Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Maple syrup,beavertai l

Bogie
Létrehozva: 2006. október 12. 19:56

.....ebbe minden belefér

Ui: fotokat kerem a bem.oldalatokra/fotoalbumba tenni, akit erdekel az majd ott megnezi Igen, tudom ez a lassunk vilagot csatorna, de itt inkabb irjunk/olvassunk vilagot   

 

 

  1. 2010. május 4. 04:5610401.

    Donna,

     

    el is hiszem, ha jobb divatosabb dolgokat akarsz venni akkor nem a Winnersbe mesz, amit ok arulnak az jo olyan ide-oda szaladgalni.

    Ne haragudj hogy megkerdem, de az anyukad egyedul van, ugy remlik ferjnel volt. Jo neked, hogy a kozeledben van es be tudtok iktatni egy kis egyutt csavargassal osszekotott bevasarlast.

    Az anyossal mi van, meg van meg az uj ferje?

    előzmény:
    donnaBe* (10398)
    2010-05-04  01:51
  2. 2010. május 4. 04:4910400.

    Bozsikem,

     

    te olyan csodalatosra fogod a haz kornyeket dekoralni, hogy mindenki a csodajara fog jarni. Ez is nagyon jol fog kinezni, de a masik nalam a nagyobb nyero, feltetlen azt tedd a fo helyre.

    Ebbe milyen viragokat fogsz rakni?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_450656 (10397)
    2010-05-03  09:25
  3. 2010. május 4. 01:5910399.
    Bozsikem ez bizony nagyon szomoru:((( Nekezd Agirol van szo ugye??? En lemaradtam sok mindenrol. Az utolso amire emlekszem, hogy Agi hazament es nagyon boldog lett mert megtalalta elete parjat. Egy kisgyerekre vigyazott de, hogy rokon volt e vagy csak  babysitter volt e azt nem tudom.  Mindenesetre nagyon sajnalom, emlekszem mennyire szeretett volna  itt maradni, de aztan otthon is megtalalta a helyet. Remelem sikerul neki talpraallni. Oszinten drukkolok neki.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_450656 (10396)
    2010-05-03  09:18
  4. 2010. május 4. 01:5110398.
    Szep napot mindenkinekilletve estet. Hja bizony mar lassan vilagvaros   lesz Whitby  nagy oromomre epult egy Winners itt a kozelben, ha nagyon nekiduralom magam meg gyalog is elmehetnek . Mikor idekoltoztunk egy igazi kisvaros volt, csendes, tiszta, es....unalmas.  Ma mar azert sokkal pezsgobb az elet rengeteg uj haz is epult, de azert sok-sok zold terulet is maradt. De azert ha valami igazan kulonlegeset akarok venni, vagy csak a legutolso divatra vagyok kivancsi akkor beautozok a Yorkdale-re ami mar akkora mint egy kisebb varos. Anyukam nagyon jo helyen lakik a varoskozpontban minden elerheto gyalog. Ha pedig mall-ba akar menni akkor buszozik vagy itt vagyok en. Mindig kaphato vagyok egy kis bevasarloturara. Nekunk is sokkal konyebb igy hogy itt lakik,  meg neki is.
    előzmény:
    WestHill (10392)
    2010-05-03  03:32
  5. Torolt_felhasznalo_450656
    Torolt_felhasznalo_450656
    2010. május 3. 09:2510397.

    Szia Évikém

     

    Lehet,hogy ilyen szépen meg fogom csinálni, de még várok vele kicsit, mert tudod van ilyen aggatósom is, és ki kell találnom,hogy hová is tegyem őket, hogy ne zavarják a látképet, hanem illeszkedjenek a környzetükbe.

    előzmény:
    WestHill (10384)
    2010-05-02  03:06
  6. Torolt_felhasznalo_450656
    Torolt_felhasznalo_450656
    2010. május 3. 09:1810396.

    Szia Julcsikám

     

    Pedig anyudnak csak jobb és biztonságosabb lenne veletek, de hát ugye öregfát nem igen lehet átültetni, ám olykor azért csak előfordul.

    Megint hatalmas utazás elé nézni,hogy rendben legyen minden,meg itthon majd a lakással, meg egyebekkel, remélhetőleg sikerül megoldani az ellátását is, megfelelő személlyel, akiben megbizol 100 %-ig és ellátja anyudat.

     

    Kislányodnak kiváló eredményt kivánok szeretettel. Örülök,hogy meggyógyultál, a kacsát én is szeretném, de nagyon régen nem vettem egész kacsát, csak combot szoktam és far hátot levesnek, isteni finom ize van,jobb mint a csirkéé, én jobban szeretem.

     

     

    Ágival beszéltem tegnap is, pont a dolgozóban volt mert szombat vasárnap megy csak, a többi napon nem, és itt a gond. Nem szereti ahova költöztették,idegen és nagyon rossz ott lenni,mondta ő.

    Sehol semmi pozitiv érzés, és azt sem tudja mi lesz vele ott, mert még TV-re sem tud befizetni, az internetre meg pláne nem. Szóval nem egyszerü dolog.

    Azt még nem is kérdedztem tőle,hogy a butorokat ki rámolta a helyére, a mosógépet be kellett köttetni, a hütöt is a helyére rakták e? Fel fogom ma hivni, hogy ezeket is megkérdjem tőle. Hatalmasan a padlón van, elhiheted. Mindenfelé telefonálgatott munka ügyben,és sehova nem veszik fel a kora végett sem, és egyébként sem.Akkor csak azt nem tudom,hogy miért van ennyi munkalehetőség,amit hirdetnek mindenütt, nem? Fogalmam nincs miért nincsenek ezek a dolgok összehangolva,miért kell egy 60 éves embert mellőzni,mikor a fiatalok nem kitartóak, hamar elmennek, anyák meg sajnos a beteg gyerekkel maradnak otthon.Szóval van kavarodás rendesen.

    Nagyon szurkolok Áginak is,hogy sikerüljön valamit találni,megoldani,és végre helyre igazodni neki kicsit ott, akár egyedül,mert az a lényeg,hogy a nyugalma meglenne. Remélem nagyon erős lesz.

    Bocsánat hogy szomorusággal is megpakoltam a topikot,de tudnotok kell róla,hogy mi van vele, én legalább is igy érzem.Nem szabad elsiklanunk egy élet felett.

    Vigyázz nagyon magadra, családodra és kellemes hetet szeretettel, én jól vagyok, Kormos is gyógyul már rendesen, nem mindig hagyja,hogy simivel maszirozzuk a lábacskáját, de nagy sumák,mert időnként neki iramodik, a kutya ugatásra,mert abból nem maradhat ki. Én szoktam fertőtleniteni a seb helyét, de már nem kell, ki is nől lassan a ruhácskája,meg a fehér mellénykéje, és igen beképzelt, legalább is velem,mert rendesen mórikálja,hogy beteg még.Kis csibészkém, imádom.

     

    Puszikállak szeretettel

    előzmény:
    Bogie (10385)
    2010-05-02  04:07
  7. 2010. május 3. 03:5610395.

    Editke,

     

    valoban lehet, hogy tultapolod a kis novenyeidet, en sose adtam a benti novenyeknek tragyat, igaz a kintieknek sem, es a csepekkel is vigyazz, hogy milyen surun kell adni, vagy azokar a kis azt hiszem Jobs rudacskak azt is ket havonta keri, Hatha meg tudod menteni a kis fenyot, ha kiveszed es atulteted, de minden tap nelkul hagyd egy darabig, hatha eszhez ter, nagyon szep volt kar lenne, ha tonkre menne.

     

    Egyebkent megalltunk Ebonyval a Tim Hortonsnal, mar akkor tukon ult amikor a varoskahoz kozeledtunk, amikor megalltam az uzlet elott szinte diadalorditasba tort ki, meg is feleztunk testveriesen egy blueberry fritterst, a kave az enyem, Ebony csak a habos cappuccionobol ker, de azt itthon szoktam csak csinalni neha.

    En itthon nem Tim Hortons kavet hasznalok, hanem a jo oreg Maxwell house-t.

    előzmény:
    csipogo (10390)
    2010-05-03  02:14
  8. 2010. május 3. 03:4510394.

    Kirandulas,

     

    itt meg annyi eso sem esett, reggel volt egy picit vizes, igy lehet ejjel esett egy par csepp.

    Tegnap delbe meg egyet villamlott meg vagy kettot dorgott, Ebony meg is ugatta, mert reg hallott menydorgest, aztan volt vagy egy 5 perces kis shower, aztan be is fejezte, pedig jo lenne egy kis eso, mert minden zorog a szarazsagtol, azt sem hittem, hogy valaha is reklamalom, hogy essen egy kicsit az eso, mert az nekem a nemszeretem ido.

    előzmény:
    kirandulas (10389)
    2010-05-03  00:53
  9. 2010. május 3. 03:3910393.

    Julikam,

     

    de finomat foztel mara, valoban ritka, ha egy kicsit nagyobb kacsat lehet latni.

    Sajnalom, hogy edesanyad nem talalja a helyet itt, de ezen nem lehet sajnos valtoztatni es remelem meg tudjatok oldani, hogy megfelelo korulmenyek kozt eljen.

    Valoban, ha a Zsuzsika remelhetoleg mar jol van es o gondjat tudna viselni edesanyadnak az megnyugtato volna a szamodra.

    Hogy sikerult Orsinak a fel maraton? Sikeres eredmenyeket szokott elerni?

    előzmény:
    Bogie (10385)
    2010-05-02  04:07
  10. 2010. május 3. 03:3210392.

    Szia Donna,

     

    azt hittem mar megint eltuntel, de igy van amikor valaki dolgozo no akkor a 24 oraja a napnak is neha kevesnek bizonyul.

    Irtad, hogy az anyukad is a kozeletekbe koltozott, ha valoban Torontoba volt ott nem hianyzott az auto, de ha kijebb megyunk, akkor nagyobb tavolsagra van minden egymastol es hasznos ha van amivel el is jutunk. 

    A trailer nem olcso mulatsag, ha nem jartok, arra meg plane draga, hogy az egereknek party haz legyen.

    Megegyszer visszaterve Whitbyre en a 23-as Durham Roadon szoktam menni, a cottageba nem a 12- Hwy-n es egyszer hazafele jovet a cottagebol nem tudtam a megszokott uton jonni, mert le volt zarva igy atmentem Brookly-on, ami ugye osszer mar Whitbyvel, egesz vilagvaros lettetek, majd olyan mind Downtown Toronto.

    előzmény:
    donnaBe* (10387)
    2010-05-02  23:48
  11. 2010. május 3. 02:2210391.

    Editkem nem lehetseges hogy tul sok tapot adsz neki? Azzal is meg lehet olni a novenyt.

    Vegyel le egy pici agat es vidd el a kerteszetbe. Ok megtudjak mondani ha valami betegsege van es adnak ra gyogyirt

    előzmény:
    csipogo (10390)
    2010-05-03  02:14
  12. 2010. május 3. 02:1410390.
    Sziasztok lanyok.Koszi a dicseretet atadtam.Ma mar nem csinaltunk semmit csak ucsorogtunk.A jovoheten megyek az ugyvedhez es intezem a telekvasarlast.At volt ma akitol vesszuk.Most derult ki,hogy itt  a korulottunk levo hazak mind rokoni kapcsolatban vannak . Az o veje epitette ezt a hazat. Es o is volt itt mikor , epitettek a lenti resz.Szetnezett,egessz el volt hulve mennyi mindent megcsinaltunk mar. Ami az o ittletekor meg nem volt meg. Nagyon tetszett neki.Atszaladt a vejehez es megkerdezte,hogy a sok viz sulya nem lessz e gond a bezmentnel.Mert ez a haz mar ugy lett epitve az alja,ha valami gond van, konnyen ellehessen bontani.De semmi gond,megbirja a Hot tub-ot. Igy most mar valamikor ossze is lessz rakva. Ma akartam,de ma nem jott ossze. Igen Evikem el lettek ultetve a fenyok.De nem a foldbe.Hanbem hatalmas tartokba. Afoldbe kesobb lesznel elultetve.Meg ki kell talalni hova is lesznek rakva.Addig is kint vannak.Friss foldet raktam rajuk.Epp eleg lett a fold.3 fenyo,es 2 tuja/cidor/Biztos nem jol irtam.De csak kitalaljatok mi is lehet . Ebbol nem kellett mar a gyokerebol vagni,mert mar el volt ultetve.En csak atultettem.Igy kibirja egy darabig. Viszont A SZOBA FENYONEK ANNYI.oLYAN SZEPEN FEJLODOTT,NOTT IS.eS MOST LATOM,HOGY VEGE KEZD LENNI.KONYUL LEFELE.SZEP ZOLD,MEG CSILLOG DE MAR SZRADOZIK KIFELE.PEDIG HETENTE EGYSZER LOCSOLTAM.ES MINDEN NAP KAPOTT VIZ PERMETET,MERT IGY irta az utasitas. Viszont atultettem,es kapott sip manort.Lehet azt nem kellett volna? De hat az minden novenynek jo. Hat nagyon sajnalom.Latom kornyadozik.Es nem birok segiteni rajta.A vizbe is mindig rakok tap csoppeket neki. de attol felek szrad kifele. Nem olyan a levele mar mint regen.Szoval latszik rajta,hogy beteg.csak tudnam mit csinaltam rosszul.Talaltam jo Eccontantot.Vegre.Igy talan vegre egyenesbe jovok az HST-vel. Lanyok szep estet mindenkinek. Sziasztok.
    előzmény:
    kirandulas (10389)
    2010-05-03  00:53
  13. 2010. május 3. 00:5310389.

