Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Akupunktúra fogyi?

Torolt_felhasznalo_206308
Torolt_felhasznalo_206308
Létrehozva: 2006. október 5. 10:07

Sziasztok,

e témában csak régebbi topicok vannak, és pedig kiváncsi lennék friss élményekre, orvosokra.. Sikerült valakinek így fogynia? Mennyire tartósan? Tényleg csökken az éhségérzeted?

Tudom, hogy a kezelés mellé nagyon alacsony kalóriatartalmú diéta van előírva, ami önmagában, ill. némi mozgással körítve hatásos lenne, de amellett baromi éhes tud lenni az ember lánya, talán ezen segít az akupunktúra??

  1. Torolt_felhasznalo_988875
    Torolt_felhasznalo_988875
    2006. november 24. 20:3751.

    Szia Ancsi!

    Remélem, már teljesen meggyógyultál!  

    Képzeld, most olvastam a hasplasztika topikon, hogy állítólag a Szent Imrében jövőre 380 ezer lesz a műtét! Azért mennyit lehet szúratni, nem? És még vágás sem marad utána! Azért ez már kemény, nem?  

    Neked is kellemes hétvégét! Képek folyamatban!

    szia: Ági

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_508909 (50)
    2006-11-24  09:36
  2. Torolt_felhasznalo_508909
    Torolt_felhasznalo_508909
    2006. november 24. 09:3650.

      Be akarta zárni a doktornő a boltot??? 

    Pedig mindig elég sokan vannak nála! De érdekes!

    Mondjuk amióta oda járok vittelek

    Téged,

    Andit + zolit

    Dórit + Katát

    és még két másik fórumozót, akik azóta nem írtak!

      építem a hálózatot rendesen!  

    Én most nem mértem magam, mert annyira rosszul voltam, hogy még az sem érdekelt, mennyit fogytam,

    de ma megmérem magam!

    Jó hétvégét, kedves fórumtársam, és majd várom a képeket!

    Ancsi

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_988875 (49)
    2006-11-23  20:20
  3. Torolt_felhasznalo_988875
    Torolt_felhasznalo_988875
    2006. november 23. 20:2049.

    Szia topiktársam!

    Én is éppen azt néztem, hogy már csak mi vagyunk fenn. Épp ezt mondta a doktornő is, hogy már be akarta zárni az üzletét, mert nagyon kevesen jöttek hozzá , de most meg beindult az üzlet rendesen.  Pedig jó lenne, ha nem tenne ilyet velünk, mert ez most egy reménysugár arra is, hogy ha lesz egy kis  visszaesés, akkor van hova szaladni segítségért. Nem? Csináltatok valami képet a férjemmel magamról, aztán felteszem. Mostanában vigyáztam arra, hogy ne készüljenek rólam fényképek, mert látni sem bírtam magam.  Majd igyekszem valami felismerhetőt csináltatni.

    Hát most már értem, hogy miért olyan fontos a januári dátum! Én ilyen cél érdekében képes lennék még hosszában is összemenni, nem csak keresztben!  

    Igazad van abban is, hogy SOVÁNY TEHÉN NEM GAZELLA , mert én is mindig azt mondom: a soványság önmagában még nem szép! Vannak kifejezetten nagyon csúnya sovány emberek is!  

    A kisplasztikát szerintem nem olyan könnyen lehet keresztülvinni, mert valamiért a dokik tényleg nem szeretik!

    szia!

    Szia!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_508909 (48)
    2006-11-23  12:03
  4. Torolt_felhasznalo_508909
    Torolt_felhasznalo_508909
    2006. november 23. 12:0348.

    Szia!

    Neked is feltűnt, hogy ez a mi saját topikunk? - már jó rég csak mi írogatunk rajta     

    Januárban utazunk mindig Andiékkal nyaralni, mert a férjeink akkor érnek rá! Most Thaiföldre megyünk körutazásra, január 1-27-ig  , és már nagyon várom... Hát ezért kell januárra szépnek lennem!!!  

