Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Akupunktúra fogyi?

Torolt_felhasznalo_206308
Torolt_felhasznalo_206308
Létrehozva: 2006. október 5. 10:07

Sziasztok,

e témában csak régebbi topicok vannak, és pedig kiváncsi lennék friss élményekre, orvosokra.. Sikerült valakinek így fogynia? Mennyire tartósan? Tényleg csökken az éhségérzeted?

Tudom, hogy a kezelés mellé nagyon alacsony kalóriatartalmú diéta van előírva, ami önmagában, ill. némi mozgással körítve hatásos lenne, de amellett baromi éhes tud lenni az ember lánya, talán ezen segít az akupunktúra??

  1. Torolt_felhasznalo_508909
    Torolt_felhasznalo_508909
    2006. december 6. 16:5576.

    Szioka!

    Örömmel tudatom mindenkivel, hogy a mai napon  S,  azaz ess méretű nadrágot vettem!!! 

    Most megyek és riszálok benne itthon!!!

    Mindenkinek szép estét!!!

    ancsika  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_988875 (67)
    2006-12-02  17:29
  2. Torolt_felhasznalo_988875
    Torolt_felhasznalo_988875
    2006. december 4. 16:5375.

    Ez a kezelés egy kész csoda!  Egyszerűen leolvadt a háj a hasamról! Ma reggel már megint vékonyabb lettem, a múlt héten vett nadrágom is nagy rám. Nálam az a furcsa, hogy közben a súlyom mit sem változott most éppen, és mégis fogy a centi rólam.  Azt is érzem, hogy a bőröm mindenhol feszesedik. Lehet, hogy csak képzelődöm?

    Mindegy, hogy képzelődöm, vagy nem, akkor is sokkal jobban érzem magam! Már szedem ezt a csodavitamint is, kiváncsi vagyok, hogy mi lesz a hatása!  

    Mindent bele! 

    szia: Ági 

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_508909 (74)
    2006-12-04  16:11
  3. Torolt_felhasznalo_508909
    Torolt_felhasznalo_508909
    2006. december 4. 16:1174.

     igen!  

    Nekem is mondja mindenki, hogy ragyogok!   Úgy is érzem magam!

    Megint érzem a kisugárzásomat, ha belépek egy kávézóba, az is megfordul, aki előtte háttal ült!  ez így ancsis!!! 

    Utánam is forog a férjem, rajtam felejti a szemét állandóan   Sőt! Nem csak a férjem van így ezzel   :ma az edzőteremben  komoly vacsorameghívást kaptam  ! Persze nem fogadtam el, és leráztam, de nagyott tetszett a szitu, és azóta is repkedek!! Jóképű, jótestű - talán ügyvéd (?)-  fiú ma odavolt értem!! (onnan gondolom, h ügyvéd mert telefonált a futógépen, és ezt szűrtem le a beszélgetésből &nbsp

    Jövő vasárnapig óriásit alakulunk még, tekintve, hogy napról napra szebbek vagyunk  

    üdv. ancsi

    ui. én is készíttetek képet, és akkor a köv hsz-ben felrakom...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_988875 (72)
    2006-12-03  23:20
  4. Torolt_felhasznalo_988875
    Torolt_felhasznalo_988875
    2006. december 3. 23:2473.

    Még mindig nagyon titokzatos vagy! Vércsoport diéta? Azt alkalmazom, és használ is. Nekem egyetlen ősellenségem van: a süti! Ha elkezdem enni, előbb csak egy kicsit, aztán megint kell egy kicsi, utána meg egyre több kell! Ez szokta a vesztemet okozni. Ti hogy csináljátok?

    szia: Ági

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_255730 (71)
    2006-12-03  22:36
  5. Torolt_felhasznalo_988875
    Torolt_felhasznalo_988875
    2006. december 3. 23:2072.

