Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

2007 júniusi babások

tunderke13
Létrehozva: 2006. október 3. 15:49

 Szép napot! 

Gratulálok a pocaklakóhoz! Ha te 2007 júniusára várod a kisbabádat, akkor itt a helyed köztünk!

 Babátvárni csodálatos dolog, felnevelni még fantasztikusabb.  Beszéljük meg az elkövetkezendő hetek, hónapok, évek örömeit és nehézségeit.

    

  1. 2010. február 14. 21:0368476.

    renoci!Be engedtelek!

     

     

    feebly!Én(a főnök ) tudom bárkit is be engedni a topicba,illete evica,mert őt tettem meg társtulajdonosnak,hogy ne csak én igazolgassak vissza.

    Ha valaki új be akar még lépni hozzánk,azt természetesen megbeszéljük közösen,hogy jöhet-e,avagy sem.Tehát nem én meg evica döntjük el.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_371975 (68474)
    2010-02-14  17:25
  2. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2010. február 14. 17:2668475.

    Sziasztok!

     

    Nem olvastam semmit...bocsi!!! De epp most jottunk meg!Hetfotol voltunk csutortokig Szloakiaba,ahol nincs net.Pentetol mostanaig pedig Welnessezni voltunk Most ertunk haza nemreg!

    No,most olvasom...zart lett...remek.Hogy lehetek en is tag??(Es csak egy kerdes,mert nem tudom.A tagok kozul mindenki visszaigazolhat uj tagokat,vagy csak  a "fonok"? Ha csak a "fonok",akor arrol kapunk valami ertesitest,hogy uj taggal bovultunk? )

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2010. február 14. 17:2568474.

    Sziasztok!

     

    Nem olvastam semmit...bocsi!!! De epp most jottunk meg!Hetfotol voltunk csutortokig Szloakiaba,ahol nincs net.Pentetol mostanaig pedig Welnessezni voltunk Most ertunk haza nemreg!

    No,most olvasom...zart lett...remek.Hogy lehetek en is tag??(Es csak egy kerdes,mert nem tudom.A tagok kozul mindenki visszaigazolhat uj tagokat,vagy csak  a "fonok"? Ha csak a "fonok",akor arrol kapunk valami ertesitest,hogy uj taggal bovultunk? )

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. 2010. február 14. 13:3868473.
    szia Dia, irtam hogdy én is jönnék. megkaptad?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. 2010. február 13. 21:1668472.

    Ez az nlc megint sz@r... Azt írta du. hogy elküldte a hszem, de nem tudja becsukni az ablakot, csak frissítsem a topikot. Frissítettem, nem küldte el vagy 1 órán keresztül se látszott... Erre most 2x is... és a rendes idővel írta ki, de akkor még tuti nem volt ott. Amúgy vagy 10x elküldtem. Mi alapján dönti el melyik gombnyomástól veszi az adást és melyiktől nem?

     

    Most viszont már nem tudok jönni...

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. 2010. február 13. 20:2168471.
    Áááááááááá!!! Már megint nem látom, hogy átvitte-e, amit írtam, vagy nem. A hócipőm tele van az nlc-vel.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. 2010. február 13. 20:1268470.

    kicsibarbi! Igen, nem írtál olyat, de én ezt éreztem a mondatodból. Félreértettelek, előfordulhat ez akárki mással is, nem? Nem tudom mi szükség van az ilyen "inkább nem írok semmit..." kezdetű mondatokra...

