalmam nincs milehet a baj nallatok.Mert en rendesen betudtam eddig meg lepni.Az iras mar mas dolog.Irni is tudok.csak valahogy fazis kesesben vannnak a betuk. Ha valamit ki akarok torolni,egy fel ora amig vegre elojon az irasi lehetoseg.de amugy mnden oke. Koalarol gondoltam,hogy koltozik.Ot nem is hianyoltam.szegenyke van eleg baja most neki.Meg cipekedni valoja is.Gondolom o vezenyel,hogy mit hva.szoval nem irigylem.Kirandulas azert szokott irni.Ot sem hianyoltam meg.bramton mar mas teszta.Nagyon elmaradt o is. Remelem nem beteg szegeny. Hat a Crab salatat ize....en sem igen kultivalom.Egeszseges.De en azert azt atengedem masnak.Inkabb eszem meg ketszer porkoltet hejette.  Jo az a Mall ott nallatok.En is szerettem oda menni.Pedig mi nem is voltunk sokat ott. De hat az idoseknek azert mar faraszto a sok seta.Anyum szrette a Kinai kajat.Igy mindig beiktattunk egy kinai etkezest is.Igy pihentunk is egy sort.nagyon elvezte.De kihoznam ot megint.de hat o mar nem jon.nem mozdul el otthonrol.Es hat o is szret hajcsarkodni nem is kicsit.Igy aztan nem mindig volt egyezes otthon sem.de o nagyon tud uralkodni ez a baj.nem tud toleralni.De hat i mar igy szoktuk meg ot.Igaz Jamike emlegeti neha,hogy a mamami kor ezt,vagy azt csinalta.A leg nagyobb serelme.Mikor lentvoltunk balatonon nyaralni.hat egy napot el kellett mennem.Visszamentem Pestre a fogamert.Az utolso ket part akkor lett kesz.Ami oldalt van.na szoval Jamikem ugye ott maradt a haziakkal es a mamaval.es az en anyum eparancsolta ot 7-orakor az agyba.Hat az en fiam nem fekudt mar 13-evesen agyba 7-orakor.meg 9-kor sem mikor ottvoltunk.Hat minden baja volt.de az en  anyum nem engedett.Alig varta,hogy visszamenjek.ugy repult a nyakamba,hogy csak lestem.Akkor ertekelte gondolom a ;agyszuvu szreto anyujat.Akivel mindig mindent meglehet beszelni.es sosem eroszakol ra semmit.De nem is volt gondunk egymassal soha.Hat az en anyum igy nemtudott elni soha.De ok mar ijenek.igyfogadjuk el. Mindjart fel is hivom egy kis beszelgetesre ot. szervusztok julikam.Puszi mindenkinek. 
    előzmény:
    Bogie (7088)
    2008-12-10  04:24
  14. 2008. december 10. 04:247088.

    Ne sirjal Editkem :)))))) nem enged be az nlc engem se, a mozillaval szoba se all, az explorerrel meg hol sikerul hol nem.....de azert jovok amikor tudok latod .

    Harom napja voltam, irtam is akkor szinte mindenkinek, rajtad kivul senki se jott, illetve Fenci jott ))

    Koala koltozik, hat remelem jelentkezik ahogy tul vannak a nehezen. Most o is a dobozokkal van elfoglalva biztos, meg az elrendezkedessel.

    Koszi a linket amit kuldtel, de semmi nem jon be rajta sajnos. Az az egy amit en kuldtem at neked ott van csak az RTL klubnak video felvetel, mert ok adjak azt a musort. De nem erdekes, mert van eppen eleg nezni es hallgatni valoja anyukamnak.

    Donnaval meg LInaval nem tudom mi van.....en mar nem irok senkinek, mert ugyis akkor jonnek amikor tudnak,hiaba irkalok :(

    Brampton mi ujsag veled ? Hogy all a foci csapatunk ? A vilagon semmi hirt nem adsz a "bordokrol' :))))Ferjurad eltelt mar a porkolttel ? Most nalunk is tobbet van porkolt (gondolok is rad ) mert anyukam szereti, igy harom naponta kell porkoltet fozni  Csinaltam most delutan crab salatat, hat egyedul eszegetem, nem kell se neki se a ferjemnek.....nem tudjak ezek mi a jo

    Westhill ))))) nem lattalak azota se a neten , hogy probaltal hivni es en nem voltam itt (((((( Remelem minden rendben van ))))))

    Kirandulas ))))) anyukam allandoan a neten log  hallgatja a radioit meg nezi a tv-t a magyar adokat amit tud, hat be sem kapcsolom a skype ot, mert ugysem tudok senkivel beszelni addig amig o "lefoglalja" a hangot.....bar irkalni lehet, de az nem ugyanaz. Na mindegy, majdcsak sikerul beszelgetni valamikor veled is ujra.

    Most a hetvegen vasarnap mi megyunk a gyerekekhez, meg egy kis csavargasra Vancouverben, ameddig anyukam birja "cernaval". Mult vasarnap a mallban nem sokaig birta Igaz en se szivesen maszkalok a mallban, de mar kellett egy kicsit csavargozni anyuval.

    Jaj lanyok, el nem tudom mondani milyen boldogsag, hogy itt van anyukam, de jokat vigyorgunk, mert mondtam neki nevetve, hogy mostmar biztos hogy jol van, mert a "hajcsar' elojott belole Reggel is mar menetrend van, felkelek, megfozom a teajat , aztan anyukam felkel megissza a teat, kapcsolnom kell a radiot neki, ideul a gep ele, akkor bemasszirozom a kezeibe a reuma kremet,es utana mernem kell a vernyomasat Van vernyomasmeronk mostmar, Barbika kihozta az ovet, hat dr Juli, vernyomast mer reggel-este  Majd ezutan megyek en keszulodni dolgozni. Kozben idehozom a gyogyszereit, a masodik csesze teat ))))))))) Ilyenkor imadkozas kozben meg elmondja anyukam, hogy mit fozzek ha hazajovok, es kiad meg nehany "utasitast".......istenem, sokszor sirhatnekom van, mert olyan de olyan jo, hogy itt van es "rendelkezik" ))))))))))))Igaz en is "rendelkezek"  mert nem nagyon eszik gyumolcsot, de nem engedek abbol, hogy minimum egy banant vagy egy mandarint meg kell ennie Latnatok micsoda kepeket vag anyukam....de azert megeszi, meg a salatakat is ....igaz azt szereti, de nem a crab salatat.....

    Na hat kb igy telik az ido nalunk, amikor EmmaRose itt van akkor meg csak ovele foglalkozunk ami termeszetes ))))))))) mert zabalni valooooooooooooo ........imadom ot )))))

     

    előzmény:
    csipogo (7087)
    2008-12-10  03:46
  15. 2008. december 10. 03:467087.
    Lanyok merre vagytok? Ili aztmondtad,hogy most mar jossz gyakran.Donnanak,Kisslinanak, irtam privit is.Hatha azt jobban olvassak.De sehol semmi. Sajnos nem valaszolnak. Westhill te is elvesztel?Lanyok kihalunk? Hat nem jon senki napok ota. Miota bekrepalt ez a nyuves nlc azota egyre kevesebben vagyunk.Most meg mar a maradek is fogy. Jajjjjj.Gyertek vissza nekem.mert megint sirok!!!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_223767 (7076)
    2008-12-06  13:00
  16. 2008. december 10. 03:317086.
    Szia.Remelem azert nem lessz baj.Nagyon szurkolok neketek.Itt hogy volt a fiad.Itt is kuszkodott az Astmaval?Vagy csak otthon tamadja nagyon. Hat remelem azert magusszatok a korhazat.Irjal,ha van idod. Most csinalom a kocsonyat.Mar egy fel oraja a zsirt szedegeltem rolla,mert azt utalom.Nagyon finomnak igerkezik.Ma meg is vasaroltam mindent,amire ugygondoltam,hogy kell a suteshez fozeshez.Nem akarok mar uzletet latni az unnepek elott. Egy rakas manit otthagytam.Most mar minden kint van a nagy fagyoban.Jobbulast Marknak.   Szia.
    előzmény:
    fenci (7085)
    2008-12-07  21:04
  17. 2008. december 7. 21:047085.

    HALIHÓ!

    íROK MÍG BE TUDOK LÉPNI! Szóval van sólámpánk, legalább 4 éve. Parajdi kúránk meg évekig jó volt-most meg, valami tuti van az időjárással, levegőszennyezettséggel, mert...félek újra kórházba megyünk...

    előzmény:
    csipogo (7084)
    2008-12-07  18:40
  18. 2008. december 7. 18:407084.

    Szia Fenci.Na vegre,hogy te is beneztel hozzank.Gyere azert.szoktam olvasni a blogodat en is.de ott nem igen tudok valaszolni.Egyszer sikerult.Azota sem tudom,hogy csinaltam.nem all ra a kezem. De mindig elhibazom.Igy ide konnyebb irni neked.Hogy vagytok? Olvastam nem minden nehezseg nelkul lett neted,es TV-csatornak.De a lenyeg,hogy van vegre. Hogy megy a tenisz ? Otthon is van annyi verseny mint itt.Mark lattam focizik azert.Remelem en is,hogy az asztmat kinovi nagyon hamar.Egyszer Jamikemnel is felmerult a gyanu,mert sokaig kohogott,es nagyon.de szrencsere nem az volt.Itt egy baratunk fianak volt.E az ha nagyon befulladt akkor az anyuja mindig valami hideg,jeges valamit adott neki szopogatni.Van itt olyan fojadek amit szretnek a gyrekek,hosszu zacsiban van.Azt rakjak a fagyoba.es ott meg fagy.aztan szopogatjak.na o is ezt kapta.es az segitett neki,hogy nem fulladt annyira mar.Bar biztos kap ra mark is jo gyogyszer ami segit neki.meg otthon lehet kapni a so lampakat is.Lattam arultak a koruton is.Ahol a Lotto van azok alatt az arkdok alatt,csak foljebb a lottotol.Mint ha mennel az Astoria fele.A kovetkezo sarkon azthiszem ott van.Rengeteg fele volt ott nekik.Azota is asjnalom,hogy nemhoztam ki.mert a levegot is tisztitja. Hat most mar mindeggy.Keszultok ti is mar az unnepekre igaz? Jo keszulodert nektek.es gyere azert ide is.   Szia.    Remelem mielobb sikerul a nagy almotok is.

