Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Győri anyukák beszélgessünk

Torolt_felhasznalo_552502
Torolt_felhasznalo_552502
Létrehozva: 2003. május 9. 12:10
Sziasztok!

Zsupsz vagyok. Van egy 18 hónapos kisfiam, őt Ádámnak hívják. Én már visszajöttem dolgozni, ő pedig bölcsibe jár. Amit nagyon szeret. Arra gondoltam, hogy jó lenne egy fórum, ahol földrajzilag egymáshoz közelebb élő anyukák, babák, apák , nagymamák beszélgetnének. Ehhez kérlek benneteket, hogy segítsetek. És dobáljunk fel témákat. :-)
  1. Torolt_felhasznalo_398921
    Torolt_felhasznalo_398921
    2005. június 9. 17:5518066.
    Sziasztok!

    Ebben az esős időben itt ragadtam a szgép előtt és gondoltam írokgatok egy kicsit, persze ha zavarlak benneteket, nyugodtan mondjátok meg!
    Látom ti már jól ismeritek egymást!

    13 hónapos Zsófimal és Jankómmal vagyok itthon, és ők teljesen lekötnek, de már jó lenne időnként kiszabadulni! Nagyon nem szeretem ezt az időt, mert még a gyerekeket sem tudom kivinni, nemhogy kimozduljak velük vhova!
    Ajjajjjj!El kell mennem, ha nem bánjátok még jelentkezem!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. Edu
    Edu
    2005. június 9. 16:4118065.
    Szia!

    Végülis nem írtam már tegnap este. Fáradt voltam, nagyon.

    Hát a séta tényleg nem jött össze, nagyon pocsék az idő, és én is így érzem magam tőle. Fáj a fejem, Huba fél délutánt végigkínlódta, nem bírt elaludni, így már a 26. elaltatási kísérlet után betettem a kiságyába és hagytam sírni. Szegény sírt is egy darabig, de aztán elaludt.

    Huba ÖT egész dekát hízott egy hónap alatt. így most is csak 9360g volt. Meglepődtem, azt hittem, most is 30-40 deka lesz, mint eddig.
    Ma két kanál banánt megetettem szegénnyel, de nagyon nem tetszett neki, pedig tök jó édes volt. Öklendezett tőle, ugyanúgy ahogy a főzelékektől és a reszelt almától szokott.

    Látszik már, hogy jön Marci foga? Vagy csak gondolod, hogy ezért lehet nyűgös? Úgy irigyellek, hogy Marci ilyen ügyesen megeszik mindent. Néha már azt gondolom, hogy kész, vége, nem próbálkozok tovább, szopizzon csak, majd megpróbálom két hét múlva. De ilyet nem akarok csinálni. Egyszer már próbáltam, nem jött be.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_566788 (18061)
     
  3. Torolt_felhasznalo_566788
    Torolt_felhasznalo_566788
    2005. június 9. 14:2418064.
    Séta elnapolva. : ))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_566788 (18063)
     
  4. Torolt_felhasznalo_566788
    Torolt_felhasznalo_566788
    2005. június 9. 12:0118063.
    Szia!

    Talán ma mégsem kellene menni sétálni : ))). Én mondjuk már túl is vagyok rajta, reggel kirohantunk a Tomába visszacserélni a bébihordonkat. Eltört valami fül a hátulján.

    Mondjuk ha kisüt a nap, mehetünk tolni!
    előzmény:
    Edu (18062)
     
  5. Edu
    Edu
    2005. június 8. 20:2118062.
    Csütörtöki séta oké. Pénteken úszni megyünk! Majd később még írok.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_566788 (18061)
     
  6. Torolt_felhasznalo_566788
    Torolt_felhasznalo_566788
    2005. június 6. 21:2318061.
    Marcinak szerintem megindultak a fogai kifelé. Nagyon nyűgös már vagy 2 napja. Az éjszakákat végigalussz (1/2 9-től úgy 7-ig, 8-ig), nappal viszont van, hogy csak sírva tud álomba merülni. De ált. háromszor még alszik nappal.