    Nem csak lefogyni kell, hanem feszesedni is, mert mint tudjuk, SOVÁNY TEHÉN NEM GAZELLA    

    Addig is járok szorgalmasan, szurkáltatni, meg edzeni, ha nem megy, még a kisplasztit mindig megcsináltathatjuk.

    Nem küldenél nekem akár priviben egy képet magadról? - Csak ha találkozunk egyszer, legalább megismerjelek!

    üdv. ancsi

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_988875 (47)
    2006-11-22  20:53
  5. Torolt_felhasznalo_988875
    Torolt_felhasznalo_988875
    2006. november 22. 20:5347.

    Mi lesz januárban? Vagy csak ezt a határidőt adtad magadnak? Egyébként ez reálisnak is tűnik.  Nekem most egy kicsit stagnál a fogyás, mert bűnöztem a hétvégén.  Még jó, hogy csak megállt, és nem jött vissza! Egyre több hasizomgyakorlatot csinálok esténként, mert ha a hasfalam jó kemény, nem engedi kidudorodni a pocimat. Már többször lett újra szép lapos a hasam, most is kell sikerülnie! Ma újra megigérte a dokinéni, hogy igazából vissza fog húzódni a bőröm.  Kívülről meg elkezdem a borostyánkivonatos krémmel masszírozni, az is nagyon jó. Én azt hiszem soha nem fogom feladni! Nem is igazán a férjem, hanem saját magam miatt. Lehetek akár 100 éves is, biztos mindig az lesz a legnagyobb gondom, hogy ne hízzak el. Abban a pillanatban, amikor valaki feladja, megszűnik nőnek lenni szerintem. Hát engem nem ebből a fából faragtak! És úgy látom Téged sem!

    Én is benne vagyok, hogy a kisplasztikát kipróbáljam végső esetben, de a köldökömet nem adom!

    Gyógyulj meg teljesen, aztán hajrá!!!   

    szia! Ági

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_508909 (46)
    2006-11-22  13:26
  6. Torolt_felhasznalo_508909
    Torolt_felhasznalo_508909
    2006. november 22. 13:2646.

    Szia!

    Talán egy fokkal már jobban vagyok...

    Ha leadod a kilóidat, a hasad is visszamegy! A bőrt meg a hosszútűs feszíti! - Szerintem menni fog  

    Én pedig ahogy néztem a plasztikásokat, semmi pénzért nem mennék már el!

    Most az akupunkturával úgy látom, hogy szépen alakulok, ha meg mégis lógni fog a kis szottyadt bőrünk , akkor pedig a kisplasztikát bevállaljuk  !!!

    Addig is kitartás, én már nagyon készülök, januárra gyönyörűnek kell lennem!!!  

    üdv. ancsi

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_988875 (45)
    2006-11-21  20:48
  7. Torolt_felhasznalo_988875
    Torolt_felhasznalo_988875
    2006. november 21. 20:4845.

    Szia Betegke!

    Dórival feküdtem, mert barna volt a haja. Éppen először volt, és egy kicsit parázott a lelkem. De végül minden szerencsésen alakult, és életben maradt szúrás után is. Nagyon kis aranyos lány! 

    Sajnálom, hogy még nem mentek ki belőled a vírusok!  Nem a legkellemesebb betegség. Viszont addig, amíg nem érzed jól magad, inkább pihengessél!  Majd csak legyőzöd ezt is! Ha a kilókkal el tudsz bánni, egy pár vacak baci meg sem kottyan!

    Voltam az előbb a hasplasztika topicon, és megnéztem rildik felrakott képeit. Hát szerintem nagyon látványos a változás az alapállapothoz képest!  Szinte teljesen más ember lett! Épp most nézegettem a hasam, és már sokkal kisebb, de az a fránya bőr, azért csak rettenetesen zavar! Döntöttem, december elején elmegyek a dokival beszélni, legalább legyen időpontom, aztán legfeljebb lemondom, ha mégis úgy alakulna.....  