     

     

     

     

     

     

     

    előzmény:
    fenci (7079)
    2008-12-07  17:40
  19. 2008. december 7. 18:267083.
    Szervusztok lanyok. Julikam majd nezem neked,hatha megtalalom azt a sorozatot.nezd meg a TV 2 honlapjan hatha ott fent van.bar nemtudom ki adja.mejik ado. A videotarban nincs az biztos mert akkor lattam volna. Lattatok? Ha bemessz a videotarba ott van pirossal kiirva,hogy onlide adasok. Ha rautsz a yv1-tv2 adasai vannak ott.ha rautsz egyenes adasban lathatod,hogy mit ad a tv epp akkor. eloben.Es eleg sokaig nem kapcsolnak ki.Orakig lehet nezni. En is nezem oket ujjabban. Hat meg jo,hogy van net.es a magyat Tv-ket is lehet nezni itt.Mert anyud is csak unatkozna itt amig ti dolgoztok.Igy elfoglalja magat.Jo nezelodest nektek.es sok puszi. Ijen lett a fank.Tegnap nem volt idom felrakni mar.De ma potolom.Csopit kikoltoztettuk a kandallo elol.mert fojton a fa alatt boklaszott.Feltem felboritja.Nagyon szep lett szerintem.nem is neztem ki a fabol mikor megvettem,hogy ijen klassz lessz. En szretem a mu fat.Es is koszoruval vagy fenyoaggal szoktam meg oldani az illatot.Kepzeld kiderult Istvan allergias a karacsonyfara.Mar az igazira. Szallitott a multkor.Es az illatot sem birta.Na meg mikor be ment koze vakarodzott utanna orakig.Szoval nallunk nem lessz igazi fa soha ezek szerint.Tudta o ezt.De nem mondta csak most. Pedig az iden gondolkoztam en is az igazi fan.De igy szoba sem johetett.  Jo setalast nektek a kornyeken.Vigyazzatok azert meg ne fazzon edesanyad. Bar nallatok meleg van.Itt most -16 fok van.de az ejjel -25 volt.
    előzmény:
    Bogie (7082)
    2008-12-07  18:08
  20. 2008. december 7. 18:087082.
    Editkem )) Jamieke azota is nott hogy lattuk ot a nyaron ))))) Orulok, hogy a szeked bevalt es nem faj a hatad, derekad benne. En meg karacsonyi dolgokkal nem nagyon foglalkoztam, nem volt ra idom se, de mostmar el kell kezdjem a keszulodest, szervezgetest. A karacsonyfat is majd elo kell szedni, bar kacerkodom a gondolattal most, hogy veszek egy igazi fat , tegnapelott ahogy vasarolni voltam megcsapott a fenyo illat a bolt elott...de ha a lehullo tulevelekre gondolok akkor inkabb megiscsak egy nehany agat fogok venni. Az Adventi koszorum is mufenyo, mar nagyon megszoktuk igy. Szaloncukrot nem veszek, nem eszi senki ...mostmar a marcipanos sem kellett nekik tavaly. En eszegettem meg a ferjem. Jo keszulodest nektek es sok sok puszi *********************)
    előzmény:
    csipogo (7073)
    2008-12-05  17:31
  21. 2008. december 7. 18:037081.
    Westhill )) hat EmmaRose=nak igazan nem hozott semmit a Mikulas, csak sok sok puszit meg dajkalast ))) de az anyukajanak meg a keresztanyjanak igen  Le is szedtek volna a "Mikulas" fejet ha nem hoz nekik ajandekot. Igaz Barbi rogton nezte, hogy Orsinak hogy hogy nincs virgacs ?  Harry is kapott egy uj szep nagy "mammut" csontot :)))))
    előzmény:
    WestHill (7075)
    2008-12-06  04:04
  22. 2008. december 7. 17:577080.

    Sziasztok lanyok , szep vasarnap reggelt ))

    Az nlc kozli, hogy nem vagyok belepve, nem tudok irni, de be vagyok lepve....most az explorerrel jottem be, kivancsi vagyok atmegy e, mert font egy csomo "computer program note" van, na mindegy.

    Ilikem, orulok, hogy jelentkeztel, remelem tobbet fogsz tudni jonni mostmar te is. A "banyakor" rohadt egy dolog, de ha termeszetes dolgokat akarsz hasznalni akkor tudom ajanlani a "black cohos-t , ez pirula formaban kaphato es a Yamcon kremet.Mindketto nagyon jo, a hasznalati utasitas rajtuk van, en is hasznaltam mindkettot es jo volt, nem kellett hormon replacement pirulakat szedjek....mert nem is akartam.

    Fenci )) gondolok ratok sokat, remelem hogy sikerul minden amit elterveztetek es kicsi Mark hamarosan "can say goodbye for asthma" )))))

    Mi jol vagyunk, anyukam nagyon jol erzi magat, egesz nap a computeren log  illetve hol tv-t nez, hol a radiokat hallgatja, de orulok, hogy elfoglalja magat ))))) Lanyok aki elo tudja varazsolni a Baratok kozott musort a neten annak kuldok egy szatyor puszit, mert mindent megtalaltam neki, de ez nincs feltoltve az RTL klub video tarba....

    Tegnap itt voltak a gyerekek , szuper nap volt, nagyszeruen ereztuk magunkat )) Ma megyunk anyukammal egy kicsit "csavargozni" szetnezni a kornyeken ))))))

    sok cuppppppp mindenkinek.....*************)))

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. 2008. december 7. 17:407079.

    Drága Bogie!

    Köszönöm, hogy gondolsz ránk...pedig igazán elfoglalt lehetsz.

    Mindenkit üdvözlök Budapestről, bár nem írok...de kétnaponta elolvaslak benneteket.

    És milyen jó azt hallani, hogy azért a magyar hagyományokat megtartottátok.

    előzmény:
    csipogo (7072)
    2008-12-05  03:22
  24. 2008. december 6. 22:197078.
    Koszonom szepen a dicseretet Jamikem neveben is. Ugye mijen jo magas meg ulve is? Az en fejem bezzeg nem latszik  a szek tamlajatol.De o mar tulnotte. Hat en veszek minden evben szalont,mert ezek a fiuk nagyon szeretik a Zseleset.Es hat nekem sem kerul a fara minden.Mert elfogy meg elotte.7-zacskoval vettem eddig.es 40-dkg egy zacsko szalon. Hat fogyogat. A kis kereszt gyerekeim is nagyon szemezgettek. Jol elvoltak egyutt 3-an.Pedig Jamikem 16- lessz 29-en.Ok meg meg csak  7- es fel,2- es fel evesek. De hat hiaba ugy szeretnek egyutt lenni.Mikor beleptem.Jamikem meg at ment a nagyuleikhez,mert segitett osszerakni valamit.Hat az volt az elso.a kis picitol is,hogy Jamie????????   Na mondom,hogy en ittvagyok az semmi??? Hat szaladtak megoleni.De csak Jamit firtattak.Alig vartak,hogy vegre atjojjon o is. Igy a tegnapi estenk nagyon jol telt el.Jajj kepzeljetek.En miota Leiw leirta azt az isteni zserbo receptjet mindig azt sutom meg.Na igen,de elraktam valahova.vagy is az mar Monctonban van.Leiw meg mar sehol.Hat elkezdtem keresgelni. Ha valakit erdekel 644-es hozzaszolas. Ma ki is masoltam.Na igen,de mire en azt megtalaltam.Csak azt tudtam karcsony kornyeken.Na de mejik? Na hat vagy ket orat kinlodtam.De meg lett.Na mondom masolom kifele.Igen am.De mire rautottem,hogy ne 50-hanem csak 10-hozzszolas legye egyszerre itt.Addigra szepen az elejere ugrott.Meg jo,hogy felirtam a szamot.Na megint elokeresem.Megint elugrott.Aztan eloveszem 3-szorra is.Na akkor meg el is zarta magat az nlc.Hat nem voltam merges AAAAA.A !A hajam biztos oszult kozben.Na megint kinyitok akkor mar minden sikerult.es gyorsan ki is masoltam. Igy megtudom sutni.,Mert ez az egy zserbo az ami mindig sikerul.es nagyon finom is. Azon a kornyeken meg van par jo recept amugy.Megtalaltam Koala  tejfolos kaves tortajat is.Meg ketfele linzert is talaltam.Egy Bogitol van.Na szoval fogok sutogetni.mert szeretem az edesseget.es megcsinalok mindent ugy,hogy nekem se artson meg.
    előzmény:
    WestHill (7075)
    2008-12-06  04:04
  25. 2008. december 6. 22:017077.
    Szia!!!!  Na vegre.Mar azthittem sosem fogsz jelentkezni.Remelem a valtozo koron kivul jol vagy? Hat nekem semmi tunetem nem igen vlt.Igy en nem is tudok irni semmit.talan a lanyok majd.szrencsere meg a hoguta sem igen kerulgetett.orulok is neki.neha merges vagyok.ennyi.De ezt azert probalom toleralni.Dokihoz kellene menned.Es azok azert tudnak segiteni. Van mindenre csodaszer,csak tudni kell mi az.es ok azert tudjak.probald meg. Most mas jobb otletem nincs. Gyere akkor surubben.szia
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_223767 (7076)
    2008-12-06  13:00
  26. Torolt_felhasznalo_223767
    Torolt_felhasznalo_223767
    2008. december 6. 13:007076.

    Jó reggelt mindenkinek!

    Ismét itt vagyok végre van egy saját gépem és így talán végre idöm is hogy sürröben jöhessek közétek.

    Bogikám örülök,hogy ismét egy boldog pillanatodba láthatlak.

     

    Ismét segítségeteket szeretném kérni!!!!!!

    Azt hiszem átléptem egy következö nöi korba és egyre több kellemetlen tüneteim vannak.Gyülölöm az orvosságokat szinte csak természetes szereket fogyasztok.

    Fitoösztrogénként most rá állok a szója és lenmag fogyasztásra,de mi lehetséges még?

    előzmény:
    Bogie (7071)
    2008-12-05  00:25
  27. 2008. december 6. 04:047075.

    Sziasztok,

     

    Bogie, orulok, hogy Anyukad jobban van, meg egy par nap es fel is fog erosodni, plane, ha etvagya is van, akkor nagyon hamar rendbe fog jonni. Irtad, hogy szombaton jon a csalad tobbi tagja, az elso Mikulas a csopp Emma Rose-nak, gondolom megvetted neki a legnagyobb Mikulast amit lehetett kapni az uzletbe.

     

    Csipogo, nagyon jokepu fiatalember a fiad, szinte naprol-napra valtozik. A Mikulasok magyar Mikulasok, latom szaloncukrod is van en meg sose vettem szaloncukrot itt, annyi disz volt a fan, hogy a szaloncukor sose hianyzott, igy leirodott a vasarlasi listarol.  

    előzmény:
    csipogo (7074)
    2008-12-05  17:56
  28. 2008. december 5. 17:567074.
    Miket irok itt nektek.A szek a Mikulas ajandekom.Nem a karacsonyi.Most teritett eszhez a Mikulas a telefonba.Na jo akkor modositok.Mar nem tudom mit is irok. Megyek es megcsinalom a Mikulas ajandekot a kereszt gyrekeknek,meg Jamikemnek.Ha nem is hiszi.De azert tudja,hogy anyuja gondol ra.Es orul neki mindig.Hat egy nagy mikulast neki is hoz a Mikulas.Meg egy kis manit is. megerdemli.A csoki aztmondta az fontos.Na hat akkor nem maradhat el.
    előzmény:
    csipogo (7073)
    2008-12-05  17:31
  29. 2008. december 5. 17:317073.
    Nahat azert nezem igen megcsappantunk. Lina.Donna   Merre vagytok???? Ugy eltuntetek mimnt szurke szmar a kodben. Westhill sem jon mostanaban.Bar o azert szokott.Ez az nlc hibja.Jol megcsappantotta a letszamunkat.Pedig jo volt,hogy annyian vagyunk.Most meg alig alig valaki.Lanyok el ne maradjatok.Jon a karacsony is. En egy ujj,jolmukodo nlc-et kerek ide nekunk.hatha egyszer meghalgattatik ez a keres is.Es vegre rendbehozza valaki.Elkepedve latom,hogy  az irasom felett ott egy halom zagyva iras is.Szerencsere az nem jelent meg.Ossze van kavarva az iras ami alatt valaszolok. Kuldok nektek egy kepet Mikulasra. Es a fiokamrol is egyet.Julikam ezt a szeket lattad amikor beszeltunk. Ez mar a karacsonyi ajandekom.csak elolre megvettem.mert nagyon megtetszett.es nagyon fajj a derekam.Ebbe elferek legalabb.es a derekamnak is jobb. Na meg alkalmi aron is volt ez sem volt utolso. En mar megporgetnem a napokat legszivesebben.Atrepulnem a telet.Jon a nagy hideg.A jovohettol mar -27 fokot is josolnak.Jajj.megfagyunk.Most meg nehezebben viselem mint eddig. Bezzeg Manctonban meg jo az ido. Itt meg majd csak a nyaron.mert mikor mashol tavaszvan,itt meg akkor is tel van. Unatkozom az az igazsag.Mindent megfoztem.A lakas rendben es nemtudok mit csinalni.Kimenni meg nincs kedvem mert fazom. Most ugy beszelgetnek.Csak egyedul az sem megy. Sziasztok. Szep napot mindenkinek.
    előzmény:
    kirandulas (7069)
    2008-12-04  11:31
  30. 2008. december 5. 03:227072.
    Sziasztok.Jajj de jo.Hat ennek a hirnek orulok Bogikam,hogy edesanyad jol van.Majd te felerosited a szereteteddel.mert az is tud erositeni.Na meg nem csak te.A csalad tobbi tagja is. Irigyellek! Ugye tudo,hogy nem a rosszindulat miatt irtam ezt.de olyan jo,hogy iegy egyutt tudtok lenni.Sokszor ojan jo lenne.Ugy egyedul vagyok neha.ma is mar a gatya ra ment a telefonalasra,mert Istvannak ha van mondanivaloja,vagy nekem.hat hivjuk egymast.Ma nemtudom hany telefon ment.de nem erdekel.Ha egyszer igy megy a kapcsolattartas,hat igy megy.most is jot beszelgettunk. Mi is remeljuk,hogy nem tudjak elrakni a mostani PM-et a hejerol.nagyon jol van o ott.A tobbi meg menjen a fenebe.Mar mas sem hianyzik,csak,hogy letegyek.hat most valasztottuk meg.Isti meg semmit nem tud az egesszrol.en mondtam meg neki.napok ota odaat van.s ott ugye nem ez megy a Tv-ben.Inkabb filmeket neznek.na nagyot nezett o is.En nem is tudom,mit gondolnak ezek.Tudod Julikam az az idetlen egent ijesztett meg jol.Azert akartm en neki menni ennek a dolognak.De nincs ertelme.Es a bankot nem erdekli az en elektromos halozatom.Azert meg kap kolcsont,ha a hazam megeri az arat,es neki van hitele. Szoval minden marad.es mas ingerenciam mar nem lessz.Ha megijesztenek majd megijedek.De en mer nem allok neki csinaltatni semmit sem itt.Puszi nektek.Jo  ejszakat. Es jo beszelgetest anyuddal.
    előzmény:
    Bogie (7071)
    2008-12-05  00:25
  31. 2008. december 5. 00:257071.