    Igazad van tenyleg igy van a ferfiakal... Szerintem a  legborzasztob az volt nekik hogy a katonasagnal nekik parancsoltak es nem ok parancsoltak masnak.

     

     

    Bogie sajnos anyukadal nem sokat tudsz csinalni. Hogy van a Zsuzsika? Tudna tovabra is gondoskodni anyukadrol?

     

    Csipi nagyon ugyes a ferjed. Lassan a vegere ertek a munkalatoknak. A fakat amit vettel elultettetek mar?

     

    Westhill milyen volt az utatok a cottageba? Milyen volt a forgalom?

    Nalatok eset az eso a hetvegen? Nalunk csak egy keves shower volt

    előzmény:
    donnaBe* (10388)
    2010-05-02  23:55
  14. 2010. május 2. 23:5510388.
    A ferfiak uuuutalnak katonak lenni.....aztan egesz eletukben a katonaelmenyeket meselik.
    előzmény:
    csipogo (10386)
    2010-05-02  05:31
  15. 2010. május 2. 23:4810387.
    Szep napot mindenkinek  Westhill Sziaaaaa, igen meg mindig itt lakunk Whitby-ben nem is megyunk innen el, szeretjuk ezt a varost. A trailer megvan meg, jelenleg az egerek party-znak benne . A park Majus kozepen nyit addig se viz se villany, ugyhogy nem zavarja oket senki. A mult nyaron  nem sokat voltunk kinnt, mert vagy az ido volt minden hetvegen pocsek, vagy nekunk volt valami mas dolgunk.Ugyhogy felmerult a kerdes, hogy egyaltalan kell e meg nekunk ez a trailer , vagy csak fizetjuk a draga park fee-t. Egyenlore meg tartjuk mert a gyerekek szeretik, mi meg majd onnan jarunk be dolgozni (haha na erre kivancsi leszek, mert jo koran kell akkor felkelni) . Houston neeeeeem nem vagyok en motoros, habar mindig szerettem volna, de asszem ez mar nem megvalosithato alom  regi motoros  csak itt vagyok . Bogiekam igy van ez mar latod Anyukad haza akar menni , de tenyleg mi lesz vele otthon??? Az enyemnek Toronto hianyzik, meg mindig nem szokta meg a kisvarost, bevallom nekem is kellett jonehany honap mire rajottem, hogy azert megiscsak jo itt. Anyukam nem vezet autot talan ezert erzi magat olyan helyhezkotottnek. Csipike gratulalok az uj konyhadhoz. A kuttyok aranyosak mind egytol egyik.  
    előzmény:
    WestHill (10316)
    2010-04-24  02:53
  16. 2010. május 2. 05:3110386.

    Sziasztok lanyok. Julikam mi ma mar annyit nevettunk magunkon.Mivel  a Mikro is bekerult a rendes hivatalos helyere,igy meg meg kell szokni.Mar 3-szor mentem a regi helyere.istvan meg persze az asztaltol nezte merre is tartok.sztan meg o ment tul. Mindenki nezi a konyhapultokat,szinte ures ahoz kepest, ami eddig ki volt rakva. Mondta isIstvan,hogy nagyon ures.Ez ot igen zavarja. persze nevetett. Jol kidolgoztuk magunkat mindnyajan. Kar,hogy anyukad megint hazamegy. De hat mindig nem birsz erte szladni haza.Jobb lenne,ha meg jobban megerosodne.Egyuttal nincs is egyedul. de hat az ember nem tud mit csinalni. Ok mar olyanok,mint a gyerekek tenyleg. Julikam de jot csinaltal.megirtad,hogy holnap mi lessz az ebed nallatok. En meg itt tepelodok,hogy mit is egyunk holnap.De nincs kedvem sokat pepecselni vele. En is vettem kacsat,mert Jamikemnek igen izlett karacsonykor.Es be volt fagyasztva direkt mostanra.De elfeledtem.Ha nem irod,en meg nem csinalom holnap.De most mar megcsinalom,mert ott van az izlandon.Olvadozik.reggelre pont jo lessz. En is piritok hozza hagymas krumplit es piros kaposzta lessz hozza. Mar elolre ehes vagyok. Koszi a tippet. nagyon jot tettel velem.Ma majas hurkat sutottem es melle meg kolbaszt is sutottem,meg meat ballokat is.Mert Jamikem nem szereti a hurkat.Melle raktam a krumplit is.  Uborkaval nagyon finom volt.Ja meg csinaltam krumpligomboc levest is 76 gomboc volt a levesben. Imadjak a fiuk sok gomboccal. hat lett eleg. Tegnap meg csirkeppaprikas volt. Szoval mindennap foztem valami finomat.De jo iy egyutt lenni.most is itt beszelgetnek korulottem.  Istvan elemeben van.Mesel a kaptonasagrol.Jami meg szajtatva hallgatja a nevettetos elmenyeit. neki mindig van egy halom emlek,amiket szivesen el kezd meselni.Jokat nevetunk. Ilyenkor nem faradt. Orul o is latom rajta,mert hat latja nagyon klassz lett amit csialt. Es kozben jottek meg az otletek.igy aztan tenyleg klassz dolgot csinalt. Lanyok regen csak hallgattam a feketelegyes torteneteket.Hat itt is van.Igy aztan ,tavaj  kaptam par kostolot mirol is van szo.Igy iden mar resen leszek.

    Szerbusz Evikem.latom megjottetek.Orulok,hogy jol telt az idotok a nyaraloban.Biztos nagyon szep volt ott minden. Ebony biztos jol kiszladgalta magat. Megkapta a szokasos fejadagjat a Tim Hortonnal ? En is vettem itthonra a kavejukbol.es csinalom itthon.olyan finom.Neha iszom.Nem mindennap.Hetente. De mar azert iszogatom neha.nem kivanom,csak finom. Istvannak is csinaltam.es izlett neki.erre o is csinalt es ugy elszurta,hogy rambizta.legjozelebb azt akarja inni amit en csialok,mert az jo.Pedig en  csak 1 szemelyes kis gyors kavefozon csinbaltam.O meg a nagy 12 szemelyesen csinalta..De lett olyan gyenge,hogy meg nekem is rossz volt. Erezzetek jol magatokat otthon.Jo pihenest szep jo ejszkat nektek.   Es mindenkinek lanyok.

    előzmény:
    Bogie (10385)
    2010-05-02  04:07
  17. 2010. május 2. 04:0710385.

    Sziasztok lanyok ))))

    Na hat nem a hosszabbitassal van gond, az siman megy, nyugodtan maradhatna anyukam, de honvagya van, haza akar menni.! Intezek amit tudok, de meg minden keplekeny, nem olyan konnyu dolog ez.

    Evikem, hat akkor sikerul a kis kiruccanas a cottage-ba, meg a nagybatyadekat is megnezted. Nagyon beindultak ahogy latom, hadd menjenek, visszatartani ugysem lehet oket, aztan majd kiderul a vegen, hogy maradnak e otthon vagy visszajonnek. Jo, hogy nincsenek meg a harapos dogok, azoktol nem lehet meglenni, emlekszem ra, mikor volt a acreage-unk, remalmomban ne jojjenek elo  

    Editkem, hat akkor megvan az oromod neked is, kesz a konyha :)) Biztos nagyon szep lett, es igy van helyed mindennek. Az en konyham szep lett, de nagyobb nem :(((( Persze nem panaszkodom, mert nagyon orulok neki en is. 

    Zsuzsam, lasd feljebbb.....

    A mai nap nagyon elszaladt a semmivel, elmentem vasarolni, hazajottem, elpakoltam, kajat csinaltam es vege a napnak lassan......Holnap sutok egy kacsat, most itt lehetett kapni nagyobbat, nem olyan aprocska kacsokat, igy lesz tobb toportyuje is remelem. Parolt kaposztaval, krumplival lesz a kacsa. Jovo heten lesz "gyerkezes" merthogy itt akkor van Anyak Napja es Barbikamat is koszontjuk )))))) Holnap futja Orsim a half Marathont, irtora drukkolunk neki ))))))) de csak itthonrol most ))))) 

    Neztem ma a Kentucky Derbyt, hat majdnem elmaradt a nagy esozes miatt, de vegulis futottak a pacik )))))))) Gondolatban fogadtam csak, de jol tettem, mert vesztettem volna......most nem sikerult tippelnem a nyerore, tavaly igen :DDDDDDDDD 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  18. 2010. május 2. 03:0610384.

    Szia Bozsem,

     

    gyonyoruuuuuuu, orulok, hogy sikerult feltenned vegul is a kepet, megerte a faradozast, az iden is ilyen csodat fogsz majd produkalni?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_450656 (10372)
    2010-04-28  20:30
  19. 2010. május 2. 03:0210383.

    Bogie,

    mikor szandekozik anyukad vissza menni, amikor letellik a 6 honap? Semmikepp nem akar tovabb maradni?

    Jo, hogy jobban vagy mar, mindig akad problema.

    Mi Ebonyval csak ket napot voltunk a cottageba, igaz csak nagyon rovid ket nap volt, mert a nagybatyamekhoz is bementunk odefele is es vissafele is. Az ido itthon is es fent is nagyon jo volt es most is nagyon jo, a "harapos dogok" meg nem bujtak elo igy nem kellett felni, hogy megharapdalnak minket. Csak mar ezen legyek tul, hogy vegre a rokonok szerencsesen elmenjenek, hogy mindig van valami ami miatt idegeskedni kell.

    Lesz babazas a hetvegen? Ti vagy a gyerekek mennek?

    előzmény:
    Bogie (10379)
    2010-05-01  04:45
  20. 2010. május 2. 02:5210382.

    Szia Editke,

     

    jaj de aranyosak a pici fenyocskeid, ha lehet szoritsatok idot, hogy minel hamarabb a foldbe keruljon, hogy megerosodjon es nojjon szepen.

    Nagyon klassz lesz a basement el is hiszem, hogy orulsz neki, mindjart jobb kedved lesz a maradek dobozokat kiramolni, ahogy irod rengeteg uj polcod is van, most mar tenyleg mindennek lesz helye.

     

    A cottageba jo volt merg is volt egy kis kikapcsolodas, ha rovid is volt az ido, csodalatos ido volt, de azert meg a vizet nem mertem betenni, majd legkozelebb, igy viz nelkul ez a rovid ido epp eleg volt, nagyon rossz, ha nincs hideg-meleg viz. Ebonyval nem kellett harcolni megertette, hogy hideg a viz es "bibi" lesz, ha bemegy a vizbe.

    előzmény:
    csipogo (10374)
    2010-04-29  05:32
  21. 2010. május 2. 01:4810381.
    Szia Julikam.  Nem birod meghosszabbitatni anyukadnak a vizumot?Nem csinaljak meg?  En ugy tudom egyszer lehet hosszabbitatni.lehet rosszul.Csak ugy kerdezem.Nallunk ma a konyha van szinten teriteken.istvan ahova lehetett mindenhova rakja nekem a polcokat.Igy aztan,most mar en is jobban elferek mint eddig.nagyon orulok neki.Mert egessz nap ki ,be ramoltam.es most jo vegignezni,hogy minden a helyen van vegre. A mikro is bekerult a hejre vegre. A nagy e-kihuzhato fiokos szekreny,be berakott istvan ,minden fiok fele egy egy polcot.igy vegre minden rendben van es nem egymason. A konyhaszekrenybe is rakott be szep feher polcot.Megfelezte az egyik polcnal.mert oda is leveskockakat ,izesitoket rakok. Hat nem kell annak akkora nagy hejj. De igy megfelezve mar minden szepen rendesen elfer. s nem hat ugy,hogy mindent bedobaltak. A hatam moge is felrakott egy nagy polcot.es oda is felpakolok mindent a konyhapultrol. Csak szegeny kinlodik.felul megtalalta a Tubajfort.Alul meg nincs.Kinlodik,mint ha felereszben lenne a fal mogott fa. Jajjjj. De kalassz lessz. Most mar a szekrenyekben is elferek jobban.Hiaba ezeknek itt nem volt sok edeny.Nekem meg van. Kell a hejj. Ha eljonnenek most es szetneznenek ra ssem is mernenek a hazra. A moso szobaba is rakott Istvan a plafonig polcokat.Oda is sokmindent belehetett pakolaszni.Na meg a mososzerek is nem a foldon vannak. Igen a kedvemre valot csinalt oda is. A bezment is most mar keszenvan a Lamberiaval.irto klassz lett. Remelem beallitjuk a Hot Tubot is vegre.Mert most mar semmi akadaja nincs. Lanyok nekem happy anyaknapjam van tenyleg.Mert a konyha volt a leg fajobb pontom. Es most ugy nez ki rendbe is lessz.                 Lanyok nektek is nagyon boldog anyaknapjat kivanok. Sok sok szeretettel.
    előzmény:
    Bogie (10379)
    2010-05-01  04:45
  22. Torolt_felhasznalo_176444
    Torolt_felhasznalo_176444
    2010. május 1. 05:2310380.

