Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Cikornya

chouette
Létrehozva: 2003. Április 19. 23:19
???
+304957)
"'^$*˛ŕ"č'
*********
++++++++++++++++++
-
%ľ%ľ% ľ%ľ%ľ%9%9
  1. 2013. május 14. 15:0615226.

    Pixikem szedjed ossze magad, meghogy a sajat eljegyzesedet ataludni!!!

    Csatlakozom minden elismeresemmel, Tunde, a munkatokhoz, remek csapat vagytok, tovabbi jokat kivanok Daninak is, nektek is

    Vegre a tavaszbol jelentkezem en is :)

    előzmény:
    Pixi- (15225)
    2013-05-12  07:37
  2. 2013. május 12. 07:3715225.

    Köszönöm :) néha benézek, de nagyon csendben vagytok.,..

     

    Nem maradtál le Ági majd augusztusban lesz..... látni fogod a képeket odaát...(remélem )

     

     

    előzmény:
    chouette (15224)
    2013-05-10  23:22
  3. 2013. május 10. 23:2215224.

    szep joestet jol lemaradtam

    Pixie gratuallok lehet mar az eskuvo s megvolt?

    a fiadnak pedig kulon kivanom hogy felgyorsuljon az ut amin van

    megbocsatjatok a fbn meg nezem kivel mi van de mire ideerek olvasok de az irasra mar enm marad energia

    remelem elunk majd meg jobb idoket

    előzmény:
    Pixi- (15223)
    2013-02-05  07:56
  4. 2013. február 5. 07:5615223.

    Láttam már :Mosolykát a tvben, de nem ismerjük személyesen. Van bent a rehabon egy fatalokból álló társaság, van köztük médiából ismert személy is. Ők a mi hőseink,tragikus sorssal, de hihetetlen akaraterővel....

     

    Andi, nem készült kép az eljegyzésről, mivel kettesben voltunk szilveszterkor,...pontban éjfélkor már alig tartottam magam hogy el ne aludjak, amikor a párom előkapta a gyűrűket nekünk jobb volt igy.Sztem bensőségesebb mint az esküvő

    előzmény:
    ANDREA* (15222)
    2013-02-04  00:27
  5. 2013. február 4. 00:2715222.

    Szobabiciklizik :) Orulok a fejlodesenek. Hatalmas munka, kitartas van mogotte.
    A fiadat ossze kellene ismerkedtetni Mosolykaval. Lattad mar ot? Lattad mire kepes o is?

    Koszonom a szulinapi megemlekezest :)

     

    Gratulalok az eljegyzeshez, es kepeket is kerunk. Biztosan fotoztatok.

    előzmény:
    Pixi- (15219)
    2013-01-30  09:39
  6. 2013. február 3. 08:2215221.
    Köszönöm neled is minden szépet és jót
    előzmény:
    ciss (15220)
    2013-02-02  08:01
  7. 2013. február 2. 08:0115220.

    Pixikém! Ezek csudajó hírek! Bár nagoyn ritkán írok, de minidg gondolok mindenkire, és Rátok különösen sokat és sok szeretettel.

    Ja, és mindenkinek mindenféle jót kívánok (BUÉK, születés- és névnapok, miegymás). 

    előzmény:
    Pixi- (15219)
    2013-01-30  09:39
  8. 2013. január 30. 09:3915219.

    Sziasztok

    Andi.... eléggé megkésve, de annál nagyobb szeretettel kívánok Boldog SZÜLINAPOT 

    ÁGOTÁNAK is Boldog SZÜLINAPOT, NÉVNAPOT:::

    és akiről lemaradtam....... bocsi, de kórházban vagyunk egész nap...  nem könnyű, nagyon fáradt vagyok, de fantasztikusan halad a fiatal Úr már ülve és állva tornázik, sőt 15 év után szoba biciklizett is, úgyhogy nagyon boldog vagyok

     

    Csupa jót tudok most mondani... megtörtént az eljegyzésünk, szilveszter éjfélkor még ebben az évben megtartjuk az esküvőt...

    Az unokám imádni való.. hát, ennyi fért most bele...

     

    Andi nagyon örülök Neked, már nagyon hiányoztok lányok... 

     

    a tengerentúlra ... és a közelbe ....

    előzmény:
    ANDREA* (15218)
    2013-01-29  18:06
  9. 2013. január 29. 18:0615218.

    Na akkor megkezdem az evet. Iden meg nem irt senki, igy meg azt is kiabalhatom, hogy BUEK !!!

     

    Ili tul van a balozason, minden karacsonyon es ujeven. Agotanak boldog szulinapot, nevnapot, na meg talan Valentin napot es husvetot is kivanok. Na jo vicceltem, jovok meg addig.