    Már sokkal jobb a közérzetem, ez a pár kiló nagyon sokat számít. Még 5-6 lemegy, és már nem is panaszkodom többet.

    Nálad mi a helyzet, mennyivel vagy kevesebb? Gondolom most egy pár kiló pluszban lement még?  

    Jobbulást kívánok, holnapra lehet, hogy már kutya bajod sem lesz!

    Szia! Ági

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_508909 (44)
    2006-11-21  15:30
  8. Torolt_felhasznalo_508909
    Torolt_felhasznalo_508909
    2006. november 21. 15:3044.

    Szia!

    Komolyan egy kezelőben feküdtetek?  Honnan tudtad, h az én barátnőm? - már ilyen hírem van?   Andival (vörös hosszú haj&uacute v Dórival? (barna hosszú haj&uacute

    Mai nap még semmi sem maradt meg bennem, egy banánt és egy darab kekszet ettem, hiába...

    Holnap szerintem még nem tudok elmenni, hacsak a férjemet rá nem veszem, hogy délután vigyen le. Nagyon ritkán vagyok beteg, nem is emlékszem, h mikor voltam utoljára, de borzasztóan hisztis beteg vagyok  

    Köszi a bíztatást, de inkább egy kicsit szurkáltatnék, mint ezt a kínlódást itthon  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_988875 (43)
    2006-11-20  20:03
  9. Torolt_felhasznalo_988875
    Torolt_felhasznalo_988875
    2006. november 20. 20:0343.

    Hallottam, hogy lebetegedtél, éppen a barátnőddel feküdtem egy kezelőben! Sajnálom, hogy kimaradtál,  de nézzük  a jó oldalát! Ha hasmenésed van meg hánysz, akkor legalább addig is fogysz! Spóroltál 3500 Ft-ot! Hamar behozod, ne félj! Átérzem a dolgot, mert én is olyan vagyok, hogy ha valamit elkezdek, akkor azt teljes intenzitással csinálom.

    Lement a 3. kilóm reggelre, pedig a hétvégén válogatott kínzásokban volt részem:   két napon át tömény születésnapozás volt, rengeteg süteménnyel!  Inkább lett volna hasmenésem! Szerencsére elég keveset ettem, legalábbis magamhoz képest! Felvettem a tavalyi nadrágomat! Nagyon jól érzem már ettől a -3 kg-tól is! Ma is azt mondta a doktornéni, hogy feszesebb lesz a hasam sokkal a végére. Remélem is! Elképesztő ennyi idő alatt ennyit fogyni! Én általában havi két kg-ot szoktam leadni. Mondjuk az lenne a természetes, de ez így sokkal izgalmasabb!  

    Gyógyulj meg hamar! Szerdán már biztosan tudsz jönni! Azt mondják, 1-2 nap alatt mindenkit átfut a vírus, aztán vége!  Jobbulást kívánok: Ági

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_508909 (42)
    2006-11-20  17:57
  10. Torolt_felhasznalo_508909
    Torolt_felhasznalo_508909
    2006. november 20. 17:5742.

    szia!

    ma sajnos nem voltam,  sikerült bekapni valahol a calici-vírust...

           

    A doktornőt felhívtam telefonon, azt mondta, ha már járóképes vagyok, az utókezelést meg tudja csinálni...

    Te voltál? Hogy bírtad a hétvégét?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_988875 (40)
    2006-11-17  21:19
  11. Torolt_felhasznalo_988875
    Torolt_felhasznalo_988875
    2006. november 17. 21:3041.

    Szia Bea!

     Elfelejtettem tegnap megkérdezni, hogy mennyi ideje fogytál le ennyit. Következő kérdésem: visszatértél-e a régi étkezési szokásaidhoz, és híztál-e vissza valamennyit?

