Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

2007 júniusi babások

tunderke13
Létrehozva: 2006. október 3. 15:49

 Szép napot! 

Gratulálok a pocaklakóhoz! Ha te 2007 júniusára várod a kisbabádat, akkor itt a helyed köztünk!

 Babátvárni csodálatos dolog, felnevelni még fantasztikusabb.  Beszéljük meg az elkövetkezendő hetek, hónapok, évek örömeit és nehézségeit.

    

  1. 2010. február 11. 15:0068426.

    mérges vagyok, mert megint elszált a hsz-em. ugyhogy csak tömörítve megint:

     

    Bea édesek a gyerekek, főleg a jelmezes képek tetszenek!

     

    Dia, jobbulást Zillének!

     

    Annie, tallonban ban tartva a kép felrakás, de az legalább 20 perc, mert még át is kell tölteni, ugyhogy majd ha lesz annyi időm, igérem rakok fel!

     

    Csücsök nem irigyellek az elindulás miatt, pont azon gondolkoztam a napokban, hogy tuti meghülyülnék ha emeleten laknánk mire minden nap elindulnánk sétálni...

     

    Köszi a gratulációkat a házvásárlás kapcsán.. igazándiból nekünk is egy hirtelen ötlet volt, mert építeni akartunk, csak közben nézelődtünk azért, hátha találunk egy szimpi házat, és ez megtetszett mindkettőnknek, igy gyorsan lecsaptunk rá. A mostanit áruljuk, aztán ha eladtuk, akkor visszafizetjük a kölcsönt, amit felveszünk az új házra.

    Alapvetőleg nincs olyan dolog rajta, amit ne kellene átépíteni (talána  tető) úgyhogy szinte az összes falat kiszedjük, viz, gáz, csatornát ujra bevezetjük, első körbern a ház alatt, hogy ne kelljen megbontani ha csőtörés lenne esetleg, szigetelni kell, szóval nem egy egyszerű dolog. Majd rakok képet a jelen állapotról is.

     

    Most mennem kell, mert Karit el kellene altatni, hulla vagyok, egész éjjel ébren volt, nem tudom mi baja lehetett...

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. 2010. február 11. 14:5568425.

    .

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. 2010. február 11. 13:4768424.

    Sziasztok!

     

    Ma már kész idegroncs vagyok...extra rosszak a lurkók! Rosszalkodnak, verekednek, nyávognak, feleselnek..már eljárt ma a kezem is...Most is megy a vergődés, leraktam őket aludni, de azt hiszem hamarosan fenyítés lesz..

     

    Evica - az a rószaszín átlátszó valami én sem tudom pontosan micsoda! Szerintem valami hercegnős jelmez kelléke, anya turizta régen, hogy majd jó lesz farsangra Dorcsinak később! (Bár addigra nem tudom, hogy fog kinézni, mert elég sokat van használatban)

     

    Dia - hogy van Zille? Mit mondott a doki? Patrik is úgy ébredt ma is, hogy alig volt hangja, kb mint, aki 40 éve erősen bagózik!

     Nekünk amúgy Felíciánk van..szeretem,mert jó kis autó, bár egy új Corsa-t jobban el tudnék magam alatt képzelni..

     

    Annie - látod a jövőt? Hát nem bánnám, ha nem lenne ennyire csajos Dorcsi, mert ne tudd meg hányszor pakolom vissza egy nap a ruhákat a szekrénybe áááá!

    Biztos jó kis meglepi lesz anyósnak a szülinap!

     

    Barbi - áá dehogy esett hó! Éjszaka óta eső esik! Tiszta sz@r lecs-pocs minden! A hóembereink esnek szét már, be is fogom hozni a "tartozékait", ha elalszanak még ma ezek a rosszaságok!

     

    Robi is hazaér délután valamikor, halomban áll a vasalnivalóm, addig még ki is kellene vasalnom + kaját csinálni!

     

    NA megyek szétcsapok a banda között!

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. 2010. február 11. 13:3168423.

    Sziasztok!

     

    Ildi: Szia! De jó vettetek egy házat! Saját kert, állatkák meg minden. Ez nekünk egyenlőre álom. Én maradnék a városban a párom menne ki a városból. Így nehéz lesz.

    Nálunk is nagy mumus az öltözés. Mire elkészülünk addigra már patakokban folyik rólam a víz és még csak ezután indulunk le a másodikról babakocsistól. Ilyenkor mindig tőlünk zeng az egész lépcsőház.