     

    dia! Igen, Annie, kicsibarbi sé én már tagok vagyunk

    előzmény:
    kicsibarbi (68467)
    2010-02-13  18:46
  8. 2010. február 13. 20:0568469.
    jajj kicsibarbi! Ezt nem hiszem el!!! Mond, semmit nem lehet visszakérdezni tőled? Én is furcsának éreztem, amit írtál, nem írtad igen, hogy ellenvetésed lenne, de a mondataidból azt éreztem. Előfordul az ilyen, hogy félreértjük egymást, nem tudom minek van szükség az ilyen "inkább nem mondok semmit..." megjegyzésekre.
    előzmény:
    kicsibarbi (68466)
    2010-02-13  18:45
  9. 2010. február 13. 19:0968468.
    evica,Annie,Barbi!Tagok vagytok,ha  minden igaz.
    előzmény:
    evica76 (68462)
    2010-02-13  17:32
  10. 2010. február 13. 18:4668467.

    evica már megint furának érzem a kérdésed....de inkább nem mondok semmit ....írtam valami olyat hogy ellenvetésem van?Azt kérdeztem hogy eldöntött tény e .....ebből nem tudom hogy következtetted hogy ellenvetésem van?

    Mondtam hogy engem nem érdekel  nem zavar ha zárt lesz de az sem zavart hogy nyitott volt. Nem hiszem hogy többet vagy kevesebbet fogok írni mint eddig.

    Ez is csak egy vélemény volt....amit másoktól is vársz de ettől nem biztos hogy mindenki helyeselni fog.

    előzmény:
    evica76 (68462)
    2010-02-13  17:32
  11. 2010. február 13. 18:4568466.

    evica már megint furának érzem a kérdésed....de inkább nem mondok semmit ....írtam valami olyat hogy ellenvetésem van?Azt kérdeztem hogy eldöntött tény e .....ebből nem tudom hogy következtetted hogy ellenvetésem van?

    Mondtam hogy engem nem érdekel  nem zavar ha zárt lesz de az sem zavart hogy nyitott volt. Nem hiszem hogy többet vagy kevesebbet fogok írni mint eddig.

    Ez is csak egy vélemény volt....amit másoktól is vársz de ettől nem biztos hogy mindenki helyeselni fog.

     

    előzmény:
    evica76 (68462)
    2010-02-13  17:32
  12. 2010. február 13. 18:3968465.
    evica nem nincs ellenvetésem (bár én is szeretttem engem ugyan nem zavart hogy nyitott e vagy zárt) ) nem is értem miért kérdezed...és miért így?Mondtam hogy nem érdekel...
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. 2010. február 13. 18:0868464.

    Csajok!

     

    Nem volt ma netem, meg de. a Nógyogyimnál voltam 6 hetes kontrollon (bár Zsó már majd 8 hetes, csak a dokim szabin volt)...

     

    A zárt topikról... Nekem valójában mindegy, én már megszoktam Zsófi fórumán, hogy zártak lettünk.

    Szerintem ha jön régi tagunk

    -vagy meglátja azt, hogy elköltöztünk és kér engedélyt (Naná, hogy jár nekik a tagság, csak jönnének sűrűbben!)

    -vagy ír ide és észrevesszük és figyelmeztetjük a változásra.

    Egy darabig úgyis visszajárunk és nézegetjük írt-e valaki régi tag, aki nem tudja a változást.

    Ha meg új tag kérne felvételt, azt mindig megosztotta velünk amott a topik gazda.

     

    Amúgy érdekes, pont azelőtt 1 nappal, hogy Sucsak felvetette a nem teszek képet  netre dolgot, én meg albumokba rendeztem a képeimet a wiwen és csak pár képem maradt a profil képek között, a többit meg csak az ismerőseim láthatják majd, gondolom közülük senki se akar majd garázdálkodni pl. a gyerekeim képeivel. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. 2010. február 13. 18:0668463.

    Csajok!

     

    Nem volt ma netem, meg de. a Nógyogyimnál voltam 6 hetes kontrollon (bár Zsó már majd 8 hetes, csak a dokim szabin volt)...

     

    A zárt topikról... Nekem valójában mindegy, én már megszoktam Zsófi fórumán, hogy zártak lettünk.