    Nagyon bízom benne, hogy megéri az árát a kezelés! 

    Előre is köszi a választ!   

    szia! damin

    előzmény:
    sz.bea (36)
    2006-11-16  20:10
  12. Torolt_felhasznalo_988875
    Torolt_felhasznalo_988875
    2006. november 17. 21:1940.

    Szia Ancsi!

    Megnyugodtam, hogy nem volt semmi gáz!  Azért én már 4-kor tudtam, hogy jól viselted, mert természetesen megkérdeztem a doktornőt. Veled voltam lélekben az adott időpontban, mert a lelki segítség is nagy segítség!  

    Már 4 kg? Ez gyönyörű!  Nekem is megvan a kettő 3 kezelés után. Lassan felvehetem a tavalyi ruháimat. Azt mondja mindenki, hogy többnek látszik a leadott súlyom, mint 2 kg. Ezért gondolom, hogy ez a helyi elektrolízis roppant hatásos lehet! Pont onnan megy le a legtöbb, ahonnan kell.    

    Én is mondtam, hogy aggódom a hasam bőre miatt, mert nyúlik, mint a gumi , de azt mondta dokinéni, hogy biztosan megint feszes lesz! Persze nem vagyok hülye, azt azért nem gondolom, hogy olyan lesz, mint 16 évesen, de kevesebbel is beérem. Még a combomon a cellulitisz amit el szeretnék tüntetni.

    Én szerdán megyek megint a hosszú tűre, hétfőn meg pénteken rövidre. Neked még mennyit kell fogyod? Én még 5-7 kg-ot szeretnék, annyival voltam kevesebb tavaly ilyenkor.

    Félek a hétvégétől, mert nagy zabálás várható a családban.  Remélem működni fog az étvágytalanító hatás!

    Kellemes hétvégét, jövő héten folytatjuk!      

    szia! Ági

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_508909 (39)
    2006-11-17  11:53
  13. Torolt_felhasznalo_508909
    Torolt_felhasznalo_508909
    2006. november 17. 11:5339.

                   

    Túléltem, egyáltalán nem éreztem semmit, egy kicsit feszített, ha nagyobb áramot adtam rá, dehát túléltünk mi már ennél nagyobb dolgokat is szerintem!!! (picit bekékült a bal combim)

    A doktornő végig beszélt arról, hogy milyen szép leszek,  úgyhogy érdeklődéssel hallgattam  , még egyenlőre hihetetlen, de érzem, hogy sikerülni fog!!! 

    A súlyom szépen megy lefele, már -4 kilónál vagyok, felül már meg lehet számolgatni a bordáimat, de jobban a kritikus alsó rész, a hasam miatt aggódom, bár szerinte amiatt sem kell! Megígérte, hogy kábé még egy hónap, és nyoma sem lesz lógós löttyedt hasnak!   Úgyhogy jövő héten is megyek hétfő szerda sima tűs, péntek nagytűcis!

      Te hol tartasz? Mikor mész nagytűsre megint?

    Este sajnos nem leszek fent, hétvégére elutazunk, de azthiszem képes leszek a kávézóban felmenni az nlc-re, hogy megnézzem a válaszodat!!!

    jó hétvégét, és rossz étvágyat kívánok!

    üdv. ancsi

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_988875 (38)
    2006-11-16  20:49
  14. Torolt_felhasznalo_988875
    Torolt_felhasznalo_988875
    2006. november 16. 20:4938.

    Várom a híreket, de sajna csak este tudom majd elolvasni, mert meló után megyek szúrni, onnan meg éppen csak odaérek edzésre! Addig meg aggódhatok, hogy élsz-e még?

                 

    Jó éjszakát! damin

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_508909 (35)
    2006-11-16  19:44
  15. Torolt_felhasznalo_988875
    Torolt_felhasznalo_988875
    2006. november 16. 20:4637.