     

    Barbi: ment a név

    Gratula az évfordulóhoz!

    Felpörgött a topik!? Csak meg kellett jelennem! (ez poén akart lenni)

     

    Annie: igen igyekszem követni h kivel mi van, csak még egy kis idő kell h a fejemben is összeálljon a rendszer h kihez milyen gyerek tartozik. Irigykedek a jó alvó kislányodra.

    Rebeka nem alszik jól. Nappal csak ha ring a feneke alatt a babakocsi, egyébként csak 20-30 perceket. Éjjel meg ….. dumál, sikonyál, olyan mintha nem lenne álmos.

     

    Evica: szia! Nagyon édik a fiúk.

     

    Bea: jók a hóemberek. Gondolom nem kis munka volt felépíteni őket. Hócicát még nem  is láttam. Ha ezt a Vivien meglátja. Követelni fogja h neki is építsek. Most legalább van miből. Tegnap óta sok hó esett. Bár most mintha olvadna.

    Micsoda fürtjei vannak a lányodnak! Látom neki is egyéni elképzelései vannak az öltözködésről.

     

    Aki havat kér nyissa az ablakot küldöm

     

    Dia: szegény Zille! Remélem hamarosan meggyógyul. Nálunk már egy hete taknyolnak és köhögnek a lányok. Nem tudom mikor fognak kikeveredni belőle.

    Autó: nekem is fabiám van, nem cserélném el másra.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. 2010. február 11. 11:2268422.

    Sziasztok!

     

    Icipicit szállingózik még a hó már kora reggel lapátolással kezdtünk.Aztán csináltunk egy jó nagy hóembert meg 2 kisebbet mellé. 

     

    Köszönjük az évfordulós köszöntést! 

     

    bea na nálatok is esett? 

     

    dia sajnálom hogy Zille lázas lett....és elég magas szegénynek...mit mondott a doki? 

     

    annie tök jót találtatok ki anyósodnak!Biztosan örülni fog nagyon. 

    Ha én terhes leszek esetleg még idén akkor én is tuti beoltatom magam ősszel.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. 2010. február 11. 09:0868421.

    Még annyit...

     

    Barbi!!! Nagyon sok boldogságot Nektek!!!!!

     

    Bea! Azért nincsenek illúzióim, van, hogy Zsó is csak popsi paskolásra alszik el. De élvezem, hogy olykor egyedül is el tud.

    Ja, és szerinted Dávidom hogy alszik el a mai napig? Mellé kell feküdni és simogatja a könyökömet. Utánna alszik egész éjjel egyedül (jó, néha ébred), de az elalvás nem megy egyedül. 

     

    Zsóficám ébredt, éhes lesz... Én is.

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. 2010. február 11. 08:5668420.

    Szasztok!

     

    Most tényleg rövid leszek...

     

    Dia! Jobbulást Zillédnek, gyógypuszik neki!!! Remélem én nem kiabáltam el, hogy jól vagyunk.

     

    barbi! Nem, Hugim nincs beoltva...Nálunk senki se oltatta be magát az egész nagy családban. Mi is csak mert pocakos voltam... én mert betojtam és féltettema tyúksz@rost, Csab meg, hogy bejöhessen a szülésre és vigyázzon ránk a védettségével.

     

    Bea! Imádom a képeidet! Látom a jövőnket... Illetve én csak remélem ennyire csajszis lesz Zsófim is. Elképesztő mennyire mások a csajok mint a fiúk. Gyönyörűek a gyerekek. A hókreálmányoktól a  szám tátom.

     

    Anyósnak meglepetés "bulit" szervezünk, meghívjuk egy étterembe a rokonait/barátait titokban. Azt mondjuk neki majd, hogy elvisszük ebédelni és ott várják majd a többiek.

     

    Evi! Onin ámulok és bámulok micsoda kis közösssgi lény lett belőle. Nagyon aranyosak a képek a  barátjával.

    Hú, mire írtad nekem a kreatívitásos mondatot? Most nagyon szőke vagyok, tom (Bocs Dia... ) de nem tok visszagondolni. 

     

    Lépek, mert a végén még hosszú leszek.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. 2010. február 11. 07:0668419.
    Bea!A hóemberek meg a hócica is nagyon klasszak!
    előzmény:
    bea7611 (68409)
    2010-02-10  22:35
  9. 2010. február 11. 07:0568418.

    evica!Igen,olvastam a mailt!!Akartam is írni,hogy majd fogok rá reagálni,nem felejtettelek el!