    Sziasztok lanyok ))

    Na hat en is tisztara idegbajt kaptam a harom bohoctol.....Kirandulas, a Dion.....illetve Dijon egy gatlastalan, hatalomravagyo valaki, aki kepes lenne a Qubeci separatistakkal, de meg magaval az ordoggel is szerzodni, csak o lehessen a PM......a masik bohocrol mar szolni se akarok, az uj demokrata, szakszervezeti , kommunista paprikajancsi....

    Szerencsenkre a GG-nek jo dontese volt, es nem hagyta, hogy ezek az orultek atvegyek a hatalmat....es egyszeruen berekesztette a parlamentet januarig......addig meg sok viz lefolyik a Fraser Riveren nameg a Niagaran is  

    Csipikem, jol van ez igy ahogy van, jol dontottel, hogy nem csinaltatsz semmit se......es hidd el nekem, MINDEN HAZ ELKEL, a tied is el fog...elobb-utobb ))))))))

    Mi itt megvagyunk, Westhill, lattam kerestel, de nem voltam a gepnel akkor. Elfutnak az orak itt, anyukammal beszelgetunk, tegnap egy tonna karacsonyi lapot irtunk amit ma feladtam.....es hat a szokasos hazi munka. Anyukam nagyon jol erzi magat mostmar, de meg mindig gyenge, hamar elfarad...de minden nap jobb ))))))

    Szombaton jonnek a gyerekek , megint telt haz lesz ))))) nem mondom, hogy unatkozok egy percig se

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  32. 2008. december 4. 18:577070.
    Szia.Nem vagyok mar szomoru.Tulteszem rajta magam. Minden marad a regiben.koltottem eleget mar a hazra.nem hagyom magam beijeszteni.Meg a mester is lebeszelt erro a lepesrol.Szoval majd csak megveszi igy is valaki. Ez van. Koszi a biztatast. Mi a velemenyed errol a tehetetlen bandarol? mert nekem is meg van a velemenyem.de nem merem magam arulni.mert en nem tudok vevoket toborozni.ha nem jonnek/.Akkor meg mit csinalok.?
    előzmény:
    kirandulas (7069)
    2008-12-04  11:31
  33. 2008. december 4. 11:317069.

    Ne sirj es ne szomorkodj. Ahogy Bogie is mondta neked "nincs eladhatatlan haz"!! Jo hogy utana neztel mielot penz koltesbe kezdtel.

    A real estate agent-ekrol nekem kulon velemenyem van.......

    előzmény:
    csipogo (7065)
    2008-12-03  21:33
  34. 2008. december 4. 11:277068.

    Szia!

     

    Neztem  a tegnap este a PM beszedet es rogton utana a Dion-et is (Dijon nev jobban illene hozza). Valami nagy gond van mert vagy az en angolom vagy a Dion-e hibas. Megerteni nem lehet mit beszel mert tele van hibakal, oriasi hibakal! Dion szerintem egy paprika jancsi es ami veszelyese teszi hogy nincs veszteni valoja! Jack Layton az megint egy kulon szam. Beszelni viszont nagyon jol tud. O a szel kakashoz hasonlit mert ugyan olyan gyorsan fordul a szel utanSzomoru hogy az egeszet a gazdasagi valsagra akarjak fogni holot az ok (az egyetlen ok az utan hogy Dion PM akar lenni barmi aron), az hogy a Harper Gov. le akarta vagni a penzt a partoktol. Es ami meg szomorub hogy a nep megeszi ezt is!!! Oszintem remelem hogy a Governor General nem fogadja el a harom bohoc javaslatat mert szerintem akor az egesz democracia az ablakon lenne kihajitva.

    előzmény:
    WestHill (7066)
    2008-12-04  03:45
  35. 2008. december 4. 04:177067.
    Na mar fel is adtam a tervet.Mert nagyon draga lenne.Aki ki jott oszinte volt.es azt mondta,nemtudja minek mondta ezt a masik egent.A bankot nem erdekli,hogy mijen anhazban az elektromos halozat.Csak az megeri e a haz az arat.es,hogy tud a torleszteni aki venne a hazat.szoval azert nem lenne ertelme megcsinaltatni.Amit meg rakoltenenk azt tuti nem kapnank vissza.Es joval $5000-felett lenne a megcsinaltatas.szoval nem eri meg.Ismer mar regota minket.szerite oke regi.de azert el lehet edni evvel is.Majd aki megveszi ennyit igazan rakolthet.A tobbi minden meg meg van csibaltatva.Ha ujjat akar.Ha nem akkor hasznalja.es kicsereli kesobb.Na szoval ez van.En csak azert akartam,hogy nelegyen ez is baj.de ez szerinte nem baj.csak az az okos pacak szolt be nekem,ugylatszik.Gondolta hatha megcsinaltatom,es megveszik es meg alkudnak is.De hat nem vagyok en sem luke rakolteni majd $8000-et a semmiert.Es vissza ezt mar tenyleg nemkapom.Szoval a terv el van vetve.
    előzmény:
    csipogo (7065)
    2008-12-03  21:33
  36. 2008. december 4. 03:457066.

    Sziasztok,

     

    hat en is fel vagyok haborodva, akkor minek volt a szavazas? A szavazok akarata a Dijon es bohoctarsai szemebe nem szamit semmit? Hatha mar holnap valamival tobbet es megnyugtatobbat hallunk, a GG es a Pm valami okosat kitalalnak, hogy kimasszunk ebbol a slamasztikabol.

    előzmény:
    kirandulas (7063)
    2008-12-03  11:36
  37. 2008. december 3. 21:337065.
    Amugy az egent nem mond semmit.Nem is mondott soha egyik sem.Ha tegnap nem szolja el magat az ellenfel egentje ezt sem tudom meg.Meg gondolkozhatnek esetleg eveket,hogy miert nem kell a hazam senkinek sem.Jol kibogtem mar magam ezen is. Legalabb megkonnyebbulok. A fene egye meg. ezek csak ahoz ertenek,hogy nem megy a haz,menjek lejjebb meg  $10000-et. Konnyu nekik.Mert csak manit kasziroz elobb utobb.De en jol rafizetek.Ha meg szol,hogy te luke csinaltas valamit rajta,akkor konnyebb eladni.Vagy csak javasol.Az ember konnyebben boldogulna.Hat ertenek ezek egyanltalan ahoz amit csinalnak? Mert nem ugy nez ki. Na megyek mert felrbbanok a meregtol.es mar bogtem eleget ezen.Evvel ugy sem segitek.de talan megnyugszom.
    előzmény:
    kirandulas (7063)
    2008-12-03  11:36
  38. 2008. december 3. 16:157064.
    Mindenflekeppen a leg olcsobban akarok kijonni a dologbol.Es azthiszem az arat nem tudom feltornazni.Ez abban segithet,hogy eltudom vegre adni.mert sokan nezik  a elekromos  bekoteseket,a dobozokat.es azok nekem elavultak.es azokat akarom felujjitatni.ha kinyitjak esmegnezik.Ujj legyen.Es mar mindjart mas.mert ezek mar nagyon regiek.vezetekeke csak azt huzatom amit nagyon kell,mert szembetunil.Es par konnektort akaro berakatni.mert nincs es mi ,hosszabbitoval operalunk.de azert ez nem  szep es nem is biztonsagos soknak.Igy ha mar itt lessz azt meg megbeszelem vele,hogy parat rakjon fel.az mar nem tul draga.es az eloszobaban az emeleti lampat nem lehet felgyujtani.vagy ha fentvagyunk a foldszintit nem lehet leoltani.ezt akarom meg ha mar iott van.mert ezek lenyegesek eladasnal.azthiszem itt van a kutya elasva.Par ezer dolcsiert nincs ertelme meg 4-evig arulni.Ha lehet szretnek megszabadulni tolle.de beszelek az egentel is.feltetlen.Meg nem beszeltem,amig arat nem tudok.Mert ha nagyon afoldhozvag akkor nem allok neki.De  allitolag par ezresbol meusznam.Hat akkor viszont.megcsinaltatom.hatha segit elmenni mar minel elobb.Hiaba van rendben minden,ha az elektromos dolgok me nincsenek.De ehez nem nyultunk soha az az igazsag.nekunk jo volt igy 21-evig.De hat eladasnal ez nem szamit. Majd meglatom meg nem jott ki akit hivatam.Varom a telefonjat a heten,hogy mikor tud jonni.
    előzmény:
    kirandulas (7063)
    2008-12-03  11:36
  39. 2008. december 3. 11:367063.

    Sziasztok!

     

    Probaltam en irni a tegnap de mikor hozzaszolashoz ertem azt mondta a rendszer hogy bekell lepni. Hanyszor?! Tudod-e hogy en stomac flu-ra gondoltam amikor irtad anyukad tuneteit?! Szerintem is a kaja nem lehet hibas mert akor mas is megbetegedne es jol lehetne perelni a legitarsasagot, azt meg azok nem merik megkockatatni! Kulomben olvastam hogy a repulon nem igazan lehet elkapni semifele betegseget mivel nagyon agresziv a levego cserejuk es a homerseklet is azon a fokon van tartva hogy a bacik es virusok nem szeretik. Ez akor volt nalunk tema Ontarioban mikor egy TBC-es urge repult valahova.

     

    Mit szoltok a tortenesekhez Ottawa-ban?! En teljesen fel vagyok haborodva szerinem a demokraciank van veszelyben. Teljesen lenyegtelen melyik part nyert a valasztasokon de nyert es ok kellene vezesek az orszagot a kovetkezo vallasztasig.