    Én azt gondoltam, hogy az a bennmaradós tű nem annyira hatásos, de jó tudni, hogy az is ilyen sokat ér! Majd megkérdezem, hogy itt is lehetne-e olyant kérni. Persze egyenlőre maradok ennél a hagyományos módszernél, meg engem nem is a fogyás érdekel benne a legjobban, elvégre azt tű nélkül is meg tudom csinálni, hanem a bőrfeszesítést a narancsbőr eltűntetését meg a csíkok halványítását ígérte a doktornő. Erre vagyok inkább kiváncsi! Viszont már most látom, hogy a jövőben nagyon sok mindenre fogom az akupunktúrát használni, mert a kezelések alkalmával nagyon sok jót hallok az eredményességéről. Nem a fogyásra gondolok csak, hanem a lábfájástól a fejfájásig mindenfélét meggyógyít. Sokkal inkább ez, mint az a rengeteg gyógyszer!

    Egyébként gratulálok a nagy fogyáshoz, mert az nem csak kizárólag a tűn múlt! Annál jobb érzés meg nincs a világon, mint amikor az ember jól érzi magát a bőrében!

    damin

    előzmény:
    sz.bea (36)
    2006-11-16  20:10
  16. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2006. november 16. 20:1036.

    Szia!

    Én már próbáltam az akupunktúrát.Sikerem volt.De nem csak annyit kellett tennem,hogy a fülembe tűket szuratok.16 kg-ot fogytam.

    Nem sanyargattam magam annyira,hogy mindent megvontam magamtól,de a mértékletesség mindenképpen kellett.Valamint mikor  a család vacsizott és tornászgattam. 

    Nem volt túl megerőltető az egész.Nem vagyok vékony,de így szeretnek a férjem,a barátaim.Jó érzem magam. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_206308 (1)
    2006-10-05  10:07
  17. Torolt_felhasznalo_508909
    Torolt_felhasznalo_508909
    2006. november 16. 19:4435.

    hú,

    köszi hogy írtál, be vagyok kekszelve rendesen!!!  

    De most, hogy így írod, majd arra fogok gondolni, hogy ha te lemásztál innen élve, akkor nekem sincs más választásom  

    Egyébként szerintem semmi nem lehet olyan drasztikus, mint a hasplasztika.... úgyhogy megpróbálom kikerülni, ha egy mód van rá!

    Azért is jólenne, ha nekünk sikerülne, mert élő példák lennénk rá, hogy nem kell rögtön kés alá futni!

    Gondolhatod, hogy az eredményt azonnal felteszem a hasplasztika fórumra!!!

    9-re megyek, azonnal írok, amint hazajöttem!

    üdv. ancsi

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_988875 (34)
    2006-11-16  19:37
  18. Torolt_felhasznalo_988875
    Torolt_felhasznalo_988875
    2006. november 16. 19:3734.

    Szia Ancsi!

    Bocs, de mindig csak itthon van már időm netezni.

    NE FÉLJ, NINCS MITŐL!

    Lehet, hogy én azért nem féltem, mert gyanútlan voltam. Eszembe sem jutott megkérdezni, mit jelent a hosszú tűs kezelés. Azt gondolom, hogy ez azért lehetett, mert teljesen megbíztam a doktornőben! Ő tudja, hogy mit, miért csinál!

    Mondom, én akkor csodálkozam el, mikor az első szúrás után odanéztem, és azt láttam, hogy a tű nagyrésze eltűnt bennem.  Tényleg észre sem vettem, hogy nem csak a kis szúrás volt! Utána meg már azért nem aggódtam, mert gondoltam, hogy ha ez nem fájt, akkor a többi sem fog. Nagyon ügyes keze van a nőcinek, és ráadásul a hájban nem túl sok érző ideg van. A fülszúrás sokkal rosszabb ennél, pedig az is semmiség. Semmi nyoma nem maradt rajtam, se bevérzés, se kékülés, se fájdalom. Közben sem érzel semmit a tűből, csak feküdj nyugodtan, nyújtott lábbal. Ne hajlítsd be a térdedet! Egy icipicit a combomban éreztem utána egy kicsi, még fájdalomnak sem igazán nevezhető nyomást. Ennyi volt, ma meg majdnem leesett rólam a sztreccs gatyó. Nem győztem huzigálni! Hát nem megéri?   

