Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Maple syrup,beavertai l

Bogie
Létrehozva: 2006. október 12. 19:56

.....ebbe minden belefér

Ui: fotokat kerem a bem.oldalatokra/fotoalbumba tenni, akit erdekel az majd ott megnezi Igen, tudom ez a lassunk vilagot csatorna, de itt inkabb irjunk/olvassunk vilagot   

 

 

  1. 2010. június 26. 15:2610601.
    Yuheeeee micsoda oromereztem en, hogy most be kell jonnom. Gratulalok en is vegre meg van a varva vart kislegeny.  Mindenkinek millo csok, most rohanok majd jovok kesobb.
    előzmény:
    brampton (10600)
    2010-06-26  06:06
  2. 2010. június 26. 06:0610600.

    Na mostmar pontosan tudok mindent  1;30 kor szuletett

    53 cm hosszu

    7 lb 3 ounce= 3 kg 27 es fel deka

    Neve??? Linden  Bjorn  Mihaly  az utobbit a vejem nagypapajanak  a tiszteletere

    Hat hogy fogom becezni?? azt meg nem tudom Szerintem  ugy mint a tobbit

    torpe meg kukac 10 eve azon keseregtem en soha nem leszek nagymama  na mostmar nem szolok semmit  a lanyom ott van szetvagott pocakkal de mar azon spekulalnak hogy anmint lehet   szul megegyet aztan bezar a bazar[szerintem nagyon akarnak egy lanyt]

    előzmény:
    Bogie (10599)
    2010-06-26  05:31
  3. 2010. június 26. 05:3110599.

    Katika, sok sok szeretettel gratulalok a kisunokahoz :)))))) Megjott a kislegeny :))))))))))) A vejednek is gratulalok, egyszerre jott minden nalatok , es minden jo ami jott :))))))) szuper !

    Holnap telt haz lesz, most fejeztem be a furdoszoba surolast, dog faradt vagyok, hiaba na, a 16 oras munkanap meg nekem is sok. Kirandulas, ha csak almomban nem irkalok mashova, amugy nem hinnem......orulok, hogy ...... van a hatsomon. Majd jovok, most megyek es bezuhanok az agyba.......joejt nektek is

    előzmény:
    brampton (10588)
    2010-06-25  14:02
  4. 2010. június 25. 20:1810598.

    Kati gratulalok az unokahoz es a landed papirhoz!! Tiszta szivembol kivanok minden jot a fiatal parnak es ad at udvozletemet nekik. Igazan megerdemlik hogy boldogok legyenek hisz nagyon kedves rendes fiatalok.

     

    Azt hiszem most vegre tudnak igazan unnepelni Canada Day-kor :))

    előzmény:
    brampton (10590)
    2010-06-25  14:35
  5. 2010. június 25. 20:1510597.

    Szia Bozse!

     

    A hazat eladtuk ket napig volt a piacon. Azota keresunk masikat de arba nem tudunk meg egyezni a tulajokal :))) Mindegyik dragabban adja mint amit a haz er es igy meg mink nem merjuk megvenni mert ugye nem akarunk rafazni.

     

    Orulok hogy kutyusod jol van es egyet ertek veled hogy nem szabad mindent rajuk hagyni.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_450656 (10596)
    2010-06-25  19:10
  6. Torolt_felhasznalo_450656
    Torolt_felhasznalo_450656
    2010. június 25. 19:1010596.

    Sziasztok lányok

     

    Remélem mindenki jól van a nagyival együtt,ki most igen boldog családostul együtt.

    Vigyázzatok magatokra,én köszönöm jól vagyok, gond egy szál sem,ha van, azt sem terigetjük.

     

    Kivánok szeretettel szép napot valamennyiőtöknek 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  7. Torolt_felhasznalo_450656
    Torolt_felhasznalo_450656
    2010. június 25. 19:0510595.

    Szia Drága Editkém

     

    Most kicsit összejött nektek, de majd elmulik, vannak sajnos ilyen napok másnak is, nekem is szokott. De bizakodjál és rendben lesz minden.

    Nem tudom mi történhetett anyukáddal, feltételezm,hogy nem iszik eleget,mert itt is az a gond, párom anyjával, nem akar a mama eleget inni.Én naponta legalább 2,5-3 lter vizet iszom, aztán éjjel meg mászkálok,de muszáj, orvos parancsa szent nekem is, nem akarom,hogy baj legyen belőle.

    Örülök,hogy a gyerekek jól érzik magukat,Istvánnak meg biztos bejött még fuvar, és még azt is lebonyolitja oszt majd utána érkezik. Ne idegeskedj, vigyázz magadra nagyon. A gyógyszereket pontosan szedd és rendbe fogsz jönni.

    Kivánok szeretettel megnyugvást a szivecskédre és kellemes napot nektek 

    előzmény:
    csipogo (10592)
    2010-06-25  16:38
  8. Torolt_felhasznalo_450656
    Torolt_felhasznalo_450656
    2010. június 25. 19:0210594.

    Szia Évikém

     

    Ihol vagyok ám, csak bámészkodtam,olvasgattam,meg tekeregtem.

    Mekkora öröm,hogy Katiéknál meg lett a baba és szépséges mint az apukája,meg jó sulya is lett,bár azt nem értem,mert nem számolta át nekem magyarul, ez legyen a legkevesebb nem?

    Lényeg,hogy egészséges és boldogok mindannyian,hogy a kispasi kibujt.

    Most kezdődik neki az élet elég népes családban,és még gyerekek is vannak,ugyhogy lesz ki majd vigyázzon rá.

     

    Remélem jól vagy? Mi a helyzet? sikerült eladni a házat vagy csak én nem olvastam figyelmesen.

     

    Kivánok szeretettel kellemes napot, Kormos jól van, sokat masszirozzuk a lábacskáját,már nem sántikál, ugyhogy a hangja igen nagy lett, erősebben ugat,ezt eddig nem tette. Megváltozott, és kényeske lett, de ma megfenyitettem,mert nem fogom engedni,hogy ő uralkodjon rajtunk. Haszontalan kutyája, meg is haragudott rám kicsit, de mán szent a béke. 

    előzmény:
    kirandulas (10587)
    2010-06-25  13:19
  9. 2010. június 25. 16:3910593.
    Koszonom mindenkinek a jokivansagot es at fogom adni nekik is
    előzmény:
    csipogo (10591)
    2010-06-25  16:32
  10. 2010. június 25. 16:3810592.
    Sziasztok lanyok.Nehezen megy az iras,farad a kezem szinte azonnal,azert nem is irok sokat.Mint aki zsakolt.Remelem ez meg javulni fog.Anyum megint korhazban an.Sokat nem is tudok rolla. Hat sok jo  hirem nincs. Istvan sem hazafele jon 1 honap utan szoval osszejott minden.A sracok jolvannak.Jol ezrzik magukat.Sziasztok.Be is fejezem,mert mar remeg a kezem is a faradtsagtol.
    előzmény:
    kirandulas (10587)
    2010-06-25  13:19
  11. 2010. június 25. 16:3210591.
    Draga Katikam.Nagyon nagyon Gratulalok nektek. Es  minden jot a kis pici unokatoknak es a lanyodeknak is. Remelem tovabbra is jolvannak.  Minel elobb mennek majd haza.Es akkor kiunokazod magad rendesen.  Mindenkinek nagyon jo egeszseget kivanok sok szeretettel
    előzmény:
    brampton (10590)
    2010-06-25  14:35
  12. 2010. június 25. 14:3510590.
    Hosszat meg nem tudom a sulya 7 lb 3 ounce ezt meg at kell valahogy valtanom mert csak durvan tudom megsaccolni kg-ban  a neve  meg nem 100% 3 bol meyik lessz 1;30 kor  lett meg es ha tudok mast este beirom
    előzmény:
    WestHill (10589)
    2010-06-25  14:29
  13. 2010. június 25. 14:2910589.

    Gratulalok,

     

    jo egeszseget, sok oromot es boldogsagot kivanok az egesz megnovekedett csaladnak!

     

    Nem irtad, hogy mi lesz a neve, mennyivel szuletett, milyen hosszu, a szokasos babamereteket kerjuk. 

    előzmény:
    brampton (10588)
    2010-06-25  14:02
  14. 2010. június 25. 14:0210588.

     Megszuletett vegre ejjel 1;30 kor csaszarral kisfiu [ezt tudtuk mar elotte is] mert nem tudot tagulni   fekete haja van mint az apjanak es az orra is az apjae 

    Sajnaljak hogy nem ejfel elott mert akkor  pont 2 dolg lehetettt vona osszevonva  Tegnap kapta meg kezhez vegre a Landed papirt

    Mondtam neki ez uj Canadai szokas aki Landed papirt kap az bonusznak kap egy gyereket is

    Na ma duplan unnepelunk Vegre szegeny tul van rajta  

    Most beszeltem vele   mondta [o rendesen akart szulni] hogy az a 3-4 ora  amig  megrepesztettek  burkot es jottek az igazi tolofajasok   az t nem gondolta   hogy ennyire faj es  ma eloszor hallottam a lanyomtol azt hogy kalapot emel elottem amiert 2x vallaltam ilyen  fajdalom aran szulni  o nem lenne ra kepes  vegig ment volna  de a doki  nem engedte mert nem tagult csak 2 ujnyit es nem tagult tovabb

    Szoval matol 4x nagyi vagyok

    előzmény:
    kirandulas (10586)
    2010-06-25  13:13
  15. 2010. június 25. 13:1910587.

    Lanyok merre jartok?

     

    Bogie nalad mi ujsag? Mikor megy anyukad haza?

     

    Koala, te sem irtal nagyon regota. Mi lett a szaritogep sorsa? Ajto lett cserelve vagy az egesz gep?

     

    Csipogo, gondolom te el vagy foglalva a kisvendegel. De attol meg adhatol hirt magatokrol.

     

    Lina merre jarsz? Van egy gyanum hogy a ket haszontalan lany (Bogie es Lina) mashova jarnak irni.

     

    Westhill, en meg mindig tartozom az orhidea kepel :)))

     

    Bozse, hogy van a kiskutyad?

     

    Houston, nalunk most lesz a G20 es a G8. Az elnokotok ma erkezik meg. Tegnap beszeltem egy kedves amerikai baratomal, mondta ha mar itt van az Obama akor csak tartsuk meg nyugodtan :)))

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_176444 (10585)
    2010-06-21  00:55
  16. 2010. június 25. 13:1310586.
    Brampton, meglet mar a kisunoka?
    előzmény:
    brampton (10584)
    2010-06-21  00:07
  17. Torolt_felhasznalo_176444
    Torolt_felhasznalo_176444
    2010. június 21. 00:5510585.

    szervusztok kislanyok!

    hat nem vagyok egy par napig - a politikai topikban vertem a szamat, mert ez a bp megint hogy itt mi folyik mar nem is emberi...szoval nem vagyok egy par napig, es mindenkinek mennyi baja van! 

    Hat ez nem jo!

     

    Editke...amin te keresztul mentel nem semmi! Meg hogy te vezettel!!!

    kepzeld ha valami utkozben tortenik, maskor ilyet ne tegyel, inkabb vigyen valaki!! Ha olyan hirtelen lennel rosszul - hiszen errol nem tehetnel - hogy nem birsz felrehuzni, kepzeld mi bajt tudnal okozni magadnak.

     

    maskor nehogy ilyen eszedbe jusson! 

     

    --------

    szoval Kati ujbol nagyi lesz! hat EZT irigylem toled..mert de jo lenne itt is egy kicsi lany jonne! A fiu unokam nagyon aranyos, de hat most abban a korban van, amikor a Nana mar nem annyira erdekes, mint mikor 5 eves volt, es a masik szobabol ahol rajzold idonkent atkiabalt nekem a konyhaba, hogy Nana....mondom mi van kisapam...I love you !!!!

     

    no most ez nem egeszen igy van!

    puszit most is kapok, de mar rohan is...mindig.. mar kis baratno van, meg a haverok.

    Persze en is igy voltam... haza majd csak hogy aludni jartam.. mindig a baratnok ... mert annnnnyi megbeszelni valo volt.. hat most o van igy..

     

    ------

    bekoszonott a meleg... most mar napkozben eleri a 98-100 fokot.. ejjel is meleg van, megy a huto ejjel nappal... 

     

    no nekem meg a ferjemnek alakult ki a has oldalan ugy nez ki serv. Hat ez sem hianyzott. Neki a heten volt ekg, rongten, vervetel, ultrahang majd jovoheten tudja meg az eredmenyeket. Aztan meg gondolom majd jon a mutet. 

    mindig van valami amit az ember lanya nem tervez!

     

    en jol vagyok, de en meg nem birom ezt a meleget... kinn most mar szinte sosem vagyok. A kertem szep, virit..de csak locsolni jarunk ki.. 

     

    De meg az iden nem volt vihar, hurrikan vagy tornado felenk, illetve egyenlore nem is keszul hala Istennek. Volt mar parszor eso, de normalis, szep lassan, hogy a talaj be tudta szivni. Szep zold minden. 

    nem is gondoltam volna hogy ilyen hamar rendbejonnek a kertek ahogy tonkrement mindenkie a telen. 

     

    nezem a youtube-n a magyar arvizet! az valami borzaszto! nincs eleg baja az embereknek , ez mar aztan igazan nem hianyzott. nem beszelve hogy gondolom a karok a kerteszetben, a foldeken, majd lesz olyan arak a piacon, hogy mindenki nyogni fog tole. Nagyon tudok sajnalni minden embert/csaladod akiknek egy elet munkaja csak ugy eluszik. 

     

    nalunk meg mint tudjatok a Mexicoi obol tragedianak se eleje, se vege.. a halaszat all, a turizmus all, most meg meg a csodas, hozzaerto elnokunk a 35 rig kutatast is leallitotta..egyenlore ugy mond 6 honapra.. kesz, nincs is mar, ez a 3 munka van Louisianaba, Alabamaban.. mi lesz veluk?