    Hát látod! Ugyanazok a problémák, ugyanzok a módszerek, és ami a lényeg: ugyanaz az eredmény.  Én csak most hallottam dr. Lenkei szereiről, de azonnal elrohantam, és megvettem az alapcsomagot, addig is, amíg átnézem az összes terméket. Pontosan erre van szükségünk a fogyókúra mellé! Így már nem aggódom azért,hogy esetleg valami hiány alakul ki bennem, amit majd mérhetetlen zabálással akar a szervezetem bepótolni. Többen is dicsérték, és most tőled is jót hallok róla, ez megnyugtat!  Az orvosaidnak meg gratulálok! Ekkora hülyeséget még nem is hallottam!  

    Nekem a hosszútű nem szokott fájni, csak a múltkor az egyik volt érzékenyebb, amit szerintem egy kicsit mélyebbre szúrt a doktornő. Azt nem tekertem fel annyira, mint a többit, és kész. Én mindig fokozatosan tekerem, csak annyira, hogy ne csípjen, csak rezegjen. Szerintem minnél vékonyabb lesz a háj, annál érzékenyebb lesz.  Hát akkor meg csak hadd fájjon! A bőröm is sokat feszesedett, már kevesebbet tudok összemarkolni. Kezdem magam nagyon jól érezni! Az az akupunktúrás gép nem hülyeség, lehet, hogy utána járok a dolognak.  

    Ez a kép most készült egy órája, most ekkora a hasam, pedig ma kivételesen vacsoráztam normálisan (pici rántott husi, párolt zöldköret) Fertő!!!!! Rántott hús!!!! Holnap majd vezeklek!

    Már látom a férjemen, hogy élénkül az érdeklődése: gyakrabban felejti rajtam a szemét, ez egyértelműen annak a jele, hogy kezdek újra jobban kinézni.  

    Hát kezdődik egy új hét, vajon jövő vasárnapig mennyit alakulunk? Tök izgi, nem?

    szia: Ági

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_508909 (70)
    2006-12-03  08:34
  6. Torolt_felhasznalo_255730
    Torolt_felhasznalo_255730
    2006. december 3. 22:3671.
    egyáltalán nem Te rontod el, és nem a Te hibád, hogy visszajönnek a leszenvedett kilók,hanem a szervezeted jelzése, hogy vmi hiányzik neki. Ez a program, amivel a barátnőim, és én is tartósan fogytunk, attól egyedülálló, hogy személyre szabott. eheted, amire szükséged van, amit szeretsz, mégis fogysz, teljesen átállítja az anyagcseréd - a jó irányba, ellentéteben bármilyen más, általam is próbált diétával- és ezért nem hízod vissza 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_988875 (66)
    2006-12-02  17:04
  7. Torolt_felhasznalo_508909
    Torolt_felhasznalo_508909
    2006. december 3. 08:3470.

     Olyan érdekes, hogy rátalálunk ugyanazokra a dolgokra 

    Nálunk már a dédiékkel is etetem a vitamincsomagot, megjelenéskor kiolvastam az új könyvet is, nagy Lenkei - rajongók vagyunk !!! A kisfiam most kezdte az ovit szeptemberben, egyszer sem volt beteg!!! (a csoportban többen két napot járnak, egy - két hetet nem, mert összeszednek vmi bacit egymástól...)

    Meggyőződésem, hogy ha a terhesség alatt tudtam volna erről, másként alakult volna mindent   ugyanis Lenkei doktor leírta a tüneteimet egész pontosan súlyos vitaminhiány miatt voltak nagyon súlyos éhségrohamaim... (sírni tudtam, ha nem ehettem)... mindeközben az orvosaim (2 volt) azt mondták, hogy nem szabad vitamint enni terhesség közben, főleg nem magzatvédő vitamint, mert attól nagyon nagy lesz a baba, és nem fogom tudni megszülni, vagy túl hosszú lesz a köldökzsinór, és beletekeredik a baba.... Nos, nem is mondom, hogy császárral szültem, és a gyerek nyakán kétszer volt megtekeredve a zsinór, pedig nem szedtem vitamint....  hát ennyit erről, ez már a múlt.... a férjem azóta akar megint gyereket, mióta olvasta a cenzúrázatlan egészséget, mert ő is azt mondja, hogy Lenkei dr segítségével kutya bajom se lenne...(mindenesetre nem szeretném kipróbálni, mégiscsak én viszem a bőrömet a vásárra...nem lesz több gyerek, most nagyon tartom magam)

