Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Féltékenyek ide!

monibonbon
Létrehozva: 2006. szeptember 25. 12:06

Sziasztok,

azoknak nyitom ezt a topicot, akik OK NÉLKÜL féltékenykednek (hülye komplexusok, régi sérelmek, stb miatt), és azon küzdenek, hogy ezt legyőzzék. A Wellness Caféban is van "ÉPP MOST..."  topic, ahová abban a pillanatban kell írni, amikor JÓTETTET (pl.épp most sportoltam) tudunk elújságolni, és nem csak ígérgetünk, hogy "majd holnap". Hasonlót szeretnék, pl.: "épp most győztem le magamban a hisztit, pedig a párom egy lánnyal emailezik, na és akkor mi van?"

Segitsünk rádöbbenteni egymást, hogy nem éri meg apró-cseprő ügyeken rágódni, és rossz érzéseikkel mérgezni a kapcsolatot,  az ezt követő lelkiismeretfurdalásról nem is beszélve.

Biztos ti is megbánjátok, amikor bizalmatlankodva hülyeségeket kérdeztek a párotoktól egy sms vagy telefonhivás kapcsán.

Próbáljuk fejleszteni az önuralmunkat és szép dolgokkal ápolni a szerelmünket  

Írjatok olyasmiket, hogy milyen jó megbízni a barátotokban, férjetekben...és milyen jó ez a férfinak. Milyen jó neki a szabadság, ha póráz nélkül is nagyon jól tudja, hol a helye.

Ilyesmiket osszunk meg egymással 

M.

  1. 2009. március 10. 19:2719226.

    Halihó!

     

    Nekem jó, asszem épp akkor sulim is van és akkor úgyis Pesten vagyok.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_775050 (19224)
    2009-03-10  10:06
  2. Torolt_felhasznalo_702843
    Torolt_felhasznalo_702843
    2009. március 10. 11:2519225.

    Szia!

     

    Én benne vagyok, ha még van számomra szabad hely.

    Egyébként, látom nem nagyon aktiváljátok magatokat.

    Mindenki ennyire angyalka lett.

     

    Egyébként, velem nagyából tényleg minden ok,

    Van egy tündéri párom, már pár hónapja,

    főiskolára járok,

    egy hajszál választ el attól, hogy beköltözzek a gyönyörű új lakásomba,

    van egy másod állásom,

    jön a tavasz,

    úgy hogy minden happy

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_775050 (19224)
    2009-03-10  10:06
  3. Torolt_felhasznalo_775050
    Torolt_felhasznalo_775050
    2009. március 10. 10:0619224.

    helló!

     

    hát téged se látni errefelé mostanában, de örülök, hogy elmondásod szerint minden oké.

     

    úgy látom a topictali meg egyre csak csúszik :) és a mostani hétvége se jó, mert megint megyek síelni. de most már aztán irgumburgum mindenki szedje össze magát mondjuk jövő hét péntekre!!! na? 03. 20-a mondjuk 18 óra körül???

     

    tessék igeneket vagdosni hozzám! :)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_702843 (19223)
    2009-03-04  12:18
  4. Torolt_felhasznalo_702843
    Torolt_felhasznalo_702843
    2009. március 4. 12:1819223.

    Sziasztok Lánykák!

     

    Itt van az Emsn. Remélem még valakinek rémlik ki is vagyok.

    Tudom hogy elhanyagoltalak benneteketDe sokat gondolok rátok.Gondoltam kicsit benézek.

    Én velem nagyon sok minden történt. De összeségében én is jól vagyok. 

    Lettike jót nevettem, mert tőlem is a minap kérdezte meg egy barátnőm, hogy nem vagyok e terhes. Hát nem csak kb. 15kg-am felesleg van rajtam. 

    Dotty nagyon ari volt, hívott topik talira, és úgy mentem volna csak beteg voltam.

    Remélem mindenkivel minden rendben, és csak pozitív változások vannak szerelmi ügyekben.