     

    Nagyon aranyos Oni és Beni...Most már Zillének is van egy kis barátnője,a Flóra.Együtt szoktak rosszalkodni ők is.

     

    Barbi!Még sokáig mond mínuszokat????? Na mááááááááár!!!!!!!!!!

     

    Nekem is az ugortt be,hogy Ildi úgy írta le ezt a házvásárlást,mintha csak egy kg kenyeret vettek volna....

     

    Itt esik most a hó.... Illetve nem is hó,hanem olyan havaseső szarság.

     

     

    Bea!Naggggyon jók a képek,a fürdőszobai éneklősön szétröhögtem az agyam!!

     

    Még nem választottunk autót....Illetve hát két befutó van:vagy skoda octavia,vagy skoda fabia.

     

     

    előzmény:
    diana80 (68417)
    2010-02-11  05:49
  10. 2010. február 11. 05:4968417.

    Jó reggelt!

     

     

    Most nem reagálok,csak gyors helyzetjelentek...Tegnap elszóltam magam,mert estére belázasodott Zille,kereken 39 °C volt a hője(ez már a levont).. ,úgyhogy ha felkelt irány a doki.Szerintem a torka,mert olyan kis érdekes a hangja...

    Egyem azért így is elég sokáig bírta betegség nélkül.

     

     

    Majd fogok regaálni is,csak ezt le akartam írni....

    előzmény:
    evica76 (68416)
    2010-02-10  23:05
  11. 2010. február 10. 23:0568416.

    bea! Nem baj, ha veletek lesz tele az oldal, az utóbbi időben úgyis keveset jöttél.

    Nagyon klassz hóembereket és hóegyebeket csináltatok. Onurral olyan helyre nem jutottunk el, ahol építhettünk volna. Ki akartunk menni egy parkba, de előtte áll meg a troli és ahogy észrevette, rögtön fel kellett szállni rá. Dorcsi nem semmi ruhákat húz magára. Az a rózsaszín, átlátszó anyagból készült... nem is tudom mi az, kabátka? ... elég extravagáns a ruhái tetején.

     

    kicsibarbi! Üzenem a hónak, hogy hétvégére maradjon még szánkózható állapotban.

    előzmény:
    bea7611 (68411)
    2010-02-10  22:50
  12. 2010. február 10. 23:0568415.

    Barbi - gratulálok! Hát nálunk ilyen ünnep nincs..

    Pókember mánia honnan? Az oviból az egyik kisfiútól, még tavaly fertőzte meg Patrikot, de egyébként van pókember film, rajzfilm, képregény stb (nálunk még a fogkrém is az )

     

    NA húzok tényleg!

    előzmény:
    kicsibarbi (68413)
    2010-02-10  22:58
  13. 2010. február 10. 23:0268414.

    Barbi - küldd ide is a havat!

    A hóember szája egy fekete kábeldarabból van, a végénél úgy van meghajlítva, hogy bele van szúrva a hóba jó mélyre, hogy ne essen ki!(na ezt jól elmagyaráztam) Az ezermester apum találta ki! A hócicát a gyermekeim pihent agyu anyukája formázta, (anya szerint én jobban élvezem a havat mint a lurkók ) a cica bajusza meg kis faágakból van!

    Hát igen a homokozókészlet nálunk sem csak a nyári napokon van használatban! Sőt..még a fürdőkád szélén is figyel 1-1- vödör lapáttal, mert előszeretettel játszanak vele a vízben (tudod, sajnos nincs Dorinának elég műanyag lábaskája stb..)

     

    Elteszem magam holnapra, jó éjt!

    előzmény:
    kicsibarbi (68412)
    2010-02-10  22:52
  14. 2010. február 10. 22:5868413.

    Nagyon édes Dorina abban a rózsaszín ruhábanés rozi nénihaláli.Patrik is vagány a pókember ruciban.Egyébként honnan ez a pókember mánia?Van ilyen mese vagy mi?

     

     

     

    Ma van a 3. házassági évfordulónk!

    előzmény:
    bea7611 (68411)
    2010-02-10  22:50
  15. 2010. február 10. 22:5268412.

    evica jogos a kérdés....de túlságosan is belefolytam már abba a témába amiről nem szívesen mesélnék...tudjátok amugy sem nagyon szoktam a magánéletemről irogatni csak most elkapott a hév...