     

    Csipogo, beszelj a real estate agent-el es kerdezd meg ha ezt megcsinaltatod, akor mennyivel lehet tobbet kerni a hazert. Ha az arban nem segit csak az eladast segiti elo akor ajanlom hogy minel olcsobban old meg a problemat.

    előzmény:
    Bogie (7060)
    2008-12-03  02:23
  40. 2008. december 3. 02:387062.
    Na addig kinlodtam itt az irassal,amig te meg megjottel.Orulok neki,hogy mar jobban van.Hazafele vegyel neki azt a kis uveg  keztisztitot.Ami oli a bacikat.es avval tudja majd letorolni a karfat is meg mindent.es a kezet is tudja vele tobbszor pucolni.Hogy ne kapjon mar el hazafele sem semmit. Tovabbi jobbulast kivanok neki. Hiabaoket azert jobban megviseli a hosszu repulo ut is.De majd te hejrehozod ot. Nallunk is az volt a hejzet.mikor anyu jott ki.es Istvan itthon volt.Nagyon eggyet ertettek.Orultem is neki. Puszi nektek.es tovabbi szep estet.    szia.
    előzmény:
    Bogie (7060)
    2008-12-03  02:23
  41. 2008. december 3. 02:327061.
    Remelem mar jobban van anyukad.Nezzetek be a vandorlelkekhez.leirtam ott egy isteni Erdeji husgomboc leves receptet.Most csinalom.isteni finom lessz.Erdemes kesobb megprobalni.meg unnepi asztalra is kerulhet.Nem akarom ketszer leirni.De ott leirtam reszletesen.Mindjart az elejen van.Itt amugy - 12-fok van.csak hogy en is irjak egy jo hirt.Mert hat lehetne ugye hidegebb is.bar nekem ez is nagyon hideg. Jamikem nol mint a gomba.Ma kellett neki venni ujj telikabatot.Mert a masik ujja a csuklojan felul ert.Pedig most neztem nem regen.Akkor meg jo volt.Igy jartok ti is majd a picilannyal nemsokara. Hat halljatok ugy nez ki azert nem megy a hazunk,mert oreg az elektromos dolgok a hazon.Szoval ugy nez ki fel kell ujjitatnom.mert eddig meg sokan neztek.tetszett is a haz.de mikor oda ertek.ott aztan meg is bukott minden.tegnap is voltak hazat nezni.Es aztmondta az ugynok,hogy minden tetszik.csak ez nem.Es a bank is belekothet,mert nagyon nehezen adnak kolcson manit.Hat varok en is egy telefonra egy szakitol.aztmondta hiv par napon belul.Jon es megmondja mit lehet segiteni.hogy a gatya sem menjen ra,es meg is jol nezzen ki.A vezetekeket nem akarom csereltetni.mert akkor a hazat is festethetem ujra.De az a sok ossze vissza doboz,meg minden.Azokat ki kell csereltetni.Hat ez van.de ha nem akarom meg 100-evig arulni,akkor ezt meg invesztalnom kell.Na meg rakatok par konnektort is.mert sokfele hosszabbitoval megy az aram.mert nincs konnektor.Meg az eloszobaban akkor mar meg csinaltatom.Hogy a villanyt ha feloltom lent az eloszobaban.Akkor odafent is lelehssen oltani.mert ez nallunk nem igy mukodik.Aztan remelem,lesznek esejeim meg. Remelem mindenki jol van.Vigyazzatok magatokra.. Szia.
    előzmény:
    Bogie (7056)
    2008-12-01  14:28
  42. 2008. december 3. 02:237060.

    Sziasztok )))

    Anyukam mostmar hala Istennek sokkal jobban van )))) 

    Westhill, van nekunk itthon Unikum, erdekes modon anyu is azt hozott ajandekba egy uveggel, de amugy is azt mindig tartok itthon (gyogyszerkent). Sajnos nem segitett az egyaltalan, sot miutan alkohol tartalma is van jocskan, igy a vernyomasat is megzavarta neki sajnos.....naszoval a dieta meg az Immodium segitett....de nagyon kikeszitette ot, es amugy is ki volt merulve, szoval nem hianyzott ez.

    Csipikem, nem az etellel volt gond ott szerintem, hanem tudod a higenia a repulogepen nem olyan, hiaba mosol kezet, ha az ulesek karfaja nincs lemosva, vagy a wc ajto kilincse.....megfertozodik a masik ember. Na mindegy, majd intezkedek, hogy hazafele menet mit kapjon enni majd a repulon. Remelem nem lesz semmi baj sem mar akkor.

    Ma mar egesz nap fenn volt, tegnap meg fekudt tobbet, hallgatta a Maria radiot meg  a Katolikus radiot aztan most ledolt egy kicsit, de van egy olyan sanda gyanum, hogy mostmar nemigen fog felkelni es aludni fog reggelig....hiaba na az idoeltolodast is meg kell szoknia.

    Ferjemmel jokat nevetnek, meg kozosen engemet "csesztetnek", mondtam , hogy szep kis banda gyult itt ossze  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  43. 2008. december 1. 21:427059.
    Szgeny anyucid.Hat jobbulast kivanunk neki.Es minel elobb.remelem par nap es jol lessz.A banan ugy is jo neki.vegyel azt is mert az is fogja a hasat.meg a 7-Up. Hat csak sikerul meguszni talan doki nelkul.Szegenykem kijott ennyi kilometeren keresztul,es akkor betegen kezdi.A fene egye meg oket,hogy meg a kaja is rossz a gepen. De hat ok is hozatjak valahonnan. Lehet nem is esett jol neki.mert az ize azert nem jellemzo az otthoni izekre. Szegeny hazafele gondolo,majd nem is mer enni . Jobbulast kivanok anyukadnak.remelem holnap mar jobban lessz.
    előzmény:
    Bogie (7056)
    2008-12-01  14:28
  44. 2008. december 1. 21:417058.

    Szia Julikam,

    mindenek elott mielobbi jobbulast kivanok Anyukadnak. Ajanlanak valamit, biztos ismered vagy hallottal mar az Unikumrol, Isteni jo minden gyomorral kapcsolatos problemara. Ha nallatok nincs a likor uzletbe, akkor lehet hogy van a nemeteke, de lehet, hogy osztrak gyomorkeseru, az is jo, de a Zwack Unikum az verhetetlen. 

    előzmény:
    Bogie (7056)
    2008-12-01  14:28
  45. 2008. december 1. 21:317057.
    Szia.De jo,hogy ratalaltal erre az adora.Hidd el ebrentartja az Angolodat is. Tehat mindenkeppen hasznos.raadasul szreted is.halgasd csak amikor csat k tudod,es almodd magad ide.Hatha egyszer talan......Sosem lehet tudni.Lottoz neha. Az is bejohet egyszer.Sok puszi neked.  Szia. Gyere sokkal tobbszor,mint eddig.
    előzmény:
    nekezd (7055)
    2008-12-01  10:37
  46. 2008. december 1. 14:287056.

    Sziasztok lanyok, hat nem valami jo ahogy vagyunk, anyukam a repuloi kajatol (azt mondja sweet and sour chickent adtak neki enni, hat hottziher hogy attol) vagy nem tudom mitol osszeszedett egy csunya hasmenest, amiota megerkezett ez van, ugyhogy ma lehet orvos lesz a vege, tiszta ideg vagyok mert amugy is le van gyengulve, hat ez nem hianyzott a tetejebe.....es ma mar dolgoznom is kell, a ferjem fogja ot ellatni amig haza nem jovok.......Adom neki a gyogyszert meg enni se kap mar csak piritost meg szaraz rizst, de ahogy eszik egy falatot mar ki is megy belole  

    Tegnap jottek a gyerekek, EmmaRose valami tunderi, anyukam vegtelen boldog volt, hogy meglatta a picit vegre......de olyan gyenge lett most, hogy csak ult a karos szekben es az olebe tettuk Emmat, es Orsika fogta anyuval egyutt, mert mondta, hogy nem birja a babat tartani....Amugy jol erzi magat itt, a Maria radio szol neki itt a neten egesz nap, meg beszelgetunk is, de leginkabb csak agyban van most, mert gyenge :(((((

    Draga Nekezd, orulok hogy talaltal valamit ami szamodra kellemes es jo erzest hoz......es annak megjobban orulok, hogy bejelntkeztel....gyere maskor is eletem, hianyzol....te kozenk tartozol ))))

    Csipikem, Kirandulas )))) remelem anyukam csak kimaszik ebbol az egeszbol es ha megerosodik akkor mindkettotokkel fogunk beszelni a neten )))))) 

    Harry anyukammal nagyon finom, ovatos.....csak neha odamegy hozza es megnyalja a kezet... EmmaRoset meg csak nezte, ide oda felrehajtotta a fejet es biztos azon gondolkodott, hogy ugyan ki lehet ez a pici obegato embergyerek :)))))

    Keszulnom kell dolgozni, fel otkor keltem.....sziasztok, mindenkinek pussssssssssz......

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  47. 2008. december 1. 10:377055.

    Sziasztok!

    Szia Bogie! Irtam volna tegnap, de keptelen voltam kivarni, h elfogadjon az nlc, nem ismert ram, vagy megsertodott, mert ritkan jovok

    Nagyon orulok, hogy jo hireket olvasok veletek kapcsolatban. Akkor mostmar stresszmentesen varhatjatok a Karacsonyt!

    Hogy erzi magat edesanyad (majdnem azt irtam : ITT) ott ?

    Nekem is van egy jo hirem, ha nem is akkora orom, mint a tietek. Veletlenul sikerult raakadnom arra a radio stationra, amit kertesem eredmenytelenul, miota visszajottem. Ez volt kint a kedvencem es most van egy masik adasa is, ahol csak karacsonyi zene van reklamok nelkul, nagyon szeretem. Ami igaz, az igaz, nekem a reklam es forgalomjelentes hallgatasa is oromet ad, komolyan, szinte ott erzem magam abban a lakasban, ahol ezt hallgattam. Meg a hireket is angolul hallgatom, csodabogarnak is neznek itt. Szoval 4 napja leltem ra, azota, ha csak tehetem, hallgatom

    Erezzetek nagyon jol magatokat egyutt!  PUSZI

    előzmény:
    Bogie (7052)
    2008-11-29  17:21
  48. 2008. december 1. 01:497054.
    Szia. Orulok,hogy meg jott edesanyad. Kivanom erezze magat nagyon,nagyon jol koztetek.Bekeben,egeszsegben nagy oromben. Biztos varja mar a percet,mikor meglatja a kis  Dedunokajat.Mar biztos sokat valltozott miota nemlattuk. En is sok puszit kuldok neki.En vagyok aki akkor hivott amikor mar felszalltal ferihegyrol.es nagyon jol elbeszelgettunk vele..Szoval engem is csak a hangom utan ismer,mint Kirandulast.  Na mire mi megyunk haza,mar tudsz ajanlani repulo tarsasagokat.Hogy mejik a jobb. Mivel ugye a Magyar mar nem jar erre. Jamikem szeretett veluk menni hza.Mert o mar a gepen otthon erezte magat.  Gondolom ma meg volt a nagy talalkozas mindenkivel.es biztos jol ereztetek magatokat egyutt. Te jol vagy mar teljesen az oltas utan? De jo nektek.most mindig van aki hazavar teged mikor messz haza a munkabol .Persze a ferjeden kivul. Istvan  megint  Kaliforniaban van ,Magyarosan irva. De fazik a lelkem. Szoval nencs a melegtol elkenyzetetve.  Na ,akkor anyukad legalabb nem jart ugy Harryval,hogy nem is lehetett megszeretgetni.mert a ruham jobban tetszett neki
    előzmény:
    Bogie (7052)
    2008-11-29  17:21
  49. 2008. november 30. 16:047053.

    Szia!

     

    Orulok hogy anyukad szerencsesen megerkezet. Kerlek ad at udvozletem neki, talan meg emlekszik ra hogy milyen jot csevegtunk mikor te nem voltal otthon  Remelem majd a Skype-on is tudunk beszelni legalabb eloben is latnam nem csak hangjat ismernem!

     

    Irtam valamelyik nap egy szep hosszu hozzaszolast de ugy elszalt mint a pintyUjra irni mar nem volt idegem utana meg idom volt keves.

    előzmény:
    Bogie (7052)
    2008-11-29  17:21
  50. 2008. november 29. 17:217052.

    Sziasztok lanyok ))

    Brampton, Westhill ))) koszonom, olyan aranyosan irtatok ))))

    Anyukam szerencsesen megerkezett, vegulis jol utazott, a faradtsagon kivul mas gond nincs )))) Nagyon jol ellatak a repulo uton vegig es torodtek vele , ugyhogy mostmar a Lufthansa is a kedvencem lett nemcsak a KLM, mert a Lufthansaval jott anyukam.