    14 orszag felajanlotta a segitseget...nem fogadtak el! erti valaki????

    De majd mennek el a rig-ek..nem allhatnak itt felevet, tul sok a veszteseguk... es hova mennek? Brazil...ahova tavaj Obamaek 2 Billio amerikai adofizetok penzet odaadtak, hogy ok furjanak...

     

    nem ertem....nem ertem...nem ertem... 

    előzmény:
    Bogie (1)
    2006-10-12  19:56
  18. 2010. június 21. 00:0710584.
    azt hiszem a pocak lako mostmar rovidesen kibujik   vegig tudta hordani hal isten 22-re van kiirva [pont a fim szulinapja] de elofordul hogy ma [apak napja van]  lessz meg  mert most telefonalt hogy athozzak a kisfiut  innen viszem majd suliba  mert szivarog a viz   nem nagyon de szivarog   fajdalmai meg nincsenek  De lehet ejjel elkapja majd  aztan futas a korhazba  Szoval keszenletben vagyok
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_450656 (10583)
    2010-06-20  20:15
  19. Torolt_felhasznalo_450656
    Torolt_felhasznalo_450656
    2010. június 20. 20:1510583.

    Szervusztok Lányok

     

    remélem mindannyian jól vagytok, családtagjaitokkal együtt? Vigyázzatok magatokra, pocaklakó is maradjon még odabé, itthon pocsék esős idő van.

     

    Pusszantás szeretettel mindőtöknak

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  20. Torolt_felhasznalo_450656
    Torolt_felhasznalo_450656
    2010. június 20. 20:1410582.

    Szia Editkém

     

    Köszönöm,hogy részletesen irtál, remélem anyuláddal is rendben lesz minden, fogadd őt el olyannak amilyen,tudod hiszen. Nem kommentálnám.

    De te szegénykém alaposan megszenveded a vizsgálatokat,ám remélem,hogy a gyógyszerek teljesen rendbe hoznak majd, folyamatosan. Vigyázz nagyon magadra, most már nem lehet baj,remélem, mert a viz is benn van már és tisztán folyik.

     

    akislány meg majd kicsit talán besegit, azért ne ugráld annyira körül,hagyd érvényesülni őt is,ha már odament.

     

    Milliónyi puszika szeretettel,én jól vagyok,köszönöm

    előzmény:
    csipogo (10581)
    2010-06-17  14:22
  21. 2010. június 17. 14:2210581.
    Sziasztok lanyok.Bozsem anyu mar tegnap ota otthon van.Jol van. Rendesen eltudja latni magat.szoval vele semmi gond.Kerdezte en hogy vagyok.Mondtam neki,hogy Strogot kaptam,Hat nem igen erdekelte.Elintezte avval,hogy neki is volt es kesz. Errol ennyit. En tegnap tul estem az MRI-rontgenen. 20-percig tartott.Hat eppen kibirtam.Az a nyomorult klasztrofobiam,meg a panik egyutt.Jol meg kinzott. De nem akartam volna,hogy netudjak megcsinalni a vizsgalatot.de a vegere a szam ugy kiszaradt,hogy alig kaptam levegot.de a lenyeg vegig birtam. Mint egy kalodaba ugy be volt a fejem nyakam szoritva es ugy toltak a gepbe.Jajjj. Na vege az a lenyeg. A vernyomasomat is mertek,az  nagyon jo volt. Kaptam gyogyszert,es majd meg hivnak sziv,es nyaki ultrahangra. aztan remelem hagynak beken egyenlolre. Most megyek majd a gyogyszereimet is kivalltani.meg veszem fel Jamikemet.Most vizsgazott  az utolso targybol/Biologiabol. Felt tolle,de remelem,azert jol sikerul neki. A vizunk mar bent van a hazba.Eddig kifele fo;lyattak,hogy tisztuljon.Most mar jo. Tudtam tusolni is tegnap/ma meg mosok. Ez nem nehez.Tudom csinalni. Azert nem hagyom el magamat.de sokat pihenek. Jamikem tud segiteni. Igy azert megvagyunk. 22-en jon a baratnoje.Ket hetig lessz itt. Hat megeroltetni nem fogom magam.de azert jol megleszunk remelem. Lanyok remelem mindenki jol van.Sziasztok.   szep napot mindenkinek.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_450656 (10580)
    2010-06-15  19:00
  22. Torolt_felhasznalo_450656
    Torolt_felhasznalo_450656
    2010. június 15. 19:0010580.

    Editkém,Kincsem,

     

    Sajnos hiába mondjuk az idős embereknek hogy sok sok vizet igyanak,mert azt muszáj,én 2-3 litert is képes vagyok meginni, mert besürösödik a vér is meg a kiszáradás,meg egyebek. Remélem hamar rendbe hozzák anyukádat,és nem lesz semmi baj.

    te meg a sok okos emberrel jól felidegelted magad, nem kellett volna, de megértelek. Most már minden rendben lesz,csak nagyon vigyázz magadra,nagyon nagyon. Ne erőltess semmit, csak amennyit tudsz,annyit és sokat pihenjél,amig teljesen helyre nem jössz.Ezt vissza tudják csinálni ugy hogy nyoma nem marad. Ne engedj semmiből, csak gyógyitsanak meg, nagyon fontos.

    Köszönöm,hogy leirtad nekünk, milliónyi puszika és ölelés szeretettel 

    előzmény:
    csipogo (10579)
    2010-06-14  23:53
  23. 2010. június 14. 23:5310579.
    Szerbusztok lanyok.Bogika,Bozse.Coala es mindenki. Mar van vizunk.A WC-et mar lehuztuk probabol.De meg tisztulnia kell,folyatjuk kifele az  udvarra. De mar itt van. Coala anyukam ki volt szradva,agyerelmeszesedese is van,meg idos kori gyengeseg. 85-eves lessz aug 23-an. Na ami betette a kiskapukat nallam Julikam nem az,hogy nincs viz.Azt ki lehetett birni okosan.na de megvigasztalt az egyik szomszed,hogy nem is lessz. Es ez volt sok.Mert hogy kiszaradoban van a kornyek,es minek jottunk mi ide.Miert nem kerdeztuk meg ot,majd megmondta volna. Na de miert nem irta ki az ajtajara.Akkor tudjuk. Szoval ez nagyon zavart.na meg egy kedves szomszed mikor anykam a korhazba kerult elkezdett velem veszekedni,hogy most ne torodjek a vizzel,meg a sok mani kiadassal.Most az anyu fontosabb.Jo hogy azt nem mondta,hogy en nem akarok az anyumrol tudni. A lenyeg ez a ketto ugy kiboritott,hogy csak sirtam.es nem vettem be nyugtatot.Azt elfeledtem.es csutortokon reggel ugy ebredtem,hogy a jobb oldalamal baj van.A labam meg meg rogyik.es a kezem meg zsibbadt.Es nem jon bele vissza az elet rendesen.Hat igy elmentem a dokihoz.De az Emergencire.,mert oda lettemn iranyitva.En vezettem a kocsit is.nemtudtam en,hogy strog. Csak segitseget akartam.A csaladi dokink az most szult tehat egy evig nincs. Majd Aug-ban lessz hejettes.Oda mar van idopontom is. Ma is lementem,vezetni tudok,de elfaradtam nagyon.le is doltem ahogy hazajottem. Kaptam verhigitot,meg nyugtatot.Es ma vart az uzenetrogziton a hir.Holnap kell hivnom valakit,mert meg menem kell MRI-ra meg nyaki ultrasand-ra. Majd megmondjak holnap az idopontokat.es majd megyek.mindent csinalhatok,de csak modjaval.Emeles,eroltetes azt nem szabad.Meg a Hot Tub-ba is mehetek,csak nem forro vizbe.En 36 fokosat szoktam.abba beleulhetek amig jol esik.ha mar nem jonni kell kifele.A torna is mehet de csak lassan es csak addig amig szeretem.Sok zoldseg,gyumolcs es egeszseges etel. hat ennyi per pillanat.Vigyazok ahogy tudok. Ma a viz is nem ugy indult ahogy kell.Kiderult azert mert a biztositek kissebb,mint kellene.na de a mester el ment.Es telefonon akarta leiranyitani,hogy legyen viz mar vegre.Hat csak visszakellett jonnie. Most mar van.Folyik kifele,hogy tisztuljon. Holnap mat biztos lessz .Es vegre vege  a kenyelmetlensegnek. Most megyek.Kicsit faraszt az iras most.De mar sokkal jobb minden.Csak nem szeretem ezt az erzeketlenseget.Mar jobb,de meg nem az igazi es zavar.   Puszi mindenkinek.sziasztok.  Nagyon szpen koszonom az aggodast lanyok.Julikam edesanyadat kulon is puszilom., Es koszonom,hogy aggodik ertem o is. Mar csak azert is vigyazok magamra,hogy senkinek neokozzak csalodast.
    előzmény:
    koala3 (10578)
    2010-06-14  20:16
  24. 2010. június 14. 20:1610578.

    Csipogo, nagyon vigyázz magadra, ne várjál ám ilyen sokat a dokinál. A stroknál minden perc számit. Ha utánanézel itt is az internetten, megvan mik a jelei a gyengébbnek is. Nálunk a tv-ben is állandoan megy a figyelmeztetés hogyha a jeleit érzed azonnal fordulj orvoshoz, leggyorsabb a mentö. Van rá gyogyszer amit pár orán belül kell adni, minnél gyorsabban annál biztonságsabb. De késöbb már nem használ, akkor már megtörtént az agyi erekben a károsulás(na jobb szo nem jut az eszembe) Ha tul sok akkor ugorjátok át, de érdemes elolvasni...

     

    Sudden numbness of the face, arm, or leg, especially on one side of the body 

     

    Sudden confusion, trouble speaking or understanding speech 

     

    Sudden trouble seeing in one or both eyes 

     

    Sudden trouble walking, dizziness, loss of balance or coordination 

     

    Sudden severe headache with no known cause

     

     

    Stroke may be associated with a headache, or may be completely painless.

    Having these signs, call 911 

    Treatment is available, but only if a stroke is recognized in time.  

     

    Csipogo, miután volt egy gyenge agyvérzésed, nagyon kell figyelned ezek után.

    Szedd a bogyoidat, tarstál be mindent, mégha nehéz is lesz. Föleg hogy ne idegeskedj mindig. Nagyon sok hearult rád az utobbi idökben a ház eladásátol kezdve. Nem mullt el nyomtalanul, probálj meg (Hofi szavaival élve, akinek igaza volt) lazitani... Minden megoldodik, ha nem is rögtön. Házban is nagyon sokat rámoltál, azt is lassiitsd le.

    Még egyszer nagyon vigyázz magadra!

     

    Ha van eröd irjál anyukádrol, mi történt. Biztos a nagy höség sem tesz jot neki.

     

    Bogie, nagyon szépek a virágaid! Milyen jo lehet egy kicsit babázni, unokázni..

    Nálunk a fiam volt itthon a barátnöjével, most bajban van a leányzo, mert lejárt a tanulo vizuma. Itt probálták meghosszabbitani az inernetten, de nem sikerült.

    Vagy haza kell mennie (Irország) vagy át Buffaloba s onnan megkérni. Még utána kell nézniük, mert már work vizum lenne belöle, nem tanulo. Igaz minden lehetne, de nagyon sok pénz. I-oszágban meg a családban örülnek ha ennivalora meg megélhetésre futja, nem utiköltségekre, vizumokra, meg egyetemi költségekre neki. Nincs munka sem, ahol laknak, épp hogy megélnek. Na  nem nagy különbség van Mo-között, föleg aki vidéken él, távol a varosoktol.. Itt dolgozott is, de az egyetemet is kellett fizetnie, nem sok pénze van.

     

     

     

    előzmény:
    csipogo (10573)
    2010-06-13  13:02
  25. Torolt_felhasznalo_450656
    Torolt_felhasznalo_450656
    2010. június 14. 19:5210577.
    Linát nagyon régen láttam, igen hiányzik,hogy nem ir egy-két sort, de biztos dolga van rengeteg. Milliónyi puszika neki is szeretettel
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  26. Torolt_felhasznalo_450656
    Torolt_felhasznalo_450656
    2010. június 14. 19:5110576.

    Szia Bogikám

     

    Örülök,hogy jól sikerült a születésnapi parti és anyukád is jól van,a kislány meg aranyos lehet most már,hiszen amikor kezd nyilni a kis értelmük, annál csodálatosabb élmény nincs a családnak. Mint most nektek.

     

    Egyet értek a mérgelődéseddel, kicsit tulcsámcsogták a trianoni cirkuszt, de ezen tényleg már változtatni nem lehet, megemlékeztünk junius 4.-én és annyi,megyünk tovább van egyéb más sulyosabb probléma,amit azonnal orvosolni kellene, megértem,hogy nem egyszerü dolog, de hát mégis. Igy lehetett volna még több segitséget varázsolni, tv-n keresztül. Kicsit lazára vették,bár a Duna tv-ben sokszor mondják hogy már mennyi gyült össze,de az vajmi kevés.most meg azt hallottam hogy a kdnp-s polgármesterek összefogva házakat fognak épiteni ki ki a maga segitségével, ennek igazán örülök,de mikor lesz ebből valóság? nem holnap az is biztos. Idő, idő.... Nagyon tönkre vágta az országot ez a sok eső, a földeket is, gazdákat is, és a sok rengeteg ház vagyonkákkal együtt semmivel lett egyenlő. Igen nagy tragédia.