    De ha hazamegy, mi lesz vele? van mar elkepzeles?

    előzmény:
    Bogie (10379)
    2010-05-01  04:45
  23. 2010. május 1. 04:4510379.

    Jajj Bozsem, hat latod, ilyen egy joszivu uram van, mindent megoszt a szentem velem Mostmar elmult a takonykorom, kicsit meg hamlik az orrom, de mas bajom mar nincs, hala az egnek. Kutyi hogy van ?

    Csipikem, szepen alakultok latom, orulok neki, igazan kellemes es kenyelmes lesz minden nalatok. Nalunk is alakul , vegre megvan az uvegajtos szekreny resze a konyhanak, csak meg idom nem volt joforman ranezni se, nemhogy elrendezgetni. A ferjem "rendezkedett" hat semmi nem ugy van ahogy kellene, ugyhogy muszaj leszek idot szakitani erre is, mert lassan egy fakanalat nem talalok meg Jo hir, hogy a gyogyszer mukodik es latom kaptal diabetikus suti recepteket is ))))))))))) 

    Westhill ))))0 jo utat, erezzetek jol magatokat Ebonyval, remelem turheto az idojaras arrafele. Itt szep minden, plusz 15-16 korul, egyik nap esos a masik napos.....de kellemes ))))))

    Zsuzsam, igyekszem pihenni amennyit csak tudok, de tudod mostmar nagyon jol esne legalabb egy "day off", ugy igazan. Ha vegulis anyu hazamegy akkor mennem kell vele, szoval "elugrik" az eves szabadsagom is, es nem pihenessel fog eltelni, de ez is benne van a "pakliban", hiszen anyank csak egy van.....

    Errol jut eszembe, most vasarnap otthon Anyak Napja van, igy minden Edesanyanak Magyarorszagon, szepseges, boldog , szeretet teljes Anyak Napjat kivanok

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_450656 (10370)
    2010-04-28  09:24
  24. 2010. Április 30. 21:5310378.
    Kirandulas merre vagy? Mi van veled.Nem irtal ,remelem minden rendben van es keresitek a masik hazat.  Donabe megint regen voltal.Gyere.   Bramton hol vagy? Te is regen voltal.remelem jol van a lanyod.Es csak azert nem jossz mert nincs idod ra. Coala te is mar ket hete voltal . 11-en irtal utoljara. Lanyok hianyoztok nekem.Gyertek. Lina is regen volt mar.de o biztos a projektjen dolgozik.Noah hogy van?Jol van mar remelem o is. Szep napot mindenkinek.  Sziasztok.
    előzmény:
    csipogo (10377)
    2010-04-30  02:36
  25. 2010. Április 30. 02:3610377.

    Istvan elkezdte a bezmentben a lamberiazast. Nekem nagyon tetszik. Remelehetoleg holnap delutan be is tudja fejezni. Bar delelott intezni kell az HST. es a tax sorsat.El kell menni aki eddig csinalta ahoz.Es elhozzzuk tolle.Draga mint a vitiol.De talaltunk masikat.Itt a kozelben/

    .Es ide  visszuk hozza.En egessz delelott retest sutottem.6-szal lett.4 turos,1 makos,es egy meggyes dios. Utanna meg a melegszendvicseket gyartottam.istvan azt kivant igy a csirkepaprikas nem fogyott.De a meleg szendvicseket meg vacsorara is kertek. na most mar ulok.de jol esett kajat csinaln i.hisz el is fogyott.Na lementem a bezmentbe is,de en csak bicikliztem,meg a futo padon gyalogoltam.Na meg szoval tartottam Istvant.Kesobb Jami is lejott,mert elkeszult a hazifeladat.Most mar fentvagyunk mindnyajan.Mert mara be van fejezve a munka. Nekem nagyon tetszik az eredmeny.Nem sotet igy a bezmentet is vilagositja szerintem. Vegre elkezdododtt az atalakulasunk.Nem is hiszem el,hogy keszulunk vegre.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_176444 (10373)
    2010-04-29  00:03
  26. Torolt_felhasznalo_450656
    Torolt_felhasznalo_450656
    2010. Április 29. 08:4910376.
    Kislányok, remélem mindannyian jól vagytok, vigyázzatok magatokra, kellemes szép napot valamennyiünknek szeretettel
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  27. Torolt_felhasznalo_450656
    Torolt_felhasznalo_450656
    2010. Április 29. 08:4710375.
    oksi, ugy teszek köszönöm az ötletet
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_176444 (10373)
    2010-04-29  00:03
  28. 2010. Április 29. 05:3210374.
    Evikem jo utat nektek.Vigyazz az uton nagyon.Istvan mar haza is ert.Ma 3-orakor delutan hazaert . Igy hetfoig szamit maradni.Es akkor csinalunk is valamit vegre. En meg meg a fodraszhoz is eljutottam .Itt nincs valami nagy meleg meg.De allitolag hetvegere itt is 17 fok lessz.  Nallatok mar lattam jo meleg az ido. Biztos jolerzitek majd magatokat.Csak azert meg ne fazzatok. Pusziiiiiiiiiiiiiii
    előzmény:
    WestHill (10367)
    2010-04-28  04:45
  29. Torolt_felhasznalo_176444
    Torolt_felhasznalo_176444
    2010. Április 29. 00:0310373.

    Ez tenyleg nagyon szep!

     

    ezek a viragok benne a tied, vagy ez csak egy kep a viragtartorol.?

     

    igen, keresd ki a filmet, biztos otthon is van kolcsonzo, megeri, mert nagyon szenzaciosan jo film.

    Egyetlen ember nem szerepel benne, a filmesek a vegen megmutatjak hogy lett a film keszitve. Veluk laktak egy evet, lenn a deli sarkon.

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_450656 (10372)
    2010-04-28  20:30
  30. Torolt_felhasznalo_450656
    Torolt_felhasznalo_450656
    2010. Április 28. 20:3010372.

    Éviiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, megtaláltam a virágtartómat, teljesen véletlenül, ime:

     

     a kertben jól látható helyen volt és lesz megint, annyira imádom. 

    előzmény:
    WestHill (10366)
    2010-04-28  04:35
  31. Torolt_felhasznalo_450656
    Torolt_felhasznalo_450656
    2010. Április 28. 09:2610371.
    mán 5x próbálom itt is meg odaát is kirakni a piramis virágtartómat és nem engedi ez a rohadék,majd este felé megent megpróbálom
    előzmény:
    WestHill (10366)
    2010-04-28  04:35
  32. Torolt_felhasznalo_450656
    Torolt_felhasznalo_450656
    2010. Április 28. 09:2410370.
    Asztaaszakramentumát, benyaltál valami bacit az uraddal együtt, a francé tekeregtek olyan helyen,ahol ezek kódorognak. Hm?.-.....mielőbbi gyógyulást nektek szeretettel.
    előzmény:
    Bogie (10364)
    2010-04-28  04:02
  33. Torolt_felhasznalo_450656
    Torolt_felhasznalo_450656
    2010. Április 28. 09:2310369.

    Szia, elő fogom keriteni azt a filmet, és megnézem,mert imádom a pingvineket én is, meg a többi állatot,nekem 4 cicám volt, sajnos ma már egysem él közülük, csak egy befogadott cicónk van most.

     

    Puszika

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_176444 (10361)
    2010-04-27  20:12
  34. Torolt_felhasznalo_176444
    Torolt_felhasznalo_176444
    2010. Április 28. 06:3610368.

    oh te szegeny!

    most mar csak a mamadnak ne add at!

    azert te csak megvagy...hol ezzel hol azzal...

    nem tul sok a stress rajtad? a lanyom akkor betegszik le... valahogy a szervezete jelzi hogy STOP.... kis pihenot kerek!

     

    probalj meg te is tobbet pihenni...ha csak egy mod van ra!

     

    gyogyulj meg!!

    előzmény:
    Bogie (10364)
    2010-04-28  04:02
  35. 2010. Április 28. 04:4510367.

    Editkem,

     

    orulok, hogy jol vagy es Istvan is otthon volt, ha eppen csak beugrott is egy kis finom home made soupra, de par napon belul otthon lesz es csinalhatjatok a pincet akkor lesz igazi az orom, ha mar fent lesz a helyen a faboritas, mindjart baratsagosabb lesz.

     

    Az udvarra is ahogy irtad megvetted a kis ezust fenyoket, az a harmadik facska is fenyo? Talan az is a helyere kerul, hisz ilyenkor tavasszal kell kiultetni, hogy telire megerosodjon.

     

    Holnap es csutortokon nem leszek itthon, felmegyunk Ebonyval a cottagebe egy kicsit korulnezni, jo lesz egy kis kimozdulas itthonrol.

    előzmény:
    csipogo (10356)
    2010-04-27  04:39
  36. 2010. Április 28. 04:3510366.

    Bozsem,

     

    megneztem a viragokat, csodalatosan szepek.

    Orulok, hogy Kormid jobban van, annak, hogy teljesen rendbe jojjon hosszabb ido szukseges, ez is isteni csoda, hogy nem lett megnagyobb baj.

    Ellenben aggaszt, hogy nem megy el a viz toled, igerd meg, hogy nem hagyod ennyibe es utanajarsz, hogy megkapd a megfelelo vizhajtot, ami segit is.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_450656 (10358)
    2010-04-27  19:40
  37. 2010. Április 28. 04:3010365.

    Bogie,

     

    gyogyulj meg minel hamarabb jobbulast kivanok!

    előzmény:
    Bogie (10364)
    2010-04-28  04:02
  38. 2010. Április 28. 04:0210364.

    Sziasztok, jelentem meg a fulemen is folyik a takony :(((((( huhuuu de elkapott a "datha", na mindegy mar haromnapja tart, ugyhogy meg ketto es kilabalok belole (remelem). A ferjem atadta nekem , merthogy olyan jo ember,mindent megoszt velem. Szombaton voltunk a gyerkeknel, akkor meg semmi bajom nem volt, Emmacskanknak remelem nem adtam at a bacikat :((((( aztan vasarnap reggel felkeltem es jott a takony, meg a pruszok meg minden.........

    Csudi kepeket hoztatok az allatkakrol, zabak ezek a kutyusok, meg a tobbi is. 

    Megyek "leiszom" magam csirke levessel.....ha nagyon hiszek benne talan segit is.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  39. 2010. Április 28. 01:0810363.

    http://jegeskave.hu/receptek?tid=248&title=

    Csipi talatam ezt az oldalt itt is jo sok cukormentes suti van meg dietas etel meg.... meg....   nezzel korul hatha akad valami jo

    előzmény:
    csipogo (10356)
    2010-04-27  04:39
  40. Torolt_felhasznalo_176444
    Torolt_felhasznalo_176444
    2010. Április 27. 20:2010362.

    meg kepeket is szeretem allatokrol...

     

     

    peldaul ilyeneket!!!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_176444 (10361)
    2010-04-27  20:12
  41. Torolt_felhasznalo_176444
    Torolt_felhasznalo_176444
    2010. Április 27. 20:1210361.

    igen, mindig nagyon szerettem a kutyakat, aztan volt mar regebben is, amikor 12 oraztam, akkor jottem ra hogy ilyennek nem szabad kutyat tartani.

     

    A kutya annyira ember barat, hogy azt nem szabad bezarni magaba egesz napra. 

    Igy aztan miota szabad vagyok, es nagyon keveset dolgozom mar, nagyon jo hogy van egy hazibarat!

    a masik, tudom vannak akik ezen nevetnek, meg a hangsuly is mas amikor a kutyulival beszelunk.. volt aki megjegyezte, hogy annak az allatnak olyan mindegy.

    Szerintem nem!

    Szerintem a hangsulybol pontosan tudja az allat hogy kedvesen beszelnek hozza, vagy most megfenyitik, vagy tanitjak, mert o is egesz maskepp all..meg a farka allasabol is latni..

     

    egesz mas , figyeld meg a Kormos farkincajat...ha boldog, ha ijedt, ha figyel, ha merges...egeszen mas!