     

    előzmény:
    monibonbon (1)
    2006-09-25  12:06
  5. Torolt_felhasznalo_401642
    Torolt_felhasznalo_401642
    2009. március 4. 00:0019222.

    Szijasztok!

     

    Jaj Rózi, szivből remélem, hogy Bubu azóta jobban van!!! Nagyon rossz az, mikor a kedvencednek van baja, mert meg sem tudja mondani, mije fáj. Az én kutyim is került életbeszélybe, és a doki nem jött rá mi baja, miközben csak túl mohón rágcsált egy csontot, és egy szilánk felsértette a torkát, de ehhez napokig szenvedett, mire simizés közben mi vettük észre, hogy van egy gumó a torkán, csak a bundijától alig volt észrevehető. Úgyhogy nagyon szoritok Bubunak, hogy erősebb legyen a betegségnél!!!

    Üdv Bronzi és! Dottyval egyetértésben, csakis azt tudom tanácsolni, hogy ne izgulj, nincs baj! És tényleg várj a leleplezéssel, és fojtsd el magadban az ilyesfajta témákat, amig lehet. A jó stratégia, várni amig a pasi teljesen belédhabarodik, és akkor mutatni ki a fogad fehérjét, mikor már csapdában van. Nah just kiddin', nem vagyok ám ennyire gonosz, csak kis stratégia azért sosem árt...

     

    Puszi nektek, jó titeket olvasgatni, és látni, mennyi régi "arc" van még itt!

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_775050 (19214)
    2009-02-27  10:41
  6. Torolt_felhasznalo_775050
    Torolt_felhasznalo_775050
    2009. március 2. 14:4619221.

    ugyan, hívtalak volna úgyis, ha van topitali, nem maradsz le semmiről, amíg még van telefonom, ne izgulj!!! :)

     

    azt én is imádom azt a sorozatot :)) mindig nézzük - persze felvételről, mert mostanában már csicsikálok olyankor.

     

    de neked aranyéleted van, látom :)

    előzmény:
    monibonbon (19220)
    2009-02-27  22:51
  7. 2009. február 27. 22:5119220.

    Kedves Loona és Zoolie,

    majd írjatok, hogy hogyan oldottátok meg a helyzeteket...kíváncsi vagyok, mert ha arra gondolok, hogy én hogy bírnám....hát nem biztos hogy lenne bennem elég önuralom, pedig nem biztos, hogy baj van, csak egy-egy megoldandó helyzet.

     

    Dotty!! Ma csak azért csörögtem rád, mert nem neteztem egész héten, és féltem, hogy lemaradok a topictaliról, de látom, hogy megint elhalasztottuk, te pedig síelsz.

     

    Olyan jól érzem magam, Nem ér a nevem megy a tévében, és nem csinálok semmit ...

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_775050 (19218)
    2009-02-27  16:18
  8. Torolt_felhasznalo_761447
    Torolt_felhasznalo_761447
    2009. február 27. 19:5219219.

    Köszönöm nektek a hozzászólásokat!

    Megfogom oldani ezt a helyzetet!

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_775050 (19218)
    2009-02-27  16:18
  9. Torolt_felhasznalo_775050
    Torolt_felhasznalo_775050
    2009. február 27. 16:1819218.

    szia, szerintem egyáltalán nem ok nélkül vagy az.

    nem tudok neked vígasztalót írni, sem tanácsot...csak azt tudom mondani, hogy én is voltam ilyen helyzetben. csak sajnos a másik oldalon. és ez nem mosolygós, csak szégyenlős.

     

    nekem is volt egy barátnőm, aki összejött egy sráccal. no, hát én azzal a sráccal olyan szinten egy hullámhosszon voltam, hogy nagyjából ugyanez volt a helyzet, amit leírtál. incselkedtünk, elég sokat velem foglalkozott, négyesben elmentünk nyaralni (a pasi egyik barátja volt a negyedik), s ott is állandóan velem foglalkozott, engem ölelgetett, nekem meg tetszett ez. mert volt valami bizsergés köztünk. 

    mondjuk nekem akkor nem volt pasim. de a barátnőm se ült le velem beszélgetni, pedig akkor lehet, hogy a fejemhez kaptam volna, mert alapvetően nem vagyok rosszindulatú. de tudod, sokszor fordult meg a fejemben, hogy ha a srác velem fut össze először, akkor most nem a barátnőmmel lenne. 

