Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Győri anyukák beszélgessünk

Torolt_felhasznalo_552502
Torolt_felhasznalo_552502
Létrehozva: 2003. május 9. 12:10
Sziasztok!

Zsupsz vagyok. Van egy 18 hónapos kisfiam, őt Ádámnak hívják. Én már visszajöttem dolgozni, ő pedig bölcsibe jár. Amit nagyon szeret. Arra gondoltam, hogy jó lenne egy fórum, ahol földrajzilag egymáshoz közelebb élő anyukák, babák, apák , nagymamák beszélgetnének. Ehhez kérlek benneteket, hogy segítsetek. És dobáljunk fel témákat. :-)
  1. Torolt_felhasznalo_566788
    Torolt_felhasznalo_566788
    2005. Április 28. 09:0618016.
    Szia!

    Ne keseredj el! Olyat én még nem hallottam, hogy egy gyerek anyatejet vitt volna tízóraira az iskolába. : ))) Majd hozzászokik és megszereti a különböző ízeket.

    Ma megyünk duplaoltásra : ((( úgy izgulok. Szóltam Eddinek is, hogy jöjjön haza és kísérjen el minket, mert ez nekem egyedül már sok.

    Vajon mi viselte meg Hubát, hogy ilyen összevisszaalvó lett? Nekem nincs sok gondom az elalvással még napközben sem. Én az olvasástól álmosodom el mindig, úgyhogy tele van az ágy könyvekkel.

    Mi is elutazunk szombaton. Csak a Balcsira megyünk egy napra, de mi is szeretnénk korán indulni. Szegedre hány óra alatt értek le? És bírja Huba a hosszú utat az ülésben?

    Kicsi a világ, főleg Győr, ezt már többször megállapítottam. De én ezért szeretek itt lakni. Mindig érik meglepetések az embert.
    előzmény:
    Edu (18015)
     
  2. Edu
    Edu
    2005. Április 27. 18:3918015.
    Szia Judlo!

    Nagyon hosszú volt a mai napunk, és még nincs vége. Huba reggel 5 után kelt, és már nem volt hajlandó visszaaludni. 8-kor végre elaludt, én is lefeküdtem, mert alig aludtam az éjjel, nagyon álmos voltam. Újabban Huba másfél-két órát szokott aludni délelőttt. Hát most fél órát aludt összesen. Tehát mire nagy nehezen én is elaludtam (nappal nehezen alszom) Huba már fel is ébredt. Szóval olyan kótyagos voltam egész délelőtt, Huba meg tiszta nyügi, semmi sem tetszett neki.

    De végre fél tizenkettőkor elaludt, és háromig aludt. Én is fél háromig szunyáltam, nagyon-nagyon jól esett.

    Délután sétáltunk egyet, és még akkor is aludt egyet a kocsiban, így nem tudom milyen lesz az éjszaka.

    Hétvégén el akarunk utazni Szegedre, szombat reggelre terveztük az indulást, minél előbb. Akkor majd biztos nyolcig alszik majd, mindig így szokta, így mindig későn indulunk el a hosszabb utakra.

    Ti hogy vagytok???? Meséltem Bercinek, hogy ismeritek őt, hát úgy nevetett, épp hétvégén futottunk össze egy közös ismerőssel a főiskoláról, és ahogy beszélgettek Bercivel, mondta hogy már sok évfolyamtársnak van gyereke, többek között nektek is.

    Olyan furcsa, hogy ilyen kicsi a világ!!!

    Vettem Hubának tejbedara pépet(régebben már próbáltuk), de úgy öklendezik tőle, és a következő kanállal már nem hajlandó megenni. Kicsit el vagyok keseredve. . . . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_566788 (18014)
     
  3. Torolt_felhasznalo_566788
    Torolt_felhasznalo_566788
    2005. Április 26. 11:5918014.
    Velünk is ez van. Marci még mindig nem alszik. Este fél 12-kor, amikor aludni mentem, még kivettem Marcit az ágyból és megetettem. Olyan édes volt, fel sem ébredt, csak szopizott : ))). Egy könyvben olvastam, hogy meg lehet ezt próbálni, így nyugisabb éjszakára számíthatunk. 4-ig aludt is, majd felkelt 1/2 6-kor és nálunk akkor jött a ringatás. De szerencsére 9-ig visszaaludt. Ma 1 körül eszik, (most úgy hallom, elaludt, ill. nem hallom : )) ), aztán megyünk sétálni.