    Persze a diéta megy ezerrel. Nekem semmi gondom nincsen vele, már sokszor végig csináltam. A legfontosabb, hogy csak olyan dolgokat eszem meg, amik finomak. Pl.: reggeli - 3 tojásból rántotta, kenyér nélkül  ebéd- natúr husi valami öntettel grillezve, cézár salátával, vacsi-müzli és körte. Ezekben semmi rossz íz nincsen, és kalória tábla nélkül is tudom, hogy nem sok! Olyan étrendet alakítsál ki magadnak, amit utána is eszel majd. A diéta nem a koplalásról szól! Holnap reggelre megint egy kicsit jobban ki fog állni a csípőcsontom amikor hason fekszem.  Nekem mindig ez a mérce! Jótanács: masszírozgasd, csípkedd a hájadat, az szerintem nagyon hatásos! Amúgy én is rengeteget iszom  , de a   -ban nagyon sok a méreganyag, azt csak módjával fogyasztom. Nagyon örülök, hogy állandóan szomjas vagyok, mert a sok folyadéktól a bőr is sokkal rugalmasabb lesz!

    Holnap reggel Veled leszek lélekben! Ne ríjjál! Mi lenne Veled hasplasztikánál? Ott hosszú kés van, nem hosszú tű!!!!!!!! http://www.wellnesscafe.hu/mozgas/200611/sporttal_a_tulsul y_ellen

     Ezt a cikket olvasd el, szerintem nagyon tanulságos! Tényleg nem kell félni! Majd írjál, ha túl vagy rajta!

    szia!!!!!!! damin

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_508909 (33)
    2006-11-16  10:24
  19. Torolt_felhasznalo_508909
    Torolt_felhasznalo_508909
    2006. november 16. 10:2433.

      Gratulálok!

    Nagyon ügyes vagy! Komolyan nem érezted, hogy továbbszúrta?!  

    Biztos, hogy meglesz az eredménye! Holnap reggel kilencre megyek!   eléggé félős vagyok  

    Bevérzett neked? Bekékültél? Mit éreztél??? Mesélj!!!

    üdv. ancsi

    ui a diétát hogy bírod???

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_988875 (31)
    2006-11-15  20:01
  20. Torolt_felhasznalo_988875
    Torolt_felhasznalo_988875
    2006. november 15. 20:2232.

    Szia Nőci!

    A kérdéseidre a doktornő tudná megadni a választ, mert látnia kell, hogy mennyi a túlsúly, és milyen típus vagy. Ő tudja azt is, hogy kinek hány alkalom kell az eredményhez, és mennyibe fog ez kb. kerülni. Szerintem 50 ezer már nagyjából elég, természetesen, ha betartod a szabályokat. Ha meg már költesz rá, akkor érdemes odafigyelni a kajára, nehogy csak kidobott pénz legyen a kezelések ára. Én is sokat vagyok éhes, de nem kell éhezni! Olyan dolgokat kell enni, amit szabad, és kész.

    Szánjál rá szerintem egy ötezrest, és menj el vizsgálatra a doktornőhöz!  Szerintem nem lesz baj, hogy ha nem azonnal kezded a kezeléseket. Addig is kapsz egy kis útmutatást, és esetleg a diétát el tudod kezdeni. Ha elszánt vagy, menni fog!

    Ami a rossz a fogyásban az az, hogy csak addig tart az eredmény, ameddig nem térsz vissza a régi rossz étkezési szokásaidhoz. Egy a lényeg: koplalni nem kell, csak mást kell enni!   

    szia! damin

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_990433 (29)
    2006-11-15  17:35
  21. Torolt_felhasznalo_988875
    Torolt_felhasznalo_988875
    2006. november 15. 20:0131.