     

    aztán az élet úgy alakult, hogy én egész máson összevesztem a barátnőmmel, persze a pasijával tartottam a kapcsolatot, ő még próbált összekötni minket. mert szerette ő ezt a lányt, csak ő ilyen incselkedős volt, hogy jól esett neki velem szórakoznia, aki megértem őt (mindketten skorpiók voltunk). mondjuk így visszaemlékezve a srác más lányokkal is mindig nagyon kis barátságos volt, de azért én voltam a szíve csücske. aztán mikor szakítottak, természetesen óvatos bepróbálkozás volt a részéről, de nekem akkor már volt pasim, meg hát idővel azért rájöttem, hogy én nem bírtam volna ki mellette még annyit se, mint a barátnőm. aztán azóta barátok vagyunk, ez megmaradt, a bizsergés már a múlté, mindketten párra találtunk. 

     

    ezt csak azért írtam le, mert szerintem igenis van okod féltékenynek lenni.

    a kérdés, hogy mit csinálsz...Selloke írta, hogyan próbáld a csajt kisebbíteni a pasid előtt. próbálkozhatsz ezzel is, de ezzel vigyázni kell, mert adott esetben csak még inkább téged fog rossz színben látni a pasid, hogy milyen gonoszkodó vagy és nem vagy igazi barát, stb...

    az biztos, hogy a csajjal mindenképpen ülj le beszélni. kérdezd meg, ő is érzi-e és van-e bármilyen szándéka. beszéljétek meg. adott esetben dobd fel a pasidat...ha a csaj lecsap rá, akkor nagyon gyorsan húzz el a közelükből, mert buktad pasi, barátnőt.

     

    de adott esetben jó taktika lehet, hogy ráébreszted a barátnődet, hgy nem viselkedik jó baráthoz méltóan + amit Selloke mondott, hogy a pasit is emberibbé teheted a lány szemében. 

     

    remélem, hamar megoldódik és számodra jól végződik majd a történet. mert alapból az tök jó, ha két számodra fontos ember kedveli egymást. de amit leírtál, az már tényleg túlmegy a jóízlés határán.

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_761447 (19215)
    2009-02-27  12:26
  10. 2009. február 27. 14:0619217.
    Ha pl azt mondja a parod, milyen csinos volt a baratnodon az a szoknya, mondd, szerinted, szerintem meg eppen esetlenul allt rajta, de hogy mondjam meg neki, hiszen baratno? Ha egyutt csevegnek edes kettesben, menj oda, es oleld at a parod, es mondd a baratno elott, milyen szenvedelyes tud lenni veled a parod. Sok sikert!!!!!!!!!!!
    előzmény:
    Selloke (19216)
    2009-02-27  13:02
  11. 2009. február 27. 13:0219216.

    Kedves Loona, leirok par gondolatot, hatha segit. Mindenki mas es minden szitu mas, a megoldast a te problemadra neked kell megtalalnod es meg is fogod talalni, inkabb hamarabb, mint kesobb, annal jobb neked. te nem feltekeny vagy, hanem teged kitesznek egy nagyon csunya es durva jatszmanak eppen azok az emberek, akik pedig a legtobbet kellene, hogy szamitsanak az eletben. Par sajat estemet es par megoldast javasolok. Az en volt ferjemmel meg csak egyutt jartunk, mikor is ugyanugy vihancolt egy novel, mint a te parod az en jelenletemben. A baratnom, nem vele vihancolt, mondta, miert nem rugom ki paros labbal ezt a pasit? Igaza volt, nem rugtam ki, hozza mentem, es ha hiszed, ha nem, en valtam el tole. Masik, en is voltam a masik oldalon. Egy baratnomek barataival csak a baratnomek partyjain talalkoztunk. Akkor belemszallt az ordog, es hulyeskedtem a baratno baratnojenek a pasijaval. Talan ugyanugy, mint a te estedben a parod meg a baratno. DE: megkerdeztema holgyet, hogy zavarja-e ez ot. Mondta, nem, hiszen tudja, hogy csak hulyeskedunk. Ha zavar, azonnal abbahagyom, mondtam. A pasi is megkerdezte, mit akarok tole. Mondtam, semmit, csak amit te, hulyeskedni, ennyi. Szoval erted, kell, hogy legyen az emberben tapintat. A parodban? viszont nincs, sem a baratnodben.