     

    Nagyon édesek a srácok,tök jó kis társasági ember lett Onibólszupi hogy így barátkoznak. 

     

    bea azta mindenit nem semmi hóemberek azt a nagyot gondolom nem volt túl egyszerü felépíteni.Miből raktatok neki szájat?Mert mi nagyon gondolkodtunk miből lehetne,próbáltuk kövekből de az meg hamar kiesett.....tök jó a hócica isazt hogy csináltátok? 

    Látom a homokozókészlet azért nálatok is használatban van 

    Örülök hogy semmi komoly Patrikkal remélem a farsangon már ott lehet. 

     

    annie hugid is megkapta a h1n1 oltást?Jobbulást a kis Petrusnak 

     

    Örülök hogy ilyen jó alvó Zsófi baba 

     

     

     

    Itt már 6 óta folyamatosan havazik.....szép fehér már minden,gondolom reggelre ki kell ásni majd a bejáratot.... 

     

    előzmény:
    bea7611 (68409)
    2010-02-10  22:35
  16. 2010. február 10. 22:5068411.
    Na most velem lesz tele az oldal...
    előzmény:
    bea7611 (68410)
    2010-02-10  22:45
  17. 2010. február 10. 22:4568410.
    Képek...
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. 2010. február 10. 22:3568409.

    Most néztem az diőképet, remélem reggelre behavazunk itt mi is! A hóemberünkre ráférne egy kis renoválás..

     

    Rakok pár képet..

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. 2010. február 10. 22:2468408.

    Sziasztok!

     

    Voltunk dokinál, csodák-csodájára senki nem volt! Igaz, kértem időpontot úgyhogy nem sok vizet zavart volna,de csodálkoztam! Szóval torka nem piros, légcsőből jön ez a szörnyű, mély köhögés! Kapott gyógyszereket, ügyes fiú volt! A hugival ellentétben imád dokinénihez járni, annyira ügyesen ki tudja tátani a száját, hogy a nyelvét sem kell lenyomni! Bezzeg Dorcsi..ahogy belépünk a váróba, már ordít!

    Délután aludt kb fél órát, mert annyira köhögött, hogy nem tudott! Átmentünk a másik szobába, katonásat játszottunk ő meg 5 percenként szaladt Dorcsit megnézni, hogy felkelt-e

     

    Evica - de aranyosak! Patriknak is van egy ilyen nagyon jó haverja (ő is Patrik). Na ők is, ha ketten játszanak az oviba akkor elszabadul a pokol! Hú látnátok azt a köszönést, én még most láttam csak hétfőn mikor jöttünk haza az oviból,de majd be sz@rtam! Mint a nagyok, pacsit adtak egymásnak a tenyerükbe!

     A jelmezben akart aludni a tegnap egyébként..

     

    Annie - jobbulást a családnak! Érthető is, hogy nem engeded őket Zsófihoz! Ügyes csajszid van! Nem akarlak riogatni, de Dorcsi is olyan szépen elaludt magától 6 hónapos koráig..na de utána..ááá vagy a karomban aludt el ringatva, vagy ha már nem bírta  a karom beraktam a hordozóba és ott hintáztattam! A mai napig úgy alszik el, hogy simogatja a kezem és mellette kell ülni!

     

    Mit terveztek anyós szülinapjára?

     

    Barbi - csatlakozom Evica kérdéséhez? Mi az a valami, ami még hiányzik? Fiúk jól vannak?

    Ja egyébként nem nagyon akaródzik olyan korán kimászni az ágyból, de be vagyok már állva, hogy korábban kell intézni a reggeli trónolást, mióta megvannak a gyerekek,mert csak így nyugis.

     

    Ildi - gratula a házhoz! Jajj én is úgy szeretnék kertes házat! Annyira hiányzik, én abban nőttem fel! Bár a mi lakásunk is kertvárosi övezetben van és egy 6 lakásos téglaházban van, pici előkerttel, de akkor is!

    Robi egyelőre még nem keres másik melót, pont ma este beszéltem vele és úgy döntött még vár! Pedig nem hiányzik neki még miután hazaért 300 km autókázni, hogy itthon legyen

     

    Magdi - én is látok hasonlóságot a két fiú között..

     

    Dia - találtatok már autót? Lehet írtad, de nem emlékszem..