    Akkor lehet, hogy összefutunk.

    Nekünk barna a kocsink.
    előzmény:
    Edu (18013)
     
  4. Edu
    Edu
    2005. Április 26. 10:1918013.
    Szia!

    Mi tegnap későn sétáltunk, már majdnem 3 volt, hogy elindultunk. Dokihoz kellett mennem az eredményemért, aztán olyan jó idő lett, hogy még csavarogtunk egy csomót, fél hat volt, hogy hazaértünk. Biztos ezért nem találkoztunk.

    Ma akkor mi is arra felé vesszük az irányt, hátha összefutunk!

    Huba éjjel éjfélkor szopizott, egyig nyöszörgött, nem tudtam visszaaltatni, így egy órakor megint szopizottt, és csak így aludt el. Most délelőtt olyan kómás volt szegény, csak ült és nézett, de aludni most sem akart, ötször vettem ki a kiságyból és tettem vissza, mire elaludt. Nem tudom mi lehet vele.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_566788 (18012)
     
  5. Torolt_felhasznalo_566788
    Torolt_felhasznalo_566788
    2005. Április 25. 21:2318012.
    Szia!

    Sajnos nekünk pont a szerda nem jó, igaz a csütörtök sem, mert akkor meg oltás lesz. Azt meg nem tudom, hogy viseli majd pénteken, belázasodik-e, úgyhogy sajna azt sem tudom megígérni.
    Lehet, hogy már nem olvasod, de holnap azért arrafele megyünk sétálni. Szerintem úgy 1 körül indulunk. Ma is a Bem tér fele voltunk, lestelek is titeket, de nem láttalak.

    Én próbálom rendszeressé tenni a kora délutáni sétát. Marci még 3* alszik egy nap és a déli mindig a kocsiban van. Néha estefele is lemegyünk vele. Csak arra kell figyelni, meg ne álljon alatta a mobil. : )))

    Vajon miért nem szereti Huba a gyümit? Marci naponta kétszer követeli az alma-répát, holnap meg kipróbáljuk az alma-banánt. (Ha kapok szépet)

    Képzeld, már Marcinak is megy az esti "kiságybanelalvás". Ma kb. negyedszer csinálta meg, mert mostanában már nem alszik el vacsi közben. Úgy csináltuk, ahogy írtad, rácsuktuk az ajtót (ill. csak behajtottuk) és ma már be sem kellett hozzá menni (na jó, csak egyszer).

    Na, akkor lehet, hogy összefutunk holnap.
    előzmény:
    Edu (18011)
     
  6. Edu
    Edu
    2005. Április 25. 19:3918011.
    Szia!

    Hétvégén elutaztunk, ezért nem voltam. Most már Kicsi Huba alszik, végre le tudtam tenni, egész eddig nyűgös volt, délután csak fél órát aludt, és ez kevés, úgy látszik.

    Még nem tud magától felülni, csak ha felültetem. Ha félig eldől, és rátámaszkodik a kezeire, úgy visszanyomja már magát. Majd ha mászik , akkor fel tudja magát nyomni ülésbe talán.

    Én úgy tudom, hogy általában hátról hasra fordulnak meg először a babák. Először lábemelgetés megy, főleg pelus nélkül, aztán felemelt lábbal elfordulnak oldalra, és így át hasra. Ha ügyes, még a kezecskéjét is kihúzza maga alól.