     

    Köszönöm, hogy sokat irtál, örömmel olvastam, én a meleget nehezen viselem, elég sokat szórakázik a szivem, nyilván okkal, de hát egyenlőre dolgozom a problémán, ami nem egyszerü, és az orvos semmit nem talál ám nem adom fel,hogy alulmüködési vérvizsgálatot is fogok kérni,a másik topikban egyik lány irta, ezt nem tudtam,most már tudom. Meg fogom erőszakolni a dr.nőt a jövő héten,mert kell mennem vérnyomi gyógyszert is iratni.

    Amugy jól vagyok, lehetőség szerint igyekszem vigyázni magamra.

     

    további kellemes napot szeretettel nektek is 

    előzmény:
    Bogie (10574)
    2010-06-14  03:05
  27. Torolt_felhasznalo_450656
    Torolt_felhasznalo_450656
    2010. június 14. 19:4510575.

    Drága Editkém

     

    de örülök,hogy végre van vizetek, remélem ahogy most irom már a hozzászólást, tul is vagytok a szerelésén, remélem,nagyon remélem és végre megszünik az idegeskedésed.Nagyon nagy szerencse volt,hog ynem történt komoly baj, igen figyelj magadra,kérlek szépen.Sajnálom,hogy az anyukád korházban van, talán a meleg, vagy miért? Kivánok jobbulást,mielőbbi gyógyulást neked szivem minden szeretetével.Ne idegeskedj annyira,próbálj valahogy kicsit nyugodtabb lenni és a házi orvosod kisérje már figyelemmel hogy mi történt,mert ez nem vicc,és nagyon komoly dolog. Minél előbb orvos látja,annál hamarabb tudják orvosolni és nem lesznek maradandó következményei. Jaj Istenem,

     

    Puszikállak szeretettel és további szép napot nektek 

    előzmény:
    csipogo (10573)
    2010-06-13  13:02
  28. 2010. június 14. 03:0510574.

    Sziasztok lanyok ::::::)))))))))

    Jajj Editkem, hat a kut az jo hir, de a stroke az nem :(((((( uhhhhhhh meg szerencse, hogy vegulis nem lett komolyabb baj. Nem is ertem miert kellett annyit varjal, hiszen a stroke-nal a legfontosabb tenyezo az ido. Minel elobb kap a beteg ellatast, annal nagyobb az eselye arra, hogy nem marad nyoma, vagy maradando karosodas a stroke utan. Editkem, irto szerencsed volt most......hala a Joistennek, hogy nem lett komolyabb baj, de mostantol nagyon oda kell figyelni erre is. A verhigitot biztos adjak egy darabig, de azt sem lehet orokke szedni. Ha mar nem szeded majd a verhigitot es barmi ilyen tuneted van, azonnal vegyel be aszpirint.....es mentot kell hivni, nem az ambullanciara menni.  Megha varni is kell, de a mentosok legalabb megadjak az elsosegelyt. 

    Amig a verhigitot kapod addig viszont nem szabad aszpirint bevenni.

    Remelem rendbejossz es elmulik a sok idegesseg is rolad. Anyukaddal mi tortent, miert van korhazban ? Anyukam is puszil, uzeni vigyazz magadra :))))))))))))))))))))))

    Nekezd )))))))) Timmy kave szuper :))))))))) igaz en feketen iszok minden kavet, de a kanadai kedvenc a DD :))))) Orulok, hogy be tudtal jonni megha kolcson geppel is, de itt voltal az a lenyeg )))))

    Bozsikem ))))) en meg ma merges lettem nagyon az itteni magyarokra, vagyis inkabb a magyar tv-sekre. Tudod van itt minden vasarnap az egyik direkt erre a celra fenntartott csatornan magyar tv musor fel oras. Mindig nezzuk, ma is igy volt, na most ne vegye senki zokon de az egesz fel orat a Trianonnal toltottek el......sajna az megtortent, valtoztatni nem lehet rajta.......DE viszont ma Magyarorszagon ezrek szorulnak segitsegre.....es eszukbe nem jutott, hogy ezt a fel orat arra hasznaljak fel, hogy gyujtsenek az otthoni arvizkarosultatknak. Basszus ilyenkor felmegy apumpam, mert a TV egy orult nagy eszkoz, egesz Kanadaban nezik az osszes magyarok......hat nem a multon kellett volna itt sirankozni, hanem a jelenlegi gondokat orvosolni segiteni. Ehh tudom en, hogy tudunk segiteni, ide be is hozta a multkor az eygik forumozo a linket, de ekkora lehetoseget elszalasztani szerintem bun!!

    Na, uffffffffff beszeltem :))))))))) vigyazz magadra ))))))))

    Ma voltunk a gyerekeknel, Barbim szulinapjat unnepeltuk meg ))))))) az unnepelt mexicoi vendeglot valasztott, csak sajnos a vendeglo a Commercial Drive-on van, ahol mozdulni nem lehet a sok neptol ( ez az olasz negyed Vancouverben) mert minden pub-ban a futballvilagbajnoksag meccset nezik )))))) meg a vendeglokben is. Eleg messze sikerult parkolnunk, de anyut az osszecsukhato wheelchairrel hordozzuk mindenhova, igy nem volt gond. Az ebed nagyszeru volt, kis prucskunk "produkalta" magat......meg kellett zabalni. )))))) Aztan otthon kiultunk a kertbe a tortazas utan, egyszercsak elkezdi mondogatni, hogy "sarga, sarga" , ott volt egy-ket kis sarga virag a fuben, le is szedte mindet es "sargaztunk" egy felorat ))))) Anyu botjat megint elszedte, ha csak egy mod van ra megkaparintja, aztan jarkal korbe korbe, huncutul nevet es kiabalja, hogy Dedi, Dedi ))))))) Engem mostmar siman Anyanak hiv, ugylatszik tul sok volt a nagyanya szo neki )))))) kusztunk, masztunk, tancoltunk, enekletunk, razza a kis sejhajat es enekeli, hogy mambo, mambo )))))))) aaaaaaaaaaaa elmondani nem lehet mennyire kis tunder es mennyire imadom ))))))))))))))))))))))) 

    Ja a viragomat nem felejtem el locsolni, itt a bizonyitek ra ))))) gyonyoru ))))))

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  29. 2010. június 13. 13:0210573.
    Sziasztok lanyok. Hetfon mar lessz vizunk.Meg van a viz.mar ki is van furva.Most nem dolgozik a furo hetvegen.de hetfon jon es be is fejezi. Ket het utan vegre lehet meleg vizben zuhanyozni.mar alig varom.Kicsit magam alatt voltam.A sok stressz,a viz miatt,meg anyum korhazban van.szoval megtette a hatasat.csutortokon en is a korhazban kotottem ki.magam mentem be. Es 9-orai varakozas utan kideritetek,hogy kaptam egy enyhe strogot. Most aztan vigyazok.szedem a nyugtatot,veghigitot.es nem idegelem magamat.remelem minden rendben lessz. sziasztok.szep napot mindenkinek. Most azert nem irok tobbet.El is faradtam mar.majd jovok maskor is.
    előzmény:
    Bogie (10569)
    2010-06-10  03:03
  30. Torolt_felhasznalo_450656
    Torolt_felhasznalo_450656
    2010. június 10. 18:5810572.

    Arany Csillagom

     

    Nem tudom mi érhet még el, de nagyon remélem,hogy lassan csak rendbe jönnek dolgaid, ezt kivánom tiszta szivemből, szeretettel barátilag. Köszönöm,hogy megirtad. Vigyázz nagyon magadra,puszkó milliónyi.

    előzmény:
    nekezd (10570)
    2010-06-10  09:20
  31. Torolt_felhasznalo_450656
    Torolt_felhasznalo_450656
    2010. június 10. 18:5610571.

    Szia Drága Virágom

     

    Igy gondolom én a politikai részét illetően, kicsit szarrá verték, lopták az országot az elmult 8 év során és alatt is, meg akkor is,amikor nem nemzeti érzelmü kormányunk volt. Azért talán lesz valamennyi lehetőség és lesz,mert érzem és tudom,hogy át fogják alakitani azt amit kell ahhoz,hogy haladjunk is előre, de ehhez a szemléleten is változtatni kell. Bár kevesebben vannak,akik rossz helyre rakták az X-t, a többség kijózanodott,ám türelmetlen.Azt hitték,hogy a választás után mindjárt hétfőn már manna fog hullani az égből és gondok nélkül ébrednek. Hát tévedtek,ezért rendesen meg kell dolgoznia mindenkinek,akármilyen érzelemmel rendelkezik. De kárörvendő és rosszindulat is igy is rendesen akad közöttük,nem is igen kell messzire mennem, hogy csak magamról beszéljek. De ez engem egyáltalán nem érdekel.

    Örülök,hogy jól vagytok, az operációt ne mond,mert a mi legkisebb falatkánknak is begyulladt az egyik lábacskáján a köröm szintén,és egyenlőre anyja gyógyitja, azóta -vasárnap-nem hallottam semmit róla, de a lányom igen nagyon ért ezekhez a gyógyitásokhoz mert a hugomnak,sógoromnak,keresztfiamnak is már helyreigazitotta, gond nélkül.

    Nagyon melegem van, ma nem voltam jól, igen sokat feküdtem és pihentem, ezt át kell vészelnem,szerintem a széltől is lehetett a rosszul lét. Anyukám is igy volt amig élt szegény,ha fujt a szél és meleg volt, sokszor előfordult a rosszullét nála is. Minden rosszat örököltünk,leginkább én.

    Férjednek jobbulást, vigyázzatok magatokra nagyon, én is azt teszem,de hát ezek rajtam kivül álló okok.

    Épp most volt a tv-ben az árvizzel kapcsolatban,igen nagyon sok elkeseredett embert hallani,megértem őket, nagyon nagyon sajnálom,hogy ez történt. Remélem csak jobbra fog fordulni,és sikeresen megoldják nagyjaink ezt a problémát is.

     

    Milliónyi puszika mindőtöknek szeretettel

    előzmény:
    Bogie (10568)
    2010-06-10  02:55
  32. 2010. június 10. 09:2010570.

    Sziasztok!

    Kolcsongepen vagyok, csak azt szeretnem tudatni, h a laptopom vegleg megadta magat. Nem lehet hasznalni, kepernyo sotet.

    Most vegre elofizettem a netre, de nincs mivel hasznalnom.

    Nem vagyok en hutlen, csak.....

    Ki kell nyognom a gazmuveknek az altalam nem kert munkakat, amit ma vegre befejeztek, ezert a gepvasarlas bizonytalan idore elhalasztva es ugy nez ki, le kell mondanom a netet.

     

    Mindenkinek szep napot kivanok!

    Mindenki hozzon sok jo hirt!

     

    előzmény:
    Bogie (10568)
    2010-06-10  02:55
  33. 2010. június 10. 03:0310569.
    Kedves receptgyujto, koszonom, hogy megalltal itt egy percre es betetted a linket. Hasznos informacio, aki tud kozulunk biztosan segit.
    előzmény:
    receptgyujto2 (10567)
    2010-06-09  19:46
  34. 2010. június 10. 02:5510568.

    Szaiasztok lanyok:)

    Bozsikem, mindig orom latni teged :)))) Olvasgatom/latom a neten az otthoni esemenyeket, azt is latom hogy ha zokkenokkel is de azert kezd osszefogni az orszag es ez igy helyes. Nagyon remelem es bizom benne, hogy sikerul majd kimaszni ebbol a nehez helyzetbol es beindul az orszag szekere. A felelossegre vonas meg ketelu kard,evekig elhuzodo perek (az adofizetok penzen ha az allam perel) es az elherdalt milliardok soha nem kerulenek elo. Tudom ilyenkor a "nep" "fejeket akar latni hullani" de nem biztos, hogy megeri mar......89/90 ben kellett volna, nem most. Ez az en velemenyem, valoszinuleg nem egyezik sok emberevel, de szerintem mar sok ertelme nincs. Inkabb elore kell nezni es megtenni a legtobbet amit a jelenlegi helyzet megenged.

    Hallod azert a hosegert nem irigyellek , de most ez kell, hogy szaradjon fel minden es apadjanak el a folyok. Te csak husoljel odabenn, ne menj semerre ha nem muszaj )))))

    Nekunk megint szulinap jon, meg nem dolt el, hogy itt lesz nalunk vagy mi megyunk. A ferjemnek ma leoperaltak a kormet a nagylabujjarol, irtora faj neki, itt patyolgatom kozben.

    Anyu is jol van, mindjart vacsorazunk, kedvnce lesz, szalonnaba tekert csirkemaj, krumplipure es almakompot.

    Pussz mindnyajatoknak :)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  35. 2010. június 9. 19:4610567.

    http://www.voroskereszt.hu/

     

    Gondoltam valakit erdekelhet. VAgy talan mar lattatok.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  36. Torolt_felhasznalo_450656
    Torolt_felhasznalo_450656
    2010. június 9. 19:3310566.

    Arany Virágom

     

    ami szarkeverés itthon megy akár az árvizkárosultakkal, akár a Parlamentben, hát nem sámli az biztos. De próbálják javitani,hogy mit dumálnak mellé akármelyik szinten is,most nem irnám le, de gyomorforgató az egészen biztos.

    Megint szerencsétlen pasi ugy járt mint első miniszterelnöksége idején,hogy akkor is kikapták az árvizet és megoldotta,most is meg fogja, sőt az országot is ki fogja mosni a szarból, amibe ezek a mocskosok beletaszitották. Lesz majd börtönfeltöltés, egészen biztos, nem fogják elvinni szárazon,most aztán kizárhatnak megint a dumáért,mert ezt csinálják rendre.

    Édes anyám, majd csak elülnek a viharfelhők mindenünnen,és még fog ragyogni a napocska ott is, ahol nem akarják. Csak idő és türelem kérdése.