    Megoldas? A paroddal mar beszeltel, suket fulek. Beszleja baratnoddel is, hogy ez teged zavar. Ha o sem erti meg? Miert okozol magadnak kellemetlenseget, ok is onzok, csak a sajat elvezetuk erdekli oket. Szoval miutan mindkettovel beszeltel, es semmi, legkozelebb ha ok beszelik meg a talalkozot, te ne erj ra elmenni, es ne is menj. Szolj, hogy neked nem szoltak. Ketten beszeltek meg, menjenek csak ok. En nem mennek. Ne felj. Ha attol felsz, hogy elveszited a parodat, meg a baratnodet, hat tudd meg, az ilyen baratno sosem volt baratno es pasi sosem volt a tied. tehat semmit nem veszitesz, inkabb nyersz, o;yan uj emberek tarsasagat, akik teged becsulnek. Az is lehet, hogy megertik, felfogjak, amit tesznek, az nem helyes es megvaltoznak. Es a baratno pasija mit szol mind ehhez? Ha baratno mindig csinos, legyel te is az, sot, legyel meg csinosabb. Mindegy, milyen az alakod, izlesesen, szepen nezzel ki, talald meg a te alkatodnak megfelelo legszebb kinezetet. Aztan meg, ha ok kacerkodnak, te is szolhatsz kozbe olyan dolgokat, amik miatt megall bennuk az uto. ????????????????????? Pl ha ilyesmirol van szo, milyen jo lehet veled aludni, szolj kozbe, a parom rettenetesen horkol, vagy sztdobalja a budos zoknijait. meg is lehet olni akaros szituaciot humorral. ne feledd humor is van a vilagon!!!!!!!!!!!!!!!!! ha aparod megjegyzi, milyen csinos abartnod a mkiniben, mondd azt, neked tobb eszed van annal, hogy a feneked  mutogasd a barataidnak. Bocs. Vagy ilyesmi. Vagy hogy milyen jo cicijei vannaka kivagottban. Mondd, neked kenyelmesebb, ha nem lat be mindenki a koldokodig. Ha pedig elmergesedik a helyzet, az elet megoldja, akkor jobb kilepni. Egeszseges dolog a kellemetlen helyzeteket elkerulni, tehat meg egyszer ne menj TE bele kellemetlen szituacioba. Nem vagy koteles.  Ha az igeretek ellenere is kacerkodnak, menj haza, talalj valami kifogast. Faj a fejed, tul faradt, almos vagy, de menj el. A parod vagy megy veled, vagy marad, tole fugg, de amit tesz, az mindent elarul. Akkor menj el, amikor meg csak kezdika kacerkodast. Mindegy, vacsora elott, de menj el. Arany Janos is megirta"okos embera bajt keruli." Nem vagy koteles szenvedni, egy kapcsolat, egy baratsag nem errol szol. Vagy igen????????????? iRd meg, mi hogy sikerult, es meg egyszer mondom, ne felj. Veszteni valod nincs.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_761447 (19215)
    2009-02-27  12:26
  12. Torolt_felhasznalo_761447
    Torolt_felhasznalo_761447
    2009. február 27. 12:2619215.

    Sziasztok!

     

    Azt hiszem, a legjobb helyen járok!Annyira féltékeny vagyok! Ok nélkül lennék az??