    Helyes lehet Huba az apró fogacskákkal.

    Na, hány kiló Huba? biztos fejlődik szépen, az anyatej csodákra képes. Marci már csak reggel és este szopizik, naponta 2* kap főzeléket, uzsira meg már néhány napja rizses-gyümölcsös-tejpépet főzök neki. Imádja.

    Én még nem hallottam, hogy szemészetre kellene vinni a babákat, de abban igazad lehet, hogy ha tényleg valami probléma van, jobb minél elöbb elkezdeni kezelni. Én azt hittem, hogy csak a kancsalságot tudják ilyenkor kiszűrni. Vajon hogy mondják meg a babák, mit látnak a képen? :)), Na ez csak vicc volt, biztos vannak erre célra műszerek. A hallásvizsgálat is tök érdekes volt, nem?

    Mit szólnál egy sétához csütörtökön vagy pénteken?

    előzmény:
    Edu (18060)
     
  7. Edu
    Edu
    2005. június 6. 13:0218060.
    Marci még mindig aluszékony?
    Huba egyre jobban alszik éjjel, ma is csak egyszer kelt fel. Pedig jön a foga is. Azaz az egyik felső ma reggelre kibújt, most várjuk a másodikat.

    Ez a hintázás olyan aranyos, ugye? Huba is sokszor csinálja, de még esze ágában sincs mászni, csak kúszik, de azt profin és gyorsan.

    Most ő is alszik, már 2 órája, nem tudom mikor akaródzik felébrednie őuraságának.

    Ma megyünk tanácsadásra, a mi védőnőnk marad, nem érint minket az átszervezés. Kíváncsi vagyok, hány kiló Huba.

    Majd meg akarom kérdezni, hogy mikor érdemes elvinni szemészetre a babákat először. Azért gondoltam, mert Berci szeme elég rossz, és ha örökölte, akkor minél előbb el lehet kedzeni az erősítést. (egy osztálytársam kisfiának le van ragasztva a jó szeme, és a rosszat használja, így az akár teljesen megjavulhat, ha időben észreveszik).
    Te hallottál már erről?

    Huba még mindig nem eszik szinte semmit. Joghurtot evett tegnap, Berci etette. Meg gyümölcslevet pár kanállal.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_566788 (18059)
     
  8. Torolt_felhasznalo_566788
    Torolt_felhasznalo_566788
    2005. június 2. 23:3618059.
    Szia Edu!

    MArci jól viselte az oltást, nem is sírt, csak kb. 5 másodpercig, utána felvettem és már nevetett is a védőnőnek : )). - Két napig nagyon álmatag volt (3* min. 1 órát aludt), meg az esti fürdésnél nyűgösködött, de mostanra visszaállt minden a régi kerékvágásba.

    Tök jó lenne egy házban lakni. Nem kellene bébiszitter, felváltva vigyázhatnánk a babykre! Itt a szomszéd lépcsőházban nemsokára fog születni egy baba, kíváncsi leszek, milyen kapcsolatban leszünk majd egymással (mármint én az anyukával). Marci ma csak egyszer aludt, igaz 2, 5 órásat, és este sem ájult be olyan gyorsan, ahogy vártam. Remélem ez nem állndósul.

    Képzeld! Marci elkezte azt a mutatványt, hogy hason felhúzza a lábait, kinyújtja a kezét és hintázik előre-hátra úgy, hogy nem ér le a hasa. Szerintem ez a mászáshoz vezető első lépcső.

    Most elképzeltem Hubát, hogy nyomul a kaktusz felé széttárt karral. Így viccesebb, mint élőben, gondolom. Mér nekünk is be kellett szerezni egy járókát, mert fogat mosni sem mertem elmenni, ha a Marci a földön volt.
    előzmény:
    Edu (18058)
     
  9. Edu
    Edu
    2005. június 1. 11:5018058.
    Hogy viselte Marci az oltást?
    Veletek álmodtam, hogy egy házban lakunk, és minden nap találkozunk. És én vigyáztam Marcira.