    Ma joghurtot ettünk, és megint csak a tv segítségével sikerült. Odamutattam neki a tv-re, elcsodálkozott, és hopp, már meg is evett egy kanállal. És így a többit is. Kb 8 kanálig jutottunk. Aztán elég lett neki. Hétvégén is csak joghurtot evett, gyümölcsöt nem, hiába próbáltam.

    Mi újabban össze-vissza időpontokban sétálunk, hol egy óra után, hogy 3 körül indulunk el, mikor hogy jön össze. Lehet ezzel meg is kevertem a napirendet, ezért nem aludt Huba ma sem.

    Lehet, hogy holnapig már nem válaszolsz, ezért mi lenne, ha szerdán találkoznánk a Bem téren? Két óra körül???

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_566788 (18010)
     
  7. Torolt_felhasznalo_566788
    Torolt_felhasznalo_566788
    2005. Április 23. 19:2518010.
    Szia!

    Végre idefértem a géphez : ). Ti mikor szoktatok sétálni? Mi ált. 1-3-ig.
    Megbeszélhetjük, hogy a Bem téren találkozunk.

    Marci eszik gyümölcsöt, ill. almát répával. Szépen nyitja a száját. Szerintem a főzelékekkel sem lesz gond. Jövő héten kipróbáljuk a banánt is.

    A tápszergond megoldódott. Túl forró vízbe tettem és nem ráztam fel eléggé, azért csomósodott össze, Ennek jobb az illata, mint az előzőnek (Aptamil, az büdös volt), de egyiket sem kóstoltam.

    MArci is imádja a TV-t. BAár napközben ált. nincs bekapcsolva, de estefele már nem bírom ki. A Jó barátok a kedvence. Az apjával röhögik végig.

    Édes lehet Huba, ahogy ücsörög és tátja a száját. Már magától is fel tud ülni, ugye? Nem igazán vagyok tisztában a mozgásfejlődéssel. Azt tudom, hogy nekünk még csak az átfordulás következik. Melyikkel kezdik? a hátról hasra, vagy hasról hárta? Vagy ez gyerekfüggő?
    előzmény:
    Edu (18009)
     
  8. Edu
    Edu
    2005. Április 22. 09:1318009.
    Szia Judlo!

    Érdekes állaga lehet ennek a tápszernek! Az íze milyen??

    Mi is kaptunk tápszert, mert volt egy hét, amíg kevés volt a tejem. De az a tápszer (hipoallergén) nagyon büdös és rosszízű volt, nem csodálom, ha Huba utálta. Alig evett belőle. Aztán gyorsan visszaállt a normális mennyiségű tej, így még mindig a szekrényben áll majdnem az egész csomag. Ki is dobom.

    Marci élvezi a fürdést már??? Huba igazából akkor kezdte szeretni (addig inkább csak jól viselte), amikor felültettük a kiskádban. NÉha az egész fürdőszoba úszik, annyira pancsol.

    Ma vettünk neki két labdát, kíváncsi vagyok, megszereti-e őket. Eddig nem volt neki.

    VAsárnapra kibújt a 2. fogacska is, tehát így 5 nap különbség van a kettő között. Most már látszik is neki, ha jó nagyra nyitja a száját vigyorgáskor. Meg most már hagyja is, hogy belenyúljunk. Már biztos nem fáj neki.

    Tegnap sikerült ennünk egy kis gyümölcsöt, még a száját is kinyitotta. Nem tettem bele a bébiülésbe, hanem csak ült a plédjén. Mögötte mindig kipárnázom, ha esetleg eldobná magát, ne üsse be a kis fejét. Eldőlt, és elkezdte bámulni a tévét, annyira elbambult, hogy elfelejtett tiltakozni a kaja ellen, így kb 7-8 kanál gyümit is megevett, még a száját is kinyitotta. Úgy örültem!!!!!! TAlán most már kicsit könnyebb lesz megetetni.

    Tegnap mi is sétáltunk egy nagyot, bár elég hideg volt. találtam egy padot a Bem téren, ami szélvédett volt, és odasütött a nap, így üldögéltem is míg Huba szundizott. Jó lenne, ha már végre tavasz lenne.