    Szerintem ha jön régi tagunk

    -vagy meglátja azt, hogy elköltöztünk és kér engedélyt (Naná, hogy jár nekik a tagság, csak jönnének sűrűbben!)

    -vagy ír ide és észrevesszük és figyelmeztetjük a változásra.

    Egy darabig úgyis visszajárunk és nézegetjük írt-e valaki régi tag, aki nem tudja a változást.

    Ha meg új tag kérne felvételt, azt mindig megosztotta velünk amott a topik gazda.

     

    Amúgy érdekes, pont azelőtt 1 nappal, hogy Sucsak felvetette a nem teszek képet  netre dolgot, én meg albumokba rendeztem a képeimet a wiwen és csak pár képem maradt a profil képek között, a többit meg csak az ismerőseim láthatják majd, gondolom közülük senki se akar majd garázdálkodni pl. a gyerekeim képeivel. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. 2010. február 13. 17:3268462.

    Itt a zárt topic linkelve is:

     

    2007 júniusi babások II.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. 2010. február 13. 16:2368461.

    Na kész is!2007 júniusi babások II. a címe.

    Akkor most én tudok bárkit is "beengedni",mert én indítottam??Bocs...hülye vagyok hozzá,még sohasem indítottam topicot. 

    előzmény:
    diana80 (68460)
    2010-02-13  16:18
  17. 2010. február 13. 16:1868460.

    Helló csajok!

     

     Akkor megcsinálom az új topicot ok??

     

    Amíg nem tisztázódnak le a dolgok,meg nem tud mindenki belépni

    addig meg itt is tudunk ugyanúgy "találkozni".Jó? 

     

     

    Nem tudom ma mennyit leszek gépnél,most is anyáéktól írok,meg lehet,hogy este megyek "bulizni",Zille meg itt alszik anyáéknál,bár ez még korántsem biztos.

     

     

     

    Úgy látom csak elküldte a hozzászólásokat.....mindenkiét....többször is...  

    előzmény:
    evica76 (68459)
    2010-02-13  15:20
  18. 2010. február 13. 15:2068459.

    Mondjuk szerintem egyértelmű, hogyha új topic van, arról mindenki tudni fog itt. Vadi új tagokat úgyse várunk, max régi visszatérőket.

     

    Nem csak én vagyok, aki nem szívesen ír le mindent ide, sucsak pl. fényképeket se tesz már fel, szerintem egy zárt topicnak csak előnye van, hátránya nincs.

     

    Régebben én se akartam, de most már mellette lennék.

    Persze jó lenne más véleményét is hallani. Nyilván, ha valaki nagyon nem akar, akkor ne.

     

    Vagy van valami ellenvetésed a zárt topic ellen?

     

    Egyébként meg az jutott még eszembe, hogy egyébként is olyan keveset jövünk mostanában, kár lenne egy ilyen apróság miatt még csökkenteni a hozzászólások számát.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. 2010. február 13. 15:1568458.
    evica: én is nyilatkoztam 68441. hsz- sucsak véleményéhez, hogy én is támogatom.- biztos csak nem vetted észre. de szerintem is, aki szeretne többet elárulni az ott jobban merné. szerintem tök jó, ha már így jobban megismerhetjük egymást- előre is köszi a bizalmat pl evica, sucsak, azt hiszem ti irtátok, hogy lennének dolgok. Szerintem én is így leszek.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. 2010. február 13. 15:1068457.

    Mondjuk szerintem egyértelmű, hogyha új topic van, arról mindenki tudni fog itt. Vadi új tagokat úgyse várunk, max régi visszatérőket.

     

    Nem csak én vagyok, aki nem szívesen ír le mindent ide, sucsak pl. fényképeket se tesz már fel, szerintem egy zárt topicnak csak előnye van, hátránya nincs.

     

    Régebben én se akartam, de most már mellette lennék.

    Persze jó lenne más véleményét is hallani. Nyilván, ha valaki nagyon nem akar, akkor ne.

