Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Endometriózis

zenda
Létrehozva: 2006. október 6. 11:03
Sziasztok!
Rutin nőgyógyászati vizsgálaton a közelmúltban egy ronda endo-s cisztát fedezett fel az orvosom. Vérvizsgálat után a CA 125 szintem emelkedett volt, a doki mielőbbi laparoszkópiás megoldást javasol.
Vannak tapasztalataitok erről? Tudna valaki részletes leírás adni a laparos műtétől? Esteleg ha van infotok a Budai Honvéd Kórházban Dr. Turcsányiról, szívesen fogadnám.
Köszönettel: Zenda
  1. 2016. december 8. 11:18177.

    Sziasztok!


    Két éve próbálkozunk a párommal, hogy teherbe essek, de eddig sajnos semmi. Tavaly évben késett több mint egy hónapot, kávétól hánytam teljesen terhességre utaló jeleket produkáltam. Terhességi teszt eredménye mégsem ezt mutatta. Orvosom sem terhességet sem ellentétét nem tudta megerősíteni. Hüvelyi ultahangon mindent rendben talált. Menzeszem idején alig bírok ágyból kikelni, olyan erős görcseim és derékba sugárzó fájdalmam van, munkába álltalában nem mentem első napon. Orvost válltottam aki vérvételre küldött hogy minden rendben van e, vizsgálatok eredménye ok volt. Párom is volt vizsgálaton eredmény itt is rendben. Most készülök vissza menni az Orvosomhoz. Én endometriózisra gyanakszom, érdekelne hogy valóban ez csak műtétkor derül ki? Milyen műtétre számítsak? Laporoszkópiás ezt tudom, de mennyire kellemetlen, kiesek e több időre munkából? És ha valaki már túl van rajta szívesen veszem ha mesél róla. Köszi lányok előre is!

Címlap

top