    Huba éppen nyűglődik, nem bír aludni pedig tök álmos. 7-kor kelt, és már lassan 5 órája ébren van. 3, 5-4 óra után be szokott kómálni. Biztos kialudta magát, mert éjjel csak egyszer kelt, úgy örültem! Így legalább én is kialudtam magam.

    Huba nagyon nyüzsi. Ma már 3-szor szedtem le a kétméteres kaktuszunkról, állandóan ölelgetni akarja, vagy a földjét túrja. Lehet hogy át kell telepíteni vmi más helyre, ahol nem éri el. Majdnem feldöntötte.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_566788 (18057)
     
  10. Torolt_felhasznalo_566788
    Torolt_felhasznalo_566788
    2005. május 31. 11:1418057.
    Szia!

    HA így halad Huba, sarokba állíthatod az új sportbabakocsit is : ))))

    Nagyon gyorsan fejlődnek ezek a babák. Marci minden nep csinál valamit, amivel meglep. Mindig azt hiszem, hogy ezzel az új mutatvánnyal most ellessz egy darabig, de másnap már megint kitalál valamit. Most az a műsor, hogy pillanatok alatt megfordul a kiságyban. Csak az ágy egyik felén van még rácsvédő, de rájött, ha megfordul, ki tud tekingetni. Igaz, már fel is húzza magát annyira, hogy kilásson a másik oldalon is (a szivacs felett), ma lejjebb istesszük a matracot. Kicsit nem figyelek oda és lemászik a szőnyegéről és a parkettot csócsálja. Fúúújjjj : )))

    Ma megyünk 5 hós oltásra. : ((( Szegény Marci . . . . .
    előzmény:
    Edu (18056)
     
  11. Edu
    Edu
    2005. május 31. 09:5518056.
    Szia!

    Nagyon jó volt Harkányban, rettentő hőség volt, de strandon voltunk, így elviselhetőbb volt. Huba nagyon élvezte, bevittük a medencébe is úszni.

    Hazafelé még megálltunk Keszthelyen, ott is strandoltunk egyet, így már a Balatont is megismerte Huba. Jó meleg volt már a víz!

    Viszont hazafelé már elég nyügi volt, melege volt a kocsiban, szomjas volt, szóval nem volt egy leányálom. Alig győztem szórakoztatni, hogy eltereljem a figyelmét.

    A hétvége alatt rengeteget fejlődött, nagyon kell már figyelni rá, mert pillanatok alatt hasravágja magát, és kúszik mint a villám. Ha bele tud kapaszkodni vmibe, akkor rögtön feláll. Ez általában én vagyok, rajtam azért biztonságban érzi magát. Ha fogjuk a kezét lépeget, egyre gyorsabban, eddig meg egy-két lépést tudott csak tenni.

    Pohárból iszik, a csőrös pohár már nem is jó. Ja, és az ásványvizes palackból is ivott már, nagyon ügyesen. LÁtta, hogy mi is abból iszunk a strandon, és nem volt hajlandó másképp ő sem.

    Egyébként nem sokat iszik, pár kortyot, talán összesen fél-egy decit egész nap. Attól függ, milyen napja van. Ha nem túl nyűgös akkor egész sokat!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_566788 (18055)
     
  12. Torolt_felhasznalo_566788
    Torolt_felhasznalo_566788
    2005. május 29. 16:1218055.
    Szia!

    Milyen volt a hosszú hétvége? Hogy bírja Huba a meleget? És a kocsiutat?