     

    Vagy van valami ellenvetésed a zárt topic ellen?

    előzmény:
    kicsibarbi (68451)
    2010-02-13  12:48
  21. 2010. február 13. 15:0568456.

    Mondjuk szerintem egyértelmű, hogyha új topic van, akkor mindenki tudni fog róla.

    De eddig még nem nyilatkoztak sokan. Sokáig én is úgy gondoltam, minek, de történtek azóta dolgok, amiket nem osztanék meg egy nyilvános fórumon, sucsaknak is vannak, amiket nem osztana meg, fényképeket se tesz fel és szerintem hátránya nincs, csak előnye egy zárt topicnak, mivel vadi új tagokat úgyse várunk, max olyanokat, akik már egyszer tagok voltak, csak sokáig nem jöttek, de később visszatalálnak (pl. egycsücsök).

    Bár jó lenne, ha a többiek is nyilatkoznának róla.

    előzmény:
    kicsibarbi (68451)
    2010-02-13  12:48
  22. 2010. február 13. 15:0468455.

    Mondjuk szerintem egyértelmű, hogyha új topic van, akkor mindenki tudni fog róla.

    De eddig még nem nyilatkoztak sokan. Sokáig én is úgy gondoltam, minek, de történtek azóta dolgok, amiket nem osztanék meg egy nyilvános fórumon, sucsaknak is vannak, amiket nem osztana meg, fényképeket se tesz fel és szerintem hátránya nincs, csak előnye egy zárt topicnak, mivel vadi új tagokat úgyse várunk, max olyanokat, akik már egyszer tagok voltak, csak sokáig nem jöttek, de később visszatalálnak (pl. egycsücsök).

    Bár jó lenne, ha a többiek is nyilatkoznának róla.

    előzmény:
    kicsibarbi (68451)
    2010-02-13  12:48
  23. 2010. február 13. 15:0068454.

    Mondjuk szerintem egyértelmű, hogyha új topic lenne, akkor mindenki tudna róla.

     

    Nem, nem eldöntött, eddig még csak sucsak írta, dia, meg én, hogy jó lenne, te azt, hogy mindegy. De ez olyan nagy gond? Csak mert lassan tényleg vannak olyan dolgok, amiket nem biztos, hogy megosztanék egy nyilvános fórumon.

    Bár sokan még nem nyilatkoztak... De új tagok úgyse nagyon lesznek már, akkor meg mindegy, hogy hogyan/hol beszélgetünk, nem?

    előzmény:
    kicsibarbi (68451)
    2010-02-13  12:48
  24. 2010. február 13. 14:3668453.

    sziasztok

     

    Remélem még jó helyre írok, ha nem, így jártam...

     

    Barbi: ok, csak az rémlett, hogy mintha régen azt irtad volna, hogy elég  kevés barátod van, és inkább azért is vagy többet itt a fórumon, és gondoltam szívesen kiöntöd nekünk a szíved. 

     Azért nagyjából mintacsaládnak gondoltalak, és azért biztos az is vagytok, csak mert ugye sok szépet is irtál, meg ahol sorban jönnek a 2. 3. baba ott nagy gond nem lehet- csak az én véleményem 

    Ma nálunk is hideg van nagyon, és annyi csúszós út, hogy na...

     

    Evica: Aranyos vagy, hogy emlékszel.. Ja igen, azóta jobb a helyzet, bár igazából a lényeg változatlan, nagyon szereti anyóst, de végülis ez így van jól. Mostmár anyuékkal is jól elvan, bár velük szelekólább, kicsit több a hiszti, de már nincs az, hogy a bejáratnál apjába csimpaszkodik és nem akar bemenni. Szerintem azt direkt csinálta, látta hogy idegesít engem, hogy most mi a baj, mért nem akar bemenni. nem szeret ott??  Most már szalad be,  szépen elvan. Persze fejlődnek napról napra értelmileg..