    A hosszútűs tényleg egy csoda, és felpróbáltam a tavalyi bikinimet, már másképpen áll, pedig még csak 2 hosszútűcin voltam! Van még pocakom, de már egyáltalán nem lóg, és nem   remeg  mint a kocsonya  

    Neked nem szokott fájni a hosszútűs?

    Meddig szoktad feltekerni az áramot???

    nekem egy picit valamelyik tű mindig fáj, és nem merem magasra tekerni...  De így is hatásos, szerencsére, csak kíváncsi vagyok nálad hogy működik!!!

    Egyébként óriási felelősség, hogy itt ilyeneket írogatunk, mert egyre többen jelentkeznek nálam priviben a hasplasztikások,és sorra beszélem le őket a nagyműtétről   Már csak ezért is meg kell mutatnunk, hogy: igenis lányok, műtét nélkül sikerült!!! 

    Szóval kedves Ági, száz szónak is egy a vége: a következő bikiniszezon a miénk !!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_988875 (67)
    2006-12-02  17:29
  8. Torolt_felhasznalo_988875
    Torolt_felhasznalo_988875
    2006. december 3. 07:3769.

    Hát lehet, hogy meglepem magam ezzel a géppel karácsonyra! Már elég sokat érdeklődtem utána, és sokan dícsérik. Köszi a segítséget!

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_834597 (68)
    2006-12-02  18:32
  9. Torolt_felhasznalo_834597
    Torolt_felhasznalo_834597
    2006. december 2. 18:3268.
    Van egy elektroakupunktúrás fogyasztó készülék, én pár éve külföldön vettem, de már itt is lehet kapni. Én azt használom, és bevált, az a nagy előnye, hogy naponta  többször is kezelheted vele a pontjaidat, amikor elcsábulnál. A bőr is szebb mint más fogyásnál, mert nem lesz olyan ráncos, mivel helyileg is használhatod a problémás helyeidre. Én, mióta megvan ez a készülék, nem használtam más módszert. Akkor van gondom, ha kihagyok 2-3 hónapot a kezeléssel, és jön 2-3 kg. Szerintem, jobb mint az eljárós akupunktúra! 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_988875 (63)
    2006-12-02  08:34
  10. Torolt_felhasznalo_988875
    Torolt_felhasznalo_988875
    2006. december 2. 17:2967.

    Szia!

    Hát mind a két fürdőruci jól néz ki! Az a kis fityegő tök szexis a barnán!  

    Hát most már értem, hogy miért szeretnél mindenáron jól kinézni! Az én férjem is mindig mániákusan vigyázott a formájára, és ki nem állhatja a kövér nőket.  Imádja a csontvázamat fogdosni. Persze azért legyen melle is a csontváznak! Nem kis kérés! Képes ő is lefogyni két hét alatt akármennyit, ha úgy érzi nő a pocakja. A hiúság fél egészség! Nem?  

    A másik dolog amit kipróbálok: dr. Lenkei féle vitamincsomag. Beszéltem néhány emberrel, akik szedik, és most kezdem olvasni a könyvét. Én úgy érzem, hogy a belső egyensúlyom visszaállítása nincs megoldva.  

    Viszont nekem a hosszútűs csodákat művel!  Pont onnan megy le, ahonnan kell! Azért nem izgat annyira a rövid tűs kezelés, mert azt én szúrkálás nélkül is bármikor megcsinálom a diétázást.