     

    Nalunk az evkezdes izgalmas volt, Mama lett beteg es elesett, mert szedult es ugye ejjel megint sporolni akart es nem kapcsolt villanyt. Igy 400$-ert mentozhetett egyet, mert a biztositas arra persze nem tejed ki. Ezen kivul az all himzese, vervetel, CT, rontgen ... hm ...mi volt meg? ja meg egy vervetel, meg varatszedes, szoval 2000$-ba kerult. A biztosito persze szorozik, meg nem lattunk belole penzt.

    A lenyeg, hogy mar jol van es tegnap megkezdte az edzest a konditeremben, ahol nagy lelkesedessel fogadtak az ismerosok, es ismeretlenek. Most o a legoregebb "versenyzo" (hi-hi)

    Na igen befizettuk az eves dijat mindkettonknek, nekem meg meg a joga is ujra indult, szoval ...jo lenne nyerni.

    Davidkank jovoltabol a mult ejjel virrasztottam. Hat nem fejtem ki most bovebben mi volt, eleg az, hogy kis gyerek kis gond nagy gyerek meg meg nagyobb. Karacsony ota ujra egyedulallo, es nem nagyon akar ebbe belejonni. O szerette vagy szereti meg ezt a leanyzot, de hat 6 ev szerintem meg hazassagbol is sok. (na jo vicceltem)
     

    Ilikem esik-e a ho? itt tegnap esett, holnap pedig PLUSZ 9 fok lesz. Orulet a mult hetvegen meg -34 volt.  Tudom, jon meg kutyara hoeses, de hozok nektek egy verset, hiszen nalatok azert mar csak-csak kibujnak a hoviragok.

     

    Aranyosi Ervin: Hóvirág

    Zord télnek sötétjében alszik a világ,
    amikor előbújik az apró hóvirág.
    Még fák ágain táncol, a hideg tél szele,
    ... ám e picinyke élet, mégis dacol vele.
    Törékeny, zöld levélkék, védelmező kezek,
    védik a karcsú szárat, óvják az életet.
    Fehér apró virágok, lehajtott, kis fejek,
    a szolgáló alázat példája ez lehet.
    Bátor, törékeny hírnök, tavasz küldötte Ő,
    S úgy várjuk évről-évre mikor bújik elő?

     

    előzmény:
    chouette (1)
    2003-04-19  23:19
  10. 2012. december 31. 13:0415217.
    Boldog Ujevet nektek is
    előzmény:
    Pixi- (15216)
    2012-12-27  18:58
  11. 2012. december 27. 18:5815216.

    Megörültem, hogy látlak benneteket

    Nekem elég változatos volt az év.... volt benne minden... jó, is rossz is... 

    Most pihenünk... vendégek jönnek, mennek..

     

    Mindenkinek azt kívánom, az elkövetkezendőkre, hogy minden amit szeretne teljesüljön ...

     

    Boldog Új Évet Mindenkinek... 

    előzmény:
    azott (15215)
    2012-12-27  12:40
  12. 2012. december 27. 12:4015215.

    Koszike :) Neked is viszont

    Jol meg van csinalva ez az nlc, mindenhova oda lehet biggyeszteni ugyanezt a rozsat jokivansagkeppen mar vagy ot eve  ;) Hala a magassagosnak ;)

    Az en evem nagyon jo volt, de ha mar igy biztatsz, Agi, jovore megtervezek egy meg jobbat vagy legalabbis egy ugyanilyent :)

    Az en Karacsonyom elegge melos volt, mar megszoktuk hogy kis adagokban unnepelunk de sokaig. A sutes- fozest a hatam kozepere  sem kivanom, mar reg meguntam es nem vagyok elegge lelkes, jokor nottek fel a gyerekeim hogy beleadjak az entuziazmust a keszitesbe, ugyhogy csak megvan az egyensuly :)  Mara leesett a ho is, a fiatalok kivangattak a feher Karacsonyt, nekem jo volt ugy ahogy volt, kicsit szurken is :)

    Tovabbi kellemes unnepeket kivanok

    előzmény:
    chouette (15214)
    2012-12-26  22:25
  13. 2012. december 26. 22:2515214.
    szep estet annak aki erre jar, karacsony mar elmult errol lekestem de legalabb az ev befejzesehez kivanom a legjobbakat hogy kezdodhessen egy uj es sokkal szebb es boldogabb ev mindenkinek
  14. 2012. október 17. 16:4915213.