     

    a masik amit en nagyon erdekesnek tartok, hogy minden allatnak van egy "jelleme, egyenisege".. akinek nincs allata, az ezt nem is erti, mirol beszelunk! Tenyleg.

     

    Pl aki a cicakat szereti...a lanyom!

     

    hat az egy egeszen mas egyeniseg! 

    errol jut eszembe, van egy biztosito csaj akinel intezem a dolgaim, nem tudom hoztam e kepet a multkor.. benn van nala az idodaban, es ul az iroasztalan, meg a szeke tamlajan.. 

    szerintem teljesen tisztaba van vele, mennyire szep, es kenyeztetett..

    Mikor ott voltam utoljara, megsimogattam, hat mint a selyem..de hat azt latni kellett volna.. hogy elnyult az asztalon...hogy elvezte a simogatast.. 

     

    szoval az allatok is egy jellem...

     

    nem tudom lattad e a Pingvinek menetelese cimu filmet...

     

    ha nem...EZT okvatlen nezd meg...CSODAS!

    a discovery meg a Disney egyutt produkalta, de egy ilyen elment..el ne mulassz mint az a film! A deli sarkon elo pingvinekrol szol, es igerem hogy nem banod meg a 2 orat amit eltoltesz veluk! 

     

    ----------

    ja, meg az allatokon kivul...azt hiszem ezt mar irtam...a FAK szerelmese vagyok...imadom a fakat! (no meg a viragokat!)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_450656 (10357)
    2010-04-27  19:36
  42. Torolt_felhasznalo_450656
    Torolt_felhasznalo_450656
    2010. Április 27. 19:4610360.
    Pusszantás néktek szeretettel,elmentem tv-t nézni,mert a meccs miatt korábban kezdődik,további szép napot mindannyiótoknak
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  43. Torolt_felhasznalo_450656
    Torolt_felhasznalo_450656
    2010. Április 27. 19:4510359.

    Drága Editkém

     

    de örülök,hogy sikerült megent örömet szereznem a receptekkel,én is kimentettem az asztalra a linket, és igen sok kedvemre valót találtam,és ki is fogom őket próbálni, bár nem vagyok egy igen sütős fajta, de ezek tényleg diétásak,ugyhogy nyugodtan lehet gyártani és fogyasztani.

    Én imádom a krém leveseket,igen sokat és sürün csinálom, bár a brokkoli nem a kedvenceim közé tartozik, de nem rossz, meg lehet enni, finom kis bacon szalonna pörcökkel, vagy igen nagyon vékonyra szeletelt sült krumplival, próbáld meg, isteni finom izt ad neki,eteti magát. Ezt a tv-ben láttam.

    Jól vagyok köszönöm, még dagad a lábam,nehezen megy  a vizem, de nem hagyon a dr.nőt békin,mig másik vizhajtót nem ád.

     Puszikállak szeretettel benneteket

    előzmény:
    csipogo (10350)
    2010-04-26  20:51
  44. Torolt_felhasznalo_450656
    Torolt_felhasznalo_450656
    2010. Április 27. 19:4010358.

    Évikém a lábdagadásom nem mult el, tegnap a vizhajtótól voltam rosszul, de ma nem érkeztem odáig,hogy visszamenjek a dr.nőmhöz, de muszáj lesz,és nem ir vel másik jobb napi vizjajtót,csak azt nem tudom miért, ám ez igy nem maradhat, iszonyu sok vizet iszom,és nem megy el rendesen. 

    Furosemid állitólag hetente 2x szabad csak felet bevennem,ha kevesebbet veszek be naponta, az sem tesz jót, a csalántea meg szintén nem használ,és még annyi időm sem volt,hogy egy homeopátiás gyógyszertárba menjek, gyalázatos vagyok tudom, mert az én egészségem,senki helyettem nem fog elmenni. De meg fogom tenni, annyi egészen biztos.

    Kormos lába hol jobb hol nem, csak lógatja, de ha hirtelen csengetnek vagy valamiért futása van,akkor elfeledkezik rola,és rohan ezerrel, most sántikál de a varratokat kiszedték,ám ma 2 hete történt a baleset,igazán még nincs ok a teljes gyógyulására, de nem adjuk fel a reményt, az operáló orvosa szerint teljesen el fog mulni neki és nem lesz láthato nyoma, nagyon várom már, majd az idő megoldja . Szeretettel ápolom,simizgetem őt, nagyon oda vagyunk egymásért.

    Bagolynál kiraktam a virágokat,amiket ültettem végre sikerült,nézd meg ha arra jársz.

    előzmény:
    WestHill (10354)
    2010-04-27  03:16
  45. Torolt_felhasznalo_450656
    Torolt_felhasznalo_450656
    2010. Április 27. 19:3610357.

    Milyen kedvesen irtad, szinte mosolyogtam olvasás közben, nagyon szeretheted te is az állatokat, különösen ezt a kis elevenséget, megérdemli,mert meghálálja. Tényleg igaz,hogy amivé az ember neveli őket,hiszen az ember szeliditette magához mint farkast évezredekkel ezelőtt, akkor most bánjon is ugy vele,mint családtaggal. Mi is ugy bánunk Kormossal. Igazán örülök,mikor ilyen szeretetreméltó kutyatartókkal tudok beszélgetni. Itt a szomszédban is van 3 kutyalány,és a gazdi féltette az én csepp fiucskámtól,pedig sehogy nem tudtak volna semmit csinálni,és Kormi még nem is vágyakozott semerre,eszébe nem jutna, bár odaáll a lányokhoz és dumálnak valamit,mert versengve rohangálnak neki,most ugyan nem,mert az fiucskám betegállományban van még, de egészségesen megfuttatta magukat.

    Imádom őt,köszönöm,hogy leirtad

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_176444 (10355)
    2010-04-27  04:09
  46. 2010. Április 27. 04:3910356.

    Szia.de klassz. En is nagyon szeretem a hazakat nezni .Melyik milyen. Ha ertettem volna hozza en is ezzel foglalkoztam volna csak. Maj csinalgatok kepeket es ha adsz e-mailt e; is kuldom.A lanyok mar lattak nem akarom oket untatni vele.Igen tudom,hogy osszesen 3000 Skfites a haz.csak neked irtam igy ,hogy ertsed,hogy van.Alul,felul egyforma.Igen egy lejarat van.De ez erdekes,majd ha meglatod a kepet rajpssz. Mert ahogy fordulunk befele az eloszobabol eljovunk a moso szoba elott onnan lehet lemenni a bezmentbe es rogton jon a konyha is.Jol ossze van hozva.Aki epitette nagyon jol megcsinalta.Igen az egessz hazban minden elektromos.Most neztem meg a fafuteses kandallo vagy kalyha vagy mi,szoval abbol is log egy konnektorba valo szinos kifele.De az fafuteses,gondolom az valami olyan ventillator lehet ami fujja kifeole a meleget a kalyhabol.En nem ertek hozza.Nekunk ez az elso.Igy aztan en csak gondolom az ehet. Ma talaltam meg,mert mindent elhuzkodtunk a fal mellol.Hogy Istvan majd tudja a falat beboritani a Wood Panellal. A levego cserelo az a hazban forgatja a levegot minden helyisegbe van kivezetese. Es az elhasznalt levegot frissre cserelo le.Mi raktunk ra idokapcsolot mert amugy jar ejjel nappal.es engem zavart.nem birtam aludni tolle.Akar hogy,pici zaj,de csak van hangja es ejszaka zavart/rakototttunk idokapcsolot es 4-orankent kapcsol be fel orara.nekem annyi eleg.hisz mindenfele van ajto,ablak ahol tudok szellotetni.nem csak az van.telen meg ne hutse le a hazat az allando hideg levegovel.igy meg jo.Es nem is fogyaszt annyit. De jo dolog nagyon.En nem akartam se gaz,sem olaj futest csak villanyt.Nem csinalja azt a nagy port.Tiszta.Es konnyu vele banni.Minden helyisegben van allito.Ha nem akarom akkor nem futom.Pl a mososzoba es a kulon szeparalt ebedloben,nem kapcsolom be.az ajto nyitva ugyan olyan a homerseklet,mint ha futenem.nem kell.az eloszobaban sem szoktam futeni,mert nincs leszeparalva ott is meleg van.Mindenfele termo muanyag ablakok vannak.Hat ugy szigetel,hogy csak na. Amugy olyan a bezmentunk,hogy magasan van.onnan is lehetett volna kijaratot csinalni a szbadba.ha nem akartak volna egy szintre rakni a ket ajtot a Verandarol.Istvan allapitotta meg,hogy nem az a foldbe asott bezmemnt.hanem lehetett volna kijaratot csinalni onnan is,mert magasan van.nekem ugyan mindeggy.Jo igy is.Nem zavar.Eleg jol es praktikusan csinal;tak meg a hazat.nagyon tartja a meleget.telen Decemberben egysxzer 11-orat nem volt aramunk,es kepzeld ossze vissza 3-fokot hult le a haz. pedig ejszaka ment el.Tehat akkor meg a nap sem sutotte. En nagyon meg vagyok elegedve evvel a hazzal.Augusztusban lessz az iden,hogy bekoltoztunk az 1-eves evfoedulonk.Nagyon kifogtuk arban is. es mivel nincs ben a variosban az eves adojat is ki lehet birni./Bar most,hogy megvettuk eppen neztem majd $300-al lett magasabb az adoja.na ha meg a terulet is hozza lessz adva amit most megveszunk megint emelkedni fog az biztos. De kell,mrt szeretnenk garazst kesobb.mist meg egy portable garaszt rakunk le.  A la Costco.Biztos lattad mar. Nagyon klassz es erdekes dolgokkal foglalkoztal akkor. Amikor csak tehetem a Tv-ben is megnezem a haz eladasrol szolo filmeket.Na meg a kompjuteren is lesegetem oket.De hasonlot sem latok mint az mienk.ezt tavaj kifogtuk nagyon.Kepzeld mire Istvan hazajott mar meg is alkudtunk.O mar az offer elfogadasa utan latta. Ahogy elmeseltem neki,mondta azonnal adjak offert amig mas is ki nem szurja.mert akkor elviszik az orrunk elol mire o hazajon.persze ugy lett megcsinalva,hogy Istcan mondja ki a vegso szot.Ha nemtetszik meg vissza lephettunk volna. de hat az szoba sem jott.hatul is nagy terasz van.es kozvetlen szomszed egy van csak az is egy hazhejnyi tavolsagban.a tobbi mind messze vab.A terasszal szemben meg sehol senki.es 20-perc hajtas utan bentvagyok a varosban.Meghozza egy nagy uzletkozpont mellett.Jamikem az iskolabusszal jon,megy. Istvan is ha jon haza,o is elfer a kocsi parkolonkban a nagy Kamionjaval. Es meg mogottunk is el fer ket kocsi.szoval nagy a parkolonk is. Nagyon csondes a kornyek.es nagyon biztonsagos.

     

    Evikem jaj de szep Ebony. Mindig megcsodalom.Csak ugy ragyog a szore.Tekintejt parancsolo kutyus.De gyonyoruuuuuuuuuuuu. Nagyon szep.Szerintem ha vitted volna versenyre mar lenne par trofeatok. Ritka szep peldany na. Es mag okos is. nem irok kulon,mert par oraval ezelott probaltam en irni.de nem ment.Orulok,hogy most kinyilott es tudok irni.hat nem merem becsukni es ujjat kezdeni. Jol kidolgoztuk ma magunkat a gyerekkel. A cukrom is lent volt.Csinaltam Broccoli krem levest.Es azt ettem.aztan neki estunk a lenti vilagnak.Ugye mindent elkellett a fal mellol rakni.hogy istvan ha jon tudjon dolgozni.Jajjj.Jo par orat dolgoztunk.A nehezebbet Jamikem.Amit meg ha nem latott azt ugye en.Ha latott akkor a konnyebbet ragadtam meg es vittem mashova. de a lenyeg,hogy megvagyunk. Istvan is volt itthon.Egy oracskara jott haza. ment is Nova Scociaba ment tovabb.Mar ott is van.sot most vett fel egy ures trelert es megy oda,ahol megpakoljak. Aztan jon visszafele holnap. Evett is,meg adtam is neki,mert neki is ez a leves a kedvenc ujjabban.o is rendelte,hogy csinaljak. En meg most az elobb is ettem belolle. Nincs benne se tejszin,se tejfol.csak pici 2%-os tej es persze viz. szoval ehetem nyugodtan. Most jol esett a nagy munka utan. Evikem remelem minden jol van nallad. Vigyazz magadra.

     

    Julikam,hogy vagytok.a a kerdojelem nem mukodik.É-ez van hejette. Remelem jolvagytok ti is. Édesanyad kiheverte mar az erosseget igaz.Jo ez a sokféle itteni kaja is.Csak meg kell szokni. Sok puszi nektek.Vigyazzatok egymasra. Na meg te nagyon magadra most mar. ne legyen tobb baleset.A kezed mar teljesen rendbejott..