    Jó zsúrozást!

    szia: Ági

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_508909 (64)
    2006-12-02  13:17
  11. Torolt_felhasznalo_988875
    Torolt_felhasznalo_988875
    2006. december 2. 17:0466.

    Gyorsan, gyorsan írd le légyszi, hogy mi az a módszer!Én mindenre nyitott vagyok! 

    Én rendszeresen megéhezem a tű mellett, rendszeresen kajálok, csak mást mint eddig. Ezzel a módszerrel már sokszor lefogytam, és tartósan. Mindig én rontom el a dolgot, amikor visszatérek a régi rossz étkezési szokásaimhoz.

    Várom a megoldást!

    szia!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_255730 (65)
    2006-12-02  13:45
  12. Torolt_felhasznalo_255730
    Torolt_felhasznalo_255730
    2006. december 2. 13:4565.

    sziasztok!

    Nekem több barátnőm is csinálta az akupunktúrás fogyit, szédelegtek az éhségtől, mert nagyon keveset ehettek. Gyönyörűen fogytak egy ideig, aztán megállt, és visszaszedték a dupláját.Szerencsére az egyikük rátalált egy csodálatos módszerre, amivel nem kell koplalni, mégis annyit lehet fogyni, amennyit akarsz, és semmi nem jön vissza.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_206308 (1)
    2006-10-05  10:07
  13. Torolt_felhasznalo_508909
    Torolt_felhasznalo_508909
    2006. december 2. 13:1764.

      a kis tűs nem? És ezeket mondtad a doktornőnek? - mert az emésztést is rendbe tudja ám tenni, csak mindig mondani kell neki, hogy milyen problémáid vannak... és milyen más módszerrel próbálkozol?

    Én a kis családomat rászoktattam az egészséges kajára, teljes kiőrlésű kenyér van mindig itthon, kerülöm a finomított cukrokat, sok salátát, zöldséget eszünk... úgyhogy a kisfiam is halas-brokkolis-salátás-főzelékes...nyaralásokon is úgy eszi a polipot meg a kagylót, mint a helyiek  

    A férjem is kapható rá, mert borzasztóan hiú! (régen az egyetem mellett modellkedett is, igazi metroszexuális lett belőle   még manikűröztetni is jár  

    Szerintem olyan vicces, ahogy aggódik az alakjáért, mindig jókat derülök rajta  

    Nálunk a sütit imádják, de ha házilag készítem, akkor azokat is szuper egészségesen igyekszem!

    Ma megyek gyerekzsúrra, biztos mindenféle telített zsírok és gonosz szénhidrátok fognak csábítani, de igyekszem ellenállni  

    Én szigorúan kitartok még egész hónapban a heti 3 kezelés mellett! Melyik bikini tetszett? És milyen más módszerrel próbálkozol, amiről én még nem tudok??? 

    üdv. ancsi  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_988875 (63)
    2006-12-02  08:34
  14. Torolt_felhasznalo_988875
    Torolt_felhasznalo_988875
    2006. december 2. 08:3463.

    Szia!

    Hát én is azt nézegettem, hogy a világon nem mindenhol zabálják az emberek mindenféle egészségtelen kajával tele magukat. Én imádok minden salátás kaját, de tudod itthon nem azzal van tele a kirakat.  Pedig annyin múlik az egész, hogy az ember azt kívánja meg, amit elé tálalnak.   Én sem kezdenék mindig hízni, ha a család megenné amit én. De hát ők nem laknak attól jól.  

    Nekem a hosszú tű jön be a legjobban, mert annak a hatása látványos. Viszont a rövidtűsnek nem érzem igazán a hatását. Nem fogytam tovább, pedig alig eszem. Mégis látványosan alakulnak a vonalaim. Most próbálkozom más módszerrel, mert nekem még mindig nincs teljesen rendben az emésztésem. Tudom, ha azt rendbe tudom tenni, akkor minden sínen lesz. Hiába, minden szervezetre más-más dolog hat.