     

    Remélem jól vagytok, a mama is, meg a Emmácskánk is? Én igen, csak ne lenne ilyen rohadt hőség, és még nincs vége,mert a hét végére 38 fokot is mondtak, ez mondjuk arra jó,hogy apadjanak kicsit a folyók, de attol még nem lesz ház, lakás, kert, mindenüket elvitte a viz és és még inni való sincs,meg áram meg gáz sem, ugyhogy jó nagy baj van itthon megent. De majd megoldják fentebb leirtak, és addig meg adakozunk,ha már akik ellopták a fél országot,nem tejelnek,mert ha visszaadnák a fele lopott szajrét, pénzt, akkor nem kellene kuncsorogni adományokért. Ugye hogy igazam van?

     

    Puszikállak szeretettel és nagyon vigyázz magadra, családodra, további kellemes szép napot szeretettel. 

    előzmény:
    Bogie (10542)
    2010-06-06  22:27
  37. 2010. június 9. 19:2710565.
    gyere szivesen latlak bar ki tudnalakvinni benneteket
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_450656 (10562)
    2010-06-09  19:21
  38. Torolt_felhasznalo_450656
    Torolt_felhasznalo_450656
    2010. június 9. 19:2710564.

    Évikém

     

    hagyjad mán ne kutakodj utána,mert én a natgeotv-n láttam egyik este, de már pár héttel ezelőtt volt,ugyhogy ne kutakodjunk, bár ha annyira akarsz, csak a neten tudod megnézni, vagy ha nagyon rá érek a bezártságomba a melegtül,megpróbálom előkotorni a linket.

    Bocsi,ha megkavartalak téged is,mert látom Houstont sikerült, pedig nem akartam. 

    előzmény:
    kirandulas (10546)
    2010-06-07  01:04
  39. Torolt_felhasznalo_450656
    Torolt_felhasznalo_450656
    2010. június 9. 19:2510563.

    Drága Virágom

     

    szóval volt is sztori amit még nem olvastam itt, lehet másutt mesélted Katinak, de a kávézást olvastam,abban benne vagyok én is.

     

    Remélem nincs nagyobb baj, de ahogy olvasom, szétkaptak mindent és neked kellett fizetni vagy ez még a multkori levelezésedből jött elő?

     

     

    Ja azt elhiszem,hogy izgalmas lenne megint odaát, de itthon is épp elég izgalmad van vagy még sem? Mert tehetek az érdekedben pár lépést, akarnád?

     

    A francba már.....én is szeretném,ha nem ilyeneket kellene olvasnom,hanem nyugolmrol és végre békességről meg egy olyan otthonrol,amelybe öröm haza menned és még munkahely is dukálna mellé. De hidd meg nekem, elébb v. utóbb csak be fog jönni, csak még picike törelmet neked, lécci kérlek.

     

    Vigyázz magadra és pusszantás néked szeretettel 

    előzmény:
    nekezd (10552)
    2010-06-07  10:17
  40. Torolt_felhasznalo_450656
    Torolt_felhasznalo_450656
    2010. június 9. 19:2110562.

    Te Katikám

     

    kávézni én is szivesen kimennék,bár nem iszom most már, de benneteket megölelgetnélek szivesen,ugyhogy Ágival megyek én is kicsit,szabad? 

    előzmény:
    brampton (10553)
    2010-06-07  23:34
  41. Torolt_felhasznalo_450656
    Torolt_felhasznalo_450656
    2010. június 9. 19:2010561.

    Kedves Moka

     

    Én ugyan nem ismerlek téged,csak most ahogy irtál a nagymamaságoddal kapcsolatban, ám gratulálni szeretnék a babához,és sok örömet,boldogságot kivánok mindannyiótoknak és nagyon jó egészséget szeretettel.Köszönjük a kedves hirt 

    előzmény:
    moka1 (10555)
    2010-06-08  13:29
  42. Torolt_felhasznalo_450656
    Torolt_felhasznalo_450656
    2010. június 9. 19:1910560.

    A filmben amit láttam és utána elgondolkodtam rajta, nem ugy értettem,hogy sajnálom őket,hanem hogy sajnáltatták magukat,és próbálták a felmentést kérni. De amiket elkövettek,azért nem járt volna felmentés, majd másutt elszámolnak tetteikkel.

     

    Köszönöm,hogy reagáltál rá, de itt aszem a témát lezártam,mert nem jó erről beszélgetni,csak leirtam,hogy mit láttam. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_176444 (10541)
    2010-06-06  20:15
  43. Torolt_felhasznalo_450656
    Torolt_felhasznalo_450656
    2010. június 9. 19:1510559.
    Zsuzsaaaaaaaaaaaaaaaaa ez gyönyörüséges kert, igazán mondom gyönyörü, ügyes jány vagy. Köszönjük a képeket.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_176444 (10550)
    2010-06-07  03:59
  44. 2010. június 9. 04:4610558.
    Sok oromet es boldogsagok kivanok es gratulalok a kis Izabellahoz!
    előzmény:
    moka1 (10555)
    2010-06-08  13:29
  45. 2010. június 8. 18:3710557.

    Szia Moka,

     

    Kivanok minden jot, oromet es boldogsagot nektek es gratulalok Izabella jovetelehez. Ha van kedved akor oszal meg velunk tobb hirt a babarol. Mikor jot villagra, sulya , hosza , stb. :))

    előzmény:
    moka1 (10555)
    2010-06-08  13:29
  46. 2010. június 8. 15:5610556.

    Draga Moka :))))))))

    Sok sok szeretettel gratulalok kicsi Izabellahoz :))))))))) Minden szepet es jot kivanok a picinek, mamanak, papanak es az egesz csaladnak )))))) Udvozollek a nagyik taboraban .........mi mar fel szavakbol megertjuk egymast Koszonom, hogy meghoztad ezt az oromhirt.....

    előzmény:
    moka1 (10555)
    2010-06-08  13:29
  47. 2010. június 8. 13:2910555.

    Kedveseim,

    Reg jartam erre .A jo hirt szeretnem kozolni,Nagymama lettem,megerkezet a varva vart kis unokank Izabella . Mamaja es o is jol vannak. Gyonyoru kis baba.Nem hitem volna hogy ennyire lehet szeretni az unokat. Bogie mostmar tudom hogy mi erzel mikor a kis Emma Roseal toltheted a hetveget.

    Puszi mindnyajatoknak. Moka

    előzmény:
    kirandulas (10554)
    2010-06-08  11:55
  48. 2010. június 8. 11:5510554.

    Szerintem az egyeduli eselye az ittmaradasra ha ferjhez megy egy canadai paihoz. De meg akor sem 100%-os a siker hisz mar egyszer kiutasitottak es biztos kerdojeleznek a hazasag legitimitasat.

     

    Nekem is rendes szereloim vannak. Nem olcsok de viszont soha sem szedtek le rolam penzt ha a kocsi nem volt rosz.  Tavaly telen amikor az a nagy ho volt zarorakor vittuk be a kocsikat. Faradtak voltak de szo nelkul megcsinaltak tuloraba es nem szamoltak fel tulora penzt.

     

     

    előzmény:
    brampton (10553)
    2010-06-07  23:34
  49. 2010. június 7. 23:3410553.
    Nem tudnal ujra visszajonni?   sokan hazamentek es egy idoutan megint jottek  talan erdemes lenne ujra probalkozni Es igerem kimegyunk kavezni
    előzmény:
    nekezd (10552)
    2010-06-07  10:17
  50. 2010. június 7. 10:1710552.

    sziasztok!

    Ez jo story volt a szerelokkel

    Legyszives nekem is kuldj egy Tim Horton's kavet, double-double small.

    thanks Mindig ezt ittam, ha ott kv-ztam, ugy ereztem, gazdag, szabad canadian vagyok Van egy hangulata. Vettem ott egy nagy poharat magamnak emlekbe es egy termoszt a baratnomnek, mert annyit meseltem neki a TH-rol, hogy mar nagyon kivancsi volt,azota abban tartja a teajat :)

    Haaaat....nagyon izgalmas lenne, ha megegyszer az eletben beulhetnek egy small DD-re a TH-ba

    előzmény:
    brampton (10547)
    2010-06-07  01:05
  51. 2010. június 7. 04:1510551.
    gyonyoru az a sok zold  
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_176444 (10550)
    2010-06-07  03:59
  52. Torolt_felhasznalo_176444
    Torolt_felhasznalo_176444
    2010. június 7. 03:5910550.

    no kislanyok, nezzetek mit hoztam nektek!

     

    a telen mikor a kertem tokre tonkrement, sokat nyavajogtam, nem is gondoltam volna megmondom oszinten, hogy ilyen gyorsan eszhezter minden benne. Foleg a nagylevelu philadendron...azt hittem evek kellenek mig ujbol szep lesz.

     

    elhoztam a kepet, hogy milyen volt..es  most milyen lett....

     

    no mit szoltok?????????

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_176444 (10549)
    2010-06-07  03:12
  53. Torolt_felhasznalo_176444
    Torolt_felhasznalo_176444
    2010. június 7. 03:1210549.

    igen, ez a baj itt is!

    ezert van a sok illegalis, mert a burokracia akkora hogy aki normalis, aki legalis szeretne lenni, annak betesznek...aki meg sz@@@ az egeszre, el mint Marci hevesen, szul egy ket gyereket..es kesz, mar hivatalos is..a gyerek altal!

     

    van am baj a politikaval!!!meg a politikusokkal!

     

    ebbol csak az a szomoru, hogy a torvenytisztelo emberrel van kiszurva!

    előzmény:
    brampton (10543)
    2010-06-06  22:52
  54. 2010. június 7. 01:0810548.

    Azt meg megertem?? hogy cserelnek de miert kell fizetned Nem te kerted!!es nincs valami mod hogy  vissza allitsak eredeti allapotaba??

    Miert kell egyatalan  cserelni a csoveket??    es ha nem vagy te a tulajdonos miert neked kell fizetni??

    Jo sok kerdes  mi??

    előzmény:
    nekezd (10528)
    2010-06-06  07:47
  55. 2010. június 7. 01:0510547.

    Volt de akkora  hogy razta az ablakot es plussz az eso ugy verte  En meg ejjel 3 -kor ki rohantam mert ugy emlekeztem hogy a kocsi ablakat hatul egy kicsit nyitva hagytam  De szerencsere a ferjem amikor felhozta eszre vette becsukta   igy csak en aztam meg egy kicsit

    kepzeljetek ez a DOG!! megint  bedoglott  eloszor a fek   aztan a transmissio  [na ott azt hittem   ottmaradok amikor megmondtak mennyi lessz]  aztan vittem 2 het mulva olaj cserere szolnak a sracok csopog a transmissio???? vissz valami olajtarto vagy tartaly csopogott mindent le kellett szedni es kicserelni [zert mar  nem kellett fizetni  hal Isten  mert 1 ev a garancia plussz  most csinaltak ] na  csutortokon telefonal a lanyom  a go busszal jott haza az orvostol  hogy vegyem fel  ok elmentem  haza vittem  haza jottem 3;10-kor akarok menni az unokamert a suliba  nem indul a kocsi  probalom ataviranyitossal villog a lampa [aram van??] de nem indul Na masnap szerelohoz elhuzza a automentos    rettegek mibe fog kerulni mert biztos a starter   bekrepalt [eddig 27000 volt]  telefon  mondja a szerelo [jo fejek regen jarunk oda  es nem vagnak at] nagy baj van ez nem lessz olcso   Kapaszkodok mondom mne kimeljen  monda  mert lehet meg se csinaltatom [de akkor mi a fenevel jarok??] azt mondja  4 double-double 1 fekete es 1 regular  Tim Hortons es johetek felvenni  Valami leesett  de lehet amikor masodszor a transmisssiosok csinaltak[nem ok ok nem vallajak] valamit nem jol tettek vissza es lecsuszott  Na ez volt eletem eddigi legolcsobb javitasa

    De ha arra jarok akkor viszek nekik megint [jo egy kicsit smuzolni

    előzmény:
    kirandulas (10545)
    2010-06-07  00:49
  56. 2010. június 7. 01:0410546.

    San Antonioban a River Walk-on volt a szalloda ahol aludtam. Nagyon romantikus varos nekem nagyon tetszet.

     

    Bozse feladta nekem a lecket ezzel a 'halalsor'-al ami Houstonban van. En nem tudok rola hogy barhol egy varosba olyan borton lenne ahol nagy kiveggzesek vannak. Szoval job hijan ra mentem a google =ra de annak segitsegevel sem lettem okosab mert egy bortont nem hozot fel ami Houstonba vagy Houstontol 1 km-re lenne.

     

    Bozsem ha esetleg tudnal adni bovebb informaciot a musorol talan joban utana tudnek nezni mit is lathatal.

     

     

    Bogie, persze hogy nem talaltunk meg hazat. De nem adjuk fel keresuk renduletlenul.

    En egyszer tovab hagytam a festeket a fejemen mint sem kellet volna..... nos az sem szerencses megoldas

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_176444 (10541)
    2010-06-06  20:15
  57. 2010. június 7. 00:4910545.

    Az hogy villagit a kard az egy plussz foleg ejjel nem kell vakon keresni :)))

     

    Igen igazad van. Az itteni emigracio minden csak nem igazsagos. Ezt en is allitom.

     

    Nalatok is nagy szel volt az ejjel? Nalunk ejjel 3kor arra ebredtem hogy tombol a szel. Az hogy en felebredtem azert is nagy szo mert ha alszom az agyut dorgethetik a fullem melet igazan nem zavar.