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_176444 (10352)
    2010-04-26  23:46
  47. Torolt_felhasznalo_176444
    Torolt_felhasznalo_176444
    2010. Április 27. 04:0910355.

    Dante mar 6 eves, es a vilag legszeretetre meltobb kutyaja.

    tenyleg, ilyet meg nem lattal.

     

    van nalunk egy musor, az Animal channelben, rendszeresen egy no Califban osszeszed eldobott, abused Pitbullokat. Rendbeszedi, megtanitja, meg hasonlokat csinal, majd eladja oket.

     

    Nagyon jo show.

     

    Tole hallottam, hogy az osszes kutya kozul a pitbull az aki MEGHALNI is kepes a gazdajaert, ha arra tanitjak! ezert hasznaljak oket Pitbull Fight-ra....

     

    vegtelenul ingelligens, and vegtelenul BETANITHATO!

     

    es vegtelenul gazda vedo!

     

    ezekbol ered a rossz hire, sajnos.

     

    Mint a no mondta, a kutya nem rossz, es nem gonosz..AZ EMBER AZ AKI ARRA NEVELI!

    Ezek utan amit most tapasztalok ennel a kutyanal..ezt el is hiszem!

     

    A fiam nos volt, hazban laktak, majd elvaltak, es ideglenesen hozzam koltozott... igy kerult Dante is hozzam. 

    Olyan haverok akiket mar evek ota nem latott, mikor jonnek latogatoba, azt az oromet, vonaglik mint egy kigyo a teste, ugy orul az illetonek...

     

    de ha kinn all a kapu mogott, es idegen kozel jon a keriteshez...hat el is hiszem hogy ijedteben osssze tudna magat k@@@ni... mert olyan hang jon belole....

    a villany meg gaz leolvaso ami hatul van a golf palya fele, ha latom hogy jonnek, meg az uvegajtot is becsukom, mert nem bizom a szunyoghaloban... azokat annyira gyuloli, hogy valami rettenet. 

    Nem tudom miert? 

     

    de mikor kikeredzkedik, idejon hozzam, megboki a konyokom, es ugy sir mint egy kislany...

    kerdem ki akarsz menni?

    korbe korbe ugral, csovalja a farkat... oromeben, hogy megertettem mit akar! 

     

    latnad reggel mikor adjuk a kajat! az a reggeli tanc! korbe, korbe... mig betesszuk a kajat a taljaba! 

     

    de ahogy lefekszik az "agyaba" parnara a fejet..hat irton imadni valo...mint egy gyerek! 

     

    ---------

    nekem is volt egy fiu Rottweilerem, sok sok evvel ezelott...gyonyoru kutya volt, sajnos csak talan 5 eves lehetett, el kellett altatnunk, mert az elso lababa megkapta az artharitist, es nem lehetett megmenteni. Ugy megsirattuk, evekig utana nem volt kutyam. 

     

    nem , ezt meg sosem hallottam hogy ban van egy allat ellen

     

     

    előzmény:
    WestHill (10353)
    2010-04-27  03:08
  48. 2010. Április 27. 03:1610354.

    Bozsem koszonjuk a dicseretet.

    Hogy van Kormi, ugy nez ki hogy teljesen rendbe fog jonni a kis laba?

    Es te hogy vagy, a labdagadas, sziv haszontalansag elmult? 

    Kedvet adtal a kerteszkedeseddel es en is bevasaroltam ma a muskatlikbol, csodalatos szep rozsaszinueket vettem, de meg nem ultetem ki, nehogy jojjon ra egy fagy, habar ma is 20 fok felett volt de azert csak aprilis van meg. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_450656 (10347)
    2010-04-26  20:40
  49. 2010. Április 27. 03:0810353.

    Ebony egy Labrador kislany, 4 eves lesz majus 5.-en.

     

    Azt meg senki nem mondta neked, hogy itt nalunk Ontarioban pitbull ban van par eve, pedig neha egy kis kutya veszelyesebb, mint egy jambor nagy kutya. Nekunk az elozo kutyin Rottweiler volt, de o sem volt vereb, egy kincs volt, akinek az elvesztese amig elek orokke fajni fog.

    A te kutyud hany eves? Es hogy hogy orokolted a fiadtol?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_176444 (10344)
    2010-04-26  16:50
  50. Torolt_felhasznalo_176444
    Torolt_felhasznalo_176444
    2010. Április 26. 23:4610352.

    nagyon jol hangzik..

     

    tudod en mar vagy 30 eve ingatlannal is foglalkozom, (hobbykent ami mindig hozta az extrat) igy nagyon szeretem az ingatlanrol a dolgokat tudni. Ezert kerdeztem Evet is hogy smint a capital gain tax.

     

    volt ido, amikor szorakozasom volt hogy sok sok uj hazat (modeleket) nezetettem, tudjam mi es hogy van a piacon.

     

    Sot par evig tanitottam is mint mentor (akkor utaztam sokat az USA-ban) ingatlan befektetesi szeminariumon. Nagyon elveztem, jo volt a fizetes, a szuper 5 csillagos szallodak, meg meg fizettek is.. Az volt a legjobb munkam eletemben. 

     

    szoval ezert kerdeztem a hazadrol.. orommel fogadom ha kuldesz kepeket is!

     

    Tudod azt mondjak 1 kep tobbet mond mint 100 szo!

     

    Es az hogy 1500 sqf... kutyafule...ez 3000 sqf haz. !

     

    A basementbe csak a konyhan keresztul lehet lemenni? 

     

    Mi az a levego cserelo??? 

     

    A futes elektromos..akkor ezek szerint az egesz haz elektromos (vizmelegito, es tuzhely is? )

    előzmény:
    csipogo (10351)
    2010-04-26  21:06
  51. 2010. Április 26. 21:0610351.
    Bangalo a hazunk. 1500 skfites alul is es 1500 skfites felul is. Felul van egy nagy eloszoba,ahova a verandarol jutunk be. Ket nagy  hosszukas foldig ero ablak van ketoldalt az eloszoba elejen es a vegen igy oldalra is kilatok amit igen nagyon szeretek.szemben a bejarati ajtoval ahogy bemegyunk van a mososzoba.Igy az fent van az emeleten.itt vannak a moso es szarito gep es az oblogeto.de mivel negy Istvan ezt is bepolcozta nekem legutobb. aztan befordulva,ha kijottel a mosodabol jossz a konyhaba.Es itt lehet lemenni a bezmentbe is.Jo kenyelmes szep falepcsok vezetnek le. A konyham is ketoldalas es kozepen van egy izland is azt istvan csialta nekem most.Azt nagyon szeretem. Az eloszoba,konyha mosoresz,konyhai ebedlo az keramia jarolapos. Mas minden parkettas. A konyhai ebedlo ugy van megoldva,hogy ehetsz a pultnal is barszekekrol,vagy az ebedloben ulve.Es onnan kilehet menni a teraszra/patio/ Nagy patio ajto van.Igy ha akarom csak kinyitom az ajtot es mar is jon be a finom joido mint most. Aztan nagy nappali van.Es egy hosszu folyosoresz van a nappalibol es onnan nyilik 3-om haloszoba.Egy nagy furdoszoba,es beepitett fali szekreny is van. Mi az egyik halobol szeparat normalis ebedlot csinaltunk.Mert nem hasznalunk annyi halot.A fenti furdoszobaban van nagy Zuhanyfulke.Es van lepcsos wirpool furdokad. beepitett szekreny szinten.de az van minden fele a hazba bar hova nyitsz be. Meg a nappalibol is van egy kijarat.nekunk ugyan nem kell.de elrekeszteni nem lehet .Ez a La. Van a hazban levegocserelo is.Igy a levego folyton jon be a kinti.Amugy lehet futeni elektromos futessel,es lehetne faval is.de az inkabb csak disz nekem a bezmentbe.Meg nem probaltuk ki.majd egyszer ha Istvan akarja,.ha azt begyujtjuk akkor is megy a meleg onnan is az egessz hazba lent is,font is.A bezmentben is vannak ab;akok a szobakon is es a Family reszen is. Majd rakok be kepet a hazrol.de lekell fotozni elobb,mert nincs a gyujtemenyben most itt nekem a hazrol foto. Hatul majd lessz lerakva medence.azt felszedtuk es elhoztuk ide. De Winnipegen sem hasznaltuk csak ket evet. Jo eros massziv itt fogjuk tudni hasznalni nagyon.vegre azt is korbe tudjuk jarni majd. Sokmindent kell csinalni meg.de nagyon klassz lessz ha kesz lessz. Amugy a haz maga 6-eves.Es a bezment teljesen ujj,mert azt tavaj csinaltak csak meg eladas elott.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_176444 (10346)
    2010-04-26  20:06
  52. 2010. Április 26. 20:5110350.

    Bozse a Joistenke aldjon meg.hat nagyon szepen koszonom.meg soha nem volt ennyi diebetikus receptem.El is mentettem azonnal.Jajj de jo.Van amit meg is csinalok.mert egyszeruen nagyon jo a recept.es en is szretem a finomat,meg  az edeset.Stiviam is van.ittis lehet kapni.igaz arany aron. de van. de jo.Egy halom kedvenc sutim is ott van.Es raadasul ezek irjak az edesites aranyait is. Nem csak ugy tetszes szerint.mert akkor vagy nem edes.Vagy nagyon edes esetleg. Kesz a Broccoli krem levesm.Istvan ha jon haza.Eheti is viheti is. na meg nekunk is marad.Azt is most tanultam meg csinalni.En nem igen voltam oda ezekert a kem levesekert.de ez izlik nagyon. Radasul nagyon egezseges is. van egy jo uzlet ahol a Broccolit aruljak rozsaira szedve.Es 1.36 Kg-os a zacsko.tele csak a rozsajaval.mert ugye a szara a nehez. $5.87 ert lehet venni.Meg sok is egyszerre a levesbe.  Costco a neve az uzletnek,ha valakit erdekelne. Mar az itteniek kozul. Ma itt is jo az ido.16 fokot igertek. Nyitva is van minden nallunk is. hagy jojjon be a joido.A levest is leteszteltem.Most mar johetnek a fiuk Kesz a kaja.Nem kertek csak levest.Kesobb lehet neki allok sutni valamit a receptekbol.Nagyon gusztak.   Kormi hogy van? Most mar biztos sokkal jobban.Majd csak elfelejti,hogy mitortent vele.Remelem te is jol vagy? Vigyazz magadra. 

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_450656 (10337)
    2010-04-26  12:32
  53. Torolt_felhasznalo_450656
    Torolt_felhasznalo_450656
    2010. Április 26. 20:4310349.
    Pusszantás kislányok,elmentem tv-t nézni,mert kezdődik a sorozatom,további kellemes napot nektek szeretettel
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  54. Torolt_felhasznalo_450656
    Torolt_felhasznalo_450656
    2010. Április 26. 20:4210348.

    Te Évikém

    ő maga bujt a takaró alá, vagy te takartad el? Nagyon jó kép, teccik a pasi, de a pofijára is kiváncsi volnék. Nagyon jót nevettem ügyes foto.

    előzmény:
    kirandulas (10338)
    2010-04-26  15:07
  55. Torolt_felhasznalo_450656
    Torolt_felhasznalo_450656
    2010. Április 26. 20:4010347.
    aszta,milyen gyönyörüséges ő is, és tényleg ugy alszik,mint Zsuzsié és az enyém is, pedig milyen kis picikém nekem, Ebony gyönyörüséges ruhát visel.
    előzmény:
    WestHill (10339)
    2010-04-26  15:43
  56. Torolt_felhasznalo_176444
    Torolt_felhasznalo_176444
    2010. Április 26. 20:0610346.

    Ezek szerint amekkora a haz felul...ugyan akkor basement is van!

     

    hat ez akkor olyan mintha egy ketszintes haz lenne. Ha a haz ket szintes, akkor meg 3 szintes a sqf vagy negyzetmeter, nem tudom melyiket hasznaljatok!

     

    mi van a haz alapszintjen? konyha, nappali, 1-2 halo es furdo? es alul meg amiket leirtal??? 