    Lenne kedved egyszer összefutni velünk séta közben??
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_566788 (18008)
     
  9. Torolt_felhasznalo_566788
    Torolt_felhasznalo_566788
    2005. Április 20. 22:3218008.
    Szia! Ez tényleg vicces lehetett. Marci még csak a térdeivel ismerkedik fürdés közben, bár már egyszer ő is megmarkolta, de csak véletlenül.

    Jó rég jelentkeztem, eseménydús napjaink voltak. Elvittem Marcit tanácsadásra leméretni, mert aggódtam, hogysokat bukik és nem tudtam, benn marad-e valami. Megnyudtattak. 7, 53 kg. Már csak 4 óránként kell ennie és "szerencsére" pont bukott, amikor ott voltunk, úgyhogy látta a dokinő, mennyit szokott. (2 órával evés után). Ő is meglepődött, úgyhogy felírt egy olyan tápszert, ami pudingos lesz a gyomrában, és nem jön vissza. Ezzel minden rendben is lenne, csak nekünk már a cumisüvegben pudingosodott és így szegény nem tudta kiszívni belőle. Valamit elronthattam a készítéskor. : (((

    Hogy áll a 2. fogacska? Kibújt már? Milyenek a napjaitok? Marci szinte egész nap aludna. 2, 5 órát babakocsiztunk tegnap, lejártam a lábam és itthon még az erkélyre is kitettem, mert nem akart felébredni. MA az esőben toltam. Olyan édesen aludt, hogy nem jöttem fel vele. Ha most nem fázom meg, . . . .
    előzmény:
    Edu (18007)
     
  10. Edu
    Edu
    2005. Április 19. 20:1118007.
    Képzeld, annyit nevettünk ma fürcsi közben. Huba felfedezte a kukiját!!!

    A víz alatt matatott egész fürdés alatt, de nem láttuk a habtól, hogy mit csinál. Közben eszeveszetten vigyorgott. Aztán észrevettük mit csinál, és olyan jót derültünk rajta. Aztán törölközés közben is folytatta, nagyon édi volt!!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_566788 (18005)
     
  11. Edu
    Edu
    2005. Április 19. 09:0518006.
    Nagyon jól bírják ezek a babák a másholalvást, jobban mint mi!!!

    Hú, remélem Marcika nem lesz bárányhimlős, talán nem kapta el!

    Huba másfél-két óránként ébren volt éjjel, most ülve el tudnék aludni. Most szunyál szegény, de nagy nehézségek árán sikerült csak elaltatnom. Nem tudom mi lehet vele.

    Esős időben itthon ülünk és játszunk, mást nem tudunk csinálni. De tegnap apa sem dolgozott az eső miatt, így végre elmentem dokihoz, ő addig plázázott Hubával. Majdnem lenyúlta egy nő táskáját. Megmarkolta a babakocsiból, és nem akarta elengedni. Kár hogy én nem láttam, biztos vicces lehetett.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_566788 (18005)
     
  12. Torolt_felhasznalo_566788
    Torolt_felhasznalo_566788
    2005. Április 18. 11:2618005.
    Szia!

    Jól aludt MArci "idegenben". Szegényt szétszedte a rokonság. Szinte úgy menekültünk haza. Most üzent az egyik ismerős, akivel találkoztunk a hétvégén, hogy bárányhimlős. Na, most vagy elkapta Marci, vagy nem. 2-3 hét múlva kiderül : ((.

    Már megint ez a szar idő. De legalább jól alszanak a babák. Ti mit csináltok ilyenkor?
    előzmény:
    Edu (18004)
     
  13. Edu
    Edu
    2005. Április 17. 11:2918004.
    Szia!

    Igen, mi már karácsonykor Keszthelyre utaztunk Hubával, két napra. Nagyon jól bírta, utazóágyban aludt, ugyanolyan jól mint itthon. Aztán a lakásban volt egy kis felújítás, akkor 5 napig voltunk Keszthelyen a férjem tesójánál, akkor is jól viselte. Nyáron már menni szeretnénk vele nyaralni Horvátországba. Remélem jó lesz!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_566788 (18003)
     
  14. Torolt_felhasznalo_566788
    Torolt_felhasznalo_566788
    2005. Április 16. 19:5818003.
    Szia!

    Elkerültük egymást, mi fél 5-re értünk oda. Akkor már nagy babák voltak, de tetszett nekik nagyon. Marci 28-án kapja meg az 4 hós oltásait, utána viszem, ha nem lesz semmi baja.