    Nagyon orulunk, mindenki repdes az oromtol ))))) Most pihen anyukam, ami termeszetes )))))

    Harry is aranyos , csak szimatolgatta anyut meg nyalogatta a kezet, labat, persze anyu nem szereti a nyalakodast , aztan mondta neki, hogy eleg legyen es szepen szotfogadott Meg elerjuk, hogy valakinek szot is fogad ez a kutyus

    Barbikam jobban van , holnap jonnek, Orsika kinn volt a repuloteren velunk, varni a Mamat.......hat volt boges, mert mind sirtunk oromunkben

    Evikem, remelem az uj net jol fog mukodni neked, nem tudom mikor fogunk tudni beszelni, de majdcsak osszejon veled is.....remelem kellemes volt a mult vasarnapod neked is az unokaddal.

    Szep hetveget mindenkinek, sziasztok.....

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  51. 2008. november 29. 13:167051.

    Szia Bogie,

     

    Remelem minden rendbe van Anyukad megerkezett es Barbi is egeszseges, na es persze te is kigyogyultal a flushot okozta problemabol.

     

    Sajnos, hogy elszalasztottam a lehetoseget, hogy egy kicsit traccsoljunk, de nem voltam a netten, ugyanis a nagybattyamek voltak itt ket napot, ok 27.-en mentek M.O-ra,  aprilis 30.-an van betervezve, hogy visszajonnek, hat ki tudja meddig birjak, volt mar olyan is, hogy 1 honap utan hazajottek. Aztan, mint ahogy irtam neked megvaltoztattam az internet ceget, ez a net ami most van high speed wireless, azt amikor rakotottek a telefon vonalra, valamit csinaltak a telefon vonalammal, igy 24 orat nem volt telefonvonalam, tegnap delelott jott a telefonosember megcsinalni, igy most renbe van es remelem be is fog valni, eddig nem panaszkodok.

     

    Jo hetveget kivanok neked es az egesz megnovekedett kis csaladodnak, Anyukadnak kellemes itt tartozkodast.

    előzmény:
    Bogie (7047)
    2008-11-27  02:49
  52. 2008. november 29. 05:037050.

    Add at anyukadnak a jokivansagaim  Erezze jol magat es oruljon a pici lanynak

    Te pedig probalj kicsit lazitani  nehogy te ess agynak a vegen[ en beszelek  masfel honapig foztem a menyemnek hogy csak a babaval legyen  es pihenhessen

    előzmény:
    Bogie (7049)
    2008-11-28  04:28
  53. 2008. november 28. 04:287049.

    Sziasztok lanyok, hat mindig van valami.....az ejjel fel tizenkettokor telefonalt Barbikam, hogy rosszul van , magas a laza.......Grahamnak dolgozni kellett reggel, igy hajnalban bementem hozzajuk, hala Istennek a lazat sikerult lehuzni, es mostmar jobban van Barbikam, holnap mennek az orvoshoz. Gondolhatjatok, olyan faradt vagyok, hogy osszeesni nincs erom, de most fozok, mert holnap nem lesz idom, anyukam meg jon....hat vacsora kell azert. Hazafelejovet negyven percet alltam egy dugoban a highwayn, baleset volt elorebb valahol.....hat az ellensegemnek nem kivanom azt az ucsorgest ott....Meg itthon is beszaladtam a boltba, nehany dolog kellett meg egy gyonyoru csokor viragot is vettem Anyukamnak ))))))

    EmmaRose jol van, furdettem, etettem, pelenkaztam, dajkaltam, mostmar sokat van fenn, nagyot nott, nezeget, csucsoritgeti a kis szajat, nagyon tetszett neki a Cirmos cica haj :)))))))))) Csinaltam csirkelevest Barbimnak ott , meg finom husikat, krumplipuret, almaszoszt, salatat.....leszaladtam ott a boltba vettem egy halom gyumolcsot is neki. Lehet csak a kimerultsegtol lazasodott be, nagyon remelem , hogy nem lesz semmi baj se. Most hivtam azonnal ahogy hazajottem, azt mondta hogy merte nincs laza es sokkal jobban erzi magat....

    Megyek vissza a konyhaba, utana beajulok az agyba es megprobalok aludni, anyukam egy jo ora mulva indul, mar a repteren lehetnek.....

    Pusssssz mindannyiotoknak

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  54. 2008. november 27. 06:067048.
    Orulok neki,hogy jobban vagy.En nem is vartam,hogy meg tegnap  valaszolj.Gondoltam en,hogy lefekudtel,es apolod magad.Hat nem jo a betegseg az biztos.Hogy en mit csinalok mar magammal.Fogalmam nincs.met a kohecselest csak muvelem.ma unom nagyon.Istvan tegnap,meg ma itthon volt.Most ment el az elobb.Igy azert kicsit egyutt is voltunk.Ma meg meg csavarogtunk is.Elhataroztuk,hogy a leves melle mar nincs ido fozni.mert ugy nezett ki el megy meg reggel.aztan addig vartunk,hogy kifutottunk az idobol,mir eldontottek,hogy marad.es csak este megy el.hat mnjunk el enni.Oke.En meg ugy 2-ora korul ragondoltam a fiatalsagunkra.Mikor meg udvarolt Istvan,meg mikor mar  a ferjem is vol;t/.O tagja volt a Postas kajakos csapatnak.vadvizi evezosok voltak.Es hat ha nem eveztek akkor is sokat osszejottunk veluk.Ott is sok volt a fiatal par.Es ott volt kozel a Clubb is.Hat mindig egyutt voltunk,ha csak tehettuk.Mindig volt aki iszladt jo finom friss meleg kenyerert.meg finom feher zsirert,hagymaert.Pirospaprika meg volt.Ugye ismerosek a kellekek.De sokat ettuk.isteni volt.es neztuk kozben a filmeket.vagy jatszottunk valamit kozosen.szovaleszembejutott.es en is szedtem elo a kellekeket.Hat mi istvannal ugy jollaktunk.hogy enni azt kesobb sem tudtunk.Jamikem evett egyedul.Istvan egy fagyit legyurt.En meg azt sem tudtam.Picit ettem az ovebol.Na nemtudom mikor fogok megint nosztalgiazni.De most nagyon jolesett.Julikam akkor penteken gondolok ratok.Orulok,hogy szepen fejlodik a picilany.Puszi mindenkinek.    Szervusz.
    előzmény:
    Bogie (7047)
    2008-11-27  02:49
  55. 2008. november 27. 02:497047.

    Szep joestet mindenkinek ))

    Ma mar jobban vagyok, de tegnap este volt hoemelkedesem, hat ugye atment rajtam az influenza enyhen......na mindegy, holnapra mar jobb lesz, es mire anyu ideer penteken, mar addigra elis felejtem remelem. Minden keszen all, mar csak az egeszsegugyi eszkozoket kell felvegyem pentek reggel a Red Crossnal es "we are ready to rock and roll 

    Mas ujsag nagyon nincs , EmmaRose nol mint a vadkender, es gyarapszik is rendesen, Orsim szerint mar tiszta kis "chipmunk" az arcocskaja, de hat az a jo ha novekszik szepen es gyarapszik hozza. 

    A hetvegem azert jo huzos lesz, penteken repter es anyu jon, vasarnap meg mindenki jon, szoval fozok , sutok ezerrel.....de orommel csinalom. 

    Westhill, sorry hogy nem tudtam itt lenni a multkor, de hatha meg ma este feljossz valamikor es beszelunk nehany szot )))))

    Kirandulas ))))) nagyon jol esett veled is vegre beszelni, jot tett a lelkemnek

    Csipikem, atjott az uzeneted az este, de fekudtem mar akkor es borogattam magam, a karomat is, meg a homlokomat is.... minden rendben amint latod, alakulunk, mint pupos gyerek a pres alatt.

    Koala ))))) huhuuuuuuuuuuuuu minden "reszvetem" a tied.....remelem sikerul befejezned a dobozolast, es sikerul megszabadulni is a sok sok felgyulemlett "kacattol"....Majd meglesz a basement is , remelem megy az inspector hamarosan es akkor el tudtok rendezkedni kenyelmesen. Drukkolok, hogy minden rendben menjen a koltozesnel.

    Brampton )) Nevnapokkal mindenki igy van, onnan tudom milyen nevnap van, hogy latom itt az nlc-n amikor jovok.....de azert jo erzes ha tudjuk,hogy a barataink gondolnak rank )))))

    Lina mi ujsag nalatok ? Dettinek sikerult valamit intezni ? Gyerkocok hogy vannak ? Anyukadnal megvan mar, hogy mikor jon ? pusszzzzzzzzzzzzz

    Mindenkinek

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  56. 2008. november 26. 04:427046.
    Hat akkor most mar kicsit megnyugodtal ugye? Mert azert fent csak megtudtok lenni.Amig lent vegre elkeszulnek. meg szerencse,hogy ezek akik most ott dolgoznak.mar jo munkat vegeznek.es talan,lehet szamitani rajuk.Olvastam a ferjemnek amiket irtal.Hat csak lesett.O biztos kiramolta volna a pacakot es rendort hiv ra. Meg,hogy veszekedjen velem a sajat hazamban. Hat ijet azert nem szeretnek latni. Jajj de orulok.A fiam most tolta az orrom ele a Matak tesztjet.83%-os lett.Most nem reg meg 90%-os volt.Szoval ha igy halad meg lessz neki a vagya.Mar sokkal tobbet javitott mint gondoltam.80%-ra torekszik.Mert akkor nem kellene neki  zaro tesztet csinalni a szemeszter vegen.Hat hatha sikerulne neki.Nagyon hajt ra. Jovore latod mar csak egy jo vicc lessz.Ha visszagondolsz ezekre a mesterekre. Jajj ha teged olvaslak, es ragondolok,mi lessz meg velunk.Mi elott is allunk.Jajjjj. De hat legalabb elmodhatjuk megkinlodtunk a hazert.De olyan lett amijet akartunk.Ezt ti mar elmondhatjatok.Mi meg nem is gondolhatunk ra.
    előzmény:
    koala3 (7036)
    2008-11-25  15:52
  57. 2008. november 26. 04:247045.
    Jajj hat ez most nem jokor jott neked. Igyekezz jobban lenni.Remelem mar holnap jobban leszel.Anyud ne lasson betegen/Gondolom azert is oltattad be magadat,mert nem akarod a gyerkeket,es anyukadat megfertozni.A Kis EmmaRoz -rol mar nem is beszelek.Neki sem lenne jo egy flu.Hat remelem most mar fel vagy vertezve a nagyja ellen. Vigyazz magadra. Es jobbulast kivanok neked.   Szervusz.szep estet nektek.
    előzmény:
    Bogie (7035)
    2008-11-25  15:38
  58. 2008. november 26. 04:207044.

    Szervusz.Miota lehet jonni azota senki nem akar.Nem teved erre a kutya sem. Hat latod ijen peches is csak en vagyok.Mire vegre nagynehezen kirakom az eladast addigra kifogok egy szemet lusta idiotat. Aztan meg itt van ez a valsag.Szoval senki nem vesz semmit.Pedig most kene nekem is venni amott/Mert most kapnek joaron.De hat hogyan? Ezt kene elobb eladni.De ha nem veszik nemtudom eladni. Amugy itt most ele jo az ido.Napkozben -1 fok volt.Most meg este -8 fok van.Szoval nem fagyunk meg meg

    Es ez a jo.Hat igen ott szokott sok ho esni.De fel vannak ra keszulve.es eltakaritjak azonnal .nem ulnek a hokupacok tetejen.Mit itt.Itt meg 3-napra ra sem takaritanak.Es az ember mer nem tudja,hogy is kozlekedjen.vagy felhalmozzak a hatalmas ho hegyeket az ut szelere a sarokhoz.Hogy ha ott allsz,nem latsz a ho hegyektol semmit az eg vilagon.ha meg beljebb messz,akkor az ut kozepen kotsz ki.e esetleg egy utkozest kockaztatsz.Szoval nemtudom  ki talalta ezt ki.de irto nagy hulye volt az biztos. Remelem most nagyon igazad lessz.Es tavaszra kimaszunk belkolle. Es nagynehezen,de el megy ez a haz is.

    előzmény:
    WestHill (7040)
    2008-11-26  02:53
  59. 2008. november 26. 04:127043.
    Szervusz.Hat nem hiszed el,de nem tudtam neked irni. Nagyon boldog Nevnapot kivanunk neked.Sok szeretettel. Remelem jol vagytok mindannyian. Megegyszer neharagudj.A gep egyszeruen nem fogadott el tollem semmit a Bramton Gratulacioja utan.igy nem is kiserleteztem tovabb. Most vegre addig eljutottam,hogy vegre tudok irni.  Puszi.    edit.
    előzmény:
    kysslina (7027)
    2008-11-22  22:37
  60. 2008. november 26. 03:577042.
    bocs a 2x melleutesrol
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  61. 2008. november 26. 03:557041.