    Kimentem a balkonra beszedni a teritot es nm tudtam volna lelekezni. Ilyeszto volt. Ma reggel a v-ben lattam hogy Londonhoz kozel tornado volt

    előzmény:
    brampton (10543)
    2010-06-06  22:52
  58. 2010. június 7. 00:4610544.
    Meg sehol semmi    volt egy fals alarm de   semmi mas  de mostmar kozeleg az ido
    előzmény:
    Bogie (10542)
    2010-06-06  22:27
  59. 2010. június 6. 22:5210543.

    sajnos haza kellett mennie   Nem maradhatott A sok  ingyenelo logos   ember meg meg kapja a maradast

    Aki normalisan akar es probal elni azok nagy resz   mehet

    Nezd meg a vejem 5 evet vartak a papirra  Minden rendbe volt ala adot fizet az elso perctol es szorakoztak vele   Sok meg itt van feketen es ??? a kutya nem foglakozik veluk Ha elkapjak deportaljak aztan annyi  feketen itt elnek dolgoznak kocsit vesznek stb  Szegeny meg szeretett volna maradni de nem  kapta meg a papirt

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_176444 (10537)
    2010-06-06  17:55
  60. 2010. június 6. 22:2710542.

    Sziasztok, kellemes vasarnapot mindenkinek :))))

    Brrrrrrrr nem egy kellemes tema amit feszegettek, de Zsuzsanak igaza van, nem vagyok egy verengzos egyen, de irtora zavar, hogy Kanadaban is eltoroltek mar jo regen a halalbuntetest es ezek a szornyetegek szepen eleldegelnek a szuper jol ellatott kanadai bortonokben......sot meg nyugdijat is kapnak, amit eppen most targyalnak a honatyak, mert irto nagy a felhaborodas emiatt. Bozsikem, sajnos nem minden csak siman fekete-feher, neha szurke is......

    Csipikem mi ujsag, hogy birjatok a "regimodi" eletmodot ? :)))))) remelem jovo heten sikerul az uj kut es minden visszater a normalis kerekvagasba. Elso perctol gond volt a vizzel, mindig homokos volt irtad is meg mondtad is, most remelem sikerul egy jobb/melyebb es jovizu eret talalni es lesz jo vizetek. 

    Westhill, latom volt epp eleg neked is mostansag, joves menes, intezkedes a nagybatyadekkal. Kivanom, hogy erezzek magukat jol otthon es ne kelljen visszajonniuk, mert az egy ujabb cirkusz.......neked. Jo lehetett a toban furodni, az az egy nagyon hianyzik nekem is itt.....a to :(

    Tegnap szuper jo idonk volt, ma ujra szemetel az eso...mar a t......komon jon ki. .....ufffffffff .....beszeltem :))))))))))))

    Nekezd.....basszus....mindig jon valami, de fel a fejjel , OK ! meglatod minden rendben lesz es elerendezodik az eleted. Igaz azt en sem ertem, hogy miert neked kell fizetni a lakasban levo javitasokat, ha az nem is a tied......de valoszinuleg megvan ra az ok....:(((( Nah, ne keseredj el...gondolok rad, es oleles neked....:))))))))

    Kirandulas ))))))) hey mi ujsag nalad? Mi elvagyunk itt, az este hetkor vegre odajutottam, hogy magmat rendbe rakjam, aztan nem volt turelmem kivarni mar a hajfestesi idot, lemostam.....most aztan festhetek ujra. Mentsegemre szoljon, hogy mar felig aludtam , nem birtam tovabb. Vettetek mar uj felujitani valot ? 

    Bozsikem, borzaszto kepek jonnek otthonrol a neten, nem is talalok ra szavakat......a fel orszag viz alatt van, ez nem hianyzott :((((((( Viktoreknak nem lesz konnyu az amugy is szar helyzetre ez meg ratett egy jo nagy lapattal.........:((((

    Katikam.......hat imadom a humorodat, tudod jol.....ezek a kepek meg hatalmasak :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Lanykad ??????? mennyi van meg hatra ???????

    Koala ))))) nalatok mi ujsag ? nyaron mentek valamerre ? gyerekek jonnek/mennek ? 

    Donna ))))))))) kerulj elo ujra egy cseppet ))))))) 

    Linam )))))))))) pussssssssssssssz )))))))))

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  61. Torolt_felhasznalo_176444
    Torolt_felhasznalo_176444
    2010. június 6. 20:1510541.

    megmondom oszinten nem is kaptam fel a fejem erre a kivegzeses irasodra.

    De azert hogy egy kicsit bemutassam, adok egy kis infot..

     

    az 50 allambol nem sokan, de Texas-ban van halal itelet, es kivegzes.

     

    hogy akit halalra itelnek, az bestialis bunos, altalaban szornyu kinzassal, eroszakkal gyilkolnak, gyereket, vagy not. 

    Ezek, miutan a targyalas megvolt, ami evekbe kerulhet, majd megkapja az iteletet, EVEKIG MEG BORTONBEN ULNEK.. 

     

    altalaban 10 ev... 

     

    majd jon a kivegzes.

     

    ez a kivegzes ugy tortenik, hogy ORVOS van jelen, aki beadja az ALTATOT, vagyis szegeny bestialis gyilkos  AZ ISTENERT MAR NEHOGY SZENVEDJEN!

     

    csak egy vagy ket esetet adok akik halalbuntetest kaptak:

     

    egyik egy ferfi volt, behatolt a lakasba, megeroszakolta az asszonyt, majd kikototte es felgyujtotta... a gyerek ezt vegig nezte, majd azt is megolte..

    kivegzes elott valo napon megkerdeztek, van e megbanas benne a tetteert? a valasz : NEM MONDHATOM HOGY ELVESZTETTEM EGYETLEN EJSZAKAI ALVAST EZ MIATT!

     

    kivegeztek!

    finoman, elaltatva, EMBERSEGESEN!

     

    ----------

    Nem reg volt egy masik halalbuntetes, sosem kerult ra sor, meghalt a bortonben

    56 eves ferfi, elrabolt egy 9 eves kislanyt, benntartotta a hazban (noveree volt) tobbszorosen megeroszakolta, majd mikor beleunt, gondolom... ELEVENEN, ELVE ELTEMETTE!!!!!

     

    igen, halalbuntetest kapott!

    sajnos mint irtam, nem kerult ra sor!

     

    korhazban, tiszta agyban halt meg, orvosi kezeles mellett!

     

    --------

    Azok akik halalbuntetest kapnak, rettenetes, bebizonyitott bestialis tettet kovetnek el. Semmi sajnalat nincs bennem irtantuk, mert szerintem nem is emberek, hanem a foldre kuldott satanok!!!

     

    es arra a polgari jogok nagyon vigyaznak, hogy utolso perceikben ezek a bestialis, vegtelenul bunos , gonosz emberek nagyon finoman , FAJDALOM NELKUL haljanak meg!!!

     

    -------

    hidd el, NEM ERDEMLIK MEG A TE SAJNALATOD, EGY PERCIG SEM..nem emberek! 

     

    a legtobb gyilkos pedig eletfogytiglant kap, amit neha le sem tolt, mert ha "jol viselkedik"...egy ido utan kiengedik... es 99.99% ujbol elkovetnek gyilkossagot! ez teny, es statisztika! 

     

    sajnos! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_450656 (10539)
    2010-06-06  18:06
  62. Torolt_felhasznalo_450656
    Torolt_felhasznalo_450656
    2010. június 6. 18:1410540.

    Hát basszus a hátamon még a szőr is feláll  már, tudod mégis az a véleményem,mert nagyon mérges lettem az olvasatra,hogy akié a lakás, miért is nem ő fizeti ezeket a károkat? A francé kellett neked kifizetni,mond meg? Minek kellett kifizetned? Én egy fillért nem tettem volna belé,annál is inkább,mert nem az enyém és ezt következetesen be is kell tartani, neked is, nekem is, szerintem. Nagyon mérges vagyok, a verést valakinek megigértem, de ha sokáig ez lesz,meg fogja kapni, erről kezeskedem, hogy a rosseb már....Ilyen gondjaid vannak,az meg veri a nyálát a máséban és pöffeszkedik.Hát nem szégyelli magát? Ember az ilyen? Direkte nem irom le ahogy van, hogy ne okozzak kellemetlenséget, de ami durvaság, az most kijött belőlem, alaposan kiváltottad. Ne csináld, mert tényleg tönkre fogsz már menni. Állj a sarkadra keményen,és amit leirtam,azt csináld meg az illetővel,ne hagyj már magadból egészen hülyét csinálni, Ágiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii az egésznek igy semmi értelme. Higgyél már nekem. Elszarod az összes pénzed, az meg kiröhög. Semmit ne fizess ki, dolgozzanak a gázosok, csinálják helyre a lakást, és aki, az meg fizesse ki, de sürgősen. Ne hagyd már magad, mert tényleg nem is tudom mit csinálok veled.

     

    Köszönöm jol vagyok

     

    Vigyázz magadra nagyon,mert csak ez az egy tetves kis életünk van, neked is, nekem is. 

    előzmény:
    nekezd (10528)
    2010-06-06  07:47
  63. Torolt_felhasznalo_450656
    Torolt_felhasznalo_450656
    2010. június 6. 18:0610539.

    Szia Évikém

     

    azt amit leirtál,hogy körbe van véve sok apró kis városkával, erről a börtönről volt szó, és ott csinálták az altatásos kivégzéseket. Valami borzalmas volt. Szóval mocsárról szó nem volt, ez biztos. Igen késő éjjel adták le a natgeo tv-ben, de hellyel-közzel végig néztem.

    Köszönöm, hogy észrevételezted.Puszkóóóóóóóóóóóóóóóó és további szép napot szeretettel. 

    előzmény:
    kirandulas (10530)
    2010-06-06  12:52
  64. Torolt_felhasznalo_176444
    Torolt_felhasznalo_176444
    2010. június 6. 17:5910538.

    hajaj...persze hogy emlekszel...en is!

     

    arra is hogy megbeszeltuk osszejovunk egy kavera, itt voltal tolem 10 percre...mikor a lanyom kozli, hogy anyu, hol elsz te? minden zarva, mindenki elment haza, mert keszul fel jon a vihar ejjel 1-kor... es ez mar du volt..

    en a kis naiv..te meg a masik! hogy is tudtuk volna milyen is egy IKE?

     

    San Antonian voltal a River Walk-on???? 

     

     

    előzmény:
    kirandulas (10531)
    2010-06-06  12:55
  65. Torolt_felhasznalo_176444
    Torolt_felhasznalo_176444
    2010. június 6. 17:5510537.

    en nem jartam meg ezen a topikon mikor te erre jartal, igy mindenki ismer. de lassan a beirasaidbol kialakult a kep, te itt , illetve Canadaban elhettel, valamiert hazamentel, es azota jarod a poklokat...

    biztos okod volt hazamenni... de amiket leirsz, egyik rosszabb mint a masik.. nem tudsz tobbe visszamenni Canadaba? Ugy tudom ott mindenkinek ha eler egy kort, kap nyugdijat. 

    Akarmilyen keves, de legalabb BEKEBEN elnel, es azert az is nem semmi.

     

    ismeretlenul is nagyon sajnallak amiket leirsz! nagyon remenytelen az egesz magyar helyzet, mit is keresel ott? 

    előzmény:
    nekezd (10528)
    2010-06-06  07:47
  66. 2010. június 6. 16:1010536.

    Szia!

    Tudod, ez mar a sokadik tatarozas,epitkezes, amit csinalok, de most vegre azt hittem, befejeztem egy idore. Raadasul még fizetni is kell. Raadasul a lakas nem az enyem, hanem a lanyome es az elettarsae. Egyszer-ketszer mar beleadtam apait anyait, laktam en mar ket pici gyerekkel a pinceben, mert a "szep emleku" IKV tatarozta a hazat 2 even at ugy, hogy elotte par honappal tataroztam a lakasomat, mert a pici szuletese utan mar nem akartam port, koszt.  Erre jott az IKV es hetekig a wc csesze pl. a konyhaban allt. Kepzelheted. Aztan pinceztem Canadaban is,ott is kifestettem a pincet, hogy tiszta es vilagos legyen, tetszett is a tulajnak, de eladtak a hazukat, el kellett jonnni, aztan egy masik lakast tettem rendbe kint, de koltozni kellett....nem sorolom. Csak mara valahogy eleg lett ebbol nekem. Szeretek tatarozni, szebbe tenni, alakitani, de ne kenyszerbol, muszajbol es foleg ne akkor , amikor epp rendbetettem.

    Mindegy, tulelem.

     

    előzmény:
    kirandulas (10529)
    2010-06-06  12:43
  67. 2010. június 6. 15:3710535.
    Ja es az a jo benne  hogy VILAGIT  !!!! aramszunet eseten jol jon
    előzmény:
    kirandulas (10533)
    2010-06-06  13:00
  68. 2010. június 6. 15:3510534.

    Azt mondjak kis ember nagy karddal

    Hmmmmmm????

    előzmény:
    kirandulas (10533)
    2010-06-06  13:00
  69. 2010. június 6. 13:0010533.

    Szia!

     

    Mindig is szerettem a humorod :) Nagyon jo kepeket csinaltal!

     

    Az apjukodnak jo nagy kardja van es te meg irto csinos vagy :)))

    előzmény:
    brampton (10519)
    2010-06-03  03:43
  70. 2010. június 6. 12:5810532.

    Szia!

     

    Nagyon sajnalom a kellemetlenseget ami a kutal ert teged. Fel a fejel, ne torodj semmivel. Vedd ugy hogy most campingeztek egy darabig. Tudom nagyon kellemetlen de hidd el ha szomorkodsz attol nem lesz jobb csak nehezebben viseled a helyzetet.

     

    Tudod marmikor jonnek kutat furni neked? Mikor erkezik a kislany hozzatok?

    előzmény:
    csipogo (10512)
    2010-06-01  19:24
  71. 2010. június 6. 12:5510531.

    Szia!