    Ma is étvágytalan volt délelött, de aztán rájöttem, hogy valószínű a hascsikarás miatt nem evett most jól, csak tekergett az ölemben. Déltől már minden endben volt.

    Most itt vagyunk anyósoméknál, jó a levegő, sokat alszik. Kíváncsi vagyok az éjszakánkra. Ti utaztatok már el több napra? Hogy bírta Huba?
    előzmény:
    Edu (18002)
     
  15. Edu
    Edu
    2005. Április 16. 08:2618002.
    Remélem Marcinak tényleg nincs semmi baja! Huba szerencsére nem bukós, kop-kop!!!

    Voltunk úszni, de nem láttalak benneteket. Nem tudom, írtam-e hogy mi már fél négyre járunk, átkerültünk a haladókhoz.

    Ugye, hogy nagyon jónak tűnik az úszás? Persze nem mindegyik baba szereti, állítólag ha sima szülésed volt, akkor nagyobb az esélye, hogy szeretni fogja a vizet. Huba tegnap is nagyon imádta az úszást, meg sem állt egy percre sem, járt keze-lába egész végig.

    Az oktató is tényleg nagyon aranyos, és szerintem érti a dolgát is, látszik hogy szereti a babákat, ill velük foglalkozni.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_566788 (18001)
     
  16. Torolt_felhasznalo_566788
    Torolt_felhasznalo_566788
    2005. Április 15. 18:5618001.
    Úgy néz ki, minden rendben. Visszajött az étvágy és csak a szokásos bukásmennyiség maradt. (Sajnos Marci nagyon bukós baba).

    Voltunk megnézni az úszást. MEggyőzött. Szerintem megyük majd mi is. Ti voltatok?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_566788 (18000)
     
  17. Torolt_felhasznalo_566788
    Torolt_felhasznalo_566788
    2005. Április 15. 13:3318000.
    Szia!

    Igen elkiabáltam! Amióta írtam, hogy Marci milyen jó alvó, azóta ő is kétszer kel. Ma meg teljesen étvágytalan, és amit megevett, azt is kihányta. Kezdek aggódni.
    előzmény:
    Edu (17999)
     
  18. Edu
    Edu
    2005. Április 15. 10:3817999.
    Szia!

    Én is aluszékony voltam az első időkben, volt hogy negyed nyolckor lefeküdtem, mert nem bírtam tovább nyitva tartani a szemem.

    Rettenetesen hányós voltam, egy hétig dolgozni sem mentem, nagyon szarul voltam, feküdtem, ha megmozdultam rögtön hányni kellett. Szóval 1 hétig szinte semmit sem ettem, és ittam, mert még a vizet is kihánytam. Fogytam is 4 kilót. Aztán jobban lettem, és már csak napi 3-4szer dobtam ki a taccsot, és kb. a 14. héten múlt el. Szerencsére ezután semmi gubanc nem volt, nagyon jól voltam. Szülés után is hamar rendbe jöttem, úgyhogy boldogan vállalkozom a következő bébire!!!! De amíg vajúdtam, azt mondtam a férjemnek, hogy több gyerekünk nem lesz, az fix!!!! Semmit sem beszélgettünk közben, de ezt azért ki bírtam nyögni. Meg azt, hogy kérek vizet. Kb két óra alatt megittam egy palack ásványvizet, olyan szomjas voltam.