    A legnagyobb bajom az, hogy nem igazán érek rá eleget edzeni.  Mondjuk annyiban nem nagyon zavar, hogy legutóbb teljesen mozgás nélkül fogytam le, csak a táplálkozás megváltoztatása is elég hatékony volt. 

    Megnézem a fürdőrucikat, majd megírom, hogy nekem melyik tetszett!! 

    Addig is kellemes hétvégét, és -2 kg-ot kívánok!

    szia: Ági

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_508909 (62)
    2006-12-01  20:39
  15. Torolt_felhasznalo_508909
    Torolt_felhasznalo_508909
    2006. december 1. 20:3962.

    szia!

    még nem vásároltam, találtam néhány darabot, amiket nagyon régen viseltem   és most újra jól állnak...

    Bikinire vagyok rákattanva, de csak kb két hét múlva megyek venni, a my77 nekem nagyon bejött, szerintem nagyon dögösek. www.my77.hu vagy com. Kinéztem egy csokibarna színűt, türkizkék nagy virággal a jobb mellemen   ... és egy hófehéret, piros katicával...

    Thaiföldön egy gramm se jött rám (idén januárban is ott voltunk &nbsp mert a borzasztó meleg ben nemigen volt étvágyam... rengeteg friss gyümölcs, zöldség és hal van, úgyhogy nekem igazi mekka!   (már alig várom, hogy majszoljam a friss ananászokat   !!) délelőtt mindig gyümölcsöt ettem, ebédkor valami salit, vacsorára pedig kivétel nélkül minden nap halat, és nem untam meg, mert annyi féle volt!!!

    Ma voltam a hosszútűcin, nekem mindig fáj. .. de a szépségért mindent! 

    Délelőtt edzeni is voltam, Dóri is jött velem a héten már kétszer!

    Nagyon jól bírom a diétát, még csak kb 300-nál járok.

    Te hogy bírod a diétát? Hol tartasz a kezeléssel, és hogy érzed magad tőle?

    jó hétvégét!

    ancsi

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_988875 (61)
    2006-12-01  18:14
  16. Torolt_felhasznalo_988875
    Torolt_felhasznalo_988875
    2006. december 1. 18:1461.

    Szia!

    Nem jött át sem így, sem úgy. Pedig vártam!

    Vásároltál valami szépet? Azért ne vegyél még sok ruhát, mert mi lesz, ha egy hónap alatt még fogysz egy csomót?

    Láttad a múlt vasárnap a tévében azt a vietnámi doktornőt, aki úgy is csinál akupunktúrát, hogy a pontokba felzsívódó szálat ültet be, és így 3-4 hétig is tart a hatás? Ha elutazol ilyen hosszú időre, akkor lehet, hogy érdemes a fülbe ültetni, nehogy visszajöjjön  az étvágy! Szerinted? www.yamamoto.hu

    Nekem tetszik! Persze a hosszútűs kezelést nem váltja ki, de étvágy és egyéb betegségek elmúlasztására sztem jó lehet. Képzeld, tegnap 12 volt bennem! Kár, hogy erre csak 1 héten 1x lehet menni!

    Nálad mi a helyzet?

    szia: Ági

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_508909 (60)
    2006-11-30  22:32
  17. Torolt_felhasznalo_508909
    Torolt_felhasznalo_508909
    2006. november 30. 22:3260.

    szia!

    Tegnap elküldtem egy hsz-t, és most nézem, hogy nem jelent meg.

    Priviben küldtem?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_988875 (58)
    2006-11-29  21:57
  18. Torolt_felhasznalo_988875
    Torolt_felhasznalo_988875
    2006. november 29. 22:0659.