     

    Az Ike-ra en is emlekszem :))))) JOl megilyedtem mikor a hotelbe nekunk sem volt aram masnap reggel es az ablakot biztonsagi okok miat nem lehet csak resnyire kinyitni. De mint minden roszban ebben is volt jo. Igy jutottam el San Antonioba :))

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_176444 (10520)
    2010-06-03  04:28
  72. 2010. június 6. 12:5210530.

    Szia Bozse!

     

    Nem tudom milyen musort neztel te a teveben de egy kicsit santit nekem az a 'halalsor'. En voltam Houstonban ket evel ezelot es a varos korbe van veve mas kicsi varosokal es nagyon szep es elheto helynek tunt nekem.

    Biztos hogy van bortonjuk is :))

     

    En Canadaban egy olyan varosban lakom ami elismerten a harmadik legjobban elheto varos egesz Canada szintjen. Ebbe nezik a kozbiztonsagot is nem csak mas faktorokat. Szoval nekunk is van bortonunk.

     

    Viszont mikor New Orleansba voltam elmentem egy kirandulasra a mocsarba. Az idegen vezetonk mondta hogy nekik a mocsar kozepen van egy borton ahova a US legveszelyeseb bunozoit viszik. Oda csak egy ut vezet azt kell orizni mert korbe van veve a mocsaral es onnan elve kikerulni lehetetlenseg. Amikor a Katrina volt harom bunozo elszokot de egyiket sem talaltak meg es nem is aggodtak ertuk. Biztosak benne hogy a mocsarba ragadtak. Nem lehet hogy errol a bortonrol lattal dokumentum filmet?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_450656 (10527)
    2010-06-04  19:16
  73. 2010. június 6. 12:4310529.

    Szia Nekezd.

     

    Sajnalom hogy ilyen dolgok ernek sorozatban. De ne ad fel legyel eros es minden rendbe jon. Falat javitani es festeni nem olyan munka amit te ne tudnal megcsinalni. Biztos tovab fog tartani mintha a szakik csinalnak de ugyan olyan munkat te is tudsz csinalni. Ezzel tudsz penzt sporolni. Nem okitani akarlak hanem batoritani. De mielot neki kezdesz legyel biztos hogy sem a gazosok sem a villanyosok nem jonnek es nem vernek szet ujabb falakat.

    En nemreg csinaltam egy haz felujitast es a plaszterozas es a festes az en teruetem volt :))) Faraszto munka ez teny de utana olyan jo erzes mikor kesz van.

    előzmény:
    nekezd (10528)
    2010-06-06  07:47
  74. 2010. június 6. 07:4710528.

    Sziasztok!

    Gondoltam, benezek, mert lassan kitiltanak innen, annyira ritkan jarok.

    Latom, a problemakat leszamitva, mindenki jol van.

    Kepzeljetek, bekoltoztam egy 27 m2-es kis lakasba. Azt hittem, festes es pakolas utan, vegre nyugalmam lesz. 

    Csipogo! En is kaptam egy jo viccet a sorstol. Kifestettem, konyhabutor is kellett, de "szerencsere" annyira pici a konyha, h nem volt veszes a butor, de muszaj volt, mert a foldon volt a fazek. Nnno, elpakoltam es azt mondtam, talan megnyugszom vegre es ha munkam is lesz, megelek es mindenki hagyjon beken. ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ, nem ugy van az!

    Hetfon jonnek a gazosok es ha nem engedem be oket, rendorseggel jonnek, szetverik a plafontol a padlasig az eloszobat, furnak egy lyukat a padloba (frissen kovezett)  es a plafonba (frissen festett) es ha a konyhaban sincsenek megelegedve a vezetekkel, ott is szetvernek mindent, merta pult alatt megy a cso!

    Nnnnno, ha ez nem lenne eleg, , mindez a kis moka 60 ezert Ft es itthon is kell maradni. Munkam nincs, de ha kozben lenne megis, akkor .....nem mehetek....

    Egyszeruen ELEGEM VAN!  Nincs tobb penzem, ugy erzem, mindenki, aki erre jon, ker tolem,25-35, 60 Ezer Ft! Nem jo az ablak, nem lehet zarni, csak egy riglivel, elso nap  kettetort, amikor probaltam kinyini, 12 ezerotszaz Ft.  Berakattam a sajat gaztuzhelyemet, mert az ujabb, mint amit itthagytak az elodjeim, 32 ezer Ft. Feltetettem lampat, polcot 20 Ezer Ft. Meddig tudok fizetni? Mikor lesz ennek vege?  ...es hogy?..Most ugy ereztem, vegre rendben vagyok, erre jonnnek a gazosok es szetvernek mindent  es ujra fizetek es festetek es takaritok.

    Szoval, bocs, h kiakadtam, csak ugy gondoltam, irok, de jelenleg csak ennyi vidamsag jott ki belolem.

    Sokat gondolok ratok, de ezert nem irok, mert csak ilyesmiket tudok irni. Lassan mar magyarul is elfelejtek, nemcsak angolul, nem hasznalom egyik nyelvet sem.  Csak netre fizettem elo. Amig tudom fizetni lesz...

    Mindenkinek szep napot!

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  75. Torolt_felhasznalo_450656
    Torolt_felhasznalo_450656
    2010. június 4. 19:1610527.

    Köszi szivem, de joslásokba csak nem bocsátkoznék,mint avatatlan, tudod.

     

    Már akartam neked irni,hogy egyik este a natgeo tv-n volt Houstonról szó,vagyis hogy egy km-el odébb van egy városrész,ahova az elitélteket viszik ,ill.ugy hivják hogy halálsor. Igen érdekes film volt sokszor elkapcsoltam közben,mert még az ilyesmit sem tudom nézni, csak a város név miatt jutott most eszembe.

     

    Kivánok kellemes hét végét szeretettel 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_176444 (10526)
    2010-06-04  01:18
  76. Torolt_felhasznalo_176444
    Torolt_felhasznalo_176444
    2010. június 4. 01:1810526.

    jovendo mondonak csodas vagy!

     

    minden szavad elhinnem!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_450656 (10524)
    2010-06-03  19:52
  77. 2010. június 3. 22:5810525.
    Sziasztok lanyok. Katikam nemtudod megjosolni a gombodbol mikor lessz vizunk?????  Jaj mar nevetek.Azert nem vagyok mar magam alatt.kezdem megszokni.Jamikem potolta ma az Esovizbol a Hot Tub vizet.Hogy legyen eleg. Meg hoztt be vizet az esti mozsdashoz.A mosogatast is elinteztem.Es a mozsdokat is efltoltottuk,hogy WC utan legyen a kezet megmosni. Es a WC mellet is van egy egy felmosovodor tele vizzel.Na hat panaszra semmi ok.megoldjuk.Egessz heten esik az eso.Igy a viragok is kapnak vizet kint.Igy oda locsolni nem kell. Na hat fel kell talalni magunkat.A jovoheten meg mar jon a segitseg. Allitolag van valami ember aki avval a ketagu bottal menve megmutatja hol van viz a foldben. $20-ar. A szomszedbacsi aztmondta o kihivta neki segitett. Ma Istvan szolt szoljunk neki mi is. de hat en nem hiszek benne.Mit csinalhjak?? Szerinem neki akkor is lett volna viz,ha nem josol senki.Mert van viz mindenkinek.Hisz a kornyeknek igy van viz.  Ma finom  huslevest foztem,rengeteg zoldseggel. Mar mi jol is laktunk vele. Istvan meg hazatud jonni fel orara este.o majd eszik akkor. es megy is tovabb. Jamikem hazajott es egybol nekilatott szo nelkul hordani befele az esovizet. Igy van utanpotlas eleg. Hat kitartunk.Mas meg rosszabb helyzetben is kitart.Ahozs Zsuzsika irtad nallatok meg 14 nap nem volt aram.Jezusom.Akinek meg melegitesi lehetosege sem volt. Mi legalabb melegitjuk a vizet.A nagy ivovizes palackbol fozok,meg isszuk is. Az esoviz meg furdesre es toalettre van.Meg tudjuk oldani a bajunkat.ha kellemetlen is. WErdekes azert ketten is tudjak baj van nallunk a vizzel.de senki nem ajanlotta fel,ha elfogy a vizunk mehetunk vizert oda pl  a kerti csaphoz.Hisz a viz ingyen van.itt nem fizetunk erte. Na mindeggy.En tudom ha mas igy jar behivom furdeni is. Igaz en nem mennek sehova.de felejanlani biztos megcsinalnam.es vinnem neki a vizet is.legyen eleg.. Hat nem vagyunk egyformak. Na most ateljuk nagyanyaink  kutrajarasat. Emlekszem nagyikam is gyujtotte az esovizet.abban mosostt. En meg neszoljak,mert itt van minden,csak viz nincs benne.De hasznalni tudok mindent.mosogato,furdokad,toalett.Csak viz kell hozza.es mukodik minden.  Katikam koszi a linket.elrakom magamnak en is.Csak most nem  szorakozok vele. Elultettuk tegnap a malnakat es a ribizlit.Most az eso locsolja.Ugy csinaltuk,ahogy mondtatok. remelem megmaradnak.A sajat foldjevel raktuk a foldbe.es ujj foldet raktunk ra. Hat csak jo lessz. Persze elolre ultettuk.  Hatul most kitudja,hova kerul a viz.Bozsem tudtam en,hogy szamithatok rad. Remelem azert ide is ideer a segitseg hamar. Itt azert maskepp van az a kutfuras mint otthon. Itt csak egy vekony lukon megy le akar 100-200 meterre is.es ha talal vizet azt vezetik be csovekkel a hazba valahogy.De te nem latsz belolle semmit. Es ott van a pumpa is ami pumpalja be a vizet a hazba vezeto  csovekbe.Itt van a kompresszor bent a hazban es azon a viztisztito.Es csak azutan jon be a viz a csapba.De az mar tiszta mindenfele szempontbol. Valahogy igy van. Es kulon vizpumpa van beepitve,hogy ha pl lenne talajviz az se jojjon be a hazba.  Ennek a haznak a viz volt a problemaja.Es mivel nekunk megtetszett,erteni nem ertettunk hozza.hat igy aztan  megvettuk.ezek meg engedtek az arbol is,csak,hogy vigyuk. Ok meg  szaladva tavoztak. Viszont ha a viz rendbenlessz.Itt akkor nem lessz mar mas gondunk vegre. Ez a viz mar regota problemas,miota bentvagyunk azota. Ha viszont rendbenlessz,ez a haz tokelletes.A viz nem jon be.szep,tagas,vilagos.meg van benne minden ami az ujj hazakban benne van.Jol tartja a meleget is. Ha ezt oszinten elmondjak,akkor is megveszem,csak akkor tudom mi a baj.es ugy hivok ki valakit ujj kutra,hogy a regi mukodik.es nincs ez az alldatlan helyzet,ami igy alakult ki. Na es a mester is beadhatja a mesterlevelet akinel beomlott a kut.Neki meg hozza sem kellett volna fogni. En addig bevettem,hogy o nem vette eszre,hogy ez a regi  fajta cso  ami arra enged kovetkexztetni,hogy a kutunk mar jo 30-eves. Es azert jon az az iszap is mert mar kezd kiapadni.szoval kell masik kutat furatni. hat en atmentem A SZOMSZEDHOZ.NEKI 3-EVE FURTAK A KUTJAT. a MIENKBOL KIALLT EGY JO FEL METER MAGAS KESKENY VASCSO. Az ove meg egy kb 10-15 centire vn a  talajtol.Es szurke muanyagcso,es sokkal vastagabb.az enyem 5-inches.az ove meg 6-inches.Most mar  nagyon regen azt hasznaljak,es nem azt ami nekem van.tehat ha ranez akkor mar latja,hozza nem nyul,mert oreg,es mivel jon az iszap nekem mar evvel a kuttal nem erdemes foglalkozni masik kell.es akkor szol furatni kell.Es akkor most van  vizem. Es raerek kivarni,hogy valaki jojjon es furjon masikat. de ilyen marhasagot ne adjon be,hogy o nem vette eszre,hogy regi,mert avvval volt elfoglalva a hazunk csak 5-eves volt tavaj.na ja. De ezt azonnal eszlelnie kellett vna,hogy ez a cso mar regi.raadasul kifizettem $550-art, a semmiert.mert vennie kellett a kuthoz csoveket stb. Kifizetette,de el is vitte.Mire fel? Hisz kifizettem.meg a blokkot sem hagyta itt.mert azt belerakom az adomba pl. Na mindeggy,megfizettem a hozzanemertesem arat. Most mar konyitok valamit hozza en is.Kimuvelodtem.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_450656 (10524)
    2010-06-03  19:52
  78. Torolt_felhasznalo_450656
    Torolt_felhasznalo_450656
    2010. június 3. 19:5210524.
    meg még csináltam
    előzmény:
    brampton (10519)
    2010-06-03  03:43
  79. Torolt_felhasznalo_450656
    Torolt_felhasznalo_450656
    2010. június 3. 19:3910523.

     

     

     

    Katiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

     

    ezt hoztam össze magamból

     

    1. Merilin

    2. Mona Lisa

    3. mint koldus

    4. plakáton

    előzmény:
    brampton (10519)
    2010-06-03  03:43
  80. Torolt_felhasznalo_450656
    Torolt_felhasznalo_450656
    2010. június 3. 19:2410522.

    Szia Katikám

     

    ezt az oldalt megnéztem én is, jókat vihogtam,de már odáig nem érkeztem,hogy csináljak is, de fogok megigérem, igen jópofa lehetőségek. Milyen kis csinoska vagy némelyiken. Ügyes voltál, köszönjük a linket.

    előzmény:
    brampton (10519)
    2010-06-03  03:43
  81. Torolt_felhasznalo_450656
    Torolt_felhasznalo_450656
    2010. június 3. 19:2210521.