    Marci nagyon rosszul. 25 fok felett megbolondul, hisztis, nem alszik. Mondjuk nem csodállom, mi is ilyenek vagyunk (Eddi és én). Mi is hisztiztünk szombaton, esküvőre voltunk hivatalosak Pápára. A kocsi egy szauna volt, Szerencsére a templomban anem kellett csalódnunk, Marci rögtön elaluddt, ahogy bértünk. Mág a hangos orgonálás és hamis éneklés sem ébresztette fel. Benn is maradtunk még a szertartás után. A kajánál már végleg eltört a mécsea, úgyhogy én a leves után haza is mentem vele Eddi szüleihez. Ott aztán a hűvös nappaliban megint tudott aludni, úgy kellett felébreszetenem 2, 5 óra után, mert már indultunk volna haza.

    Én nem tudom, mi lesz még it nyáron, de így a levegőre nem nagyon tudom vinni napközben. Talán csak kora reggel és este.

    Huba mennyi folyadékot iszik? Marci ma megkóstolta a narancslét és ízlik neki. Fél decit megivott belőle, ami nála hatalmas teljesítmény. Már vacsorára is kap főzeléket és szerintem ezért van, hogy egyre gyakrabban átalussza az éjszakát. Mondjuk 3-ból egyszer. Van mikor csak cumit rakok a szájába és alszik is tovább.
    előzmény:
    Edu (18054)
     
  13. Edu
    Edu
    2005. május 24. 21:4518054.
    Huba fél 8-kor kelt, és 10-kor már megint aludt, majdnem két órát. De addig is csak feküdt, HÁTON! Pedig utál így lenni! Szóval szerintem megint csak az időjárás viseli meg őket.

    Volt hogy mi is 1 héttel később vittük oltásra Hubát, nem volt gond, egy szót sem szóltak. a lényeg, hogy már betöltse az 5 hónapot, előbb nem lehet, és 1 hónapon belül sem kaphat két oltást. Nekem ezt mondta a védőnő.

    Hú, még hányszor be fogják ütni a fejüket! Rengetegszer! Huba még van hogy hátradobja magát, de már fel sem veszi.
    Csak ha tényleg hatalmasat koppan.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_566788 (18053)
     
  14. Torolt_felhasznalo_566788
    Torolt_felhasznalo_566788
    2005. május 24. 21:4018053.
    Szia Edu!

    Hogy vagytok? Huba nem volt ma aluszékony? Marci szinte egész nap aludt (meg evett). Remélem nem bújkál benn valami betegség. Az éjszakát is átaludta. Ennek mondjuk örültem. Már rég csinált ilyet.

    Csütörtökön kellene mennünk 5 hós oltásra, de szombaton esküvőre vagyunk hivatalosak és félek, hogy nem heveri ki addigra, úgyhogy csak jövő hét kedden szeretném elvinni a doktornőhöz. Szerinted lehet ilyet csinálni? Nem hiszem, hogy sokat számít ez a néhány nap.

    Tényleg tök szuper volt a babakocsitok, én is gyakrabban benézek majd abba a boltba, hátha én is kifogok valami hasonlót jó vételt. Már nagyon gondolkozom egy járókán, Már egy percre sem lehet magára hagyni Marcit, olyan mozgékony. Ma is kotyvasztottam neki a kedvenc kajáját a konyhában (amit lehet, már a szobában csinálok) és egyszer csak nagy szírénázás. Hát koppant szegény feje a parketten. Sajnos a babahordóban nincs el sokáig, így nem tudom magammal vinni. Kelll egy járóka : ((
    előzmény:
    Edu (18051)
     
  15. Edu
    Edu
    2005. május 24. 21:3318052.
    Szia!

    Képzeld, Huba már pár kortyot ivott a csőrös pohárból. Ma Berci vitte sétálni, mert én fodrásznál voltam. És 5 kortyot ivott séta közben!
    Tegnap gyakoroltunk, de már az is nagy szó, hogy legalább a szájába veszi, mert a cumisüveget úgy kitolja mint a pinty! Szóval már este is ivott 2 kortyot, úgyhogy jó úton haladunk, szerintem!