    Köszönet az infoért! Tudom, miről beszélsz, mert olvastam azokat a hsz-at, amit akkor írtatok. Gondolkodtam is rajta, hogy utánakérdezek, de aztán valahogy elmaradt. Pontosan hol is lehet ezt kapni, és mennyibe kerül? Jól emlékszem, hogy kb. 20 ezer volt az ára?  Ha tényleg hatásos, akkor megéri az árát. Mástól még nem hallottam tapasztalatot. A bőröm a fontos nekem is, mert a kilókat le tudom küzdeni segítség nélkül is, elég rutinos vagyok benne. A csíkokat halványítja? Nekem a combom narancsbőrös, és az sajnos akkor sem simult ki teljesen, amikor tök sovány voltam. Nekem ilyen bajaim vannak főleg. Ha ezen segít, akkor légyszíves adjál részletes infót a készülékről!

    Köszi: damin

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_495609 (57)
    2006-11-29  18:00
  19. Torolt_felhasznalo_988875
    Torolt_felhasznalo_988875
    2006. november 29. 21:5758.

    Szia!

    Hát én egy kicsit kacsintgatok valóban a hasplasztika felé még mindig,  bár egyre kevésbé. Az a baj, hogy nem tudok annyi időt rászánni erre az egészre, mint eddig. Most van 3 hónapja, hogy  eljárok dolgozni, és nem tudok eleget menni edzésre, meg egyéb kezelésekre. Azért már alakul, ma voltam a hosszútűn. 12-t döftek belém, de úgy élveztem, hogy csak rezegjen, rezegjen a hájam lefelé!!!!!!!!!!   Én ráérek,  inkább kiúzom tavaszig is ezzel az egésszel, minthogy még a télen visszaforduljon a folyamat.

    Valami nagyon kis dögös bikinit vegyél ám! Annál nagyobb öröm nincsen, mint amikor újra bármit felvehetsz, amit szeretnél, mert minden jól áll!     

    Még elolvasni is sok, ahány helyre eljársz a siker érdekében. Ha ennek nem lesz tökéletes eredménye, akkor semminek! Igazán büszke lehetsz Magadra, hogy ilyen kitartó vagy! Csak így tovább! szia! Ági

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_508909 (56)
    2006-11-29  17:30
  20. Torolt_felhasznalo_495609
    Torolt_felhasznalo_495609
    2006. november 29. 18:0057.
    Én két hónapja használok egy elektroakupunktúrás készüléket, ez kimondottan jó helyifogyasztásra is, ez által a narancsbőrre is. Azért is néztem be ma, hátha írtak mások is, akikkel egy időben vettük a készüléket - 3-4 sorstárs volt -, ki meddig jutott. Én 6 kg fogytam mára, a bőröm sokkal szebb, de naponta kezelem magam. Ma már csak helyifogyasztásra használom a készüléket, mert nem akarok többet fogyni, tehát, a fogyasztáshoz ajánlott pontokat nem kezelem. Jártam régen tűszúrásosra, az is hatásos volt,  kicsit gyorsabban indult el a dolog, de ezzel is meg vagyok elégedve, és a bőrnek ez szerintem hatékonyabb kezelés..
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_988875 (55)
    2006-11-28  20:00
  21. Torolt_felhasznalo_508909
    Torolt_felhasznalo_508909
    2006. november 29. 17:3056.

     Figyellek ám a hasplasztikán!!!  

    A cellulitiszt el tudja tüntetni a hosszú tűssel, nem? Én pénteken megyek megint arra, bár nekem nincs narancsbőröm, szerencsére.

    A bőrömön is pozitív változásokat látok, komolyan, mintha a köldököm is feljebb lenne. Szerintem valóban el fogja tűntetni.   Még egy hónap, és utazunk!!!                

    Jövő héten már elmerészkedek   b i k i n i t   venni!!! (meg néhány nadrágot, mert már az összes leesik rólam) Olyan boldog vagyok! Még nem 100 %-os, de az lesz, tudom!