    Többet mélyülök el a játékaiban, még többet puszilgatom, ölelem( nem hárompercenként, hanem kettő-na jó vicc volt, de állandóan szeretgetem..), a lefekvésnél kicsit lehet rossz irányba mentünk, de egyrészt jó is, hogy a szobájában van egy heverő is és mielőtt a kiságyba megy előtte a heverőn összebújunk és úgy mesélek neki. Aztán van, hogy délután ott is alszik, hagyom. De jó mikor átöleli a nyakam, hmm. Most hogy egy hete elkezdődött a náthája és sírt éjjel, csak én voltam jó neki, nem apa. 

    Szépen meg lehet vele beszélni mindent olyan kis együttműködő és ez remélem mindig jobb lesz. 

    szóval köszi kérdésed, .ja? voltunk anyósnál, anyós felvette csak úgy, ölelte anna a nyakát. kiváncsi voltam valamire, hogy átjön e hozzám. Mondtam hogy gyere- neem, jobban ölelte a mamát- mamának ez nagyon tetszett , másodszorra sem jött, aztán cselhez folyamodtam, mondtam adok valamit, na arra nagynehezen átjött. 

    Na ezt bő lére eresztettem, bocs.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  25. 2010. február 13. 14:3368452.

    sziasztok

     

    Remélem még jó helyre írok, ha nem, így jártam...

     

    Barbi: ok, csak az rémlett, hogy mintha régen azt irtad volna, hogy elég  kevés barátod van, és inkább azért is vagy többet itt a fórumon, és gondoltam szívesen kiöntöd nekünk a szíved. 

     Azért nagyjából mintacsaládnak gondoltalak, és azért biztos az is vagytok, csak mert ugye sok szépet is irtál, meg ahol sorban jönnek a 2. 3. baba ott nagy gond nem lehet- csak az én véleményem 

    Ma nálunk is hideg van nagyon, és annyi csúszós út, hogy na...

     

    Evica: Aranyos vagy, hogy emlékszel.. Ja igen, azóta jobb a helyzet, bár igazából a lényeg változatlan, nagyon szereti anyóst, de végülis ez így van jól. Mostmár anyuékkal is jól elvan, bár velük szelekólább, kicsit több a hiszti, de már nincs az, hogy a bejáratnál apjába csimpaszkodik és nem akar bemenni. Szerintem azt direkt csinálta, látta hogy idegesít engem, hogy most mi a baj, mért nem akar bemenni. nem szeret ott??  Most már szalad be,  szépen elvan. Persze fejlődnek napról napra értelmileg..

    Többet mélyülök el a játékaiban, még többet puszilgatom, ölelem( nem hárompercenként, hanem kettő-na jó vicc volt, de állandóan szeretgetem..), a lefekvésnél kicsit lehet rossz irányba mentünk, de egyrészt jó is, hogy a szobájában van egy heverő is és mielőtt a kiságyba megy előtte a heverőn összebújunk és úgy mesélek neki. Aztán van, hogy délután ott is alszik, hagyom. De jó mikor átöleli a nyakam, hmm. Most hogy egy hete elkezdődött a náthája és sírt éjjel, csak én voltam jó neki, nem apa. 

    Szépen meg lehet vele beszélni mindent olyan kis együttműködő és ez remélem mindig jobb lesz. 

    szóval köszi kérdésed, .ja? voltunk anyósnál, anyós felvette csak úgy, ölelte anna a nyakát. kiváncsi voltam valamire, hogy átjön e hozzám. Mondtam hogy gyere- neem, jobban ölelte a mamát- mamának ez nagyon tetszett , másodszorra sem jött, aztán cselhez folyamodtam, mondtam adok valamit, na arra nagynehezen átjött. 

    Na ezt bő lére eresztettem, bocs.

     

    csücsök: én nem kaptam nevet, kérhetek??

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top