    Mindenkinek koszonom a nevnapi jo kivansagot

    mar elszoktunk tole  csak itt letom  hogy milyen nap van

    Megeyszer mindenkinek koszonom

    előzmény:
    WestHill (7037)
    2008-11-25  16:07
  62. 2008. november 26. 02:537040.

    Csipogo,

     

    veletek mi ujsag, egeszseges a csalad? Az ido milyen? Lattad Moncton-ba lecseppen 30 cm ho.

    A hazzal semmi valtozas, nem volt varatlan nezo? Itt amit irtam, hogy a harmadik haz tolem elado es 520.000.00 kezdtek es eddig mar harom open house volt es meg mindig nem kelt el, a hetvegen megint lesz open house, mar lementek az araval 485.000.00. Sajnalom oket, mert biztos vettek masik hazat es kozeledik a closing, szornyu meg bele gondolni is, hogy mi lesz, de ki gondolt erre par honappal ezelott, hogy ilyesminek nezunk elebe, persze volt mar ilyen nem is egyszer, majd csak kimaszunk belole csak ido kerdese, hogy mikor.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  63. 2008. november 26. 02:417039.

    Kirandulas,

     

    neked van valami uj hired a butorral kapcsolatba? Legalabb van igereted, hogy Karacsonyra megkapod?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  64. 2008. november 26. 02:347038.

    Sziasztok,

     

    Bogie, remelem mar jobban vagy, mielobbi jobbulast kivanok Befejeztetek mindent, ami be volt tervezve? Akkor mar csak Anyukad hianyzik. 

     

    Koala, nektek pedig jo koltozest, ha lassan is de biztosan egyszer csak a vegere ertek ennek a se itt se ottnak, ami azt illeti eleg esemenydus 2 es fel honap van mar eddig a hatatok mogott, de kozeledtek a celhoz.

    előzmény:
    Bogie (7035)
    2008-11-25  15:38
  65. 2008. november 25. 16:077037.

                                      Boldog nevnapot a Katalinoknak!

     

                         Brampton, Lina Isten eltessen benneteket!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  66. 2008. november 25. 15:527036.

     Szép jo reggelt,

    csipogo, kirándulas, köszönöm a drukkolást, érdeklödést!

     

    A héten költözünk, szombaton, de talán mátol már viszünk át dobozokat. Ez a férjtöl függ, kellene vennie egy dollyt nekünk is. A ház fent kész lesz, de a pince nem, mindig huzodik valami miatt, s most a lenti szakik feljöttek a festönek is segiteni. Eltolodott sok minden fent is az elsö festö miatt, aki eltünt a az ürben. Ha idöben szolt volna hogy sz...ik jönni, akkor kész lenne minden már. De igy egyszer megjelent egyszer nem, s mindig csak "holnap jön, biztos hogy holnap itt lesz valakivel" szöveg ment, a férj meg elhitte neki, mert öt hivogatta telefonon, azon sem lehetett a festö urat elérni. Na tanult ebböl a férj is, nem lehet csak ugy ráhagyni mindent az emberekre, ott kell állni a sarkukban, mert ha nem akkor eltünnek napokra. Igy most ennek isszuk meg a levét, ezért megy minden rohanvást. Viszont a mostani festö szépen dolgozik, ha ezzel kezdtük volna, akkor már minden szép lenne. A másik meg hogy a villanyszerelönek ujbol kellett jönni, mikor a falaknak a kereteit felrakják akkor kell levezetnie a kapcsolokat stb. Most éjjel az is ott volt, de a szakiknak várni kell még, mert a villanyosnak ha kész mindennel, ki kell hivnia a városi inspectort aki ellenörzi a munkáját. Addig nem takarhatnak, zárhatnak le semmi vezetéket a falakkal, plafonnal, mert az inspector leszedetné. De a lényeg hogy fent kész lesz, s beköltözhetünk, lesz hol aludni, mondjuk egymás hegyén hátán. A parkettással is volt problémánk, amit ö csinált az jo, szép, de a végén ott hagyta a munkát az embereinek, s azok förtelmesen összecsaptak mindent. Azt ujbol kellett csinálni, nem nagy munka, de idöt veszitünk azzal is. Nem lehetett értelmesen beszélni vele, mert csak üvültözött mint egy örült. Lent a szakik hallották, már készenlétben álltak "ásoval, csákányal a kezükben" lent a lépcsö alján, ha a parkettás neki ugrik a férj torkának akkor felszaladnak segiteni neki.(mármint a férjnek!)....Csodálkoztak is a férjen, hogy az milyen tök nyugodtan, hidegen viselkedett. Máskor meg egy szögön elborul az agya...De mondta, hogy látta, hogy ugy tett a parkettás, mintha nem értené, miért is reklamálunk. Inkább egy nagy show-t adott elö a férjnek. Végül is még holnap visszajön befejezi még amit kell, most már nem akarunk még egy másikat kihivni, hogy fejezze be. Szoval meggondolnám még egyszer hogy el kezdjek egy lilyen felujitást. Tulajdonképpen az egész nem jött ki rosszul, ahhoz képest hogy mi sem szerveztük meg eléggé a dolgokat, férj is csak az utolso idöben változott meg, s jött rá, hogy neki ott a helye felügyelni a szakikat, nem távolbol üzengetni, vagy engem küldözgetni. Én meg csak délutánra tudtam odaérni, mikor már elhuztak onnan. A lent is  talán pár hét mulva kész lesz, az inspectortol függ hogy mikor jön ki, s onnantol gyorsan megy már.(reméljük) 

    A szerelök jol dolgoznak, vizesek, villanyosok, de az áraikbol itélve csodálkozunk hogy nem kacsalábon forgo kastélyban laknak s limuzinnal járnak dolgozni...De ök a gázosokkal az élen az "elit"  a felsöbb rendbe tartozo munkások...Egy festö, egy ács már nem is az ö körükbe tartozik...Na megittam a reggeli kávémát, megyek tovább dobozolni, ugy érzem soha nem lesz vége, nem tudom mindenkinek ennyi cucca gyülik össze? Idáig megmutattam a férjnek hogy miket dobok ki, de ez nagy hiba volt, mert ugye ez is kellene meg az is jo lesz valamire majd, meg hát ez idáig is itt volt velünk, hozzánött a szivéhez. A fiam detto ugyanaz, na nem kidobni semmit... Igy mig nincsennek itthon gyorsan töltöm meg a szemetes zsákokat. Amiröl nem tudnak az nem fáj....A lányok már jobbak ilyen téren ök is mindent dobnak kifelé. 

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  67. 2008. november 25. 15:387035.

    Boldog Nevnapot kivanok a Katalinoknak

    Linam, Brampton Isten eltessen benneteket sokaig, eroben, egeszsegben

     

    Nem tudtam belepni lanyok en se, irkalni se nagyon tudok, faj a karom, tegnap elmentem a flu shotra, feldagadt ahol beszurtak, nagyon faj, es szarul is erzem magam. Remelem pentekig atmegy rajtam ez az egesz.....amugy minden rendben, varjuk anyukamat. 

    Mindenkinek egy nagy hugggggggggggg, sziasztok

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  68. 2008. november 25. 14:477034.
    Koala en is drukkolok am nektek es en is erdeklodesel olvastam irasaid. Az hogy sokszor nincs idom irni az egy dolog, az nem azt jellenti hogy nem erdekel mi tortenik!
    előzmény:
    koala3 (7031)
    2008-11-25  04:18
  69. 2008. november 25. 04:467033.
    Hat azthittem nem is tudok mar irni.Delelott nem tudtam irni.mert nem jelent meg.Most meg nem akart lepni az oldal.Aztan lefagyott,de nem jott elo ahova irhatnek.Szoval ez a szar egyre rosszabb lessz.Mert szebbet nem lehet irni ra. Ha egyszer nem jovok.Hat biztos idegbajt kaptam. Most is rament erre a par sorra egyt fel ora.es lehet,hogy nem is jelenik meg ez is. Hogy alltok? Haladtatok ugye? Nem irtal rolla.Pedig ugy szeretem olvasni. rukkolok nektek nagyon,hogy minden sikeruljon az unnepek elott.
    előzmény:
    koala3 (7031)
    2008-11-25  04:18
  70. 2008. november 25. 04:387032.
    Szervusz Katikam.Nagyon Boldog nevnapot kivanunk neked. Es meg  nagyon jo egeszseget.Es Boldogsagot kivanunk.
    előzmény:
    brampton (7003)
    2008-11-18  00:57
  71. 2008. november 25. 04:187031.

    Most látom, Katalin napja van,

     

     minden Katalinnak boldog névnapot kivánok!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  72. 2008. november 24. 12:387030.

    Nalam nem lehet allitani merre menyen a meleg. De mivel Eddy agyikoja nincs a kandalo elot igy egyaltalan nem fekszik ott. A szonyeg az szurja a kis feneket

     

    Teljesen igazad van abban amit irtal. En is gondoltam ra hogy vissza kellene menni, sot a ferjem nagy felindulasaba vissza is akart menni megmutatni a rendszamtablakat, de utana ugy voltam vele minek tovab idegesitsem magam. Se idom sem energiam ra!

     

    Nagyon szep a kandalod!!

    előzmény:
    csipogo (7028)
    2008-11-23  05:36
  73. 2008. november 24. 12:347029.

    Igy mar ertem Valoban jo lenne itt is egy zart forum ahol szemelyeseb lenne a beszelgetes!!

     

    Igaz mennyire boszanto tud lenni egy-egy hulye noszemely?! Es foleg akor amikor tudod hogy beloled akar hulyet csinalni mert nincs egyaltalan igaza hisz ismered a procedurat amivel jar az egesz!

    előzmény:
    kysslina (7026)
    2008-11-22  22:32
  74. 2008. november 23. 05:367028.
    Nallunk is felul jon a meleg.Ahol latod azt a lamellas reszt.de hat azon lehet allitani,le es fel.es mi ugy allitottuk,hogy Csopire menjen a meleg.es o ott ul elotte.Es boldogan melegszik.Igy mint a kepen latod.El sem lehet onnan csalni.Csak ha jon,hogy simogassam meg.Imadja a meleget.Ga a futes bekapcsol akkor meg megy a fal ele,ahogy a mleg jon be.es addig ott ul.Amig erzi.utanna megy vissza a kandallo ele. Legalabb mozog neha. Na hallod az a csaj is irgy lehetett.Az auto beiratasanal.azert nem tudtatok vele elintezni semmit sem.Eleg baj,hogy ez van.De a mai vilagban en mar semmin nem csodalkozom .Jo,hogy mashoz is eltudtatok menni.Az tuti,hogy a darganak azert a fonoket utanna megkerestem volna.Es elmondtam volna,hogy mit muvelt veletek.es a nonek is elmondtam volna kivel szorakozzon tovabb.Hany embert megsetaltatott ez,azert mert o nem tud kocsit venni ugy,ahogy ti.A fene az ijen szemetbe. A lenyeg,hogy most marel van intezve minden.
    előzmény:
    kirandulas (7023)
    2008-11-22  22:12
  75. 2008. november 22. 22:377027.