    A legnagyobb gondom a saját barátnőm!

    A barátnőmnek is van párja. Amikor 4esben találkozunk, észre vettem, hogy a párom és a barátnőm nagyon 1másra találtak! Incselkednek, hülyéskednek egymással!Olyan mintha csak ők ketten lennének és a másik 2 ember ott se lenne.

    Ezt akkor vettem észre, amikor szóltam a páromhoz és nem reagált rá, pedig 2szer is elmondtam ugyanazt!

    És ez nekem nagyon fáj!A Páromtól elhangzott 1szer, hogy a barátnőm mindig csinos.Tehát még dicséri is.

    Ha arról van szó, hogy kivel mi újság, mikor találkozunk?, a barátnőm nem engem hív fel, hanem a páromat!

    Megbeszéltem a párommal, hogy nekem ez mekkora gond és hogy rosszul érzem magam ebben a társaságban.Kértem tőle, hogy egy ideig ne találkozzunk velük, hogy lecsillapodjanak a dolgok bennem.

    Erre ő folyamatosan azzal nyúz, hogy mikor találkozunk a barátnőmékkel, sőt a megkérdezésem nélkül találkozóra hivja őket!

    Nem akarok a barátnőmmel haragot, de 50-50 százalékban hibás ő is és a párom is!

    Mit tegyek?Hogyan tudnám jól lereagálni ezt a dolgot?

    Nem bánom, ha jól kijönnek 1mással, de ennyire??

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. Torolt_felhasznalo_775050
    Torolt_felhasznalo_775050
    2009. február 27. 10:4119214.

    Szia Bronzi.

    ne izgulj, én is csak megnyugtatni foglak :)

     

    1. nyugodtan lehetsz féltékeny. de minek??? most őszintén...te nem szoktad lecsekkolni az exeidet? mert lehet, te kivétel vagy, de mi itt mindnyájan ezt csináljuk. és mondhatom őszintén, hogy nem azért, mert hiányzik és vissza akarok menni hozzá....jézusom, dehogy. hanem mert az ember kíváncsi. hogy van-e azóta új kapcsolata és vajon jobb-e mint én (és ezt se azért, mert szerelmes lenne még bele az ember, csak hát a büszkeség ugyebár) meg jót röhögtem, mikor láttam, hogy egy 17 éves csaj a barátnője 27 éves fejjel :)) meg mert vicces, hogy még mindig ugyanazt a pulcsit hordja, amit anno tőlem kapott. meg mittomén miért.

     

    2. ha utána megnézte a te oldaladat, arra se kell mérgesnek lenned, mert lehet, hogy csak valami szépre vágyott az ex után :))

     

    3. véletlenül se nézegesd az előzményeket, mert az ember lányának agya olyan, hogy elkezd kombinálni. inkább kíméld meg magad ettől, ha van erőd. ha nincs erőd, akkor meg tanuld meg kezelni a dolgot.

     

    és még egy! nehogy eláruld a pasidnak, hogy ezt láttad, mert az isten se mossa le rólad, hogy nyomozol. ha tényleg csak pár hónapja vagytok együtt, akkor az ilyenek még bőven nem férnek bele, hogy lecsekkold. ez csak a mi, csajok titka ;)

     

    úgyhogy nyugi-boogie, próbáld meg magad lehiggasztani, nem agyalni és csak a szépekre gondolni, hogy mikor legutóbb megsimizett és a szemedbe nézett, mennyire cuki volt. majd menj fel és nézd meg az exeid képeit a wiwen, és konstatáld, hogy jé, megnézed őket, mégse hajt a vágy, hogy dobd a mostani pasit és visszamenj hozzájuk.

     

    okés? ügyesen!!! :)

    előzmény:
    Bronzi (19210)
    2009-02-26  17:29
  14. Torolt_felhasznalo_775050
    Torolt_felhasznalo_775050
    2009. február 27. 10:3319213.

    egyetértek az elheteléssel :)

     

    pláne, hogy egyáltalán nem nagy az aktivitás, lehet csak hárman leszünk, te, Lettike meg én :)))

    előzmény:
    Gongola18 (19211)
    2009-02-27  07:48
  15. 2009. február 27. 07:5219212.

