Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Győri anyukák beszélgessünk

Torolt_felhasznalo_552502
Torolt_felhasznalo_552502
Létrehozva: 2003. május 9. 12:10
Sziasztok!

Zsupsz vagyok. Van egy 18 hónapos kisfiam, őt Ádámnak hívják. Én már visszajöttem dolgozni, ő pedig bölcsibe jár. Amit nagyon szeret. Arra gondoltam, hogy jó lenne egy fórum, ahol földrajzilag egymáshoz közelebb élő anyukák, babák, apák , nagymamák beszélgetnének. Ehhez kérlek benneteket, hogy segítsetek. És dobáljunk fel témákat. :-)
  1. Torolt_felhasznalo_886483
    Torolt_felhasznalo_886483
    2006. október 25. 21:0818142.
    Kedves Győri anyukák, talán tudtok segíteni nekem! Van Győrben a Munkás úton egy kiadó házrészünk (kertrésszel együtt).
    Szeretnék egy megbízható, rendes albérlőt, vagy bérlő párt találni akik kivennék a házikót. Aki ismer ilyen személyt, vagy személyeket, kérem, hogy segítsen találkoznunk! A kecó 2 éve lakatlan, tehát nem friss állapotban van, de két szobás, konyhás fürdőszobás, kertes. Az ár ennek megfelelően nem csillagászati. Lehet bútorral vagy anélkül is kérni.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top