    Szia Ancsi! Én az ajtóval szemben lévő kezelőben voltam, és akkora már vígan rezegtettem a röcögős kis hájaimat, mire elmentetek!

    Nagyon bátor voltam, azt hittem, hogy Te már régen túlvagy a nagytűsön, ezért egy cseppet sem aggódtam. Még a szavam is elállt, mikor észrevettem, hogy a doktornő felnyársalt a hosszú tűkre.  Erre nem számítottam! Azt gondotam, hogy annyi lesz a különbség, hogy hosszabban áll ki belőlem a tű! SEMMIT NEM ÉREZTEM ABBÓL, AHOGY TOVÁBBSZÚRTA! Csak ugyanúgy a pici beszúrást lehet érezni, mint a rövid tűnél! Utána beállítják a rezgést, és szabályozhatod magadnak, ha nem elég erős. Kaptam kettőt-kettőt csípőbe, kettőt hasba, és kettőt-kettőt combba! Az tíz! Te jó ég!  

    Nem is tudtam, hogy hős vagyok!  De jó érzés!

    Bízom benne, hogy meglesz az eredménye is!

    Már a kolléganőim is mondták, hogy látszik fogytam! Nem is tudják, hogy járok kezelésre.Pedig még a kilók nem nagyon fogynak, de mégis alakul az egész.

    Ne félj a hosszú tűktől! Ennél nagyobb bajod sose legyen!  

    szia!!!

    damin

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_508909 (30)
    2006-11-15  18:51
  22. Torolt_felhasznalo_508909
    Torolt_felhasznalo_508909
    2006. november 15. 18:5130.

      fél 12-re mentél?

    én 12-kor jöttem el!!! Lehet, hogy találkoztunk???  

    A barátnőmmel voltam hátul, a 4 ágyas kezelőben!

    Te?

    üdv. ancsi

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_988875 (25)
    2006-11-14  22:27
  23. Torolt_felhasznalo_990433
    Torolt_felhasznalo_990433
    2006. november 15. 17:3529.
    Hát ebben igazad van,nem mindegy ki csinálja.Mégis mennyi pénzt kéne félre tenni,hogy 15.kg lemenjen?Nekem sogórnőm így fogyott le,és az a baj vissza jött neki és nagyon szenvedett éhes volt mindig.Valami átváltoztatjuk szalonba csinálták neki. Szokták a tv-ben is mutogatni.Elég hetente 1x menni?Vagy több alkalom kell??
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_988875 (25)
    2006-11-14  22:27
  24. Torolt_felhasznalo_508909
    Torolt_felhasznalo_508909
    2006. november 15. 13:1128.

    Szia damin!

    Most jöttem meg, összeszedtem minden bátorságomat, és bejelentkeztem péntekre a nagytűs kezelésre, az elektrolipolízisre!!!  Nagyon félek, de az lebeg a szemem előtt, hogy biztos jobb, mint a plasztika!

    A doktornő pedig azt mondta, hogy érzésre nem rosszabb, mint a fülszúrás, csak a tudat, hogy 20 centi hosszan belédvezeti a tűt, az lehet kellemetlen. 4 darab tűvel kezd!

    Te voltál ma? Mégy a nagytűcire?

    Rettegek a péntektől, de mivel látom, hogy a sima kezelés eredményes, ezért belevágok!!!

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_988875 (24)
    2006-11-14  21:47
  25. Torolt_felhasznalo_508909
    Torolt_felhasznalo_508909
    2006. november 15. 12:5527.

      ügyes vagy!!  

    Most jöttem el onnan, pénteken megyek a nagytűs kezelésre!

    üdv. ancsi

    előzmény:
    mónimagdi (26)
    2006-11-15  10:35

Címlap

top