     

    ja..nalunk ez definitelly 2 szintes haznak felelne meg!!!

    előzmény:
    csipogo (10345)
    2010-04-26  19:55
  57. 2010. Április 26. 19:5510345.
    Szia. Nekem a haz also reszeben van  1 haloszoba,es egy masik halo amibol office lessz. Van egy szep komplett furdoszoba.Egy hatalmas Kamra.Az be van polcozva,es ott van huto es ket fagyaszto is. Van egy hekyiseg ami felig kesz,ott van az elektromos tabla,vizpumpa,vizmelegito, es ott lehet majd furni faragni,mert van ra hejj.es van egy naggy hosszu resz,a haz teljes hosszusaga es az a family room.Meg nincs kialakitva semmi itt.meg nem regen lakunk itt.Igy majd utanna rendezem be rendesen,ha mar a lamberia is kesz. Itt lessz a Hot-tub,a fafuteses kandallo is itt van.Itt lessz egy sarok ahol a tornaszerek lesznek eallitva. es itt akarok egy hangulatos ulo sarkot is nagy TV-vel es itt lesznek lent a felallitott jatekok,asztali foci es levego foci.A flort parketta mintas PVC-vel borittattam le. Igy a fal lehet nyugodtan famintas. Jol fog kinezi.de a vegso kep csak aztan lessz,ha mar mindent megcsinaltunk.mar csinalt Istvan polcokat is a foldtol a plafonig,amiket nem birtunk elpakolni azok itt vannak. aztan kint is van meg sok dolog.de lassan megleszunk mindennel .Csak ido kell ra. En beszerzek mindent.A fiuk meg csinaljak.Istvan epp ma mondta neki sokat jelent,hogy nem kell vennie semmit.csak csinalnia.Mert minden varja. Na most beszeltem Istvannal jon hazafele,de csak meg all.Kipakolja amit hozott es megy tovabb Nova Scociaba De enni azt tud.es Broccoli levest kert.Mindjart kesz is. csak pasziroznom kell.aztan ha jon visszafele holnap utanna mar marad is,par apot. Igy meg Jami is hazaer mire jon Istvan. Lanyok szep napot mindenkinek.   sziasztok
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_176444 (10341)
    2010-04-26  16:44
  58. Torolt_felhasznalo_176444
    Torolt_felhasznalo_176444
    2010. Április 26. 16:5010344.

    oh de szep!

     

    labrador????????? 

    előzmény:
    WestHill (10339)
    2010-04-26  15:43
  59. Torolt_felhasznalo_176444
    Torolt_felhasznalo_176444
    2010. Április 26. 16:4910343.
    előzmény:
    kirandulas (10338)
    2010-04-26  15:07
  60. Torolt_felhasznalo_176444
    Torolt_felhasznalo_176444
    2010. Április 26. 16:4810342.

    jobbik eset hogy kidobta a hutobol, mintha mondjuk azt hitte volna hogy valami finom hagyma, es felszeleteli a kenyerere!

     

    Ez itt van nalunk a garazs csucskeben, soha nem veszi ki a melletunk levo holgy (town homeban lakunk , a garazsok osszeernek) megis nagyon szep neki...nem is locsol, nekem van ott a vizcsapom, attol kap vizet ott a sarok neki. 

     

    erdekes hogy van akinek meg egy townhome kertje is "sok"....abszolut semmit nem csinal se elol, se hatul, pedig neki is szep kis partioja van...

    Igaz hogy a fuvet jonnek vagni, elol is hatul is.. meg a golf palya kezeli a tobbit, de azert szerintem nem artana ha legalabb egy ket cserep viragnak gondjat viselne! Ez a szepseges virag is, csak ugy van! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_450656 (10335)
    2010-04-26  11:57
  61. Torolt_felhasznalo_176444
    Torolt_felhasznalo_176444
    2010. Április 26. 16:4410341.

    Fakbol sosem eleg!

    Foleg a szep fenyofak, mikor otthon vagyok latogatoban, ott latok hazaknal ezust fenyoket, gyonyoruek tudnak lenni. Es hat nalatok meg arra van jo ido..nalunk azok nem szeretnek!

     

    ha ki lesz a basement lumberiazva, family room-t akarsz belole csinalni? vagy mar most is az, a lumberia csak a szepites vegett lenne?

     

    az en ferjem is szereti a kavezaccot raonteni a viragok aljara. Nem tudom jo e..tulajdonkeppen amirol tudod hogy savas talajt szeret, mivel a zacc az, gondolom annak esetleg jo. No meg allitolag ha beforgatod a cserep talajaba "levegosebb, puhabb " lesz a talaj... 

     

    az ontozessel kapcsolatban, minden novenyt lehet a gyokerenel locsolni, d ha mar kiulteted, akkor meg az eso ugyis lemossa majd a levego porat.

     

     

    előzmény:
    csipogo (10334)
    2010-04-26  05:21
  62. Torolt_felhasznalo_176444
    Torolt_felhasznalo_176444
    2010. Április 26. 16:3910340.

    Azon a reszen Canadanak meg sosem voltam, pedig van rokonom, egyszer talan utrakelek hogy a Niagarat is megnezzem.

     

    A lanyodnak drukkolok en is.. biztos sikerulni fog. De ha vegul is dont a pocak lako hogy eleg volt a sotetbol, ma mar a fel kg -os babakat is tudjak hogy kell kezelni, es nem lesz akkor sem semmi baj, meglatod!

    előzmény:
    brampton (10332)
    2010-04-26  01:53
  63. 2010. Április 26. 15:4310339.

    Sziasztok,

     

    jopofak ez a a kutyusok az enyembol is egy kis izelito.

    előzmény:
    kirandulas (10338)
    2010-04-26  15:07
  64. 2010. Április 26. 15:0710338.

    Editkem a faknak a gyokereit nedvesen kell tartani. Nem vizben de egy vizes rongyal korbe tekerve. Ultetes elot pedig meg kell metszeni a gyokereket egy kicsit. Kerdezel ra egy kertesztol a kornyeken o biztosan megmutatja hogy jo legyen.

     

    Nalunk Eddy igy alszik

    előzmény:
    csipogo (10334)
    2010-04-26  05:21
  65. Torolt_felhasznalo_450656
    Torolt_felhasznalo_450656
    2010. Április 26. 12:3210337.

    Editkém

     

    ezen az oldalon egy csomo diétás sütikét találsz

     

    http://www.stevia.shop.hu/hu/receptek/?gclid= CMe5qqiUpKECFQiRZgoddTey6g

    előzmény:
    csipogo (10334)
    2010-04-26  05:21
  66. Torolt_felhasznalo_450656
    Torolt_felhasznalo_450656
    2010. Április 26. 12:0010336.

    Szia Katikám

     

    Örülök,hogy kellemesen teltek a napok ott a kikapcsolódásban, és a lányodnak nem lett semmi baja, remélem a továbbiakban sem, és a kispasi ott a pocakban kibirja addig,mig rákerül a sor idejében. Addig meg huzza meg magát nyugodtan,mert addig van nyugalma,mig odabé van,oszt ha kibuvik,onnantól kezdve előtte az élet, és nem egy leányálom,ahogy mondani szokták, senkinek,nem?

    Vigyázzatok rá nagyon, és további szép napokat szeretettel!

    előzmény:
    brampton (10332)
    2010-04-26  01:53
  67. Torolt_felhasznalo_450656
    Torolt_felhasznalo_450656
    2010. Április 26. 11:5710335.

    Szia , gyönyörüek az amarilisz virágok, én is imádom őket, de eltettem a hagymákat pihenni egy zacskóba a speizba, és a párom kidobta, azt hitte elszáradt valamik, hát alaposan megszidtam érte. volt vagy 15 db hagymám,e gyik nagyobb,másik kisebb, a nagyobbak már 4x virágoztak volna. Hát igy jártam.

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_176444 (10331)
    2010-04-26  00:03
  68. 2010. Április 26. 05:2110334.
    Szia Housrton.Jajj de szepek ezek a viragok.Hiaba nallad mutatnak igazan.Ott szeretik a klimat. En parszor mar probaltam,de nekem meg csak ki sem nyillott soha. negyon szep virag,es a szines meg nagyon kulonleges is. ma en is vettem fenyofakat.Ezust fenyoket kettot.meg egy nemtudom mi a nevut.De az is csodaszep lessz.majd lefotozom,ugy egyszerubb elkepzelni is. Meg kicsik.Ugy fel meteresek lehetnek. Temelem szep nagy fak lesznek belolluk.Es en is tudok gyonyorkodni bennuk. Nem tudom hany ev amig szepen kifejlodnek. Most hallottam,hogy a szaraz kavezacc nagyon jo nekik a foldbe.Hat majd gyujtok es rakok a fold koze en is. Jamikem csinal nekik viragladakat.es abba fogom atultetni hagy tudjon a gyokere is fejlodni.Csak tudnam,hogy kell ontozni.Most meg van igy nem ontoztem meg.kint hagytam a verandan.Majd aztan kint lessz az udvarban. Na most annyi monden tervunk van,hogy en csak lesek.de remelem azert sikerul csinalni is vegre.mert mar annyi a fank,amit beakarnak epiteni,hogy nyithatok egy kis Lamberjardot itt. de hat nem az en otletem.en csak megvalosotom amiket elterveztek.Veszem meg az anyagot hozza.Gondolhatod,sokszor az uzletbol telefonalok,hogy na most akkor melyiket vegyem? De azert midig sikerul megegyezkednunk.Istvan valahol az USA-ban van/En meg itt.ha hazajon akkor meglatja,hogy miket is vasarolgattam.ha nemtetszik.hat arrol en nemtehetek.nekem tetszik. de alltalaban minden tetszik.igy aztan neki nem kell mar vasarolgatni.Hanem rogron csinalhatja amit akar. szep a kutyuskad. Igen veszelyesnek van nyilvanitva ez a fajta. De hat neveles kerdese.Ha jol van nevelve,o is jambor. Tiszta dilik az emberek. Szegeny kutyuskak. Az enyem is horkl,ugat almaban,meg neha fut is., Es a parnat o is szereti.Van takaroja is.Telen szereti,ha betakarjuk vele. Fazos fajta. Lanyok puszi midenkinek.   szerbusztok
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_176444 (10331)
    2010-04-26  00:03
  69. 2010. Április 26. 05:0510333.

    Szia Katika.Nagyon okos a vejed.Jol csinaljak.Tologassa csak a lanyodat.Minden felesleges mozdulatot el kell kerulni.Csak nagyon lassan szabad a WC-ig is elmenni.En 5-honapot ucsorogtem vegig.Jajj.De az eredmeny megerte. Ha be tart mindent fog az sikerulni.Gondolom ti jol kiaztattatok magatokat.Mi meg ket napja hordjuk haza a fat a Home Depo-bol meg a Kent bol.Vettem ma ket ezustfenyot is.Meg egy masik fajtat.Az nagyon bokros fenyo formaju fa lessz. Igy lesssz mar fenyofank is. Istvan mindig szeretett volna egyet.Hat most lessz.Sokmindent akarunk mi is csinalni.hat majd kiderul,hogy mit sikerul megvalositani,.Rajtam nem mulik.En megvettem mindent ahoz,hogy zavartalanul tudjanak dolgozni a fiuk.  Szep napot nektek.   szia

    előzmény:
    brampton (10332)
    2010-04-26  01:53
  70. 2010. Április 26. 01:5310332.

    Megjottem kislanyok   Niagaran voltunk  a lanyomekkal szegeny o csak ucsorgott meg fekudt a szobaban amig mi rongyosra aztunk  [furodtunk] a vejem kert egy toloszeket  es abban tologatta le fol a lifttel  hogy addig se maszkaljon eddig jol van  es remeljuk a kis torpike meg marad egy jo par hetig a barlangban

    Csipi orulok hogy megusztad a tut

    Most probalok vissza olvasni   hogy kepben legyek  

    Koszi mindenkinek a drukkot a lanyomert

    előzmény:
    donnaBe* (10304)
    2010-04-23  04:41
  71. Torolt_felhasznalo_176444
    Torolt_felhasznalo_176444
    2010. Április 26. 00:0310331.

    no kislanyok, EZT el kellett hoznom nektek:

     

    Houstonban van akinek a haza elott mezonyi van, de itt nalunk a sarokban a garazs oldalan is..hogy kerult oda??? ki tudja...

     

    Amiryllis a neve... meretre..nagyobb mint a nyitott tenyered! 

     

    ugye milyen gyonyoru???????

    előzmény:
    Bogie (1)
    2006-10-12  19:56
  72. Torolt_felhasznalo_176444
    Torolt_felhasznalo_176444
    2010. Április 25. 21:5410330.

    nagyon aranyos! hat igen, mas nevet nem igen adhattal, mint KORMOS!

     

    azt hiszem mindenki tudta, hogy most a masik part gyoz.

     

    ----------

    igy volt nalunk is...aki volt, eleg volt belole..

    de aki lett, es "valtozast" igert...sajnos meg rosszabb...

     

    remelem nalatok a valtozas nem ugyan ugy lesz...csoborbol vodorbe!

     

    ures a kassza...es csak igergetett...most meg adakozik...a kinai kolcsonre.

    hogy majd aztan ezt ki fogja kifizetni??? azt meg senki sem tudja.

     

    ugy tudom, nalatok is ures a kassza....nehez lesz az ures kasszabol adni, amit igertek.

    De legyen igazad, es tenyleg remelhetoleg jobb lesz!

     

    no meg mar mindent elloptak...nincs is mit!

    ehhez mar csak tenni lehet...ha igaz!