    Szia Bronzi!

     

    Üdv körünkbe nem karattyoltál bele semmibe.  

     

     

    Meg kell hogy nyugtassalak azt hogy megnézte az ex-et még nem jelent semmit, mivel okkal lett vége. Nehéz ezt megérteni, nekem sem ment mindig, sőt én már anno attól falra másztam, h bejelölték egymást.

     

    De ha amúgy minden rendben van köztettek akkor nincs okod aggodalomra. Amúgy hogy lett vége ennek az ominózus kapcsolatnak, hogy váltak el???

     

    előzmény:
    Bronzi (19210)
    2009-02-26  17:29
  16. 2009. február 27. 07:4819211.

    Sziasztok!

    Mivel a többiek nem nagyon moccorogtak, így azt mondom heteljük el úgy is vizsgára kellene készülnöm a hétvégén, úgyhogy nekem is jobb lenne a jövő hét vagy azután.

    De lányok mi legyen???????

    Mindenkinek sok vidámságot kívánok az eső ellenére

    Pusszancs!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_775050 (19209)
    2009-02-26  15:23
  17. 2009. február 26. 17:2919210.

    Sziasztok! Szükségem lenne némi véleményre a témában. (Bocsi, ha közbe karattyolok a dolgoknak.)

    Szóval a problémám a következő:

    Teljesen elborult az agyam, és itthon egyedül, magamban kínlódok, és nem tudom eldönteni, hogy jogosan érzek-e féltékenységet, vagy csak túlreagálom a dolgot. Véletlenül és tényleg nem kutakodási szándékból rájöttem, hogy a barátom megnézegette az exbarinője iwiwes képeit, akivel már egy éve szakítottak, amúgy évekig jártak. Mi pár honapja vagyunk együtt és tényleg szuper a kapcsolat. Más nő előttem és az ominózus ex után nem volt a fiúm életében. Hát ennyi.

    Szerintetek ez most mit jelenthet? Miért nézegeti? Ja! És utána az én adatlapomra is felment, plusz a képeimhez.

    Megnyugodjak, vagy lehetek féltékeny?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. Torolt_felhasznalo_775050
    Torolt_felhasznalo_775050
    2009. február 26. 15:2319209.

    khmmm....nagyon úgy néz ki, hogy el kell mennem síelni mégis pasimmal, mert nagyon-nagyon szeretné...

     

    úgyhogy ez a hét nekem mégsem jó, de ettől függetlenül ti talizzatok nyugodtan, akkor is a fejeteken fogok ugrálni, hogy csináljunk mégegyet mihamarabb!!!

    előzmény:
    Gongola18 (19205)
    2009-02-25  08:03
  19. Torolt_felhasznalo_775050
    Torolt_felhasznalo_775050
    2009. február 26. 14:5319208.

    na! csak így tovább!!! ügyi vagy!

     

    néha kell valami drasztikusat csinálni, hogy ránk figyeljenek, ez egy jó módszer. én levágattam a hajam anno, az egyszerűbb utat választottam :)) mondjuk vicces volt, hogy pasim meg se ismert az utcán, ki akart kerülni, én meg elébe álltam, akkor máshogy akart kikerülni, s már láttam az arcán, hogy ideges :)))) aztán végig moziban engem nézett, annyira tetszett neki :)

     

    szóval hajrá hajrááááá!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_283555 (19206)
    2009-02-25  08:51
  20. Torolt_felhasznalo_283555
    Torolt_felhasznalo_283555
    2009. február 25. 08:5719207.
    Elolvastam és igaz
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_775050 (19204)
    2009-02-24  16:50
  21. Torolt_felhasznalo_283555
    Torolt_felhasznalo_283555
    2009. február 25. 08:5119206.

    Jaj ne hari pedig néztem  ennyire vak vagyok!Bocsesz!