    Nektek ilyen nyugisak az éjszakák? Huba még mindig szopizik legalább 1-szer, de újabban megint kétszer. Remélem ha kibújik a másik foga is, talán jobban alszik majd. Meg vmi tartalmasabbat is jó lenne, ha enne. De nem nagyon akar. babapiskótát már nyalogatja, ez is haladás.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_566788 (17998)
     
  19. Torolt_felhasznalo_566788
    Torolt_felhasznalo_566788
    2005. Április 14. 21:5717998.
    Szia! Hát amikor valamit leírok, hogy mit csinál Marci, rögtön rácáfol. Írtam, hogy jók az éjszakák, de tegnap pl 3-kor megébredt hajnalban. DE csak szopizott és aludt tovább.

    A szülésünk akkor hasonlóképp zajlott. Karácsonykor egy kezdő doki volt benn ügyeletben. Amikor beértünk, du. 1-kor, megvizsgált és azt mondta, hogy 24 óra. addig menjek be a kórterembe. Már majdnem hazaküldte a férjemet is, de még azért rátettek arra a gépre, ami méri a baba szívhangját és a fájáserősséget. (elötte még nem voltak fájások). Amint ott fekszem, egyszer csak elkezdődtek és 5 percenként olyan erősek voltak, hogy majdnem bep. . . . tem. De a gép nem mutatott semmit. Nem is hitték el hogy vannak. Na, gondoltam, ha ezt nem mutatja a gép, milynek lesznek az "igazi" fájások. Aztán kiderült, hogy rossz helyre csatolták fel a műszert. Gyorsan szóltak a dokimnak, amikor beért, mondta, hogy most már nem is kell leszállnom az ágyról :)).

    Az én főnököm "igazi" férfi. Ha nem jelentettem volna be a terhességet, szerintem nem is vette volna észre. Volt, hogy az sem tűnt fel neki, hogy szabin vagyok, csak kb. a 2. nap. : ))

    Egyébként én nem voltam hányós, csak nagyon aluszékony. Egyszer még a m. helyemen a monitor mögött el is aludtam.

    Lehet, hogy holnap összefutunk a babaúszáson : ))
    előzmény:
    Edu (17997)
     
  20. Edu
    Edu
    2005. Április 14. 20:3517997.
    Szia!

    Az én szülésem is gyorsan ment, problémamentesen. Huba 12 napot húzott rá a kiírt időre, és infúzióval kellett megindítani.

    Reggel fél 8 körül kötötték be, 2 óra lett volna, de másfél óra után 9 órakor elfolyt a magzatvíz, semmi fájás előtte. Na de utána, rögtön 2-3 perces erős fájások, nagyon gyorsan ment, még az orvosom is meglepődött milyen gyorsan tágulok. A férjemnek fél 9-kor még azt mondta, menjen nyugodtan Komáromba (ott volt dolga), majd csak délután szülünk. Negyed óra múlva fel kellett hívni, hogy jöjjön be azonnal. 11, 47-re megszületett Huba. Csak az volt rossz, hogy tök erős fájásaim voltak rögtön, és nem tudtam, hogy ez még erősödni fog, vagy sem.

    Nekem csak 1 nővérrel "gyűlt meg a bajom" az elég bunkó volt. Éjjel kellett lefejt tejcit adni neki, mert kisebesedett a mellbimbóm és nagyon fájt, nem bírtam szoptatni, nagyon vérzett. Ő meg puffogott, hogy miért ébresztem fel. Úgy utáltam azt a nőt. A többiek aranyosak voltak nagyon. Szerencsére többször nem volt, csak azon az egy éjjelen.

    A munkahelyemen nagyon örültek neki, a kollégák már tudták, mert folyton rókáztam. A főnökömnek egy kolléganőmmel egyszerre jelentettük be, 4 hét van a babák között. Fogta is a fejét szegény. De visszavárnak, és ez jól esik. Azóta is csomószor viszem be Hubát, mindig örülnek neki.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_566788 (17996)
     
  21. Torolt_felhasznalo_566788
    Torolt_felhasznalo_566788
    2005. Április 13. 22:2817996.
    Szia Edu!

    Az esti alvás nálunk is hasonló koreográfia szerint zajlik. MArci legtöbbször már büfi közben elalszik. Ez a jobbik eset, mert egyébként este nem megy a magától elalvás, csak napközben. Ezután ő ált reggel 5-ig, 6-ig alszik, akkor is csak enni kel fel és még hosszabbítás következik. Szóval az éjszakáink tök jók.