    Őszintén sajnállak... a párom iránt is olyan részvéttel vagyok, amikor hajnalban elindul...:((((  sokszor gondolok Rátok... ... bár mostanában mi sem panaszkodhatunk, jó kis  kemény telek vannak erre felé :(

    Bár most meleg van... apósomat temetjük pénteken, szaladgáltunk fekete kabát után, aztán lehet hogy egy szál blúzban leszünk...

    ráadásul másodszorra is elkaptam valami mocsok kis vírust...ezek már kis  mutáns disznók... oltás ellenes voltam, de most már alig várom hogy elkezdjék adni, futok a háziorvoshoz én is...

    jah, a kedves szomszéd....tegnap bizony beálltam, mert ömlött az eső. ugy gondoltam nem érdekelnek, a gyerekem egészsége nekem mindennél többet ér... az autót bent hagytuk éjszakára, gondoltam ha ma is esik, és menni kell... de mivel a vírus ledöntött a lábunkról.. nem mentünk sehova... ki akartam állni, de nem tudtam, mert ez a jó ember itt örjöngött a kapunk előtt, mint egy elmebeteg amikor meglátta az autómat... 

    Hamarosan elkezdik megcsinálni a járdát, kíváncsi leszek akkor mi lesz... 

     

     

    előzmény:
    azott (15212)
    2012-10-13  12:52
  15. 2012. október 13. 12:5215212.

    aaaa..... remelem nem gondolta komolyan.... nincs egy cseppnyi esze, hogy allhatja meg az ember hogy ne kivangasson vissza neki  ? :)

    Tudom mar regota hogy aki nem kozottuk nott fel annak aztan alkalomadtan jol meggyulik veluk a baja

    veluk is meg a hozzajuk hasonlokkal is

    ezt a vadas virtust megtanulni nem lehet ;)

    mellesleg ki az ordog is  kivanja

    barcsak lenne egy sajat kis teruleted, Pixi, mindenfele hozzaferhetoseggel hogy ne kelljen a sok gondod- bajod mellett meg ezekkel is hadakozni , mindenki a sajat szaja ize szerint rendezkedne 

    en meg ezt kivanom neked

    nem lehetne ezugyben valamit tenni?

    Tudod, amikor az osz bekoszont, en mindig a telet latom mogotte :)

    Es nemcsak a hideget nem szeretem, hanem a munkamat sem szeretem telen

    minden telen fel akarok mondani  :)

    Nem szeretek havat hanyni, a hoturokat riasztgatni mert maguktol csak akkor jonnek amikor az elso ho leesik, aztan meg rancigalni kell oket kora reggel, keso este meg napkozben is,egyszoval megallas nelkul :)

    szeretnek telen is a lehetosegekhez merten idealis korulmenyeket teremteni de ez nem csak tolem fugg es ezert utalom, a sok huzavona miatt

    lehet kezelni, csak nem szeretem

    ilyen kenyes vagyok :)

    Magamtol nem is tudom, hogyan ereznek a tel irant, olyan regen csinalom mar a "kezelest" , a teli napjaim be vannak osztva reggeltol estig

    gondolhatod, hogy megijedtem amikor a szankozast emlitetted ;)

    előzmény:
    Pixi- (15211)
    2012-10-13  12:04
  16. 2012. október 13. 12:0415211.

    hát, nem tudom..... amikor meg lettem fenyegetve hogy elvágják a torkom........ akkor egy kicsit rám tört a pánik hangulat....

    Az egyik kedves szomszéd........ hogy is mondjam... nem a napon barnult "jóember" szerint a négy gyereke majd ott fog biciklizni, ezért nem járhatok arra.... 

    persze nem hagytam magam.......

    most nem állunk be, pedig Daninak kezdődik a rehab befekvés, ami azt jelenti minden nap megyünk.... ha megfázik, stb.... nem is szeretnék erre gondolni...

     

    Szép az ősz, csak valahol mindig ott bujkál bennem, hogy meg fogunk fagyni hamarosan,..hó... jég...brrrrrrrrrrr

     

    bár már megbeszéltem Gergővel, hogy szánkózni majd a nagyi viszi

     

    előzmény:
    azott (15210)
    2012-10-12  05:12
  17. 2012. október 12. 05:1215210.

    En sem hiszem el...... ha mar fel nem foghatjak,  legalabb eddigre megszokhattak volna

    jok az idegeid, Pixi

    megy ez nekunk, szokeknek ;)

    Nalunk is huvos van -  oktober kozepehez illo ugyan

    szep pirosak, narancssargak az utcak, beboritotta oket a lehullo falevel

    tiszta romantika :)

    előzmény:
    Pixi- (15209)
    2012-10-10  07:16
  18. 2012. október 10. 07:1615209.

    Szia Ági :) Szép reggelt :) És szép álmokat, ha még benéztek az óperencián túlról....

     

    Hideg van, kapkodok, a kertet téliesíteni kell, és még nincs kész a kis házunk :( 

     

    Zajlik az élet, lassan elkezdődik a rehab Daninak, és unokázom ami leg jobb dolog a világon

     

    Ági nem tudom milyen bambuszra gondolsz, most tiszafa csemetéket termesztek, remélem jövő tavasszal már kis tudom ületetni őket ...