    Marci hogy van a fürdéssel? Továbbra sem szereti?
    Huba ma már olyan álmos és éhes volt, hogy tényleg csak lemostuk és megtöröltük, mert nagyon türelmetlen volt. Ilyenkor az a jó, hogy hamar el is alszik.

    Holnap jön a védőnő, kíváncsi vagyok mit mond, hogy Huba még mindig nem akar enni.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_566788 (18050)
     
  16. Edu
    Edu
    2005. május 23. 10:4218051.
    Oké, fél kettő, Bem tér, ott leszek, remélem még elolvasod!!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_566788 (18050)
     
  17. Torolt_felhasznalo_566788
    Torolt_felhasznalo_566788
    2005. május 22. 09:4418050.
    Szia Edu!

    Én el sem tudom képzelni, hogy Marcit valamikor is fodrászhooz kell vinnem. Szegénynek olyan kevés és vékony kis haja van! Én is ilyen voltam gyereknek. (Bár még mindig gyereknek érzem magam)

    Mit szólsz a hétfői sétához, akkorra még jó időt mondanak. Hogy beszéljük meg? 1/2 2 körül a Bem téren? Vagy valami konkrétabbat?

    Voltunk tegnap egy volt kolléganőmnél. Nosztalgiaparty volt, úgy 15-en gyűltünk össze. Marci folyamatosan vigyorgott. Olyan büszke voltam rá! Bírta az utazást is (1, 5 óra oda, 1, 5 vissza).
    előzmény:
    Edu (18049)
     
  18. Edu
    Edu
    2005. május 21. 10:3518049.
    Tényleg nagyon egyformák ezek a lurkók. Huba a legutóbbi 3 fürdés alkalmával elég hamar beleunt a fürdésbe, és ordított, nyújtogatta a kezét, hogy vegyem ki, nem tudom mi lehet az oka. Pénteken az úszást sem szerette, a nyakamban csimpaszkodott végig, és amint el akartam engedni, hogy csináljuk a gyakorlatokat, még jobban kapaszkodott. Én a betegségre fogom, de remélem minél hamarabb visszaáll a régi rend! Nem tudom Marci is miért nem szerethet fürdeni. Lehet csak rossz kedvük van ettől az időtől. Mi sem vagyunk egyformák minden nap, igaz?

    Nagyon édi lett Huba az új hajával, bár messziről nem látszik, mert olyan kis szöszi, csak közelről. Egy kicsit sírt a fodrásznál, de viszonylag jól tűrte a megpróbáltatásokat!

    Jövő héten hétfői v szerdai séta? Csütörtökön elutazunk Harkányba, vasárnapig maradunk. Remélem jó idő lesz!

    Remélem Marci is kipihente már a rossz időt, és nyugodtabb, mint eddig. Huba még néha mindig fura, egy csomószor azt csinálja, hogy átkéretőzik hozzám, holott eddig imádott Bercivel lenni, most nagyon anyás lett. Ha vmi nem tetszik rögtön nyújtogatja a kis kezeit felém.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_566788 (18048)
     
  19. Torolt_felhasznalo_566788
    Torolt_felhasznalo_566788
    2005. május 19. 19:5818048.
    Szia!

    Mi sem voltunk ma kinn, Marci is sokat aludt (csak rövideket). Péntekre meg már elígérkeztünk (jön a védőnő is, most utoljára, mert mást kapunk), beszéljünk meg valamit a jövő hétre. Csütörtökön oltásra megyünk, az elötte lévő napok jók. Ha az időjárás is úgy akarja. Kíváncsi vagyok a sportkocsitokra is.

    MArci már nem tud egyedül elaludni a kiságyában. Régen már olyan ügyesen csinálta, most meg csak a nagyágyban hajlandó aludni, úgy, ha hozzáábújok. Ezt jól elrontottam. A másik újdonság, hogy már nem élvezi a fürdést. Mi üthetett belé? Ezt nem lehet az időjárásra fogni : )).