    Én ráhúztam néhány napot Marcival, így szenteste született. KArácsonyfadíszítés után elfolyt a m. víz és mentünk a kórházba. Ott kezdődtek a fájások és három óra múlva már ki is bújt. Annyira nem viselt meg, mert gyorsan zajlottak az események. A párom is benn volt, lelkileg segített : ))).

    A kórházi személyzettel összességében meg voltam elégedve eegy-két nyugdíjaskorú nőszemélyt kivéve. Bár én úgy álltam hozzá, bármilyen bunkók is lesznek, nem veszek róla tudomást, csak a babának örülök.

    Neked rossz tapasztalataid vannak? Nehezen szültél? Én úgy vagyok vele, hogy a fájdalmat már másnapra teljesen elfelejtettem. A munkahelyeden mit szóltak a babához? Mármint ahhoz, hogy babát vársz. Fel voltak rá készülve?
    előzmény:
    Edu (17995)
     
  22. Edu
    Edu
    2005. Április 13. 10:3417995.
    Huba szerencsére este mindig könnyen elalszik, bár most a foga miatt voltak gondok. Olyan édi pici foga van, a másik még nem bújt elő, pedig úgy látszott, hogy egyszerre jönnek. De pár nap, és az is kint lesz!

    Én általában úgy altatom, hogy fürcsi, szopi és rögtön a kiságyába teszem, és becsukom az ajtót, hagyom egyedül elaludni. Általában megy is. És csak éjfél után ébred, vagy még később.

    Neked milyen szülésed volt, könnyű? Kiírt időpontra jött Marcika?

    Milyenek a tapasztalatok a kórházzal és a nővérekkel?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_566788 (17994)
     
  23. Torolt_felhasznalo_566788
    Torolt_felhasznalo_566788
    2005. Április 12. 22:5917994.
    Ezek a fiúk tök egyformák. Mármint olyan nemalvósak. : )). Volt, hogy Marci beérte 2*20 perccel napközben. De szerencsére éjjel behozza magát. Kopp-kopp.

    Ja, és azt is nagyon megérzi, hogy valami elintézni-, főzni- vagy tennivalóm van este, miután letettem aludni. Olyankor mindig nehezebben alszik el, vagy elalvás után 20 perccel felébred. MA is ez volt. Nekilátok a vacsinak, épphogy félig kész, ő meg értem sír. Hát majdnem dobhattam ki az egészet. DE azért megmenekült. Legalábbis, amíg meg nem ettük : )).

    előzmény:
    Edu (17993)
     
  24. Edu
    Edu
    2005. Április 12. 16:4117993.
    Sziasztok! Nekem nincs olyan szerencsém, hogy Huba egész nap aludna. Általában elintézi az alvást nappal fél óra, és séta alatt kb 1 óra alatt.

    Nem tudom, hogy most Huba érzi-e a frontot, a foga miatt extra sírós és nyűgös. Bár most kibújt az egyik teteje, így nem is olyan vészes már a mai nap.

    Amíg Huba 2-3 hónapos volt, ő is nagyon megérezte a szeles időt, nagyon sírós volt olyankor. Volt hogy egész délutántól fürdésig sírt. De aztán másnap kutya baja sem volt.

    Judlo, tényleg Marci nagyon hasonlít Hubára egyik-másik képen! A meztelenkedősön nagyon-nagyon. Hirtelen azt hittem, hogy Huba az! De tényleg!!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  25. 2005. Április 11. 22:1217992.
    Megnéztem a bemoldaladat, nagyon jó az az esküvői kép, Marci pedig tök helyes!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_566788 (17990)
     

Címlap

top