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_450656 (10328)
    2010-04-25  21:09
  73. Torolt_felhasznalo_450656
    Torolt_felhasznalo_450656
    2010. Április 25. 21:1110329.
    Csendben sugom,hogy sikerült a választás és győzött a józan ész, ugyhogy a 2/3-d megjött és én nagyon örülök neki. Ez az én örömöm.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  74. Torolt_felhasznalo_450656
    Torolt_felhasznalo_450656
    2010. Április 25. 21:0910328.

    Szivem, igen az enyém is igen hortyog és néha rohan a lábai ugy mozognak,hogy azt sem tudja hol van, annyira magán kivül alszik, aranyos, nagyon aranyos. Mint a tiéd,hanyatt vágva alszik,magán kivül, boldog kutyaságukban.

    Szoktam vele menni sétálni és amikor meghallja a nyakővének a zörejét,akkor már készen van és áll mellettem,hogy mehetünk gazdi. És rendesen viselkedik,mint egy jólnevelt fiucska,tudod?

    Ő tacskó snauszer keverék, fekete és fehér mellényke csikja van és gyönyörü Kormos-nak hivják, az én szeme fénye. Most nem sétálunk,mert beteg de ha meggyógyul akkor ismét megyünk.

     

    Ő a képen az én csepp kis kutyuskám

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_176444 (10327)
    2010-04-25  19:05
  75. Torolt_felhasznalo_176444
    Torolt_felhasznalo_176444
    2010. Április 25. 19:0510327.

    hat meg ha hallanad hogy mikor almodik... 

     

    hol sir...hol ugat, hol fut... de ezt latni kene..mert ugye csukva a szaja...es ezek a hangok nagyon erdekesen jonnek ki belole!

     

    de rettenetesen szeretetre melto, es meg is koveteli a szeretetett.. nem, ilyet meg nem tapasztaltam soha, pedig volt mar par kutyulim...

     

    a tied milyen fajta??? 

    jartok vele setalni?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_450656 (10326)
    2010-04-25  12:27
  76. Torolt_felhasznalo_450656
    Torolt_felhasznalo_450656
    2010. Április 25. 12:2710326.

    Sziaaaaaaaaaaa, ez a kutya mint az enyém, az is igy alszik,hanyatt vágja magát és ugy horkol,hogy még ilyet nem is hallottam,legfeljebb az apuval tudott volna versenyezni. Most is huzza lóbőrt, egész délelőtt. Még mindig piheni a balesetet. Időnként ki megy a dolgára,akkor vakkantgat,vagy ugat, oszt siet be lefeküdni, az egész éjszakát végig alussza,gond nincs vele.

     

    Hatalmas a kutyád, nagyon szép és a neve is tetszik.

     

    Köszönöm,hogy megmutattad további szép napot szeretettel!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_176444 (10325)
    2010-04-25  02:27
  77. Torolt_felhasznalo_176444
    Torolt_felhasznalo_176444
    2010. Április 25. 02:2710325.

    elhoztam nektek furdo utan ....pihen..

     

    kimentem locsolni a palantacskaim, es a kutyus nagyon elvezte, eloszor csak azt hittem inni akar, de aztan kiderult hogy jatszani a vizzel...

     

    akarhova mentem a slaggal, ment a viz utan, mar nyakig vizes volt, hol prusszogott, hol razta magat, de felugrott erte, bekapta az egesz slag veget, no volt akkor prusszkoles.. 

     

    hat ma mar ilyen vizes lett, jol megfurosztottem, aztan egy oreg torolkozovel jol ledorzsoltem,  es most "pihen"...

     

    mellesleg sok fele kutyam volt, de ilyen nagylelku, szeretre meltot mint ez a pitbull meg nem. Fiamtol orokoltem.. Dante a neve... 

     

     

    mellesleg fenn az emeleten a szoba ajtonk elott csinaltam neki "agyat"...

    puha takarobol, es egy parnaval.

    Hat latni kene hogy alszik ....mint egy gyerek..veletlenul sem maskeppen mint hogy a feje a parnan...

    előzmény:
    Bogie (1)
    2006-10-12  19:56
  78. 2010. Április 24. 22:3810324.
    Üdvözlöm!
     
    Az Eötvös Loránd Tudományegyetem pszichológia szakos hallgatójaként meghívom egy egyetemi kutatásomban való részvételre. Ebben a vizsgálatban arra a kérdésre keresem a választ, hogy mennyire összetett lény az ember.
     
    A kérdőív rövid, mindössze három oldalas. Személyes adatait természetesen nem kell megadnia.
     
    A kérdőív kitöltéséhez kattintson ide:
    http://tinyurl.com/akerdoiv
     
    Köszönöm, hogy részvételével segíti a munkámat!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  79. 2010. Április 24. 11:2810323.

    Coala te merre jarsz?

    előzmény:
    kirandulas (10322)
    2010-04-24  11:25
  80. 2010. Április 24. 11:2510322.

    Szep jo reggelt mindenkinek!

     

    Hozzom a kavet nehogy elaludjatok meg engem olvastok

     

    Bizony nagyon reg nem beszeltunk. Azota sok midnen tortent nalam is. Valojaban nekem par nap eleg hogy nagy valtozasok legyenek neha en sem tudom 'how I keep track of it'

    A hazfelujitasban ez volt az elso. Elszor csak sugar coat-ot akartunk, utana kicsit hozza nyultunk es utana mar nem volt megallas. Vegeredmeny teljesen felujitottuk. Ha valaki megkerdezi mit is tanultam az elso hazfelujitasbol az elso vallasz az hogy nem szeretek festeni! Igazan nem tudom miert kellet nekem az egesz hazat kifesteni hogy erre rajojjek. Azt hiszem kicsit lassu vagyok :))))) A closing day junius 30, igy juliusban johet a kovetkezo. Hetfon megyek a bankba mert ugye nelkulok nem tudom csinalni, utana meg kezdjuk a vadaszast.

    Hianyoztal am innen a forumrol, humorod potolhatatlan.

     

     

    Bogie, orulok hogy anyukad hozza a formajat. Mond meg neki hogy a csipos paprika kiveri az emberlanyabol a baccilusokat igy csak jot tett neki :)))) Oszt maskor meg ovatosan harapdaljon ismeretlen dolgokat:))

    Emacska nagyon aranyos lehet. Biztos minden fejfajast felejtett egyetlen mosolyal!

    Es te draga Bogie maskor figyelj oda hogy hova nyulsz mielot megegeted magad :))))

    Okes johet a fenekbe billentes!

     

     

    Csipogo, nagyon orulok hogy nem kell inzulinra menned. Ez valoban jo hir. Folytasd a zoldseg evest mert lattod jot tesz.

     

    Brampton, szoritok hogy lanyod kitudja hordani vegig a babat. Probaljon ne idegeskedni mert bizony a stress az nagyon artalmas mindketojuknek.

     

    Houston a basement nalatok is van az eszaki allamokban. Nem tudom delen miert nincs de itt eszakon teljesen elfogadot sot igenyelt resze a haznak.

    A kerted tenyleg nagyon szepen alakul. A tulipanok engem is megtevesztettek

     

    Westhill, the last but not the least. Tudod hogy apukam a reumajara szokta a dollar store-os kenocsot hasznalni? Mikor kerdem tole mit vigyek ha megyek az elso amit ker az a kenocs. Igaz az illata kiveri az embert a hazbol. de ezzel a tenyel anyam fog szembesulni foleg :)))

    előzmény:
    donnaBe* (10304)
    2010-04-23  04:41
  81. Torolt_felhasznalo_176444
    Torolt_felhasznalo_176444
    2010. Április 24. 05:3810321.

    mitol volt a folyadek a terden belul? gyulladas okozta? mitol mult el..csak ugy magatol? es meg jobb kerdes, mitol alakult ki? hogy maskor esetleg ne tenned ami ilyet okoz!

     

    remelem sikerul a gyogyszeresszel megbeszelned hogy nalatok ez van e, es hogy neked ez jo e? 

     

    ezeket a tulipanokat a lanyomtol kaptam, valami fembol vannak, de nagyon jopofak! mi festettuk be, eredetileg fekete volt..

    szep hetveget neked! 

     

     

    előzmény:
    WestHill (10320)
    2010-04-24  03:25
  82. 2010. Április 24. 03:2510320.

    Alakul a kis kerted, szep a tulipan na es az arvacskak, ilyen narancs szinut meg nem is lattam.

    Majd inkabb a patikaba kerdezem meg, hogy itt van e ez a gyogyszer, hat tudod az orvosnak hatulrol kell jonni, hogy azt irja fel, amit szeretnel. Mar tavaly is volt nyomorom a jobb terdemmel voltam en is rontgenen, meg MIR-on is, vizet allapitott meg az MIR, de az orvos semmit nem ajanlott ellene a kenegetesen kivul, persze nem allandoan faj, csak ha tulzasba viszem a csinalni valot.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_176444 (10318)
    2010-04-24  03:08
  83. Torolt_felhasznalo_176444
    Torolt_felhasznalo_176444
    2010. Április 24. 03:0910319.
    ibuprofin akart lenni...
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_176444 (10318)
    2010-04-24  03:08
  84. Torolt_felhasznalo_176444
    Torolt_felhasznalo_176444
    2010. Április 24. 03:0810318.

    hal Istennek valoban nagyon mukodik..igaz csinaltak rongent is, hogy nem e arthiritis...de nem valoszinu, mert sosem volt, es valoban a kerteszkedes utan jott ram.

     

    de valami nagyon hatasos akarmi, mert az ibupfofen 200 mg es ugye 3 kell bevenni, es 6 orankent ismetelni..az is gyulladasra van. Es 1 napig csinaltam, de semmit nem hasznalt.

     

    ez meg egy kis 15 mg pirula, naponta 1x... es mar a masodik nap jobb volt, ma vettem be a 3dik pirulat.

    Meloxicam   15 mg  tablet....ez a neve!

     

    hatha neked is ez kene! nem steroidos!

     

    igen, a kiskertem mar alakul, ma csinaltam is kepet rola, szivesen bemutatom..no nem mondom hogy ugy nez ki mint egy park (amilyen szokott lenni) de ahoz kepest hogy minden kipusztult..mar ez is haladas! 

     

     

    es nem tudom irtam e hogy ultettem cserepbe kaport.. mind kikelt, millio lett, majd ha mar kicsit megerosodott kiszedem hogy csak egy par maradjon, de az szep nagy lehessen. 

    a keriteshez meg elol ultettem 2 ladaban sweet pea meg hajnalkat. Tegnap kifeszitettunk nekik zsinort a rozsokra, hogy ha mar ugy 20 cm tudjon kapaszkodni. Most meg csak olyan 10-15 de szepen es nagyon gyorsan nol...

    előzmény:
    WestHill (10317)
    2010-04-24  02:59
  85. 2010. Április 24. 02:5910317.

    Akkor jo gyogyszert kaptal, ha ilyen gyorsan mar javul is a terded en is tudnam ertekelni, mert az en terdeim, kulonosen a jobb nem igen hive a kerteszkedesnek. Jovo szombaton megyek a family doktorhoz, majd megemlitem neki, hatha nekem is felir valami csodaszert, addig marad a kanforos kence a dollar storebol.

    Milyen az ido nalatok, hallom, hogy tornado veszelyek vannak, arra feletek minden rendbe? Kiskert szepul? Az uj hazat mar elkezdtetek epiteni, mikor lesz kesz?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_176444 (10313)
    2010-04-23  22:05
  86. 2010. Április 24. 02:5310316.
    Szia Donna, nem koszontottelek meg amiota ujra bepottyantal kozenk, orulok, hogy jol van mindenki es a gyerkocok igencsak ahogy irtak szoszerint a fejedre nottek. Ugyanitt laktok az en "szomszedsagomba"? A trailerbe meg meg van? Szoktatok meg odajarni nyaron, vagy mar a gyerekek lassan kinonek belole, nembeszelve, ha full time dolgozol akkor sokkal nehezebb.
    előzmény:
    donnaBe* (10304)
    2010-04-23  04:41
  87. 2010. Április 24. 02:4610315.

    Julikam azert gondolom nem tok magyarul fozol, nem is art anyudnak egy kis kostolo innen-onnan, csak hat pont rafazott, hogy az erossel kezdte, de mint irtad masnap mar biztos jobban megnezte, hogy mit kostolgat es az izlett is neki.

    Nem kerdeztem, hogy van Zsuzsika? Na es kihagytam a kutykuruttyot, teljesen meggyogyult a laba? Viszi meg a apjat naponta setalni?

    Mivel egetted meg magad, hogy ilyen hosszadalmas a begyogyulasa? 

    előzmény:
    Bogie (10293)
    2010-04-22  05:03
  88. 2010. Április 24. 02:3510314.