    Meggyógyult a kis Darth Veder? Miket eszik mostanában? Mi ma kipróbáltuk a tejpépet. Hát nem aratott osztatlan sikert.

    Milyen a fiuk sérója? Túlesett Huba az első fodrászélményén?
    előzmény:
    Edu (18046)
     
  20. Edu
    Edu
    2005. május 19. 13:2018047.
    Szia Judlo!

    Biztos nem megyünk sétálni, egyrészt esik az eső, másrészt Huba alszik, nem akarom zaklatni, örülök ha egy kicsit pihen, így én is tudok mást csinálni. A vasalnivaló elárasztja lassan a lakást.

    Péntek nem lenne jó?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. Edu
    Edu
    2005. május 18. 21:2918046.
    Szia!

    Nem tudom, lesz-e valami a holnapi sétából, ha holnap is ilyen idő lesz, mint ma, akkor mi biztos nem sétálunk. Nem akarom, hogy megint beteg legyen Huba.

    Mióta megvan a sportkocsi, azt használjuk. Ma vettünk hozzá esővédőt, az nem volt, és így már nem félek rossz időben sem elindulni.

    A mai napunk katasztrófa volt. Igaz, elég jól indult, fél 9-ig aludtunk. Berci már elment itthonról előbb, mi meg durmoltunk tovább. Kb egy órán keresztül volt Hubának jó kedve, utána alig bírtam vele, egyfolytában nyafogott mindenért, sírt, csapkodott, fogalmam sincs, mi baja volt, ilyet még talán nem is csinált. Egy órára úgy kikészültem, bekeményítettem, beraktam a kiságyba, ott is csak sírt. Akkor végre nagy nehezen sikerült rávennem, hogy szopizzon, és elaludt a cicimen. Két órát aludt, és elmentünk vásárolni. Szandált vettünk az Arrabonában. Estére már megint ordítás volt, a fürdés után alig bírtunk vele megint. Mindenért sírt. Én nem értem mi van vele. Biztos az időjárás. . . . . .

    Holnap délelőtt még meglátjuk milyen idő lesz a sétához. Kb 2-re Berci hazahozza Hubát, fodrászhoz mennek! Lehet, hogy le lesz vágva a haja!!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_566788 (18045)
     
  22. Torolt_felhasznalo_566788
    Torolt_felhasznalo_566788
    2005. május 17. 22:1418045.
    Szia!

    Mini Darth Veder! Ez nagyon jó!!

    Mi nem sétáltunk ma sokat (enye-benye), a városba kellett beemennem délelőtt, addig volt Marci levegőn. Szerencsére Eddi le tudott jönni és tolta, amíg én intézkedtem. Délután meg úgy elaltattam Marcit, hogy azt hittem, estig fel sem kel. Igaz egyszer megébredt, de odabújtam mellé és jött a hosszabbítás. Lehet, hoghy régen így rontottam el. Ha megébredt, rögtön kikaptam az ágyból, pedig még nem aludta ki magát.

    És már mindig az esernyőkocsit használjátok? Átrendezték az Arrabonát? Ezt meg kell néznem : )). Régen a belvárosban laktunk, szinte naponta jártam oda, de most már talán fél éve nem voltam.

    Mehetünk sétálni! Mit szólsz a csütörtökhöz? Marci már rászokott, hogy délben ebédel, és úgy 1/2 2 körül el is alszik. Akkor szoktunk ált. sétálni.
    előzmény:
    Edu (18044)
     
  23. Edu
    Edu
    2005. május 17. 18:1018044.
    Boldog szülinapot, így utólag is!

    Én is mindig sokgyertyás tortára vágyom, de vhogy sosem kapok olyat. Persze én mindig olyat veszek a páromnak, de vhogy ő sosem nekem. Mondani meg nem mondtam még neki. . . . . .