    A beállásunk még mindig nem oldódott meg, folyamatosan feljelentenek, és kivizsgáltatnak, hogy jogosult vagyok-e arra hogy egy tolókokocsis gyerekkel beállhassak......... ugye ti sem hiszitek el... én sem... senki sem...ezek nem nomálisak

    nah, sebaj, egyszer csak megoldódik...

     

     

    vigyázzatok magatokra, sok C vitamin.... néha nézetek be

    előzmény:
    chouette (15208)
    2012-10-04  21:38
  19. 2012. október 4. 21:3815208.

    szep estet errefele ahol a madar se jar..........

    hat az osz itt van mar a nyakunkon, szakad az eso suvit a cel es hideg van

    aztan mar sotet is lesz hozza

    a napsutes az olyan, ha nincs, akkor mit nem adnank erte, ha meg tul sok, az elol meg bujnank a fold ala is, neha azert van az a mennyiseg is ami epp kell es kellemes...........

    remelem, mindenki jol van es veszi az akadalyokat a pullover es esernyovel

    Pixie, javasolnam a bambuszokat a fal melle

    az plusz hang es hoszigetelo azaz arnyeko is nameg szep

    es gyorsan is no nemelyik

    előzmény:
    Pixi- (15207)
    2012-08-04  15:19
  20. 2012. augusztus 4. 15:1915207.

    itt is kegyetlenül meleg, párás az idő.... szenvedünk.

    Cak egy ventillátoros lámpánk van a plafonon, az jár éjjel, nappal. Szerencsénkre megcsináltattuk az ablakokat, most a rácsok miatt ki   tudjuk tárni őket... a konyhám, szobám, egész délelőtt süti a nap, Dani szobáját estig... a zajvédő fal miatt, van vagy 50 fok .....   még szerencse hogy ki tudunk menni a kertbe.... bár most nagy a szomorúság.... az egyik koinkat megette a szomszéd macska... pont a leg szebb halunkat, Dextert. Még maradt két hal, most lefedtük a tavat egy szúnyoghálóval... majd ősszel elvisszük őket egy ismerősünk tavába... nem kinlódunk tovább... már nagyon megnőttek, az akváriumban nem férnek el...

     

     

     

     éppen arról beszélgettónk, már augusztus... lassan jön az ősz...

    előzmény:
    azott (15206)
    2012-08-04  12:49
  21. 2012. augusztus 4. 12:4915206.

    Szetneztem, Pixi, korulottem nincsenek hus habok

    kozben azt is meglattam hogy oda a csendes reggelem, mindenfele zugnak a klimak, paras meleg van , en eleg jol birom, a csalad kevesbe szereti

    ti hogy viselitek?

    varom hogy kinyisson a bolt es megyek bevasarolni

    hogy telik-mulik a nyaratok, lanyok?

    előzmény:
    Pixi- (15205)
    2012-08-03  15:12
  22. 2012. augusztus 3. 15:1215205.

    Sziasztok lányok........ elég nehéz volt felráncigálni a topicot remélem mindenki jól van...lógatjátok a lábatokat a hűs habokban?

     

     

    előzmény:
    chouette (15204)
    2012-07-07  23:09
  23. 2012. július 7. 23:0915204.

    ma ennyire futotta

    de az nem jelenti h nem gondolo raok

    egyszer idomis lesz ra h leirjam

    nem biztos h ez z ideilllo smiley 

    előzmény:
    Pixi- (15203)
    2012-06-26  13:25
  24. 2012. június 26. 13:2515203.

    helyén való, bizony

    Ajándék része még nem... majd szombaton megyünk velük Szentendrére, majd akkor a találkozó nagyon jól sikerült... voltunk vagy 70 en

     

    Milyen igaza volt szegény Barátnődnek.... én is úgy éltem meg a vakáció első napját, mintha a paradicsomba léptem volna... 

     

    Nálunk most nincs iskolás korú gyermek... nem vagyok képben néha azt sem tudom milyen nap van....

    előzmény:
    azott (15202)
    2012-06-25  21:25
  25. 2012. június 25. 21:2515202.

    Es ma?

    Mara mar helyenvalo a kerdes? :)

    Hogy vagytok, lanyok, mizujs? 

    Nalunk lassan vege az iskolanak, atterunk a nyari menetrendre, mar alig varom . Megboldogult oreg baratnom aki tanar volt, meselte hogy milyen hetyken unnepeltek a gyerekek az iskolaev veget , o meg figyelte oket es azt gondolta: Azt hiszitek, mi, hogy ti vagytok a legboldogabbak ...?

    előzmény:
    Pixi- (15201)
    2012-06-21  10:36

Címlap

top