     

    Még most is alszok

     

    Képzeljétek el keztem fogyozni és már kezd láttszani rajtam,jobban is érzem magam és párocskám is megdicsért.Reggel egy ilyen üzi jött tőle:Hiányzol.jobban mint gondolnád.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_775050 (19201)
    2009-02-24  09:55
  22. 2009. február 25. 08:0319205.

    Jó reggelt!

     

    Ha lehet akkor én a szombatra szavaznék, mert az nekem jobb lenne, illetve hát az szabad. De akkor tényleg szavazzuk meg, h kinek melyik a jobb.

     Dotty jó ötlet a kitalálósdi, tök jókat lehet röhögni ha teljesen mást magyarázunk bele mint amire az ember tényleg gondolt.

     

     Mindenkinek további szép napot!!

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_775050 (19204)
    2009-02-24  16:50
  23. Torolt_felhasznalo_775050
    Torolt_felhasznalo_775050
    2009. február 24. 16:5019204.

    na szép, ezek szerint nem értjük a jelbeszédet :)

     de azért játszhatnánk ilyet, mindenki ír valamit és ki kell találni, mire gondolt :))

     

    mellesleg előző munkahelyemen nekem is volt ilyen. csak nekem nem az arcomba mondták, hanem mindenki a főnökömtől kérdezte, ő meg finoman továbbította, hogy hát ezt kérdezgetik tőle. mondjuk ez azért elég motiváció volt, és onnantól azért lefogytam pár kilót :)

     

    akkor felőlem lehet a szombat, ha az mindenkinek jó.

    szavazzunk, kinek mi, s akkor ahol kevesebben nem érnek rá, oda rakjuk. ez így oké?

     

    csak jelentkezzenek a többiek is. Róz drága, Bonbon kollega és egyetlen Handrus is. kihagytam valakit? 

     

    jam, és én majd elkalauzollak a Chagallba. előzetesen annyit, hogy Déliből metró Deákra, ott átszállni a kék metróra (Újpest felé) és az  Arany JÁnos utcánál leszállni. ha otthonról megyek, akkor talizhatunk a déliben. ha nem, akkor az aranynál. oké?

    előzmény:
    leuchtturm (19202)
    2009-02-24  13:36
  24. 2009. február 24. 14:1919203.

    Szia Letti!

     

    Nem mindenki csak én gondoltam hogy esetleg babát vársz, de ezek szerint nem.

     

     Sajnos nekem a péntek nem jó mert már olyan programom van amit egyszer már lemondatm és ciki lenne megint átpakolnom. Sajnálom

     

    De Ti azért érezétek jól magatokat!

     

     

    Puszi

    előzmény:
    leuchtturm (19202)
    2009-02-24  13:36
  25. 2009. február 24. 13:3619202.

    Hello Lányok!

     

    Tudtam, hogy félre fogjátok érteni

     

    Nincs semmi, lefordítom Letti nyelvre :-)

     

    =Drága új kolléganőim nem épp arról híresek, hogy véka alá rejtik véleményüket és kifejtették egyik nap, hogy úgy nézek ki, mint egy 4 hónapos terhes + a hátam mögött is ezt beszélték egészen addig amíg nem közöltem velük, hogy egyszerűen csak dagadt vagyok és extrán hasra hízok...És mondtam nekik, hogy ha terhes vagyok akkor már ideje lenne megszülnöm, mert 5 éve így nézek ki, tehát már ighencsak túlhordtam szegény gyereket...

     

    = Ez több mindent kifejez. Egyrészt dühömet a kedves kollégák felé, másrészt meg magam felé, hogy hogy nézhetek így ki és miért nincs bennem több akaraterő stb...

     

    Szóval ne készüljetek kismama-partyra

     

    Nekem pénteken bármikor ok, de kéne valaki aki felkarol és odavezet a Chagallhoz, mert vidéki leány lévén fogalmam sincs hol van. Voltam én már ott egyáltalán Csajok?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_775050 (19200)
    2009-02-24  09:54

Címlap

top