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. 2010. február 10. 21:5868407.
    kicsibarbi! Ez elkerülte a figyelmemet, de most, hogy újraolvastam a hsz-eket, hogy nem hagytam-e ki valamit, nagyon megütötte a fejemet ez a "valami hiányzik... anélkül meg szart se ér...". Mi???
    előzmény:
    kicsibarbi (68404)
    2010-02-10  17:46
  21. 2010. február 10. 21:5468406.

    katucka! A bölcsi mellett most fog épülni egy kultúrális központ, nem is az a lényeg, hogy mi lesz, hanem hogy ÉPÜLNI FOG, lesz ott mindenféle munkagép gondolom. Szerintem totál be lesznek zsongva (de a lányok is emlegetík ám otthon a markolókat... )

     

    dia! Megkaptad a mailt?

    Igen, jár Onur bölcsibe, és van egy nagy haverja, a Beni!!! Beni szülei is válnak, hát ők sem egyszerű esetek, de bizonyos szempontból apuka rosszabb, mint F. F egyszerűen idióta, Beni papája viszont eléggé szemét is a csajjal. Beszélgettünk az anyukájával, hogy mitől lehetnek ennyire egymásra kattanva. Lehet, hogy legbelül érzik a sorsközösséget. Ha együtt indulunk haza, hát az valami kész parádé, összetartani őket az utcán... De annyira zabálni valóak. Onur állandóan közli, hogy "Beni, simi vagy Beni puszi" és megy simogatni, meg puszilni - bár a puszi nála mostanában inkább az, hogy odatartja az arcát. Reggel Beni előbb ér be, Onur meg teper be a csoportszobába és kezdődik az "őrjöngés". Beni utánozza Onur, Onur meg adja a "majmot". A gondozónők csak röhögnek, hogy ha mindkettő ott van, van mindig műsor. Valamelyik nap már szét is kellett ültetni őket a csoportszoba két felébe. Beni egyébként Bonurnak hívja Onurt. És mondta a gondozónő, hogyha valamelyik nincs, akkor hiányolják egymást. Egyébként mással is szívesen eljátszik, másokat is emleget, de Beni a fő kedvenc.

     

    sucsak! Tényleg, kéééééééééééééééééééééépet a csajokról!!!  Ezer éve nem láttuk őket.

     

    Annie! No igen, a kreatívság sajna minden területre kiterjed.

     

    Emagdi! No ok, nem mint két tojás Zsombor és Vince, de szerintem hasonlítanak egymásra. És szerintem Zsombornak is hosszúkás feje van, mondjuk oké, Vincéhez képest nem.

     

    kicsibarbi! Hát amikor jöttek haza és láttam F-nél azt a nagy zacskót és a feliratból kiderült, hogy játék, akkor azért kicsit betojtam, hogy mi isi lehet benne...

     

    egycsücsök! Én is emlékszem rád. Gratula a kistesóhoz! Kérünk a csajokról képeket!!!

     

    bea! Hát simán elképzelhető, hogy elhordja addig. Éjszakára azért levette?

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_760226 (68375)
    2010-02-08  15:50
  22. 2010. február 10. 21:2968405.

    Gyerekeim ma álomgyerekek voltak. Zsófim képes a krumplit is kialudni a földből. Amúgy ugye éjjelente alszik, éjfél után csak 6 körül kel enni, aztán vissza is alszik. Az egész délelőttöt is átalussza általában. Este szokott nyűgi lenni, de ez már szerencsére nem az a vígasztalhatatlanul sírós nyűgi mint jó pár hétig. Ami nekem új Dávidhoz képest, hogy Zsó el tud aludni hason magától is, ha álmos. Csak maradna így!!!! Így egy csomó mindent rendbe tudtam tenni ma, meg intéztük Anyós szülinapját is.

     

    Bea! Patrik hogy van? 

     

     

     

    Csücsök! Köszönöm a dícséretet, ezek szerint tényleg rendszeresen követtél minket! Naná, én is kíváncsi vagyok a lányokra, Vivire főleg, hogy mekkorát nőtt. Úh kérek nevet én is.

     

    Dia! Örülök, hogy Zille jól bírja ezt a betges időszakot. Mi nem megyünk nagyon sehova, nincs kitől elkapni nyavalyát.

    Amúgy az egész családom beteg; Apum vasárnap belázasodott, most taknyol, Anyu is kezdi. Hugim Férje is lázas beteg, Hugim is orrfolyós, Petrus meg a barátaik gyerkőcétől kötőhártyagyulladást szedett össze és mára kezdődő középfülgyulladása is lett. Hát csoda, hogy nem jöhetnek Zsóhoz?