    Kilóban nincs kitűzött célom, egy a lényeg, van egy bőrnadrágom, megboldogult lánykoromból, amint azt szépen fel tudom venni, akkor fogom azt mondani, hogy már nem fogyok többet!!!  

    Addig pedig nem nyugszom!!!!

    Továbbra is heti 3-at járok edzésre, 3 szauna, jégzuhany, heti 3 akupunktura, heti 1 testkezelés (tekercs) illetve a diéta!

    Most még gondolkozom, hogy bevállaljak e heti szinten úszást, de képzeld, a 10 alkalmas uszodabérlet 9 ezer forint   ezen megdöbbentem...

     andi azt mondta: - méghogy az úszástól szép alakod lesz, nézd meg a bálnákat!!!  

    Indul a visszaszámlálás, januárban istennőnek kell lennünk.

    Hajrá lányok, és le a cellulitisszel! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_988875 (55)
    2006-11-28  20:00
  22. Torolt_felhasznalo_988875
    Torolt_felhasznalo_988875
    2006. november 28. 20:0055.

    Szia Kitartó!

    Nem akarom abbahagyni a szurizást, csak felül már nem akarok fogyni többet. Azért nem baj, ha van mellem, meg nem annyira csontos a vállam. Inkább az alsó régiókból szeretnék többet fogyni. Én is alig eszem, mert már megszoktam a kevés, de egészséges kaját, nekem már ezzel nem lesz problémám.  Én mindig lassan szoktam fogyni, kb. 2 kg egy hónap alatt, de az tartós szokott lenni. Nem bánom mikorra, csak még most az egyszer menjen le! Én is azt ebédeltem vasárnap, amit Te. Végül is lent van 3 kg.  Nem adom fel, inkább már bennem van az az érzés, hogy innen már menni fog, ezért nem izgatom magam. Viszont a combomról el kéne tűntetni a cellulitiszt!  

    Hát őszintén gratulálok a teljesítményedhez! Nagyon ügyi vagy, hogy hajtod a dolgot!   A december már biztosan bőven elég lesz ahhoz, hogy elérjed a kitűzött célt. Tényleg, az mennyi is? És a bőrödön látsz már valami változást?  Már elmúlt a náthád, elmúlt a szemgyulladásod, csak elmúlik a bőrünk lógása is, nem?

    szia: Ági

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_508909 (54)
    2006-11-27  23:00
  23. Torolt_felhasznalo_508909
    Torolt_felhasznalo_508909
    2006. november 27. 23:0054.

    szia!

    68 - on kezdtem most megint, most vagyok 63,3 este, ruhában. (szerintem az 62)

    Elég sokat változtam, bár persze türelmetlen vagyok, és rögtön akarok minden eredményt   ez mindennel így van...

    Szedtem egy roacuttan nevű gyógyszert a bőrömre, amit múlt héten kellett abbahagynom, mert a doktornő májkárosodást észlelt nálam  , ezért nálam picit lassabb lesz a lefolyása, mint másnál... de sikeres lesz, az a lényeg!!!!

    Ebből kifolyólag begyulladt a szemem, amit ma néhány tűszúrással elmulasztott!!!  

    (akkor nem voltam így feldobva, mikor körbeszurkálta a szememet, mert betoji vagyok egyébként &nbsp

    Szerintem nem kellene abbahagynod a kezelést, mert akkor jobban bírnád az ünnepi nemevést....

    mint ahogy én is hétvégén, a husilevesből csak a zöldséget, főtt husit, aztán felálltam az asztaltól!!!! 

     

    Kitartás!!!

    ancsi

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_988875 (53)
    2006-11-27  21:33
  24. Torolt_felhasznalo_988875
    Torolt_felhasznalo_988875
    2006. november 27. 21:3353.

    Szia Ancsi!