    Sziasztok Lanyok,

     

    Editke meg este megfozted a fustolt pulyka combot, akkor mikor fekudtel le? Mondtam, hogy nagyon finom, hogy fogod szeretni.

    előzmény:
    csipogo (10305)
    2010-04-23  04:53
  89. Torolt_felhasznalo_176444
    Torolt_felhasznalo_176444
    2010. Április 23. 22:0510313.

    ezek szerint a basement van egy szoba, amit family roomnak hasznaltok. Ezt tobb helyen is lattam, mikor rokonokat latogattam Canadaban.

    Itt meg sosem lattam ilyet, sem Califban sem Tx-ban. 

     

    A dokitol kaptam gyulladas csokkentot, szerinte meghuztam es nem artharitis.. igaz csinaltak rontgent is, majd jovoheten tudom meg annak az eredmenyet. De ez valami irton jo gyogyszer lehet, mert egy pill-t kell bevenni...ami csak egy picurka, 15 mg.. es mar tegnap a 2dik utan jobb volt, ma vettem be a 3dikat..es meg jobb..ugyhogy gondolom hogy tenyleg csak "begyulladt"... remelem! 

     

     

    előzmény:
    csipogo (10312)
    2010-04-23  21:09
  90. 2010. Április 23. 21:0910312.

    Szia. A bezment egy reszenel a falat fogjuk Wood Panel-al befedni,magyarul lamberiazni. Nem a szobakat.hanem a famyly room-ot. Meg nem inteztuk el a szomszedbacsival az atirast.Majd ha most a ferjem hazajon,akkor elintezunk mindent amit tudunk.  A megegyezes meg van.nemmegy az olyan gyorsan.Istvan nelkul meg foleg nem.de ez mar csak formalitas. szoban megegyeztunk mindenen.Par het es el lessz rendezve.A lenyeg,hogy o jott es mondta,hogy semmi akadaja.eladja a kert reszt nekunk. Ez van. Vigyazz a terdedre.ezek szerint nem jo neked a terdeles. Remelem a gyogyszer segit neked is.

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_176444 (10307)
    2010-04-23  05:37
  91. Torolt_felhasznalo_450656
    Torolt_felhasznalo_450656
    2010. Április 23. 19:1010311.

    Szia Ágikám

     

    Bármit meg kell ragadnod, és most tényleg majd menned kell utána,hogy el tudd magad tartani, megy  a privi nem akarom ide kiirni, de ne add fel, tudod a remény......

    előzmény:
    nekezd (10310)
    2010-04-23  15:28
  92. 2010. Április 23. 15:2810310.

    Sziasztok!

    Nem tudom,mikor jovok ujra. Nem tudom, mi lesz es hogy lesz. Most mondta a lanyomebben a percben,hogy hoztak dobozokat, hetfon mar ugy nez ki koltozom. Munkam nincs. Kesz vagyok. Sziasztok!

    Mindenkinek minden jot!

    előzmény:
    Bogie (10309)
    2010-04-23  06:32
  93. 2010. Április 23. 06:3210309.

    Nem lett anyunak semmi baja, csakcsuklott, meg pruszkolt az erostol es az felkavarta a gyomrat, de utana mikor lenyugodott akkor jol belakmarozott a honey garlic csirke szarnybol )))) A Maria radio egy katolikus radio ado, az interneten jon be, es altalaban azt hallgatja anyukam, vagy a hasonlo Katolikus radiot. A hireket meg megnezi a neten a magyar tv hiradot felvetelrol minden nap.Csinaltam shortcutokat az adokhoz, ugyhogy csak egy kattintas es maris szol a radio/tv a komputeren anyunak.

    Donna valoban "regi motoros" kozottunk, csak az elmult egy ev nala is busy volt, nem volt ideje netezni.....van ez igy neha mindnyajunk eleteben. 

    Editkem, nagyon jo hirt hoztal, veled egyutt orulok, hogy nem kell inzulin......huuuuu ez szuper jo ))))))))) 

    Ma este lazitottam egy kicsit, de a kis unokahugom Lethbirdgebol szolt ( a neten) social study lecke volt, kellett segiteni........igy aztan "toriztunk" , a boszniai haborut tanuljak ....hottziher , hogy a kovetkezo tesztje A+ lesz )))))))))))) 

    Donna, anyukam valoban hazament, de nagyon beteg lett november vegen es sok mas is osszejott igy tavaly december elejen haza kellett menjek, egyik naprol a masikra, es december vegen kihoztam anyut igy ujra itt van most......ennyit roviden :))))))))

    Jo ejt nektek......es szep reggelt

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_176444 (10308)
    2010-04-23  05:39
  94. Torolt_felhasznalo_176444
    Torolt_felhasznalo_176444
    2010. Április 23. 05:3910308.

    akkor csak jo kitartott a kaja, ha meg ma is teli volt a gyomrod tole!

     

    jo hogy nem voltal beteg... szegeny mamad! egyebkent szereti az eroset?

     

    nalatok lehet fogni magyar radiot? vagy mi az a Maria radio??

    előzmény:
    Bogie (10303)
    2010-04-23  03:01
  95. Torolt_felhasznalo_176444
    Torolt_felhasznalo_176444
    2010. Április 23. 05:3710307.

    szia!

    mire kellett a lamberia? 

    jo hir hogy nem kell a napi injekciozas..

    en is tegnap voltam dokinal, nekem meg a jobb terdem - a kerteszkedes utan, begyulladt..alig birtam menni most mar ket hete. Foleg mikor felallok, hat rettenetesen fajt..a terd mogott huzhattam meg az inyt.

    De azert csinaltak xray-t csak a biztonsag kedveert, meg kaptam gyulladas csokkento gyogyszert. 

     

    De biztos hogy gyulladas, mert 2 kis 15 mg pirula utan ma mar jobb volt kicsit.. Nagyon jo lenne ha nem reuma lenne!

     

    A vegen ezek szerint meg lett veve es le van minden rendezve a szomszed bacsitol a telkenek egy reszet?

     

    jo kerteszkedest!

    előzmény:
    csipogo (10305)
    2010-04-23  04:53
  96. Torolt_felhasznalo_176444
    Torolt_felhasznalo_176444
    2010. Április 23. 05:3410306.

    nagyon aranyos vagy, hogy megtetted.

     

    mit jelent az hogy "regi motoros".?  regi tag? vagy tenyleg motorral jarsz, es eltunsz? biztos nagyon butuska a kerdesem... de megbocsatasz erte, szeretnem tudni pontosan mit is irtal!

     

    Ugy latom regi tag vagy, mindenki ismer, es szeret itt..akkor rossz ember nem lehetsz!

     

    te is Canadaban elsz? En Texasban! 

    előzmény:
    donnaBe* (10304)
    2010-04-23  04:41
  97. 2010. Április 23. 04:5310305.
    Szerbusztok lanyok.Akkor ma oromhirek vannak megint.Gratulalok   Evike nagyon orulok.Meg ilyan hirtelen en sem gondoltam,hogy el megy.De jo. Ket nap.Hat ez aztan a  rekord.Ezt csinalja utannad valaki.Ezt megdonteni sem lehet. Biztos nagyon nagyon szep a hazatok.Johet a kovetkezo.        Nekem is van jo hirem. Megusztam.nem kell az inzulin.Jo a gyogyszer. Igy majd csak Augusztisban kell menni ellenorzesre. jjj de orulok neki.meg is dicsert  a doktornom. Leadtam 2 1/2 Kg-ot is kozben.hat a sol zoldseg azrt nem hizlal. Vizet iszom foleg az is jo.  Evikem hat megfoztem az az isteni fustolt pulyka combokat.hat valami nagyon finom lett.mar eljottem onnan mert mindig kostolgattam.hat igazad lett.Ilyen finomat mar regen ettem.  Julikam legkozelebb az eroset vadazd ki a kajabol.es ne rakd az anyud ele.Akkor nem avval kezdi veletlenul. Szegenykem.remelem nem lett nagyobb baja,. es jol van mar. Jajj de eros lehetett. De remelem holnap mar el is felejti. Katikam,hogy van a lanyod.En is spk turelmet es kitartast kivanok neki. En az 5-dik honaptol lettem veszelyeztetett. Igy tudom miben van. Mondjad neki,ha betartja betu szerint amit a dokik mondanal neki,kitudja biztos hirdani vegig.|vagy majdnem vegig. En 9-nappal szultem elobb Jamikemet ha jol szamolok. 29-en szultem ,de cemberben.Es jan 6-ra volta n kiirva.  Meg a WC-re is lassan menjen.Csak ugy komotosan,oregesen. Csucsuljon,vagy fekudjon,En ultem a fotelben de nekem nem a mehszajam volt nyitva. Nekem a vizem volt sok,meg Jamikem elnyomta a placentat. Igy nekem is mondtak minden pillanatban johet.na hat en is betarttottam mindent.es majdnem idore jott.Addigra mondta fel a placenta a szolgalatot.Igy  akkor kellett megszuletnie. Biztos minden rendben lessz. Nagyon szurkolok neki.Csak pihengessen.Utanna mar ugy sem lessz sok ideje ra Te pedig ugy is tudom,szived lelked odateszed.es minden jol lessz. En egyedul voltam amig Istvan dolgozott.es hogy ne legyek egyedul.Mindennap felhivott telefonon Etamama.Igy hivtam.Egy csoda aranyos nagyon kedves ismerosunk.Odajott feljhez Winnipegre. de mar nem volt fiatal. Es vegzett szuleszno volt otthon jo 20-evet praktizalt is korhazban.Szoval o tudta miben vagyok.Es kepes volt a 8-orat vegig beszelgetni velem mindennap.Voltak tortenetei.igy aztan gtozte az iramot.Ha ki kellett mennem meg vart.Igy nyugiban volt o is,meg istvan is,hogy vegeredmenyben nem voltam egyedul.mikor istvan nyitotta az ajtot,akkor raktuk le. es ez igy ment 3- honapig.Hat sokat koszonhetek neki en is.  Houston mamar itt is finom joido volt egessz nap. Igy az orvos utan haza sem jottem. Elmentem lamberianak valo anyagot venni.hat nem is gondoltam,hogy ennyire alig lehet szepet kapni.a vegen ma csak ugyan nezni akartam.de mivel talaltam,igy meg is vettem.Es felbevagattam es haza is hoztam. Erre is jo volt a szep ido.ugy sutott a nap egessz nap. Szep karacsonyfakat arultam az egyik Home Depo szeru uzletben. meg nem mertem megvenni.De majd oda megyek venni Szep kis ezust fenyok. $9.99 volt darabja, Egyet feltetlenul szertenek.Mindig szerttunk volna egy szep karacsonyfat.Hat most mar lessz neki helye is.  Melegszik az ido erre is vegre. Lanyok mindenkinek szep napot.es minden jot kivanok.Nagyon orulokKKKKKK!!!!!!
    előzmény:
    Bogie (10303)
    2010-04-23  03:01
  98. 2010. Április 23. 04:4110304.
    Szep jo estet mindenkinek kave nics mer nem alszotok. Bogie, akkor most Anyukad itt van veled????Mikor legutoljara olvastalak akkor itt volt, aztan haza ment...asszem le vagyok maradva, de ugy latom a regi formajat hooza, ezzel a megyek rokazni-val. Kirandulas jo regen nem beszeltunk...gratula a hazeladashoz, nem nehez kiatalalni, hogy hazakat vesztek, felujitjatok es eladjatok. Nagyon jo otlet, most mennek a hazak mint a pinty.  Brampton, nekem halvany lila f...gom sem volt errol a pasirol, de rakerestem a Youtube-on, es van neki egy par videoja, eleg rovidkek, de igen jol elszorakoztam rajta. Az osszes ujjam keresztbe a kislegenyert, maradjon meg ott bennt ,az eletben ijen jo dolga sose lesz mint ott. Houston, en egy regi motoros vagyok itt, csak neha eltunok a balfeneken aztan neha elokerulok, de megis azert be akarok mutatkozni Neked. 
    előzmény:
    Bogie (10303)
    2010-04-23  03:01
  99. 2010. Április 23. 03:0110303.

    Juhuuuuuuuu Kirandulas, gratulalok, bravo !! jo unneplest nektek !

    Zsuzsam, nem kellett semmit se bevenni ))))))) de ma delig nem voltam ehes se Szerencsere ma fozni se kell, van a tegnapi is, meg mas is, ugyhogy teljesen jol erzem magam :))))))) anyu itt alszik, fulen ordit a Maria radio, kinn volt fel napot, bogaraszott az udvaron, meg maszkalt, ugyhogy elfaradt ))))) 

    Linam )))))) akkor meg veletlenul se koltozz hegytetore ))))) nem jo az neked )))))))) 

     

    előzmény:
    kirandulas (10301)
    2010-04-23  00:15
  100. Torolt_felhasznalo_176444
    Torolt_felhasznalo_176444
    2010. Április 23. 01:4910302.

    gratulalok! EZ IGEN!

     

    hat sajnos EZT az USA-ban mostanaban nem tudnak megismetelni!

     

     

    előzmény:
    kirandulas (10301)
    2010-04-23  00:15

Címlap

top