    Tegnap mi is kifogtunk egy hiszterikat. Chicken souvlakit akartunk venni az egyik malban. 4-et. A csaj 3x rakerdezett, pofakat vagott, majd en megkerdeztem, hogy talan valami problema van a 4-el? Erre odabofogte, hogy nem. Gondolom nem volt kedve 4-nek nekiallni.

    Na mentem, Notting Hillt nezuk megint, ez az uj csaladi kedvenc. Jot lehet rajta konnyezni.

    előzmény:
    kirandulas (7025)
    2008-11-22  22:27
  76. 2008. november 22. 22:327026.

    Egy zart forumon, ahol nagyon kevesen beszelgetunk nagyon szemelyes dolgokrol, kozos ismerosunkrol van szo, de az istennek nem emnt el a privat uzenet akarhanyszor irtam meg. itt kinlodtam vele vagy fel orat.

    Jo lenne itt is hasonlo, nem minden mindig publikus.

    előzmény:
    kirandulas (7024)
    2008-11-22  22:13
  77. 2008. november 22. 22:277025.

    Sajnalom hogy nem sikerult beszelnunk oly regotaPenteken este ugy elaludtam mintha fizetnenek erte

    A tegnap beiratuk a kocsit is. Idaig nem volt annyi ideje a ferjemnek hogy beirasa..... Tegnap delelot elmentunk minden papir keszen volt (ez a harmadik kocsi amit beiratunk) harom ev alat, szoval tudjuk mi kell hozza. A beiratasnal volt egy no aki biztos PMS-ben szenvedet mert elmeletlenul mogorva es hulye volt. Kitalalta nekem hogy kell egy papir a dealership-tol ami igazolja a kocsi gross es net sulyatMondtam neki ilyet meg nem hallottam, erre meg mergeseb lett es eleg durvan beszelt. Megkertem nagyon szepen hogy irja mar le pontosan mit is akar tolem es adja hozza a telefonszamat es a nevet. Ha lattatok volna az arcat. Leirta a hulyeseget de a nevet nem volt hajlando megadni. Elmentem a legkozelebi dealershiphez, ott meg ugy neztek ram mint aki a marsrol jott mert ekkora hulyeseget meg ok sem hallottak meg.A holgy a dealershipnel kedves volt probalt a szamitogepbol eloszedni a hulyeseget de nem boldogult. Felhivta azt a not aki engem oda kuldot es miutan a telefont letette neki is ugyan az volt a velemenye a norol mint nekem. Kitalaltunk egy jobb verziot hogy menjunk el egy masik beiratasi kozpontba mert itt csak baj lesz. Igy is tettunk 5 perc alat a kezunkbe volt a rendszam.

    előzmény:
    Bogie (7018)
    2008-11-21  04:13
  78. 2008. november 22. 22:137024.
    Bocs, de hol van az 'amott'?!
    előzmény:
    kysslina (7022)
    2008-11-22  22:09
  79. 2008. november 22. 22:127023.

    Csipogo nalam detto ugyanaz volt mint nalad. Bejelentkeztem erre egy feher ures lap jellent meg. Ezert nem irtam azota.

     

    Irod hogy Csopike a kandalo elot alszik. Neked alul jon a meleg a kandalobol? Sajnos nekem folul bar ennek ertelmet nem lattom hisz a meleg ugyis felfele szal, igy Eddy nem hajlando ele fekudni. Pedig en is ugy elkepzeltem ahogy a kismocsok ott fog alukalni. Meg amikor fut akor levegot is tisztitja es annak meg van egy berrego hangja ami meg engem zavar. Igy futes es levego tisztitas nelkul hasznalom

    előzmény:
    csipogo (7020)
    2008-11-21  21:11
  80. 2008. november 22. 22:097022.

    Engem is hol beenged, hol nem. Amikor nem, akkor mindig rajovok, hogy lam, lehet ezt jelnek is tekinteni, es hagyom a francba.

    Jo(bb) hirek amott. pussz.

    előzmény:
    Bogie (7018)
    2008-11-21  04:13
  81. 2008. november 22. 22:067021.

    Szia!

     

    Nalunk annyi ho eset hogy sozni kellet csak (szerencsere). Idag a jovohetre jo idot mutattak, most mar meg 'olyan senki sem tudja mi lesz' igy leshetjuk az idojarast naponta.

     

    Kerdezted a butoraim sorsat. Mivel special order igy arra varhatok, karacsony elotre igertek de hiszem ha lattom! A mosogato gepem az tovabra sem erkezet meg, igy csutortokon elmendtem a Bad Boys-ba es lemondtam illetve a penzem vissza kertem. Utana elmentem a Future Shop-ba es ott megvettem $20-al draggaban de kaptam ra 4 ev extended waranty-t. Szerintem ezt hamarab kellet volna megcsinlajamEgy biztos engem  a Bad Boys megegyszer nem lat a kornyekukon. Sajnos a butort nem tudom lemondani mivel special order......

    előzmény:
    WestHill (7016)
    2008-11-20  05:13
  82. 2008. november 21. 21:117020.
    Semmi aron nemtudjatok elhalasztani a koltozest.menni kell?Mert nem adtatok el a hazt,csak azert kerdezem.Mar koltozik bele akinek kiadtatok? Hat jol ossze lesztek zsufolva az biztos. Hallod olvastam az irasodat a retikul tartalmarol.jajj istenem,mint ha magamat latnam.mert en is mindig mintaval mentem a  Home Depot-ba.es en is mindig dolog vegeztevel,be a retikulbe.Es hat a meroszalag nallam is ott volt a retikulbe hetekig.Mire rajottem,hogy miert is oljan nehez..A csempen kivul nallam is volt minden.Szogtol,a szgejlec darabig.Meg fal drab minta is.Hogy a festeket hozza lehessen kevereszni.aztam mikor felkentem kiderult az az idetlen vilagosabbat kevert ki.na mindeggy.A lenyeg nem kulombozunk.Az ember,ha nem akar valamit elszurni a minta kell. Hat nagy kar,hogy nallatok nem lehet egy jo koltozteto ceget talalni.es nektek kell telviz idejen csinalni.Nagyon vigyaz a kezdre te is.mert en meg mindig kinlodom a kezemmel.Az operaciot elkrulnem ha lehetne.Voltarennnel kenegetem minden nap.Es RUB-A 535-al. Hat hol jobb,hol rosszabb.de azert elviselheto.ha elehet ezt azert uszd meg epsegben.Soha nem gondoltam,hogy egy ujj igy meg tud betegedni.Vigyazz a dobozolassal,es a cipekedessel.tenyleg csak jotanacsnak irom.mert en megjartam.es nem akar jobb lenni.Igaz Bramton mondta is,hogy nem fog elmulni.De meg remenykedem.A meleg viz is nagyon jo neki.Sokat furdetem is benne.Meg majd kamillaval is kiprobalom,Haha az is jot tesz neki.Drukkolok nektek.remelem azert most mar csak sinen vagytok.Ne idegeskedj ha lehet.
    előzmény:
    koala3 (7019)
    2008-11-21  15:44
  83. 2008. november 21. 15:447019.

    Szép jo reggelt!

     

    Tegnap csodálatosak voltak a fák, minden fehér, de még a fejem bubja is fázott. Megkezdtem csuszkalásomat, mert estére szépen minden jéggé vált. Szoval megjött a tél. Sok idegességen átmentünk, már a közeli költözéssel kapcsolatban. Ugy döntöttünk hogy csak truckot bérlünk s magunk csináljuk. A megbizhatobb cégek akik költöztetnek, azok foglaltak már elöre, ami meg nem azokra nem lehet adni. Remélem  a férj nem fogja kikésziteni a derekát. A házban uj festö van, a magyar szaki aki pincét csinálja felment segiteni neki a falakat kijavitani. Este ott voltunk, lányok, gyönyörü preciz munkát végez a magyar, egyedül csak az a baj hogy nagyon lassan megy neki minden. Volt ott egy ismeröse szintén magyar legény egy fiatalember ö carpenter, ketten a pincét is csinálták. Nagyon szépen. Az a nagy kár hogy nem elöbb ismertük meg öket, akkor már rég kész lennénk. Sajnos a fiatal keveset tud csak jönni, mert dolgozik  egy nagy cégnek is, igy csak utána pár orára tud jönni. A parkettást is menesztettük, mikor a férj megmutatta neki, hogy az utolso részeket amiket csinált milyen rondán csinálta meg akkor el kezdett üvölteni. Pedig a parkettát szépen megcsinálta, meg sok mindent de ami az utolso lépes volt azt ugy összecsapta, hogy azokat javitják ki most a festövel a magyar ember. Férjnek elege lett belöle mondta vigye a pénzét aztán az életben nem akarja látni, most nem hiányzik még ez is az utolso napokban. De aztán még visszajön lelakkozni utoljára meg kijavitani a kisebb hibákat. Reméljük nem csinál nagyobbat még. 

    Gyerekeken jot mosolyogtam illetve a lányaimon, ugye a nagyobbik már 24 éves, most lesz a sznapja is a honap végén. Tudja hogy pont akkor költözünk, igy sznap elhalasztva. De ö is meg a kisebbik is azért néha megkérdezik hogy idén lesz-e karácsonyfa vajon? Akármilyen nagyok már ugy látszik a karácsonyfa kell. Nem is ajándékokrol kérdeznek, hanem csak a fárol. A férj egyböl mondta hogy persze hogy lesz. Én csak azon gondolkodtam hogy hol lesz... Mert ha ilyen tempoban készülünk föleg lent akkor még husvétra sem lesz kész. Ha meg nem lesz kész, akkor meg fent leszünk bezsufolva a sok butor, ágy, doboz minden.Bent meg nincs sem hütö sem sütö. Ezeket csak akkor tudjuk megrendelni talán jövö héten hogy csak azután hozzák. Mert a parkettát ha lelakozzák nehogy akkor hozzák ki. Nem tudják elöre 2-3 hétre garantálni a pontos szállitást, mert karácsony elött van már.  

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  84. 2008. november 21. 04:137018.
    hihihiiiiiiiiiiiiii Csipikem , de jot nevettem Hat mergelodunk csak , mast nem tudunk csinalni. Latod, hiaba ment az iras mindenhova, vegulis semmi nem tortent, hol mukodik az nlc hol nem.....ha mukodik akkor jovunk,  ha nem mukodik akkor meg nem. Nem vagyok egy zseni, de azt, hogy pl visszaporgethetos legyen ahogy regen volt, amikor irunk, hogy lassuk az elozo beirasokat, hat istok ziher mar en is meg tudnam csinalni de ezek a technikai "zsenik" meg nem jutottak el oda.....Nem tudunk mast csinalni, csak esetleg kivarni azt, hogy ujra felujitsak az nlc-t es remenykedjunk, hogy hatha akkor egy hozzaerto szamitogepes garda fogja az egeszet ujracsinalni. Az hogy az mikor lesz?????? hat remelem meg mielott nyugdijba megyek puszillak.....es ne mergelodj
    előzmény:
    csipogo (7017)
    2008-11-21  03:43
  85. 2008. november 21. 03:437017.
    Hat tle van mar a hocipom evvel a nlc-vel.Delelott nem lehetett belepni.Aztan belehetett de nem jelent meg kozepen semmi,csak ket oldalt a szle. kesz. Aztan nem lehet az oldal le,es fel csusztatni,csak kinkeservesen.Hat komolyan mondom.Ezek mi a feneert kapjak a fizwtwst? Miert nem kepesek mar egy ev alatt megcsinalni vegre.az ember,csakvar,es var turelmesen.de megrdemelne mindeggyi egy jo nagy segberugast,ugy Magyarulkimondva.mert meg ijet nemlattam.hogy valamit igy tonkretegyenek. Ha nem szretnelek benneteket,mar nem idegelnem magamat.hogy belepjek.mert csak kinlodas. A fene egye meg. Nem karomkodom tovabb mert annak sincs ertelme.Csak a kulturat csopogtetem itt szanaszet.Azt meg minek.Ezt tudja midenki magatol is., Mindere egy orat kell varni mire megjeleni.hat en mar a kezem labam osszetornem.de ijen gyatra munkat nem adnek ki a kezembol az biztos. Szidja oket mindenki.es lepereg.
    előzmény:
    WestHill (7016)
    2008-11-20  05:13
  86. 2008. november 20. 05:137016.