    Huba már jobban van, még néha köhög egyet-egyet, néha hörög is (Mini Darth Vader-nek hívjuk). Ma kellett visszamenni a dokihoz, még két nap gyógyszer, sok levegő, és meggyógyulunk.

    Ma nagyon sokat csavarogtunk, délelőtt a dokihoz mentünk, és utána beugrottunk a munkahelyemre. Délután a városban tekeregtünk, bementünk egy csomó üzletbe, ahová eddig nem. Vettünk egy sport babakocsit, egy esernyőre csukhatót, ezzel olyan könnyű közlekedni, imádom!!!!! Mozgólépcsőztünk az Arrabonában is, meg is lepődtem, hogy átrendezték. Nagyon jó kis szandikat láttam, bár Marcinak még nem kell keménytalpú, csak kocsicipő, de az is volt pár darab.

    Épp hazaértünk az eső előtt. Úgy utálom hogy ilyen össze-vissza az időjárás, szerintem ez is nagyon megviseli Hubát.

    Ha Huba meggyógyult, sétálhatnánk megint egyet együtt! Persze ha ráértek.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_566788 (18043)
     
  24. Torolt_felhasznalo_566788
    Torolt_felhasznalo_566788
    2005. május 15. 22:4218043.
    Szia Edu!

    Egész jól sikerült a vendéglátás. Nem volt semmi gond, leszámítva, hogy nyakig ülünk az édességben. Ugye csináltam a csokikrémet desszertnek, anyuék hoztak egy kis csokitortát és Edditől is kaptam egy oroszkrémtortát. Azon volt 26 gyertya is. Mindig erre vágytam, kétéves korom óta nem volt sokgyertyás tortám.

    A habfürdőről az igazság az, hogy ostoba módon kétfélét is tettem azon a napon a vízbe, mert nem tudtam választani. Az egyik tényleg a NIVEA volt. Talán az a bűnös. Még mindig nem gyógyult meg szegény bőre.

    Hogy vagytok torokügyileg? Azért az már jó, hogy felszakad a váladék. Szerintem nem kell aggódnod, hogy alszaporodnak a gyomrában is a bacik, elég erős ahhoz a gyomorsav, hogy elpusztítsa őket. Úgy már mi is voltunk, hogy egymást fertőztük Marcival. Amikor az influenza járvány volt, felváltva volt hasmenésünk kb. 2 hétig.

    Mit szólsz az időhöz? Végre igazi tavasz van. IMÁDOM : )))
    előzmény:
    Edu (18042)
     
  25. Edu
    Edu
    2005. május 14. 12:4818042.
    Drukkolok, hogy jól sikerüljön a vendéglátás, biztos nem lesz semmi baj!

    Milyen habfürdőt próbáltatok Marcinál? Mi a Niveával jártunk így, tele lett kiütéssel szegény. Igazából a fürdetőkrém a legjobb, de attól meg mindig eldugul a kádunk. Most már régóta Gabit használunk, az nagyon jó. Sampont, fürdetőt, popsikrémet, egyedül testápolót használunk gyógyszertárit, az nagyon jó.

    Voltunk dokinál, vmi bacit elkapott Huba, attól lett hurutos köhögése, kaptunk antibiotikumot és köptetőt, remélem meggyógyul. Nagyon csúnyán köhög, és ami feljön, azt utána lenyeli, így aggódom, nehogy a gyomrában is elszaporodjanak a bacik. Köptetőt is kaptunk.

    De most már én is köhögök, vagy én kaptam el Hubától, vagy ő tőlem, csak nálam hosszabb volt a lappangás. Egész éjjel felváltva köhögtünk, amikor végre elaludtam Huba köhögött és sírt. Szóval elég rossz az éjszaka, nappal, amikor függőlegesben van, úgy jobb neki.

    Kedden kell visszamennünk a dokihoz.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_566788 (18041)
     

Címlap

top