    Hát nagyon örülök, hogy ennyire hat a dolog.  Nekem sajnos annyira gyorsan nem mennek le a kilók, bár olyan sok feleslegem nincs is, hogy ne tudjam kivárni az eredményt. Nálam a legnagyobb gond az, hogy novembertől márciusig folyamatosan születésnapozunk meg névnapozunk a családban, és nagyon szenvedek a sok süteménytől. Mostanában kezd elmenni az étvágyam, eddig inkább rendszeresen éhes lettem, és korgott a gyomrom, ami szintén jó, mert arra utal, hogy az emésztésem kezd rendbejönni. Nekem még csak a 3 kiló ment le, de már 1 hete újra a feszes kordnacikat hordom, mert elfogadható lett a hasam. Most egy kicsit megpróbálok odafigyelni magamra, mert annyira nincs időm semmire, hogy azt el sem tudom mondani. Mostanában már csak éjszaka jutok hozzá a nethez is.  Természetesen nem tudtam fényképet csinálni, de valamit találtam a gépen, ami alapján tudsz azonosítani. Ez ugyan tavalyi, még meghízás előtti, de azért nagyjából ilyen vagyok. Azon gondolkodom, hogy lehet én inkább minden második alkalommal fogok menni, de akkor mindig hosszútűre, mert nagyon nehéz ennyi időt rászánnom. Nekem a fogyókúra megy magától is. Viszont a helyi változtatásokhoz már inkább igénybevenném a doktornőt. Van aki már azt is mondta, hogy ne fogyjak többet, de én azt az 5-6 kilót még szeretném eltűntetni. Csak éljem túl ezt a sok ünnepet valahogy!

    Neked mennyi ment le eddig? Még mennyit akarsz fogyni? Szerintem a képeiden nagyon jól nézel ki, tényleg csak egy kis felesleges bőr alatti maradék hájacska volt rajtad, és nincs egyáltalán kötényhasad. Én egészen biztos vagyok benne, hogy semmi szükség nem lesz nálad a plasztikára! 

    szia! Ági

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_508909 (52)
    2006-11-27  08:08
  25. Torolt_felhasznalo_508909
    Torolt_felhasznalo_508909
    2006. november 27. 08:0852.

    Szia topiktársam!

    Köszönöm kérdésed, meggyógyultam!

    Létezik szerinted, hogy 2 kilót fogytam péntek óta?   - mert a mérlegem ennyit mutat!!! Nagyon szépen alakulok, pedig múlt héten a betegség miatt hosszú tűs nem is volt! Semmi pénzért nem vállalnám be a nagy hasplasztikát!!!

    Azt gondolom, hogy nagy disznóság, hogy szülések után nem jár alanyi jogon....................az akupunktúra  Helyretesz testileg, lelkileg, kábé 10-zed annyiért, mint a plasztika!!!!  

    Lehet, hogy az akupunkturával sem lesz 100 %-os, de hogy a hasplasztikával nem az, az biztos, mert látjuk az eredményeket!!! Óriási szenvedések, nagy kockázatok, fél megoldás  

    Olyan boldog lennék!!! Ha nekünk sikerül, én biztos felteszem a képeket a hasplasztika fórumra!!!! Ha csak egy valaki megpróbálja a műtét előtt az aku-t, már elértünk valamit, mert az biztos nem megy el a műtétjére!!!   

    Mennem kell, elszórom a gyereket az oviba, megyek kezelésre, és rohanok a  repjegyekért  !!!

    Belegondoltál már, hogy mekkora hatalom van a doktornő kezében?! - én egész hétvégén alig tudtam enni!!!  

    Andinak nagyon fájt a füle, úgy ment kezelésre, h azt sem tudta, hogy fogja szúrni a doktornő. Megnyugtatta, szúrdosott a bokájába + homlokába néhányat a szokásosak mellé, és mire leszállt az ágyról, elmúlt neki az egész éjjel tartó fülfájása  

     

    üdv. ancsi

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_988875 (51)
    2006-11-24  20:37

Címlap

top