     

    Ildi! Gratulálok a házhoz! Jó lehet!

    Én mindenkire irigykedek ez ügyben. Na nem mintha nem lenne jó helyünk, mert nagyon is az, de külön mindenkitől azért az igazi... de ehhez nincs pénzünk, Csab meg hitelhez nem elég beválallós. Evvan!

     

    Azért ház ide vagy oda, én még mindig úúúgy néznék képeket a lányokról.

     

     

    Barbi! Mi hiányzik? Ok, egy kislány még, de azon kívül?

     

     

    Zsófim ébredt, ennyi voltam...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. 2010. február 10. 17:4668404.

    Sziasztok!

     

     

    Nah hogy felpörgött a topic  

     

    bea téged csak úgy ki szokott dobni az ágy?Velem iylen nem történt mióta gyerekeim vannakszinte mindig ők keltenekNagyon édes lehett Patrik ahogy örült a jelmeznekcsinálj majd képet róla. Mit mondott a doki?

     

    dia na igen nem siet sajna a tavasz..még mindig minuszokat mondanak sokáig... 

     

    magdi édesek a fiúk a képekenazért egy kicsit hasonlítanak mégis szerintem is.Mondjuk a saját fiaimon én sem látok semmi hasonlót... 

     

    csücsök jajj nem semmi lehetett a fekjtekerés...szegény Rebi... 

    Na igen gondoltam hogy Vivi nem olyan duci már Kérek én is nevet!

     

    annie örülök hogy jobb napjaid vannakIgen tudom hogy amit felsoroltatok az minden megvan nekünk és tulajdonképpen örülnöm is kéne neki (örülök is ) de valami hiányzik...anélkül meg szart sem ér az egész.... 

     

    ildi bakker!....Úgy mondtad ezt a házat mintha csak egy gombóc fagyit vettél volna de tééényleg nem is dicsekedtél vele pedig ez tök jó Mesélj bővebben is kérdéseim ugyanazok mint diának.

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. 2010. február 10. 17:1768403.

    Ildi!Vettetek házat?Nahát!De jó.Gratulálok!És hol?Mekkorát?Mit kell vele/benne csinálni?Sok mindent?A mostanit,amiben vagytok pedig eladtátok?

     

     

    evica!Oni jár bölcsibe?Mostanában nem írtál róla.

    előzmény:
    Ildi*** (68402)
    2010-02-10  14:23
  25. 2010. február 10. 14:2368402.

    Sziasztok!

     

     

    a mult héten kétszer is írtam nektek, de sosem tudtam elküldeni, mert szar volt a gépünk.. mostmár jó ha minden igaz.. majd mindjárt ki is próbálom..

     

    Képzeljétek, vettünk egy házat!! Annyira örülök neki!! saját kertel végre, nincsenek idióta szomszédok, meg kutyák, ha minden jól megy nyárra szeretnénk felújítani a házat, és költözni is addigra. Persze ez nem kis munka, ugyhogy mint az utóbbi hónapban (már akkor is ezt intéztük) továbbra sem fogok tudni sűrűn jönni, de azért igyekszem képben lenni.

     

     

    MAgdi ne is mond, Lau is folyton a szeménél akarja KArinát csikizni.. mintha máshol nem is lehetne.... és még ő van megsértődve ha rászólok....

     

    Csücsök én is emlékszem rád, üdv.:) Nálunk is van kistesó, most 9,5 hónapos, de mi nagyjából megúsztuk a féltékenykedést. Lau az átöltözést utlja, ő mindig azt engedi át Karinának először...:)

     

    Bea jobbulást Patriknak! Sajnálom hogy az új munkahely sem jobb az előzőnél, remélem hamar talál a férjed egy másikat.. vagy nem keres?

     

    BArbi, én ugyan nem vagyok házisárkány, de a gyerekek elég könnyen felingerelnek, olyankor szoktam morogni velük.. már valahogy nekem is elegem van a télből.. folyton könyörögni kell LAunak, hogy el tudjunk indulni valahová, igaz ha ők nem lennének, engem sem lehetne 6 ökörrel sem kivonszolni ilyen időben sétálni, ugyhogy nem csodálkozom... és folyton fáradt, álmos vagyok... igaz ebbe közrejátszik az is, hogy KArinának megint jönnek a fogai, és ma éjjel is vagy 8szor kelt....:(

     

    na bocs, ennyi voltam, Karina éhes....

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top