    Szia Drága Editkém

     

    Én tudok neked kutfurot azonnal el is vállaná 2 fiatal ember, itt a kertünkben is ők csinálták, csak ugye ezek itt vannak, és oda meg messzi van, és van mindenféle szerszámjuk,furójuk, ugyhogy tutira meg tudnák csinálni. Jaj nagyon sajnálom, komolyan mondom. Nem lehetne valahonnét lajtos kocsival hozatni vizet? Mert itthon igy szokták. Valami önkormányzat, vagy valami fő hivatal,ahol embereknek dolgait, város dolgait intézik, vagy ahova tartozik a városotok én mint laikus ésszel gondolom,hogy meg lehetne oldani? Nincs közöttünk senkinek valami igen magas rangu ösmerőse? Én segitenék szivesen, de nem tudok innét. Drága Csillagom, együtt érzek veled, és remélem,hogy mielőbb orvosolni tudják majd a gondot, igen nagyon kellemetlen dolog, de ez itthon is előfordulhat, nyugodj meg, amikor eltömődik a vizvezeték cső, vagy eltörik,és napokra elzárják a népet a viztől, gáztól, fütéstől és lajtos kocsikkal hordják,meg nincs fütés meg hasonló, ám ez tudom téged nem vigasztal. De a remény hal meg utoljára. vigyázz magadra, magatokra és ne idegeskedjetek,biztos meg fogják oldani.

    előzmény:
    csipogo (10514)
    2010-06-02  15:32
  82. Torolt_felhasznalo_176444
    Torolt_felhasznalo_176444
    2010. június 3. 04:2810520.

    Hat Editke nagyon sajnallak. Mi IKE idejen 14 napig villany nelkul voltunk es 100F melegek voltak, de volt vizunk, sot mivel gaz volt, meg meleg vizunk is volt.

    meseltek akik olyan helyen laktak hogy a villany pumpa nelkul nem volt viz, hogy milyen rettenet volt. Talan a viz hiany tud lenni az egyik legnagyobb problema..es meg akkor nem is talalsz szakembert! 

    Es meg azt mondjak hogy sok a munkanelkuli!

     

    Drukkolok nektek hogy minnel elobb sikeruljon talalni egy jo szakembert aki megoldja a problematokat.

    Kit varsz? Pestrol jon rokon? 

    előzmény:
    Bogie (10517)
    2010-06-03  02:16
  83. 2010. június 3. 03:4310519.

    http://www.photofunia.com/effects/two_female_fans

    csipi itt a web oldal  amit mondtam  

    lanyok nezzetek utana akit erdekel nagyon jo kepket lehet konnyen csinalni 

    teszek id egy parat 

    1    Na mit szoltok hogy lefogytam?? [aztan bilibe logott a kezem es felebredtem

    2    Karacsonykor  belesek az ablakon

    3    ferj atmenyt Star Wars-ba

    4    az utcai  rajzos

     

    előzmény:
    csipogo (10518)
    2010-06-03  03:17
  84. 2010. június 3. 03:1710518.
    Sziasztok lanyok.Julikam koszi az aggodast es mindenkinek koszi.hat ugy szep az elet ha zajlik.Julikam eszem leg kissebb agaban nincs senkit sem feljelenteni.Nincs ennekem annyi penzem.es amilyen peches vagyok elveszitenem ugy is a pert.aztan a haz is ramenne a perkoltsegre.Szoval keresek egy kampanit aki kiassa az aknat es vizet hoz a hazba.masnak van.A szomszedbacsi akitol vennenk majd a teruletet.Most nem esedekes. Hisz kell a vizre a mani.Szoval o 3 eve jott ide.Es van vize azota is es tiszta. A mienk mar nagyon regi is volt.Csak mi nemtudtuk.es nem szolt senki rolla. na mindeggy ezt megettuk.azert kaptuk mi ezt a hazat ilyen olcson meg.cvsak akkor meg nemtudtuk.most mar tudjuk.de ha jo lessz a viz akkor minden rendben lessz.mert mas gond nincs. hat remelem ket heten belul csak lessz viz. Esovizet gyujtunk. Nagy 18L-es vizes palackot vettunk kettot.Tudjatok amit lehet berakni a viz ado automataba.hat nekunk nincs.de ugy is lehet azert hasznalni. 2-ot megvettunk.Depositot kellett adni a ket nagy uvegre $10-art.Igy tudjatok biztos mijet vettunk.Na es a Hot Tub is tele vizzel. Mostonnan is lehet az also furdoszobat ontozgetni vizzel.Most ultetik el   fiuk  a ribizli es malna bokrokat,es az Orgonafakat.de volt am segitonk is. Mert magunktol ugye.hat nem ertunk hozza.Katika ferje segitett minket.,Sok halas koszonet erte neki. Hat hiaba eddig nekunk nem voltak ilyen dolgaink.Mostmar meg el kellett ultetni is.mert feltem a cserepben mar tonkremennek.Meg a fenyok mindig nincsenek elultetve.hat azok majd legkozelebb.Olyan nehez asni ezt a talajt.Hogy Alig birjak erovel.Lehet ezert is nem vallalta el egy nagy Campani a kutfurast,mert hogy nehez a talajjal banni itt.Nem tudom meg is mit remelt? Ez a dolga kulomben is. Na mindeggy.Azert valamikor csak lessz valami velunk.Aztan mar csak az arat kell kinyognunk. jajjjj.rettenetesen sok lessz. Hat ezert mentek inneel  a masik csalad.mert ezt mar nem tudtak anyagilag gyerekek mellett bevallalni.inkabb elmentek. Lanyok drukkoljatok tovabbra is. Puszi mindenkinek. Sziasztok
    előzmény:
    Bogie (10517)
    2010-06-03  02:16
  85. 2010. június 3. 02:1610517.

    Sziasztok lanyok )))

    Jajj Csipikem, hat ez nagyon nagy baj valoban, remelem csak sikerul belathato idon belul talalni valakit aki fur nektek uj kutat.Basszus ez nem hianyzott az biztos. Drukkolok nektek nagyon es veled erzek, mert viz nelkul rettento nehez az elet :((( Megha hoztok is vizet, lavorba mosdas stb..nehez ahhoz visszaszokni....megha idolegesen is. A house inspectort pedig nem lehet felelossegre vonni sajnos, a torvenyek olyanok, hogy egyszeruen nem lehet beperelni oket :((((( Nem is erdemes probalkozni vele, csak ido es penz pocseklas sajnos. Na hat remelem a legjobbakat, es ne keseregj eletem, biztos vagyok benne, hogy talaltok megoldast, ahogy eddig is talaltatok mindenre. 

    Lanyok, kisse "lemaradtam" de semmi kulonos nincs, csak a szokasos, hetkozben futnak az orak, hetvegen meg gyerekezunk, hol ok jonnek hol mi megyunk.....elvezzuk a kis draga unokankat, mert csodas korban van, minden perc gyonyoruseg vele )))))) 

    Az ido jo vacak, hideg nincs de esik az eso, tegnap elmetunk a kolleganokkel megnezni az uj Sex in the City filmet, jo keson, (11 ora) ertem haza.....igy aztan ma reggel kisse male voltam :)))) Elotte vacsorazni voltunk, ittam finom del ausztaliai voros bort....nem szoktam inni, de ez az egy pohar jo volt es isteni finom volt. A vacsora is szuper volt, utana meg a mozi. Mar nagyon ram fert egy kis "kimeno". Jo volt azert is , mert mindannyian "sex in the city" modra oltoztunk, jokat nevettunk egymason is. Az egyik kollegano a vadiuj piros tusarkujaban viritott kb tiz percig, utana kiment a kocsijahoz es atcserelte laposra :DDDDDd nem  birt ki tobbet benne. Mi Jennyvel a 12 cm-es sarku "spartacus" stilusu szandalunkban jol birtuk )))))))))))A film turheto kategoriat uti meg, nem volt jobb, mint egy atlagos resz a regi tv sorozatbol. Voltak benne jo jelenetek, de osszessegeben "rent movie" :DDDD Az egesz moziban ket ferfi volt osszesen , sajnaltuk is oket rendesen

    Pusssssz es oleles mindnyajatoknak, foznom kell

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  86. 2010. június 2. 18:5510516.
    Verd a balhet azzal is ki aki inspectalta a hazat Valahonnan tartalyokkal kellene hozni amig nem furnak ujjat  Csipi  viz biztos lessz ha masnak is mukodik  neked is fog  {tudom de mikor???] de viznek kell lennie a talajban  mert mar masoknak is elapadt volna
    előzmény:
    csipogo (10514)
    2010-06-02  15:32
  87. 2010. június 2. 18:5310515.
    A szomszed bacsi nem tud segiteni? a kutjabol nem tudtok kapni ?
    előzmény:
    csipogo (10514)
    2010-06-02  15:32
  88. 2010. június 2. 15:3210514.
    Szia Katikam.Ha lehetoseg lenne rendes vizre mar regen rakottettuk volna magunkat. Istvan ket napja telefonagat,es nemtalalunk senkit aki kutatfurna belathato idon belul.mara s igerte valaki,hogy jon fel 10-re es nem jott.most megint telefonalgat,de mindenhol,csak a telefont vevo nok veszik fel a telefont.Es nem bir kicsikarni semmit.Mindenki sajnalkozik,hogy nincs vizunk,es kesz. De jonni nem jon. Egy mondta eddig,hogy o elolre venne,mert nem Cottage vagyunk,hanem haz es surgos,de az meg varja az alkatreszt a gepehez,mert bedglott.A tobbi csak hummog,hogy csak a jovohet kozepe esetleg, de lehet ket het is,vagy harom.Jon a kislany is hozzank.A repulo jegye is meg van.es nemtudom mi lessz addig. 22-en jonne az is.  NEM TUDOM MI LESSSZ?
    előzmény:
    brampton (10513)
    2010-06-02  02:36
  89. 2010. június 2. 02:3610513.
    HU ez nagyon kemeny helyzet   biztos nem olcso mulatsag  nem tudsz reklamalni a house inspectornal?/ hogy  mit nezett meg es hogyan?? Vezetekes viz nincs? valahol a kozelben hogy akkor inkabb azt kotnek be??
    előzmény:
    csipogo (10512)
    2010-06-01  19:24
  90. 2010. június 1. 19:2410512.

    Sziasztok.Hogy vagytok?Nallunk nagy baly van.Tegnap kihivtuk a vizvezetek szerelot/plamer/ .Baly volt a vizunkel,sok volt benne az iszap/mad/ Probalt segiteni.Kihuzta a vizpumpat.Kozben beomlott a luk valahol,mert mar visszarakni nemtudta.Feljebb akarta huzni. A lenyeg tegnap ejjel ota nincs vizunk. Es senki nem akarja vallalni,mert mindenki el van foglalva.Szoval ujj kutat kell furni.de,hogy az mikor lessz?? Tiszta ideg vagyok en is,Istvan is. Fogalmam nincs mi lessz. Drukkoljatok.Mar A  telefonkonyvet Istvam vegig hivta.De mindenki foglalt.Volt aki kijott megnezte.hogy mit fogalmam nincs? es megmondta ket ,harom het meg jonni tud.Hogy ezert miert jott ki??? Mar nemtudom kinek sirjam a banatomat.A hazunk ugyan fiatal,de elotte itt egy paraszthaz allt.Es annak a vizes aknajat hasznaltak .Az meg jo 40-eves minimum.A vizpumpank is 14 eves.ra volt irva mikor gyartottak.szoval a haz az ujj,de a vizrendszer,akut az mar minimum 40-eves.es a vizpumpa is oreg.hat itt a baj.Meg nem vagyunk itt egy eve es ez van. Tavaj juli 25-en kptuk a kulcsot meg.Es Aug 1-tol vagyunk itt stediben. A haz ujj de a vizes dolog nem.Furt kut. Mi nem ertunk hozza.meg nem volt ilyenunk.Az okos hause inspektor sem vett eszre semmit.nem is nezte, Mi meg megvettuk.,Gondolom ez volt az indok,amiert ezt a szep hazat eladtak.Gyanitom a vizmintat sem azt adtak le amit itt egy colas uvegbe vett. Mert az kimutatta volna az iszapot a vizben. Arra hallom adnak teljesen originalt csira mentes steril uvegeket.es nem egy colas uvegbe veszik le a vizmintat.Mert be lett vizsgakltatva a vizunk.de igy. Hat nemtudom mi lessz velunk.el vagyok kenodve.Se furdes,se WC,se fozes semmi....meg jo a Hot Tub televan.Onnan szedjuk a vizet  mosakodni,meg a WC-hez amig van.De egyszer az is el fog fogyni.Rettenetes. istvan majd hoz nagy   adag vizet az uzletbol.inni legalabb tudunk.Rengeteg penzunket el visz majd az ujj kut is,ha egyszer mar talalunk valakit aki fur egyet nekunk vegre.  Hat ez van.Kivanok mindenkinek jobb napokat mint a mienk. Most nincs is kedvem jonni.  Szep delutant mindenkinek.

    előzmény:
    brampton (10510)
    2010-05-31  04:29
  91. Torolt_felhasznalo_176444
    Torolt_felhasznalo_176444
    2010. május 31. 06:1210511.

    en is...meg a Radnoti sem rossz!

     

    az ember nem is tudja, sirjon , vagy nevessen! 

    előzmény:
    brampton (10510)
    2010-05-31  04:29
  92. 2010. május 31. 04:2910510.

     a 28-as azt dijazom

    Jol nezunk ki itt is ott is

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_176444 (10509)
    2010-05-31  04:24
  93. Torolt_felhasznalo_176444
    Torolt_felhasznalo_176444
    2010. május 31. 04:2410509.

    16. - Ki kötötte a Bethlen-Peyer-paktumot?
    - Az SZDSZ és az MDF.

    17. - Mondjon magyar kormányzókat!
    - Göncz Árpád, Fráter György.