    Szia,

     

    Bogival kapcsolatba mar megkaptad a valaszt.

    Nalatok is csak kisebb mennyisegu hora lehet szamitani eleg lesz csak a so, vagy tolni is kell? Hat eleg koran jott ami azt illeti, de az elorejelzest nezve a jovo heten elolvad.

    előzmény:
    kirandulas (7010)
    2008-11-19  22:13
  87. 2008. november 20. 05:067015.

     

    Sziasztok,

     

    na hogy ba...a meg egy erdo majom, megerkezett a white stuff, Csipike ez biztos azert van, mert csunyan neztel a hopehelyre, igy eljott ide Ontarioba es itt esik le. Nem sokat igernek csak 5 cm-t, eddig talan ketto esett, reggelre hagyja abba, hat ha igy szallingozik, akkor lehet, hogy igazuk lesz es nem lesz tobb 5 cm-nel.

    előzmény:
    csipogo (7011)
    2008-11-20  02:40
  88. 2008. november 20. 05:057014.
    Szia.Jo etvagyat a vacsorahoz nektek.Es jo pihenest. A csudaba ez az ido eltolodas,olyan rossz neha.
    előzmény:
    Bogie (7013)
    2008-11-20  03:09
  89. 2008. november 20. 03:097013.

    Sziasztok lanyok ))

    Westhill, Kirandulas, hat hiaba lestek ha egyszer az en idom szerint a legkorabban fel otre erek haza, a gephez meg joval kesobb tudok leulni. Itt vagyok este het nyolc ora fele,( az en idom szerint) Westhill teged meg csak csak elkaplak meg Csipiket is, de Kirandulas te olyankor mar sosem vagy itt. Illetve a multkor azt hittem hogy itt vagy, irtam is de csak a gep volt. Szoval a legkorabban a ti idotok szerint este kilenckor (jo esetben) tudok itt lenni :(((((((((( 

    Brampton koszi szepen, jol irtad, jovo het penteken jon anyukam, mar nagyon varjuk mindannyian )))

    Most viszont elhuzok, mert a vacsoram most lesz kesz, ehes vagyok, faradt vagyok, pisilni kell.... magyarul minden bajom van. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  90. 2008. november 20. 03:017012.
    jovo het penteken [7027] ott olvatam   na mar szelypitek meg az irasban is
    előzmény:
    kirandulas (7010)
    2008-11-19  22:13
  91. 2008. november 20. 02:407011.
    Szia.Hat elhiszem,hogy nem kivanja a havat semmi porcikad.Az enyem sem kivanna. De mar nallunk is van ho szepen. Ez lesett meg nov elejn.Majd elolvad ha jon a meleg. En is kielegednek ennyivel.nekem ez eleg mar.Sot sok is.De biztos fog meg esni.Itt nem esik sok ho.De ha egyszer leesik az meg is marad mar az biztos. Ma is szallingozott.de abbahagyta mert mergesen neztem ki ra. Biztos megijedtek a hopejhek es elmentek masfele. Lattak nem fogadom szivesen. Egyre tobbet kapcsol be a futes is. Lessz majd szamla. De magfazni nem akarok.es dideregni sem a lakasban.Szeretem ha jo meleg van. Csopi meg itt ul a kandallo elott es elvezi a meleget.El sem jon onnan,csak ha hivom,vagy ha smit akar. Hiaba pici kutyus.Ez meg meleg imado. Na akartam felrakni kepet rolla,hat nem engedi a rendszer. Majd maskor. szep estet nektek. sziasztok lanyok.
    előzmény:
    WestHill (7009)
    2008-11-19  04:05
  92. 2008. november 19. 22:137010.

    Szia!

     

    Csatlakozom hozzad mind abban hogy nem kivanom a havat, mind abban hogy en is lestem Bogiet, de se hire se hamva. Tudod mikor fog erkezni az anyukaja?!

     

     

    előzmény:
    WestHill (7009)
    2008-11-19  04:05
  93. 2008. november 19. 04:057009.

    Szia Bogie,

     

    akkor szepen haladtok, ha mar pakolaszol,  minden elkeszul, mire itt lesz Anyukad.

    Na es a tegnapi nap is remekul sikerult, remelem azert be fogsz szamolni a kis Emma Roserol, ha kepet nem is teszel fel a kozosbe, en azert szeretnek neha kapni rola egy-egy kepet. Leslek, hogy egy par szot beszeljunk, de millio dolgod van, lehet egy hamar nem lesz alkalom ra. Itt Torontoba le fog Anyukad gepe szallni. Amsterdamba kell majd atszalljon? Mar Pestrol a KLM-mel jon?

    Itt huvosre fordult az ido, sot ejjel meg reggel mar minusz volt, nem sok talan ket fok, de szepen sutott a nap. Hal Istennek a ho meg nem ert ide, Barrie-nel megcoveklett, hat nem bannam, ha ott megragadna es minket kikerulne, ugy gondolom tavaly leesett az idei is, mert annyi esett, de sajnos holnap estere be van igerve egy kis izelito belole, hat bevallom hosiessen semmi porcikam nem kivanja.

    előzmény:
    Bogie (7004)
    2008-11-18  04:25
  94. 2008. november 18. 16:407008.
    Hat ijenre gondolni sem merek.Es hat azert talan egyszer csak megtetszik valakinek.Es csak el megy vegre.Ha nem most akkor kesobb.  Bogikam mondta eladhatatlan haz nincs.Csak kie elobb kie kesobb.De egyszer el megy mind.Hat ebben bizom en is.  Szia.Jo,hogy jottel.hianyoztal.mi van veled? Minden rendben? Irjal neha bovebben is.  Es gyakrabban is!
    előzmény:
    nekezd (7007)
    2008-11-18  14:06
  95. 2008. november 18. 14:067007.

    szia Editke!

    Mi tortenik, h nem megy el az a haz? Most persze, ha mar itt a tel, nem is lesz konnyebb

    Az a lenyeg, hogy egeszsegesen atveszeljetek a hosszu telet aztan tavasszal ujult erovel aruljatok a hazat .  Az ugynok szerint is leall a telen a piac? Itt ha nem is all le teljesen, de visszaesik nagyon.

    En szivesen megvennem a hazadat... nekem tetszik, de sajnos nem tudom.

    Jamikat nem feltem, okos es szorgalmas ugy vettem eszre eddig, egy kis kimaradast hamar behoz

    Pusssz az egesz familynek

    előzmény:
    csipogo (7005)
    2008-11-18  05:08
  96. 2008. november 18. 14:007006.

    Sziasztok!

    Most aludt el az en babaam , van egy kis idom, gyorsan irok egy par sort.

    Orulok, h alakulnak a dolgok nalatok. Az en kis babym most volt 5 hetes es mar 16 honapos, elvezzetek ki minden perceet ennek az idoonek, amikor ennyire csopp meg Emma Rose .

    Nagyon jo, h hagy nektek neha egy kis idot lazitani. El tudom kepzelni, milyen jo egyutt lenni a csaladdal, amikor minden nyugodt korulottetek vegre a sok izgalom utan.

    Tovabbi jo egeszseget kicsinek, nagynak, legnagyobbnak!

     

    előzmény:
    Bogie (7004)
    2008-11-18  04:25
  97. 2008. november 18. 05:087005.
    Hat en megertem.De azert nagyon jo lett volna neha latni.Olyan edes. Most ide egy siro  ize jott volna.De nem akar ide ugrani.Szoval irom inkabb.Na kozben irok es eszem a kocsonyat.Nem birom abbahagyni.Olyan finom.Es nem is art.Ma valtottam  aki a tax-ot csinalja.Mert ez aki eddig csinalta hat ez is at vert miert is ne.Na ez egy rendes csajnak nz ki.Es nagyon normalisan fogja csinalni.neki is tetszik amit en elokeszitek neki.Igy nem lessz sok munkaja vele. Elvittem Jamit is,hatha nem ertek valamit.De semmi gondunk nem volt.Na igy keson jottunk haza.Most aztan miattam keson fogja befejezni a hazifeladatait.De mar holnap nem lessz gondban.Ma a diri megbuntette az egessz osztajt. Ditenchon ben voltak.Uggy kellett Jamit elkerni.na holnap azert be kell neki potolnia.nem ugy van az,hogy elkerem es vege.de hat nem keshettem le az idopontot a Tax-nal sem.Jajj mindig van valami.Lanyok itt mar tartos tel kezd lenni.Mindig hideg van most mar.+ sehol.Csak a hideg jon most mar.-13 fok van mar most is.pedig meg csak 22-ora van.Ejjel kozel 20-lessz. Tovabbi jo munkat nektek Julikam. Most mar hamar meglesztek biztosan.
    előzmény:
    Bogie (7004)
    2008-11-18  04:25
  98. 2008. november 18. 04:257004.

    Jo estet lanyok ))

    Csak egy percre neztem ide, most kezdtem el visszapakolni a nappaliba, a konyveket szortiroztam, nagyjabol be is pakoltam oket a helyukre mar.

    Koala )) hat jo bizony, hogy a ferjem meg tud ilyesmit csinalni, de o is csak reszletekben tud dolgozni idebenn. Most ami megvan megvan aztan hogy a tobbi mikor lesz meg azt nem tudom. Remelem azert sikerul valami normalis festot talalnotok aki meg is csinalja a munkat, nemcsak felvallalja. Na meg ott a koltozes is, hat hallod ti sem unatkoztok egy percet sem.

    Tegnap egesz nap a gyerekeknel voltunk, EmmaRose szepen fejlodik, mostmar tobbet van ebren, figyel , mosolyog, csucsorit, hat zabalni valo )))) Barbim is jol van, es a faradtsag mellett is nagyon boldog anyuka )) Voltunk nagyot setalni a picivel mindannyian, utana kimentunk ebedelni, jo lazitos, nyugis, kellemes nap volt ami mar nagyon rank is fert. Isteni ido volt, napsutes plusz 15 fokkal....es ma is.

    Kepet nem rakok fel ide a kozosbe tobbet, illetve a netre sem, mert csak a szuletesi kepekre kaptam "engedelyt" Barbitol es Grahamtol. Ez a kivansaguk es nekem ezt tiszteletben kell tartani. E-mailben szivesen kuldok kepet nektek, de fel nem kerulhetnek az internetre publikusan es nem is tovabbithatjatok senkinek.

    Remelem megertitek, nekem nincs jogom megszegni a szulok kivansagat, ha egyetertek vele ha nem.

    Egyebkent pici Emmank imadja ha a kis sejhajat razzuk a ferjem nem akarta letenni a picit, vagy ket orat ult vele a rocking chairben es "hintaztatta' a kis prucskot :)))))))))

    Sikerult olcson talalnom anyunak a furdokadhoz olyan szerkentyut, hogy ki es be tudjon menni , illetve biztonsagosan tudjon zuhanyozni. Lassan minden helyre all....es itt lesz anyukam is jovo het penteken ))))))

    Jo ejt mindnyajatoknak :)))))))

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  99. 2008. november 18. 00:577003.
    latod latod az a festo akkor nem igazi mert eloszor is mindent letakarni  betakarni letepelni es utana jon a festes ma mar az unionban is kerik a papirt azelott valki vett egy hengert meg egy talcat es festo volt   otthoon 3 ev szakkozep
    előzmény:
    koala3 (6994)
    2008-11-17  15:48
  100. 2008. november 17. 19:447002.
    Biztos hogy ok? S ha nem???
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635484 (6999)
    2008-11-17  19:16

Címlap

top