    18.
    - Mikor alapították a Szovjetuniót?
    - XVIII. század.
    - Nem. Mikor szűnt meg?
    - 1450-es, 60-as évek.
    - Nem jó. Azt mondja meg, mely országok tartoztak hozzá!
    - Az északiak!
    - Például?
    - Norvégia!

    19. Magyarországon 1849 után a hivatalos nyelv az osztrák.

    20. A pápa református vallású.

    21. A keleti kereszténység vezetője a tibeti láma.

    22. - Mondjon párat a tízparancsolatból!
    - Felebarátod feleségét szeresd!

    23. - Foglalja össze a keresztény tanítás lényegét!
    - Hát, ezt most így Anschluss nem tudnám megmondani.

    24. Luther Márton templomi könyvnyomtatással foglalkozott, és egyet-kettőt
    ki is szögezett a templomkapura.

     

    25. - Mi a feminizmus?
    - A feminizmus azt jelenti, hogy a nők el vannak nyomva a férfiak alatt.

    26. Ha valaki sok évig él egyedül, annak rendszerint házasság a vége.

    27. - Ki jelenleg a köztársasági elnök?
    - Nem tudom, mert szerintem alkalmatlan.

    28. - Hogyan végződik a Hamlet?
    - Meghajolnak a színészek.

    29. - Milyen szabadságjogokat ismer?
    - Két szabadságjogot ismerek: a vallásit és a szexuálisat.

    30. Svájcban az egyik hivatalos nyelv a svéd, mert Svájc Svédországgal
    határos.

     

     31. Magyarország jellemző állatfaja a béka.

    32. Szent István kért egy koronát, majd megfogalmazta a szatmári tizenkét
    pontot.

    33. - Ki volt Szent István felesége?
    - Bajor Gizi.

    34. A fáradt Odüsszeusz leheveredett egy nimfa alá.

    35. Radnóti Miklós egész életében tudta, hogy meg fog halni.

    36. Az első világháborút azért vesztették el a németek, mert Bulgárián
    keresztül támadták meg Franciaországot.

    37. Vannak olyan helyek a Földön, ahol például éjszaka egyáltalán nincs
    napsütés.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_176444 (10508)
    2010-05-31  04:22
  94. Torolt_felhasznalo_176444
    Torolt_felhasznalo_176444
    2010. május 31. 04:2210508.

    hallgatva, szinte nehez elhinni hogy igaz!

     

    de ez sem sokkal jobb:

     

    Subject: És hamarosan a sötétség... (EZEK LEÉRETTSÉGIZTEK!!!)

     

     

     Vajon a válaszadók hogy jutottak el a felvételi vizsgáig?

    A Pázmány Péter Tudományegyetemen hangzott el felvételi beszélgetések
    során...  (jogi kar és bölcsészkar)

    1. A pun háborúban nagyon sok római elpusztult. Ezek mind Rómába költöztek
    és proletárok lettek belőlük.

    2. A kaszt zárt társadalmi csoport, ami között csak lélekvándorlással lehet
    mozogni.

    3. Ahhoz, hogy valaki dzsentri legyen, tartalékos tiszti érettségi kellett.

    4. Kréta élén két minótaurusz állt, akik évente cserélték egymást.

    5. - Ki volt Ben Gurion?
    - Angol szociológus, a Magna Charta szerzője.

    6. A középkor virágzása a mezőgazdaság forradalmával kezdődött (sövényvágó
    olló, hidraulikus szivattyú).

    7. Szent István valahol azt hallotta: azé a föld, aki megműveli.

    8. - Milyen tisztségeket töltött be Cromwell 1685-ben bekövetkezett
    haláláig?
    - Lord-processzor.

    9. - Mi az önkormányzat?
    - Ahol az emberek sürgős dolgaikat elvégzik.

    10. - Magyarország tagja a NATO-nak?
    - Nem.
    - Miért?
    - Magyarország a Varsói Szerződés révén lett tagja az ENSZ-nek, de később
    úgy döntöttek, hogy mégsem csatlakozunk a NATO-hoz.
    - Hány tagja van jelenleg a NATO-nak?
    - Több mint 30. Nem, nem, nem, 51.
    - Értem.
    - Ki Irak elnöke?
    - Arafat.

    11. - Miről szól Katona József Bánk Bán című drámája?
    - Arról szól, hogy van Bánk, aki egy bán...

    12. - Radnóti Miklós miért volt kénytelen Szegeden folytatni egyetemi
    tanulmányait?
    - Radnóti Miklós eredetileg jogász szeretett volna lenni, de végül a
    könnyebb utat választotta, ezért ment a szegedi egyetemre.

    13. Pál apostol javasolta, hogy a túlzott aszkétizmust mellőzzék, mert
    mindenkinek joga van a jóléthez.

    14. Csoóri Sándor több évet élt Indiában s ott is halt meg.

    15. - Mit tud Pázmány Péterről?
    - Pázmány Péter költő volt és politikus. Gondolom, köztiszteletben álló
    személy volt.

     

    előzmény:
    brampton (10506)
    2010-05-31  03:15
  95. 2010. május 31. 03:1910507.

    beteszem ahol ezt a kepeket lehet  csinalni

    Mellesleg eletemben nem lattam magam ilyen rondanak mint azon a banya kepen a lanyom visitva  rohogott [nem nevetett hanem tele szajjal orjongve  rohogott attol feltem megindul a szules a ferjem meg   majdnem leesett a szekrol ugy lahazott  de majd csinalok rola is valami jot had  vihogjak en is

     

     

    http://www.photofunia.com/effects/two_female_fan s

    előzmény:
    brampton (10506)
    2010-05-31  03:15
  96. 2010. május 31. 03:1510506.

     

    hirtv.hu

     

    http://ingyentv.hu/index.php/pages/natgeo

     

    http://tv2.hu/videok nezd meg ezeket talalsz hiradot  filmeket esn is itt nezem a hiradokat

     

     

    http://video.xfree.hu/?n=eladasos|1cc50f5 0c02294b2f7a9332f4c73d26f#videoloc

    ezt meg   ajanlom mindenkinek[angol ]  hat sajna ez van ennyi hulyet egy rakason

    es egy kis humor   igy neztem volna j ki ha a 40 evek vegen  kitantorogtam volna amerikaba

    Es mivel nem kapok fizetest csinaltam magamnak penzt

    előzmény:
    nekezd (10501)
    2010-05-29  10:07
  97. Torolt_felhasznalo_450656
    Torolt_felhasznalo_450656
    2010. május 30. 18:4710505.

    hogy csesszem meg, elszállt a francba

     

    Szia Ágikám

     

    örülök,hogy van neted, ha tv nincs is, ugysem érdekes,mert tényleg szar adás van mostanában benne.ugyan az éjjel volt a mennyei profécia de bealudtam,nem birtam végig nézni. bár már láttam.

     

    Sajnálom,hog ynem tudtunk beszélni,majd legközelebb sikerül.

    Vigyázz magadra te is,és köszönöm,hogy hivtál. további kellemes estét szeretettel és milliónyi puszika

    előzmény:
    nekezd (10501)
    2010-05-29  10:07
  98. Torolt_felhasznalo_450656
    Torolt_felhasznalo_450656
    2010. május 30. 18:4410504.

    Szia Évikém

     

    neeeeeeeeeeem, a virág nem nálam van, erre már nem fussa az erőmből még. Köszönöm már gyógyulok, de még hangom az sehol, majd a jövő héten biztos. Ki is fogom adni, nem fukarkodom majd vele, most hadd örüljenek még a csendnek.

     

    A születésnapost Isten éltesse sokáig

     

    További kellemes napot szeretettel

    előzmény:
    koala3 (10502)
    2010-05-29  17:16
  99. 2010. május 29. 17:2810503.

    Csipogo, elfelejtettem emliteni, a csepegtetést itt mindenkinek megcsinálják. (nem tudom, hogy a fiataloknak is, majd megkérdezem a lányomat) igy nézik meg a cukros vizsgálatot. Ez hozzátratozik az alap vizsgálathoz. Nekem miota csak emlékszem megcsinálták, s álladoan járnom kell, mert szemüveges vagyok már gyerekkorom ota. 

    Hál Istennek, minden rendben volt, nagyon egészséges a szemem, mondjuk csak nem látok szemüveg nélkül az orromig sem.. Emlitettem ezt orvosnak, mikor mondta, hogy milyen egészséges a szemem...

    Férjemnek is megcsinálták, (egyikünk sem cukros, bár én jo alany vagyok rá, mindenki az volt a családban az anyu részéröl. Söt neki volt a legsullyosabb az utolso idöben mikor emiatt felborult az egész egyensuly a szervezetében. Egyik pillanatban az égben volt a cukra, a másikban meg leesett. Nem is tudtak mit csinálni) Férj meg beült a kocsiba, s hazavezetett. Jol le is toltam, hogy tud igy vezetni, mikor alig lát. 

    előzmény:
    csipogo (10497)
    2010-05-26  21:25
  100. 2010. május 29. 17:1610502.

    A héten voltam a szemészeten én is. 75$ a vizsgálat.Régebben az OHIP fizette, de megszüntették az ingyenes vizsgálatot 18 éves kortol.  Nekem a mhelyi biztosiásom fizeti s hozzá a szemüveg amibe a biztositás belead nem sokat. De a szemüvegem egy kisebb vagyon. Már a multkori (2 év elötti) vizsgálat ota nem elég a rendes szemüveg, hanem az also rész már olvasáshoz valo, igy az amugy is drága lencse még jobban felment.

    A szemcseppentést utána éreztem meg, mert metroval mentem, s pont az ut közepen kapott el a nem látás. Na onnatol mint a részeg ugy mentem. De azért nem hagytam ki egy jo kis zöldségest, ahol a bolti árakhoz képest a negyedéért vehettem gyümölcsöt. De igy a suly lent tartott, nem potyogtam el, mikor mentem le a lépcsön amit ugye nem igen láttam, inkább csak éreztem. Nem mintha a saját sulyom nem tartott volna fent...

    Ez olyan családi szemészet volt, a férjem is meg a kisebbik lányom is megjelentek a dokinál sorban. Férjnek ingyenesek a vizsgálatok, mert neki az ehgyik szemével van probléma. Valami lusta szemnek vagy hasonlonak hivták otthon. Olyankor takarták le az egyik szemet a jot, hogy a másikkal is nézzen. Na neki aztán vehették a szemüvegeket, mert talakrhatták le, kb 2 perc volt a maximum hogy rajta volt. Talán addig tartott mig leért az utcára s aztán a kuka tetején landolt a szemüvege is meg az a valami amivel letakarták. Aztán mikor a fizetésük nagy része a szemüveg potlásra ment el a szüleinek, valoszinüleg feladták. Na azota is érzi ennek a hatását. De a másik szeme nagyon jo, nem kell neki szemüveg, csak persze olvasáshoz már. 

    Ma lesz a sznapja, rakott krumplit rendelt.. Persze ahhoz el kellett ennie a magyar boltba kolbászért... Nem tudom milyen lesz a krumpli, mert csak uj krumplik vannak.

    Kiültettem konténekerkbe egy csomo paradicsom palántát. Van amin rajta is van már apro zöld. Jo lenne ha lennne ehetö piros is belölük.

    Pár napja megy a légkondi már, tényleg höségek voltak. Ma leállitottam, nincs az a nagy meleg kint sem, de holnap megint jön a 30 fok állitolag. A termosztát volt megbolondulva, valaki elállitotta vagy lehet az elem kimerült, s az ment az "agyára" de 28 fokra állitodott be. Nem tudtam lejjebb beprogramozni. Aztán elemcsere, utána jobb lett, de egy fél napig eltartott mig rájöttem hogy kell beállitani, decsak a fokokra, Nem az idöre. Vagy 2 oránként váltott. Már ujat kezdtünk nézni, mikor tegnap pont a szomszédban dolgozott a szerelö aki az ásatások után visszarakta a légkondit, s bejött köszönni, meg megnézte, hogy jol müködik-e. Na ö beállitotta azt a hülye termosztátot. Nem idöszakokra, hanem állandora.

    Majd télen átállitja, hogy akkor éjjel a fütés ne legyen magas. Szegény ö is elbibelödött vele egy ideig, irto bonyolult volt. Ezt az elözö fütés szerelö aki még az elözö tulajnak csinálták a fütést az jött ki mikor a házat vettük. Azota is telefonálgat a cég, hogy jönnek ki ám tisztitani meg egyebeket. De inkább maradunk ennél aki a légkondit csinálta.

     

    Bözse, gyogyulgassál meg minnél hamarabb!! Nagyon kifogtad mostanában.

    Az a virág gyönyörü, hatalmas, csodaszép. Nálad van kirakva?

     

    Houston, pont ilyen virágot láttam az egyik kerti boltban, kellemes volt az illata. De persze azért ez nem ide valo, melegebb éghajlatra ha kintre teszik. Mellette volt jázmin is na annak is nagyon jo édeskés illata volt. De mind a kettöre azt mondták, hogy vigyázni kell vele itt, mert hamar kifagyhatnak. Na ahhoz meg irto drágák voltak. Meg tele volt ciromfával. Volt rajtuk termés is. Na azt meg aztán hova ültethetnénk. Nagyon is, legfeljebb akinek van melegháza ott telehet honapokig.  

     

    Megjelentek a gyerek libák.. Van hogy egy ideig leáll a forgalom, mert vonulnak át a liba családok. Aranyosak, de nagyon sokan vannak, s már nem nagyon akarodzik nekik télen melegebbre költözni. Igy maradnak itt, s telecsinálják a parkokat, söt mostmár a lapos háztetökön is láttunk, amire idáig nem szálltak. Lassan olyanok lesznek mint a galambok. Mindenütt ott vannak, s koszolnak jocskán.  

    előzmény:
    csipogo (10495)
    2010-05-26  01:21

Címlap

top